Athenelol - Holy Paladin - PvP [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Athenelol
Příspěvky: 7
Registrován: úte 29. črc 2014 12:44:24
Class:: Druid

Athenelol - Holy Paladin - PvP [NEPRIJATY]

Příspěvekod Athenelol » úte 29. črc 2014 13:17:21

Zdravím, rád bych se přidal do Vaší PvP guilde.

Nick: Athenelol
Armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... =Athenelol
Alt: Žádný
Spec/class: Holy Paladin
Věk: 22
GearScore: Fakt nevím, prostě full pvp gear, modrý a vici ruce + zbraně.

Aktuální rating / bilance v 2v2: V tuhle dobu máme raiting okolo 1800.

S kým hrajete 2v2 (nick/spec):
S Warriorem - Digitalrain

S kým hrajete 3v3 (nick/spec): Zatím nehraju

Nejvyšší dosažený rating ve 2v2 (podle statistik!): Tam tento char jsem si koupil, tudiž, ted tam je největší raiting, ten co mám, takže 1800, ale každý den to s Naisou zvedáme, bohužel combo Holy paladin + Arms Warrior na Cata není tak OP, hodně comb nás countruje a hodně comb je těžký pro nás zabít, navíc Holy Paladin, není stavěný na 2s, ale spíš pro 3s a tam má také těžké složení, s Holy paladinem se dají hrát meel cleavy, TSG, Jung, Fera/Rogue atd. Ale jelikož, se tu trojky moc nehrajou, tak jsme zatím nezkoušeli, ale mame založený trojky s DK Franss na TSG, tak uvidíme...

Nejvyšší dosažený rating ve 3v3 (podle statistik!): Zatím nehraju.



Máte možnost streamovat (v případě, že ano napište link na stream + kvalitu streamu): Mno tak jelikož můj počítač je starý asi tak jako možná Vaše děti, jestli někdo máte, tak opravdu nemůžu, 6 let starý pc.

Je postava kupovaná (ano/ne): Jasně, že je... WoWko hraju 8 let, takže po 8 letech fakt nic expit nebudu :D

Vlastníte e-maily od všech postav, které hrajete (ano/ne): Je to učet kamaráda, který mi ho dal, známe se 6 let, tak no stress.

Získal jste v minulé sezoně nějaký PvP titul: Ne, jelikož na Wotlk jsem tu nehrál.

Účastníte se For The Alliance (ano/ne): Ano

Chodíte aktivně BG: Ano

Jste kolektivní hráč: Ano, hned odpovím dole, pod tímto dotazníkem a hned Vám řeknu, proč se sem hlásím.

Koho znáte v <SFU>: Digitalrain, Lerion, Winepress, občas si píšu s Redinem.

Předchozí guilda + důvod odchodu: Žádná nebyla, ted jsem v nějaký no name, kde mě nabrali jen for fun, abych měl větší honory za win v BG, ani nevím jak se jmenuje...

Co očekáváte od guildy: Solidní jednání a dobré ovp, jsem PvP hráč, takže žádný dřáčkové mě už nezajímají.

Zkušenosti s ostatníma classama: Rogue/Mage/Warr/ rat okolo 2-2,2k.



Tak a ted něco o mě:

Jměnuji se David a je mi 22 let, s Winepressem se znám asi tak 5 let, hráli jsme spolu celé Cata na offiku a známe se i z real lifu, pravidelně spolu chodíme na pičo nebo různé akce. Proč se k vám hlásím a proč by jste mě chtěli. Jelikož winepress mě ukecal at jdu zase hrát WoW, protože s WoWkem jsem seknul po Pandách, jelikož to byla top debilita a začal jsem spíš hrát LoLko, mno přemluvil, mě že je tu good guilda, která má urověn a jednoho dne tu budou RBG... prý. Důvod proč hraju paladina, jednoduchý na offiku jsem každou sezonu dal v 3s 2,2k rat... v 9- to bylo HolyPala(dále jen HP) + Double DK, 10 - HP+Warr+Feral , 11 - HP+Warr+Rogue... tak to by asi nebylo tak nic moc úžasného, že jsem měl v každý sezoně 2,2k rat, to mělo hodně lidí, co ted hraje tady na Twinu a hráli na offiku. Důležité pro Vás je spíše to, že jsem leadroval RBG na max mmr 2300. Řeknu Vám pár jmen, nevím jestli znáte : Doomed, Fellerik, Cantona, Sharkass, Windie, Mergie, Rothius, Stomperz... tyhle všichni lidi měli top raitingy v arenách takže Glady, s těmito lidmi jsem hrál RBG a leadroval jsem je... Řeknete si, no jo, tak tebe protáhli Gladi a ted tu děláš ramena, mno ono to tak možná na půl je a není, ono sehnat 10 dobrých kvalitních lidí, dokopat 10 lidí ve stejnou dobu na RBG taky není lehky a pak je ještě uhánět at hrajou a seřvávat je na TSku. S Touto RBG jsme dali 2290 a pak jsme nějak přestali hrát, vlastně ani nevím proč... Na offiku jsem měl pak ještě alta Maga s kterým jsem taky leadroval RBG, ale to už bylo s lidmi, který byli průměrný, takže raty 2,2 a i s temito lidmy jsem dosáhl raitinug 2190, chyběl nám jeden win do 2,2k... nakonec se nepodařilo...

Co Vám tedy můžu nabídnout : Dlouholetou praxi v PvP, všechny tactiky na RBG, všechny hrající setapy na RBG, zkušeného RBG Leadra.

Pro inspiraci přidávám odkazy na mé postavy, jsou doexpené na pandě, ale můžete se podívat na dosažené achivy, kdy jsem je dingnul, že odpovídají Cataclysmu.

Holy Paladin - Nócry

Achivy RBG : http://eu.battle.net/wow/en/character/o ... t#95:15092
Achivy Areny : http://eu.battle.net/wow/en/character/o ... ent#95:165
Statistiky Areny: http://eu.battle.net/wow/en/character/o ... tic#21:152

Frost Mage - Lethé

Achivy RBG : http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... t#95:15092
Achivy Areny : http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... ent#95:165
Statistiky Areny: http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... tic#21:152


Z odehraných RBG můžete vidět, že opravdu jich mám odehraných hodně a tak zvaně vím, do jaký díry mám strčit správný prst ;D
Jinak bych si chtěl sehnat maga, ne že je OP - one button - mirrors WIN ARENA , ale kvůli tomu, že mě baví běhat a castit za běhu jako fire máge, na offiku jsem to hrál ze srandy, protože mě to bavilo :) Proto ho hledám i tu a Paladina si chci nehrat na rare RBG a 3s.

Doufám, že přihláška je aspon trochu podle Vaších představ a že jsem Vás zaujal.
S pozdravem, Athenelol.
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Athenelol - Holy Paladin - PvP

Příspěvekod Athena » úte 29. črc 2014 17:41:49

Máš jeden veliký problém... :D
Digimon
Příspěvky: 54
Registrován: pát 28. bře 2014 18:13:33
Class:: Warrior

Re: Athenelol - Holy Paladin - PvP

Příspěvekod Digimon » úte 29. črc 2014 18:24:12

som ZA
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Athenelol - Holy Paladin - PvP

Příspěvekod Sarger » úte 29. črc 2014 19:00:02

konečne poriadna Athéna :D
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: Athenelol - Holy Paladin - PvP

Příspěvekod Ratslayercz » úte 29. črc 2014 20:12:46

Obrázek
winepress
Příspěvky: 56
Registrován: čtv 12. čer 2014 12:43:20
Class:: Warlock

Re: Athenelol - Holy Paladin - PvP

Příspěvekod winepress » úte 29. črc 2014 21:49:49

Hrali sme spolu na offi nějaký pátek, nahrál jsem s nim T2 za ferala, byli sme spolu i ve dvou grupách rated bg kde sme nahráli pokaždé minimalně 2200+ takže určitě zde má co nabídnout jsem pro.
Lerion
Příspěvky: 27
Registrován: sob 14. čer 2014 16:00:32
Class:: Shaman

Re: Athenelol - Holy Paladin - PvP

Příspěvekod Lerion » stř 30. črc 2014 11:10:45

Pro
Uživatelský avatar
Atray
Příspěvky: 92
Registrován: čtv 13. bře 2014 9:36:53
Class:: Shaman

Re: Athenelol - Holy Paladin - PvP

Příspěvekod Atray » stř 30. črc 2014 16:59:48

Pro. Doplňující otázky vyřešíme na případném pohovoru.
Enforcer
Příspěvky: 176
Registrován: sob 15. čer 2013 15:18:26
Class:: Warrior

Re: Athenelol - Holy Paladin - PvP

Příspěvekod Enforcer » čtv 31. črc 2014 7:56:27

referencie mám na teba dobré urobíme to takto. Máš 7 dní na to, aby si si dorobil profesie do stavu schopného a prijateľného podobe divízie SFU. Budem sledovať tvoj progres rovnako v arénach. Predbežný čas pohovoru:

DEŇ: ŠT
DÁTUM: 7.8. 2014
ČAS: 18:30


potvrď svoju účasť. ENFORCER
Athenelol
Příspěvky: 7
Registrován: úte 29. črc 2014 12:44:24
Class:: Druid

Re: Athenelol - Holy Paladin - PvP

Příspěvekod Athenelol » pát 01. srp 2014 3:52:03

Mno... na profese nemám čas, pracuju krátkej/dlouhej a když mám čas, tak bud jsem arenky nebo mimo domov... Takž profese dělat nebudu,nemám na ně ani goldy :) Arena rat zvednu snad :) A 7.8. je Čtvrtek, to jsem zrovna v práci, mám to prohozený, takže můžu bud ve středu nebo až v sobotu :)
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Athenelol - Holy Paladin - PvP

Příspěvekod arwyn » pát 01. srp 2014 15:40:40

Athenelol píše:Mno... na profese nemám čas... Takž profese dělat nebudu,nemám na ně ani goldy


farbičky
(sry, nemam cas napisat viac -.- )
Obrázek
Athenelol
Příspěvky: 7
Registrován: úte 29. črc 2014 12:44:24
Class:: Druid

Re: Athenelol - Holy Paladin - PvP

Příspěvekod Athenelol » pát 01. srp 2014 17:32:52

Are u mad ? Co s tím má co společnýho farbičky, Vy si zakládáte na dobře vypadající přihlášce, kdyby bylo po mým, tak jí ani na nějakým freečku nepíšu, ani na offiku jsem jí nepsal a to jsem byl v guildě s Gladiatorama, Hero of the Horde atd. Takže kytičky si farmi v Elwynu, ale já to dělat nebudu.
Enforcer
Příspěvky: 176
Registrován: sob 15. čer 2013 15:18:26
Class:: Warrior

Re: Athenelol - Holy Paladin - PvP

Příspěvekod Enforcer » pát 01. srp 2014 21:18:22

kamoš nie si v pozícií, aby si nám hovoril čo a ako bude. Mám pocit, že tu máme ďalšiho twinstarblizz gladiatora. Chceš reprezentovať guildu bez profesií? Nemáš goldy=farmi=profesie. Aký rozdiel medzi suverejným prístupom a aroganciou, kde patríš ty?
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Athenelol - Holy Paladin - PvP

Příspěvekod Crafty » pát 01. srp 2014 21:21:31


Athenelol: Are u mad ? Co s tím má co společnýho farbičky, Vy si zakládáte na dobře vypadající přihlášce, kdyby bylo po mým, tak jí ani na nějakým freečku nepíšu, ani na offiku jsem jí nepsal a to jsem byl v guildě s Gladiatorama, Hero of the Horde atd. Takže kytičky si farmi v Elwynu, ale já to dělat nebudu.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Athenelol
Příspěvky: 7
Registrován: úte 29. črc 2014 12:44:24
Class:: Druid

Re: Athenelol - Holy Paladin - PvP

Příspěvekod Athenelol » pát 01. srp 2014 21:40:54

1) Zadnej twinstar gladiator nejsem, to se mi snad zda, ze vy tu jste
2) Jedinej, kdo tu ma velkej rat a mohl by reprezentovat guilda na kvalitnim pvp je winepress
3) PvE hrac mi bude rikat, co mam delat? Super, zabijeni dracku je fakt fajn
4) Ja mam aspon na co ukazovat, ja jsem na Cata uz hodne veci dokazal a hral jsem s 5x lepsima lidma v pvp nez jste vy, popravde Mergie je v guilde i piva dela tela... A mel na offiku glada? Vy jste meli? Ne!
5) Ja jsem leadroval RBG, ja nepotrebuju Vas, ale spis vy me... Protoze u Vas neni nikdo krom Winepress s ratem 2500+

6) Dej radeji lock, protoze si nenecham rozkazovat od nejaky Enforcera kterej vi hovno o warr/pala a bude me poucivat jak hrat paladina na Cata a pritom zije porad palivi ba Wotlk.


Hown bye, lock. Ty
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Athenelol - Holy Paladin - PvP

Příspěvekod Crafty » pát 01. srp 2014 22:01:36

Uprimne, nechtel jsem byt na tebe zly, ale:
- pomer 106 - 79 je vazne trapas, pokud se chces hlasit do nasi PVP DIVIZE, musis papat vic nesquiku
- statiky na oficu jsou jeste horsi jak na twinu:

Kód: Vybrat vše

Arenas won 1,166
Arenas played 2,116

- podle zpusobu vyjadrovani jsi velmi nevyzraly clovek, s 0 smyslem pro sebereflexi a evidentne i nejakym komplexem

I kdyby jsi umel hrat pvp, tak bys mel temer nulovou sanci se knam dostat, jelikoz my do kolektivu bereme jen vyzrale a "dospele" lidi

jsem velice rad ze prihlaska splnila svuj ucel, odfiltrovala dalsiho cloveka, se kterym by bylo skoda stracet cas na pohovoru.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Athenelol
Příspěvky: 7
Registrován: úte 29. črc 2014 12:44:24
Class:: Druid

Re: Athenelol - Holy Paladin - PvP [NEPRIJATY]

Příspěvekod Athenelol » pát 01. srp 2014 23:50:09

Ty hnupe blbej, ty areny jsou odehrany na offiku, takze tam jsem hral treba 2300mmr a ne jak tady hovna, navic kdyby jsi vedel, co a jak je cata, tak dam by jsi vedel, ze paladin do 2s je spatnej, navic holy/warr takze jeste vic jsi me ujistil, ze jeste vic vis o pvp na cata velky hovno, protoze nevis vubec nic, kdyby nebyl u Vas Winepress a Artemis tak jste totalne loe guilda, kdyz vy nemate zadnej rat, jste totalne sracky a nic vic, uctivam tak Dave a Artemissa kteryho jsme dali v 3s :D Navic ty nehrajes ani pvp Enforme PVP leader ma 1300 rat, tak ok PVP guilda jak debil, Pony Slaystation by Vas rozmrdala jak hovno vy nuly :D
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Athenelol - Holy Paladin - PvP [NEPRIJATY]

Příspěvekod arwyn » pát 01. srp 2014 23:57:25

som rada, ze som ta odhadla po prvej reakcii.
chlapce, nasa guilda je hlavne o kolektive, na ktory ty ocividne nemas a nikdy mat nebudes.
miesto svojich nadavok a strapnovania sa, chod si precitat knizku o slusnom chovani a potom si chod poplakat do rohu.
uzi si to v nejakej epickej uzasnej a skvelej guilde, ktora sa ti bude klanat k noham za tvojich 2300 rat a titul na offi (tlieskam az ma ruky bolia)
c ya
Obrázek
Enforcer
Příspěvky: 176
Registrován: sob 15. čer 2013 15:18:26
Class:: Warrior

Re: Athenelol - Holy Paladin - PvP [NEPRIJATY]

Příspěvekod Enforcer » sob 02. srp 2014 0:00:50

55-4 1700 teraz, okay neohánajme sa tu číslami a ked si teda taky frajer ako sa prezentuješ čakam na vyzvu 2v2 1v1 inak ta beriem len ako obyčajneho vandrackeho hnupa čo uraža guildu a vedenie
Athenelol
Příspěvky: 7
Registrován: úte 29. črc 2014 12:44:24
Class:: Druid

Re: Athenelol - Holy Paladin - PvP [NEPRIJATY]

Příspěvekod Athenelol » sob 02. srp 2014 0:11:47

A vite ze ae tu bavite o debilni jre World of Warcraft, ja ted chlastam na Namesti Miru v Praze a je mi nejaky WoWko totalni v pici, otevrete okno, zaluzie a jdete ven, na diskoteku, sukat holky a ne hrat wowko, ja to zacal hrat jen kvuli cata a taky se na to uz zase vyseru protoze me to nebavi, tahle hra je total waist of time... Takze Enformo ty si strc 1700 rat za kloboul a Arway ty si jdi zabijet dracky ... A Ted jeste jedna perlicka... Znate vsichni Avamista, Tesi me noobove, mel jsem tu 2,2 jak hovno rogue/mage vy sracky :)
Enforcer
Příspěvky: 176
Registrován: sob 15. čer 2013 15:18:26
Class:: Warrior

Re: Athenelol - Holy Paladin - PvP [NEPRIJATY]

Příspěvekod Enforcer » sob 02. srp 2014 0:37:48

tak zatiaľ čo si ty chlastal som sa ja vracial z tréningu ;) Jediný kripel, ktorý tu z toho vyjde na koniec budeš sám ty priateľ
Athenelol
Příspěvky: 7
Registrován: úte 29. črc 2014 12:44:24
Class:: Druid

Re: Athenelol - Holy Paladin - PvP [NEPRIJATY]

Příspěvekod Athenelol » sob 02. srp 2014 5:20:19

To je jasny bro, proto jdu dneska se slecnou na kafe kterou jsem potkal a zitra na fotbal... Takze nasrano mas mozna tak ty v hlave i s tvym blbym wowkem :D Jdi se spis lecit ty gladiatore, kterej porad zije s wotlk v hlave a v zivote nebyl na offiku :D
Enforcer
Příspěvky: 176
Registrován: sob 15. čer 2013 15:18:26
Class:: Warrior

Re: Athenelol - Holy Paladin - PvP [NEPRIJATY]

Příspěvekod Enforcer » sob 02. srp 2014 7:41:12

v živote by som neplatil za hru a to je ten zasadny rozdiel medzi nami. Tvoj zakomplexovany život v povolaní syna ti očividne vyhovuje ;) Urážky sú najvačší prejav slabosti a dosť neodhaduješ situáciu. Načo mi tu rozprávaš, kde ideš? Keď už sa snažíš pisať anglicky, tak káva sa píše troška inak a ten tvoj pubertácky slang je nevhodný ;) Najskôr je pre teba wow všetko potom je wowko strata času a na koniec mi povieš, že fotíš modeling :D Keď už si začal s tým čo ideš robiť porozprávaj nám niečo ďalšie, aby sme sa pobavili :D V guilde sú ludia, ktorí sú zasnubení, vzatí. Tvoje kávičky su tak smiešne, ako tvoj výstup :D
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Athenelol - Holy Paladin - PvP [NEPRIJATY]

Příspěvekod Crafty » sob 02. srp 2014 8:17:11

Jen te upozornim :) ze se tu bavis se starsimi lidmi, kteri pracuji, studuji a nebo oboje dohromady :) a vecina znich uz v zivote neceho dosahla at v kariere nebo maji doma snoubenky/manzelky a nebo i sviste na ceste :)
Takove hloupe reci by ti prosli v nejake noname guilde plne 15-17letych zakomplexovanych noliferu, kde by ses koneckoncu svou vyspelosti a povahou hodil vic :)

Puvodne sem si ztebe chtel dal delat srandu a trosku rozeslat link par lidem, aby se pobavili, ale po tvojich poslednich reakcich je mi te fakt lito, tak uz te nebudu dal trapit ;)
BTW idyz bych ti fakt pral aby ten tvuj vysnenej scenar byl pravda, tak si priste trosku vic promysli co napises :roll:
Preju ti hodne stesti nekde HOOODNE daleko od nas :)

PS. Nic si ze sveho neuspechu dostat se knam do guildy nedelej, proste ne kazdy je vybaven vlastnostmi, ktere hledame :arrow:
PS2. Kdyz mi pekne a slusne napises do Soukromé zprávy, tak tvoji prihlasku presunu z VEREJNE sekce do nasi soukrome, aby tvoje ego nemuselo resit ze nekde je dukaz o tvem neuspechu :idea:
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů