Oscillator - Rogue PVE [PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
hellcream
Příspěvky: 7
Registrován: stř 11. čer 2014 12:18:03
Class:: Rogue

Oscillator - Rogue PVE [PRIJATY]

Příspěvekod hellcream » stř 11. čer 2014 13:44:35

Nick: Oscillator
Class/ main spec: Rogue -> combat
Věk: 21
Link na armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Oscillator
FPS: 60

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
wow hraju víceméně od patche 1.6 na Golddreamu (to jsem byl ještě malej kluk :-D ) 60ku jsem byl schopný vyexpit az na českým 1.12. serveru. Přes tbc jsem si průběžně dělal pauzy ale odraidoval jsem si na ofi Karazhan a začátek Hyjalu, pak jsem kvůli PC přestal wow hrát až do začátku WotLKu kdy jsem si vyexpil DK a odraidoval si s ním i s paladinem Naxxramas, Obsidian Sanctum +3, Ulduar (+ achievmenty), ToGC 10/25 HC až na Anuba + achievmenty. Na ICC jsem hrál hlavne s paladinem, DK a magem se kterýma jsem měl 11/12HC (pak se rozpadla guilda "The world is mine" (TWIM) ve které jsem hrál), Ruby Sanctum se moc nechodil tak jsem měl nejůspěšnější HC pull na 14%. Na začátku Cataclysmu jsem mainoval DK a jako alty pala, mage. BoT jsem s guildou zabil 2/5HC, BWD 2HC zbytek na normál. Firelandy jsem moc nehrál, tam jsme zabili jen 2 bosse na HC. Dragon soul jsem odraidoval celý normál + 1 HC s DK a s paladinem, magem, roguem full normal. Pak jsem si dal z důvodu maturity pauzu a začal jsem hrát až na MoP kde jsem vybil první dva raidy na normál a to už nikoho nezajímá :)

Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..)
Teď studuju na vysoké škole takže krom zkouškového období můžu kdykoliv

Definujte svůj PvE skill:
Mohl bych o sobě říct že jsem velmi přizpůsobivý co se taktiky týče. Classy za které hraju teoreticky (a většinou i prakticky) zvládám.

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
Na TS hraju asi 2 měsíce, většinu toho jsem strávil xpením roguny :), zbytek progressu viz. historie ;)

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )
http://tinypic.com/view.php?pic=qxj3fb&s=8#.U5hH7yhWZmU -> základ DBM, pak věci jako atlas, recount, sliceadmiral (hlídání buffů/debuffů mojich abilit).

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
zrovna teď čerpám info na rogue z těchto stránek http://forum.molten-wow.com/showthread.php?p=1484888, jiné informace hledám na webu TS (bugtracker, twinhead atd.) popř. wowhead/google.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
O této guildě jsem se dozvěděl od spolubydlícího.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Moje stávající guilda nemá budoucnost tudíž jsem hledal novou guildu. Vzhledem k vašim úspěchům a kamarádovi jste byli mojí první volbou..

Koho znáte v <SFU> ?
Darknever

Co nám můžete nabídnout?
mohu vám nabídnout sebe - zkušeného raidera znalého taktik atd atd :)

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
samozřejmě mám obojí a jsou plně funkční

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
zatím nic, expím si pomalu paladina a pak možná i další ale nejdřív si chci dodělat rogunu

Napište nám něco o Vás:
Studuju informatiku ve veřejné správě v Pardubicích. K WoWku hraju LoL (west) a občas i něco jiného (naposled např. The wolf among us, South Park: the stick of truth. atd.) občas zajdu s kámošema na pivo do Pardubický pivovarky
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: Oscillator - Rogue PVE

Příspěvekod Ratslayercz » stř 11. čer 2014 18:17:47

Nabízíš nám velmi zajímavé zkušenosti s Cata progressem, nicméně měl bych několik dotazů.

1. Tvoje UI neoplývá velkým množstvím key bindů, zajímalo by mě jestli ti to nepřekáží.
2. Specifikuj trochu tvé vyjádření o stávající guildě.
3. Plánuješ hrát combat i nadále nebo dáváš přednost jinému specu?
4. Jaká je priorita rating statů pro combat/assasination/subtlety?
5. Využití abilit Redirect/Feint/Shiv/Combat Readiness v PvE?
6. Jaké glyphy pro combat spec?
7. Ohodnoť jednotlivé trinkety podle použitelnosti pro combat spec: Left Eye of Rajh (exp+agi proc), Unsolvable Riddle (TB rep, mastery +use agi), DC: Hurricane (agi+dmg proc), Key to the Endless Chamber (hit+agi proc), Tia's Grace (mastery+agi stack)
8. Tier/divize na westu?
9. Oblíbena pozice a champion?
10. Mas acc i na Eastu, jelikož vetšina tam hraje?
Uživatelský avatar
hellcream
Příspěvky: 7
Registrován: stř 11. čer 2014 12:18:03
Class:: Rogue

Re: Oscillator - Rogue PVE

Příspěvekod hellcream » stř 11. čer 2014 18:40:47

1) za rogunu se toho tolik nepoužívá a když jo tak je to velmi situační (1x za 2-5min) to si kliknu když potřebuju, zbytek mám nabindované
2) nelíbí se mi jejich přístup k lidem, např zadali povinné poplatky 300g týdně a kdo cokoliv proti tomu řekl okamžitě kick.
3) combat se mi zdá v tuto chvíly nejlepší ale se správnýma zbraněma bych mohl hrát i assa
4) pro combat je to Agi > Hit(8%) > Exp(26) > Haste > Mastery> White hit > Crit
assa Special Hit cap(8%) > Spell hit cap(17%) > Mastery > haste > expertise > white hit
subtetly Agi >>> Special Hit Cap > Haste >> Expertise > Crit > Spell Hit > Mastery > White hit
5) redirect se dá použít při switchování cp atd na ostatní targety - např. u Halfuse mezi drakama a pak přímo na bosse (podle situace ofc)
feint snižuje o 50% aoe dmg takže veškeré aoe dmg od mobek/bossu + samozřejmě redukce threatu
shiv se dá použít maximálně na schození enrage mobek/bossů
CR bych použil jen v případě že bych byl atakován mobkama
6) sinister strike, adrenaline rush, slice and dice, blade furry, tott,feint
7) LEoR je na delší fighty kde se nemusí burstovat v určitých chvílých takže jen na některé bosse, UR má sice mastery která nemé největší stat prioritu ale je vhodný pro burst, DC:H má agi což je hlavní stat ale dmg je jen se šancí takže neco jako LEoR, KttEC je celkem slabý trinket pro combat kvůli hitu navíc má agi z procu, TG také není nic extra oproti UR nebo LEOR - sice přidá 340 agi ale až po 10 hitech + má mastery která není main stat
8) S3 (z b2 :-D) a stále stoupám, 5v5 jsme tento týden hodily jen na S5
9) oblíbený champion je asi nida,veigar, nunu, poppy, nasus :-D ale je jich víc - hodně to střídám podle potřeby
10) mám i na eastu ale lvl 6
Obrázek
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: Oscillator - Rogue PVE

Příspěvekod Ratslayercz » stř 11. čer 2014 20:48:18

ještě mě tak napadají další dvě otázky

1. Kdy a proč se používá Killing spree
2. Jaké zbraně se používají na combat (weapon speed)
Uživatelský avatar
hellcream
Příspěvky: 7
Registrován: stř 11. čer 2014 12:18:03
Class:: Rogue

Re: Oscillator - Rogue PVE

Příspěvekod hellcream » stř 11. čer 2014 21:40:25

1)já killing spree používám když mám low energy po posledním finishing move kvůli doplnění energie z hitu z offhandu
2)weapky se používají pomalá do MH kvůli pasivce a rychlá kvůli talentu na doplnění energie z hitu offu
Obrázek
Uživatelský avatar
Tinko
Příspěvky: 23
Registrován: úte 18. bře 2014 10:57:55
Class:: Rogue

Re: Oscillator - Rogue PVE

Příspěvekod Tinko » čtv 12. čer 2014 10:37:50

Ahoj spýtam sa ťa zatiaľ moje typické otázky a to:
1) Čo si myslíš, aký spec je lepší hrať s pre-raid gearom a prečo ? Očakávam nejaké plusy a mínusy každej spec.
2) Všimol si si nejaké podstatné nedostatky u roguny na cate? (mám na mysli nejaké nefuknčné mechaniky atp.)
3) Myslíš si, že je skutočne tak dôležité momentálne capnuť expertise a hit ? Prečo áno/nie

U mňa zatial neutral, uvidím ako odpovieš na moje otázky, pretože odpovede na ratove otázky majú isté medzery :roll:
Obrázek
Uživatelský avatar
hellcream
Příspěvky: 7
Registrován: stř 11. čer 2014 12:18:03
Class:: Rogue

Re: Oscillator - Rogue PVE

Příspěvekod hellcream » čtv 12. čer 2014 15:18:28

1) combat a assa specy jsou si v pve preraidu velmi vyrovnané, záleží co se komu hraje lépe z těchto dvou, pak záleží hodně na tom který boss se mlátí. Osobně přemýšlím o tom že si seženu pořádné zbraně a budu chodit v assa

combat + dobrý dmg do dvou+ targetů, stálý dmg (krome glyphu SS, mastery a energy z offu žádné procy), malý počet udržovaných dotek (dá se používat rupture, trošku zvedne dmg ale ne vždy se používá)
- při switchování targetů se resetuje Bandit's Guile

assa + bonus z critu v talentech
- závislost na poisonech

sub ->nepoužitelné v pve kvůli nestálému dmg a potřebě stealthu

2) nevím jestli máš namysli bugnuté věci na TS nebo něco jiného (jeslti ano tak např. občas u bossu (např. Beauty) nahodí fear atd. přes CoS)

3) pokud je to na gearu se kterým jdu do raidu tak to určitě cenu má, když nebudu hitovat mobky/bosse - jako bych tam nebyl

A abych přiznal barvu, rogunu jsem hrával jako alta na DS na kterym jsem měl nějaký posbíraný eq a lehce doupravené na potřebné hodnoty statů. Nebyl to můj main a nehraju za něj tak dlouho jak bych asi měl. Ale snažím se to všechno naučit. (témeř) Všechny odpovědi jsem vypsal podle toho jak jsem si to při dingnutí 85ky našel a podle čeho se to učím. Jestli je tam nějaká chyba/blbost, rád se to naučím správně.
Obrázek
Uživatelský avatar
Tinko
Příspěvky: 23
Registrován: úte 18. bře 2014 10:57:55
Class:: Rogue

Re: Oscillator - Rogue PVE

Příspěvekod Tinko » čtv 12. čer 2014 17:31:16

Prepáč, mňa si nepresvedčil...
Snaha tam je, to sa musí nechať, ale na moje otázky si neodpovedal ani z polovice tak, ako som si to predstavoval, sú tam nedostatky a musel by si poriadne mrknúť do theorycraftu, prispôsobiť ho podmienkam na twinstari a všimnúť si aspoň takú vec, že nefunguje ani len hlúpy proc deadly poisonu :-/

nedám ti PROTI ani ZA ale zostávam na NEUTRAL. Nech rozhodne Rat, či potrebujeme ďalšie roguny a ak áno, či si ty tá správna voľba, GL ! 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Oscillator - Rogue PVE

Příspěvekod Athena » čtv 12. čer 2014 17:45:03

Do to je tady za Darkitýdu?
Uživatelský avatar
hellcream
Příspěvky: 7
Registrován: stř 11. čer 2014 12:18:03
Class:: Rogue

Re: Oscillator - Rogue PVE

Příspěvekod hellcream » čtv 12. čer 2014 18:37:20

Obrázek
Obrázek
Darknever
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 181
Registrován: sob 15. čer 2013 19:04:46
Class:: Warrior

Re: Oscillator - Rogue PVE

Příspěvekod Darknever » pát 13. čer 2014 8:16:35

Athena píše:Do to je tady za Darkitýdu?




jakou Darkitýdu ty trole? :-D Nezáviď, že mě taky někdo zná :-P
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: Oscillator - Rogue PVE

Příspěvekod Ratslayercz » pát 13. čer 2014 19:50:35

Ještě ti položím jednu otázku podle které se rozhodnu, tak si na ni dej záležet.

Kdy je vhodné používat rupture (combat spec)?
Uživatelský avatar
hellcream
Příspěvky: 7
Registrován: stř 11. čer 2014 12:18:03
Class:: Rogue

Re: Oscillator - Rogue PVE

Příspěvekod hellcream » pát 13. čer 2014 20:12:12

v combatu se používá hlavně na bosse nebo mobky kde evis je redukovaný kvůli armoru. Bohužel se u něj nedava dmg přes BF takže není moc vhodný pro dmg/burst dvou+ targetů. má lepší přepočet ap než evis. Pokud není rozdíl v armoru u mobky nebo tak, tak se stačí kouknout jestli je v partě někdo kdo zvyšuje bleed dmg (fekal, arms atd.) - pak už je rupture vhodný. navíc stojí jen 25 energie takže s talentama a 5cp je víceméně zadarmo.

Doufám že to takto stačí :)
Obrázek
Darknever
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 181
Registrován: sob 15. čer 2013 19:04:46
Class:: Warrior

Re: Oscillator - Rogue PVE

Příspěvekod Darknever » pát 13. čer 2014 20:41:00

Dávám mu ZA už jen kvůli kolektivnosti, s kterou u něj nebude problém a rychle zapadne. Kdyby byl nějaký nedostatek, co se týče theorycraftu, tak si myslím, že se to rychle doučí. O ofiku toho dost napovídá, takže myslím, že bude nápomocný i při progresu.
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: Oscillator - Rogue PVE

Příspěvekod Ratslayercz » pát 13. čer 2014 20:49:11

takže Vedin n.2?

Nicméně bych ho chtěl vidět aspon v 5 man HC, jestli už na to máš itemlvl (329). Ve hře se domluvíme, tak čekej whisp od nějakého retardovaného člověka s ještě retardovanějším nickem.

Kdyžtak můžeme zprznit Darka, že co to má za kamarády :D
Uživatelský avatar
hellcream
Příspěvky: 7
Registrován: stř 11. čer 2014 12:18:03
Class:: Rogue

Re: Oscillator - Rogue PVE

Příspěvekod hellcream » pát 13. čer 2014 21:27:54

sice nevim kdo je Vedin ale snad to neni urazka :-D, ilvl mam uz dokonce 333 takze muzu.
Obrázek
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: Oscillator - Rogue PVE

Příspěvekod Ratslayercz » pát 13. čer 2014 21:55:27

Jestli zítra seženu PIKOZRUTA, tak zajdem nějaký ten 5 man.
Prozatím si můžeš prostudovat theorycraft a zkusit doplnit mezery (odkazy poslané do PM).
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: Oscillator - Rogue PVE [POHOVOR]

Příspěvekod Ratslayercz » pon 23. čer 2014 21:33:27

Nedeli 29.6. pohovor 18:00

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů