Markeon UnholyDPS/BloodTank[NEPRIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Markeon
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 13. úno 2014 17:14:11
Class:: Death Knight

Markeon UnholyDPS/BloodTank[NEPRIJATÝ]

Příspěvekod Markeon » pát 28. úno 2014 17:13:45

Zdravím guildu Six Feet Under

Nick: Markeon
Class/ main spec: Death Knight, Unholy DPS
Věk: Je mi 20 let.

GearScore: Momentálně mám 5944 gs chybí mi 4 emblem of frost do 4/5 bonus setu tudiž se gear zvedne na nějakých 6000 gs+-
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Markeon
FPS: V 25 man raidu mám nějakých 60-70 fps stalých

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? WoW hraju asi 8 let s nějakýma přestávkama. DK jsem začal hrát hned co vyšel WoTLK protože mě strašně zaujal. To už je hodně dlouhá doba, prošel jsem sním dost blizz serveru na kterých jsem se dost naučil.

Váš raid time? Jsem ve hře skoro nonstop, takže nevidím problém v žadný raidovací den.

Definujte svůj PvE skill: Zde se trošku rozepíšu co se týče BiS EQ, rotace atd..

Rotace:

Single target: PS– IT– BS – BS– SS– DC /S tím že Gorgoyle dávame až tak po 6 sekundách od startu fightu po procu co nejvíce itemů/

Multi-Target: PS– IT– Pestilence– DnD– DC

Staty:

Strength: 2582
Hit Rating: 276
Crit: 33.92%
Expertise: 48 - boužel mám teď strašne over cap z důvodu itemů lepši jsem boužel zatím nesehnal.

Strenght jedná se o velmi důležitý stat, po dosažení hit capu a expertise capu je nutností navyšovat strenght. U DK je strenght navyšována za pomocí talentů Ravenous Dead a Endless Winter, z procu weapon enchantu Fallen crusader (+15%). Výsledkem je, že téměř všechny sockety zaplňujeme červenými kameny +20str

Hit cap je na Two Hand 8% = 262 hit ratingu

Expertise cap by měl být 6,5% čili 26 expertise. Pomůže nám talent Rage of Rivendare

Gemovaní:

Meta gem: +21 agility a +3% increased crit dmg
Blue gem: +10 all stats, dobrý pro aktivaci meta gemu
Red gem: +20 Strength

BiS EQ:

Zavisí hlavně na statu ArP který dovrší nějakých 80% při full BiS. Nějlepší je 4/5 set vynechat legy. Hit a exp cap nabereme z ringu a jednotlivých itemů (boty a wristy a legy).

Vypište svůj progress na Twinstaru: Na Twinstaru jsem prošel skoro všechny raidy, ale né všechny jsem dokončil. Skládal jsem si většinou world raidy, s kterýma jsem se málokdy dostal na FC. Taktiky na ICC HC a všechny dungy neni problém, to vše ovládam z jiného blizz serveru. Teď mám na Twinstaru něco málo Naxx,UD,VoA,OS,RS,ToC,ToGC10 madskill,ToGC25 2/5,ICC10 11/12, ICC25 10/12 RS10/25.. Hodně jsem zameškal z důvodu moji velké neaktivity když jsem byl nucený přestat s WoW, ale teď se vše snažím dohnat.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: http://postimg.org/image/kx6968bsz/

Důležité addony:

Omen: důležité proti přeagrování tanka
DMB: při boss fightu ukazuje kdy a jaký spell bude
Recount: DPS,HPS,Activiti, Dispely, overall dmg done atd.
PowerAuras: Ukazuje jednotlivé procnutí itemů.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: WoW už hraju hodně dlouho. Za DK hraju od dob co jsem přešel na WoTLK. Zjišťoval jsem si ohledně svoji classy různé věci když jsem za ní začínal ať už byli rady od lepších hráčů, internetové recenze, youtube atd ..

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Mizerové. Odešel jsem z důvodu toho že jsem končil s hraním kvůli práce atd .. Teď jsem plně aktivní

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Tak určitě ze světa WoW od lidí, kteří vás pouze chválili jak se vám daří atd ..

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Máte uplně super kolektiv který pomůže když bude nějaký problém. Chtěl bych dosáhnout vynikajích progresu jako mate vy a zapadnout mezi váš kolektiv. Hlavně bych chtěl poznat nové lidi kteří mají takové skvěle ohlasy jako vy.

Koho znáte v <SFU> ? Osobně nikoho, ale už jsem měl možnost se dostat z pár hráčema do raidu.

Co nám můžete nabídnout? Takže určitě můžu nabídnout pomoc ve všech případech. Dobrý progress a hlavně snahu se učit novým věcem. Hlavně srandu v guildě, dobré pobavení.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? Ano používám, nemám v tom problém.

Vypište svoje alty (stačí level 80): Nemám žádné alty.

Napište nám něco o Vás: Jmenuji se Tomáš. Je mi 20 let. Vystudoval jsem střední školu průmyslovou, obor truhlář. Jsem pohodový a klidný člověk se kterým je sranda. Ve volném čase hraju fotbal a hokej. Momentálně jsem zaměstnaný jako svářeč v jedné fabrice.

Všem děkuji za odpovědi doufám že budou kladné a zatím přeji pěkný zbytek dne s pozdravem Markeon
umad
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 26. pro 2013 12:51:35
Class:: Paladin

Re: Markeon UnholyDPS/BloodTank

Příspěvekod umad » pát 28. úno 2014 18:00:25

o par riadkov nizsie predchadzajuca prihlaska a teraz znova?:D kde si ani nereagoval na otazky:D tak urcite
Markeon
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 13. úno 2014 17:14:11
Class:: Death Knight

Re: Markeon UnholyDPS/BloodTank

Příspěvekod Markeon » pát 28. úno 2014 18:04:17

umad píše:o par riadkov nizsie predchadzajuca prihlaska a teraz znova?:D kde si ani nereagoval na otazky:D tak urcite


Hlavně jsem si dával pauzu z WoWkem takže jsem o nějak nehrotil a proto jsem napsal hned lock. Ale teď rád zodpovím vše potřebné
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Markeon UnholyDPS/BloodTank

Příspěvekod Tygricka » pát 28. úno 2014 20:08:33

Proč jsi přestal hrát a stávají se ti takové pauzy často?
Obrázek
Markeon
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 13. úno 2014 17:14:11
Class:: Death Knight

Re: Markeon UnholyDPS/BloodTank

Příspěvekod Markeon » sob 01. bře 2014 8:51:30

tygriczka píše:Proč jsi přestal hrát a stávají se ti takové pauzy často?


Ahoj přestal jsem hrát z vážných rodinných důvodu které tu samozřejmě nechci vzpomínat nebo to je moje vážné soukromý. Takové pauzy se mi nestávají vůbec protože tě to potká málokdy. Teď věřím že budu plně aktivní.
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Markeon UnholyDPS/BloodTank

Příspěvekod Bohus » sob 01. bře 2014 12:53:40

Hneď prvá vec, ktorú som ti vytkol v minulej prihláške, môj názor ostáva rovnaký aj keď si si na prihláške už dal záležať viac, okrem toho od vtedy je ešte o 1 DK viac, takže nieje o čom.
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Markeon UnholyDPS/BloodTank

Příspěvekod mellysko » sob 01. bře 2014 14:48:15

http://dragonslayers.petrak.in/forum/viewtopic.php?f=31&t=1776
Ten posledni koment co tam je to vystihuje dost takže proti
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Markeon
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 13. úno 2014 17:14:11
Class:: Death Knight

Re: Markeon UnholyDPS/BloodTank

Příspěvekod Markeon » sob 01. bře 2014 15:13:58

muzete lock uz jsem se domluvil s Revilem co a jak diky
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Markeon UnholyDPS/BloodTank

Příspěvekod Sarger » sob 01. bře 2014 16:26:32

Mellys, dík za nájdenie prihlášky, nechcelo s ami včera brúzdať koli tomu po forach cez mobil ... . Včera som tu z roboty cez mobil niečo písal, ale kým som dopísal, prišla od neho tá jedna správička, že mal pauzu, tak som to zmazal, ale ako vidím, nemýlil som sa, a rozhádzal si prihlášky kde to šlo, a len čakal, kto naňho nejak azreaguje. viď post u DS .. takže jednoznačne PROTI

A to som si ťa pri prvom podaní ešte chcel zastať, že ťa hneď odpísali kôli full stavu ... :(
Markeon
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 13. úno 2014 17:14:11
Class:: Death Knight

Re: Markeon UnholyDPS/BloodTank

Příspěvekod Markeon » sob 01. bře 2014 17:03:30

Sarger píše:Mellys, dík za nájdenie prihlášky, nechcelo s ami včera brúzdať koli tomu po forach cez mobil ... . Včera som tu z roboty cez mobil niečo písal, ale kým som dopísal, prišla od neho tá jedna správička, že mal pauzu, tak som to zmazal, ale ako vidím, nemýlil som sa, a rozhádzal si prihlášky kde to šlo, a len čakal, kto naňho nejak azreaguje. viď post u DS .. takže jednoznačne PROTI

A to som si ťa pri prvom podaní ešte chcel zastať, že ťa hneď odpísali kôli full stavu ... :(


Ja nevím co vytahujete 2 týdny staré přihlášky.
Uživatelský avatar
Revilo
Příspěvky: 68
Registrován: sob 15. čer 2013 14:51:51
Class:: Death Knight

Re: Markeon UnholyDPS/BloodTank[NEPRIJATÝ]

Příspěvekod Revilo » sob 01. bře 2014 17:06:14

Ingame sme sa už spolu bavili. Uzatváram prihlášku s verdiktom Neprijatý
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Markeon UnholyDPS/BloodTank[NEPRIJATÝ]

Příspěvekod Crafty » ned 02. bře 2014 2:01:04

SFU:
Máte uplně super kolektiv který pomůže když bude nějaký problém. Chtěl bych dosáhnout vynikajích progresu jako mate vy a zapadnout mezi váš kolektiv. Hlavně bych chtěl poznat nové lidi kteří mají takové skvěle ohlasy jako vy.

DRAGONSLYERS:
Jste super guilda která má dobrý kolektiv, hlavně dobré progresy a dobré uspěchy a to se mi libí a chtěl bych mezi vás zapadnout

MIZEROVE:
mate dobry kolektiv lidi kteri pomuzou a chtel bych mezi vas zapadnout

EXALTED
Představuju si pod tím uplně super kolektiv který pomůže když bude nějaký problém. Chtěl bych dosáhnout vynikajích progresu jako mate vy a zapadnout mezi váš kolektiv. Hlavně bych chtěl poznat nové lidi kteří mají takové skvěle ohlasy jako vy.

EXALTED2
Slysel jsem na vas samou chvalu .. Mate super kolektiv hlavne dobre progressy a to se mi libi a chtel bych mezi vas zapadnout a zkusit nejak pomoct ..


_____

Tak a ted mi rekni proc bych ti to mel vsechno zbastit :)




/e cina: protoze to revilo uz locknul :P
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů