X - Rogue [-/-/NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Godfrey
Příspěvky: 5
Registrován: ned 30. čer 2013 0:46:18
Class:: Rogue

X - Rogue [-/-/NEPRIJATY]

Příspěvekod Godfrey » ned 30. čer 2013 1:35:14

Zdravím všetkých ľudí čítajúcich túto prihlášku aka Story Time!


Na úvod by som ešte chcel upozorniť, že nie všetko všade je myslené doslova, ale všetko sú pravdivé údaje s menšou dávkou trollingu. Nie žeby som prihášku nebral vážne, ale beriem to ako zábavu a poprípade pobavím aj niekoho iného (a možno nie) a to je myslím si asi celý cieľ prečo toto celé robím, teda ako hrám WoW. Doteraz som v hre spoznal nespočetne veľa cool ľudí a hrám to hlavne pre kolektív atp. aj keď veci hrotím.

Btw. pardón za veľkosť a farbu písma, ale ušetrí to vaše oči, ako keby ste mali čítať tie male dristy, hlavne na tmavom podklade to ťahalo strašne oči.



Začal by som svojim predstavením a teda ja som Matúš známi ma väčšinou volajú Deadly a môj vek skvelo vyjadruje číslo 23. Pochádzam z ďalekého východu na Slovensku, ale aj napriek tomu nenávidím slovenskú politiku. Mám tendenciu naburávať autoritu v zamestnaní ako aj zhadzovať morálku a preto som bol nútený si nájsť uplatnenie inde. Momentálne keďže som zlyhal ako Pro Gamer, sa musím ako pravý Slovák živiť podvodmi, ako tomu vraví moja máti. V skutočnosti však len hrám profesionálne Poker. Každopádne po dlhom hraní Pokru som sa dostal do muky a koniec koncov som si bol nútený nájsť prácu. Momentálne pracujem ako Game Designer a k tomu mi dopomohol môj psychiater, za ktorým ma posielali moji rodičia a ja ako správny troller "že reku prečo nie, aspoň sa vykecám" a pozrite ako to dopadlo. No to by bolo asi tak všetko o mne. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že WoW nepatrí do môjho života, ale to je omyl, vyžaduje si to len vlastný odsek.

Takže písal sa September 2005, keď som nastúpil na strednú školu SPŠE v Prešove. Niekto by si povedal, že nastal čas využiť šancu ktorú mi poskytol život, tým že som sa dostal nejakou náhodou na ktorú mi dali učitelia zo ZŠ nulovú šancu sa dostať na tak „prestížnu“ školu. Bohužiaľ dostal som sa do triedy, kde viac ako ½ žiakov sa dalo na hranie WoWka. Napriek silnému vzdoru ... not rly... som už koncom roka 2005 som podľahol. Keď som vlastne svoje pôsobenie vo WoWku mohol hrdo nazvať hraním bol patch 1.9.x vtedy som dosiahol svoj prvý lvl 60 a zobralo ma to tak, že som po pár mesiacoch už expil na officialnom serveri (a to som sa ešte v oktobri 2005 smial kamošovi, že platí za hry...). Prvá vyexpená postava na offiku bol na moje nepochopenie Hunter! Ale bavilo ma to, za čo mi dá tiež za pravdu mojich 26k lifetime. Na konci Vanilly som sa rozhodol vyexpit ďalší char a tak sme sa spolu s mojími novými priateľmi v hre hecli a za tyzden sme behali už ako 60ky. Prišlo TBC a tam to šecko nastalo. Ženy začali predávat svoje telo za fly mountov a pred Karazhanom vznikla Genocída v.2. Na moje sklamanie tieto krásne časy som z triedy vtedy zdieľal iba sám, ale malo to aj svoje plusy, vyskilloval som English. Yep that´s right, there is no Drak´Thul for me. A čo vám poviem čas sa vliekol ako sopeľ z nosa a tituly len pribúdali. Celý čas som dosť hrotil až do Caty, keď som sa väčšinou vracal na WotlK kvôli PvP a na officialnom serveri, som skôr ťahal ďalej už len PvE. Krásne to boli časy...

Ďalší odsek som sa rozhodol venovať pre Rogue. Raz mi kamoš povedal, že by sa rád vžil do nejakej postavičky, že je šťastný keď za ňu hrá (bol to Ezreal z hry League of Legends), tak toto platí u mňa s Rogue. Bol to môj celkovo prvý doexpený char vo WoWku aj keď som ho nezačal expiť ako prvý. Hral som ho prakticky až kým som neskočil na lvl 84 ťažko sklamaný z nových zmien. Cestou ma sprevádzal tvrdý progress TBC instanciami a tvrdý boje v arénach rewardované dráčikmi každú sezónu v TBC. WotLK, bol pestrejší a s priateľmi sme si zažili kopec srandy. Spoznal som ďalších famous priateľov a vytvoril nové pracovné miesta pre haterov. Každopádne som si opäť prešiel všetkými instanciami a ponížil socky v arénach, ale dráčikovia už bol iba za PvE. Ale najviac sa mi páčilo, jak som rucil dagerku po Arthasovi a od dedol a to bol v HD! Oops sorry that was HC... Ľudia vravia, že MoP je návrat k TBC, ale celé to je jedná veľká hovadina, lebo za čias TBC, dokonca aj WotLK hráči museli do svojich postáv vraziť nehorázne veľa času aby sa dostali do Topky... V Cata som veľa nahral, takže som prišiel aj o niektoré raidy a hlavne na HC, takže by som si to celkom rád dal, teda ak nám to Twinstar dopraje, to je len tak na kraj o mojich plánoch do budúcnosti.

Teraz že prečo som tu. Ako som spomínal imho MoP je .. ehm a TBC už mi príde ako Single Player Hra, rozhodol som sa navštíviť moju najobľúbenejšiu sezónu vo WoWku a popravde od čias, keď skončil jeden nemenovaný server (nie nemyslim anthoriu, ale aj tam som bol), je to buď official alebo Twinstar. Ďalej čo by stálo za zmienku, je že plánujem hrotiť ako PvE, tak aj PvP.. because... It´s okay to be gaay... Hopá zla fráza... coz YOLO!.

Mal by som hrať za dva postavy, prvá sa volá Crazzordqt a druhý Requlol, prosím vás neodsudzujte ich za handry co majú na sebe, sú to novomaželia a honeymoon v dnešnej dobe stojí majland, hlavne v tak lukratívnej lokalite ako Nagrand.
Ešte by som si mal vymyslieť, že prečo sa trepem práve k vám. Kedysi dávno, keď na Anthorii bol pre-Wotlk, som sa uchádzal o miesto v SFU a kecal som ak sa nemýlim s vtedajšim GuM, pointa je ta, že mi prišiel ako totálny pohoďák, až na to že vraj rýchlo rozprával, ale v tom sme sa stretli. Čiže keď som to zbadal tu, veci boli hneď jasné.


Tak menšie zhrnutie:

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? - Check!

Váš raid time? - As you say bro.

Definujte svůj PvE skill: Here.

Vypište svůj progress na Twinstaru: Check!

Screen vašeho UI: Zhanam este niektore addony na wotlk, trosku mi to trva, vzdy som sa rad vyhral s UI.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: Experimenting is so much fun!

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: :roll:

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Treba mať oči a uši všade ... Check!

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Check!

Koho znáte v <SFU> ? Neviem možno niekoho áno možno nie, neviem kto ešte hrá a kto nie, nicky deto, skôr po hlase spoznám.

Co nám můžete nabídnout? Naučím vás hrať Poker, nech môžeme hrať spolu WoWko do konca života... just kiddin. Tak rád píšem, mam napísaných nepočetne veľa guidov na najrôznejšie veci. Som empatický a rád ľudom pomáham napredovať kvôli karme a to nie je už trolling.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? Všetko jak má byť.

Vypište svoje alty: Check!

Napište nám něco o Vás: Check!



To bude asi všetko z mojej strany, ale keďže som len tak sadol a napísal túto kvázi prihlášku, viem si predstaviť, že vás určite zaujímajú aj iné veci, teda máte nejaké dotazy, samozrejme na tie vám rád odpoviem. Ak ste tiež náhodou niečomu nerozumeli, niečo nepochopili, neváhajte sa pýtať o vysvetlenie.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: The Art of Assassination Rogue

Příspěvekod Crafty » ned 30. čer 2013 11:24:16

Ikdyz vzor prihlasky je z nejakych jistych duvodu a kazdy by se jeho kostry mel drzet. Tak umyslne nechava i velke moznosti pro kreativitu.

Proto kdyz si vpodstate celou prihlasku vsadil na jednu vec - kreativitu, hodne riskujes ale zaroven mas i velkou sanci ze to hodle lidi oceni :)

Zoufala situace (full stav rogun) si asi zada zoufale ciny :)

Hodne stesti v prihlasce, uz se tesim na reakce
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Godfrey
Příspěvky: 5
Registrován: ned 30. čer 2013 0:46:18
Class:: Rogue

Re: The Art of Assassination Rogue

Příspěvekod Godfrey » ned 30. čer 2013 13:02:31

Yepp, dik. Aj ked ja skor by som bol ochotny pockat alebo ist do PvP, len tu asi nenajdem cisto raidovaciu grupu a nebolo by nejak ferove vyuzit inu guildu, len na to aby som nabral itemy resp. robil nieco so sebou v PvE.
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: The Art of Assassination Rogue

Příspěvekod GeeGee » ned 30. čer 2013 14:29:52

Full stav rogun na obou raidech, proste meleecka uz nemame kam cpat (leda svazat do pytle a hodit progressovat reku)
Jinak z prihlasky mam spise neutralni pocit.
Marty
Příspěvky: 100
Registrován: ned 16. čer 2013 12:51:06
Class:: Mage

Re: The Art of Assassination Rogue

Příspěvekod Marty » ned 30. čer 2013 14:33:12

Mně se přihláška líbí hodně, škoda full stavu :/
Uživatelský avatar
samzasebe
Příspěvky: 23
Registrován: pon 17. čer 2013 13:59:29
Class:: Rogue
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: The Art of Assassination Rogue

Příspěvekod samzasebe » ned 30. čer 2013 15:58:32

FULL Stav rogun na obou raidech. Těch meeleček už je opravdu hodně . takže Proti
Obrázek
Uživatelský avatar
Ertai
Příspěvky: 17
Registrován: úte 25. čer 2013 8:17:17
Class:: Mage

Re: The Art of Assassination Rogue

Příspěvekod Ertai » pon 01. črc 2013 11:03:25

Je vidět, že jsi si dal s psaním práci, a toho si osobně vždycky cením. Přihlášku jsi pojal sice zajímavým způsobem. Po obsahové stránce se lze dozvědět něco o tobě, ale na druhou stranu je to pojaté s nadsázkou a těžko říct, co je vlastně pravda.
Nicméně ti tam chybí dost podstatné informace a to jak o tvých vědomostech o roguně, equipu (pve eq jen na jednom odkazu na armory), zkušeností pve...
Kreativita dobrá, ale všeho moc škodí.

Nemám na co se zeptat, protože jsi mi nic nenabídl. Rogun je full stav, jsou na super úrovni. Jestli předchozí roguna měla 10% šanci, tak není těžké odhadnout tvojí. Obávám se, že pokud nás chceš přesvědčit, tak to musíš pojmout jinak, ale počítej s tím, že šance je hodně malá.

Přeju hodně štěstí ať už v přihlášce k nám nebo někam jinam.
Zatím Proti
has gone ... offline
Godfrey
Příspěvky: 5
Registrován: ned 30. čer 2013 0:46:18
Class:: Rogue

Re: The Art of Assassination Rogue

Příspěvekod Godfrey » pon 01. črc 2013 19:32:44

Skusit so musel :), proste ked som videl SFU tu na Twinstare, tak som si povedal, ze aspon skusim. Dokonca uz na Pre-WotLKu na Anthorii boli plne stavy a guilda mala slusnu prestiz, preto som sa tam dostal velmi zaujimavym sposobom, ale to nemiesim nejak riesit.

Pisal som to preto tak aby som predisiel h8tu a inym srackam. Z cze/svk sceny ma tolko ludi uz spochybnovalo ze som stratil chut sa chvalit svojimi uspechmi. Ale keby si bol trochu pozorny a hladal tam to co ti treba, tak mozno by si sa dovtipil, ale samozrejme nejak som to necakal :), zeby to niekto vobec postrehol.

WotLK, bol pestrejší ... ale dráčikovia už boli iba za PvE


Svoje uspechy som pisal formou rewardov, ako vasnivy zberatel mountov, mi to padlo dost vhod :)
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: The Art of Assassination Rogue

Příspěvekod Athena » stř 03. črc 2013 11:35:45

šance je vždycky a kdo opravdu chce tak si cestu najde. já sám jsem se taky hlasil do closed statusu, takže s nějakou ikonkou na webu si nelámej hlavu. otázkou je kolik si schopen obetovat a vsadit. po tom cosi tu napsal jsem určitě PRO další řešení tohoto nicku.
Godfrey
Příspěvky: 5
Registrován: ned 30. čer 2013 0:46:18
Class:: Rogue

Re: The Art of Assassination Rogue

Příspěvekod Godfrey » stř 03. črc 2013 13:33:19

Hm... ked hrotim tak je to hardcore. Urcite je to ine ako na offe, ale stale ak nieco robim tak naplno. Myslim si, ze keby som napisal normalnu prihlasku ... a uz mam taky pocit, ci sa neopakujem... prihlasku na urovni s profitmi pre guildu a podlozil to uspechmi, tak by som mal lepsiu reakciu. Avsak ja som bol zvedavy hlavne na ocenenie kreativity, komunikativnost a charakter ludi v guilde.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: The Art of Assassination Rogue

Příspěvekod Crafty » stř 03. črc 2013 13:52:48

Kreativita je fajn ale je dulezite odhadnout spravnou miru. Kdyby jsi nasmeroval svou kreativitu k tomu dokazat ze jsi ten koho chceme vzit, ten koho vememe pres closed status i za situace ze pro melee plati closed status na nase raidu 5x vic.
Ale sprominutim ty jsi napsal wall text (at je krasnejsi sebevice) to neni zrovna zazracna kreativita, ktera vyvazi vse proti cemu ses postavil.

Vsadil jsi na dlouhy text a troling zpusob. obrrovsky risk
vecina lidi ten text ani necetla, a to je tvoje chyba, ty je musis presvecit ze presne tebe chcou a ty musis obsah smerovat tak aby byl strucny, ctivi a uchvatny
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
samzasebe
Příspěvky: 23
Registrován: pon 17. čer 2013 13:59:29
Class:: Rogue
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: The Art of Assassination Rogue

Příspěvekod samzasebe » stř 03. črc 2013 14:06:35

Já osobně bych tu přihlášku uzavřel. Nevíš kam chceš . VIZ : http://twinbrazzers.shivtr.com/forum_threads/1487771

Dal si si přihlášku ještě jinam než k nám a to o den dýl. Za mě jednoznačně PROTI už podle tohoto a podle full stavu
Obrázek
Marty
Příspěvky: 100
Registrován: ned 16. čer 2013 12:51:06
Class:: Mage

Re: The Art of Assassination Rogue

Příspěvekod Marty » stř 03. črc 2013 14:14:01

K nim napsal přihlášku - Jun 29, 2013 at 04:44 AM
K nám - ned 30. čer 2013 2:35:14

Nemusíš se o svoje místo tolik bát Same :DD

E: Každopádně bysme nějaké meelečka měli pročistit
Uživatelský avatar
Blokong
Příspěvky: 90
Registrován: sob 15. čer 2013 13:32:13
Class:: Shaman

Re: The Art of Assassination Rogue

Příspěvekod Blokong » stř 03. črc 2013 14:23:26

To nic nemeni na tom ze v te prihlasce porad odpovida na jejich otazky i po datu prihlasky k nam takze PROTI :)
Godfrey
Příspěvky: 5
Registrován: ned 30. čer 2013 0:46:18
Class:: Rogue

Re: The Art of Assassination Rogue

Příspěvekod Godfrey » stř 03. črc 2013 14:26:38

Crafty píše:Kreativita je fajn ale je dulezite odhadnout spravnou miru. Kdyby jsi nasmeroval svou kreativitu k tomu dokazat ze jsi ten koho chceme vzit, ten koho vememe pres closed status i za situace ze pro melee plati closed status na nase raidu 5x vic.
Ale sprominutim ty jsi napsal wall text (at je krasnejsi sebevice) to neni zrovna zazracna kreativita, ktera vyvazi vse proti cemu ses postavil.

Vsadil jsi na dlouhy text a troling zpusob. obrrovsky risk
vecina lidi ten text ani necetla, a to je tvoje chyba, ty je musis presvecit ze presne tebe chcou a ty musis obsah smerovat tak aby byl strucny, ctivi a uchvatny



Hej viem malo to zvlasny styl a ma to aj kus sralo, ze to je neprehladne :D a btw. ja sa tu nejdem nejak pretlacat iba diskutujem, vstup uz neriesim od postu GeeGee, taze no worries.

samzasebe píše:Já osobně bych tu přihlášku uzavřel. Nevíš kam chceš . VIZ : http://twinbrazzers.shivtr.com/forum_threads/1487771

Dal si si přihlášku ještě jinam než k nám a to o den dýl. Za mě jednoznačně PROTI už podle tohoto a podle full stavu



Ked som postoval prihlasku do brazzers, tak som este nezaregistroval poriadne ani repertoar guild na Demiose, co bola taka moja chyba sa uponahlat. Kazdopadne aj ked podavas ziadost do zamestnania, tak neriesis iba jednu ponuku, necakas kym ta odmietnu aby si podal dalsiu. Ja velmi dobre viem co chcem a mam rebricek priorit.

Ale dam na vase rady a budem pisat iba seriozne prihlasky, som myslel ze si niekto rad precita aspon nejaky iny druh prihlasky :).


Blokong píše:To nic nemeni na tom ze v te prihlasce porad odpovida na jejich otazky i po datu prihlasky k nam takze PROTI :)


Nechapem o co vam ide, nejaky druh ziarlivost, hatu, ci neferovost? Ak to nazves neferovost, mozem ti povedal len jedno DSF (Daj si Facan). Pri kazdej prihlaske musim cakat tyzden aby mi na nu dali konecnu reakciu, nakoniec ma napr. odmietnu a mozem podat dalsiu prihlasku, keby som mal skusat sa presadit takto v top guildach cez full stavy, tak mi to zaberie mesiac prinajmensom. Dalsia vec, vzdy sa kladu naroky IBA na uchadzaca, ja nemozem si urobit prehlad ako guilda bude na mna reagovat, ci mi bude vyhovovat system pristup, vacsina ma este aj nejasne stavy rogun. Jeden pise nieco ine ako druhy. Nepaci sa mi toto EGO niektorych hracov.
Uved mi jeden problem, ktory moze sposobit to, ze mam podanych niekolko prihlasok.
Naoplatku ja ti uvediem, ake problemy sa stavali mne:
Niekedy guilda nemala zapotreby mi odpisat niekolko dni az tyzden. Ina guilda mala vyplnene zle stavy a ked som mal eq sklz brali si skor naequipovat altov ako mna, lebo mali tu jednu rogunu na progress. Niekde som sa dostal mozno len na clear vyprogressovaneho, kde nikomu nic netrebalo, potom ma vystiedali, lebo niekomu nieco trebalo z daneho bossa a na progress som sa ani nedostal. Dalsi priklad, vykopli ma pocas skusobnej doby, lebo sa im do guildy prihlasila lepsie equipnuta roguna.
Nedovolil by som si tvrdit o ziadnej guilde, ze toto robi, ale prax ma naucila rozmyslat dopredu a neviem vazne ake komplikacie to tebe sposobuje, to ze mam podanu prihlasku inde, vlastne mal by to byt iba moj problem aby som si zachoval cest ferovemu pristupu ku kazdemu, do ziadnej guildy by som nevstupil iba preto aby som nachytal eq a prestupil do dlhsej, hladam seriozne dlhodoby pobyt, lebo planujem do danej guildy investovat cas. Zatial co ty si len musel... ba pochybujem ze si vobec dosiel do polky, ak sa mylim, chyba z mojej strany... precitat prihlasku, neunuval si sa doteraz ani vyjadrit nejaky hlbsi nazor a ked si videl, ze mam prihlasku inde, tak si rychlo nasiel nieco ako vytvorit hate a dissnut moju prihlasku. Takze kym odpovies na otazku ktoru som ti polozil, zamysli sa nad sebou.

A tu sa dostavam presne k tomu dovodu, preco som napisal prihlasku, tak ako som ju napisal. Mam strasne nutkanie, skusit podat novu prihlasku a ake by boli reakcie na nu.

Takze mozete kludne to tu locknut, nepotrebujem ani odpoved, citim tu strasne toxic ludi.
Uživatelský avatar
jasanekk
Příspěvky: 48
Registrován: sob 15. čer 2013 18:23:42
Class:: Shaman

Re: The Art of Assassination Rogue

Příspěvekod jasanekk » stř 03. črc 2013 16:45:10

Ahoj,
puvodne sem se nechtel vyjadrovat, ale tvuj posledni wot mi nedal a jedno si neodpustim. Mluvis tu o egu nekterych jedincu, ale cetl si po sobe nekdy neco? Poslouchas se nekdy? Prijde mi ze ne. Nejprve by sis mel zamest pred vlastnim prahem a potom teprve hodnotit druhe. Nicmene, pravidlo "zadnich vratek" v podobe prihlasky jinam, nema rada prakticky zadna z lepsich guild, nevim tedy proc se tomu divis. Pokud si mluvil s Geegeem (coz je CL rogun), tak ses urcite dozvedel ze system nabirani do SFU je dosti zdlouhavy, takze dalsi duvod proc by te to nemelo prekvapovat. Pokud ne, tak si asi udelal chybu a mel ses zeptat ci precist jiz uzavrene prihlasky. Kdyz nekam fakt chces, tak ti na case nezalezi. Takze si sem ocividne moc nechtel.

Cita
Uživatelský avatar
samzasebe
Příspěvky: 23
Registrován: pon 17. čer 2013 13:59:29
Class:: Rogue
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: The Art of Assassination Rogue

Příspěvekod samzasebe » stř 03. črc 2013 17:10:02

http://twinbrazzers.shivtr.com/forum_threads/1487771

O přihlášku mín. Díky za snahu a GL HF v BDC ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: The Art of Assassination Rogue

Příspěvekod GeeGee » stř 03. črc 2013 18:16:46

Tímto uzaviram prihlasku s verdiktem neprijaty. Dekuji za snahu a hodne stesti jinde.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů