Biitchplease Sub rogue (PVP) [PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Biitchplease
Příspěvky: 3
Registrován: pát 09. kvě 2014 20:50:46
Class:: Rogue

Biitchplease Sub rogue (PVP) [PRIJATY]

Příspěvekod Biitchplease » pát 09. kvě 2014 21:14:38

Nick: Biitchplease (postava je na horde, v priebehu niekoľkých dní by sa mal zprovozniť prechod na ali)
Armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... itchplease
Alt: Trashslayer
Spec/class: Sub/rogue
Vek:18
GearScore: Na cate tento addon nepoužívam ale na main rogune (ako zapnú zmenu frakcie plánujem prejsť na ali) je 340ilvl

Aktuální rating: Ešte neni sezona, Bilance: Obvykle sa snažím ísť na 90%~~ win rat
S kým hrajete 2v2: Podľa možností, najradšej už s niekým koho poznám (sham/priest/druid)
Nejvyšší dosažený rating ve 2v2: 2,7k twin, 2,5k mystiq, 2250+ AT. Nicky: Darkslide,Alinne,Beetlejuicex,Solwhutlolz (prípadne iné nicky, niekt. si ich menili)
Nejvyšší dosažený rating ve 3v3: 3v3 som na twine nehral, a na AT jedine za priesta

Je postava kupovaná: Nie
Vlastníte e-maily od všech postav, které hrajete: Ano
Získal jste v minulé sezoně nějaký PvP titul? Duelist, 3 sezony po sebe
Účastníte se For The Alliance:Ako kedy, som skôr na reskill v og než chodenie do všetkých miest kedže achiev už mám
Chodíte aktivně BG:Ano
Jste kolektivní hráč?: Ceľkom ano
Koho znáte v <SFU>: Nikoho
Předchozí guilda + důvod odchodu: Momentálne Titans-> Dôvod-> chystám sa prejsť na ali
Co očekáváte od guildy:Schopnosť zložiť random bg, možno aj rated.
Zkušenosti s ostatníma classama: Vyskúšal som všetko, a jediné čo stojí za to zmieniť je Priest- 2,7k twin, 2,1k AT exp.
No to by bola asi celá prihláška.

Biitchplease
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Biitchplease Sub rogue (PVP)

Příspěvekod Azzinoth » pát 09. kvě 2014 23:12:20

No neviem ako ty ale s takym zaujimavym nickom :D no neviem neviem :D Uprimne som dalej ani necital.
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Digimon
Příspěvky: 54
Registrován: pát 28. bře 2014 18:13:33
Class:: Warrior

Re: Biitchplease Sub rogue (PVP)

Příspěvekod Digimon » sob 10. kvě 2014 7:12:41

S prihláškou si sa moc nepotrápil ale viem že za rogua si strašný maniak ktorého som bez gearu obchádzal strasným oblúkom, chcel by som ťa počuť na TS a zájsť pár BG s guildou, ozvi sa na nick Wreckful keď budeš mať char na ali, thx
Enforcer
Příspěvky: 176
Registrován: sob 15. čer 2013 15:18:26
Class:: Warrior

Re: Biitchplease Sub rogue (PVP)

Příspěvekod Enforcer » sob 10. kvě 2014 9:52:43

dúfam, že neplánuješ hrať zase s Enhashamanom ako poslednú season. Porazil som ťa 2x, ale hral si setup, ktory ma tak strašne counteroval a tak strašne sral. Nikto to tu nehral a nikto nevedel ako proti tomu hrať +10. Všetkým je jasné, že ťa ten shaman ťahal :twisted: . Aké máš plány na nove cata season, prehlady o setupoch, máš už partnera na novú sezonu? Prihláška ti zobrala +10 bodov, ktorých som ti dal za skill.
Biitchplease
Příspěvky: 3
Registrován: pát 09. kvě 2014 20:50:46
Class:: Rogue

Re: Biitchplease Sub rogue (PVP)

Příspěvekod Biitchplease » sob 10. kvě 2014 10:25:24

Parťáka ešte nemám, chcel by som asi s MM huntom / frost magom, Setup som šiel kvôli tomu že enháč bol moj kamoš a ako si povedal nikto proti tomu nevedel hrať. A neviem prečo si "všetci" myslia že ma ťahal ked začínal v zelenom eq a do týždňa mal 2,2k+ na prepočet, no asi som tam stál a zelený shaman to tam dával za mňa :D
Ingamestar
Příspěvky: 10
Registrován: ned 20. dub 2014 19:21:24
Class:: Mage

Re: Biitchplease Sub rogue (PVP)

Příspěvekod Ingamestar » sob 10. kvě 2014 16:31:05

Potkal jsem tě párkrát v BG a nebylo to špatné. Žádnou arenu proti vám si bohužel nepamatuji.

Ratingy, o kterých píšeš, že si dosáhl jsou pěkné. Můžeš třeba ty Z AT nějak dokázat třeba screenem nebo lognutím?

Dále bych rád tvůj skill ověřil třeba v duelu a pokud by si mě přesvědčil, byl bych pro tvé přijetí a pokud by si byl přijat měl bych pro tebe místo v naší Rated BG partě, jestli by si měl zájem.

Když mě potkáš ve hře, tak mě kontaktuj. Ingamestarz / Outworld
Ingamestar
Příspěvky: 10
Registrován: ned 20. dub 2014 19:21:24
Class:: Mage

Re: Biitchplease Sub rogue (PVP)

Příspěvekod Ingamestar » sob 10. kvě 2014 17:48:34

Ratingy na AT jsem viděl a můžu je potvrdit. Líbí se mi jeho aktivita a zájem, s kterým mi hned odepsal. Po pár duelech s ním jsem PRO
Enforcer
Příspěvky: 176
Registrován: sob 15. čer 2013 15:18:26
Class:: Warrior

Re: Biitchplease Sub rogue (PVP)

Příspěvekod Enforcer » pon 12. kvě 2014 20:49:32

Posunutý na POHOVOR

DÁTUM:18.5 2014
DEŇ: NEDEĽA
ČAS: 15:30


Potvrď svoju účasť. ENFORCER
Biitchplease
Příspěvky: 3
Registrován: pát 09. kvě 2014 20:50:46
Class:: Rogue

Re: Biitchplease Sub rogue (PVP)

Příspěvekod Biitchplease » úte 13. kvě 2014 11:51:00

Potvrdzujem.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti