SOLESTIA - Priest [TEST/-/NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Solestia
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27. čer 2013 23:22:42
Class:: Priest

SOLESTIA - Priest [TEST/-/NEPRIJATY]

Příspěvekod Solestia » pát 28. čer 2013 3:12:36

Nick: Solestia
Class/ main spec: PRiEST - holy
Věk: v Říjnu 21
GearScore: 5874, bez PvP itemů
Link na armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... n=Solestia
FPS: 60+ , záleží jak na jakém encounteru, potíže s FPS nemám

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Fůha, je to tak 5 roků dozadu, kdy mě k tomu přivedl kámoš , který to hrával. Mě osobně žadný z dílů Warcraftu nebavil , nikdy jsem nebyl zastánce takového žánru , než se objevil WoW. Tehda sme s kámošema začínali na serveru iCe Online, kde jsem teprvé začínal poznávat co je to WoW, a kde jsem taky našel svou první guildu , ve které jsem byl spokojen. Pod velením GuMek , kteří měli asi 45 roků , bylo radost hrát. Později sem se začlenil do kolektivu , a WoWko mě plně pohltilo. Po 2 letech hraní na iCeu, jsem WoWko smazal , a začal se věnovat real-lifeu. Asi o půl roku později , jsem si koupil offi , a zkusil hru i tam, nicméně , nikdo známý tam semnou nehrál , tak jsem se na to vykašlal. O Prázdninách po prváku , jsem WoWko začal hrát zase na free serveru , a zase začla mánie . Tentokrát na serveru Anthoria , kde mi kamarád daroval postavu , za kterou sem mu zaplatil tučnou svačinu v bufetě u nás ve škole :D. Další ze serverů byla Anathema , tam jsem se taky ovšem dlouho neohřál , neboť jsem se dozveděl , že spousta kámošu , hraje právě na TS. Proč ne, a už jsem zakládal postavu . Tady jsem dlouhou dobu byl v guildě Patronus Ignis , se kterýma jezdím na srazy doteď. Fajn banda. Poté odchod k HHH , kde jsem stále ještě členem.

Váš raid time?
Hm , co se týče raid timeu , nemám problém raidovat v jakýkoliv den v jakoukoliv hodinu. Upřímně , co si budeme povídat , kdo by chtěl v pátek sedět u počítače. Ale mě to neva, oslavovat můžem každý den :) Takže kdykoliv , kdekoliv , cokoliv - sem pro každou srandu

Definujte svůj PvE skill:
Bind'S - nedávno jsem si koupil novou myšku ( http://steelseries.com/products/games/w ... ming-mouse ) musím doporučit , na wowko nejlepší , co existuje , čili nabindované mám skoro wše , co potřebuji a co je důležité pro maximalní nasazení do raidu . Pohotovost , nestresovat , umět se rychle a kvalitně rozhodnout.

Moc nechápu tudle otázku , ale snad jsem se trefil.


Vypište svůj progress na Twinstaru:
Na twinu hrajou taky od TBC, ale raidovat jsem začal až když přišel wotlk.
Naxxramas FC ; OS +3 ; EoE .
Po otevření Ulduaru , vyprogresováno vše až na Mimiron 25 HM ( jediný boss , kterého guilda už nechtěla jít ) jinak FC.
Grand Crusader sezóna , progress uzavřen. ToC 10 1NSANITY FC ; ToC 25 1NSANITY FC
A v současné době , ICC Season , to vypadá následovně :
ICC 10 Normal FC, Hm'S 8/12
ICC 25 Normal FC, Hm'S 0/12 ( LK sme dali včera 27.6.013 )

__________________________________________________________________________________________
Už je to nějakou tu dobu , ale když jsem hrál na již zmiňovaném iCe , kde v té době bylo ještě TBC , tak :
Maghteridon'S Lair ; Gruul'S Lair , BT , Karazhan , MH


Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
Obrázek

http://i43.tinypic.com/2qvaw7k.jpg

AddOns _ RaidCooldowns - Cooldowny všech zůčastněných hráčů raidu.
_ OmenThreatMeter - Threat metr
_ Skada - dmg / heal / absorb / fail atp metr
_ Vuh:do - raid frame , heal addon
_ DBM


Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
WoW, obecně novinky ze světa WoW - wow.herniweb.cz , wowprogress
Co se týče classy , tak různé fórka guild , theworldofwacrafters.blogspot , icy-veins , wowwiki

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
ExiCe - guilda , z již zmiňovaného serveru iCe Online , GuMka pro neochotu lidí přestali hrát , a celá guilda se rozutekla.
Patronus Ignis - rozpad , odchod mnoha lidí . I přes to , že sme se s několika lidma snažili , dát vše zase dohromady , nedalo se . Doteď me to mrzí.
Slayers of Chaos - GuMka odešli na Hordu .
DragonSlayer'S - Přechod na hordu.
-> následoval přechod zpátky k ali , po neuspěšném zkouškovém období u guildy TitanS.

dosavadní guilda , hornyHeadHunters

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Přechod z Anthorie , musel jsem očekovat nově přibylé guildy. Další zdroj vaše guild stránky. A v neposlední řadě in-game.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Zkusit něco nového , zkusit raidovat opravdu na úrovni, a najít spoustu dalších kamarádů .

Koho znáte v <SFU> ?
Enforcer , Qarien , Jasanek , Javier. Jinak většina z vás budou asi odchovanci z anthorie , takže nepoznám nikoho :)

Co nám můžete nabídnout?
Snad dobrého kamaráda, na kterého je spoleh . A taky myslím že kvalitní heal , do sekundarního raidu , na progres HM.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
TS3 moc nepouživám, ale nainstalovaný mám. Teď jelikož guidla preferuje mumble , tak mumble.
Mikrofon / Sluchátka - bez toho bych se sem ani nehlásil.

Vypište svoje alty :
Solestiia - dr00d / resto - bala / 5780 - 5560 / aktivní
Solestiaa - shamy / resto - ele / 5050 - 4900 / nově doexpený alt , pracuje se na něm

Napište nám něco o Vás:
Takže konečně moje oblíbené téma :D
Ahoj , jmenuji se Michal je mi téměř 21 let, bydlím v malé vesničce , nedaleko Ostravy. Jsem skoro hotový maturant v oboru Elektrotechnika - slaboproud ( teď v září mám opravnnou maturu ze 2 ústních předmětů , čeština a elektro ) . Mezi moje záliby patří například , skate; v zimně prkno ; nohejbal ; fotbálek ať už stolní , nebo normální ; zewling ; nic nedělání ; vyhulovaní na vyhlídkách ( tudle mám nejradši x] ) , taky si rád zaspívám . Jsem pasivní člověk , na plné čáře flegmatik ( 100% ) ; hodně optimista , nejsem náladový , na tváři mám furt úsměv. Rád se seznamuju s novými lidmi , a taky si rád vypiju , velmi rád se zůčastním srazů a jiných akci , kde je spousta alkoholu a drog :-D neberte to ve zlém :PP Není to ani zdaleka vše , co jsem vám chtěl říct , není to tak , jako když se poznáme blíže :)

takže ďakujem za pozornost :PPP
'' Viem si vážit svojich ludí , niesom žebrak skurvený ! ''
Uživatelský avatar
Qarien
Příspěvky: 26
Registrován: sob 15. čer 2013 14:00:37
Class:: Priest

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Qarien » pát 28. čer 2013 11:55:11

Jéé, ty jsis vzpomnel na Qarien :mrgreen:
Tady podle me není co resit :)
pro
Obrázek
Aneb. jak to tady chodí ;)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Crafty » pát 28. čer 2013 15:16:39

Mas na svedomi nejaky vroubek, o kterem bys nam chtel neco rict? :) Neco kdy ses nezachoval moc dobre (treba nekolektivne nebo chamtive)
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Solestia
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27. čer 2013 23:22:42
Class:: Priest

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Solestia » pát 28. čer 2013 15:43:57

Myslím , že ne.
Mine
Příspěvky: 35
Registrován: sob 15. čer 2013 13:37:47
Class:: Paladin

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Mine » pát 28. čer 2013 19:44:13

Tak skúsime ti trošku osviežiť pamäť. Pametáš si na naxx 25ky ktoré si skladal prevažne s lfg ? Väčšinou to bolo ešte s jedným z HHH na ktorého nick si už žiaľ nespomeniem.
Uživatelský avatar
Solestia
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27. čer 2013 23:22:42
Class:: Priest

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Solestia » pát 28. čer 2013 20:23:14

Tak naxx 25 sem skládal jen párkrát , ale na žádnou vylomeninu si nevzpominám . Můžeš mi přiblížit , možná si vzpomenu .
Mine
Příspěvky: 35
Registrován: sob 15. čer 2013 13:37:47
Class:: Paladin

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Mine » pát 28. čer 2013 22:52:48

Tak ja to teda skúsim ;). Skladanie naxx 25 za účelom celého lootu pre seba vrátane goldov z bossa, ktorých je v naxxe viac než dosť. Samozrejme s tým spojené afkovanie počas celého naxxu, pretože "niekto" ťa odhalil čo máš v pláne a pekne si počkal vzadu čo spravíš. Samozrejme si tomu človeku potom vynadal na mumble, že nič nerobí a pritom ty si bol ten čo celý raid preafkoval.
Tak už si spomínaš na tvoju pravidelnú lfg farmu ?
Uživatelský avatar
Solestia
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27. čer 2013 23:22:42
Class:: Priest

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Solestia » sob 29. čer 2013 2:00:45

Jááááj , myslíš todle . Nebyla to pravidelná farma , skložil jsem to tak možná 2x . Ale jestli ti jde o tohle , tak za to že leadruju ten trash na wordu , nějaká provize aspoň.
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Morgulus » sob 29. čer 2013 7:53:14

Ja som ZA test raid. Ninjuje cely twinstar okrem nasej guildy a on tu este nie je, takze :)
Mine
Příspěvky: 35
Registrován: sob 15. čer 2013 13:37:47
Class:: Paladin

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Mine » sob 29. čer 2013 9:50:13

Ako dlhoročný raid leader viem, že je strašne obtiažné 15min spamovať lfg a ešte ťažsie leadrovať naxx 25ku v ktorom sú také zložité taktiky. Za to si si určite zaslúžil celý loot vrátane goldov pre seba. Čudujem sa, že si ešte nepýtal od každého člena raidu 500g za tú tvrdo odvedenú prácu (preafkovaný celý raid a prehľadanie každého moba). Nechcem ani radšej vedieť čo všetko sa dialo ešte pred našim príchodom, alebo aj počas neho.
Uživatelský avatar
Qarien
Příspěvky: 26
Registrován: sob 15. čer 2013 14:00:37
Class:: Priest

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Qarien » sob 29. čer 2013 12:41:20

Co si vzpomínám, tak už jsme tady podobný případ měli, kvuli chování při leadrování raidu na lfg. Potřebujeme lidi, co budou guildu reprezentovat, ne ji špinit jmeno. Mohl by jsi dopsat duvody odchodu z předchozích guild?
Obrázek
Aneb. jak to tady chodí ;)
Uživatelský avatar
Solestia
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27. čer 2013 23:22:42
Class:: Priest

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Solestia » sob 29. čer 2013 12:55:59

Já myslím že už jsem sem ty odchody napsal někde v přihlášce.Ale tak ještě jednou.

Patronus Ignis - Po tom , co mi a dalším lidem byl svěřen assist Gumka , se po měsíci lidé rozutekli do jiných guild.
Slayers of Chaos - Leadrové guildy utekli na hordu.
Dragonslayer'S - Odchod na hordu , za účelem zkouškového raidu u Titan'S - neuspěl .
Uživatelský avatar
Qarien
Příspěvky: 26
Registrován: sob 15. čer 2013 14:00:37
Class:: Priest

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Qarien » sob 29. čer 2013 13:01:37

Z hornyHeadHunters odcházíš proč?
Obrázek
Aneb. jak to tady chodí ;)
Marty
Příspěvky: 100
Registrován: ned 16. čer 2013 12:51:06
Class:: Mage

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Marty » sob 29. čer 2013 13:02:29

A důvod případného odchodu z HHH?

Jinak mně se líbíš, na Twinstaru je víceméně normální, že RL si za tu fakin hardcore práci (/irony) berou FL, takže mě to zas tak nepřekvapuje. Jediný co mě zaráží, že si před pár dny dal LK a rychle chceš odejít.

Jsem pro test raid ;)

e: Ještě bych se teda zeptal na absenci talentu body and soul, myslíš, že je nepotřebný, nebo z jakého důvodu ho nemáš?
e2: Hlásíš se k nám za holy, přidej prosimtě screen s holy UI (pokud se nepletu tak si postnul disco)
Uživatelský avatar
Solestia
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27. čer 2013 23:22:42
Class:: Priest

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Solestia » sob 29. čer 2013 13:06:58

btw. Mine , skládal jsi někdy word raid ? Někdy seženeš lidi , že je to jedna radost , všechno odsýpa , někdy nechápeš , jak takoví lidi vůbec můžou hrát wowko.
Uživatelský avatar
Blokong
Příspěvky: 90
Registrován: sob 15. čer 2013 13:32:13
Class:: Shaman

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Blokong » sob 29. čer 2013 13:10:43

Porad to neni duvod vzit si cely loot z raidu ne? :)
Mine
Příspěvky: 35
Registrován: sob 15. čer 2013 13:37:47
Class:: Paladin

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Mine » sob 29. čer 2013 13:21:12

Či som ja skladal niekedy lfg raidy ? :D Každý týždeň niekoľko krát ;). Ale nikdy nie za účelom ninjovania ako ty. Btw riešime tu teba nie mňa. Myslíš si, že takto robíš guilde dobré meno ? Jediná vec čo ma napadá prečo si to robil, je to, že ti na mene vôbec nezáleží, keď sa mýlim oprav ma.
Uživatelský avatar
Qarien
Příspěvky: 26
Registrován: sob 15. čer 2013 14:00:37
Class:: Priest

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Qarien » sob 29. čer 2013 13:23:52

K hhh - nepříjde ti blbý leavnout krátce po tom co jsi dal LK a získal jsi z něho pěknou zbraň? Jak nám chceš dokázat, že nejsi EQ hunter?
Obrázek
Aneb. jak to tady chodí ;)
Uživatelský avatar
Solestia
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27. čer 2013 23:22:42
Class:: Priest

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Solestia » sob 29. čer 2013 13:34:56

Měl jsem nasbírané DKP , účastnil jsem se každého raidu ( na který mě vzali ) , DKP jsem měl , takže myslím , že i šanci na to , si něco lootnout by sem měl mít :) Jak jsem se zmiňoval výše , já se bavil s craftym už dozadu , ještě než sme meli LK dole , či máte free pozice . Není to tím , že jsem vyninjoval LK a šel do.. pryč. . todle je pro Quarien :)

Mine , myslíš že s gearem , myslím že tehdy 5k , sem v naxxu něco z eq potřeboval ?

Blokong , z žádného raidu jsem si loot nikdy vživotě nevzal :D žádný Tatra stajl
Uživatelský avatar
Blokong
Příspěvky: 90
Registrován: sob 15. čer 2013 13:32:13
Class:: Shaman

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Blokong » sob 29. čer 2013 13:40:30

Stale si nenapsal duvod leavu z hhh :)
Marty
Příspěvky: 100
Registrován: ned 16. čer 2013 12:51:06
Class:: Mage

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Marty » sob 29. čer 2013 13:45:52

Marty píše:
e: Ještě bych se teda zeptal na absenci talentu body and soul, myslíš, že je nepotřebný, nebo z jakého důvodu ho nemáš?
e2: Hlásíš se k nám za holy, přidej prosimtě screen s holy UI (pokud se nepletu tak si postnul disco)
Uživatelský avatar
Solestia
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27. čer 2013 23:22:42
Class:: Priest

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Solestia » sob 29. čer 2013 13:46:19

Odchod z HHH.
Neochodta lidí docházet v čas na raid , chápu , že někteří nemí čas , že mají jiné povinnosti , ale abysme polovinu raid time raidovali v 19ti ? Kde se poděl progress a hlavně kde je čas na syndru a LK?

Dalším důvodem byli docházky, na které většinou dorazilo maximálně 15 lidi , super .

Prostě stačí že sme došli po syndru , a tím to haslo.

Až teď když už sme se konečně sešli , tak naše Guilda svedla výbornou práci na LK ( dali sme ho nakonec raid-timu , na poslední pull )
Uživatelský avatar
Solestia
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27. čer 2013 23:22:42
Class:: Priest

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Solestia » sob 29. čer 2013 13:47:23

Sakra já jsem si říkal , že tu není jeden přispěvek co jsem tu psal o leave z HHH a o Body&Soul. že už jsem to tu psal.
Mine
Příspěvky: 35
Registrován: sob 15. čer 2013 13:37:47
Class:: Paladin

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Mine » sob 29. čer 2013 13:56:18

Pozerám, že si ma v tvrdení nijak neopravil, takže som sa trafil rovno do čierneho ;). Myslím, že to je dostatočny dôvod. Proti.
Uživatelský avatar
Solestia
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27. čer 2013 23:22:42
Class:: Priest

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Solestia » sob 29. čer 2013 14:45:04

Nemám tě v čem opravovat Mine. Ano skladal jsem Naxx25 , ano bral jsem goldy . Toto jsem bral jako provizi , za složení naxxu , kolikrat by ses divil , jací lidi v tom naxxu byli , že neveděli , ani nastavit trapky na DECIMATE . Nevěděli , kam s + a - , prostě nic. A za to im určitě loot nepřipadne. O.k Proti. :)

btw. pokud si zastáncem toho , že si loot zaslouží každý , i ten kdo neví taktiky , nepodává výkon na to aby si mohl polootovat. Ok. Beru
Uživatelský avatar
Qarien
Příspěvky: 26
Registrován: sob 15. čer 2013 14:00:37
Class:: Priest

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Qarien » sob 29. čer 2013 18:52:15

Váhám nad svým predchozím rozhodnutím, nebudu se moc dívat na ostatní věci a rozhodnu se na zakladě těchto otazek a pripadného test raidu.

Intel nebo haste?
Kolik je haste cap?
Proč nehraješ tyto talenty:
Inner focus
Spirit of redemption
Body and soul
Obrázek
Aneb. jak to tady chodí ;)
Uživatelský avatar
Solestia
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27. čer 2013 23:22:42
Class:: Priest

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Solestia » ned 30. čer 2013 0:46:15

Hmm , hmm .
Intel jen v případu , že si nevystačíme s manou.
Haste , díko tomu můžeme spelly házet rychleji za sbou. ( Haste cap u holy priesta je se všema boostama nějakých 1200 cca, já ve svém equipu mám 22,43% ( 732 ) . Také díky hastu naše spely rychlejí vycastíme a mají větší učiinnost , než náš target healne spell od jiného healera.

Talenty nevidím Qarien .

Spirit of Redemption. Sice jeden s nejlepších talentů u holy-priesta , ale tak po smrti , mě vždy stejně zvedne hnetka nějaký druid :) rozhoduje jen při fázi , kdy bose dodělávají dmgeři , když už mě jakožto posledního healera zabili, kolikrát poslední sekundy rozhodují.

Ten body&soul talent jsem tu vypisoval předtím , tak to napíšu znova.
Ve směs je to dobrý talent , ale nepoužívám ho z toho důvodu , že spolíhám na hráče v raidu , že mají dobré reflexy . Né vždy je to jen o talentu.

využití : TOC) - beasti - massive crash - únik
- jaraxxus - ohně - rychlejší únik , zabraňuje případnou dmg
- valkyry - zrychlení hráče , nestíha-li změnit barvu.
- an00b - spiky

ICC) - marrowgar - bonestom + útěk z ohně
- db.saurfang - útěk před beastama
-blood-queen Lana'thel - to samé jako jaraxxus.

Tento talent , když si to tak vemem , je dobrý. Ale né vždy je to o talentu . Někdy nepomůže ani talent.
Teď na normálech to není až tak důležité , ale na HC velmi dobrý talent.

holy-priest cooldown bubly 4sec.
Darknever
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 181
Registrován: sob 15. čer 2013 19:04:46
Class:: Warrior

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Darknever » ned 30. čer 2013 2:33:02

proti absence zakladnich talentu, kdyz se te na ne Qarien zepta ty si to ani poradne neprectes(tu dvojtecku, jeste se zvetsenym pismem prehlednout je docela umeni) a na inner focus si ani neodpovedel...na ty co si odpovedel si odpovedel z meho pohledu nedostatecne/spatne
Navic si nechavas zadni vratka u HHH, v ktere stale jsi.

Zmenit me proti muze snad jen test raid, na ktery te musi Crafty pustit a musel by si tam podat spickovy vykon
Uživatelský avatar
samzasebe
Příspěvky: 23
Registrován: pon 17. čer 2013 13:59:29
Class:: Rogue
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod samzasebe » ned 30. čer 2013 6:30:10

žádat jinou guildu o inv a být zároveň v jíné, mi přijde jako že nevíš co přesně chceš. Za mě proti
Obrázek
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod Crafty » ned 30. čer 2013 11:30:22

Cim by jsi me presvecil o tvojem:

- Skillu
- praxi v holy
- kolektivnosti
- odbornosti



+ Co povazujete za nejvic rozporuplnou otazku u holy priesta?
(myslim ti nejakou otazku pri ktere bude mit kazdy clovek jiny nazor, nebo kdy se priesti stavi do 2 taboru)

(kazdy bod zvlast)


edit: tuto otazku dostava solestia i holynka, proto pokud bude nejaka otazka evidentne obslehnuta, budu za vychozi brat tu prvni. Proto si pospeste :D
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
revenger
Příspěvky: 1
Registrován: ned 30. čer 2013 11:28:04
Class:: Druid

Re: Solestia - PRiEST < holy

Příspěvekod revenger » ned 30. čer 2013 11:30:56

Solestia píše:takže ďakujem za pozornost :PPP
'' Viem si vážit svojich ludí , niesom žebrak skurvený ! ''


Vies si ich vazit tak ze ked sme sa ako tak dali dokopy tak, podla toho co si pisal v komentoch si siel na LK s tym ze nechces nic vyninjovat a aj napriek tomu si pokial viemz a vsetky dkp este od Werbova vysockoval macku z LK a hned na to si si napisal prihlasku sem :D? toto sa fakt nerobi

PS: fakt vidim ako si vies vazit svojich ludi
Uživatelský avatar
Solestia
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27. čer 2013 23:22:42
Class:: Priest

Re: SOLESTIA - Priest

Příspěvekod Solestia » ned 30. čer 2013 16:24:35

Samzasebe : Nevím jestli zadní vrátka no , stejně mě po tom ať už to výjde pozitivně , nebo negativně HHH kicknou , takže nevím , o jakých zádních vrátkách mluvíš.

Revenger : Já mluvil o přihlášce k SFU s Craftym ještě předtím ( asi 2 týdny ) , než sme dali LK.

Crafty : Nevím jestli z toho co tu píšu na forku poznáš skill. Myslím , že lepší je to na raidu .
( Effektivnost healu , správné umistění spellu podle toho jak raid potřebuje, umět dobře a rychle se rozhodnout kdy
použít GS )

Já ty specky měnil podle toho , jak bylo třeba , když byli 2 discanti , dal jsem holy . Když byli 2 holy , dal jsem disco .
Nějaké raidy v holy-specu mám nahelované, určitě v tom nehealuju poprvé. I když jsem posledních 20 raidu healoval
( absorboval ) v disco-specu.

Kolektivnost. Hrát jako team , ne jako jedinec. Umět obětovat se . Pustit itemy , které boostnou jiného víc než mě,
nebo potřebuje vyměnit item (low ) .

Nejsem mega znalý holy-priesta. Ale nějakou dobu jsem ho hrál , a tak myslím , že zas nejsem uplný noob.

Nejvíc rozporuplná otázka si myslím , bude ta , kde se budou priesti stavět do 2 táborů , protože se o dané věci bude dát polemizovat. Např tento spec : http://wow335.gamestool.net/priestt.php ... 0000000000

nebo

http://wow335.gamestool.net/priestt.php ... 0000000000
Totojemoc
Příspěvky: 2
Registrován: ned 30. čer 2013 17:07:28
Class:: Shaman

Re: SOLESTIA - Priest

Příspěvekod Totojemoc » ned 30. čer 2013 17:10:22

Solestia píše:
Revenger : Já mluvil o přihlášce k SFU s Craftym ještě předtím ( asi 2 týdny ) , než sme dali LK.



Já ty specky měnil podle toho , jak bylo třeba , když byli 2 discanti , dal jsem holy . Když byli 2 holy , dal jsem disco .
Nějaké raidy v holy-specu mám nahelované, určitě v tom nehealuju poprvé. I když jsem posledních 20 raidu healoval
( absorboval ) v disco-specu.

Kolektivnost. Hrát jako team , ne jako jedinec. Umět obětovat se . Pustit itemy , které boostnou jiného víc než mě,
nebo potřebuje vyměnit item (low ) .





Healoval jsi 20disco raidů (jak si nazval absorboval) a stejně tě pak přeabsorbuje Remedy, který to má jako off spec, nemá celý healing set ...

Hrát jako team, taky jsem se pobavil :D
Uživatelský avatar
Solestia
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27. čer 2013 23:22:42
Class:: Priest

Re: SOLESTIA - Priest

Příspěvekod Solestia » ned 30. čer 2013 20:59:55

Vzhledem k otmu že sme tam byli 2 discanti , a on přepisoval moje bubly ještě než vyabsorbovali , svojima bublama hned po skončení Weakened Soul z moji bubliny , tak čemu se divíš ?
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: SOLESTIA - Priest

Příspěvekod arwyn » ned 30. čer 2013 23:14:48

ahoj Solestia!

Nevím jestli zadní vrátka no , stejně mě po tom ať už to výjde pozitivně , nebo negativně HHH kicknou
'' Viem si vážit svojich ludí , niesom žebrak skurvený !
Měl jsem nasbírané DKP , účastnil jsem se každého raidu ( na který mě vzali ) , DKP jsem měl


Principy Guildy
1) Kolektiv
2) Loajalita

iba mne sa tieto vyroky krizia hned s 2 nasimi najzakladnejsimi pravidlami? ked si v guilde, mas tam byt pre tych ludi, pre kolektiv. nie cakat do poslednej sekundy, zobrat mace (sword/staffka netusim co to nechce sa mi hladat) a dat si prihlasku inam. Ak si sa o tom bavil uz pred 2 tyzdnami s Craftym a uz 2 tyzdne si vedel o tom ze sem mozno pojdes, vrcholne sa mi prieci ze si tam ostal a ze si si zbran lootol. nieco ako zbran z LK (tak isto ako shadowmourna / valanyrka) ma patrit guilde, ktora toho LK (ulduar) dala a nie jednemu cloveku co leavne hned po jeho ziskani.
cele mi to vyznieva ze ti je ta guilda jednoducho u prdele hlavne ze sa mas dobre ty...


btw. Mine , skládal jsi někdy word raid ? Někdy seženeš lidi , že je to jedna radost , všechno odsýpa , někdy nechápeš , jak takoví lidi vůbec můžou hrát wowko.


leadroval si to ty? leadroval. to znamena, ze si si sam zobral ludi, sam to poskladal a prave tvojim pricinenim boli na tom raide ti ludia, ktori boli. boli dementni? no, nemal si ich na ten raid brat... potajme si brat nieco z bossov je podraz... na dobrom mene zalezi - ak ho chces mat, musis s ludmi jednat narovinu, pripadne im to povdat dopredu.

sem v naxxu něco z eq potřeboval ?

takze ked prestanes nieco potrebovat, chciet, tak sa posunies zas dalej? -.-

cele zle... proti
Obrázek
Uživatelský avatar
Ertai
Příspěvky: 17
Registrován: úte 25. čer 2013 8:17:17
Class:: Mage

Re: SOLESTIA - Priest

Příspěvekod Ertai » pon 01. črc 2013 10:24:56

PROTI!
Chováním vůči ostatním lidem jakým se prezentuješ pohrdám. Že je to v současné společnosti běžné neznamená, že bychom se takto měli chovat všichni. Naštěstí alespoň v malých společenstích jako je guilda lze zachovat trochu morálky.
has gone ... offline
Uživatelský avatar
Solestia
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27. čer 2013 23:22:42
Class:: Priest

Re: SOLESTIA - Priest

Příspěvekod Solestia » pon 01. črc 2013 11:38:21

Arwyn , taky jsi nečetL? O přihlášce z craftym jsem se navil už předtím , než sme dali LK.
btw. bidování ohledně zbraně. Werbov měl 4 300 DKP , já jen 1600 , kdyby tu macku chtěl , tak mě přebiduje :)

Je vidět že si neskládal word riady , kdy ti člověk napostujte achievy z koupené postavy, a vubec nikdy v tom raidu nebyl. Smutné.

Já nikdy raidy neskládal za učelem něco vyninjovat. buď 1x fl , nebo nic. Nikdy jsem itemy neprodával.
Uživatelský avatar
jasanekk
Příspěvky: 48
Registrován: sob 15. čer 2013 18:23:42
Class:: Shaman

Re: SOLESTIA - Priest

Příspěvekod jasanekk » pon 01. črc 2013 12:23:47

to je sice hezky, ale otazka je jestli v dobe bidovani vedel ze chces jit nekam jinam...
Uživatelský avatar
Solestia
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27. čer 2013 23:22:42
Class:: Priest

Re: SOLESTIA - Priest

Příspěvekod Solestia » pon 01. črc 2013 13:11:42

Jasanku , ja už 2 týdny dopředu veděl , že chci jit k SFU. taky si nečetl topicy před tím , že.
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: SOLESTIA - Priest

Příspěvekod arwyn » pon 01. črc 2013 13:25:52

Solestia, precitala som si vsetko, dokonca velmi pozorne - vyjadrujem sa k malo prihlaskam (ked uz, precitam kazdy jeden prispevok a kazdu jednu odpoved). world raidov som sa naskladala tiez viac nez dost v dobe ked som hravala viac aktivne. A ano, pochopila som ze si chcel ist do sfu uz predtym ako si si lootol zbran z LK a to je presne to co sa mi prieci, zavana mi to cistym equip hunterstvom a nevazenim si guildy v ktorej si bol.
Obrázek
Uživatelský avatar
jasanekk
Příspěvky: 48
Registrován: sob 15. čer 2013 18:23:42
Class:: Shaman

Re: SOLESTIA - Priest

Příspěvekod jasanekk » pon 01. črc 2013 13:39:18

Solestia píše:Jasanku , ja už 2 týdny dopředu veděl , že chci jit k SFU. taky si nečetl topicy před tím , že.

ja ale mluvil o Werbovi... podle me to nevedel, a jestli jo tak je trubka... kdyby to vedel tak by ti ji tezko nechal

nez neco napises tak se nad tim zamysli prosim, aspon malinko prosiiim, dik :-*
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: SOLESTIA - Priest

Příspěvekod Pepíkus » pon 01. črc 2013 23:15:29

Mluvil jsem s ním chvíli na TSku a jsem pro test raid. Ano i navzdory tomu, co bylo už řečeno v předchozích komentářích.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: SOLESTIA - Priest

Příspěvekod Crafty » úte 02. črc 2013 14:16:49

Dam ti sanci na TEST raidu, CTVRTEK 18:00 ICC25 (poradne se priprav)

Mas sanci presvecit guildu ze jsi kolektivni a fajn clovek + ze umis hrat priesta.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
jasanekk
Příspěvky: 48
Registrován: sob 15. čer 2013 18:23:42
Class:: Shaman

Re: SOLESTIA - Priest

Příspěvekod jasanekk » úte 02. črc 2013 14:44:36

me psal werbov vcera par slov k tomu lootu, ja sem spis proti
Uživatelský avatar
Solestia
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27. čer 2013 23:22:42
Class:: Priest

Re: SOLESTIA - Priest

Příspěvekod Solestia » úte 02. črc 2013 16:04:46

Dobře
Marty
Příspěvky: 100
Registrován: ned 16. čer 2013 12:51:06
Class:: Mage

Re: SOLESTIA - Priest

Příspěvekod Marty » čtv 04. črc 2013 22:33:40

Dojmy z test raidu spíš neutrální (sem tam nějaký fail, nevynikal, spíš 4. na každém bossovi), když k tomu přičtu aférku v HHH tak mi vychází -> proti.
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: SOLESTIA - Priest

Příspěvekod Morgulus » čtv 04. črc 2013 22:50:51

Šedý priemer - NEUTRAL
Uživatelský avatar
samzasebe
Příspěvky: 23
Registrován: pon 17. čer 2013 13:59:29
Class:: Rogue
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: SOLESTIA - Priest

Příspěvekod samzasebe » pát 05. črc 2013 7:06:01

50-50 takže NEUTRAL
Obrázek
Darknever
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 181
Registrován: sob 15. čer 2013 19:04:46
Class:: Warrior

Re: SOLESTIA - Priest

Příspěvekod Darknever » pát 05. črc 2013 8:10:45

Nezazaril v hps, ale ani zas tak spatne to nebylo. Taktiky celkem fajn. Kdyby si mozna nechal poradit s talentama a cim healovat, tak by to vypadalo jinak :-) (build s 5/5 empower healing, 5/5 divine fury vazne neni na 25tky...max by tam chybel holy paladin ...vlastne neni ani na desitky s resto shamanem nebo holy paladinem)
Totojemoc
Příspěvky: 2
Registrován: ned 30. čer 2013 17:07:28
Class:: Shaman

Re: SOLESTIA - Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Totojemoc » sob 06. črc 2013 21:16:11

Chápu, že když někdo musí offline, tak prostě musí, ale nedokážu pochopit, že v úspěšném ICC, kdy jsme před BQ a Valyhtrii (chystáme se HC) , máme zasebou 5x HM , profa dole atd atd..., že nedokážeš napsat ani sorry mám něco a musím jít fakt off a prostě jdeš off a leavneš mumble... takový přístup by hráči mít neměli...

EDIT: Jak na mumble/ts je vidět zda člověku padl nebo quitnul :)
Naposledy upravil(a) Totojemoc dne ned 07. črc 2013 7:32:26, celkem upraveno 1 x.
Mine
Příspěvky: 35
Registrován: sob 15. čer 2013 13:37:47
Class:: Paladin

Re: SOLESTIA - Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Mine » ned 07. črc 2013 1:35:28

Ale ale pozrime sa, máš časté výpadky pamäte ? Nejak často "zabúdaš" na niektoré veci... mal by si s tým niečo robiť, skleróza v takom veku nieje zvyčajná :lol:.
Uživatelský avatar
Ataecina
Příspěvky: 277
Registrován: ned 16. čer 2013 11:05:34
Class:: Paladin

Re: SOLESTIA - Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Ataecina » úte 09. črc 2013 13:13:02

me se to nelibi...bud afkuje na raidech nebo na to sere :D


Obrázek
Uživatelský avatar
Solestia
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27. čer 2013 23:22:42
Class:: Priest

Re: SOLESTIA - Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Solestia » stř 10. črc 2013 0:59:14

nemám k tomu co říct. prostě.
Na bossovi , kde bubla od priesta vyabsorbuje uplně všechno a už tam není co healovat , tak jako , co jsem měl dělat ?
Skill jak pes , nahazet bubly , nechat vyabsorbovat , a napostovat to na forum.
Uživatelský avatar
Ataecina
Příspěvky: 277
Registrován: ned 16. čer 2013 11:05:34
Class:: Paladin

Re: SOLESTIA - Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Ataecina » stř 10. črc 2013 10:00:32

bubla od priesta mozna....jenze Miine zatim neni priest :D měl tam snad 3500gs v tom raidu...nejakych 1700 sp :D raid tam dostaval kazdou novu pekny dmg, takze bylo co healovat, kde se snazit :)
Mine
Příspěvky: 35
Registrován: sob 15. čer 2013 13:37:47
Class:: Paladin

Re: SOLESTIA - Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Mine » stř 10. črc 2013 11:59:25

Takže aby toho ešte nebolo málo, začneš tu ešte vyťahovať naše skilly a porovnávať s tebou ? :D Nemal by si sa pozrieť najprv na seba ?
Btw prečo to tu nieje ešte uzavreté ?
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: SOLESTIA - Priest [TEST/-/NEPRIJATY]

Příspěvekod Crafty » čtv 18. črc 2013 3:05:59

Na test raidu nic extra nezkazil, ale ani nijak neprekvapil. Psal jsem si snim o tom, ze nanej nema hodne lidi valny nazor a sam usoudil, ze by to asi nemelo vyznam pokouset se o invite do guildy, dokud se mu nepovede vyratit vsechny veci ktere se o nem nesou :) Pokud vsechny jednotlive nespory vyresi, jsem pro znovu otevreni prihlasky, do te doby musit dat bohuzel NEPRIJATY

(tu svou lenost uz malinko zacina prekonavat)
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů