Jaruna - PvP Priest [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Jerry
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 61
Registrován: ned 21. zář 2014 12:54:23
Class:: Priest
Bydliště: Belzebubs throne

Jaruna - PvP Priest [NEPRIJATY]

Příspěvekod Jerry » ned 21. zář 2014 14:26:44

Nick: Jaruna
Armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Jaruna
Alt: Cull - PvP Death Knight (zatím velmi ranná fáze expení) http://armory.twinstar.cz/character-she ... is&cn=Cull
Spec/class: Discipline Priest (Shadow mne v PvP moc nebaví, mám ho spíše na questy)
Věk: 24
GearScore: Popravdě, teď jste mne zaskočili, tento addon od WotLK již nepoužívám, ale momentální item level mám 331 (ještě mám trinkety z WotLK...) - tady snad postačí, že je můj gear vidět na Armory

Aktuální rating / bilance v 2v2 + 3v3?
Arény...arény proč mi to děláte? Já se vás ptám, musím vás hrát? A vy mi stalé nenápadně šeptáte "hraj nás prosím!". Sic měl by jsem se vás účastnit, stále jste mým životním rivalem, nechoďte mi na oči, splozenci ďábla!
Takže žádný (zatím?...). Hraji na tomto serveru teprve chvíli a arény jsem nikdy neměl rád, ALE! S příchodem Cataclysm, přibyla taková kouzelná možnost pro nebohé stvoření jako já, které se říka "Rated Battleground", jenž by mohla být spásou, vzhledem k tomu, že PvP se věnuji výhradně v battlegroundech. Praise to our Lord and Savior Blizzard!

Nejvyšší dosažený rating ve 2v2 (podle statistik!)?
Ve WotLK jsem však arény chodil, protože bez ratingu nešlo nabrat nejlepší gear a tam jsem dosáhl (jak jsem tu kruci dokázal?! Někdo mě musel nadrogovat!) 2300 s hráčem Tag (nostalige pro původní členy)

Nejvyšší dosažený rating ve 3v3 (podle statistik!)?
Už asi víte, jaký je můj vztah k arénám, takže zkuste hádat, kolik jsem dosáhl v 3v3...Správně, 0! (i když, ještě kdysi dávno, když jsem byl malý a naivní, jsem za dob TBC chodil 3v3, kde jsem dosáhl ratingu cca 1800, což však tenkrát tuším nebyla žádná sláva + to bylo za paladina, ale retribution!)

Máte možnost streamovat (v případě, že ano napište link na stream + kvalitu streamu)?
Tuto možnost mám, ale na free server se vetšinou nikdo nedívá, i když je to ve full HD kvalitě
http://www.twitch.tv/jeronima644

Je postava kupovaná?
Ten kdo ví, tak ani číst nemusí, ten kdo neví, tak ano, postava je kupovaná. Převáděl jsem se totiž na tento server společně s guildou Six Feet Under během již tak historicky neblahého, smutného a pro nás všechny zničujícího skonu serveru Anthoria (Rest in pieces our poor, little bunch of scraps *sniff*)

Vlastníte e-maily od všech postav, které hrajete?
Ano vlastním, bez toho nemá ceny ani hrát. Jestli někdo nemá, to blázen...

Získal jste v minulé sezoně nějaký PvP titul?
Opět já a arény...takže...ne...a za 2v2 nic nebylo :/

Účastníte se For The Alliance?
Když je možnost, potenciál onoho raidu a čas, tak určitě. Nikdy není nad to skloubit vraždění druhé frakce s malinkatým prvkem PvE :twisted:

Chodíte aktivně BG?
Jak již bylo výše zmíněno, battlegroundy jsou má vetšinová PvP aktivita (na iCe se mi později i stávalo, že když mne lidi v BG viděli, byli si jisti, že vyhrají...ach ty nebohé, mrtvé duše)

Jste kolektivní hráč?
Ano jsem, ale veřím, že ne všichni členové tady (ti starší) si to myslí. O tomhle se rozepíši více níže, v části "Předchozí guilda + důvod odchodu?"

Koho znáte v <SFU>?
Tuhle část by jsem sice mohl zkusit vypsat, ale když prominete, radši to napíši jinak - Všechny členy, co tu ještě hrají, z dob serveru Anthoria

Co očekáváte od guildy?
Kvalitní zázemí, dobrou náladu, dobré vztahy mezi hráči, loajalitu vůči guildě a jejich členům, vyšší zkušenosti v PvE i PvP než jinde. Prostě vše, co Six Feet Under vždy nabízelo a zakládalo si na tom

Zkušenosti s ostatníma classama?
Na iCe jsem doexpil na 85 jen Priesta a Death Knighta, takže víceméně na vyšším skillu jen s těmato dvouma

Předchozí guilda + důvod odchodu?
Tak jsme tady. Moje předchozí guilda byla Six Feet Under. Ještě za dob serveru Anthoria jsem byl v PvE sekci jako Shadow Priest, kde jsem sice netočil DPS nejlépe, ale i tak to nebylo nejhorší. V guildě jsem byl už nevím od kdy (přece jen, už je to nějaký ten pátek), ale nikdy jsem nepomýšlel nad tím, že by jsem šel jinam. Jak šel čas, člověk si v guildě nadělal nějaké ty přátele, sem tam i nějaké ty nepřátele (RIP Marty) a pak samozřejmě kopu lidí, se kterýma to bylo tak neutrální. Navzdory všemu, nálada v guildě i mezi všemy členy byla vždy pohodová, na čemž si guilda samozřejmě i zakládá (/wave Crafty), a proto vše probíhalo jako na drátkách (krom pár mých škraloupků, kterýma jsem asi přidal HLAVNĚ Craftymu pár vrásků na čele, za čož se opět omlouvám všem zůčastněným). Pak ovšem přišel zlomový okamžik, který skoro tohle vše pohřbil - konec serveru Anthoria a rozhodování, co dál. Část chtěla přejít sem, na Twinstar a část zrovna na Cataclysm, který byl v té době jakš takš použitelný akorat na iCe. Nakonec se rozhodlo, že se přejde sem, na Twinstar a tak se také stalo. Většina členů se rozhodla pro koupi postavy, ale někteří šli do expení úplně od nuly. Já, který jsem už měl dost expení ze serveru Anthoria, jsem se rozhodl pro koupi postavy, protože představa, že budu opět expit, mne nanejvýš odrazovala od hraní. Bohužel, ani to, že jsem měl hned od začátku postavu úrovně 80 s decentním gearem jak jsem následně zjistil nepomohlo a tak začal přicházet můj úpadek zájmu o další hraní. Guilda tenkrát potřebovala samozřejmě pomoc s rozjezdem, se kterým jsem jim tím pádem samozřejmě vůbec nepomohl, protože to netrvalo tuším ani týden a oznámil jsem, že končím s WoW. Vetšína lidí na mě tenkrát bylo naštvaných, právem, ale kdo mě zná (/wave Geegee), tak ví, že jak se jednou dostanu do takového "psychického" stavu, tak se mnou nic nehne. Ještě před oficiálním oznámením o konci jsem to ještě zkoušel zachránit přechodem do PvP křídla, protože představa, že budu znova progressovat WotLK raidy (což byl hlavní důvod mého konce), mi nedávala obrazně řečeno spát, bohužel nevyšla a byla "zatím" zamítnuta, jen utvrdila mou potřebu tuto hru přestat hrát. Následně jsem předal postavu do rukou hráče Geegee, aby byla alespoň využita jako "Guild char" a ten ji takhle "posílal dál", až nakonec zakotvila u hráče Pepii. Tímto by jsem chtěl i hráči Pepii poděkovat, jak se hezky o moji postavu staral, dokonce tam u udělal profese (!), za což ho obdivuji a nevím ještě co dál. Dále tu byl ze strany některých hráčů názor, že nejen že jsem přestal hrát v celkem kritické době, ale také jsem přestal chodit na Guild TS, čímž jsem se na guildu úplně vykálel, ale na toto by jsem chtěl říci, že úplně tak to nebylo. V první řadě, já jsem na TS chodil i nadál, ale bohužel se se mnou moc lidí bavit nechtělo, nebo je nebavilo poslouchat jak moc jsem ukecaný :(. Pak tu byl ještě jeden incident (/wave Darknever@Dota2), kvůli kterému jsem přestal na TS chodit úplně. Ono to nebylo úplně tak, že by jsem na vás zapomněl nebo chtěl zapomenout, ale prostě tam byly určité věci, kvůli kterým se to vyvinulo tak, jak se to vyvinulo. Když ale pomineme TS, tak jsem stále byl v kontaktu s některými členy guildy (ať už bývalými nebo i stále hrajícími), jako jsou např. členové z mé lokality. Aby jsem to shrnul, WoW jsem opravdu přestal hrát, ale po roce jsem se nudil, a tak jsem chtěl vyzkoušet Cataclysm (v té době byl tady na serveru stále WotLK), a tak jsem šel na iCe, kde mne to opět začalo bavit. Situaci na tomto serveru jsem neustále sledoval a čekal, až přejde na Cataclysm a bude to alespoň na podobné úrovni hratelnosti, jako je to na iCe. Tato osudná chvíle nastala před nějakou dobou, kdy jsem za vědomí pár členů guildy začal na tomto serveru opět hrát, díky čemuž následoval můj nedávný kick, vzhledem k tomu, že postava již nebyla nadále "Guild char". V průběhu toho všeho jsem se bavil s Craftym a ten mi řekl, že pokud chci do PvE křídla, mám se obrátit na něj, pokud do PvP, tak na hráče Enforcer. Já samozřejmě, teď již z 90% PvP hráč, jsem si vybral druhou možnost a hráče Enforcer kontaktoval. Od dob WotLK se tady požadavky na přijetí do PvP zpřísnili, nikdo ze současných PvP členů mě nezná a ještě nemám ani pořádný gear, ale věřím, že by se to časem vše mohlo pod taktou této velmi kvalitní a kolektivně vyvážené guildy napravit. Jestli toto někdo přečetl celé a až do konce, má můj neskonalý obdiv a omlouvám se, že z toho vyšla nakonec taková slohová práce!!!
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod Athena » ned 21. zář 2014 16:11:43

Je mě ctí schvalovat tuto přihlášku a dávat první NEUTRAL. Protože si asi ten největší troll jaký žije na jižním svahu města Zlína, který ze své sluje vylézá jen zřídka kdy. Dostal bys PROTI, ale hlásíš se do černé divize. Takže tak..
Darknever
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 181
Registrován: sob 15. čer 2013 19:04:46
Class:: Warrior

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod Darknever » ned 21. zář 2014 16:27:11

Lezim ti v zaludku ju? Ale muzes si za to sam hochu;-) Anyway: bral jsem te vzdy jako plnohodnotneho clena guildy a byl bych ti schopnej odhlasovat i automaticke prijeti, jako staremu clenovi. Prece jen nejaky ten sraz si s nama byl a i kdyz si strasny mimozemstan, tak jsem te mel docela rad:-D Takze nebudu ti davat pro ani proti. Rating nemas a do raidu by ses musel asi dlouho propracovavat. Nahrej si rating nebo ukaz ze patris do raidu a mas moje ZA ;-)
Teerence
Příspěvky: 26
Registrován: pon 25. srp 2014 19:15:09
Class:: Paladin

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod Teerence » ned 21. zář 2014 16:51:59

Ahoj,

Zkus nahrát nějaký hezký rat aspon a pak by to mohlo být ok, jinak příhláška a gear vypadá cajk.
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod GeeGee » ned 21. zář 2014 17:45:38

jednička za slohovou práci (pak mi dones svou žákovskou knížku :-*) a pěkná přihláška barvičky se mi líbili jsem PRO dale bych dodal, ze sice nema gear zato je to ale jeden z mala lidi co ma skill (a rozhodne to "umi hrat" lip nez ja) tos tak.
winepress
Příspěvky: 56
Registrován: čtv 12. čer 2014 12:43:20
Class:: Warlock

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod winepress » pon 22. zář 2014 10:15:34

Jelikož te neznam tak se na to budu divat nezaujate a rikam nahrat nakej rat se slusnym score.
Uživatelský avatar
Jerry
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 61
Registrován: ned 21. zář 2014 12:54:23
Class:: Priest
Bydliště: Belzebubs throne

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod Jerry » pon 22. zář 2014 15:40:28

Athena - Říká troll, který i při mluvení na TS pořád něco žváchá :P
Darknever - Ty mi již dávno v žaludku neležíš. Přece by jsem se nemohl zlobit na něco tak roztomilého, jako jsi ty. :P Na sraze jsme si vždycky rozuměli, akorát nám pak do cesty vstoupil friendbreaker pod názvem Dota 2. :D To, že jsem tě zmínil, by jsem spíš bral jako poctu :*

A pak celkově vám všem, kteří mi zde píší o ratingu, by jsem chtěl vzkázat. Četli jste moji přihlášku důkladně? :)
Já arény vážně moc nemusím, ale rated battlegroundy by mi vadit nemuseli (ještě jsem je nehrál, protože na iCe je nikdo nelogoval, vzhledem k tomu, že byly nějaké špatně nastavené)

Ono je těžko něco nahrát, když arény nesnášíte a na rated battlegoundy je potřeba malý raid...
Naposledy upravil(a) Jerry dne pon 22. zář 2014 18:39:30, celkem upraveno 1 x.
Digimon
Příspěvky: 54
Registrován: pát 28. bře 2014 18:13:33
Class:: Warrior

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod Digimon » pon 22. zář 2014 16:18:46

Áno musíš ich hrať (areny) inak si worthless
winepress
Příspěvky: 56
Registrován: čtv 12. čer 2014 12:43:20
Class:: Warlock

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod winepress » pon 22. zář 2014 21:17:42

Nic proti ale PVP bylo, je a bude o arenach, rated BG je takova vetsi arena kde je potreba jak individualita tak kolektivni pristup a mysleni a ty mi zatim nesplnujes ani jedno tim jak se projevujes a jak k tomu pristupujes.
Uživatelský avatar
Ori
Příspěvky: 226
Registrován: čtv 06. čer 2013 17:30:40
Class:: -

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod Ori » pon 22. zář 2014 23:20:57

ZA
Obrázek
Enforcer
Příspěvky: 176
Registrován: sob 15. čer 2013 15:18:26
Class:: Warrior

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod Enforcer » úte 23. zář 2014 7:37:50

Dobre si začal teraz bude dôležité, aby si ten dobrý dojem, ktorý si zanechal dokončil nahraním aren 2s/3s s čo najrýchlejším exp rate. Po hranici 1950+ ťa posuniem na pohovor. Na pohovore bude i test vo forme 2s/3s. Keby hladáš partnera, či potrebuješ pomôcť pri vyberaní setupov kontaktuj ma na TS.
Uživatelský avatar
Atray
Příspěvky: 92
Registrován: čtv 13. bře 2014 9:36:53
Class:: Shaman

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod Atray » úte 23. zář 2014 7:50:33

No tak důkladně jsem si přečetl tvoji slohovou práci. Nehraješ arény, někdy kdysi dávno jsi měl 2300 s Tagem, ale chceš chodit rated bg... Promiň, ale to tu chce třetina serveru. Jediné co tu vidím pozitivně je maximálně to, že jsi bývalý člen. Jaké další plus by jsi mohl přinést naší pvp divizi?? Každopádně nesplňuješ podmínky pro přijetí....
Lerion
Příspěvky: 27
Registrován: sob 14. čer 2014 16:00:32
Class:: Shaman

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod Lerion » úte 23. zář 2014 14:09:11

Nehrat areny je jako kdyby PvE hrac nechodil raidy, ale jen RDF. Rated BGs upadaj a moc se hrat pravdepodobne uz nebudou. Navic Rated BG je uplne neco jinyho nez obycejny BG. Jsem proti, dokud nenahrajes nejakej rating ve 2v2 s dobrym pomerem. 2v2 je ve finale jediny PvP, ktery se tu poradne chodi.
sojenek
Příspěvky: 13
Registrován: sob 23. srp 2014 11:15:08
Class:: Mage

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod sojenek » úte 23. zář 2014 18:45:16

proti
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod mellysko » úte 23. zář 2014 18:55:53

Znám tě ještě z AA ( ty mě asi ne :D ) zdál ses mi vždy v pohodě a dalšího kamaráda ze zlínska :D why not ? :D podle ggho ambice na pvp máš takže pokud splníš nějaké ty číslíčka v podobě ratingu tak určitě ZA
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Jerry
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 61
Registrován: ned 21. zář 2014 12:54:23
Class:: Priest
Bydliště: Belzebubs throne

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod Jerry » úte 23. zář 2014 21:55:19

Dnes jsem se bavil krátce s Enforcerem, a tak nějak jsme došli k tomu, že zkusím sehnat parťáka a vyhoupnout se ve 2v2. Jen nevím, jak dlouho potrvá první a následně druhá fáze, takže prosím o trpělivost :P
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod Joul » stř 24. zář 2014 10:42:06

ok rád ti pomůžu tak se dnes odpoledne domluvíme za co mám s tebou ty 2 ky chodit...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod Pepíkus » stř 01. říj 2014 19:05:07

Přihláška pěkná, nějakou práci to muselo dát. S Jarunou jsem nikdy problém neměl předtím ani teď. Jeho postavu jsem na wotlku pro potřeby guildy zneužil odshora dolů. Pro, ale ty pvp podmínky ke spokojenosti pvp sekce je třeba dodržet.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Jerry
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 61
Registrován: ned 21. zář 2014 12:54:23
Class:: Priest
Bydliště: Belzebubs throne

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod Jerry » čtv 02. říj 2014 15:40:22

Tak aby jsem vás tak nějak nenapínal, tak parťáka na 2v2 již mám. Má to však jeden háček, je to Qeeqee, takže to bude běh na dlouhou trať, vzhledem k tomu, že ani jeden z nás arény nemá moc v lásce :D
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod Crafty » ned 05. říj 2014 11:40:10

Starej clen, hnusnej troll, "setrivej tip"(copyright Janclik), kdyz se prihlasi na dalsi sraz, nemuzu rict nic jineho nez, ze jsem PRO, kdyz se jeste malinko posnazi.
Byva na TS a snazi se nahrat rating, a co se mi libi jeste vic tak ne s nejakou PVP star, ale clovekem z kolektivu.
(on by snim stejne nikdo jinej nehral :-P )
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Artemiss
Příspěvky: 23
Registrován: stř 19. úno 2014 20:46:56
Class:: Paladin

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod Artemiss » úte 07. říj 2014 2:21:56

Arény jsou základ takže jsem proti jelikož tě nemám podle čeho hodnotit.
Obrázek
Teerence
Příspěvky: 26
Registrován: pon 25. srp 2014 19:15:09
Class:: Paladin

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod Teerence » stř 08. říj 2014 0:28:42

Přihláška založena 21.9.2014 , dnes je 8.10.2014 - raiting 1150 +-... Nemáš čas přes dva týdny nahrát aspon 2,2k ? To máš cca asi tak za 5 dnů hraní po 2hodiních denně a to tvrdě přeháním... Když si uvědomím, co za lidi hraje na raitingu 1800mmr, tak musíš dát 2k snad za den...

Za mě NE, promin. Až nahraješ 2,2k + rat, napiš znovu.

Já bych to locknul. Třeba se můžeš domluvit s Enfem/Atrayem, že by Ti odlockli tuhle přihlášku.

Čau
Enforcer
Příspěvky: 176
Registrován: sob 15. čer 2013 15:18:26
Class:: Warrior

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod Enforcer » stř 08. říj 2014 7:49:03

pokiaľ by nebol geegee dosť aktívny kontaktuj hráča "kalipso". Nebudem ťa tlačiť na termín, ale bolo by dobré, keby sa to niekam posunie. Myslím, že méta 2k je otázkou pár hodín.
Enforcer
Příspěvky: 176
Registrován: sob 15. čer 2013 15:18:26
Class:: Warrior

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod Enforcer » ned 12. říj 2014 8:44:12

Dávam ti čas na nahratie Ratingu do 20.10 2014. Po završení tohoto termínu dostaneš status NEPRIJATY. Enforcer
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod GeeGee » sob 18. říj 2014 21:19:25

Potrebuju vic casu abysme dali 2k rat, sem sice na pvp lamka a neumim sundat healera ale 2k rating s Jarunou dam :-D ...akorat mam tedka pred zkouskama, tak s nim nemuzu chodit tak casto jak bych chtel :-(
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod arwyn » úte 21. říj 2014 16:23:49

Som farbičky (za) prijatie, ak by sa to vyriesilo rovnako ako v pripade Estariho.
viewtopic.php?f=43&t=723
Obrázek
Enforcer
Příspěvky: 176
Registrován: sob 15. čer 2013 15:18:26
Class:: Warrior

Re: Jaruna - PvP Priest

Příspěvekod Enforcer » stř 22. říj 2014 13:48:54

Nesplňuješ požiadavky pre postup na pohovor. Pre PvP sekciu dostávaš status NEPRIJATY. Svoje možnosti máš možnosť stále skúsiť v PvE krídle. ENFORCER
Uživatelský avatar
Jerry
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 61
Registrován: ned 21. zář 2014 12:54:23
Class:: Priest
Bydliště: Belzebubs throne

Re: Jaruna - PvP Priest [NEPRIJATY]

Příspěvekod Jerry » čtv 23. říj 2014 9:02:06

No tak vzhledem k tomu, že jsem již nepřijatý, tak se k tomu můžu vyjádřit svými slovy.
Udivuje mne, že z původních členů jsem dostal nepřijat jen tak, protože jsem nenahrál určité čísilka.
Dobrá, když jsem se vrátil do WoW, tak jsem dostal kick, protože jsem přes rok nehrál a postaval byla tedy braná do té doby jako guild char.
I když jsem tenkrát z WoW odcházel s tím, že s ním už končím, tak jsem alespoň tenkrát sepsal topic na teď již původní fóra, kde jsem se s guildou "herním" způsobem loučil.
Takže tak jako tak, není to o tom, že by jsem přestal hrát jen tak, bez jakéhokoliv slova.
Když se tak dívám na odkaz, co poslala Arwynka, kde jste jen tak vzali zpět Estariho, který dle vlastních slov dostal kick "asi" za neaktivitu, tak mě to celkem zvedá tlak.
Tuto přihlášku jsem si podával s tím, že uvidím kdo se jak vyjádří a ani jsem nepočítal s tím, že by jsem dostal invite jen tak zpět.
Na základě reakcí jsem si následně začal hledat parťáka na areny, aby jsem teda ukázal, že zpět nechci jen tak, ale že se budu o to snažit jak jen to půjde.
Sám Geegee ví, že areny vážně nesnáším a to, že jsem tam dokázal dokopat jak sebe, tak ještě jeho, je pro nás dva celkem taky úspěch.
Původně jsem sice hledal parťáka na worldu, ale všichni, co se mi z tama ozvali byli na pro mě nepřijatelné úrovni skillu, takže jsem nakonec překecal Geegeeho, aby se mnou šel on.
Za to, že je Geegee bohužel momentálně časově vytížen nemůžu ani já, ani on a nelíbí se mi tedy, že jsem dostal po završení onoho ultimáta jen tak odsekle nepřijat, i když nám chyběl už jen kousek.
Je mi jasné, že jsem byl předmětem řešení nějaké tzv. porady a proto je mi jasné, proč jsem asi i nebyl přijat (dále nekomentuji).
Takže milé SFU, chtěl jsem zpět mezi vás, protože jsem tady strávil spoustu času jak na raidech, tak srazech, případně jen TS, ale když mě zpět nechcete, tak prosím, já se vnucovat nebudu.
Neberte to tak, že by jsem do vás chtěl rýpat nebo něco jiného, jen jsem chtěl vyjádřit své znepokojení tím, jak se přihláška vyvinula vzhledem k tomu, že nejsem žádný náhodný nebo neznámý člověk z Twinu.
Takže asi tak...
Enforcer
Příspěvky: 176
Registrován: sob 15. čer 2013 15:18:26
Class:: Warrior

Re: Jaruna - PvP Priest [NEPRIJATY]

Příspěvekod Enforcer » čtv 23. říj 2014 9:23:07

PvP nabralo celkom iný smer po posledných contentoch. 99% PvP sekcie ťa nepozná a sú novými členmi ťažko hľadať preto v pvp krídle reason, prečo upravovať podmienky, keď každý ich mal stanovené jasne. Keď sme pri tom prebiehalo hlasovanie v Pondelok o 20:00 hodine na čisto demokratickej úrovni. Ja som bol ZA tvoje prijatie, ale nie každý s mojim názorom súhlasil. Prihláška má stále status /pvp/, pokiaľ máš záujem o rank veterán kontaktuj crafty/glandring/joul.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Jaruna - PvP Priest [NEPRIJATY]

Příspěvekod Joul » čtv 23. říj 2014 9:27:15

Estari si nedal přihlášku do PVP sekce...

kdyby jsi se nejdřív zeptal mohli jsme prodiskutovat, že by jsme tě vzali na rank Veteran, nevím jak by taková diskuze dopadla, ale vzhledem k tomu, že jsi hrál aktivně a na srazi jsi jezdil ode mě by jsi měl pro...

bohužel první věc co jsi udělal, tak jsi napsal přihlášku a ještě do PVP sekce, o které jsi si dopředu nezjistil jakým způsobem funguje, takže se teď nemůžeš rozčilovat, že nesplňuješ požadavky které stanovují pro všechny... jsem oschotný věnovat určitou část porady diskuzi co s tebou, ale nemůžu ručit za ostatní...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Jaruna - PvP Priest [NEPRIJATY]

Příspěvekod Crafty » čtv 23. říj 2014 9:45:11

Dnes na porade se teto problematice budeme venovat.

Je pravda ze mas pomerne pekny pomer, a ze jako partaka mas geegeeho, ktery bohuzel nema cas.

Jedina tvoje nadeje je momentalne rank veteran, o kterem jsem jiz daval ve tvuj neprospech hlasovat na drivejsi porade, kdyz jsi zacal znovu hrat, ale dnes toto tema znovu otevru, pokusim se ti dat i nejaky prostor aby jsi mohl neco rict (nedela se to, ale doufam ze ostatni z guildy budou souhlasit) Takze bud dnes od 20hodin na TS
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Jerry
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 61
Registrován: ned 21. zář 2014 12:54:23
Class:: Priest
Bydliště: Belzebubs throne

Re: Jaruna - PvP Priest [NEPRIJATY]

Příspěvekod Jerry » čtv 23. říj 2014 10:12:05

Pánové, na svoji obhajobu chci říct, že na rank Veteran jsem se ptal, i když neoficiálně, ještě před podáním přihlášky Craftyho, který mi ale sdělil, že to není rank pro mě a následně, že si mám zkusit podat PvE nebo PvP přihlášku.
Nevím, jestli to řekl jen tak, protože to byl jen takový pokec na TS, nebo to myslel vážně. Těžko říct, co se tomu ultratrolovi z tej Moravskej dědiny kdy honí hlavou, ale myslím, že to myslel vážně, že jo Míšo. :P
To jest důvod, proč jsem se tedy rozhodl pro PvP přihlášku. A druhý důvod je, že mám PvP rád a na Cata hraji jen to

PS: Dodatečně díky, pac a pusu všem, kteří jsou nebo byli pro mé přijetí zpět ;)
winepress
Příspěvky: 56
Registrován: čtv 12. čer 2014 12:43:20
Class:: Warlock

Re: Jaruna - PvP Priest [NEPRIJATY]

Příspěvekod winepress » čtv 23. říj 2014 17:26:33

Problem je spis v pristupu chteli sme po tobe 2k rat coz je uplne smesny a nahrajes to s kdekym si myslim a ty tu delas jak kdybysme chteli abys byl v top 10 proto to pusobi tak blbe si myslim.Krom toho proste rict ze milujes pvp a nesnasis areny no nvm nejde mi to zrovna dohromady.
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Jaruna - PvP Priest [NEPRIJATY]

Příspěvekod Athena » čtv 23. říj 2014 17:54:47

Jen malá oprava, žádný guild char jsi guildě nikdy nepředal. Předal jsi pouze logovačky Pepčovi stím, že má postava být guild charem. S pepčou jsme ti tenkrát jasně řekli, že postava bez e-mailu nemá nárok na status guildcharu. Předání emailu jsi odmítl.
______________________________

Jako TROLL jsi odešel, jako TROLL jsi přišel. Lepé to nejde popsat.
Nic ve zlém jako člověk jsi fajn, tady jsem nikdy problém neměl.
Když jsi tenkrát končil neměl jsi žádné závažné důvody. Dobře vím, že nejsi člověk, který by trpěl na nedostatek času. Navíc byla v tu dobu aktuální spousta jiných novějších a zajímavějších her, které drásaly tvoje city. Tolik k trollskému konci.

Teď jsi přišel o klan v Metinu nebo jsi dostal ban na Lineage, tak tě napadlo... skočím za starýma kamarádama mají tam CATA (to by mě mohlo rok bavit) a určitě mě uvítají s otevřenou náručí. Hlavně žádné povinnosti nebo nedejbože pravidelný raidtime, který by mohl narušit moji výpravu na Metinu. Po velmi snadném rozmýšlení volíš cestu PVP divize. Snadno dostupné teplé místečko v guildě bez povinností, disciplíny a pravidelných raidtime. ANO taková byla všední realita PVP ranku po většinu WOTLK. Nicméně tady to přichází ten kámen, o který si rozjebeš koleno. Protože je tu nová PVP divize se samostatným vedením bez lidí, kteří by si tě pamatovali nebo k tobě měli nějaký vztah, proto tě hodnotí objektivně jako trolla bez ratingu, který se asi spletl zaměřením, jako bonus neústupný Enfo. Ikdyby jsi byl přijat, PVP divize tě mezi sebe jen tak nepřijme - budeš jenom ten jaruna bez ratingu co ho nebaví hrát areny. Naši bg grupu totiž zase nebaví přicházení o rating, kvůli tahání koulí bez příslušných dovedností dokázaných právě arenama.

Tady byla ta chybička - PVP rank už není teplým místečkem pro vysloužilce bez odpovědnosti a disciplíny, které nebaví hrát areny a příležitostně skočí nějaký ten raidík, když se zrovna nekoná dobrodružství na Metinu.
______________________________

Rank VETERAN jak ti správně oznámil Crafty... v tvém případě absolutně nepříchází v uvahu.

______________________________

Poslední východisko, které vidím (JENOM DÍKY TOMU ŽE SE ZNÁME) je sepsání nové PVE přihlášky se všemi náležitostmi. V takovéto přihlášce ti mohu garantovat svoje PRO. Nijak si mě sice během kariéry neosilnil, netrhal jsi asfalt ani první příčky recountu, ale do doby tvého dementního konce si tě pamatuju jako hodného, nekonfliktního a spolehlivého člověka. Na oplátku budeš muset garantovat herní disciplínu, spolehlivost,skill a morálku plnohodnotného PVE hráče. Smazání tvého Sury nebo Válečníka nebo aspoň smlouvu s GM příslušného Metin serveru o zabanování ACC každé úterý. Samozřejmě oveřenou státním notářem. Samozřejmostí bude také slib, že se nevypaříš s příchodem nového datadisku Lineage.

Poradu asi nestihnu. Ber to jako jako všechno co sem měl na srdci.

PS: Cenzura je marná tak dlouhé příspěvky si archivuju:D
Uživatelský avatar
Jerry
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 61
Registrován: ned 21. zář 2014 12:54:23
Class:: Priest
Bydliště: Belzebubs throne

Re: Jaruna - PvP Priest [NEPRIJATY]

Příspěvekod Jerry » čtv 23. říj 2014 19:10:11

Athena, tebe ani nemá ceny komentovat. Ty si tu sepisuješ slohové práce, založené na tvých bujných představách a fantaziích.
Jak už jsem psal vícekrát. WoW jsem přestal hrát, protože jsem už měl dost raidování z Anthorky, natož aby jsem ty stejné raidy progressoval tady odznova, když jsme sem přešli a i přes prvotní pokusy to vydržet, jsem s WoW seknul.
Když jsem tenkrát skončil, neměl jsem v plánu už WoW hrát. Bohužel, vydrželo mi to pouze rok, a pak jsem z nudy zkusil Cata, který byl v té době pouze na iCe a vzhledem k tomu, že mne to zase chytlo, začal jsem opět hrát a sledoval, až bude Cata v decentní hratelné formě i tady, a tak jsem se tu opět ocitl, tečka. ;)
Jenže ty máš stále tu tendenci do někoho rýt, kritizovat, všechno rozmazávat a na závěr si ještě vymýšlet vlastní verze toho, co a jak bylo. Tobě se člověk holt nezavděčí

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů