FAKELIFE - Mage [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Fakelife
Příspěvky: 5
Registrován: pát 28. bře 2014 21:33:58
Class:: Mage

FAKELIFE - Mage [NEPRIJATY]

Příspěvekod Fakelife » pát 28. bře 2014 23:08:51

Nick: Fakelife
Class/ main spec: Mage -fire
Věk: 23
GearScore: 6203-0 pvp
Class/ main spec:
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Fakelife
FPS: 30-40

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?

hraju kolem 6-7 let zkoho jsem hrál 2-3 roky na anathemě pak chvíli na arena turnamentu pak jsem se rozhodl hrát na twini a tu jsem i zůstal, jsem tam lognu i cata at ale to je jen na zabaveni než se to rozjede na twinu hrajl jsem i pvp na twinu exp 2600

Váš raid time?

záleží na týdnu (odpolední ranní ) když mám odpolední ke hraní se dostanu až o víkendu od 16:00-00:00 pokud se nejde něco slavit :D když mám ranní 15:30-23:00

Definujte svůj PvE skill:

řekl bych že, jsem tip hráče co svoji clasu ovlada hraju jen maga hrál jsem i jiné clasi ale maga hraju 90% času co hraju ale samozřejmě že na ohodnocení by měl bít někdo jiný než ja

Vypište svůj progress na Twinstaru:

twin 11/12 icc 10 hc 11/12 25 hc togc hc /5/5 25 4/5 anathema icc 10 i 25 hc 12/12

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:

http://nemesisup.cz/files/public/fakelife.jpg
scren je už z cata je možny že se něco ještě předěla
EPGP
ATLAS loot
PLATE bufs
Doom coldowns pulse
losse control
interrup bar
omni
DBM
gladius
je možny že ještě něco přibude

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:

většinou internet- guild stránky servr stránky offi forum a ingame zkouška

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:

veteran of anthoria na twinu jsem hrál jsen tam důvod odchodu po přechodu na cata moc neaktivních lidi

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?

in game

Proč chcete jít právě do <SFU> ?

hledám lidi co umí lidi co maj nákej věk zkterými jse da bavit i oněčem jiném a aktivní hrače

Koho znáte v <SFU> ?

řekl bych že asi nikoho

Co nám můžete nabídnout?

aktivního člana zaměřeního jak na pve tak na pvp zkušenosti z cata

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?

ano mám mikrak i sluchátka a ts používám

Vypište svoje alty (stačí level 80):

alty nemám
Naposledy upravil(a) Fakelife dne sob 29. bře 2014 13:02:01, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Grease
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 30. led 2014 23:49:02
Class:: Druid

Re: Fakelife -Fire mage pve

Příspěvekod Grease » sob 29. bře 2014 9:32:52

No, pokud chceš mít šanci, věnuj přihlášce trošku času, je odfláknutá, hrozné barvy a kopa gramatických chyb. Ač jsem se snažil, některé Tvé věty mi opravdu nelezou do hlavy. Další věc je Tvůj raid time - Tebe by se nejspíš týkal raid time v týdnu, který máš pouze každý druhý týden, to také není velké plus.
Uživatelský avatar
Fakelife
Příspěvky: 5
Registrován: pát 28. bře 2014 21:33:58
Class:: Mage

Re: Fakelife -Fire mage pve

Příspěvekod Fakelife » sob 29. bře 2014 15:38:30

upravil jsem na co jsme přišel ale dopředu se omlouvám jsem dislektit
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Fakelife -Fire mage pve

Příspěvekod Toodyo » ned 30. bře 2014 9:22:02

Cus

zajímala by me tvoje historie na AN
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Grease
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 30. led 2014 23:49:02
Class:: Druid

Re: Fakelife -Fire mage pve

Příspěvekod Grease » ned 30. bře 2014 11:04:03

Neodpověděl jsi mi na otázku ohledně raid time. Dále, píšeš tu, že máš zkušenosti s CATA, co máš na CATA odprogressováno? Jaký spec budeš na cata hrát a proč? Taky by jsi mohl napsat něco o sobě, co děláš, jaké máš sexuální úchylky a tak.
Uživatelský avatar
Fakelife
Příspěvky: 5
Registrován: pát 28. bře 2014 21:33:58
Class:: Mage

Re: Fakelife -Fire mage pve

Příspěvekod Fakelife » ned 30. bře 2014 13:57:57

raid time když mám týden ranní tak podle domluvy když se něco pujde jinak jeto po až patek od 15:00 do 23:30 a víkendy můžu v jakou koliv hodinu ale řikam zaleží podletoho kdy se pujde raid nejsem ten tip co je na wowku každý den ale podle potřeby když se má jít raid plati tenhle raid time co jsem psal po-pa 15:00-23:30 víkendy taky když mám týden odpolední tak se k wow dostanu jen rano do 12 a pak až navečír kolem 11 ale podle potřeby si můžu prohodit směnu když budu vědět do predu že se bude třeba něco progresovat nebo tak

historie na anathemě
hral jsem v guildě Defend of the Ancients progres icc od začatku když se zaplo 11/12hc asi po roce jsem migroval k alianci a tam jsem zustal u guildy OId SchooI Brothers proges 12/12 pokud by tě zajimalo nicky tak na hordě Fakelolz/Rayxz na ali Infinexz

progres cata :mam odchozeny BH BoTko 10 i 25 bwd 10 a firelands 10 man pve hraju fire múj dúvod 1.fire mě baví a hraju a hrál jsem aktivně jen fire
2. co jsem zkoušel tak fire fočí na 4.3.4 více jak arcane cise nedava buff na zvyšeni dmg jako arcane ale točí více samozřejmě podle potřeby mužu hrat i arcane ale raděi bych byl pro fire diky talenty Cauterize se malo stane že mage umře při dale celkem užitečny talent Pyromaniac a Improved Hot Streak + 2/5 bonus z t13
něco omě :-D no jednoduše jsme pohodovej člověk co rad zakalí ,mino praci a wow se zabívam i airsoftem no koupil jsem nedávno novy auto tak tedka trochu ladím i auto sexualni uchilky vam neřeknu to by vam spíš prozradila mlada :-D a myslím si že až mě díl poznate tak uvidíte že semnou je i celkem sranda aspon si to myslím :-D bydlím sám v baráku teda + spolubydlící řekl bych že je naně spolehnutí kam se lognu tam dojdu -raid co řeknu to udělám :-D pracuju v lisovně už to budou 3 roky co tam pracuju na střední jsem chodil na průmyslovku ačkoliv moje písemné chybi tomu neodpovídaji ale řikam od 2 třídy mám dislekcii pišu věty a můžu si to přečíst 20x a nenajdu nic jako chybu bohužel ani čarky nic to je asi tak vše no jištak se klidně ptejte
Uživatelský avatar
Grease
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 30. led 2014 23:49:02
Class:: Druid

Re: Fakelife -Fire mage pve

Příspěvekod Grease » pon 31. bře 2014 14:30:38

Reaguješ v pohodě, snaha by tu byla + nějaký exp na CATA. Pokud se i CL vyjádří pozitivně viděl bych to dobře.
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Fakelife -Fire mage pve

Příspěvekod Tygricka » pon 31. bře 2014 23:25:23

Zdravím,
my už jsme spolu mluvili a řeknu ti jedno co se týká všech mágů, kteří mají k dnešnímu dni podané přihlášky. Nemáme Vás jak otestovat jelikož není žádný plně funkční raid. Tím chci říci, že tvoje přihláška se velice zdrží do té doby než bude nějaký funkční raid. Teď ti řeknu jednu skutečnost v guildě máme 3 aktivní mágy. 2 mágové + ty mají přidané přihlášky. Polož si otázku "Mám na to abych byl lepší jako ti ostatní mágové co mají podanou přihlášku"? Myslím, že minimálně jeden z Vás odpadne. Třeba se mýlím.
PS: Rád bych viděl tvou odpověď tady na fóru na mou otázku ;) .
Obrázek
Uživatelský avatar
Fakelife
Příspěvky: 5
Registrován: pát 28. bře 2014 21:33:58
Class:: Mage

Re: Fakelife -Fire mage pve

Příspěvekod Fakelife » úte 01. dub 2014 14:51:04

Xmo: stručna odpoděd kdybych si myslel že na to nemám nedával bych si sem přihlašku ale pokud chceš naznačit že mate hodně aktivních mágu na raidy stačí nebo změnit status davam sem přihlašku z vizí že se odstanu aspon na naky raid :-Djinak ohledně raid tesnu mě je jedno kdy mě můžete otestovat popřipadě jsem ochotnej klidně lognout wotlk realm na test aj tak tedka na cata nené pořadně co dělat
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Fakelife -Fire mage pve

Příspěvekod Crafty » stř 02. dub 2014 19:18:08

prijd ve CTVRTEK v 18:00 na test raid, hlas se u DROPLUK
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Fakelife
Příspěvky: 5
Registrován: pát 28. bře 2014 21:33:58
Class:: Mage

Re: Fakelife -Fire mage pve

Příspěvekod Fakelife » stř 09. dub 2014 18:42:56

diky za pozornost a šanci -ruším si přihlašku

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů