Feral druid - PvP divize [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

RaptorX49
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 25. zář 2014 21:51:07
Class:: Druid

Feral druid - PvP divize [NEPRIJATY]

Příspěvekod RaptorX49 » čtv 25. zář 2014 22:04:45

Armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... Raptorkacz

Alt: RaptorX, Panthercz

Spec/class: Feral druid

Věk: 21

GearScore: 364


S kým hrajete 2v2 (nick/spec)? Daytonaboom / Rsham

S kým hrajete 3v3 (nick/spec)? Daytonaboom / Morwex ..... Rsham / Awar

Nejvyšší dosažený rating ve 2v2 (podle statistik!)? 2577

Nejvyšší dosažený rating ve 3v3 (podle statistik!)? 1808



Máte možnost streamovat (v případě, že ano napište link na stream + kvalitu streamu)? : Ano mám ( ale nestreamuju už ) -> http://www.twitch.tv/Raptorkacz 720p

Je postava kupovaná (ano/ne)? : NE

Vlastníte e-maily od všech postav, které hrajete (ano/ne)? : ANO

Získal jste v minulé sezoně nějaký PvP titul? : Ne, na twinu hraji poprvé

Účastníte se For The Alliance (ano/ne)? : Nevím co to je

Chodíte aktivně BG? : Nemám s kým, ale rád bych. Chodil jsem jen co je třeba na gear po doexpení. Nebaví mě to s random lidma. Nejlépe 10 lidí co to umí vs 10 lidí co to umí

Jste kolektivní hráč? : ANO

Koho znáte v <SFU>? : Ani nevím kdo tam je. Doslechl jsem se že jste precizní PvP guilda a to je to co hledám.

Předchozí guilda + důvod odchodu? : Ani nevím kde jsem. Možná ani guildu nemám, nevím.

Co očekáváte od guildy? : Přátelský kolektiv, zkušené vedení, harmonogram na Rated BG, zkušené spoluhráče, BG co mají úroveň. Možná i lepší heal do 3s ^^

Zkušenosti s ostatníma classama? : Zkoušel jsem hrát huntera, rogunu a teď zkouším Enha. Všechny tyto classy ale pro mě vždy byly jen milenkami. Hraji Ferala přes 8 let už od TBC a stále mě baví
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Feral druid - PvP divize

Příspěvekod Toodyo » pát 26. zář 2014 5:45:50

Ahoj

podle toho cos mi psal ingame do /w (Modee) sem krapet prekvapenej ze ses dostal az k vypsani přihlášky
takže máš u mě malé bezvýznamné + ( ale jen u mě :D :D )

Ještě pár otázeček:
U piv se ti nelibi ?
Co je pro tebe znamená GUILDA ?
Tvoje předchozí servry ?

S pozdravem Toodyo
S pozdravem Toodyo
RaptorX49
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 25. zář 2014 21:51:07
Class:: Druid

Re: Feral druid - PvP divize

Příspěvekod RaptorX49 » pát 26. zář 2014 8:26:44

1) U piv se mi nelíbí z důvodu, že nikdy tam se mnou nikdo nechtěl jít premade random BG. Ty lidi tam nic nepodnikali, nic se tam nedělo. Je to skupina lidí co se vykrucuje před SW a když se chodí rated BG, tak pokud mají online lidi z kterých by se složila dobrá parta tak lognou.
2) Co pro mě znamená guilda ? Dívám se na to jako na bandu lidí, kteří mají stejné záliby ( ve wow ) jako já. To znamená, že když potřebuji zabít čas a lognu se do wow ocitnu se mezi "svými". Random BG, Premade BG, war games... Lidi co se baví tím samým co já. Já si myslím, že na tuto otázku odpovídá už to co píši, že od guildy očekávám.
3) Zkušenosti s ostatními servery ? WoW hraji přes 8 let z toho 6 let jsem hrál TBC. (což vás určitě nezajímá, wotlk jsem nehrál BTW )
Abych tp neprotahoval. Co se cata-serverů týče hrál jsem na :
Ice WoW :
- 3175 ratting v 2s ( trapný gay OP combo feral / disco )
- několikrát r1 v 2s ( feral / disco ; feral / hunter ; feral / rogue )
-r1 3s v last season co tam byla
Molten :
Chodil jsem tam jenom na areny a nemám ponětí kolik jsem tam nejvíce nahrál
Arena Tournament :
Když jsem tam hrál trapný gay OP combo feral / disco tak jsem v 2s měl r20. Bylo to někde na začátku sezóny a ratting to bylo něco nad 2K. Byly pak ale maturity a parťák po dobu jejich působení přestal hrát na AT, pak už jsme nikdy nehráli. Jinak já upřednostňuji hraní s přáteli ( když se bavit tak s přáteli wow je pro mě hra ) než hraní s někým dobrým OP combo jen proto abych byl "nejlepší". Takže jsem tam hrál feral/war a to jsme se sekli na 1850 ratting a víc to nešlo RM, retry/DK , Feral/heal.....tohoto je plný AT a warra mi to rozškubalo vždy v zubech. ( To si asi dokážete představit )
winepress
Příspěvky: 56
Registrován: čtv 12. čer 2014 12:43:20
Class:: Warlock

Re: Feral druid - PvP divize

Příspěvekod winepress » pát 26. zář 2014 8:46:02

Ja se te zeptam, rekni mi neco ohledne tveho meta gemu.
RaptorX49
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 25. zář 2014 21:51:07
Class:: Druid

Re: Feral druid - PvP divize

Příspěvekod RaptorX49 » pát 26. zář 2014 9:08:11

Ohledně metagemu. Hraji PvP mastery druida. tzn :
+50% bleed dmg > agility (attack power) => o hit capu a spell pene capu se bavit nebudeme bez toho feral do areny ani snad nemuže vlézt. Jedna missnutá clona může znamenat loss celé arény. Tato sezóna je ale bad proto, že mám problém dosáhnout všech potřebných capů. V ruthless sezóně dosáhnu hit capu, spell pene capu a pvp mastery capu ve full pvp gearu a to dokonce bez nutnosti socketování mástery. V této sezóně ale musím nosit pve trinket z TB. Do toho jsem si ještě udělal Tail kvůli 1000AP na back a tak nějak jsem si neuvědomil že příjdu o 70 spell pene na back ( přišel jsem na twin z ice kde je ruthless sezona a tam s capy není problém) . Nemohl jsem socketovat hit musel jsem si koupit pásek i wristy na hit, aby mi modré socky zbyli pro spell pene. Musel jsem zatlačit na mástery, abych se co nejvíce přiblížil k pvp mastery capu tím pádem jsem zvolil ench do bot 50 mastery místo run speedu a protože ten speed se mi hodí a zároveň to má mastery kterou jsem potřeboval dohnat zvolil jsem mastry + run speed meta gem ( o který jsem přišel neboť speed na botech nemám )

Jinak jak já hraju druida :
-hit cap
-spellpene cap
- mastery tolik abych měl +50% bleed dmg
- 35% critu a výš
- co nejvíce tlačit agility

Na této sezóně ale tohoto všeho nedosáhnu, ale ve snaze přiblížit se pro mě ideálnímu feral druidovi jsem dopadl takto :
- hit cap mám
- spellpene cap mám
- mástery +48% bleed dmg
- 34,42% critu
-13 581 AP
- 3 333 resil
Uživatelský avatar
Atray
Příspěvky: 92
Registrován: čtv 13. bře 2014 9:36:53
Class:: Shaman

Re: Feral druid - PvP divize

Příspěvekod Atray » pát 26. zář 2014 17:59:15

Jsi schopný a ochotný za druida zahrát i za jinou spec? Skladáš si sekundární eq?
RaptorX49
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 25. zář 2014 21:51:07
Class:: Druid

Re: Feral druid - PvP divize

Příspěvekod RaptorX49 » pát 26. zář 2014 21:07:50

Hraji druida 8 let a teprve půl roku maximálně 3/4 hraji resto a bala. Mě prostě vždy bavil a stále baví feral spec. Jsem zvyklí mít druidů trochu víc. Na ice wow mám například 6 druidů a všichni jsou primal talentama feral. Feral je prostě můj main spec. Upřímně si sám o sobě myslím, že jsem průměrný, možná lehce nadprůměrný Rdruid a úplně mizerný balančák. Na twinu už mám vyexpený dva druidy ( chtěl bych jich mít aspoň 6 jak na ice a minimálně 4/6 feral). Raptorx je pvp resto a pve balance. Ale to je pro mě prostě chill gaming character. Rdruida si myslím že bych se naučil, kdybych ho hrál intenzivněji a měl možnost hrát se zkušenějšími parťáky. Boomkina do pvp nezahraji. Jak jsem již psal 8 let hraji jednu jedinou class a neumím si prostě v areně udělat např. čas na to se zastavit a castit. Připadá mi, že jsou na mě všichni nalepení a nedá se jich zbavit. Jsem melee dmger, boomkina prostě neumím.
Jde mi o to, že nejlépe hraji ferala. Feral mě baví, to za co nejraději hraji je feral druid. O slušné rated BG vedené pevnou rukou, o rated BG s jedním mozkem a skill parťáky, devíti vojáky a jedním generálem stojím za feral druida. Za feral druida mě baví pvp. Za svojí postavu "Raptorkacz" gear na jiný spec nesbírám, protože ho neplánuji hrát. Chci jít k vám jako feral druid. Pokud stojíte o jiný spec druida, pak k vám nepůjdu. Chci hrát to co mě baví
RaptorX49
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 25. zář 2014 21:51:07
Class:: Druid

Re: Feral druid - PvP divize

Příspěvekod RaptorX49 » pát 26. zář 2014 21:07:50

.
Naposledy upravil(a) RaptorX49 dne pát 26. zář 2014 21:09:40, celkem upraveno 1 x.
Lerion
Příspěvky: 27
Registrován: sob 14. čer 2014 16:00:32
Class:: Shaman

Re: Feral druid - PvP divize

Příspěvekod Lerion » pát 26. zář 2014 22:08:55

Kdyz jsem hral na IceWow, tak tam nebyla zadna PvP konkurence, byla to asi prvni polovina Vici season. Pises, ze jsi tam mel Rank 1, mas nejaky screen nebo muzes udelat screen s titulem? (Tim nijak nesnizuju tu praci tahat po +1 a prohrat za -30, kdyz to nekomu z tymu padne.) Kdyz jsi mel Rank 1 na icewow, znamena to, ze se budes snazit hrat hodne 3v3 i tady?
RaptorX49
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 25. zář 2014 21:51:07
Class:: Druid

Re: Feral druid - PvP divize

Příspěvekod RaptorX49 » pát 26. zář 2014 23:32:30

Když na fb vyhledáte uživatele Jaroslav karas Šalko, tak mám nastavenou jako tu širokou úvodní fotku na profilu můj team kde mám myslim 3175 ratting a ne vic jak 30 loss. Jinak z důvodu dosažení častějšího logování aren se na konci sezony tituly mažou aby i ti nejlepší měli zase potřebu chodit areny. Takže mám titul jen na druidovi kde ho mám z last season z 3s, protože se nám tam konečně po asi roce brečení podařilo přesvědčit gm že dávat titul za dvojky je blbost. Jinak moc screenshoty žádné nemám protože si nad tím že jsem byl r1 ego nehonim. Ještě když to je ice wow kde jak říkáš a ja s tebou naprosto souhlasím že tam konkurence není a pvp tam bylo strašně low. Pokud by byl zájem klidně zapnu stream a proletim se tam s ruth titulem nad palicí na ruth glad drakovi. Jinak co se 3v3 tyče tak to je moje hlavní zaměření proč jsem na twinu. Já jsem názoru a to se tady hádat s nikym nebudu a nechci, že 2v2 není tak o skillu jako o combu. Existuje pár teplých OP comb proti kterým jina neudělají nic. V 3v3 počet anti comb na dané combo radikálně klesá a jsem toho názoru že se tam dá zahrát "všechno". Netoužím ale nutně po tom být nejlepší. Hraji wow s přáteli a taky proto hraji kitty cleave kdybych měl jít na r1 tak daleko větší šanci bych měl za jungli což je podle mě nejvíc OP combo do 3s pro ferala.
winepress
Příspěvky: 56
Registrován: čtv 12. čer 2014 12:43:20
Class:: Warlock

Re: Feral druid - PvP divize

Příspěvekod winepress » sob 27. zář 2014 8:47:01

Ohledne toho meta me spis zajimal ten minor speed kterej me zarazil uz na prvni pohled, ferala jsem lehce hral na offi a ja jsem v tehlech vecech hodne precizni ale jelikoz uz si to nepamatuju tak jsem si nasel nake guidy napr. skill-capped a prijde mi ze minor speed na ferala nedava smysl protoze se to tusim nestackuje s tou speed co mas jako feral v cat forme.
RaptorX49
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 25. zář 2014 21:51:07
Class:: Druid

Re: Feral druid - PvP divize

Příspěvekod RaptorX49 » sob 27. zář 2014 9:41:46

Však ano nestackuje to máš pravdu. V uplatnění to je mimo formu, když třeba běhám kolem textury a lifebloomuju se a taky by se to mělo sčítat k mojí speed v bear formě. Jinak jak jsem psal je to nestandardní mete gem, ale chtěl jsem se přiblížit svému ideálu jak jsem psal. Potřeboval jsem mastery. Pokud to na twinu funguje jak má tak tento minor run speed by správně neměl ovlivňovat mojí speed v cat formě a travel formě. Mimo formu a v medvědovi se díky tomu pohybuji o 8% rychleji.
Teerence
Příspěvky: 26
Registrován: pon 25. srp 2014 19:15:09
Class:: Paladin

Re: Feral druid - PvP divize

Příspěvekod Teerence » sob 27. zář 2014 14:54:24

Ahoj.

Musím pochválit za hezkou přihlášku a dobré odpovědi. Podle nich soudím, že jsi asi v pohodě týpek. Co se týče EQ, tak tak velký znalec feral druida nejsem, ale zdá se to být ok. Profese Ok. Raiting ok.

Odkaz na FB : https://www.facebook.com/jaroslavkaras.salko?fref=ts

Za mě máš ANO pro pohovor.

Samozřejmě Tě musíme upozornit, že feral druid se moc do RBG nehraje, maximálně jako náhradník FC, ale jelikož náš PvP Leader je FC, který skládá RBG, tak bych Ti spíš doporučil si udělat off spec na sovu :)

Jinak Hero of the Aliance je achiv, kde zabíjíš enemy krále ve městech :)
RaptorX49
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 25. zář 2014 21:51:07
Class:: Druid

Re: Feral druid - PvP divize

Příspěvekod RaptorX49 » sob 27. zář 2014 16:31:34

Když bych se k vám dostal, tak bych vám dokázal, že se feral druid do RBG hodí. Za to ručím. Jiný off spec nepřipadá v úvahu. Ale kdybych se k vám dostal, udělal bych si speciálně pro guildu na rated bg secondary feral gear do stam a resil na nošení vlajek.
winepress
Příspěvky: 56
Registrován: čtv 12. čer 2014 12:43:20
Class:: Warlock

Re: Feral druid - PvP divize

Příspěvekod winepress » sob 27. zář 2014 17:11:11

Hodi se to možna do urcite sestavy my hrajeme spis aoe spell cleavu, takze tam to moc uplatneni nema ale neni vylouceno ze se muze slozit i neco jineho pripadne, kazdopadne za me mas taky PRO na pohovor, libi se mi odpovedi i obecny nahled na vec.
RaptorX49
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 25. zář 2014 21:51:07
Class:: Druid

Re: Feral druid - PvP divize

Příspěvekod RaptorX49 » sob 27. zář 2014 18:55:09

Tomu rozumím, co nejvíce plošná dmg je nejvíc OP do rated BG. Fire magy, affliny, SP a hlavně boomkini. I když balančáka neumím tak na ice když si za něj občas zahraji tak jsem v random BG vždy první v dmg. Člověk zapne starfall a dmg roste po desetitisících za sekundu. Ale neumím ho dobře a chci vám být přínosný. A to za ferala svedu
Enforcer
Příspěvky: 176
Registrován: sob 15. čer 2013 15:18:26
Class:: Warrior

Re: Feral druid - PvP divize

Příspěvekod Enforcer » sob 27. zář 2014 19:43:44

urobil som si čas na tvoj youtube kanál a pospecoval som pár arén, niektoré som pozrel viac x, aby som objektívnejšie analyzoval hru. Niektoré arény totalny facepalm :D máš toho ferala nahraného slušne o tom nieje pochýb. Plánuješ natáčať/streamovat aj v buducnosti? Prihláška a pohovor su pre teba nové veci je to vidieť, ale poprosím ťa o trpezlivosť pohovor bude realizovaný v priebehu najbližších dní. Informácie o dátume a čase nájdeš v prihláške
RaptorX49
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 25. zář 2014 21:51:07
Class:: Druid

Re: Feral druid - PvP divize

Příspěvekod RaptorX49 » sob 27. zář 2014 19:56:46

Já sám sobě si vždy ve videích když se na ně dívám zpětně připadám jako n00b. Udělám video a říkám si okey je to dobrý. Podívám se na to za půl roku a připadám si jako lama, a že teď jsem mnohem lepší. Ale jsem si 100% jistej že kdybych teď udělal video a za půl roku se na něj podíval, připadal bych si v něm jako lama. Ale to se mi strašně líbí a proto videa dělám. Vidím v nich svůj progress a rád sám sebe zpětně kritizuji a hledám svoje chyby.
Uživatelský avatar
Mergi
Příspěvky: 39
Registrován: stř 13. srp 2014 19:18:00
Class:: Mage

Re: Feral druid - PvP divize

Příspěvekod Mergi » ned 28. zář 2014 12:54:09

Po skillové stránce by nebyl problém. Horší je to uplatnění, jediné co mě napadlo, tak jako tank. Jsem pro pohovor, tam to mužem pořešit víc.
Ps: osobní + za aktivitu v 3s :)
Lerion
Příspěvky: 27
Registrován: sob 14. čer 2014 16:00:32
Class:: Shaman

Re: Feral druid - PvP divize

Příspěvekod Lerion » ned 28. zář 2014 13:42:23

PRO na pohovor
Basado
Příspěvky: 9
Registrován: úte 19. srp 2014 22:38:03
Class:: Hunter

Re: Feral druid - PvP divize

Příspěvekod Basado » ned 28. zář 2014 21:40:03

Na ice mi vždy prišiel ako pohodový chlapík a samozrejme výborný hráč.Máš moje malé bezvýznamné ZA
Enforcer
Příspěvky: 176
Registrován: sob 15. čer 2013 15:18:26
Class:: Warrior

Re: Feral druid - PvP divize

Příspěvekod Enforcer » stř 01. říj 2014 17:03:54

Posunutý na POHOVOR

DEŇ: NEDEĽA
DÁTUM: 5.10 2014
ČAS: 19:00


potvrď svoju účasť. ENFORCER
RaptorX49
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 25. zář 2014 21:51:07
Class:: Druid

Re: Feral druid - PvP divize

Příspěvekod RaptorX49 » stř 01. říj 2014 19:06:26

Jak časově náročný je ten pohovor ? Pár lidí mě straší že to je otázka hodin ( prý měl někdo s vámi i 4hodinoví pohovor ) . Nechce se mi tomu věřit ale raději se zeptám. V neděli v 19:00 se tedy budu zdržovat u PC, mám čas do 20:30 .
Digimon
Příspěvky: 54
Registrován: pát 28. bře 2014 18:13:33
Class:: Warrior

Re: Feral druid - PvP divize

Příspěvekod Digimon » stř 01. říj 2014 23:49:41

Môj trval 6 hod. Ale to preto že som bol low

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů