Stoe - Holy Paladin [NEPRIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Stoer
Příspěvky: 3
Registrován: pát 19. zář 2014 12:22:09
Class:: Paladin

Stoe - Holy Paladin [NEPRIJAT]

Příspěvekod Stoer » pát 19. zář 2014 12:34:11

Nick: Stoe

Class/ main spec: Paladin/Holy

Věk: 19

Item level: 343IL (zítra si nechám vyrobit chestu z BS na holadina a dodělám exalted na epic handy)

Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... is&cn=Stoe
FPS: 60

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Wow jsem začal hrát zhruba před 6 lety s kamarádem, který podal přihlášku pod jménem Aldaa, za tu dobu jsem prostřídal mnoho serverů, ale jediné co mi vydrželo byl Paladin, vždy to byl můj main ať na TBC, Wotlku, Cata nebo Pandarii. Troufám si říct, že je to jediná class, kterou ovládám. I když za Holy si nejsem moc jistý, protože jsem se začal healování vážněji zajímat až zde na Twinstaru. Na Wotlku jsem začal na patchi s ToCkem na realmu Burning bladu. Do konce datadisku jsem měl zabitého Profesora na 25. Poté následoval přechod na první patch Cata a příchod mých nejoblíbenějších časů na offiku. Dostal jsem se do guildy, jejíž název už si nepamatuji (musel bych prohlížet haldy starých screenu) a úspěšně pokořil Maloriaka. Nebyl jsem součástí zrovna elitního raidu :D Naše R1 progresovala Nefariana, zatímco my jsme se plácali na Valioně, kterou jsme sundali na 50. Pull !! :D takovou euforii jsem na TS ještě nezažil :D Mimo jiné jsem měl i příležitost vyzkoušet si Firelands s jednou z nejlepších guild procesující 25 man Firelands na burning bladu, H.E.R.O., v této guildě působili moji bratranci, kteří mě přilákali i sem na Twin, ale náhle přestali hrát kvůli škole. Což je vlastně i jeden z hlavních důvodů proč píšu tuto přihlášku.

Váš raid time?
No, Raid time. To je dosti záludná otázka protože v pondělí nastupuji první den do školy, ale čas by měl být. Kromě zkouškového období. A budu se snažit být co nejaktivnější. Každý den se posunout alespoň o kousek dál

Definujte svůj PvE skill:
Definovat svůj skill ? To bude obtížné, pokud se ve mne vůbec nějaký nachází :D
Rychle se učím, na ofiku jsem se učil taktiky před raidem sám. Nemam rád nerváky i když něco nejde neznamená to, že to nevyjde na další PULL !

Vypište svůj progress na Twinstaru:
Na CataTwinu jsem začal hrát teprve zhruba před 14 dny. Takže můj dosavadní největší úspěch je BH 25 :D ale na Wotlku jsem prošel celý ICC.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
Používám Blizzard UI, lowpack jak poleno já vím, ale udělal jsem si bindy a vyhovuje mi to ani nevím jestli se někdy vrátím ke svému starému UI (když někdy najdu screen tak vám ho ukážu ). Jinak používám addony jako Atlas loot, healbot, gatherer

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Ingame zkušenosti předávané z generace na generaci mezi hráči :D a oficiální forum, nemam problém s angličtinou ani s kritikou 

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Tuto otázku bych vynechal ale důvody odchody byli pouze nedostatek času pro WoW a nebo neaktivita guildy

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Napsal mi Athena a od té doby se snažím dát si do kupy gear repky a profese

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Hledám pohodovou a aktivní guldu, která se zaměřuje na PvE (k tomu i PvP sekce je výhodou) a má už něco za sebou. Nepochybuji že budu muset máknout abych vás dohnal.

Co nám můžete nabídnout?
healera, svůj čas a loajalitu.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Všechno mam i když TS3 moc nepoužívám poslední dobou.

Vypište svoje alty:
zatím jediný alt který stojí za řeč je 70lvl DK

Napište nám něco o Vás:
Jmenuji se Roman, jak už jsem uvedl na začátku brzo mi bude 20. V pondělí 22. žáří nastupuji do prvního semestru na UJEP, takže mi držte palce :D. Nejsem věřící ani člen nějaký sekty :D. Nejsem vztahový typ takže žádná holka mi nebude krást raid time :D Jinak žiju jako většina mladých v téhle zemi, užívám si dokud to jde. Svoje koničky tu rozebírat nebudu nerad bych na vás udělal špatný dojem :D
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Stoe - Holy Paladin PvE

Příspěvekod mellysko » pát 19. zář 2014 18:57:39

Jaký je tvůj v offspec a v jakém je stavu ?
Co nám můžeš nabídnout co ostatní ne ?
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Vedin
Příspěvky: 33
Registrován: pon 17. čer 2013 21:56:28
Class:: Paladin

Re: Stoe - Holy Paladin PvE

Příspěvekod Vedin » pát 19. zář 2014 19:40:35

aky mas haste, crit, mastery, spirit, mana regen? ako si na tom s progressom na twinstari?
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Stoe - Holy Paladin PvE

Příspěvekod Crafty » sob 20. zář 2014 0:54:56

Definuj mi co pro tebe znamena guilda a co WIPE.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Arasovka
Příspěvky: 74
Registrován: pon 03. bře 2014 14:56:59
Class:: Paladin

Re: Stoe - Holy Paladin PvE

Příspěvekod Arasovka » ned 21. zář 2014 15:17:33

Vedin píše:aky mas haste, crit, mastery, spirit, mana regen? ako si na tom s progressom na twinstari?



+ mi prosím vysvětli jak funguje mastery u holy paladina
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Stoe - Holy Paladin PvE

Příspěvekod Joul » úte 23. zář 2014 13:56:55

nezapomeň dnes dorazit na druhý test raid od 18:00 BOT, BWD a BH
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Stoe - Holy Paladin PvE

Příspěvekod Sarger » úte 23. zář 2014 14:35:03

ani raz si neodpovedal .. je vôbec táto prihláška ešte aktuálna ?? záujem nulový ...
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Stoe - Holy Paladin PvE

Příspěvekod mellysko » úte 23. zář 2014 18:56:43

Neaktivita .... proti
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Stoe - Holy Paladin PvE

Příspěvekod Joul » stř 24. zář 2014 6:53:35

zítra to uzavřeme
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Stoe - Holy Paladin PvE

Příspěvekod Toodyo » stř 24. zář 2014 7:53:58

Stoer píše:Napište nám něco o Vás:
V pondělí 22. žáří nastupuji do prvního semestru na UJEP, takže mi držte palce :D.


nvm ale mozna nema net apod. kdyz v pondeli zacinal na skole
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Stoe - Holy Paladin PvE

Příspěvekod Athena » čtv 25. zář 2014 19:51:06

Předpokládám, že máš nějaké technické problémy související se začátkem semestru. V neděli to uzavřu.
Stoer
Příspěvky: 3
Registrován: pát 19. zář 2014 12:22:09
Class:: Paladin

Re: Stoe - Holy Paladin PvE

Příspěvekod Stoer » čtv 25. zář 2014 22:25:12

Zdravim, koukám že se mi to tu celkem nakupilo :) omlouvám se za zdržování, ale Toodyo a Athena mají pravdu.
Zkusím to vzít všechno najednou abych vám nemusel každému odpovídat zvlášť.
Takže můj offspec je momentálně retri, ale sbírám si i eq na prot do budoucnosti. V retri gearu mam 330il takže žádná sláva poslední dobou ho stejně vůbec nevyužívám. Moje momentální staty v Holy jsou : Haste rating 1178, crit rating 931, mastery rating 237 a mana regen 3424 a v combatu 2297.Mastery funguje že vyhealovaný target dostane Iluminated healin, což je vlastně absorb a hodnota absorbu se odvíjí podle výše mastery. Jak už jsem psal v přihlášce můj progress na twinu je 25 BH a k tomu jsem na wotlku prošel celý ICC.
Guilda pro mě znamená výhody ale zároveň i povinnosti, je to taková smečka, která by měla v zájmu všech fungovat a členi by se měli snažit spolu vycházet při nejlepším lépe než dobře a společně ji spravovat. A co Wipe? To je chyba a chybami se člověk učí, ovšem když někdo dělá ty stejné chyby dokola není to příjemné trávení času pro něj ani pro ostatní. To se ovšem občas stává.
Doufám že jsem odpověděl na všechno už tak je to dosti vyčerpávající odpověď a většina z vás jí ani nedočte do konce :D
Na závěr bych se chtěl ještě omluvit za ten prošvihlej test raid. Asta vista bejby :|
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Stoe - Holy Paladin PvE

Příspěvekod Joul » pát 26. zář 2014 6:44:00

Ok doraž tedy v úterý na raid půjde se BOT BH BWD a pkud bude alespoň trochu funkční tak FW (throne of the four winds)
cca v 17:50 me napiš na nick Dropluk (kdybych nebyl online, možná půjdu za alta, tak kontaktuj kohokoliv z guildy)
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Stoer
Příspěvky: 3
Registrován: pát 19. zář 2014 12:22:09
Class:: Paladin

Re: Stoe - Holy Paladin PvE

Příspěvekod Stoer » pát 26. zář 2014 7:42:59

Nevím jestli budu mít možnost se v úterý přihlásit. Jsem doma od čtvrtka do neděle, v pondělí, úterý a ve středu jsem ve škole tudíž i v jiném městě. Dávám dohromady peníze na notebook, ale to bude ještě nějakou dobu trvat, nechci si koupit nějakou mr**u na který nepoběží ani Cata. :)
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Stoe - Holy Paladin PvE

Příspěvekod Joul » pát 26. zář 2014 9:15:35

Dobře ale zkus tedy vysvětlit co s tebou máme dělat, raidy jsou v úterý a tedy dokud nebudeš mít NTB tak se na ně nemůžeš dostavit, máme tedy přihlášku pozastavit a otevřeme jí až si ntb seženeš?
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Stoe - Holy Paladin [POZASTAVENO]

Příspěvekod Athena » stř 01. říj 2014 20:12:13

Prozatím uzavírám z technických důvodu. Jakmile budeš mít vyřešený nový PC nebo se okolnosti změní - ihned informuj....

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů