Axisko - Mage [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

aX1s
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 06. úno 2014 17:09:34
Class:: Mage

Axisko - Mage [NEPRIJATY]

Příspěvekod aX1s » čtv 06. úno 2014 19:06:13

Nick: aX1s
Class/ main spec: Fire mage
Věk:23
GearScore:5823
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Axisko
FPS: 30+

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Na TWINE hrajem všeho všudy 3 mesiace, predtým som hral na Anthorii vyše nejakých 5 rokov+nejaký ten rôčik AFK. Z čias anthorie historiu pisať nejdem či sa to niekomu pači alebo nie. Som na TWINe začal som hrať kvôli PvE, nie kvôli tomu aby mi tu niekto dával niečo najavo apodobne dokazovačky o perách. Možno sa nepáči niekomu tento môj štýl ale radšej budem úprimný.
Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..)
Raidtime je u mna nepravidelný z dôvodu práce pracujem stále od 15:00 do 23:00 ako kedy ide o to skôr, že ako si dohodnem dni s kolegom lebo niekedy nemôžem v piatok niekedy nemôžem vsobotu. V skratke sa mi to strieda podľa toho ako potrebujeme. Čiže na raidtime by som veľmi neprihliadal, kedže čas si viem spraviť ked sa vopred dohodneme

Definujte svůj PvE skill:
Osobne sa hodnotím v PvE na vybornú, využiť plný potenciál som nemal nejako umožnený, kedže lfg nedáva všetko HC a niekedy treba tlačiť aj tam dps kde by som svojim spôsobom nemal.
Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)

TOGC25 5/5 Insa z AA
ICC25HC 10/12 |12/12Normal
RS10/25HC - nepokorené


Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )
http://tinypic.com/r/2cdet89/8
Moje ui je postavené na ElvUI(TUKUI) jedine čo som si doň pridal je len GS a PowerAuras

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Tankspot,mmo-champion, youtube
Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Čo sa týka TWINU bol som v The Fire Clan, dôvod odchodu bol skôr kvôli Cale(ten si šiel hrať k Horde).Viacej guild na svojom konte nemám.
Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Z dávnej historie už od Anthorie
Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Pár známych je u Vás, s ktorými som čosi odraidoval si. Plus taká zlatá stredná cesta v PvE progresse.
Koho znáte v <SFU> ?
Čvorgulus, Mellys, Ori, Mulica...... etc.vela
Co nám můžete nabídnout?
Kvalitného PvE maga, časom možno nejakého schopného feral tank
Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Ano
Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
Žiadne
(nepovinné) Napište nám něco o Vás:
Možno pre niekoho tmavá historia z AA a začiatkov na TWINe má vo vašich očiach zhadzuje do hlbokej tmy ale na druhej strane si myslím, že kto už so mnou odraidoval nejaký ten piatok tak nemože povedať popravde nič zlé. Preto sa pokúšam dostať do schopnej guildy k hráčom ktorým poznám a aby som o veciach raidoch a podobných veciach len s usmevom pospomínal. A hlavne zájsť si s chuťou kvalitný raid.Viac info na TS.
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Axisko - Mage

Příspěvekod Bohus » čtv 06. úno 2014 20:13:58

Čo sa zmenilo od tvojej poslednej prihlášky? Alebo nevieš o čom hovorím?
aX1s
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 06. úno 2014 17:09:34
Class:: Mage

Re: Axisko - Mage

Příspěvekod aX1s » čtv 06. úno 2014 20:17:02

Real name
poprosim zmazat:P
Naposledy upravil(a) aX1s dne čtv 06. úno 2014 21:12:53, celkem upraveno 1 x.
aX1s
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 06. úno 2014 17:09:34
Class:: Mage

Re: Axisko - Mage

Příspěvekod aX1s » čtv 06. úno 2014 20:19:42

Bohus píše:Čo sa zmenilo od tvojej poslednej prihlášky? Alebo nevieš o čom hovorím?

Real nam tak ako si to predtym chcel
Uživatelský avatar
Yoshimo
Příspěvky: 291
Registrován: sob 15. čer 2013 13:14:17
Class:: Druid

Re: Axisko - Mage

Příspěvekod Yoshimo » čtv 06. úno 2014 21:10:43

S touhle prihlaskou to bude asi slozitejsi, tak nam dej chvili cas na vyreseni ;)
Yoshimo the Kingslayer
Obrázek
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Axisko - Mage

Příspěvekod Morgulus » čtv 06. úno 2014 21:13:51

Yoshi ty parchant, si mi zmazal post ked som si chcel rezervovat flek medzi prvymi comentmi. Vyjadrim sa po raide, mozno az zajtra.

EDIT: vikendujem u "friend with benefits" v Bratislave, a k tomuto sa musim poriadne rozpisat tak az v nedelu sa dockas. Kuresfunk je kuresfunk :-)
Naposledy upravil(a) Morgulus dne sob 08. úno 2014 13:39:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Yoshimo
Příspěvky: 291
Registrován: sob 15. čer 2013 13:14:17
Class:: Druid

Re: Axisko - Mage

Příspěvekod Yoshimo » sob 08. úno 2014 10:18:55

Takze tedka uz nepopiras, ze sis k nam daval prihlasku driv? Tusim ze za Maga?
Yoshimo the Kingslayer
Obrázek
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Axisko - Mage

Příspěvekod Athena » sob 08. úno 2014 13:57:24

Já bych mu dal šanci třeba už vyrostl a dostal rozum. Kdyby náhodou ne... kicknout se dá vždycky.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Axisko - Mage

Příspěvekod Joul » sob 08. úno 2014 18:05:37

Jasně s ním dáme každýho bosse first realm, když tam budeme ve 40
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Axisko - Mage

Příspěvekod Crafty » sob 08. úno 2014 19:07:52

Dlouho me zajima jedna vec :)
Z jakeho duvodu jsi bugoval raid ve 40lidech a proc jsi vsechny potom reportnul?

A druha :)
Proc jsi mel takove silnacne reci (o kterych urcite nevis) a potom se hlasis knam do guildy?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
aX1s
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 06. úno 2014 17:09:34
Class:: Mage

Re: Axisko - Mage

Příspěvekod aX1s » sob 08. úno 2014 19:18:01

Crafty píše:Dlouho me zajima jedna vec :)
Z jakeho duvodu jsi bugoval raid ve 40lidech a proc jsi vsechny potom reportnul?

A druha :)
Proc jsi mel takove silnacne reci (o kterych urcite nevis) a potom se hlasis knam do guildy?

Prva otazka nezodpovedam neplanujem riesit nieco co sa udialo par rokov dozadu a na inom servery, zbytocny offtopic...
Druha uprimne jemne drazdenie flexovanie....nasledne ze aha vitaj v realite
Uživatelský avatar
Yoshimo
Příspěvky: 291
Registrován: sob 15. čer 2013 13:14:17
Class:: Druid

Re: Axisko - Mage

Příspěvekod Yoshimo » sob 08. úno 2014 19:25:12

Prvni otazku nehodlas resit? mno tak pak Proti, ja taky nehodlam resit prihlasku...
Yoshimo the Kingslayer
Obrázek
Vedin
Příspěvky: 33
Registrován: pon 17. čer 2013 21:56:28
Class:: Paladin

Re: Axisko - Mage

Příspěvekod Vedin » sob 08. úno 2014 19:33:30

nj axis, dostal som potom ban, lebo si si spravil screenshot a hodil ho na forum:) ja ta v guilde nechcem...vlastnu guildu si reportol, super sranda
aX1s
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 06. úno 2014 17:09:34
Class:: Mage

Re: Axisko - Mage

Příspěvekod aX1s » sob 08. úno 2014 20:09:34

Yoshimo píše:Prvni otazku nehodlas resit? mno tak pak Proti, ja taky nehodlam resit prihlasku...

Riesit TO nechcem uz to bolo raz rozoberane a nedoslo sa k nicomu ak su ludia proti tomu a stale budu naco to vysvetlovat... ale ak to tak je velmi zapotreby kludne ale posledny krat na ts stym budem vystupovat lebo trosku pohlad i na to ze chcete riesit nieco co je 3 roky? stare neviem presne nespominam si presne kedze je to hra a nie real life:)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Axisko - Mage

Příspěvekod Crafty » sob 08. úno 2014 21:47:43

Doufal jsem ze ses zmenil, ale podle reakce NE.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
aX1s
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 06. úno 2014 17:09:34
Class:: Mage

Re: Axisko - Mage

Příspěvekod aX1s » sob 08. úno 2014 23:55:59

Crafty píše:Doufal jsem ze ses zmenil, ale podle reakce NE.
O.k. po kratkom rozhovore na ts som usudil ze so stym screenom a spravanim prehanal tu historiu som nechcel rozoberat z toho co si sam mi povedal na TS, ak tak prepacte ze som niekomu takto ublizil spravil ale teraz stym uz vela toho urcite asi nic nenarobim a ostava mi len zjest to co som si navaril...
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Axisko - Mage

Příspěvekod Sarger » ned 09. úno 2014 0:24:16

Nepoznám, neviem čo sa stalo, ale z toho čo je tu napísané .. jednoznačne PROTI ...
Uživatelský avatar
Ori
Příspěvky: 226
Registrován: čtv 06. čer 2013 17:30:40
Class:: -

Re: Axisko - Mage

Příspěvekod Ori » ned 09. úno 2014 6:58:56

no axisko ... tak flexovanie a jemne drazdenie je jedna vec ale hovorit to neustale dookola ked to uz ludom zacina liezt na nervy je moc(zlast ked sa do tej guildy hlasis)... dalej mi vadilo neustale spamovanie za prihlasku... neviem ci som bol jediny ale dost to otravovalo. Nepriznat si chybu a stale hladat nejaky "logicky" argument na to ze si nieco spravil dobre a tvrdit pri tom ze vsetko vies je trochu egoisticke. To s tym screenom a prihlaskov riesit nejdem ale odpoved na craftyho otazku by ma zaujimala. Sudit ci si sa zmenil ako clovek nemozem nepoznam ta .. ale svojim vystupovanim na TSku a v hre usudzujem ze ako hrac by si nam bol na nic a do kolektivu by si absolutne nezapadol

PROTI
Obrázek
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Axisko - Mage

Příspěvekod arwyn » ned 09. úno 2014 9:07:35

Niektori ludia sa sice menia, ale prepac, v tvojom pripade by som to riskovala velmi nerada. Po vystupovani co si mal proti nam, ako si zradil svoju guildu, ako si si hrabal len a jedine na svojom piesočku ta ako cloveka v guilde fakt nechcem.

p.s. a tvoje sialenym sposobom namyslene chovanie proti nivre ktora sa ti snazila pomoct moj nazor ovplyvnil trosku tiez.
Obrázek
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Axisko - Mage

Příspěvekod Joul » pon 10. úno 2014 9:01:31

nechci aby to tady zbytečně vyselo několik dnů či týdnů, případně aby se tu spustil jakýkoliv Flame, takže pokud nikdo nenapíše rozumný důvod proč to neuzavřít, tak to dnes před spaním locknu....
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Axisko - Mage

Příspěvekod Morgulus » pon 10. úno 2014 10:51:58

Duško Duško .... čakal som že tu na teba spustia s tým bugovaním raid instancie na Anthorii v 38 ľuďoch ktorých si reportol už ani
neviem vlastne kvôli čomu, je pravda že tam boli ľudia aj z našej guildy (Vedin, Fantomaxo, ....). Neurobil si si vďaka tomu dobré meno,
lebo potopiť kamarátov kvôli dementnej hre je pod úroveň každého z nás, neviem ako teba. Začal si potom hrať mága s nickom Snipa, možno si dúfal že nikto nebude vedieť že si to ty. Veľmi rýchlo sa ale rozšírilo že si to ty. Ono keď ľuďom vadíš, zmena nicku proste nepomôže. Tak ako tá prihláška pod falošným nickom Osmius čo si skúšal aj u nás. Dlho som sa na tom ešte bavil. Preto keď si ma spamoval whispami či sa ti vyjadrím k prihláške že by si chcel kvalitnú guildu som ti povedal, že ti dám za len ak si dáš nick z toho Bimba na Axis. Tak si urobil. Ak ako píšeš, že ľutuješ svoju temnú minulosť tak by si sa nemal hambiť za svoje činy z minulosti ale mal by si sa tomu postaviť ako chlap. Taktiež som robil dosť veľké hovadiny na Anthorii ale dospel som psychicky a prehodnotil som svoje správanie a vidíš dostal som sa sem. Spolu sme im naťahovali trash v Black Temply a wipovali sme ich tým .... :) Dnes by som neurobil nič čo je v rozpore s pravidlami guildy alebo servera, a náš hlavný princíp guildy je kolektív. Čo tak čítam tak veľa ľudí ťa odpísalo už hneď na začiatku, môžeš si za to takpovediac sám už len kvôli tomu, že sa k veciam staviaš chrbtom. Ako môžeš potom očakávať od niekoho aby ťa prijal. Ja by som ti dal ZA obhájenie sa na TSku len neviem či to niečomu pomôže. Podľa mňa má každý nárok na druhú šancu. Na AA si točiť za mága vedel, neviem ako si na tom tu ale tu už točí v ICC s 20% buffom hocikto. Ak ti to nevíde zo SFU tak si z toho nič nerob, je to len stupídna hra a relaxovať od real lifu sa dá hocijako ... :) GL
Uživatelský avatar
Yoshimo
Příspěvky: 291
Registrován: sob 15. čer 2013 13:14:17
Class:: Druid

Re: Axisko - Mage

Příspěvekod Yoshimo » pon 10. úno 2014 10:57:26

Morgu:
Proto sis delal ten topic nahore ne? :)

Axis:
Morg to napsal fakt pekne, jenze jsem cekal, ze neco podobnyho napises ty, ze si umejes hlavu za to co si provedl, ze si tu vylijes srdicko a vsichni budou stastni az do smrti. Lec ani to si moc nedokazal.
Yoshimo the Kingslayer
Obrázek
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Axisko - Mage

Příspěvekod Morgulus » pon 10. úno 2014 11:04:03

Yoshimo píše:Morgu:
Proto sis delal ten topic nahore ne? :)


Chcel som aby to bolo pekne po poradí, až po jeho reakciách. Ten horný môžeš zmazať.

PS: Nieže zmažeš ten dolný príspevok :D:D:D
aX1s
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 06. úno 2014 17:09:34
Class:: Mage

Re: Axisko - Mage

Příspěvekod aX1s » pon 10. úno 2014 21:05:12

Diky morg je to fakt kazdy to berie ako to berie ty ma zas uz ako tak poznas preto som napisal ze na ts to vysvetlim... a ja viem ze musim zit s tou ciernou minulostou a teraz je uz fakt len na Vas ako si to napisal ako sa rozhodnete

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů