Misso(arms PvP/prot PvE) [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Misso
Příspěvky: 6
Registrován: sob 31. kvě 2014 20:20:26
Class:: Warrior

Misso(arms PvP/prot PvE) [NEPRIJATY]

Příspěvekod Misso » sob 31. kvě 2014 21:14:38

Nick: Misso

Armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... s&cn=Misso

Alt: Mosor, Misosk, Misosvk

Spec/class: arms, prot / warr

Věk: 21

GearScore: -



Aktuální rating / bilance v 2v2 + 3v3?
0

S kým hrajete 2v2 (nick/spec)?
-

S kým hrajete 3v3 (nick/spec)?
-

Nejvyšší dosažený rating ve 2v2 (podle statistik!)?
Deimos - 1954(Spiritak) za DK, Deffender wow - 3200+- za warra

Nejvyšší dosažený rating ve 3v3 (podle statistik!)?
86 ? :D



Máte možnost streamovat (v případě, že ano napište link na stream + kvalitu streamu)?
nie

Je postava kupovaná (ano/ne)?
všetky expené

Vlastníte e-maily od všech postav, které hrajete (ano/ne)?
áno

Získal jste v minulé sezoně nějaký PvP titul?
áno Challenger

Účastníte se For The Alliance (ano/ne)?
samozrejme

Chodíte aktivně BG?
keď som na wowku tak vždy(momentálne raz za 2 týždne)

Jste kolektivní hráč?
áno, teda snažím sa nebyť sebecký :)

Koho znáte v <SFU>?
Spiritak - osobne, Akxutiska - ingame. Vlastne v sekcii členovia nieje asi ani 1 nick ktorý vidím prvý krát, pravdepodobne ste známa firma :)

Předchozí guilda + důvod odchodu?
I am Murlock. Prešiel k vám náš maskot (Spiriták) a som tam odkedy ma do nej invitol náš bývalý maskot ešte z čias keď bol GuM :D

Co očekáváte od guildy?
Minimálne že každý člen má rozum. Od Spiritáka som počul, že toto očakávanie by bolo splnené. Hľadám hlavne guildu, v ktorej sa budem cítit ako vo svojej guilde medzi kamošmi, nie ako votrelec. Hlavne by som od vás očakával pochopenie ohľadom mojej časovej dostupnosti. Chcem tým povedať, že keď sa tu cez semester nebudem ukazovať každý deň, tak ma nebude čakať kick. Inak cez prázdniny som wowkár - závislák :D

Zkušenosti s ostatníma classama?
Cataclysm - kde je wow.exe ? :D
Wotlk - DK, warr - viem hrať, priest, lock - viem o čo tam ide (takmer)
TBC - warr, lock

Ďalšie info: Študujem aplikovanú informatiku na FMFI UK BA (matfyz), čo je u mňa na prvom mieste. Nerešpektujem autority ktoré sám neuznám ako svoje autority, takže nerátajte s tým že budem GuMa považovať za svojho krála :) U istej guildy, ktorej názov si už nepamätám to odo mňa vyžadovali. GuM mal cca 9 rokov a kedže mám deti rád, svoju reakciu som obmedzil na jednoduchý klik - leave guild.

Prečo ma prijať:
Keď to zistíte, dajte mi vedieť :) Tak myslím že som bezkonfliktný, prípadne konflikty riešim ingoráciou. Rád som v kolektíve normálnych ľudí (definíciu normálnosti snáď poznáte), samozrejme nie som žiadny suchár. Mám rád srandu a ľudí ktorí produkujú srandu.

Prečo ma neprijať:
neviem hrať Cata (zatial), škola na 1.mieste, iné dôvody mi niesú známe.

Záľuby:
programovanie (okrem PHP, CSS, HTML - viem, ale neznášam), posilka, wowko (masturbáciu som sem nedával z dôvodu že tu máte nezletilé osoby, konkrétne Spiriták)

- ak by ste ma prijali, resp. poslali na pohovor, poprosil by som o odklad na cca koncom Júna. Tento semester mám 11 skúšok, ešte 6 pred sebou. Ďakujem
- sorry za prípadne gramatické chyby
Spiritak
Příspěvky: 10
Registrován: stř 07. kvě 2014 15:12:05
Class:: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Misso(arms PvP/prot PvE)

Příspěvekod Spiritak » ned 01. čer 2014 22:18:03

Fuha, moje meno tu padlo veľa krát tak asi by som sa aj mohol vyjadriť :D
Vidím že si čítal moju prihlášku a trochu si sa inšpiroval čo mi lichotí :) Ale vidím že to s guildou myslíš vážne lebo ešte donedávna by som nepovedal že si schopný napísať si prihlášku do guildy.
Nakoľko sme kamaráti tak by som ťa v guilde rád videl. Držím palce.

ZA

Ale predsa mám na teba malé otázočky:
Ako chceš počas semestra stíhať PvP aj PvE?
Keby sa ide naraz ranked BG a PvE raid čo by si uprednostnil?
Misso
Příspěvky: 6
Registrován: sob 31. kvě 2014 20:20:26
Class:: Warrior

Re: Misso(arms PvP/prot PvE)

Příspěvekod Misso » ned 01. čer 2014 23:09:39

Diky Spiriták :D Áno, trošku som sa inšpiroval, serióznu prihlášku do guildy som ešte nepísal a tvoja sa mi páčila, nemohol som odolať :)
No na tie otázky nepoznám presné odpovede, neviem ešte ako moc kruté predmety ma čakajú budúci rok. Tak z PvE ma baví jedine tankovať a výber medzi ranked BG a raidom by som nechal na vedenie. Na mňa je to moc komplikované rozhodnutie. Je to niečo ako vyberať si medzi AUDI A8 a BMW rad7. Oboje mám rád a vybral by som si to kde by ma bolo najviac potreba. (PvP trošku vedie pred tankovaním, ale to je iba medzi nami) :D
Misso
Příspěvky: 6
Registrován: sob 31. kvě 2014 20:20:26
Class:: Warrior

Re: Misso(arms PvP/prot PvE)

Příspěvekod Misso » ned 01. čer 2014 23:27:29

inak všimol som si teraz, že kontrolou moderátorov prechádzajú aj správy vkladané do tém, nielen samotné novovzniknuté témy. Predpokladám, že je to kôli možnej vulgárnosti, prípadne spamu od neprajníkov guildy. Podľa mňa by to šlo odchytiť v PHP nejakou šikovnou funkciou. Ale všeobecne sa mi páči vaša stránka. Kódili ste si to sami, alebo používali šablónu ? K dokonalosti by som ešte pridal CSS pre mobilné zariadnia a mešie obrazovky. Čítal som aj ostatné prihlášky a všimol som si že vaša členka, ktorá rada číta fórko na mobile by to určite ocenila. Toto je samozrejme offtopic, sry nemohol som si to odpustiť, som tak trošku nadšenec do kódov. Oblasť webu ma síce moc nebaví kódiť, ale rád si prezerám prácu druhých.
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Misso(arms PvP/prot PvE)

Příspěvekod Morgulus » pon 02. čer 2014 16:17:41

Pekne sa nám tá PVP sekcia rozrastá .... takže podľa mňa keď sa jeden či dvaja hráči cez týždeň nelognú keď budú mať toho v škole alebo inde veľa tak to až tak nepocítime.
Z prihlášky mám dobrý dojem a verím že budeš prínosom .... zatiaľ máš od PVP suxxera ZA. GL ďalej

PS1: osobne ti odporúčam, aby si sa venoval jednej sekcii, buď PVP alebo PVE. Na Cate je toho čo robiť veľa a kvôli tvojej časovej vyťaženosti silno pochybujem že by
si aktívne PVE v našej guilde zvládal a k dochádzke na PVE raidy pristupujeme prísnejšie ako k PVPčkovaniu, aspoň momentálne.

PS2: samozrejme tank sa vždy hodí, či už len na RDFká alebo keď bude niekto niečo potrebovať tanknúť .....
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Misso(arms PvP/prot PvE)

Příspěvekod Kamikaze » pon 02. čer 2014 21:38:20

Máš výhodu, že v PvP niesú pevne stanovené časy, za mňa Neutral
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Misso
Příspěvky: 6
Registrován: sob 31. kvě 2014 20:20:26
Class:: Warrior

Re: Misso(arms PvP/prot PvE)

Příspěvekod Misso » úte 03. čer 2014 19:50:20

Díky Morgulus :) A máš pravdu, myslím že to PvE moc stíhať nebudem. Maximálne RDF, prípadne cez výkendy keby bolo treba doplniť raid. Kamikaze to je fajn že niesu stanovené, napriek tomu by som sa snažil dostaviť sa.
Uživatelský avatar
Atray
Příspěvky: 92
Registrován: čtv 13. bře 2014 9:36:53
Class:: Shaman

Re: Misso(arms PvP/prot PvE)

Příspěvekod Atray » stř 04. čer 2014 9:45:43

Koukám, že bereš přihlášku s humorem, ale chybí mi tam nějaké barvy... Mám na tebe pár otázek:
1. Máš nějaké screeny, kde máš těch 3200 rat +-?
2. Na Twinu nebo na jiných servrech jsi wara nehrál? Jeliže ano napiš nějaké info.
3. S jakým ratingem a s jakou classou jsi získal titul Chalenger?
4. Mometálně loguješ do hry jednou za dva týdny? To tvoje aktivita bude vypadat stejně, když budeš mít školu?
5. Můžeš sem hodit nějaké screeny svého UI?
Misso
Příspěvky: 6
Registrován: sob 31. kvě 2014 20:20:26
Class:: Warrior

Re: Misso(arms PvP/prot PvE)

Příspěvekod Misso » stř 04. čer 2014 16:21:41

1. screeny nemám, nepokladám rating na Deffendri za nejaký extrémny prejav skillu. Hral som tam iba na odreagovanie tak pred cca 3-4 rokmi. S kamošom sme si povedali že dáme top. Neviem na akej úrovni je Deffender teraz, vtedy tam ešte nefungoval dobre los, takže s warrom to bola celkom sranda proti frost mágovi :D
2. na Twine som hral warra na deadly sezóne, to som dal rating 1850 prakticky 2v1. Hral som s kamošom ktorý doteraz mení postavy ako ponožky, takže som bol rád že som dostal nejaký heal. warr + pala sme dali 1850 cca, warr + priest bolo nejak 1700. Viem že SFUčkar by mal dať 2v1 aspon 2200, ale ja hrám wowko pre zábavu nie profi (snáď mi prepáčite keď nebudem hrať ako Swifty) :).
3. 1954 myslím, to bolo s DK, screeny tiež nemám ale chodil som so Spiritákom tak sa môžte spýtať jeho. DK + disco priest, myslím že talenty som mal UH
4. No to práve neviem, je to dosť možné. Teda aspoň v období zápočtov a pod.
5. screen UI určite nedám :D Teda dám ale nie teraz. Mám tam na mieste pre macro na spell reflect nejaky q item a pod, myslím že podrobnosti počuť fakt nechcete :D ... moc som sa s nim ešte nehral. Teraz hrám iba daily q v Tol Barad ak sa podarí, občas rdf a BG. Do bg mi to zatiaľ stačí, momentálne hrám prota a nosím flagy alebo bránim base.
Enforcer
Příspěvky: 176
Registrován: sob 15. čer 2013 15:18:26
Class:: Warrior

Re: Misso(arms PvP/prot PvE)

Příspěvekod Enforcer » ned 08. čer 2014 15:49:15

posunutý na POHOVOR

DÁTUM: 15.6
DEŇ: NEDEĽA
ČAS: 17:00


potvrď svoju účasť. ENFORCER
Kalo
Příspěvky: 80
Registrován: ned 16. čer 2013 11:22:12
Class:: Death Knight

Re: Misso(arms PvP/prot PvE)

Příspěvekod Kalo » úte 10. čer 2014 10:47:51

Škoda, že jsem si té přihlášky nevšimnul dříve. Achievy žádné, rating nahraný taky žádný. Za mě proti
Misso
Příspěvky: 6
Registrován: sob 31. kvě 2014 20:20:26
Class:: Warrior

Re: Misso(arms PvP/prot PvE)

Příspěvekod Misso » sob 14. čer 2014 12:00:19

Zdravím ľudia. Chcel by som požiadať o zrušenie prihlášky. Ospravedlňujem sa že som vám premárnil čas riešením mojej žiadosti.
Dôvody:
1, veľa práce cez prázdniny
2, chcem sa venovať programovaniu, na wow budem asi len afk - chat
3, písal som že som nekonfliktný človek, musím to zobrať späť. Dobil by som na zemi polovicu ľudí na worlde za ich hrdinskosť za PC a bezdôvodné nadávky. Ich hlúposť a neochotu a drzosť (asi viete o čom hovorím).

Neberiem späť prihlášku iba preto, že som dnes v rhc takmer prišiel o nervy (to ovplyvnilo moje rozhodnutie iba o 20% :D), ale hlavne kôli tomu, že som si uvedomil že sa chcem hlavne venovať programovaniu. Wowko budem hrať iba s kamošmi, maximálne odohrať denne BG / porobiť questy a tak ... Samozrejme keby ste potrebovali tanknut dung, alebo s niečim help, rád pomožem aj mimo guidlu :) Ďakujem za váš čas a ochotu.
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Misso(arms PvP/prot PvE)

Příspěvekod Kamikaze » sob 14. čer 2014 19:29:21

Tak ti len zaželám, že nech sa ti darí. ;)
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů