NOBILIS - Shadow/Holy [POHOVOR/NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Nobilis
Příspěvky: 16
Registrován: sob 29. bře 2014 18:05:10
Class:: Priest

NOBILIS - Shadow/Holy [POHOVOR/NEPRIJATY]

Příspěvekod Nobilis » sob 29. bře 2014 20:04:36

Nick: Nobilis

Class/ main spec: Priest : Shadow/Holy

Věk: 20

GearScore: 3000gs

Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Nobilis

FPS: v 25 man nad 60 fps

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?

World of warcraft hrajem niečo cez 6 rokov. Začínal som ako dwarft priest na serveri Mystiq.cz kde som sa usadil asi na 1 rok po 2 wipoch ktoré mi vymazali moje postavi som server opustil. Nasledujúce moje kroky viedli na server AnthoriA na ktorom som začínal taktiež ako priest a usadil som sa tu asi najdlhšie 5 a pol roka. Guilda : Champion of Light

Váš raid time?
Pondelok: 15:00-23:00
Utorok: 15:00-23:00
Streda: 15:00-23:00
Štvrtok: 14:00-23:00
Piatok: 14:00-5:00 (podľa toho či sa mi chce spať)
Sobota: 10:00-00:00
Nedeľa: 11:00- 23:00

Definujte svůj PvE skill:

Ovládam svoju classu viem na čo mám spelly viem kedy ich používať. V Raidoch neafkujem, nefailujem a nijak raid nezdržujem.

Vypište svůj progress na Twinstaru:

Progress na serveri twinstar doposiaľ nemám kvôli tomu že som nový hráč. Progress na serveri anthoria:

WotLK icc10/25: all clear toc10/25: all clear togc10/25 all clear (achiev)
icchc10/25: 3/12 (viac ako 3 hc bossovia open neboli)

Cata progress: All cata Hc dungeons Raid: BwD 5/6 BH: 1/3 (raid ako VOA) BOT : 4/5

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:

http://tinypic.com/view.php?pic=fubdhw&s=8#.UzcUufl5PxQ

1. Xpearl : Pomála mi zorientovať sa v raide pri healovaní
2. Class Timer : ukazuje mi dotky po prípade hotky na danom npc/player
3. Skada : ukazuje mi ako na tom momentálne som
4. Deadly boss mode : užitočný najmä v raidoch ukazuje kedy boss čo cassti
Addony ktoré nevidno:
1. Bagnon : zlepšenie hľadania v bagli
2. Gatherer: užitočné pri professi ukazuje na mape kde ste miningovali alebo kde ste našli nejaký herb


Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:

Najradšej si všetko otestujem sám a snažím si veci radšej sám prečítať napr na
http://www.wowwiki.com/Priest
http://www.wowhead.com/class=5

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:

Doposiaľ na server twinstar nemám žiadnu guildu takže dôvody na odchod neboli lebo nebolo skade

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?

Už na serveri AnthoriA som túto guildu videl a počul o nej dobrá horďácka guilda patrila medzi top guildy na serveri AnthoriA

Proč chcete jít právě do <SFU> ?

Lebo túto guildu poznám už s predchádzajúceho serveru a videl som zopár vaších hráčov a vidím že niečo odprogresované máte plus som si prezrel váš progress na stránke

Koho znáte v <SFU> ?

Veľmi dlho tuna niesom, ale čo som videl tak hráča Kathia boli sme spolu v guilde na anthorii

Co nám můžete nabídnout?

Poznám svoju classu veľmi dobre aj na nasledujúcom datadisku môžem pomôcť poradiť
Profesije a pomoc pri hocičom a s čím koľvek som kolektívny hráč

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?

Áno mám a nebojím sa používať

Vypište svoje alty:

Doposiaľ žiadne alty na serveri twinstar nemám

Napište nám něco o Vás:

20 ročný chalan rád športujem zabávam sa . pracujem ako čašník barman hoci som vyštudovaná zdravotná sestra :D
Uživatelský avatar
Tinko
Příspěvky: 23
Registrován: úte 18. bře 2014 10:57:55
Class:: Rogue

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Tinko » ned 30. bře 2014 13:40:52

Mám pár otázok
1.) Aký nick si mal na anthorii ?
2.) Od akej doby si hral na anthorii v guilde Champions of Light a dokedy ?
3.) Pokračoval si s guildou CHOL aj pri prechode na Soulwell ?
4.) Ak si hral na twinstari ešte na WOTLKU napíš svoj názor na funkčnosť Spriesta, nejaké postrehy atď...
Vďaka
Obrázek
Nobilis
Příspěvky: 16
Registrován: sob 29. bře 2014 18:05:10
Class:: Priest

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Nobilis » ned 30. bře 2014 14:07:09

1.Nick na anthorii Bol Holymagic
2.No presne neviem ale su tomu uz asi 3 roky co som tam neodišiel som s tejto guildy dodnes
3.Nie v čase keď sa server rozpadal som nehral bol som v zahraničí
4.Keďze som v žiadne raidy na twinstare nechodil a čo som len expil funkčnosť priesta no nespozoroval som nič zdalo sa mi všetko v poriadku nebol som na tom wotlku na twinstare dlho
Nobilis
Příspěvky: 16
Registrován: sob 29. bře 2014 18:05:10
Class:: Priest

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Nobilis » ned 30. bře 2014 14:17:59

1. Nick som mal Holymagic
2.Neviem presne kedy som bol prvý krát prijatý ale určite tu bude už pred 3 rokmi
3. Nie pri rozpade servera a prechode na iné serveri som bol odcestovaný ale serevr stále beží a ja stála som v guilde a chodím sa obćas pozrieť čo nové
4. Keďze som v žiadnom raide nebol tak neviem presnejšie sa vyjadriť k funkčnosti pri expení som nič závažné nespozoroval
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Crafty » pon 31. bře 2014 7:44:59

dam ti 3 ukoly, pokud je zvladnes budes mit ume sanci

1. zjistit si nas TEAMSPEK3
2. byt tam kdyz tam budu ja
3. najit chvilku, kdy natebe budu mit cas

Hodne stesti :)
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Pepíkus » pát 11. dub 2014 20:10:11

Nobilis Poslední návštěva: sob 05. dub 2014 16:19:15

Myslím, že to můžeme uzavřít. Jeho evidentní zájem ve snaze dostat se k nám do guildy není tak velký, aby projevil větší aktivitu dál než mlčením.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Nobilis
Příspěvky: 16
Registrován: sob 29. bře 2014 18:05:10
Class:: Priest

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Nobilis » sob 12. dub 2014 10:29:08

Kontaktoval som sa s Craftym in game boli sme spolu na Ts vravel že dá vedieť class leadrom aby sa mi ozvali doposiaľ sa mi nikto neozval ... Mlčením myslím že nie keďže čakám každý deň na nejaké ďalšie reakcie a kontrolujem email keďže som ho dal Craftymu a tam ste sa mi mali ozvať ... Pokiaľ som v hre tak som aj tuna na forku a čakám za nejakými ďalšími reakciami ... Pripomínal som to minulý týždeň Craftymu priamo v hre... To že niesom prihlásený na Forku tak to neznamená že si prihlášky nemôžem kontrolovať ako návštevník ... ďalej môžem pripomenúť zmenu equipu ktorú si môžete pozrieť tu http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Nobilis pár pvp itemou ktoré dokážem v priebehu pár dní vymeniť
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Pepíkus » ned 13. dub 2014 14:04:16

Ok good, beru to zpátky, jsem rád, že jsem se mýlil. ;) Co se týká samotné přihlášky, nemám co bych vytknul. Když vezmu v potaz situaci na Twinstaru, která je teď prakticky na mrtvým bodě a nemá moc smysl koukat na gear a talenty, tak jako největší přínos vidím zkušenosti z Cata a free raid time.

Mluvil jsem s ním dnes ingame, pro. Možná by mohl jít dnes s námi main raid něco?
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Arowist
Příspěvky: 131
Registrován: pon 02. zář 2013 19:08:31
Class:: Priest

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Arowist » ned 13. dub 2014 18:04:07

Vidim spravne ze ma stale 77lvl ?

A zajimalo by me:
1. Priority statů.
2. Rotace. 1 target. Vice targetu.
3. Jaký je rozdíl haste na cata a wotlk ?
4. Jak funguje haste na dotky.

A neboj se to poradne rozepsat. Nerad bych zadal o upresneni.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Pepíkus » pon 14. dub 2014 14:40:46

Nobilis, změna plánu, pohovor se odkládá na jiný den.
Naposledy upravil(a) Pepíkus dne pon 14. dub 2014 14:51:13, celkem upraveno 1 x.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Nobilis
Příspěvky: 16
Registrován: sob 29. bře 2014 18:05:10
Class:: Priest

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Nobilis » pon 14. dub 2014 14:46:13

Vidíš zle už keď som si dával prihlášku v tom čase už som mal lvl 80 len práve vtedy zhodou náhod nefungoval armory na cata a ostal mi len ten armory s wotlku v odpovedi pre Pepiho som poslal už nové armory kde už vidieť aj nejaký ten začiatočný eq ktorý sa mi podarilo doposiaľ nazbierať ...


1. Prioritne je stále na prvom mieste ako u každého castera tak aj u priesta intelect každý tuším už vie že na cata vymizol spell power ktorý zamenil intelect a tak nahrádza úplný spell power s itemov, ďalej by som prioritne vypnil hit cap kedže priestovy s talentov vymyzol buff ktorý dodával hit cap hit cap by mal byť tuším 17% ( 1742 ) primárne by som ďalej udržoval haste na nejakých 28% s buffom s sh formy ďalej by som si udržoval mastery a následne critical

2.
VT: Vampiric Touch 1.
DP: Devouring Plague 2.
SW: Shadow Word: Pain 3.
SW: Shadow Word: Death 4. ( pri 24% 2x po sebe bez GCD)
MF: Mind Flay 5.
MB: Mind Blast 6. (pri nastackovaní 3x shadow orb)
DAA: Dark Archangel 7.
Shadowfiend 8. ( stále pkiaľ je naňho cooldown ) + s talentou criticalom s Vt sa reducuje cooldown kazdym critom o 10 sec
a odznova rotácia : 1,2,4,5,

Viac targetou :
VT: Vampiric Touch 1.
SW: Shadow Word: Pain 2.
MF: Mind Flay 3.
MB: Mind Blast 4. (pri nastackovaní 3x shadow orb)
Na tanta alebo melle ktoré je v blizkosti 10 raidov pri danej skupinke po tejto rotácia MS: Mind sear

3. Na wotlk si ťažko spomínam ale myslím že rozdiel medzi Cata a Wotlk nieje


4. rýchlejšie pribúda dmg za daný cd spellu
Uživatelský avatar
Arowist
Příspěvky: 131
Registrován: pon 02. zář 2013 19:08:31
Class:: Priest

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Arowist » pon 14. dub 2014 18:15:40

3. rozdil mezi hastem an wotlk a na cata je. Ale jestli si na wotlk moc nehrál tak dejme tomu

4. Vysvětli mi jak funguje haste. Protože at mam 50% haste nebo 0% haste tak mi dotky tikaji porad stejne dlouho. Nebo je na twinstaru haste bugly ? (A tahle otazka me fakt zajima. Takze se snaz)
Nobilis
Příspěvky: 16
Registrován: sob 29. bře 2014 18:05:10
Class:: Priest

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Nobilis » pon 14. dub 2014 18:29:57

Tyka rovnako dlho ale tyká častejšie viac ti k tomu nepoviem inač to neviem vysvetliť ked mas +25% haste tak dostanes o 1 tyk na plaguea a pain viac, ak mas 50 dosnatnes 2x s painu a plague
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Azzinoth » pon 14. dub 2014 18:48:03

v haste ako takom pokial viem rozdiel je = haste zrychluje regen energy u roguny a druida a znizuje GCD :/ ale hlavne dotky funguju inac :) Trvaju pevny cas ale haste ti zvysuje pocet tickov tj. Wotlk : Vampiric s xxx hastom napr. time 13.24 sec (0 hastu = 15 sec) tento spell na targete trva ... a tickne kazde 3(+haste) sekundy pri nulovom haste tj . 5xtick ... tak to bolo na wotlku .... ale na cataclysme to funguje tak ze mas stanoveny cas 15 sec a zvysuje sa pocet tickov. Dotky su na cataclysme uplne prekopane a preto budu tvorit este vacsiu cast tvojho a aj dmg inych class ako je afflina/balance etc
Naposledy upravil(a) Azzinoth dne pon 14. dub 2014 18:55:59, celkem upraveno 3 x.
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Nobilis
Příspěvky: 16
Registrován: sob 29. bře 2014 18:05:10
Class:: Priest

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Nobilis » pon 14. dub 2014 18:50:33

na cata by to malo fungovať tak ako som napísal máš stanovený čas 15 sec s toho máš 25% hastu a máš o 1 tick do dotky viac
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Azzinoth » pon 14. dub 2014 18:53:48

ano to s tymi dotkami mas pravdu ale k tomu hastu obecne ... haste ti zrychluje regen energy/run a focusu :)
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Nobilis
Příspěvky: 16
Registrován: sob 29. bře 2014 18:05:10
Class:: Priest

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Nobilis » pon 14. dub 2014 18:55:14

ale pýtal sa to pri dokách tak odpovedám na dotky :D
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Azzinoth » pon 14. dub 2014 18:59:04

vravim ohladom dotiek mas pravdu ale - 3. rozdil mezi hastem an wotlk a na cata je - A wotlk si ťažko spomínam ale myslím že rozdiel medzi Cata a Wotlk nieje .... toto je asi jedina vec co chyba :D
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Nobilis
Příspěvky: 16
Registrován: sob 29. bře 2014 18:05:10
Class:: Priest

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Nobilis » pon 14. dub 2014 19:00:52

Som s wotlku uz 3 roky preč nepamätal som si to ale už som si to vybavil :D
Uživatelský avatar
Arowist
Příspěvky: 131
Registrován: pon 02. zář 2013 19:08:31
Class:: Priest

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Arowist » pon 14. dub 2014 19:14:26

To, že jsi Wotlk 3 roky te omlouva :)

A zpatky ke Cata :)
Jsou chvíle kdy se vyplatí dogemovat třeba 10-20 haste a tím upřednostnit haste pred intelektem ?
Nobilis
Příspěvky: 16
Registrován: sob 29. bře 2014 18:05:10
Class:: Priest

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Nobilis » pon 14. dub 2014 19:28:21

Tak podľa toho či máš splnený ten cap na haste pokiaľ máš tých 25% tak by som tam zbytočne už haste netlaćil ale šupol by som tam intelekt ale ono je to moc diskutabilné... Ale osobne by som natlačil haste
Uživatelský avatar
Arowist
Příspěvky: 131
Registrován: pon 02. zář 2013 19:08:31
Class:: Priest

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Arowist » pon 14. dub 2014 19:42:32

Jaky cap na haste ? 25% je cap ? Takze s mojim haste 50% jsem trosku mimo cap ?
Nobilis
Příspěvky: 16
Registrován: sob 29. bře 2014 18:05:10
Class:: Priest

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Nobilis » pon 14. dub 2014 19:48:55

Arowist píše:Jaky cap na haste ? 25% je cap ? Takze s mojim haste 50% jsem trosku mimo cap ?


50% hastu kde na cata? v lvl 85 s eq na prvej sezóne ? To by som chcel vidieť ja mám na anthorii eq s prvej sezóny s 28% hastom a nevedel som vytlačiť viac ... bez ohľadu na to či pravda ze mas 50% či nie niesi mimo cap ani trochu nie presne som sa vyjadril alebo sme sa nepochopili čím viac hastu tým to je lepšie to je samozrejmosť ale keďže dotky na cata fungujú tak jak som ti už napísal tak keď máš 25% hastu tak by som socketoval haste aby som držal vyšší ...
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Azzinoth » pon 14. dub 2014 20:44:51

50% by mal byt maximum, kedze potom uz sa haste nevyplati kvoli globalu ... http://cynwise.files.wordpress.com/2010 ... hot002.png - DoT-Haste
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Arowist
Příspěvky: 131
Registrován: pon 02. zář 2013 19:08:31
Class:: Priest

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Arowist » pon 14. dub 2014 20:51:50

Mno už se dál asi ptát nebudu. Svoje jsem získal. Naštestí priority spellů a rotaci by jsi nejspíš zvádal. I když se mi nelíbí používani MB na 3SO.

Jinak mechaniku haste a dotek jsem z tebe nevymlátil. Ale haste na dotky funguje tak, že snižuje jejich duration a urychluje ticky. U DP je to tak, že má 24s duration a tická každý 3s. A duration díky hastu se je u DP je 24s +-1.5s. S tím, že když haste stáhne duration pod 22.5s tak se přidá nový tick a VT má duration 25.5s. Takže když se překročí tato magická hodnota hastu tak je duration najednou o 3s delší a tím pádem méně refreshujem a více dmgujem. Proto se občas vyplatí dogemovat haste a tím přídali k duration cca 3s a měli víc času dmgovat než refreshovat :)

A toto jsem se s tebe snažil dostat :)

Jinak doporuřuji pročíst toto a toto.

Ke stavu priestů a za předpokladů, že všichni zůstávají hrát na cata. A k tomu, že jsi mě moc nepřesvědčil se přiklánim k PROTI
Ale mé posouzení neber jako rozhodující. Je tu spousta lidí, kteří se ještě nevyjádřili.
Nobilis
Příspěvky: 16
Registrován: sob 29. bře 2014 18:05:10
Class:: Priest

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Nobilis » pon 14. dub 2014 22:48:13

Podľa toho čo si mi napísal je praticky to isté stačilo nad tým len trocha porozmýšľať a zistíš to že čo som ti napísal ja len si to nepochopil lebo som to nedokázal vysvetliť, ty si si to prečítal na nejakej stránke neberiem je to tvoju plus a ja som si to sám otestoval bohužiaľ takéto veci by som radšej riešil na Ts a nie pomocou fóra Teoretická znalosť je len 50% druhá polovica je praktická znalosť ktorú človek nadobudne sám pri hraní a sám sa naučí jednotlivé veci ... Momentálne strácam záujem vzhľadom k tomu čo si mi tu napísal ja viem jedno haste mi zrýchľuje tick dotky co som ti aj napísal no tebe nestačilo trebalo ti poslať asi presne tvoje fórum ktoré si ty čítal a možno by to bolo ok načo mi vedieť prepočty na sekundy len kvôli tomu že som nevedel presný prepočet ktorý by si sám tiež nevedel tak som dostal proti preto si myslím že si nebol dosť objektívny ... neprišiel som na hodinu matematiky
Uživatelský avatar
Grease
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 30. led 2014 23:49:02
Class:: Druid

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Grease » úte 15. dub 2014 8:22:43

Já si to pročetl a ... V podstatě s tím haste psal to samé a jednodušeji. Číslíčko sis ale dohledat mohl. I tak vypadá nadějně. Pokud není stav priestů přecpaný, šanci bych mu dal.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Nobilis Shadow/Holy (Priest)

Příspěvekod Pepíkus » úte 15. dub 2014 19:13:52

Pohovor 19.4. Sobota 20:00, připravit si dobrou náladu a prášky proti depresi 8-)
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Nobilis
Příspěvky: 16
Registrován: sob 29. bře 2014 18:05:10
Class:: Priest

Re: NOBILIS - Shadow/Holy [POHOVOR/-]

Příspěvekod Nobilis » pát 18. dub 2014 17:45:58

Zdravím vás spoluhráči, Žiaľ :( musím vám oznámiť keďže som pracovne vyťažený človek najmä cez sviatky bol som zavolaný do práce na celý víkend, vážne by som nežiadal to prekladať keby nebolo nutné. Dnes som sa dozvedel že musím byť v sobotu a taktiež v nedeľu na nočnej, chcel by som sa ospravedlniť moju neprítomnosť a zároveň vás požiadať o nejaký náhradný termín ktorý si určte sami budem k dispozícii už od pondelka rána až do konca týždňa keďze som si zažiadal spetne o pracovné voľno a budem k dispozícii v termínoch ako som napísal v prihláške ak to bude vo vašych silách ospravedlnte ma a dúfam že to pochopíte a nebudete to brať ako urážku za pochopenie ďakujem...
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: NOBILIS - Shadow/Holy [POHOVOR/-]

Příspěvekod Pepíkus » sob 19. dub 2014 18:58:16

V pohodě, nic se neděje, domluvíme jiný termín, koukám že nám teď stejně stávkuje teamspeak a nebylo by kde pohovor uskutečnit :D
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Nobilis
Příspěvky: 16
Registrován: sob 29. bře 2014 18:05:10
Class:: Priest

Re: NOBILIS - Shadow/Holy [POHOVOR/-]

Příspěvekod Nobilis » úte 22. dub 2014 10:47:23

TAk fajn ďakujem tak ja som už doma od včera tak mi napíšte kedy kde mám dojsť :)
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: NOBILIS - Shadow/Holy [POHOVOR/-]

Příspěvekod Joul » úte 22. dub 2014 12:23:23

pro mě by byl ideální čtvrtek, nic asi nemáme, tak co říláš na 24.4 od 19:00, počkáme ještě i jak se vyjádří Crafty a Pepča
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Nobilis
Příspěvky: 16
Registrován: sob 29. bře 2014 18:05:10
Class:: Priest

Re: NOBILIS - Shadow/Holy [POHOVOR/-]

Příspěvekod Nobilis » stř 23. dub 2014 14:28:20

Ako som napísal mám dovolenku takže som celý týždeň k dispozícii kedykoľvek :)
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: NOBILIS - Shadow/Holy [POHOVOR/-]

Příspěvekod Joul » stř 23. dub 2014 14:53:46

ok, buď tu...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: NOBILIS - Shadow/Holy [POHOVOR/-]

Příspěvekod Crafty » čtv 24. dub 2014 17:32:46

pohovor dneska v 19:00 se rusi, napis mi do PM tvuj mobil, kontaktuju te a domluvime se na nahradnim terminu bud v patek - pondeli
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Nobilis
Příspěvky: 16
Registrován: sob 29. bře 2014 18:05:10
Class:: Priest

Re: NOBILIS - Shadow/Holy [POHOVOR/-]

Příspěvekod Nobilis » sob 26. dub 2014 16:17:52

Poslal som ti číšlo do správy
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: NOBILIS - Shadow/Holy [POHOVOR/-]

Příspěvekod arwyn » úte 13. kvě 2014 10:01:04

Crafty, pohlo sa to nejak?
Obrázek
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: NOBILIS - Shadow/Holy [POHOVOR/-]

Příspěvekod Crafty » úte 13. kvě 2014 17:57:10

Pohovor nezvladl, ale freznul jsem mu prihlasku, aby mel moznost jeste na sobe pracovat, ale zatim to vypada ze bude brzo NEPRIJATY
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů