Rhythmicqt - Frost Mage PvP [NEPRIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Rhythmicqt
Příspěvky: 3
Registrován: ned 20. črc 2014 18:05:05
Class:: Mage

Rhythmicqt - Frost Mage PvP [NEPRIJAT]

Příspěvekod Rhythmicqt » ned 20. črc 2014 18:48:07

Nick: Rhythmicqt

Armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... Rhythmicqt

Alt: Perplexity (level 70 Rogue - ale full heirloom takže čoskoro 85, ak bude čas)

Spec/class: Frost Mage

Věk: 18

ilvl: 354



Aktuální rating / bilance v 2v2 + 3v3? - 3v3 ešte nehrám, 2v2 je 2050+

S kým hrajete 2v2 (nick/spec)? Crimson/DPriest, Voty/FMage, Sampletext/FDruid

S kým hrajete 3v3 (nick/spec)? - 0

Nejvyšší dosažený rating ve 2v2 (podle statistik!)? Postavu mám necelý mesiac, takže 2050 je na twine momentálne najvyšší

Nejvyšší dosažený rating ve 3v3 (podle statistik!)? - 0



Máte možnost streamovat (v případě, že ano napište link na stream + kvalitu streamu)? - Nemám na to dostatočný upload.

Je postava kupovaná (ano/ne)? Ano

Vlastníte e-maily od všech postav, které hrajete (ano/ne)? Ano

Získal jste v minulé sezoně nějaký PvP titul? Ne

Účastníte se For The Alliance (ano/ne)? Ano

Chodíte aktivně BG? Honory sú useless

Jste kolektivní hráč? Ano

Koho znáte v <SFU>? Nikoho

Předchozí guilda + důvod odchodu? Žiadna

Co očekáváte od guildy? Príma partu na Rated BG a kolektív ľudí s ktorými sa dá pokecať a vedia čo hrajú

Zkušenosti s ostatníma classama? Hrám Wofko už asi 7 rokov, a mal som možnosť vyskúšať si všetky classy, ale väčšinu času trávim na Magovi a Roguovi (ktorého teraz xpím).

Kód: Vybrat vše

[code][/code]
winepress
Příspěvky: 56
Registrován: čtv 12. čer 2014 12:43:20
Class:: Warlock

Re: Rhythmicqt - Frost Mage PvP

Příspěvekod winepress » pon 21. črc 2014 10:02:36

Naprostej chaos v equipu co se týče enchantu, socketu, reforge nevidim tam žádnej smysl v tom jak to máš udělaný, spell pene cap taky nikde.Přihláška celkově odfláknutá, odpověď typu honory useless, jako bg se nechodi jen kvuli honorum si myslim.Tady jsem určitě proti nevidim tu ani snahu když už.
winepress
Příspěvky: 56
Registrován: čtv 12. čer 2014 12:43:20
Class:: Warlock

Re: Rhythmicqt - Frost Mage PvP

Příspěvekod winepress » pon 21. črc 2014 10:53:28

Pardon spell pene cap máš ale to ostatní platí.
Rhythmicqt
Příspěvky: 3
Registrován: ned 20. črc 2014 18:05:05
Class:: Mage

Re: Rhythmicqt - Frost Mage PvP

Příspěvekod Rhythmicqt » pon 21. črc 2014 12:43:54

Nebudem wastovať goldy na to enchantovať bloodthirsty equip, keď ho o týždeň vymením za vicious. Nevidíš zmysel v tom ako to mám urobené? No tak ti niečo poviem o Magovi. Frost potrebuje predovšetkým 3 staty. 4% hit (mám), 260 spell pene (mám) a niekde okolo 20% Crit ale stačí aj 18%. Zbytok Mastery/Intel. Tak človiečik môj nešťastný, zmysel je v tom taký že socketujem predovšetkým intel, ale neskôr chcem skúsiť aj Mastery, ako som hovoril Cata hrám dokopy mesiac tak chcem vyskúšať obe alternatívy. Nebudem ale socketovať gemy za 250+ goldov do bloodthirsty equipu, tak najprv chcem počkať až dorobím full Vicious kým s tým budem experimentovať.

Ad 2 - odfláknutá prihláška. Neviem čo od nej čakáš, máte tu svoj vzor na prihlášku tak som podľa toho VZORU odpovedal na otázky. Ak sa vám takýto typ prihlášky nepáči tak si upravte SVOJ VLASTNÝ vzor aby ľudia ktorý si sem prihlášku ešte niekedy podajú (a neurobia tú chybu že si neprečítajú ostatné a nevidia čo píšete za sračky) zbytočne nestrácali čas kvôli vašej vlastnej blbosti. Neviem čo okrem odpovedí na otázky ktoré vy mi sami kladiete ešte chcete, ale jednorožcov sa mi sem kresliť nechcelo. Honorý sú useless, pretože si za ne higher tier veci nekúpiš. A ja mám BG odchodených viacej ako ty kedy budeš mať krát 2 takže pre mňa sú tie BG len o honoroch.

Nevidíš tu snahu? Ako sa pri prihláške na ktorú tu máte VZOR prejaviť snaha? A navyše, aký zmysel má snaha pri prihláške? Snažím sa byť čo najlepší hráč in-game, nie najlepší podávač vyčančaných prihlášok.

Now fuck off.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Rhythmicqt - Frost Mage PvP

Příspěvekod Joul » pon 21. črc 2014 13:45:31

zde asi není moc co řešit, na přihlášku se ani dívat nemusím, na ench, gear, rank taky ne stačí jak se chováš a vyjadřuješ, pro takové určitě u nás není místo... nevdím v tobě špetku kolektivnosti a v podtatě ani základní lidské slušnosti, chápu proč jste měli konflikty s vedením předešlé guildy (pokud jsi byl ve stejné guildě jako kolega z přihlášky), unás by jsi na tom asi nebyl o moc lépe a my by jsme díky tobě hodně shodili úroveň PVP co se reputace na serveru týče...

děkuji za snahu, počkám až to enfo uzavře, nebo to případně udělám sám ve středu
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Digimon
Příspěvky: 54
Registrován: pát 28. bře 2014 18:13:33
Class:: Warrior

Re: Rhythmicqt - Frost Mage PvP

Příspěvekod Digimon » pon 21. črc 2014 13:47:23

ked niesi schopný pozrieť si prihlášku ostatných hráčov, ich snaženie atď tak si 2x rozmysli že tu napíšeš také hovno

Stay LOW
Rhythmicqt
Příspěvky: 3
Registrován: ned 20. črc 2014 18:05:05
Class:: Mage

Re: Rhythmicqt - Frost Mage PvP

Příspěvekod Rhythmicqt » pon 21. črc 2014 13:59:29

Takže so mnou sa baviť arogantným tónom môžete, ale keď ho opätujem tak to už nie je fajn? :D Ste snáď niečo viac ako ja?

Keď chcete hovoriť o základoch ľudskej slušnosti, tak sa najprv naučte odpovedať normálnym konštruktívnym tónom. V skutočnosti sa takto nechovám, ale keď sa niekto bude ku mne správať arogantne a povýšenecky, nevidím dôvod nespraviť to isté.
winepress
Příspěvky: 56
Registrován: čtv 12. čer 2014 12:43:20
Class:: Warlock

Re: Rhythmicqt - Frost Mage PvP

Příspěvekod winepress » pon 21. črc 2014 14:12:10

Teď si se přesně projevil tak jak se tu netoleruje a proto nemáš si myslim tady co dělat, hádat se tu nebudu ale pobavil si =).Takže opakuju určitě proti a více se tady k tomu už vyjadřovat nebudu.
Uživatelský avatar
Atray
Příspěvky: 92
Registrován: čtv 13. bře 2014 9:36:53
Class:: Shaman

Re: Rhythmicqt - Frost Mage PvP

Příspěvekod Atray » pon 21. črc 2014 14:20:34

Hochu hochu dle mého nazoru ty se hlásíš k nám a ne naopak. Naši členové vyjadřili svůj názor na tvoji prezentaci, která je mizerná, celkem jednoznačně.

Uzavírám NEPŘIJAT

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti