Aurevoire / Assassination rogue [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

aurevoire
Příspěvky: 2
Registrován: pát 04. dub 2014 10:49:28
Class:: Rogue

Aurevoire / Assassination rogue [NEPRIJATY]

Příspěvekod aurevoire » pát 04. dub 2014 12:50:25

Nick: Aurevoire
Class/ main spec: Rogue/Assassination
Věk: 20
GearScore: na wotlku to bolo okolo 5800+, 0 pvp
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... =Aurevoire
FPS: 60

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?

Začal som keď mi bolo asi 13 na rumpi.mine.wow server kde hralo asi 50 ľudí. Tam som sa dostal do mechanizmu hry.
Ďalej som hral na Equilibriu (TBC,PVP rogue,warrior), pár instant serverov , ICE-WOW (Cata, PVE shaman, rogue, warlock)
A nakoniec Twinstar.

Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..)

Počas semestru nehrám skoro vôbec. Mimo semestru vyhovuje :

Nedeľa od 18:00 do 01:00 - 02:00

Poprípade iný deň, záleží od situácie.

Definujte svůj PvE skill:

Popravde twin ma prinútil seknúť s pvp a začať s pve. Považujem sa za schopného hráča a za posilu každého raidu.

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)

TBC všetko okrem illiadana.

Wotlk icc 10 (všetko okrem LK) niečo hc, potom nejaké pre icc raidy rôzne úrovne. (Wotlk som moc nehral)

Na cata mám za sebou progres/farmu The Bastion of Twilight, Blackwing Descent, Firelands.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )

http://tinypic.com/view.php?pic=r2nwox&s=8

Obrázek

satrina buff frame - pre nastaviteľné zobrazenie buffov a debuffov

xperl - asi ho vymením :D

tidy plates - orientácia v raidoch ľahšia a mne vyhovuje aj pre combo pointy

power auras clasic - cd, buff a debuff timer. Proste super addon. Dá sa použiť na čokoľvek.

recount

a veľa iných ktoré ale nemajú nič s combatom alebo raidovaním.

(plánujem ešte stiahnuť DBM)

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:

Google, youtube, rogue fóra, vlastné postrehy

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:

We pee in moonwells (Horda) , prechod k aliancii
Aurora (Aliancia), prvá guilda po prechode, stále v nej

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?

Správa na PVP nábor vo World chate. Tak skúšam.:)

Proč chcete jít právě do <SFU> ?

Vyzeráte ako seriózna G. s kvalitnou stránkou a vnútorným systémom.
A hlavne, máte výsledky.:D

Koho znáte v <SFU> ?

Nikoho

Co nám můžete nabídnout?

Predovšetkým svoju kľudnú povahu, skúsenosti, poprípade vedomosti z oblasti informatiky (študujem).

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?

Používam čo treba a áno mám.

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)

0

(nepovinné) Napište nám něco o Vás:

Ako som spomínal študujem na VŠ ( STU FIIT ) ktorá mi berie všetok čas počas semestrov a ak aj mám voľný čas trávim ho s priateľkou a len zriedka hraním. Avšak mimo semestru som takmer nonstop online. :D
Uživatelský avatar
Kaya
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 13. bře 2014 19:13:30
Class:: Rogue

Re: Aurevoire / Assassination rogue

Příspěvekod Kaya » pát 04. dub 2014 14:41:37

Ahoj,

musim rict, ze z tve prihlasky jsem nepochopil do jake divize vlastne chces. Vzor prihlasky na PvE, ale zminujes hodne PvP. Co se tyce cataclysmu, tak vidim, ze jiz mas zkusenosti, coz je jedine dobre. Chces i nadale hrat Assassin spec? Pripadne co zvolis jako offspec? Taky mam otazku k aktivite a to, ze az budes mit zkouskovy, tak nebudes hrat vubec? A nakonec bych rad vedel jak dlouho pusobis na twinstaru.
Obrázek
Je někdo tak moudrý, aby se poučil zkušenostmi druhých? /Voltaire
Uživatelský avatar
Tinko
Příspěvky: 23
Registrován: úte 18. bře 2014 10:57:55
Class:: Rogue

Re: Aurevoire / Assassination rogue

Příspěvekod Tinko » pát 04. dub 2014 17:36:35

Mňa by zaujímalo čo pre teba znamená semester a čo nie ? Pretože ak máš hrávať jedine mimo semestra (čo znamená vianočné prázdniny + letné prázdniny), tak u nás takýmto štýlom nepochodíš. Vysvetli nám teda, ako si na tom časovo.
Prečo chceš leavnuť svoju súčasnú guildu ?
Na prihláške vidno, že si ju robil na rýchlo, mal si si dať viac záležať...
U mňa zatial PROTI
Obrázek
aurevoire
Příspěvky: 2
Registrován: pát 04. dub 2014 10:49:28
Class:: Rogue

Re: Aurevoire / Assassination rogue

Příspěvekod aurevoire » pát 04. dub 2014 18:57:42

Hlásim sa jednoznačne do pve. Assa spec do pve ma baví a ako off spec zvyknem mávať combat. No Semester rátam ako 3 mesiace za rok sú 2 to je pol roka kedy sa viac venujem škole ako hraniu, čo znamená že občas sa nelognem týždeň inokedy som logol len večer na predom zadaný raid time, odbehol raid a šiel off. Mimo Semester rátam skúškové, ktoré je menej náročné a je tam dosť voľného času a nakoniec prázdniny. Na twine pôsobím asi pol roka. Hral som za hordu.
Leavnuť ju chcem lebo ma v nej nič nedrží a celkovo kolektív mi nevyhovuje. Prihlášku som robil asi hodinku. Povedal som si že základ je zodpovedať otázky, nie popísať tu svoj wow príbeh. Ak som niektorú nezodpovedal dostačujúco alebo vám nieje jasná odpoveď, tak sa ospravedlňujem a rád ju zodpoviem dodatočne.
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: Aurevoire / Assassination rogue

Příspěvekod Ratslayercz » pát 04. dub 2014 21:15:31

Jelikoz v guilde moc nepodporujeme, aby se hraci zivili na praci ostatnich. Nemyslim si tedy, ze hrac, ktery se pul roku loguje pouze na raidy a jinak se do deni v guilde nezapojuje, by si zaslouzil misto u nas v guilde. Pokud by jsi se rozhodl venovat hre aspon 1-2 hodinky behem semestru, mohl by byt nas pristup k tvoji prihlasce odlisny.
Za me proti, kvuli neaktivite ve hre.
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: Aurevoire / Assassination rogue

Příspěvekod Ratslayercz » úte 15. dub 2014 20:16:30

vzledem k nevyhovujimu pristupu k hrani a neaktivite v prihlasce ji uzaviram s vysledkem neprijaty

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů