Pandza - Combat Rogue (PvE/PvP) [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Zmorry
Příspěvky: 4
Registrován: pon 12. kvě 2014 19:48:16
Class:: Rogue

Pandza - Combat Rogue (PvE/PvP) [NEPRIJATY]

Příspěvekod Zmorry » pon 12. kvě 2014 20:15:53

Nickname: Pandza (kdysi Zmorrynka)

Class + spec: Rogue - Combat PvE; do PvP brzy předělám na Subtlety
Věk: 21
iLvL: (podle char rosteru) 310
Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... &cn=Pandza
FPS: 50-60; latency: 3-6 ms

Jak dlouho hraji WoW: Začínal jsem čistě jako PvPčkař na TBCčku, na Twinu jsem 4. rokem od otevření Furious Gladiator sezony. Dohromady to dělá circa 7 let+

Raid Time: Vyhovuje prakticky každý večer, ovšem krom studia jsem zaměstnán na brigádě jako security, takže máme nárazově směny. Ovšem těch 12 hodin předem bych měl vědět, jestli makám nebo ne. Není problém kdyžtak sehnat nějaký kontakt na vedení, kdyby mě zavolali na pohotovost, ale to jsou dost vzácné případy.

Definovat PvE skill: odprogressoval jsem vše komplet od Naxxu, po ICC, nicméně na cataclysmu jsem nováčkem.

UI: klasické blizz ui + addony: DBM, Power Auras

Zdroje informací o classe a obecně: Většinou z vlastní zkušenosti, ale jak jsem řekl na cata jsem nováčkem, takže jakmile naberu gear hodný aspoň HCček, tak věnuji nemalé množství goldů a času na respecy a stání a cvičení rotací u dummy.

Předchozí guildy: Rebels for Freedom, The Frost Decade, Prognosis Negative - důvody odchodu, rozpory ve vedení a nasledné rozpady guild, pak jsem si na nějakou dobu dal od WoWka přestávku.

Jak jste se dozvěděli o Six Feet Under: Nábor na World channelu

Proč chcete jít právě do Six Feet Under: Důvodů je více - 1) Už jen to, že chcete přihlášku mluví samo za sebe 2) Vidím tu pár známých jmen solidních hráčů

Koho znáte v Six Feet Under: Nějak blíže (TS, apod...) nikoho.

Co nám můžete nabídnout: Combat Rogue, kterých není moc. Disciplínu a kázeň - sám jsem ve vedení jako officer/CL/RL několika guild byl. Motivace sebezlepšování, apod... Pokud mi někdo poradí, co a jak na cata a bude to znít rozumně, tak se tomu rozhodně bránit nebudu.

Používáte TS 3: Komunikační programy (TS, Mumble, Skype) s mikrákem a sluchátky jsou pro mne samozřejmost

Alti: Zmorrticia (80 lvl DK) - neaktivní, na hordě, možná vyexpím jen kvůli miningu; Zmorrynka (61 lvl warr) - neaktivní, na hordě, nejspíš prodám v aukci

Napište něco o sobě: Jestli by to nevadilo, tak bych dával přednost pohovoru na TS a osobní inspekci charu ve hře. Jak je psáno ve vzoru pro přihlášku, nechci zde vypisovat stěnu textu.
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: Pandza - Combat Rogue (PvE/PvP)

Příspěvekod Ratslayercz » pon 12. kvě 2014 23:37:08

1) Přesto, že jsi nováčkem na cataclysm, jak sám tvrdíš, tak na učení nových mechanik nepotřebuješ equip a taky je hloupost vymýšlet něco, co už je dávno vymyšlené (doporučil bych ti pohledat na internetu aspoň nějaké základy a doladit podle toho co ti Twinstar dovolí).
2) Co se týče minulých guild, zajímalo by mě co si máme představit pod pojmem "rozpory ve vedení".
3) Proč právě COMBAT spec?
4) Jaké mas zkušenosti s PvP?
Zmorry
Příspěvky: 4
Registrován: pon 12. kvě 2014 19:48:16
Class:: Rogue

Re: Pandza - Combat Rogue (PvE/PvP)

Příspěvekod Zmorry » úte 13. kvě 2014 0:29:59

1) na nějaké guidy jsem se díval, ale jak jsi napsal, dokud neuvidím na vlastní oči, jak co funguje na twinstaru, tak z toho zatím moc nevyčtu. nechce se mi omýlat dokola, co je napsané na internetu, pokud si skutečně neověřím, jak budou rotace, priority spellů, etc., etc. fungovat v praxi. A co se týče toho, "že nepotřebuju gear" - myslím si přesný opak, pokud na postavě zatím nemám expertise cap a hit cap na poisony (který pomáhá i při AA).

2) klasicky přehrávané "jednomu se nelíbilo, jak GuM guildu vede, tak se pokusí přetáhnout jiné na svou stranu a začít se hádat, proč tu guildu nevede právě ten konfliktní jedinec", většinou jsem z těch guild odešel dřív, než to zaběhlo do extrému, páč se tyto problémy dají lehce předvídat a hodně se odráží v kvalitách raidování, nemluvě o tom, že jsem neměl ani chuť ani sílu ani nervy řešit žabomyší války

3) Combat jsem hrával už na konci UD sezony (i když nebyla dostatečná armor penetration, apod...) a baví mě to. Assa jsem hrával v pvpčku a nebavilo mě non-stop mutilovat jak v pvp tak v pve. Na WotLK jsem se snažil combat hrát i v PvP, líbil se mi i částečný element RNG, který nutil člověka se přizpůsobit, prostě mi to sedne k playstylu

4) Obrázek ještě za Furious Gladiator Sezonu s combem Assa + SPriest, ale už to není ono, moc pvp necvičím, navíc jsem 90% doby hrával Assa/Prep spec, který s Cata talenty není možný a budu se muset přeučit na Sub, už kvůli nejlepší mobilitě, controlu, apod... navíc mi Sub nesedí, dá se lehce bugovat texturami (všiml jsem si, že je opět nefunkční pathfinding) a je o dost citlivější na micro a APM
Digimon
Příspěvky: 54
Registrován: pát 28. bře 2014 18:13:33
Class:: Warrior

Re: Pandza - Combat Rogue (PvE/PvP)

Příspěvekod Digimon » úte 13. kvě 2014 8:29:29

na jedno si neodpovedal, je ten char kúpený ?
Zmorry
Příspěvky: 4
Registrován: pon 12. kvě 2014 19:48:16
Class:: Rogue

Re: Pandza - Combat Rogue (PvE/PvP)

Příspěvekod Zmorry » úte 13. kvě 2014 9:38:27

Můj vlastní, pak byl prodán kámošovi, který ještě na wotlku skončil a já se vrátil na cata.
Zmorry
Příspěvky: 4
Registrován: pon 12. kvě 2014 19:48:16
Class:: Rogue

Re: Pandza - Combat Rogue (PvE/PvP)

Příspěvekod Zmorry » úte 13. kvě 2014 9:41:00

Ještě bych rád doplnil, že vše poctivě nagrindováno vlastními silami. Můžu, co se týče rogue, prakticky vyjmenovat všechny taktiky (krom RS mini bossů, Yogg HM, Flame Leviathan) a jak se stavěla a hrála rogue na assa i na combat, co se pve týče, ale nemyslím si, že by to na Cataclysmu mělo význam.
Uživatelský avatar
Tinko
Příspěvky: 23
Registrován: úte 18. bře 2014 10:57:55
Class:: Rogue

Re: Pandza - Combat Rogue (PvE/PvP)

Příspěvekod Tinko » úte 13. kvě 2014 22:31:31

V prvom rade by ma zaujímalo, či sa k nám hlásiš do PVE alebo PVP sekcie, podľa toho bude hodnotená tvoja prihláška.
Ak počítame s tým, že do PVE, tak mám pár otázok:
1) Čo si myslíš, aký spec je lepší hrať s pre-raid gearom a prečo ? Očakávam nejaké plusy a mínusy každej spec.
2) Všimol si si nejaké podstatné nedostatky u roguny na cate? (mám na mysli nejaké nefuknčné mechaniky atp.)
3) Myslíš si, že je skutočne tak dôležité momentálne capnuť expertise a hit ? Prečo áno/nie

Zatial tolko...

EDIT: PROTI Keby sa niekam seriozne hlásim a záleží mi na tom, čo sa deje s mojou prihláškou, aspoň raz za deň si nájdem čas a mrknem na to, prípadne odpoviem na čo sa ma pýtajú!
Obrázek
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: Pandza - Combat Rogue (PvE/PvP)

Příspěvekod Ratslayercz » sob 17. kvě 2014 23:42:04

Zavřeno pro neaktivitu během přijmacího řízení.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů