Holy/Disco Priest PvE [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

carmello
Příspěvky: 3
Registrován: pát 25. črc 2014 16:03:49
Class:: Druid

Holy/Disco Priest PvE [NEPRIJATY]

Příspěvekod carmello » pát 25. črc 2014 17:00:42

Nick: Promiňte, ale zatím nechci zveřejnit. Jsem v guildě, kterou budete znát, ale dlouhodobě se mi nelíbí kvalita raidování. Chtěl bych odejít, ale zatím nechci dělat vlny. Chci mít něco jistého, než jim to řeknu a odejdu. :)

Class/ main spec: Priest Holy, Off spec disco. Myslím, že umím za oboje na stejné úrovni.

Věk: 23

GearScore: PvE kromě 2 itemů za valory a věcí z BoT mám top equip. Haste cap atd. samozřejmost.

Link na armory: Doufám, že chápete, když vzhledem k první uvedené informaci teď link na armory neuvedu. Časem samozřejmost. O talentech se určitě můžeme bavit, o equipu taky. Nebráním se ničemu. Určitě budete mít námitky na archanděla v holy stromu, ale snad to nebude problém. Mám boty a wrist s hitem, ale bohužel mi fakt nic lepšího ještě nepadlo. :D

FPS: No problem... Když nahrávám, mám cca 35. Když nenahrávám, je to od 50 do 60.

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Hraju od TBC (první raidy TK a SSC). Mám odprogressovaný i Sunwell včetně Kil Jadena. Na WoTLKu progress Naxxu, v dobách Ulduaru a ToC jsem nehrál, ICC odprogressované celé. Mám i videa, pak můžu postnout. BoT mám sundaný na 10, a na 25 po draky.

Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..)
Pracuju na živnosťák, takže si svůj čas plánuju sám. Nemůžu říct, že budu nějaký den každý týden online. To snad chápete. Ale vzhledem k tomu, že si svůj čas plánuju sám, jsem flexibilní a není problém být online pár dní po sobě kvůli progressu.

Definujte svůj PvE skill: Holy a Disco priesta hraju od 15 let. Myslím si, že skill mám. Ale to nezjistíme, dokud nepoměříme síly. :)

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
zmíněno výše

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )
Jsem zastánce jednoduchosti. Snažím se mít jen nezbytně nutné addony k top healingu v raidu. (DBM, Bartender, ElVui, ForteXorcist, Satrina Buff Frames, Power Auras, VuhDo, Skada)

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
internet, kalkulace efektivnosti spellů ve hře, komunikace s ostatními priesty, selský rozum :)

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Opět bych vzhledem k první uvedené informaci teď raději nevyplňoval.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Všeobecný přehled, reklama na worldu, twinstar forko.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Zvýšení kvality raidování, byl jsem zvyklý ještě na hordě na vyšší standard. Plus se mi moc líbí vaše PvP divize. PvP nehraju, protože nechci přijít o nervy s random retardama, ale v týmu se o toho opět rád pustím (BG i arény).

Koho znáte v <SFU> ?
Nikoho. Jen tak matně mi něco říká jméno Crafty, když ho vidím tady na stránkách. :D

Co nám můžete nabídnout?
Myslím, že kvalitního a nekonfliktního hráče.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Používám, mám.

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
85 warlock, pak low paladin a war

(nepovinné) Napište nám něco o Vás: Hraju basketbal. Rád si sem tam dám pivko a jointa. :)
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Holy/Disco Priest PvE

Příspěvekod arwyn » pát 25. črc 2014 18:17:45

Ahoj,
ako to napisat.... do prihlasiek piseme, co si o danom clovekovi myslime, ci ma dobre talenty, ci nie je konfliktny, ci sme ho uz stretli na raide a dobre potocil alebo ze z videnia afkoval v BG.
K tejto prihlaske... co presne ocakavas od nas, ze ti sem napiseme, ked netusime kto si, co si alebo z kadial si?
Ak sa ti nepaci v guilde, daj im to vediet. Pokus sa s tym nieco spravit. porozpravaj sa s vedenim. sprav novy nabor. stan sa skvelym uzasnym a perfektnym novym raid leaderom. Ale robit si z nich zadne dvierka je vysoko nefer a proti nasmu najdolezitejsiemu pravidlu, ktore v guilde mame - proti kolektivnosti.
Dokym nezverejnis svoj nick, aby tvoja guilda vedela co chystas, som zasadne proti
arwy
Obrázek
Uživatelský avatar
Arowist
Příspěvky: 131
Registrován: pon 02. zář 2013 19:08:31
Class:: Priest

Re: Holy/Disco Priest PvE

Příspěvekod Arowist » pát 25. črc 2014 18:48:24

Vůbec se mi nelíbí, že si hledáš guildu aniž by jsi zveřejnil své jméno. Jestli si dobrý tak si guildu najdeš. A předpokládám, že hledáš prostě jinou guildu a přihlásky budeš mít i jinde ?
Dávám PROTI, nelíbí se mi tajnosti hnedka v přihlášce..
Martypunk
Příspěvky: 75
Registrován: pon 26. srp 2013 21:16:18
Class:: Warlock

Re: Holy/Disco Priest PvE

Příspěvekod Martypunk » pát 25. črc 2014 21:57:02

proti, hadej proc
a mame tvoji ipcku tak neskousej prihlasku nanovo..
carmello
Příspěvky: 3
Registrován: pát 25. črc 2014 16:03:49
Class:: Druid

Re: Holy/Disco Priest PvE

Příspěvekod carmello » ned 27. črc 2014 12:14:27

Jo to máte pravdu. Nedomyslel jsem, že součást hodnocení přihlášky jsou i reference na konkrétního hráče, jak se chová v BG atd.

Přihlášky jinde nemám, jen tady.

Trochu nechápu, proč se vám nelíbí, že se poohlížím jinde a ještě jsem neleavnul guildu. To máte stejný jako v zaměstnání. Když jsem nespokojenej, tak je snad naprosto logický, že se začnu zajímat o to, co mi nabízejí jinde, než jim to řeknu a hodím na ně bobek.

Upřímně jsem čekal, že tenhle přístup tady aspoň někdo pochopí. Já leavnu guildu, na test raidu zjistím, že se mi váš kolektiv nelíbí, nebudu k vám po raidu chtít jít a jsem bez guildy. Je vážně tak těžký pochopit, že chci týhle situaci zabránit?
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Holy/Disco Priest PvE

Příspěvekod arwyn » ned 27. črc 2014 14:14:19

ked uz do toho motas prirovnanie k novej praci, tak teda v pracovnom ponimani: poslal si nam zivotopis bez uvedenia mena, bez predchadzajucich zamestnavatelov a bez predchadzajucich pracovnych skusenosti a ocakavas od nas ze ta pozveme na pohovor. Uznaj, ze tak to proste nejde - nam nevadi ze si este v inej guilde (v inom "zamestnani"), ale na to aby sme tvoj zivotopis (prihlasku) brali v uvahu, potrebujeme tie informacie vediet ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Holy/Disco Priest PvE

Příspěvekod Crafty » ned 27. črc 2014 14:58:49

arwyn to napsala pekne :)

+ nechci cloveka jako ty, NEPRIJATY
(clovek kterej je natolik srab ze by mi ani nerekl ze chce skoncit v guilde... misto toho abys bojoval za lepsi prostredi, tak zabeble uteces ze svoji guildy do jine kde to za tebe uz nekdo vydrel)

Hlasis se do kolektivni guildy, a to co si udelal je vrchol neslusnosti, vuci principum ktere u nas ctime ( KOLEKTIV a LOAJALITA )
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
carmello
Příspěvky: 3
Registrován: pát 25. črc 2014 16:03:49
Class:: Druid

Re: Holy/Disco Priest PvE

Příspěvekod carmello » pon 28. črc 2014 10:06:59

O mých snahách v současné guildě nemáš páru, tak nedělej nepodložené závěry. Snažil jsem se to někam posunout, ale lidi prostě nejsou ochotní.

Chápu vás, rozhodl bych se asi stejně.
Darknever
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 181
Registrován: sob 15. čer 2013 19:04:46
Class:: Warrior

Re: Holy/Disco Priest PvE

Příspěvekod Darknever » pon 28. črc 2014 12:34:48

No nevím člověk s čistýmn svědomým by zveřejnil svůj nick ;-) ale to je na dlouhé povídání ;-) Přeju ti hodně štestí jinde ;-)

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů