Druid Feral [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Sampletext
Příspěvky: 2
Registrován: pon 21. črc 2014 19:40:50
Class:: Druid

Druid Feral [NEPRIJATY]

Příspěvekod Sampletext » pon 21. črc 2014 21:21:19

Nick: Sampletext

Armory: Armory

Alt: Holy pala (expím)

Spec/class: Feral Druid

Věk: 21

GearScore: 9



Aktuální rating / bilance v 2v2 + 3v3?
2k

S kým hrajete 2v2 (nick/spec)?
Každý týden s randomem na worldu , protože na VICI opravdu do 2s parťáka nepotřebuju , až na 3v3, protože na cata da Vicious i moje sestra která je na jedno oko slepá...

S kým hrajete 3v3 (nick/spec)?
3v3 žačnu hrát až s full Vicious a mám na to kamarády...

Nejvyšší dosažený rating ve 2v2 (podle statistik!)?
2k

Nejvyšší dosažený rating ve 3v3 (podle statistik!)?
0

Máte možnost streamovat (v případě, že ano napište link na stream + kvalitu streamu)?
Možnost mám ale v plánu to nemám

Je postava kupovaná (ano/ne)?
Ne

Vlastníte e-maily od všech postav, které hrajete (ano/ne)?
Ano

Získal jste v minulé sezoně nějaký PvP titul?
Ano ale ne tady takže asi Ne

Účastníte se For The Alliance (ano/ne)?
Ano

Chodíte aktivně BG?
Ano

Jste kolektivní hráč?
Ano

Koho znáte v <SFU>?
Nikoho

Předchozí guilda + důvod odchodu?
Mein Kamfy Couch- Byla to moje guilda

Co očekáváte od guildy?
Očekávam kolektiv lidí, kteří vědí o čem mluví a co hrajou, ale zároveň jsou fajn a nejsou arogantní...

Zkušenosti s ostatníma classama?
Holy Pala

Screen UI:
Obrázek



Něco o mě: Ahoj jmenuji se Matěj je mi 21 let a pracuji , s WoW mám přibližně 5 let zkušeností. Vím, že k vám podávali přihlášku moji kamaradi a , když jsem viděl jejich odpovědi, tak se docela stydím a omlouvám se. Doufám ,že mi dáte šanci ukázat ,že záleží na osobě a ne na jeho kamarádech , jsem pokorný a skromný, tak doufám v konstruktivní kritiku. Samotné vyplnění "formuláře" mi přijde dosti suché tak jsem přidal "Neco o mě"... Tak abych pokračoval.. Mám rád pizzu a čokoládu. Měřím 178cm a rád hraju League of Legends a sleduji LCS. Ve WoW preferuji PvP nad PvE s tím , že PvE pro mě není problém, když je dobrá parta a lidi a hlavně , když je to výzva. PvP je pro mě obecně zábavnější protože se tam musí více improvizovat. Nejlepší je World PvP, protože tam můžu resskilovat do nekonečna, pak 3v3 arény a v neposlední řadě premade BG. Bohužel 2v2 na Artemisi není žádná výzva a obecně na cata protože odchodit CAP dokáže i můj brácha kterej ma jednu ruku.... Co se týče zkušeností v PvP obecně: Na wotlku max rating v 2v2 byl 3k (rank 3 -titul rival) 3v3 2300+ combo PHD na Drahyho Free WoW serveru cz/sk v době kdy tam hrálo ještě tisíce lidí. Dále na AT(Arena Tournament) 2k+ v 3v3 za Ebola Cleave (Feral, Frost DK, Holy Paladin). Ikdyž je CATA jiný datadisk, princip arén je pořád stejný , takže ty zkušenosti tam jsou a budou vždycky. Přihlášku podávám hlavně proto abych veděl na čem zapracovat pro případné druhé kolo (pohovor) a je-li vůbec v budoucnu možné se k vám nějak dostat. Beru jakoukoli konstruktivní kritiku a na případné dotazy rád odpovím. Děkuji za váš čas. =)

Valar morghulis
Digimon
Příspěvky: 54
Registrován: pát 28. bře 2014 18:13:33
Class:: Warrior

Re: Druid Feral PvP

Příspěvekod Digimon » pon 21. črc 2014 23:23:58

Tvojej sestry mi je ľúto
Ako planujes dať full vici eqp bez dvojek a trojky planujes až s full vici?
Digimon
Příspěvky: 54
Registrován: pát 28. bře 2014 18:13:33
Class:: Warrior

Re: Druid Feral PvP

Příspěvekod Digimon » pon 21. črc 2014 23:26:37

Edit: aj tvojho brata
Uživatelský avatar
Atray
Příspěvky: 92
Registrován: čtv 13. bře 2014 9:36:53
Class:: Shaman

Re: Druid Feral PvP

Příspěvekod Atray » úte 22. črc 2014 7:18:03

Sice je pěkné, že chodíš jen na cap, ale při tvých zkušenostech jsi nepomýšlel na top ranky v 2s? Jako pvp hráč naší guildy, by jsi měl reprezentovat. Za mě momentálně NEUTRAL dokud nenahraješ pořádný rat.
Sampletext
Příspěvky: 2
Registrován: pon 21. črc 2014 19:40:50
Class:: Druid

Re: Druid Feral PvP

Příspěvekod Sampletext » úte 22. črc 2014 8:49:12

Ahoj
O top ranku jsem samozřejmě přemýšlel, ale momentálně jsou pro mě 2v2 jen farmení EQ. Potom se dá jít farmit rating. Proto mi jde teď jen o to udělat cap a farmit conquesty.
winepress
Příspěvky: 56
Registrován: čtv 12. čer 2014 12:43:20
Class:: Warlock

Re: Druid Feral PvP

Příspěvekod winepress » úte 22. črc 2014 8:57:13

Vypadáš docela rozumně ale jak říká Atray chtělo by to ukázat že ty zkušenosti které uvádíš skutečně máš.Já to vidím zhruba takhle, plácnu třeba nahraj 2200 rat s rozumným poměrem výher-proher a budu pro.
Spiritak
Příspěvky: 10
Registrován: stř 07. kvě 2014 15:12:05
Class:: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid Feral PvP

Příspěvekod Spiritak » stř 23. črc 2014 22:30:32

No škoda toho odohrávania len na cap, lebo ako isto vieš Vici s vyšším ratingom spravíš rýchlejšie. Za toto máš veľké mínus. Pretože mi z tvojej prihlášky vychádza to, že trvalejšieho parťáka na dvojky ani nezháňaš.
Na druhú stranu ak je všetko o tých skúsenostiach pravda tak máš odomňa plus.
Nakoľko matematika hovorí že mínus a plus je mínus, radšej to nechám na seba ako na ňu a dávam dočasne neutral. Pred pohovorom by som ťa chcel ešte vidieť ingame v BG/arene alebo nejaký ten vyšší rating.
Ingamestar
Příspěvky: 10
Registrován: ned 20. dub 2014 19:21:24
Class:: Mage

Re: Druid Feral PvP

Příspěvekod Ingamestar » čtv 24. črc 2014 13:42:59

Ahoj, přihlášku máš pěknou ale zajímalo by mě jestli nám nějak můžeš dokázat ty exp co si tu uvedl.
Jako minus vidím tvůj eq a rating, ale pokud dokážeš svůj exp a nahraješ tu nějaký rating tak budu PRO.
Enforcer
Příspěvky: 176
Registrován: sob 15. čer 2013 15:18:26
Class:: Warrior

Re: Druid Feral PvP

Příspěvekod Enforcer » ned 27. črc 2014 7:18:53

Tvoja posledná odpoveď na fore je 21.7. Urobím ti hrošiu službu a budem ťa kontaktovať in game. Prihlášku uzatváram 1.8. 2014. ENFORCER

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti