Esseker Holy Priest[NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Esseker Holy Priest[NEPRIJATY]

Příspěvekod Tiine » sob 01. úno 2014 0:52:36

Nick: Esseker
Class/ main spec: Priest Holy off shadow alebo disco(gs čosi pod 6k ale nemam to v oku tak ako holy)
Věk: 23
GearScore: adon ukazal 6235 a pvp item žiadny
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Esseker
FPS: 20+

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? wow 4ti rok, priesta koncom toc sezony

Váš raid time? v piatok nedelu a utorky nebyvam online ale ine dni od nevidim do nevidim

Definujte svůj PvE skill: dokažem zapnuť monitor a vyčistiť uši, dbm až bije do oči aby som nefailnul a pred novym bosom vždy kuknem taktiky, čeknem bugreport a pokecam s hračmi aby som pri progrese čo najviac pomohol.

Vypište svůj progress na Twinstaru: Na twinstare za priesta nax25, togc10 madskill togc25 4/5 icc 10/25 12/12 icc10 hc stagnuje tam nemam ani rota ale bude tým že 10tku nechodim a icc25hc sindru profa lk rs 10/25 normal mam, ak možem spomenuť progres na inych serveroch (molten, anthoria) tak nax10/25 fc undying eoe10/25 aj na drakoch viemd mgovať ale nehealoval som dlho na nom, togc10/25 insanity a icc10/25 hc vše až na lk naj pull čo som zažil tak 50%:D

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: Obrázek tak použivam xpearl healbot quartz omen power auras plagued pcdefileonme, xpearl mam kvoli raid a unit framom a powerauras na sledovanie procov cd dotiek a podobne

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: na Elitsjerks bola taka dobra guide tu som si po večeroch tak rad prečital, potom ethien či ako sa vola ten priest u genesis ma celkom peknu guide a inak zbytok z whispov od ostanych hračov pripadne google pak twin forum a hlavne skušam a testujem a čumim na ostanych priestov a pak ich otravujem:D

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:veterans of anthoria leave kvoli nezhodam s gumkom, potom sme s par členmi zložili vlastnu guildu refuge kde som doteraz ale prišli prazdniny progres upadol a už je to len guilda na slack par ludi odišlo do exa jeden tu

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? top guilda na aa ako jedina dala toho beasta v dire maul som fandil na hupacom koniku, ale inak z twinfora world spamu

Proč chcete jít právě do <SFU> ? u ostatnych guild sa meria skill podla gs(česť vynimkam) podla prihlašok čo chvilku sledujem na vašom fore vidim že si zakladate na skile a to je dovod prečo chcem isť tu

Koho znáte v <SFU> ? Umadbroqd či jak sa piše:D

Co nám můžete nabídnout? holy priesta:) ktoreho ovlada hrač ktory vidi počuva a aj už dačo pozna, a hlavne rychle dohealovanie(coh pom er)pripadne mojty run with b&s

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? ts mam aj mikrofon

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita) ele shaman luxanna, unholy dk toviskarle, demolock corgo(su to darovane postavy ak som ich lognul 2x tak to prehanam)

(nepovinné) Napište nám něco o Vás:volam sa andrej študujem v žiline a mam rad borovičku a bernarda 11ku:D
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
Darkal
Příspěvky: 111
Registrován: sob 22. čer 2013 20:09:17
Class:: Priest

Re: Esseker Holy Priest

Příspěvekod Darkal » sob 01. úno 2014 10:07:36

Jestli budeš dneska ve hře tak si mě odchyť Akxutiska. Rád bych s tebou pokecal ohledně holyho
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Solestia
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27. čer 2013 23:22:42
Class:: Priest

Re: Esseker Holy Priest

Příspěvekod Solestia » sob 01. úno 2014 14:46:53

přihláška dost odfláknutá na můj vkus. na první pohled na mě dost nezapůsobila.

Holy priest by se hodil a vím , že dlouhou dobu hledáme.

Jak dlouho hraješ holy ?

Co máš v offu ?
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Esseker Holy Priest

Příspěvekod Crafty » sob 01. úno 2014 15:10:42

Sepis mi neco o RENEWU a FLASHCE.
Napis mi jake si myslis ze bych na tebe dostal reference z byvale guildy.
Jakemu jinemu helaerovy je holy priest podobny A HLAVNE PROC (+napis proc ostatnim ne)
Proc pouzivas tyto holy talenty? a kde jsi knim prisel?
Co si predstavujes pod slovem "guilda"?

a pak neco lehciho nazaver :)
Co je lepsi INTEL nebo SPIRIT?
Co je lepsi CRIT nebo HASTE?
kolik je HASTE a CRIT CAP u holy?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Esseker Holy Priest

Příspěvekod Tiine » sob 01. úno 2014 15:16:39

v offe prave teraz shadow ale ako som spominal na ts encountre z pozicie shadow priesta nemam odchodene tak od toho sa odvija aj to dps inak som maval disco v off(menil som podla potreby encountru a heal zostavy) a čo ti chyba v mojej prihlaške može dodať( snažil sompisať stručne a jasne, ak ti chyba theory craft dojdem na ts pripane whisp predsa len je tam toho vela čo napisať)
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Esseker Holy Priest

Příspěvekod Tiine » sob 01. úno 2014 16:59:18

Crafty píše:Sepis mi neco o RENEWU a FLASHCE.
Napis mi jake si myslis ze bych na tebe dostal reference z byvale guildy.
Jakemu jinemu helaerovy je holy priest podobny A HLAVNE PROC (+napis proc ostatnim ne)
Proc pouzivas tyto holy talenty? a kde jsi knim prisel?
Co si predstavujes pod slovem "guilda"?

a pak neco lehciho nazaver :)
Co je lepsi INTEL nebo SPIRIT?
Co je lepsi CRIT nebo HASTE?
kolik je HASTE a CRIT CAP u holy?


renew jedina moja hotka healne za x počas 14sec (hodnota kolko healne sa meni podla sp,talentov)

flash heal healne za x zo 2pt10 je šanca že zanecha hotku (hodnota kolko healne sa meni podla sp, talentov a critu)

referencie z byvalej guildy-dufam že dobre:) som nekonfliktny tip s každym sa snažim vychadzať za dobre ale najdu sa vyminky a vtom pripadne neprovokujem danych hračov(ale ked si vypijem a nejak moc dobiedza tak sa viem vytočiť a povedať svoje) a u hračov z refuge je asi jeden z ktorym som mal menšiu nezhodu (wave gameblaer), nepačilo sa mu že zo srandi sme leavovali guildu ked sme kecali na ts tak som protrestne levol na tri dni pak som sa vratil odvtedy už nejak nekecame(škoda), čo sa tyka veteranov tam mam stale dobre vzdati s gumko bežne im chodim na alt raid niekedy poradim pokecam.

čo sa tyka talentov:na amrory mam ešte asi z progresu rs 10normal kde som healoval v tej shadow faze(bol to zažitok vidieť tanka jak procol guardian ked mal 80%hp) jeden z mala fightov kde som vycastilaj greater heal, inač beham s "renew" buildom kde menim blessed resielience alebo test of faith podla aktualnej raid grupy(zatial som zažil len jednu kde test of faith vyšiel lepšie), anyway nedavno som objavil paradny talent b&s a dlho mi vrtalo hlavou ako ho dať do renew buildu arozhodol som sa neisť na 4/5 v empover healing ale len na 2 a tie body dať do b&s(rozhodnutiu pomohol počet flashov čo sam počas encountra, rozdiel v heale s talentom a bez a hlavne to že vačšia časť bonusu talentu ide do greateru), kedysi bola na elitejerks dobra guide teraz tam ostali len komenti a tam som prvy krat videl renew build tak hovorim dam do ofu snad niekedy vyskušam, potom som prelistoval twin forum a zbadal som jeden odkaz na guide od ethiena z genesis kuknem odporučil a hovoril som že asi je už čas to odskusiť vyskušal som a odvtedy tak hram(talenty som niekedy pozmenil zaležalo od toho aky raid som išiel, s akou grupou som išiel ale ten renew mi sadol proste)

čo si predstavujem pod pojmom guilda? kolektiv ludi, priatelov, hračov(či už tych dobrych alebo zlych) ale hlavne priatelskych, ktory nezdielaju len jeden zaujem(wow) ale viacej(ina hra, večer pivo alebo chlastačka, či šport).

no tie lachšie veci:D
intel or spirit(ak maš na mysli manaregen) tak jednoznačne intel, odvadzať snad nemusim na twinfore otom bola mojty diskusia kopec odkazov na stranky kde kopec matematicky zdatnejšich ludi vyratalo že intel je lepši mana regen stat(už som davno za tým obdobim keby som kapal na manu a ked som kapal tak som mal aj tak mal intel v dierach tak porovnať nemožem ale verim vypočtom a ludom čo mi to poradili.

haste alebo crit? som za haste, crit je moc rng na to aby sa vyplatil a už nad hodnotou 30%(cca cap) nastava DR a nevyplati sa

haste cap na 1sec gcd bez raid bufov je 1635,5 to čislo sa zniži s rad bufmi(totem+Swift Retribution Aura alebo Moonkin Aura) na 1377,18....ja sa snažim držať okolo toho 900hastu
a crit cap je cca 30% s raid bufmi ak dobre spominam
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Esseker Holy Priest

Příspěvekod Crafty » sob 01. úno 2014 17:43:56

Mnam mnam uz se tesim az si natobe budu moct smlsnout na pohovoru :))))

Domluvim test raid, a pak se uvidi

zatim si priprav poradne primarne holy a taky SHADOW, budu te zezacatku hodnotit jako HOLY ale dobudoucna potobe budu shadwo vyzadovat na top urovni, ber to ze si muzes pripravou nazbirat plusove body
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Darkal
Příspěvky: 111
Registrován: sob 22. čer 2013 20:09:17
Class:: Priest

Re: Esseker Holy Priest

Příspěvekod Darkal » sob 01. úno 2014 18:24:04

Po dnešním sypaní dotazů na mechanizmy a theorycrafty. Dávám své pro
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Esseker Holy Priest

Příspěvekod Tiine » sob 01. úno 2014 22:34:55

stači napisať kde kedy kam:)
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Esseker Holy Priest

Příspěvekod Pepíkus » úte 04. úno 2014 17:16:39

UI se mi líbí, krátký pohovor na tsku taky dobrý, jsem pro test raid, vypadá to, že konečně přišel holy priest kterého dlouhodobě hledáme. Pravděpodobně test proběhne ve ČT v 18:00 icc 25, leader Dropluk (Joul). Připravit klasický renew build s b&s, do offu na shadow si jako úkol povinně zjisti a udělej "nochanneling" macra.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Tiine
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. úno 2014 0:09:54
Class:: Warrior

Re: Esseker Holy Priest

Příspěvekod Tiine » stř 05. úno 2014 11:49:19

prihlašku sťahujem s osobnych dovodov, velmi sa ospravedlnujem za sposobene problemi ale ak sa okolnosti zmenia rad to skusim znova. gl & hf
Attitude Reflects Leadership

/castsequence čárdž mortal luut

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů