EIBLINNE - Shaman [NEPŘIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Eiblinne
Příspěvky: 4
Registrován: ned 09. bře 2014 18:20:21
Class:: Shaman

EIBLINNE - Shaman [NEPŘIJAT]

Příspěvekod Eiblinne » ned 09. bře 2014 18:27:44

Nick: Eiblinne
Class/ main spec: Enhancement Shaman
Věk: 21
GearScore: http://oi60.tinypic.com/k13zls.jpg

Off Resto http://i57.tinypic.com/dyupaf.jpg

PvP itemy nemám. Ku gearu – som si vedomá toho, že by to mohlo byť lepšie. Poznám BIS gear pre Enha Shamana a pár vecí by sa určite ešte dalo obmeniť a poštelovať. Určite sa niekto opýta, prečo mám 5-set alebo prsteň na hit, keď som trochu prehitovaná. Odpoveď je jednoduchá – tie ruky z Valithrie mi ešte nepadli a lepšie setové ako drátom do oka a prsteň z Rotface rovnako.

Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Eiblinne

FPS: 60 v Dalarane, 30+/- v Raide. Plus to závisí od bossa.

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
K WoW-ku som sa dostala približne pred rokom a pol docela zaujímavým štýlom. Priateľ raz prehlásil, že WoW nezvládnem hrať. Mám v sebe dávku chlapskej ješitnosti, takže som si WoW nainštalovala a začala hrať. A záver? Hrám ho doteraz. Mám dve 80-ky a baví ma to.
Chvíľu som hrala i na Offiku, ale nakoniec som sa vrátila späť k free WOTLKu. Tie Pandy sú už na môj vkus moc statovo prehnané i keď to prostredie je nádherné.

Váš raid time?
O víkende môžem kedykoľvek. Väčšinou i v piatok. Pondelok až Štvrtok mám na raidy čas až od 20:00. O 19:00 končím v práci, takže človeku chvíľu trvá dotrepať sa domov.

Definujte svůj PvE skill:
Shamana ovládam. Môžem to povedať. Mám s ním odraidované celé ICC, 10/12 HC down a na Profesora som už tiež nevraživo zazerala. Neviem, či môžem povedať, že som uber skill človek, no viem, čo mačkám a kedy to mám mačkať. A keď nie tak sa opýtam. Na to máme predsa ústa, poprípade ruky na písanie. Poznám taktiky a dokážem sa rýchlo prispôsobovať. Nakoniec niektorých bossov ide každá guilda trochu inak, ale základ vždy zostáva rovnaký. Nestáť v sračkách, nerobiť blbosti, nechcípnuť a newipnúť raid. :D

Vypište svůj progress na Twinstaru:
Aby som to uviedla na pravú mieru. Shaman nie je môj main od začiatku môjho pôsobenia na Twinstáre. Bol ním R3 Paladin, ale toho som sa už pre pár mesiacmi „prejedla“, takže som si mainy vymenila. Za svoje hranie som si prešla snáď všetkým. Z toho, čo sa teraz chodí najviac - ICC mám dole všetko okrem Professora a Lich Kinga HC na 25-ke. Plus RS 25N.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )

http://i58.tinypic.com/2vsnleu.jpg

Xperl raid frames + bartender4 – partu v raide nemám zapnutú. Lepšie človek vidí na okolie. Raid ikonky mi vyhovujú tak isto ako dizajn + bary.
Titan pannel – mám rada prehľad.
Sexy Map – lepšie to vyzerá, lepšie sa na to pozerá.
DBM – must have každého človeka, ktorý chodí raidy. K tomu nie je čo dodať.
DPS meter – pekný prehľad všetkého. Od dmg až po healing.
Heal Bot – používam v Resto.
ArcHUD – tie dve zátvorky pri postave. Rada vidím, čo keby castím a hneď pre nosom vidím HP i Manu.
Potom sú to už také doplnky ako quest helper, prat, mapster, inspect equip, atlas/atlasloot, cooldowns a bagnon.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Molten forum, elitistjerks, mmo-champion a keď neviem kam z konopí, tak to strýčko google a twinstar fórum istia. A ako každý normálny sa dokážem opýtať i v guilde. Rada si vypočujem skúsenejších ľudí.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Mojou úplne prvou guildou bola Hearth of Alliance. Prišla som tam ako low 80-ka a ešte som sa rozkukávala, poznáte to. Skladali samé ICC (áno, prišla som na wow na začiatku ICC sezóny) a na „lowky“ kašlali. Potom ma priateľ pretiahol ku guilde Order of the Silver Hand, kde som pôsobila až do jej rozpadu (Dnešný The Hobble Sawyers). Kaldorei – nakoniec väčšina z nich prešla k Endless Agony, viac menej rozpad. Posledná guilda boli Mizerové. Tu by som všetky svoje dôvody radšej nerozpisovala verejne. Rada objasním ingame/TS. Ide hlavne o správanie.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Prevažne world výzvy, hovorilo sa o vás, a tak ma to postupne začalo zaujímať.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Vyzeráte na serióznu guildu a v pohode kolektív. Vlastne dúfam, že tu nájdem priateľský kolektív. Som ženská, záleží mi i na tomto. :D Keď prišlo na rozhodovaní, kam si skúsiť podať prihlášku, tak ste boli moja prvá alternatíva. Utkveli ste mi v pamäti. Guilda, ten web, ktorého dizajn mimochodom nemôžem inak ako naozaj chváliť. Zveďme to i na ženskú intuíciu.

Koho znáte v <SFU> ?
Osobne bohomžiaľ nikoho.

Co nám můžete nabídnout?
Seba. Jednoduchá odpoveď, no čo iného. Som človek ako každý iný, rada si zahrám v priateľskom prostredí. Chodím rada raidy, bavím sa a často som osoba, ktorá všetkých naokolo rozosmieva. Môžem ponúknuť svoje dve postavy. Shamana i Paladina podľa potreby.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Iste. TS/Mumble s mikrofónom a slúchadlami sú samozrejmosťou, ktorú by podľa mňa mal mať každý.

Vypište svoje alty (stačí level 80):
Ewelyne, Retribution Paladin, 6242 GS
(http://i61.tinypic.com/15zpdhx.jpg)

Napište nám něco o Vás: Určite ste si už všimli, že vám nepíše chlap i tej ľubozvučnej slovenčiny. Síce som Slovenka, ale žijem v Čechách. Som Ewelyn, a odhryznem ruky každému, kto mi do mena napíše mäkké I! Mnohí mi skracujú meno na Ewe, čo je jediná „zdrobnenina“ na ktorú reagujem. Som ako každý iný dospelý človek – práca až do smrti, dôchodku sa nedočkáme, milujúci priateľ, vlastný život. Som bavič a často osoba, ktorá rozdúchava konverzácie na guild chatu. Mám rada hudbu, spev, tanec, hrabem sa v HTML kódoch, píšem poviedky, zbožňujem bojové športy, zbrane, autá, military a nemám problém si s chlapmi o čomkoľvek pokecať. :)
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: Eiblinne - Enhancement Shaman

Příspěvekod Yoslin » ned 09. bře 2014 18:45:48

Myslíš si že když v každé odpovědi napíšeš že si žena nějak ti to pomůže? :D No dobře kde začít....

Chvíľu som hrala i na Offiku, ale nakoniec som sa vrátila späť k free WOTLKu. Tie Pandy sú už na môj vkus moc statovo prehnané i keď to prostredie je nádherné.


Za necelé 3týdny přecházíme na Cata si si vědoma toho že už i tam jsou ty staty přehnané??

Aby som to uviedla na pravú mieru. Shaman nie je môj main od začiatku môjho pôsobenia na Twinstáre. Bol ním R3 Paladin, ale toho som sa už pre pár mesiacmi „prejedla“, takže som si mainy vymenila.


Jakou nám dáš záruku toho že se shamana za půl roku nepřejíš a nepřestaneš za něj hrát???

/e A jak tak čtu zda jsem na nic nezapoměla... Tak ejhle...

Váš raid time?
O víkende môžem kedykoľvek. Väčšinou i v piatok. Pondelok až Štvrtok mám na raidy čas až od 20:00. O 19:00 končím v práci, takže človeku chvíľu trvá dotrepať sa domov.


Raid by si měla ve čtvrtek od 18:00. Dle tvého vypsaného raid time by si chodila na raidy o 2hodiny déle?
Uživatelský avatar
Kusmoo
Příspěvky: 93
Registrován: úte 13. srp 2013 15:55:52
Class:: Shaman

Re: Eiblinne - Enhancement Shaman

Příspěvekod Kusmoo » ned 09. bře 2014 19:08:00

Jako hlavní problém zatim vidím ten raid time. Dalo by se to vyřešit? .. Konkrétně čtvrtek 18:00.
Eiblinne
Příspěvky: 4
Registrován: ned 09. bře 2014 18:20:21
Class:: Shaman

Re: Eiblinne - Enhancement Shaman

Příspěvekod Eiblinne » ned 09. bře 2014 19:42:51

Myslíš si že když v každé odpovědi napíšeš že si žena nějak ti to pomůže? :D No dobře kde začít....

To si rozhodne nemyslím. :D Je jedno, aké pohlavie sedí za PC, hlavne, keď to vie hrať. :)

Za necelé 3týdny přecházíme na Cata si si vědoma toho že už i tam jsou ty staty přehnané??

WOTLK <--> Cata je síce skok a je pre každého čo sa tam učiť, no stále to nie sú také premrštené čísla ako na Pandarii. Navyše je to pre väčšinu ľudí niečo nové a verím, že sa do toho všetci s vervou pustíme. Pri slovách "prehnané" si vždy predstavím, ako som prišla na Offik. Porovnávať staty na Pandarii s Wotlkom bolo úsmevné a zároveň úžasné, akú prácu si s tým Blizzard dal za tie roky.

Jakou nám dáš záruku toho že se shamana za půl roku nepřejíš a nepřestaneš za něj hrát???

Absolútnu. Skúšala som hrať za mnoho klás, no jediné dve, ktoré ma naozaj nadchli bol najprv Paladin a potom Shaman. Nie som typ, čo má od každej klasy jednu postavu. Hrám to, čo ma naozaj baví a nakoniec by som nedala dopustiť ani na paladina ani na shamana. Chcela som niečo zložitejšie ako klasu, o ktorej každý tvrdil, že je to faceroll klasa a nesedí mi hrať za Ranged dps. Takže som si zamilovala Shamana a rozhodne ho nemienim meniť. Dala som si s ním dosť práce a nemením postavy ako ponožky.

Raid by si měla ve čtvrtek od 18:00. Dle tvého vypsaného raid time by si chodila na raidy o 2hodiny déle?

Ďalší Raid máte písaný i v nedeľu, ale chápem, že ten je pravdepodobne full. Teoreticky by sa to dalo...ak by som ukecala kolegyňu, aby som mala miesto voľných piatkov v práci voľné štvrtky.
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Eiblinne - Enhancement Shaman

Příspěvekod Athena » ned 09. bře 2014 19:50:50

Kdyby si někdo nevšiml. Je to žena!
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Eiblinne - Enhancement Shaman

Příspěvekod Sarger » ned 09. bře 2014 19:58:46

Som Ewelyn, a odhryznem ruky každému, kto mi do mena napíše mäkké I!


Mám rovnaký problém...
Som Sargy, a odhryznem ruky..... Jasné? !!! :D

Škoda toho raid time. Ale ktovie ako to bude na cata. Plus sa ešte hovorilo o nejakých raidoch v sobotu...

Jaaaaa mám z teba ako človeka dobrý pocit, a jaaa sa v tomto nemýlim, shamanovi nerozumiem, taaaakže....... Ale ten raid time mno.. neutral

Edit: píšem z mobilu, a zdĺhavo v práci, takže.... No ak si to zariadiš, tak myslím že môžem zmeniť farbičky
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: EIBLINNE - Shaman

Příspěvekod arwyn » pon 10. bře 2014 7:49:42

Ewelyn, a odhryznem ruky každému, kto mi do mena napíše mäkké I!

niekoho mi to pripomina... :D

ak sa vyriesi ten raid time, dalsia nezna sucast guildy na krotenie vas by sa hodila :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: EIBLINNE - Shaman

Příspěvekod Crafty » pon 10. bře 2014 8:15:43

Je to holka a athenovy stoji penis
kdyz sectu + a - tak vidim pozitivni vysledek


a ted offtopic: jen pokud si vyresis ten raid time
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Kusmoo
Příspěvky: 93
Registrován: úte 13. srp 2013 15:55:52
Class:: Shaman

Re: EIBLINNE - Shaman

Příspěvekod Kusmoo » pon 10. bře 2014 17:47:24

Takže.. napsal mi hráč Pala:
[Pala] whispers: za paladina malo tocila a zo shamanom tiez nic moc. Navyse to ze sla si podavat prihlasku k vam nikomu v gilde neoznamila co svedci o jej neuprimnosti.. tolko k prihlaske Ebline.

Ale nevim jak moc vážně toto mam brát od hráče, který má addon na to aby měl v ignore celou guildu...

Něco mi o tom řekni :) (hlavně ten odchod)
Eiblinne
Příspěvky: 4
Registrován: ned 09. bře 2014 18:20:21
Class:: Shaman

Re: EIBLINNE - Shaman

Příspěvekod Eiblinne » pon 10. bře 2014 18:39:20

Kusmoo píše:Takže.. napsal mi hráč Pala:
[Pala] whispers: za paladina malo tocila a zo shamanom tiez nic moc. Navyse to ze sla si podavat prihlasku k vam nikomu v gilde neoznamila co svedci o jej neuprimnosti.. tolko k prihlaske Ebline.

Ale nevim jak moc vážně toto mam brát od hráče, který má addon na to aby měl v ignore celou guildu...

Něco mi o tom řekni :) (hlavně ten odchod)


Prihlášku som podala včera vo večerných hodinách, dnes som celý deň v práci 12 hodín a na WoW som ešte nezavítala na tak dlho, aby som niečo mohla niekomu hovoriť. Podala som prihlášku, chcela som vedieť svoje šance a samozrejme som mala v pláne to napísať na guild fórum. To, že si niekto podá inde prihlášku nie je zločin. Aspoň v mojich očiach nie je. Každý sa nejak týmto svetom pretĺka. Horšie je leavnúť a nepovedať nič. To sa proste nerobí.
Môj dôvod k odchodu z guildy viazne práve v správaní členov. Aby som chodila z hry preč rozladená, vystresovaná a nahnevaná každé božie ID, tak to už fakt nedávam. To, že je koniec Wotlk a každý na to dlabe je výmluva, ktorými si mnohý ospravedlňujú statné veci.
Naposledy upravil(a) Eiblinne dne úte 11. bře 2014 7:17:04, celkem upraveno 1 x.
Corey
Příspěvky: 3
Registrován: úte 08. říj 2013 19:18:03
Class:: Druid

Re: EIBLINNE - Shaman

Příspěvekod Corey » pon 10. bře 2014 19:24:19

ak sa neurazite poviem vam k EWE nieco :) osobne si mxslim ze je fajn v pohode clovek ... co sa tyka DMG noo samo sebou ma na com zapracovat ale to skoro kazdy do top 5 dpsiek nesla co viem ale nevzdava to a ide za tym aby bola lepsia :)

co sa tyka odchodu z mizerov nikto o tom nevedel ani ja nie som teraz dost prekvapeny .. lebo len par ID dozadu sme jej zacali obliekat shamana....

kazdopadne nieje zla tot moj nazor a ta mala podpasovka pre guildu asi ju nebavia raidy ktore poslednou dobou idu dolu vodou u nas :X

BTW este sa vam chcem ospravedlnit pred nejakym casom som si k vam daval prihlasku len som potom nedosial na test raid a predal som postavy atd ospraavedlnujem sa ze som nenapisal ale bolo to na rychlo isiel som za kamosom na phobos na hordu :) medzi tym sa veci pomenili zase som zmenil na alianciu ale na phobose a pridal som sa k mizerom ja len ze to nebolo nic proti vam ale kamarat ktory ma ukecal :))
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: EIBLINNE - Shaman

Příspěvekod arwyn » pon 10. bře 2014 23:30:24

a nemyslis ze je vhodne to oznamit predtym, ako si podas prihlasku? alebo si si ich chcela nechat ako zadne dvierka..? to nie je zrovna kolektivne od teba...
co si spravila preto, aby sa situacia na raidoch zlepsila?
Obrázek
Eiblinne
Příspěvky: 4
Registrován: ned 09. bře 2014 18:20:21
Class:: Shaman

Re: EIBLINNE - Shaman

Příspěvekod Eiblinne » úte 11. bře 2014 11:15:52

Bohužiaľ mi to nakoniec so smenami nevyjde tak, že by som mohla vo štvrtok. Takže sťahujem prihlášku a prajem mnoho úspechov. :)
Uživatelský avatar
Kusmoo
Příspěvky: 93
Registrován: úte 13. srp 2013 15:55:52
Class:: Shaman

Re: EIBLINNE - Shaman [NEPŘIJAT]

Příspěvekod Kusmoo » úte 11. bře 2014 13:01:03

Škoda, GL jinde :/

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů