Meersh - Blood [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Mersh
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 03. črc 2014 19:48:35
Class:: Death Knight

Meersh - Blood [NEPRIJATY]

Příspěvekod Mersh » čtv 03. črc 2014 21:00:44

Nick: Meersh
Class/ main spec: Frost
Věk: 20
Item Level: 350 IL, full PVE
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Meersh
FPS: 45 mimo raidu, cca 32 v raide

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
WoW hrajem takmer 7 rokov, začínal som na rôznych funkách až som sa nakoniec prepracoval až na blizz hráča na serveroch ako bol Drahy, Mystiq alebo IceWoW. Na TS hrám od začiatku Naxxu, odkedy som hral nepretržite až po ICC kedy som si dal malú prestávku s následným comebackom na Catu.

Váš raid time?
Každý deň od 17:00, pokiaľ sa nevyskytne niečo naliehavé.

Definujte svůj PvE skill:
DK hrajem od čias WotLK-u kedy som primárne DPS Frost alebo tank Blood, na tom sa moc nezmenilo ani teraz. Môj prímárny spec je DPS, či už Frost alebo Unholy je mi v podstate jedno aj
keď Frost sa mi pozdáva viacej. Vzhľadom na zabugovanosť unholy je frost momentálne lepší damage output ako unholy a pre mňa aj viac zábavnejší spec. DK ovládam, myslím si, že dosť dobre. Na WotLK-u bol môj main warlock, s ktorým som prešiel všetky raidy na tomto datadisku (ICC iba prvý Q, RS vôbec).

Vypište svůj progress na Twinstaru:
Progressoval som raidy na WotLK-u asi od začiatku ale nie na moc vysokej úrovni kedže som nikdy nebol člen TOP guildy. Asi najväčší úspech bol, keď sme s guildov dali 25HC ToC. Dovtedy sme samozrejme vyčistili aj celý Ulduar ale na všetky HM sme si netrúfli.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:

Obrázek

Používam addony DBM, Omen, Skada, Atlas + Atlas Loot, Mik´s Scrolling Battle Text, ArcHUD, Questhelper, Mapster. Mám rád prehľad a preto je väčšina týchto addonov iba kozmetický doplnok aby to aj nejako vyzeralo. Do raidov mám DBM, ktoré, ked si nevšimnem mi spolahlivo zahlási "Move away" :D

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:

Dosť vecí som sa naučil sám, tie ostatné načítal na nete, popozeral nejaké videá na youtube alebo sa opýtal skúsenejších hráčov.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:

No Remorse - bola moja prvá guilda na TS, nesadol som s jejich guild masterkou.
Kingdom of Dragons - odišiel som z guildy, keď som prestal na ICC contecu hrať WoW.
Knights of Czech - nabrali ma na ICC contecu hneď ako som leavol KoD, príležitostne som s nimi zašiel raid ale keď ma to už naozaj prestalo baviť dal som si pekne dlhú pauzu. Je to aj moja terajšia guilda.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?

Dlhšiu dobu som hľadal guildu k prestupu, s progressom na vyššej úrovni, kde by mal DK šancu byť prijatý. Potom na worlde niekto napísal, že guilda SFU dala BoT na 25. Pozrel som si stránku, uvidel, že beriete DK a rozhodol som sa.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?

Do SFU chcem ísť, pretože ste TOP guilda, ako ste boli na WotLK-u tak ste začali na Cate, a ja toho chcem byť súčasťou.

Koho znáte v <SFU> ?

Asi nikoho, nicky vcelku rýchlo zabúdam ale akurát dnes nás Holyparody pár krát rozbil v 2s :D ale to sa asi neráta :D

Co nám můžete nabídnout?

Obrázek Ale nie..
Som lojálny, pokiaľ budem vedieť poradím, pokiaľ budem môcť pomôžem. Rád chodím raidy a trápim sa na progresse, je to to čo ma na WoWku najviac baví a čo by som chcel robiť aj u vás.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?

Mohol by som napísať, že používam ale nemám ho. Samozrejme nie je problém ho stiahnuť, mikrofón so slúchadlami mám.

Vypište svoje alty:

Renadis - 85 druid - feral DPS - 348 IL full PVE - aktívny skoro tak ako main :D
Mersh - 81 rogue - pomaly expím
Delarien - 80 warlock - coming soon

Napište nám něco o Vás:

Moje meno je Tomáš mám 20 rokov a pochádzam od Trnavy na Slovensku. Som študent vysokej školy ale teraz cez leto pracujem na plný úväzok. Vo volnom čase si rád zahrám, vyrazím na túru alebo na bicykle (začal som sa venovať downhillu), do baru na kofolku a tak :D
Digimon
Příspěvky: 54
Registrován: pát 28. bře 2014 18:13:33
Class:: Warrior

Re: Meersh - Blood / Frost / Unholy DK

Příspěvekod Digimon » čtv 03. črc 2014 23:03:22

Pekná prihláška
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Meersh - Blood / Frost / Unholy DK

Příspěvekod Jelasha » čtv 03. črc 2014 23:29:38

Opravdu moc hezky zpracovana prihlaska, coz je u me velke plus :P. Bohuzel DK moc neznam, ale uz jen za tu prihlasku si podle me zaslouzi sanci (urco si s ni dal dost prace :) ).
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Martypunk
Příspěvky: 75
Registrován: pon 26. srp 2013 21:16:18
Class:: Warlock

Re: Meersh - Blood / Frost / Unholy DK

Příspěvekod Martypunk » pát 04. črc 2014 9:20:54

ahoj budes dneska- patek online ?
jestli ano nachystej se na maly uvodni pohovurek (ts3 - ts.sixfeetunder.cz + funkcni mikrofon)
potom skocime na nejaky heroik tak nachystej dps spec za ktery u nas chces hrat (eq, gemy a enchy jsou doufam samozrejmosti)
Mersh
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 03. črc 2014 19:48:35
Class:: Death Knight

Re: Meersh - Blood / Frost / Unholy DK

Příspěvekod Mersh » pát 04. črc 2014 13:01:58

Neviem, ci dnes stihnem prist pred 21:00 som pracovne vytazeny ale pokusim sa. A dik za pozitivne nazory na moju prihlasku :-)
Martypunk
Příspěvky: 75
Registrován: pon 26. srp 2013 21:16:18
Class:: Warlock

Re: Meersh - Blood / Frost / Unholy DK

Příspěvekod Martypunk » pát 04. črc 2014 22:19:05

posouvam na uterni test raid v 18:00 Hlas se Droplukovi
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Meersh - Blood / Frost / Unholy DK

Příspěvekod Bohus » sob 05. črc 2014 18:18:34

Prihláška sa mi páči, vyzeráš ako DK s neakou históriou aj keď velký progress si ešte moc nezažil keďže sa na to tešíš :D ... pri momentálnom "stave" DKtov v guilde som predbežne ZA a na utorok sa poriadne priprav. (zvyšok si vychutnám na TSku :twisted: )
Mersh
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 03. črc 2014 19:48:35
Class:: Death Knight

Re: Meersh - Blood / Frost / Unholy DK

Příspěvekod Mersh » úte 08. črc 2014 23:25:36

Test raid sa mi páčil, samozrejme u tretieho bossa na 25 sa prejavila absencia gearu niektorých ľudí. Inak ako sa prehodilo na 10 to išlo v pohode, krásny progress aj ked ku koncu už som bol aj ja hodne vyčerpaný :D škoda toho lasta, mal padnúť :D
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Meersh - Blood / Frost / Unholy DK

Příspěvekod Toodyo » stř 09. črc 2014 5:58:38

Zdravim

včera mel UH tocil fakt pekne , reakce dobré urcite Pro na pohovor
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Meersh - Blood / Frost / Unholy DK

Příspěvekod Joul » stř 09. črc 2014 6:25:04

za mě určitě za pohovor, příjemně překvapil...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Meersh - Blood / Frost / Unholy DK

Příspěvekod Bohus » stř 09. črc 2014 10:05:49

Neaké hrubé faily tam neboli čo sa týka taktiky čiže to je + , ale pred pohovorom by som ťa chcel vidieť ešte na jednom test raide, kde by si dmgoval vo froste či tolko potočíš aj bez bugov, ktoré obsahuje momentálne Unholy spec.
Mersh
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 03. črc 2014 19:48:35
Class:: Death Knight

Re: Meersh - Blood / Frost / Unholy DK

Příspěvekod Mersh » stř 09. črc 2014 13:20:24

Aha a môžeš mi ozrejmiť aké bugy obsahuje momentálne unholy? Viem o bugu Dark Transformation kde pri použití nezhodí všetky stacky Shadow Infusion, tiež o tom, že Scourge Strike sem tam zoberie 2 runy namiesto jednej a Raise Death ma stále malý nedoriešený DMG.
Ak ma vieš poučiť o nejakých bugoch, ktoré som si nevšimol v hre alebo na twinheade tak kludne do toho, veď aj ja som človek nemusel som si niečo všimnúť alebo uvedomiť. Ale kým pet v UH dával po 500 v DT tak nikto nepovedal ani slovo o tom, že je bugnutý...
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Meersh - Blood / Frost / Unholy DK

Příspěvekod Morgulus » stř 09. črc 2014 14:57:33

Včera si predviedol oslnivý výkon, rád si ťa vypočujem na pohovore .... :)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Meersh - Blood / Frost / Unholy DK

Příspěvekod Crafty » stř 09. črc 2014 19:15:57

Letadlo stebou naplanuje pohovor
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Meersh - Blood / Frost / Unholy DK

Příspěvekod Bohus » stř 09. črc 2014 19:19:57

Je nehovorím, že si bugoval (to by tam boli ešte o niečo väčšie čísla :roll: a mal by si insta Proti) navyše v pomere toho, že sú spelly, ktoré dávajú menší dmg tak by to teoreticky možno bolo momentálne aj vyrovnané. V prihláške si uviedol, že hraješ aj frost a je to momentálne lepšie ako Unholy tak ťa teda chcem vidieť aj za toho frosta, vidíš v tom snáď neaký problém? ( o bugoch sa nehovorí a keď o ňom nevieš tak je to len dobré, pretože už pár ludí ban dostalo.
Mersh
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 03. črc 2014 19:48:35
Class:: Death Knight

Re: Meersh - Blood / Frost / Unholy DK

Příspěvekod Mersh » stř 09. črc 2014 19:41:01

O bugoch viem, pár ludí za to dostalo ban v arénkach kde jedine ten bug bol doležitý. Ale to už je o inom, pokiaľ chceš vidieť frosta budeš mať frosta problém to neni. Stačí povedať kedy aby som mal čas na prerobenie DMG EQ do frostu.
Mersh
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 03. črc 2014 19:48:35
Class:: Death Knight

Re: Meersh - Blood / Frost / Unholy DK

Příspěvekod Mersh » stř 09. črc 2014 19:50:42

A ešte by som rád dodal k tomu, čo som predtým písal o tom, že je frost momentálne lepší DMG output. Takže, ako som sa dozvedel neskor tak bol proc KM vo frost pres bugnutý a dával nehorázne vela, teraz s tým dávam tak o polovicu menej a to nepreháňam. Unholy je teraz lepší, každého DK, čo poznám respecoval. Čo mám k tomu viac dodať, zázraky sa dejú a twinstar pomaly opravuje bugy, treba sa prisposobovať :-D
Kalo
Příspěvky: 80
Registrován: ned 16. čer 2013 11:22:12
Class:: Death Knight

Re: Meersh - Blood / Frost / Unholy DK

Příspěvekod Kalo » stř 09. črc 2014 21:33:10

Takže, ako som sa dozvedel neskor tak bol proc KM vo frost pres bugnutý a dával nehorázne vela, teraz s tým dávam tak o polovicu menej a to nepreháňam.
Jako co dávalo hodně? Upřesni mi to prosimtě a ještě, kde jsi se to dozvěděl. Nepřemýšlel jsi, nebo nezjišťoval jsi, že by to mohlo být něčím jiným?
Mersh
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 03. črc 2014 19:48:35
Class:: Death Knight

Re: Meersh - Blood / Frost / Unholy DK

Příspěvekod Mersh » čtv 10. črc 2014 0:11:03

Skúšal som, tak cca 3 týždne dozadu so slabším EQ dával proc Killing Machine či už Obliteratu alebo Frost Striku s Pillarom 54k+- na dummy, teraz je to max 34k s Pillarom. Mám lepší EQ, priorita statov sa mi nezmenila. Zaujímavé je, že FS alebo Obliterate dávajú non-crit stále tak isto. Čiže mi z toho vychádza iba jeden rozumný dôvod - bolo to bugnuté alebo to je bugnuté teraz, to druhé sa mi zdá menej pravdepodobné pretože tu sa spelly skôr opravujú ako bugujú. Neviem možno si aj ty zaznamenal pokles vo Frostovi, možno bola alebo je chyba iba u mňa..
Martypunk
Příspěvky: 75
Registrován: pon 26. srp 2013 21:16:18
Class:: Warlock

Re: Meersh - Blood / Frost / Unholy DK

Příspěvekod Martypunk » čtv 10. črc 2014 8:12:34

V teto velice plodne debate muzete pokracovat na pohovoru
Meersch kontaktuj me nejak domluvime se na terminu
Kalo
Příspěvky: 80
Registrován: ned 16. čer 2013 11:22:12
Class:: Death Knight

Re: Meersh - Blood / Frost / Unholy DK

Příspěvekod Kalo » čtv 10. črc 2014 10:55:46

Jo pokles jsem zaznamenal, ale to bylo talentem ''Merciless Combat''. Těch +12%dmge si dával furt a ne jenom pod těch 35%hp. Jinak jsem pro
Mersh
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 03. črc 2014 19:48:35
Class:: Death Knight

Re: Meersh - Blood / Frost / Unholy DK

Příspěvekod Mersh » čtv 10. črc 2014 12:13:26

Aha, to som potreboval vedieť :-) inak dík za pozitívne názory :-) a v tejto konverzácii môžme pokračovať ked tak niekedy inokedy. Pohovor by mi najviac vyhovoval v nedelu to mám celý deň volno.
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Meersh - Blood / Frost / Unholy DK

Příspěvekod Bohus » pát 11. črc 2014 17:21:12

14.7. Pondelok 20:00, potvrď či ti to vyhovuje.(na nedelu je už naplánovaný iný pohovor + máme raid)
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Meersh - Blood / Frost / Unholy DK

Příspěvekod Joul » úte 15. črc 2014 8:13:18

ahoj, nereagoval jsi a ani jsi nedošel, máme s tebou počítat dnes od 18:00 na raid ?
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Martypunk
Příspěvky: 75
Registrován: pon 26. srp 2013 21:16:18
Class:: Warlock

Re: Meersh - Blood / Frost / Unholy DK

Příspěvekod Martypunk » úte 15. črc 2014 19:38:19

postava nezvestna; mas cas ozvat se do konce tydne jinak uzaviram...

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů