Worgina - feral/resto PVE druid[TEST/POHOVOR/PRIJATA]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Worgina
Příspěvky: 13
Registrován: pon 29. zář 2014 0:07:44
Class:: Druid

Worgina - feral/resto PVE druid[TEST/POHOVOR/PRIJATA]

Příspěvekod Worgina » pon 29. zář 2014 0:19:04

Nick: Worgina

Class/ main spec: Druid feral tank/resto, jedu to tak nějak obojí, nemám ještě určené co je main a co off, jsem ochotná se i podřídit guildě, co je zrovna více potřeba

Věk: 24

Gear: Jak feral, tak resto 340 ilvl (stále na něm pracuju každý den v 5 man HC dungách)

Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Worgina

FPS: Když jsem doma na PC, tak 40, na notebooku je to o něco míň, raid jsem na Cata ještě nebyla, takže nevím, jak je to s náročností na grafiku, ale na notebooku jsem dřív rozjela jakž takž i LK 25 HC, tak snad s tím nebude problém

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? Hraju už několik let, ani nevím přesně kolik, ale minimalně 6 let určitě, začínala jsem na Prophet’s Lair ještě na TBC, byl to malý RP server, to jsem ještě o WoW moc netušila a raidy pro mě byly velkou neznámou, natož nějaké taktiky, protože tenkrát bossové ještě nefungovali moc tak, jak by měli. Po nějaké době jsem se přesunula na Equilibrium a později na Anathemu (WOTLK jsem tam hrála nějaké 3 roky), měla jsem tam i založenou svojí guildu (Proxima Centauri). Fungovali jsme asi 2 roky, ale já pak přestala na nějakou dobu hrát a guilda fungovala dál i bez mojí přítomnosti, nakonec se rozhodli založit vlastní odnož guildy a tak jsem na AN skončila na dobro. Téměř rok jsem nehrála, skončila jsem asi hlavně proto, že WOTLK mě už opravdu nebavil. Teď jsem tady na Twinstaru, přestože jsem se zařekla, že na blizzlike rate už nikdy expit nebudu :D

Váš raid time? Prakticky každý den tak od šesti, kromě pondělí, kdy mám školu do sedmi večer.

Definujte svůj PvE skill: Kdyby se to týkalo předchozího datadisku, troufala bych si říct, že hodně vysoký, neměla jsem problém organizovat a leadrovat raidy, pokořili jsme i LK 25 na HC, i když nutno dodat, že za to vděčím pomoci mnoha dalších lidí. Na Cataclysm jsem ale víceméně nováček, takže tady to s tím skillem zatím nebude takový terno, ale samozřejmě nejsem úplný idiot (teda aspoň doufám :o :D ), takže s rychlým pochopením taktik nemám problém

Vypište svůj progress na Twinstaru: Zatím jen 5 man dungy (i HC), na raidu jsem ještě nebyla, ačkoliv jsem se pídila po nějakých taktikách a namátkou jsem si pročítala spelly některých bossů v atlasu

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
Feral http://oi62.tinypic.com/16a1khw.jpg
Resto http://oi57.tinypic.com/2djnr4g.jpg

Na screenech to nejde vidět, ale mám DBM (naposledy jsem s ním však měla tu čest na WOTLK a na Cata jsem ho ještě nezkoušela, vzhledem k tomu, že jsem ještě na žádném raidu nebyla), jinak adony jsem nikdy moc nepoužívala, dps metr/heal metr měl vždy někdo v raidu, v tomhle jsem se spoléhala na ostatní

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: Většinou internet a samozřejmě i ostatní hráči, hlavně ti zkušenější, já sice druida hraju už dlouho, ale na takovýho class leadera bych si určitě netroufala, jelikož nemám moc přehled o všech talentových stromech, například feral dps jsem nikdy nehrála a za resta jsem prakticky nováček, protože na WOTLK jsem jela hlavně balance (důvod proč ho nehraju i tady je ten, že jsem chtěla vyzkoušet něco nového a taky proto, že spec tank/heal poskytuje větší šance na naleznutí groupy přes RDF)

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Method – guilda kde jsem expila, ale nic moc jiného se tam dělat nedá, je tam sice hráčů habaděj, ale často mi nikdo ani neodepisoval na dotazy a že by se skládal nějaký raid nebo něco jsem taky za tu dobu neviděla
Kaldorei – sympatická guilda, od které jsem si slibovala, že se s ní ponořím do raidování, jsem tam už od levelu 76, ale za tu dobu, co v guildě jsem moc neměla možnost poznat někoho z členů blíž, hlavně asi proto, že oni chodí na mumble a mě je ten program vyloženě nesympatický (kdysi jsem ho zkoušela a měla jsem z toho akorát nervy, jsem zvyklá na TS) a tak nějak je často celkem málo lidí online, raidy sice chodí, ale zatím jsem ani neměla možnost s nimi cokoliv jít, čili nic moc mě tam nedrží

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Na worldu

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Poté co jsem si všimla náborového textu a po prohlídnutí stránek jsem naznala, že je to velmi kvalitní a aktivní guilda, která má podobnou filozofii, jakou jsem měla i já ve svojí dřívější guildě

Koho znáte v <SFU> ?
Bohužel nikoho, zatím jsem si jen chvíli povídala s Yashimem, ale nic bližšího

Co nám můžete nabídnout?
Určitě spolehlivost, nekonfliktní chování v kolektivu, s tím související slušné vystupování (rozhodně bych nedělala špatné jméno guildě), jinak profky asi nikoho až tak zajímat nebudou, ale mám skoro full LW a skinning, pracuju na cookingu a fishingu, krom toho jsem schopná vydržet i několik hodin progressu (dříve to byla nutnost, jelikož jsem často ty progressy leadrovala)

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? Ano

Alti: žádní, druid mě zatím zaměstnává dostatečně

Napište nám něco o Vás: Tak studuji 3. rokem VŠ, obor Systematická biologie a ekologie v Hradci Králové, mám ráda anime, hudbu (rock/metal) a mám ráda zvířata (asi proto mě i tak baví ten druid :D) Na svůj věk jsem možná příliš dětinská a praštěná, ale podle mě je věk jen číslo a hlavní je, jak to člověk cítí uvnitř

Na závěr dodám, že se těším na odpovědi i případný závěrečný verdikt a budu doufat, že mám aspoň nějakou šanci se k Vám dostat :)
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Toodyo » pon 29. zář 2014 6:06:21

Ahoj

par dotazu

ty talenty sis delala sama ? :D ( pripada mi to jako smeska na RDF ;) )
jak rychle si schopna si zazit bose na raidech ?
omen ( nebo nejaky threath meter ) mas ? kdyz uz teda tankujes

S pozdravem Toodyo



off: tady je par lidi z Doty :D zajimal by me nick z AN :?:
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Worgina
Příspěvky: 13
Registrován: pon 29. zář 2014 0:07:44
Class:: Druid

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Worgina » pon 29. zář 2014 7:51:35

Talenty jsou dělaný tak nějak "na koleni", jak se to hodilo :D Jediný co jsem předělávala byly feral talenty, kde mi chyběl 1 bod do full bonusu stamky z resto talentů, jinak je to nechaný tak, jak mi to přišlo pod ruku, ačkoliv případná změna talentů je detail (ještě jsem se úplně nesžila s Cataclysm stromovými talenty, přijde mi, že je tam mnohem míň možností kombinací než tomu bylo dříve).

Omen nemám, ale není problém si ho sehnat (vždycky jsem se spolýhala na in game threat meter, kde se i ukazuje, když hrozí ztráta agra a to mi zatím vždy stačilo)

Na AN jsem měla u aliance nick Taurina (teda chvíli jsem hrála i u hordy, ale pak jsme s guildou migrovali k ali). U hordy jsem měla priestku Narcisku.
Uživatelský avatar
Worgina
Příspěvky: 13
Registrován: pon 29. zář 2014 0:07:44
Class:: Druid

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Worgina » pon 29. zář 2014 7:53:56

Jo a to s tím bossem, to přesně nevím, ale když tak sáhnu s pamětí dozadu, tak to je celkem rychlý. Samozřejmě i záleží na složitosti taktiky, takovej LK HC se trénoval pomalu, když jsme měli dlouho problém se dostat třeba do poslední fáze, ale po pár úspěšných runech je to bez problému.
Uživatelský avatar
Pyrogos
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 11. zář 2014 21:22:06
Class:: Mage

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Pyrogos » pon 29. zář 2014 9:17:35

ahoj Tauri ;) Grgin / grassel :D

tohle je hodně dobrá hráčka ;) založila guildu a během asi 4-5 měsíců to byla cca 2. nebo 3. nej guilda na anathemě ;) spolehlivá, taktiky dodržovala docela solidně, schopnost vést 25 lidí do úspěšnýho killu ;)
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Sarger » pon 29. zář 2014 14:03:16

Prihláška pekná, skúsenosti snáď sú, odporúčanie už tiež vidím ...
Ale čo ak znovu pocítiš ten pocit, že svet tam vonku ťa láka viac, a znovu skončíš s wowkom ??

Preštuduj Journály, pozri na videá, dolaď talenty, doenchantuj ak niečo chýba, a nájdi si ma ingame :P prípadne hocikomu od nás povedz nech ma naženú do hry, ja už nejak lognem.

Možno by som ťa aj chcel vidieť zajtra (utorok) prirpavenú na raid.
Uživatelský avatar
Worgina
Příspěvky: 13
Registrován: pon 29. zář 2014 0:07:44
Class:: Druid

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Worgina » pon 29. zář 2014 14:12:33

Fůha, no to je trochu narychlo. Chtělo by to tedy alespoň říct, co to bude konkrétně za raid, abych se mohla zaměřit jen na určitý bosse, když je tak málo času. Co se týče enchů, toho moc nemám, jen to co je od vendorů (ramena, headka resto, na tu feralovou ještě nemám repku v Uldumu). Co se týče enchantů na Cata, moc se v tom neorientuju, který enchant je třeba slabší tudíž levnější, co jsem koukala namátkou do aukce, přišly mi ty enchanty dost drahý na to, že ty itemy co momentálně mám brzy z velký části vyměním, ale zkusím něco pokoupit. Jinak sockety mám všude kde se dá.
Naposledy upravil(a) Worgina dne pon 29. zář 2014 14:38:52, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pyrogos
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 11. zář 2014 21:22:06
Class:: Mage

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Pyrogos » pon 29. zář 2014 14:27:44

chodí se všechny raidy v 1 den ;) za nějaký 4 hodiny je sfouknutý BoT BH BWD a nově i To4W (předpokládám že i na sekundaru)
Uživatelský avatar
Worgina
Příspěvky: 13
Registrován: pon 29. zář 2014 0:07:44
Class:: Druid

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Worgina » pon 29. zář 2014 14:39:45

Aha :D Tak to bude veselý no, to budu mít asi o zábavu dnes večer postaráno. Jinak co se týče toho, že by mě lákal svět "tam venku" a skončila bych s wow - to si myslím nehrozí, za celou dobu co wow hraju byla nejdelší přestávka právě ta, co jsem měla po tom WOTLKU a to bylo proto, že 3 roky furt to stejný dokola není úplně to pravý ořechový. Ale vzhledem k tomu, jak blizzard prdí další datadisky jak na běžícím pásu bych se nebála, že by se tohle opakovalo.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Sarger » pon 29. zář 2014 15:21:57

Je to narychlo, a ten ilvl 340 tiež nieje žiadna sláva. Enchanty nekupuj, stačia surky, zvitok na ench ti už upečem kludne aj ja :P
Hovorím, nájdi si ma, pokecáme.

Áno, pôjdu sa všetky otvorené raidy, tak si priprav horúce kakao, chipsy a dobrú náladu :D

Na Reputácie ti tiež proadím, a kludne s priestom pôjdem čo to pofarmiť aj s tebou.
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Morgulus » pon 29. zář 2014 17:54:30

Tak ako píše Sargy, rád ťa tiež uvidím, hľadáme ľudí čo majú radi zábavu a trošku aj nolife posedávanie u wowka každý utorok :)
Na raide je poväčine sranda a zábava, gear sa naberie rýchlo. Keby bolo treba vyfarmiť nejaké modré itemy 346 ilvl z HC dungov
tak kľudne so Sargym aj s pár ľuďmi od nás z guildy pomôžeme, lepšie ako to dávať s LFG.
Priprav sa teda na raidy, pôjde sa BOT, BWD, BH a pravdepodobne aj ten nový dung TOFW, ak máš na niečo ID tak to nahlás
pred raidom leadrovi raidu. O inv si pýtaj niekoh z našej guildy, skladá sa to tak od 17:50.
Uživatelský avatar
Ataecina
Příspěvky: 277
Registrován: ned 16. čer 2013 11:05:34
Class:: Paladin

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Ataecina » pon 29. zář 2014 22:09:40

No.....ve stavu, ve kterém ten druid momentálně je SILNĚ nedoporučuji test raid

Projdi si aspoň základní guide na feral tanky a jako domácí úkol sem sepiš co jsi změnila a proč.

Do doby nápravy vidím test raid jako hazard
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Sarger » pon 29. zář 2014 23:04:32

Popravde to tiež začínam po tých heroikoch trošku rpehodnocovať, ale zajtra uvidíme. Ešte môže śať ako šiesty heal ... určite na tom bude lepsiš ako ten holy palat minule :D
Uživatelský avatar
Worgina
Příspěvky: 13
Registrován: pon 29. zář 2014 0:07:44
Class:: Druid

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Worgina » pon 29. zář 2014 23:17:35

No, pár věcí jsem prošla, některý sockety jsem předělala na agility místo staminy, dostala jsem od Sargera pár enchantů, reforgnula jsem veškerý haste co šel do dodge, přesto mám dodge jen něco málo přes 32%, takže nevím, jak to na raidu půjde. A koupila jsem si lepší headku v aukci (359 item lvl) a za JP chestku (349 item lvl). Celkový item level momentálně 342. Není to moc velký rozdíl, ale aspoň něco.

HC s lidmi z vaší guildy mi dneska ukázaly, že mám problémy s udržením agra. Když jsem chodila dungy s lfg, tak tam se to stávalo hodně zřídka, že by mi to někdo tak rval. Taky jsem zjistila, že mám mezery v některých bossech v 5 man HC, ale to je tím, že s lfg se často k těm vzdálenějším bossům ani nedostanu. Last bosse v Blackrock jsem dneska dala poprvý a ve STonecore jsem měla problém s posledními 2 bossy, ale nakonec jsme je dali a myslím, že už i lépe chápu taktiku na ně, takže příště už to snad takový fail nebude :D

Jo a ještě jsem se naučila, že skull bash se dá používat jako kick na některých bossech. Věděla jsem, co ten spell dělá, ale tak nějak jsem ho vůbec v PVE nepoužívala, protože jsem to měla zkrátka zafixováno jako PVP spell a moc jsem se tím nezaobírala. Bude to chtít nějaký čas, než se ho pořádně naučím používat a nezapomínat na to.

Jinak se mi dneska taky párkrát stalo, že mi to začalo lagovat, hlavně kolem devátý hodiny to bylo dost na prd, tak snad to zítra na raidu bude lepší.
Digimon
Příspěvky: 54
Registrován: pát 28. bře 2014 18:13:33
Class:: Warrior

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Digimon » úte 30. zář 2014 0:04:40

Toto neberte ako payback, len výcuc z predošlej prihlášky :

"Nespĺňa x podmienok, a to, že "máme málo paladinů" neznamená že prijmeme hocikoho. Alebo sme fakt na tom až tak "zle" ???

Úprimne, x ľudí tu odpíšete koli ratu, gearu, prkotine, theorycraftu .... a tu nič ? len preto, že sa hlási ako holyna ?"

Vymeňte holyna za ferala/restaka a podľa mňa je to to isté.
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Morgulus » úte 30. zář 2014 7:15:01

Po včerajšej sérii 5man HC dungov ti odporúčam pripraviť si aj resto gear ....., do začiatku, silno pochybujem že bossa v 25mane udržíš na agro,
a neskapeš v danom encountery:) Môj dojem je že sa s tebou dá pracovať a to sa cení .... :)
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Toodyo » úte 30. zář 2014 8:32:30

Ahoj

koukal jsem na tebe ted jeste jednou a trosku bych si mozna pohral s talentama a glyphama resp to co mas udelany ted na feral tank mi pripada jako smeska na Rhc .. kdezto na raidech jsou trosku jine preference viz TU
v raidu je spell dmge hromada a 6% dolu je myslim si dost


urcite byl dal pryc glyph na barkskin ( na pve zbytecny ) a maul je takovy nvm na aoe mas swipe+trash

S pozdravem Toodyo
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Joul » úte 30. zář 2014 8:47:14

Na dnešek si připrav hlavně resto gear (nejlépe oboje možná bude potřeba to střídat) a v 17:50 se ozvi Sargerovi, nebo Morgovi...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Arasovka
Příspěvky: 74
Registrován: pon 03. bře 2014 14:56:59
Class:: Paladin

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Arasovka » úte 30. zář 2014 20:47:08

Já ( kathia ) - healer :D jsem po dnešním raidu ZA
Uživatelský avatar
Worgina
Příspěvky: 13
Registrován: pon 29. zář 2014 0:07:44
Class:: Druid

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Worgina » úte 30. zář 2014 21:23:47

Po takovým failovým odchodu z raidu mám potřebu se alespoň vyjádřit k dnešnímu raid runu :D Za prvé, na začátku jsem byla hrozně nervózní, hlavně když jsem měla jít za tanka, protože pro člověka neznalýho taktik je tankování až příliš velká zodpovědnost. Na TS mluvilo moc lidí a já se pořádně nesoustředila ve výsledku ani na to co říkali, ani na dění při encounteru. Tedy ne tolik, jak bych chtěla. Mluvení před tolika cizími lidmi mi dělá trochu problém a když si ze mě ještě dělaj prdel a bez obalu mě trollí, tak je to ještě těžší :D

Po přehození na healera jsem prvně moc nevěděla, co mam dělat dřív. Byl to pro mě první raid po skoro roce, takže už nejsem zvyklá se soustředit na tolik různých věcí zaráz. S každým dalším bossem se to ale zlepšovalo a pak už jsem stíhala normálně healovat i dávat pozor na taktiku. Samozřejmě po 1 runu nemůžu říct, že bych taktik byla stoprocentně znalá, ale určitě mi to hodně dalo. I kdybych nakonec nebyla přijatá, děkuji vám aspoň za možnost jít s vámi ty raidy a samozřejmě i za itemy, které sice nikdo jiný nechtěl, takže by jinak šly nejspíš na dis, ale přesto dík :D

PS: Vibrátor nevlastním a baterky do myši si půjdu koupit hned zítra ráno, pro jistotu i náhradní :D
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Morgulus » úte 30. zář 2014 22:45:53

Podľa mňa si ten trolling ustála obstojne, každý čakal ragequit ..... :) Nebolo to úplne tip top, je na čom makať (taktiky, theorycraft, gear) ale presvedčila si ma že
aj s modrým gearom heauluješ viac ako polka LFG s fialovým .... Máš moje ZA.
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Toodyo » úte 30. zář 2014 23:05:18

Ahoj

ja myslim ze dneska super az na tu jednu prihodu .... staci dolatid poradne ty geary a bude to super :D

a hlavne sehnat si nahradni baterky na raidy

S pozdravem Toodyo
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Worgina
Příspěvky: 13
Registrován: pon 29. zář 2014 0:07:44
Class:: Druid

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Worgina » úte 30. zář 2014 23:15:11

Morgulus píše:Podľa mňa si ten trolling ustála obstojne, každý čakal ragequit ..... :)


Tak to doufám, že jsem někomu nezkazila plány, že jsem neragequitla :P

Jinak určitě mám hodně co zlepšovat, jsem si toho vědoma, ale snad se to nějak zvládne :)
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Sarger » stř 01. říj 2014 0:14:52

Tak, naše tipy po tvojom odchode boli že ideš písať do prihlášky že ju rišíš .. :D
No ... dráčika si utankovala, BH tiež, takže pohodička.

Ako heal zvyšok raidu to bolo myslím obstojné na to, s akým gearom si tam bola, a ako aj Yoshi na raide hovoril, neumierala si, ciže cez to, že si nepoznala taktiky, resp. videla si 1x pár videí to bolo super ...
Cho´gall ... Corrupting crash : 1. pull - 4x , 2. pull 3x , 3. pull 0x ... myslím, že to bolo super. Keby to tak šlo všetkým :D

Nejaký gear si nabrala, do budúceho utorku to chcem vidieť ogemované, oenchantované, farmiť repky (užitočné repky) a som ZA na ďalší test, snáď už plnohodnotnejší.

PS: valor cap máš na tento týždeň splnený, takže daily RDF hrotiť nemusíš ... stačí ti na repku farmiť tol´vir normal. na to sa grupa nájde vždy ;) Ale pre nejaký ten gear tie heroiky učite pochodiť, pozri kde ti čo padá ;)

PPS: Jo, a tie baterky mať vždy prirpavené :P
Uživatelský avatar
Yoshimo
Příspěvky: 291
Registrován: sob 15. čer 2013 13:14:17
Class:: Druid

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Yoshimo » čtv 02. říj 2014 15:52:53

Takze tedka bych to videl, ze do utery budes makat, behat RDFka, sbirat veci a tvorit profese a v utery zkusis dalsi raid polo. Polo tank a polo heal... poradne se nauc svoje spelly, poradne pouzivej talenty. Precti si o healu a tankovi neco vic a po uternim raidu uvidime co uvidime. preju hodne stesti a snaz se
Yoshimo the Kingslayer
Obrázek
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod arwyn » ned 05. říj 2014 14:33:51

farbičky, dobre skusenosti z minulosti =) clovek, co za guildu zivot polozi a ostane v nej az do poslednej sekundy ;) (ale nenechajte ju ani v buducnosti viest raidy, pak sa lahko zdepta, je protivna, chaoticka a snazi sa utiect z raidu :P )
Obrázek
Uživatelský avatar
Yoshimo
Příspěvky: 291
Registrován: sob 15. čer 2013 13:14:17
Class:: Druid

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Yoshimo » stř 08. říj 2014 22:10:41

Docela sympatickej vykon celkem. takze bcyhom se mohli domluvit na pohovoru... kde me najdes vis, takze staci zkontaktovat.
na TSku nick Glandring nebo ve hre (tam ale moc nebyvam)
Yoshimo the Kingslayer
Obrázek
Uživatelský avatar
Worgina
Příspěvky: 13
Registrován: pon 29. zář 2014 0:07:44
Class:: Druid

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Worgina » sob 11. říj 2014 16:43:36

Tak po odsouhlasení Yoshim sem píšu termín pohovoru na TS (pátek 17:00).
Uživatelský avatar
Yoshimo
Příspěvky: 291
Registrován: sob 15. čer 2013 13:14:17
Class:: Druid

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Yoshimo » stř 15. říj 2014 6:28:34

Dodatecne jsme se dohodli, ze pohovor posuneme na nedeli pred raidem. kolem 17 hodiny bychom zacali.
za zpusobene problemy se omlouvam, zapomnel sem, ze tu nebudu v patek
Yoshimo the Kingslayer
Obrázek
Uživatelský avatar
Ataecina
Příspěvky: 277
Registrován: ned 16. čer 2013 11:05:34
Class:: Paladin

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Ataecina » sob 18. říj 2014 22:37:40

Tak jak jsi na tom se sháněním itemů, místo těch dvou se str?

//edit: Takový malý úkol do pohovoru - zjisti proč je skoro každý 300ilvl item s agi lepší než ty 2 str co máš
Uživatelský avatar
Worgina
Příspěvky: 13
Registrován: pon 29. zář 2014 0:07:44
Class:: Druid

Re: Worgina - feral/resto PVE druid

Příspěvekod Worgina » ned 19. říj 2014 2:32:11

Relic už mám agility, back koupím snad zítra. Strength vs agility je pro mě tak trochu oříšek, jistěže je agility pro druida lepší stat a strength je spíše "zbytečný", ale zase ty itemy jsem měla i proto, že přidávaly víc staminy. Což na tankování taky není marný. Navíc basic dmg jsem minimálně s tím strength relicem měla větší. Takže konkrétně tyhle 2 strength itemy = víc dmg a stamky, itemy horšího item levelu ale s agility = míň stamky, míň dmg, ale navíc crit a dodge. Jinak mě napadlo ještě, jestli to nemá vliv na "leather specialization", ale poté co jsem to zkoušela a vypočítávala se mi to nezdá... :oops:

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů