ALIBAGIL - Druid[NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Alibagil
Příspěvky: 9
Registrován: sob 29. čer 2013 18:37:20
Class:: Druid

ALIBAGIL - Druid[NEPRIJATY]

Příspěvekod Alibagil » sob 29. čer 2013 19:11:13

Nick: Alibagil
Class/ main spec: Resto druid
Věk:20
GearScore: 5,7k v 4T10(251) setu s Traumou, 5,9k v nesetovem gearu bez traumy postavenem na Haste (Ne nemám Solace :) ptá se mě na to téměř každý, tak to dávám vědět rovnou)
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Alibagil
FPS: průměrně 30 v boss encounteru

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? ca. rok a půl, pouze Twinstar

Váš raid time? pátek-sobota 17:00 až do rána, v týdnu po domluvě klidně taky tak

Definujte svůj PvE skill: Tak jelikož od začátku hraju druida tak si s ním rozumím hodně, co se raidů týče tak doexpil jsem se začátkem ToC sezóny, takže UD jen tak zlehka, ToC prochozené až příliš a ICC krom LK kterého znám jen teoreticky mám také nachozené dost, co se taktik týče tak jako pomocný RL v BoT samosebou plná znalost nutností.

Vypište svůj progress na Twinstaru: O něčem takovém se dá hovořit až poslední půl rok, kdy jsem koupil nové PC: přijetí do BoT, tam pár progressů Anuba HC, příchod ICC - progress Queeny (padla), Proffessora (pouze na 10 dole), Sindra pouze pár pullů. Sindru jsem také progressoval s ADi a Nisiarem na test raidech (nijak mě to nepřesvědčilo).

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: http://imageshack.us/a/img545/2563/hu4s.jpg , http://imageshack.us/a/img526/4940/43ve.jpg , tak DBM a Omen bez komentáře; Healbot - vím že se někomu zdá vhodnější VuhDo, ale s Healbotem jsem začal a jsem na něj zvyklý; Power Auras - sledování many u healbotu, hlášení Clearcastu především; Recount + Skada

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: Tak WoW jako takové mi bylo prezentováno přateli právě před tím rokem a půl, co se druida jako takového týče tak guidy z Molten a compendia z Elitist Jerks a vlastní zkušenosti (pořád jsme na Twinu :) )

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: BoT: bohužel se rozpadl s příchodem prázdnin, ADi: jediné ID s velmi nepřesvědčivým průběhem, čekal jsem trochu více.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Od bývylého spoluBoŤáka Alysky(Bounera)

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Bylo mi řečeno že hledáte resto druida a co vím tak jste kvalitní guilda.

Koho znáte v <SFU> ? Alyska

Co nám můžete nabídnout? Solidního a klidného resto druida který je otevřený kompromisům a domluvám :) (A témeř pořád volnou Innervačku :P )

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? Ano

Vypište svoje alty: Aceshigh shaman/resto 5,7; Alibagilx druid/feral tank 5,4 a pár dalších, aktivita podle potřeby

Napište nám něco o Vás: Rád si zahraju dobrou hru (ať už PC/deskovka...), posedím s přáteli u piva, poslechnu si dobrou muziku... Řekl bych že jsem poměrně klidný človek, i když každého dokáží určité věci rozladit :)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Alibagil RESTO/Bala

Příspěvekod Crafty » ned 30. čer 2013 11:53:05

Vypište svůj progress na Twinstaru: O něčem takovém se dá hovořit až poslední půl rok, kdy jsem koupil nové PC: přijetí do BoT, tam pár progressů Anuba HC, příchod ICC - progress Queeny (padla), Proffessora (pouze na 10 dole), Sindra pouze pár pullů. Sindru jsem také progressoval s ADi a Nisiarem na test raidech (nijak mě to nepřesvědčilo).


Sindru na Normal nebo HC (10/25?)
Nepripadas mi jako moc loajalni clovek, spis jako nekdo kdo lita podle toho jak fouka
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Alibagil
Příspěvky: 9
Registrován: sob 29. čer 2013 18:37:20
Class:: Druid

Re: Alibagil RESTO/Bala

Příspěvekod Alibagil » ned 30. čer 2013 12:27:47

Sindra 10 i 25 normal, lidi umírali na bomby i na normalu... o progressu v HC nemohla být ani řeč.
V BoTu jsem držel od svého začátku až do rozpadu, angažoval jsem se ke konci i jako RL když kluci měli státnice, ale pak nastal náhlý rozpad a snažím se najít guildu kde jsou lidi ochotní i o těch prázdninách něco progressovat, ano zkusli jsem několik guild, ale po utvrzení že není problém ani teď složit main raid, přijdu na něj, sestava je strašná, pak se 2 hodiny zabíjí prvních 5 bossů a dvouhodinový progress Sindry o ca. šesti pullech... inu ujistili mě že se půjde hned druhý den docházka - došlo 18 lidí. To jsem prostě neočekával od guildy jako je ADi. V Nisiaru je teď situace obdobná.
Uživatelský avatar
Yoshimo
Příspěvky: 291
Registrován: sob 15. čer 2013 13:14:17
Class:: Druid

Re: Alibagil RESTO/Bala

Příspěvekod Yoshimo » stř 03. črc 2013 16:59:24

Napis mi ingame na nick Glandring nebo Yoshimo. hodime rec a uvidime
Yoshimo the Kingslayer
Obrázek
Alibagil
Příspěvky: 9
Registrován: sob 29. čer 2013 18:37:20
Class:: Druid

Re: Alibagil RESTO/Bala

Příspěvekod Alibagil » stř 03. črc 2013 23:21:41

Ok, ale mám teď vše na Hordě, takže se na Ali vůbec neukazuju, tak kdybys mi prosím napsal nějaký konkrétní čas kdy bych tě mohl zastihnout, díky.
Uživatelský avatar
Yoshimo
Příspěvky: 291
Registrován: sob 15. čer 2013 13:14:17
Class:: Druid

Re: Alibagil RESTO/Bala

Příspěvekod Yoshimo » pát 05. črc 2013 9:01:05

Muzem se dohodnout na nejakou hodinu budto dnes v patek 5 cervence, nebo v sobotu 6 cervence od cca 16:30 do libovolneho casu? napis kdy muzes
Yoshimo the Kingslayer
Obrázek
Alibagil
Příspěvky: 9
Registrován: sob 29. čer 2013 18:37:20
Class:: Druid

Re: Alibagil RESTO/Bala

Příspěvekod Alibagil » pát 05. črc 2013 11:15:34

Po domluvě kdykoliv, stejně jako RT :) takže klidně dnes v těch 16:30.
Alibagil
Příspěvky: 9
Registrován: sob 29. čer 2013 18:37:20
Class:: Druid

Re: Alibagil RESTO/Bala

Příspěvekod Alibagil » pát 05. črc 2013 20:20:51

Nuže měl bych na vás pár otázek, obecných, záludných, ale pro mne momentálně dosti důležitých :) Trošku si zateoretizujme - řekněme že bych prošel všemi formalitami v pořádku, co by následovalo?
Dovolím si předpokládat: Zařazení do sekundáru.
S tím vyvstávají další otázky: Jak spolehlivý sekundár je, co se pravidelnosti a schopnosti progressu týče? A otázka druidů obecně: počet resto/bala druidů na sekundáru?

PS: Bounere, jestli tohle čteš tak mne prý máš veřejně pomluvit :P
Uživatelský avatar
Yoshimo
Příspěvky: 291
Registrován: sob 15. čer 2013 13:14:17
Class:: Druid

Re: Alibagil RESTO/Bala

Příspěvekod Yoshimo » pát 05. črc 2013 20:54:47

tak postupne odpovim:
V pripade ze se dostanes do guildy tak nasleduje obdobi trialu, ve kterem se muzes ale taky nemusis dostat na raid, zalezi na poctu aktivnich MAIN charakteru a spolehlivosti stavajicich lidi dane clasy. Pokud bude vsecko v poradku, ty se bezproblemu zaclenis a budes aktivni, stanes se plnohodnotnym clenem s rankem PVE. Po celou dobu trialu je mozne, pokud s tebou budou problemy, te vyhodit.

Jak spolehlivy je sekundar: Sekundar je pravielne skladany z ostatnich lidi, kteri se nedostali na primarni raid za jejich MAIN chary a doplnen o alty lidi, kteri jsou ocotni jit pomoct v pripade, ze je nedostatek mainu. Chodi se ve ctvrtek od 18 hodin do (dokud se to neda). Co se schopnosti progresu tyka, raid je schopny dat 7HC bosu a zbytek na normal (s jistotou), ostatni bossove jsou v planu, podle kvality lidi v nem a setupu skupiny. Kvuli temto dvoum faktorum mame otevrene prihlasky a proto se nabiraji lidi, pro stale zlepsovani skupiny.

Co se druidu tyka: 2 resto a 2 balance jsou pocty, ktere "by meli" jit, ale nikdo nezarucuje na 100% ze pujde a nebo ze bude vzat na raid. Je nutny previs lidi, aby bylo kam se rozvijet a pro pripad, ze se dotycny nedostavi.

S temito body je treba pocitat. Neni mozne se uchlacholit, ze pro tebe bude vzdy misto, aby si se snazil byt lepsi nez konkurence a tedy ostatni resto druidi. Aby si se zajimal jak se neustale zlepsovat a rozvijet.

Snad tyto odpovedi postaci.
S pozdravem Yoshi
Yoshimo the Kingslayer
Obrázek
Bouner
Příspěvky: 3
Registrován: stř 19. čer 2013 21:17:39
Class:: Paladin

Re: ALIBAGIL - Druid

Příspěvekod Bouner » sob 06. črc 2013 13:16:52

Tak se teda vyjádřím, byl jsem sním na hordě v BoT a je to fajn čloběk a za druida umí dle mě ( na tu classu jsem levej celkem, ale nikdo mu neumíral :D ). Snažil se to tam udržet pohromadě i když na to ostatní kašlali takže loajalita mu nechybí určitě když se usadí tak tam taky zůstane. Jinak k druidovi celkově se moc vyjadřovat nebudu jak jsem řekl jsem na stromky levej., ale jako člověk je prostě vpohodě a dá se sním pokecat na TS atd.
Alibagil
Příspěvky: 9
Registrován: sob 29. čer 2013 18:37:20
Class:: Druid

Re: ALIBAGIL - Druid

Příspěvekod Alibagil » sob 06. črc 2013 23:42:26

Inu věc se má následovně: Moc ohlasů tu zrovna nebylo, takže usuzuji že o resťáky u vás taková nouze není. Tudíž jsem přijal místo v raidu který resťáka nutně potřebuje s tím že uvidím jak to tam bude celkově vypadat. Proto bych vás rád požádal o poslání této přihlášky k ledu (počítám spíš s lockem celého threadu :) ). Neberte to prosím jako nějaké pohrdání, vzdávání se či co jiného, ale raději nabídnu své služby guildě která o ně má zjevný zájem a doufám že mne nezklamou.
Vzhledem k vašemu netradičnímu raid timu, bych rád nabídl něco co vám momentálně určitě schází, pokud se o něčem takovém dá mluvit :)
Díky vám všem za váš čas.

PS: Alyšáku máš u mě lahváče na srazu :P
Mine
Příspěvky: 35
Registrován: sob 15. čer 2013 13:37:47
Class:: Paladin

Re: ALIBAGIL - Druid

Příspěvekod Mine » ned 07. črc 2013 1:38:50

Mohol si rovno napísať, že o náš alt raid nestojíš ;). GL v Titans.
Uživatelský avatar
Yoshimo
Příspěvky: 291
Registrován: sob 15. čer 2013 13:14:17
Class:: Druid

Re: ALIBAGIL - Druid[NEPRIJATY]

Příspěvekod Yoshimo » ned 07. črc 2013 5:40:55

Vec se ma nasledovne. O restaka stojim, ale si hordak, kterej jeste "pohrda" sekundarem. Nejsi zadna hvezdicka, ktera si bude urcovat podminky. Navic nevim jak lecis a ani se na to nemuzu podivat, protoze diky frakci te nemuzeme vzit na test raid a ja taky nehcci kupovat zajice v pytli.

Takze GL jinde
Yoshimo the Kingslayer
Obrázek
Alibagil
Příspěvky: 9
Registrován: sob 29. čer 2013 18:37:20
Class:: Druid

Re: ALIBAGIL - Druid[NEPRIJATY]

Příspěvekod Alibagil » ned 07. črc 2013 10:08:31

Jak jsem již psal, sekundárem nepohrdám (vždyť podle tvých vlastních slov je na tom lépe než většina guild raidů), rozhodně si nechci určovat podmínky, s nějakou prací za získání si důvěry se počítá všude samosebou, ale v době kdy jsem čekal několik dní na víc než jednu nic neříkající reakci jsem zjistil že Titans jsou úplně bez resťáka, tak jsem se rozhodl jim vypomoct. Toť vše tak za tím prosímvás nehledejte víc.
Just for the record: Příště jestli se vám ozve někdo o koho byste stáli, zkuste mu to alespoň dát najevo, díky a hodně štestí.
Mine
Příspěvky: 35
Registrován: sob 15. čer 2013 13:37:47
Class:: Paladin

Re: ALIBAGIL - Druid[NEPRIJATY]

Příspěvekod Mine » ned 07. črc 2013 10:33:42

Vidno, že ty si veľmi stál o to byť v našej guilde. Ale niesi prvý ani posledný s takouto vypočítavosťou, na to sme si už za tie roky zvykli ;).
ps : Ďakujeme za rady, teraz už vieme ako naberať ľudí do guildy :lol:.
Alibagil
Příspěvky: 9
Registrován: sob 29. čer 2013 18:37:20
Class:: Druid

Re: ALIBAGIL - Druid[NEPRIJATY]

Příspěvekod Alibagil » ned 07. črc 2013 11:03:50

Oh my, oh my, že já se tu vůbec snažím něco vysvětlit, no nic, očihledně bychom si stejně nerozuměli :)
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: ALIBAGIL - Druid[NEPRIJATY]

Příspěvekod arwyn » ned 07. črc 2013 11:43:29

ahoj Alibagil!
prepac ze sa do toho miesam ked uz je to v podstate uzavrene... ale...
ak by sme nestali o restaka, bola by to prva odpoved hned po podani prihlasky (mozes si pozriet u niektorych starsich kde uvidis iba jednu jedinu reakciu).
vzhladom na to ze som videla u yoshiho asi najdlhsiu jeho spravu v zivote prave v tomto topicu kde ti dopodrobna vysvetlil ako sa co ma a zodpovedal ti na vsetky otazky + nabor na hlavnej stranke pre resto druidov je otvoreny, tak
Inu věc se má následovně: Moc ohlasů tu zrovna nebylo, takže usuzuji že o resťáky u vás taková nouze není.
je vazne kravina :)
a prepac, ale vela ohlasov mat vazne nemozme, ked sme s tebou nerozpravali cez ts, nevideli ta v raide, nepoculi o tebe. Si opacna frakcia, komunikacia s tebou bola prakticky nemozna nech by sme sa aj chceli akokolvek snazit :)
"prijmacie konanie" ku nam je hold niekedy zdlhave a trva dlhsie ako by si ludia predstavovali, ale prave to nam dopomoze ku skvelemu kolektivu, ktory sa tu nachadza. Prejdu nim prakticky jedine ti, ktori maju skutocny zaujem sa stat nasim clenom.
Prajeme ti vela stastia v inej guilde.
Obrázek
Alibagil
Příspěvky: 9
Registrován: sob 29. čer 2013 18:37:20
Class:: Druid

Re: ALIBAGIL - Druid[NEPRIJATY]

Příspěvekod Alibagil » ned 07. črc 2013 12:19:33

Zdravíčko Arwin
:) Jen technická - pokud se nepletu, to, že je spec u classy v okně recruitmentu šedivý naznačuje že ten daný spec momentálně není potřeba (přinejmenším já to tak mám zobrazeno).
Přihlášku jsem si podával na základě echa od Alysky, který říkal že by se vám tu resto mohl hodit, podal jsem přihlášku i přes zjevný fakt zavřeného náboru resto druidů (chtěl jsem zase raidovat po boku Alysaka a obecně solidního kolektivu), během čtyřech dnů následovala jediná negativní až neutrální reakce za vášnivých diskusí v ca. osmi postech okolo takže z mého pohledu - absolutní nezájem, potom se ozval Yoshi a domluvili jsme si rande na TSku, v té době jsem ale již věděl o tom, že Titans nutně potřebují resto druida, takže přede mnou stálo nesnadné rozhodování komu nakonec dát přednost nejspíš toho brzo budu litovat, ale na to už bude pozdě :D Vím že mne neznáte, stejně jako já naprostou většinu z vás, ale určitě není tak těžké alespoň požádat o vyjasnění některých věcí, session na TSku nebo jiný druh komunikace kterému naprosto nebrání rozdílnost frakce, vyžádání více materiálů třeba v podobě screenů z raidů atp. (opět, nikomu neradím jen poukazuju na svůj pohled na věc).
Ještě jednou díky všem za váš čas :)
Mine
Příspěvky: 35
Registrován: sob 15. čer 2013 13:37:47
Class:: Paladin

Re: ALIBAGIL - Druid[NEPRIJATY]

Příspěvekod Mine » ned 07. črc 2013 12:38:56

Toto si už môžte písať do whispov, verdikt je už daný. Holt niekoho charakter sa ukáže skôr, niekoho neskôr. Máš umňa zato malé +, že si sa celkom rýchlo ukázal ;).
Btw Arwyn sa píše s ypsilonom, dosť to bije do očí.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů