Unansweredz - Mage [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Unansweredz
Příspěvky: 5
Registrován: úte 03. čer 2014 19:47:42
Class:: Mage

Unansweredz - Mage [NEPRIJATY]

Příspěvekod Unansweredz » úte 03. čer 2014 20:34:52

Zdravím guildu Six Feet Under, doufám, že vaše oči nebudou moc trpět při čtění mé přihlášky.
Nick : Unansweredz
Class/main spec: Fire Mage
Věk: 15
Item Level - Momentálně 349 (Full PvE kromě Vici zbraně), kromě Wildhammer a Earthen ring reputace my chybí pouze HC back z VP a Darkmoonka, kterou si ve čtvrtek vymněním.
Link na armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... nansweredz
FPS: Při nic nedělaní 60, při raidu (nebo velkém plošnění v dungu) 30-40 (Hraju na ultra, není problém v případě lagů snížit.)

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
I přes můj věk hraju WoW celkem dlouho, přesněji asi 6 let. Začínal jsem na serveru Drahy.com (WotLK) --> Mystiq.org (TBC) --> Deffender Fun (WotLK), poté jsem to různě střídal, hrál jsem i na Ice-WoW (Cata), ale funkčnost dungů by se tam dala přirovnat k figurínám , ale postupem času jsem se vždy vrátil na Deffender.

Váš raid time? Každý den (středa a pátek tréninky) tu bývám tak od 14.00 - 14.30 do 22:00 +-. Samožřejmě jdu semtam s kamárády ven atp, ale to vždy předem ohlašuju.

Definujte svůj PvE skill: Nemyslím si, že jsem nejlepší co jste kdy potkali (ani si na to nechci hrát), ale myslím si, že nějaké ty úspěchy jsem už posbíral a jelikož jsem hrál prakticky pouze na WotLKu tak k těm největším se podle mě řadí - Lich King 10/25 HC, the Undying a ToGC 25 Tribute to Insanity.
Omlouvám se nikdy jsem tu nenašel místo rotaci či priority list tak si ho dovolím napsat tady : Mágova rotace se dá (aspoň podle mě) popsat jak rotací tak priority listem. Já preferuji tedy spíše rotaci : Před pullem bosse (2-3sec) začínám cástit Pyroblast následuj Living Bomba dále pak spam Fireballu (Který používám jako filler) a při procu Hot Streaku Pyroblast. Udržuji Critical Mass a Living Bombu (Refresh poté co vybuchne vždy!). A dále je tu pak Combustion, jeden z podle mě nejdůležitějších spellů Fire Mága na Cataclysmu. Správný Combustion by měl být nahozen pokud je na target (Podle priorit) : 1) Ignite 2) Pyroblast 3) Living Bomba -- Nejsilnější Combustion vznikne při použití spellu, když jsou na targetu všechny tyto dotky (Ignite by měl být nejlépe z Pyroblast critu, který tak dává druhou Pyroblast dotku)

Vypište svůj progress na Twinstaru: Na twinstaru začínám hrát až cata, ale celkový progress WotLK (Většínu z toho na Deffenderu, ale nemálo z toho jsem odchodil i na serverech s lepší funkčností) je ICC 25/10HC 12/12, ToGC 10/25 5/5, Ulduar 10 13/13 a Naxxramas 15/15 (Omlouvám se jestli u Ulduar a Naxxramasu nejsou přesné počty bossů, ale na 10 mám oba full clear.) Na Cataclysmu znám taktiky na všechny otevřené HC Dungy + Z youtube se pomalu učim taktiky na připravované raidy.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: http://tinypic.com/view.php?pic=mmdjbm&s=8#.U44c0CjCk1o Omen - Meřič threathu, Skada - DPS metr, DBM - Základ do PvE, Combustion Helper - Sleduje dotky na targetu a pomáhá se snadnějším časováním dobrého Combustionu a dále praktiky jen blbosti na vzhled jako Bartender a Xperl.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: Hlavně používám svojí vlastní hlavu a když se potřebuju například naučit taktiky tak volím jednoznačně videa a guidy z Tankspot.com

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Butterfly Commandos --> Přešli jsme na tento server za účelem dobrého progresu atp, jenže přechod se nevydařil jak bylo plánováno a v guildě začaly být neshody, Syndicate --> Na to kolik má guilda lidí se mi zdá trochu mrtvá.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? V novinách psali něco o nejlepší CZ/SK guildě (....World, RHC )

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Potkal jsem pár lidí na RHC, kteří vypadali dost solidně a opravdu věděli co dělat nejen za svojí classu, ale i celkové vypadali dost zkušeně. Navíc působili velice přátelsky a ochotně a to je na guildách velice důležité. Mimojiné taky doufám, že narazím na progres, kdy pár wipů lidi neodradí a bude se pullovat dokuď boss nepadne.

Koho znáte v <SFU> ? Bohužel osobně nikoho, opravdu pouze jen s RHC.

Co nám můžete nabídnout? Jsem klidná osoba s pohodovým přístupem , která dokáže ostatním pomoct, poradit prostě co je zrovna potřeba. Také si myslím, že se ve WoWku celkem vyznám a dokážu i semtam rozbít nudu. Také si myslím, že se dokážu chovat na Worldu (A celkově všech chatech) tak abych nedělal špatné jméno své guildě, naopak abych v RHC (Popř. v BGčkách) dokázal, že sem patřím.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? Ano.

Napište nám něco o Vás: No jak už víte je mi 15, jmenuji se Kuba. Ve volném čase hraju fotball, stolní tenis a různe další sporty. Miluju pracovaní s počítačem (Nemyslím jen WoWko a hry). Jinak nevím co bych dodal, snad jen aby jste tolik nebrali ohled na můj věk, protože myslím, že vás dokážu přesvedčit, že není "kid" jako "kid".
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Unansweredz Fire Mage PvE

Příspěvekod Crafty » stř 04. čer 2014 8:00:42

Dost se obavam tveho veku (nazaklade predchozich zkusenosti) ze bys nedokazal pochopit pravou podstatu nasich principu guildy.

Ale nechci te zatracovat jen kvuli veku, uvidime jak to tady bude probihat a kdyztak bych si te vrzal na TS na kratkej pokec nebo proces.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Unansweredz
Příspěvky: 5
Registrován: úte 03. čer 2014 19:47:42
Class:: Mage

Re: Unansweredz Fire Mage PvE

Příspěvekod Unansweredz » stř 04. čer 2014 9:03:11

Dobře,
Díky, že si si našel čas na odpověd.
Ohledně toho pohovoru na TS mě stači kontaktovat IG (nick Unansweredz) nebo napsat tady.
Unansweredz
Příspěvky: 5
Registrován: úte 03. čer 2014 19:47:42
Class:: Mage

Re: Unansweredz Fire Mage PvE

Příspěvekod Unansweredz » stř 04. čer 2014 19:53:35

Snažil jsem se kontaktovat Tygricku IG (Když jsem ho/jí po celém dni zastihl online), bohužel neodpověděl/a a hned šel/šla opět off.
Doufám tedy , že se na mojí přihlášku nezapomělo, jelikož mi na tom opravdu záleží.
Díky.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Unansweredz Fire Mage PvE

Příspěvekod Crafty » stř 04. čer 2014 22:47:26

Na prihlasku se nezapomelo :) jenze to je jedna z veci kterych jsem se bal ze nepochopis :)

Knam do guildy se lidi hlasi na nekolik let (ja osobne jsem tu jiz 5let), tudiz je naborovy system postaven stejne, dlouhodoby prubeh aby se nic neunahlilo a dobre proverilo.

To ze si tygrickovi psal je sice pekne, ale on neni povinen se ti venovat, nemluve o tom ze se zrejme venoval necemu uplne jinemu a tvoji zpravy si ani nevsiml (unas v guilde probiha 85%komunikace mimo wow, napr na TS)
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Unansweredz Fire Mage PvE

Příspěvekod Tygricka » stř 04. čer 2014 22:59:16

Zkus mě příště kontaktovat spíše PM já šel pozdravit jen guildu a šel jsem hned off, tudíž se domnívám, že si mi napsal jak jsem dal alt F4 a než se to vypne tak to trvá. Zítra budu ingame déle můžeš mě teda kontaktovat ;)
Obrázek
Unansweredz
Příspěvky: 5
Registrován: úte 03. čer 2014 19:47:42
Class:: Mage

Re: Unansweredz Fire Mage PvE

Příspěvekod Unansweredz » čtv 05. čer 2014 8:23:32

Dobře,
Omlouvám se, už nebudu spěchat. Prostě jsem na to z předchozích guild byl zvyklý, které to braly tak jak to braly.
Každopádně jsem vlastně chtěl Tygricku kontankovat pouze jestli by si našel čas na mojí přihlášku, tudíž momentálně nic nepotřebuju už.
Budu postupně sledovat vývoj a budu rád za každou novou odpověd.
Díky.
Unansweredz
Příspěvky: 5
Registrován: úte 03. čer 2014 19:47:42
Class:: Mage

Re: Unansweredz Fire Mage PvE

Příspěvekod Unansweredz » pát 06. čer 2014 16:52:13

Omlouvám se, ale z důvodu jasného nezájmu a neaktivity při řešení mé přihlášky si tímto přihlášku ruším.
Díky.
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Unansweredz Fire Mage PvE

Příspěvekod Toodyo » pát 06. čer 2014 17:26:04

Crafty píše:Dost se obavam tveho veku (nazaklade predchozich zkusenosti) ze bys nedokazal pochopit pravou podstatu nasich principu guildy.



Unansweredz píše:Omlouvám se, ale z důvodu jasného nezájmu a neaktivity při řešení mé přihlášky si tímto přihlášku ruším.
Díky.


Jses jeste mladej a pokud bys mel fakt zajem tak neudelas tohle. Mame jinej system a pokud si myslis ze za 3 dny to tady uzavreme tak sis asi spletl guildu ....
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Unansweredz Fire Mage PvE

Příspěvekod Tygricka » pát 06. čer 2014 20:22:21

Včera jsi měl jasné instrukce ode mě co máš dělat. Ne, že my neměli zájem, ale ty jsi to vzal ;) .
Obrázek

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů