Genevieve - Fire Mage PvE [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Genevieve
Příspěvky: 16
Registrován: sob 20. zář 2014 12:15:57
Class:: Mage

Genevieve - Fire Mage PvE [NEPRIJATY]

Příspěvekod Genevieve » sob 27. zář 2014 19:32:45

Nick: Genevieve
Class/ main spec: Mage / Fire PvE
Věk: 25 let
GearScore: 348 ilvl, z toho mam boty pvp (neměl jsem štěstí v HC na drop, ale farmim Ramkahen repku) a zbraň, jelikož je dle mě lepší mít PvP s 200sp+ než modrou z dungu.
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... =Genevieve
FPS: Mám kvalitní stroj, takže na raidu (25m) běhám s 60fps

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Wow se ke mě dostalo někdy v roce 2006, začínal jsem na freečku jménem Czechdream, kde jsem se držel hodně dlouho díky kvalitní partě lidí. Jednoho dne dostal kamarád ban a odešli jsme na Anthorii, v té době RC2 TBC. Založili jsme guildu Nox Militia a dělali jsme blbosti. Ale co se nestalo, vyšla hra Age of Conan a pulka guildy odešla a už se nevrázili. A ted začíná takové šedé období a hledání nové party. Bohužel je to už nějaký pátek a opravu spoustu věcí už nepamatuju.
Nějakou dobu jsem hrál opět na Czechdreamu, kde jsem leadroval jako tank BT. Jak vyšel Wotlk tak jsem byl na oficu (Drak´thul) kde jsem za priesta odprogressoval T7 raidy s takou casual guildou. Avšak v den kdy vyšel Ulduar, guilda se rozpadla. A já zase bloudil, hrával jsem střídavě opět na Czechdreamu a Anthorii (Wotlk). Asi měsíc než vyšel Cata na ofu, jsme zase začli hrát s pár kamoši na DT, vyšel cata a odprogressoval jsem si T11 raidy na normal k tomu jsem začal aktivněji hrát PvP, vytáhl jsem 2k2 v trojkách a jelikož se naše PvE nikam nehlo, odešel jsem do jiné guildy kde jsem se věnoval nějakou dobu PvPčku. Než vyšel Firelands tak jsem si dal chvilku (nucenou) pauzu, kuli škole. Pak jsem hrál chvilku na Twinstaru na Kronosu, ale stále mě lákal Cata, takže Molte-wow byla jasná volba. No a nedávno jsem si koupil postavu tady na Twinu.

Nejlépe sem hrál v době TBC a bylo to kuli dobré partě lidí, kterou jsem od té doby ož nenašel. Od té doby spíše takový casual gameplay.

Váš raid time? Jsem schopný hrát každý den od 6ti, ale preferoval bych raid time vaší R2.

pondělí a středa máme v práci úřední hodiny do 5ti + chodím domů poměrně znaven.
úterky a čtvrtky jsou krátké a tak bych neměl problém.
pátek a sobota věnuji osobnímu životu (pivo a žena)
neděle jak kdy

Definujte svůj PvE skill:
Hraju velmi instinktivně, ale tím, že wow hraju už tak dlouho, myslím že nejsem špatný hráč.

Vypište svůj progress na Twinstaru:
BoT jsem byl na TS jednou a dali jsme 2/4
BWD jsem tu ještě nebyl
ToFW jsem tu jetě nebyl

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: http://i61.tinypic.com/33nbyqb.jpg
PvE addony mám omen na threat, recount na sledování dmg a ostatních věcí a CombustionHelper na sledování dmg ignite.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Elitist Jerks, Wowhead a co hlavně Google :)
dříve na arena junkies, mmo champions na novinky, skill capped.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Omlouvám se ale na toto se nedá už pořádně odpovědět.
Hodně jsem leavl guildu když lidi přestali hrát. Nikdy jsem nebyl vyhozen, nebo jsem neudělal nějakou botu.
Jinak na TS jsem bez guildy od doby co jsem postavu koupil, připravoval jsem se se na vás :)

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Kdysi dávno na Anthorii, na TS z chatu a spam makra.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Vím co jste zač, co je vaším cílem a jaká jste parta. U aliance mi toto dle mého názoru nikdo jiný nemůže nabídnout. Rád bych se mezi vás přidal a zažil opět to co jsem zažil s kamarády na TBC.

Koho znáte v <SFU> ?
Bohužel nikoho osobně.

Co nám můžete nabídnout?
Sám jsem kdysi dělával RL, připravenost a dochvilnost jsou mé priority.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Ano mám TS kvalitní mikrofon i sluchátka a nebojím se komunikace.

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
nemám alty

Napište nám něco o Vás:
Ve volném času se věnuju přítelkyni a začínám s 3D grafikou, momentálně pracuji jako úředník, ale do budoucna bych rád pracoval v herním průmyslu jako grafik. Občas si zahraju armu 3 nebo nejakou blbost co si koupím na steamu.

Jinak se určitě budete zajímat jak to mám s herní postavou, postavu jsem koupil před pár týdny. Koupil jsem si hvězdy za peníze a koupil jsem si mage u ali s nejvíce achievmenty. Proč ? Už mě nebaví začínat s novou postavou a zase dělat repky a achievy co jsem delal minimálně 10x, postava byla téměř holá. Trošku jsem ji nagearoval na HC a snažím se vydělávat přes mining na enchy a gemy, ale jde to pomalu.

Toť prozatím odemně vše a čekám na vaše dotazy.

S podzravem Dženeví
Digimon
Příspěvky: 54
Registrován: pát 28. bře 2014 18:13:33
Class:: Warrior

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Digimon » ned 28. zář 2014 0:00:01

Myslíš že mining / eng je naj profesia pre pve mága?
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Crafty » ned 28. zář 2014 0:03:21

Neco se mi na tobe moc libi. Pripominas mi jednoho jiz nehrajciho clena, pokud budes aspon z poloviny takovy jako on, tak mas u me velke +

:arrow: Co je pro tebe guilda?

:arrow: Jak se dostane řidič sněžného pluhu ráno do práce?

:arrow: Proc mas tak spatne profese?

:arrow: Proc jsi nechodil s LFG raidy a nezlepsil si progres?

:arrow: Jaka vlastnost ti chybi a chtel bys ji ziskat?

:arrow: Jak nazýváte baletky mužského pohlaví?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Genevieve
Příspěvky: 16
Registrován: sob 20. zář 2014 12:15:57
Class:: Mage

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Genevieve » ned 28. zář 2014 7:41:24

Uznávám ze mining a eng jsou asi nejhorší profese na castera.

Mám je jelikož byly na na postavě při koupi na skillu 400 +- a jak jsem již zmínil, postava byla bez peněz, nebylo nic lehčího než to doskillovat. Nelituji toho, mám profesi která mi trosku vydelává a zároveň jsem si udelal brýle, což byl můj pvní empic navic s libovolnými staty.

Do budoucna bych pravděpodobně rád herbal + ench.


Dobrá guilda, je pro mě časem i rodina, banda lidí se kterýma se bavím více jak s mamkou. Takováto spolek lidi pak nechci sklamat (přeci jen, kdo by chtel sklamat kamarády).

Řidič sněžného pluhu je buď to chytrý a připravený na to, že to bude ráno boj a přivstane si a jde dříve. Popřípadě spí v práci (pokud spí). A pak tu máme takové ty, kteří maj svůj traktor s radlicí v garáži.

Bez item levelu a achievu je vcelku těžké najít PuG.

Jaká vlastnost mi chybí? Chtěl bych být více flegmatik. Chtěl bych se umět teleportovat nebo vrátit čas :)

Jak nazýváte baletky mužského pohlaví?
https://www.youtube.com/watch?v=Aj2U11FYv3U
Uživatelský avatar
rokkazz
Příspěvky: 319
Registrován: sob 12. dub 2014 19:01:46
Class:: Shaman

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod rokkazz » ned 28. zář 2014 9:02:38

Genevieve píše:Chtěl bych se umět teleportovat


Preto hras za maga?
Obrázek

Spoiler:

keď sedím doma, Rokkazzko má malé R-ko, no keď vyjdem von, vedia, že Maroško má veľké M-ko, obrana pred svetom, snáď to chápeš, Ferko
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Joul » ned 28. zář 2014 9:16:04

Líbíš se mě, ale jelikož si teď musím nagearovat maga tak máš proti :D, ne teď vážně, pokud jsi spolehliví a kolektivní člověk, což z tebe prozatím vyzařuje, tak na gearu moc nezáleží,

pokud se do té doby nestane něco zásadního, rád tě uvidím v úterý v 18:00 na našem sekundárním RUNu přes všechny T11 25 ky...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Sarger » ned 28. zář 2014 10:01:26

Juuuu, môj prvý rekrut :D
Rád ťa uvidím ten utorok O 18-tej.

Ps: prepáč že som sa ti vtedy moc nemohol venovať.
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Morgulus » ned 28. zář 2014 10:26:10

Pekne, pekne. ZA
Uživatelský avatar
Genevieve
Příspěvky: 16
Registrován: sob 20. zář 2014 12:15:57
Class:: Mage

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Genevieve » pon 29. zář 2014 7:48:07

rokkazz píše:
Genevieve píše:Chtěl bych se umět teleportovat

Preto hras za maga?


:) No vidíš, to mě ani nenapadlo. Každopádně když jdu někdy domů z práce nebo hospody tak ten teleport by se fakt hodil.


Jinak s úterket počítam a budu ready.

Stále čekám na nějaké ty záludné otázky od Tygrice :)
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Tygricka » pon 29. zář 2014 8:49:01

Neboj ty příjdou dnes :twisted:
Obrázek
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Tygricka » pon 29. zář 2014 17:53:27

1) Proč by mage měl být mezi prvníma na těhle bossech? Nefarian, Maloriak, Omntron systém, Chogal.
2) Řekni mi 3 situace(nesmí být duplicitní) kdy se vyplatí dát fire blast.
3) Na kolik creatur se vyplatí dát blizzard aby se ti dobila efektivně mana?
4) Přidá pyromaniac přesně 10% hastu? Ať už ano nebo ne, tak chci slyšet proč.
5) Jsem člověk, který si právě nainstaloval wowko a začal hrát mága. Vysvětli mi co je to crit munching.
Obrázek
Uživatelský avatar
Genevieve
Příspěvky: 16
Registrován: sob 20. zář 2014 12:15:57
Class:: Mage

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Genevieve » pon 29. zář 2014 19:32:43

1) Proč by mage měl být mezi prvníma na těhle bossech?
Nefarian Řekl bych, že jen díky fázi kdy je neff nahoře a lidi na sloupech
Maloriak Plošný dmg v zelené fázi
Omntron systém Spellsteal converted power z arcanotrona
Chogal Plošný dmg malých addů

2) Řekni mi 3 situace(nesmí být duplicitní) kdy se vyplatí dát fire blast.
Při procu Impact > rozházení dotek z targetu na okolní targety.
Opět při procu Impact a stunu nepřitele > zrušení castu nebo mc.
Při nuceném pohybu v kombinaci s scorch.
A s Improved Fire Blast kdy mi přidá na Fire Blast větší šanci na crit a tím bych zkusil štěstí na proc hot streak po critu.

3) Na kolik creatur se vyplatí dát blizzard aby se ti dobila efektivně mana?
Abych se přiznal, toto absolutně netuším.

4) Přidá pyromaniac přesně 10% hastu? Ať už ano nebo ne, tak chci slyšet proč.
Jasně, přidá 10% když si do talentu dám oba body. Každopádne se zapne, když mám fire dotky na 3 a více targetech.

5) Jsem člověk, který si právě nainstaloval wowko a začal hrát mága. Vysvětli mi co je to crit munching.
crit munching pokud chápu tedy dobře, bych vysvětlil... Pokud máš talent improved hot streak, tak při dvou direct fire kritech dostaneš instatní pyro zadarmo.

ignite munching je stackování ignite na targetu. Po critu fire spellu se spusti na targetu dotka jménem ignite, critneš-li během trvání ignitu znova, dotka se prodlouží a dmg dotky se zvýší.
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Azzinoth » pon 29. zář 2014 20:04:10

absolutne netusim o fire magovy v PvEcku na cataclysme ale pri tom Chogalovy by som skor typol 3 Fazu na corruption burst (len sa domnievam)
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Genevieve
Příspěvky: 16
Registrován: sob 20. zář 2014 12:15:57
Class:: Mage

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Genevieve » pon 29. zář 2014 20:17:23

3. Fáze a corruption burst... no. Po celou dobu fightu se snažím nedostávat corruption, proto v poslední fázi tech 100% nebudu mít tak dlouho a zároveň i když se odpalují CD, myslím že na tech addech vytáhnu mnohem větší dmg. Ale byl jsem BoTko naposled před 3mi lety na ofu a to ještě za frost mage.

Co a jak uvidím až během boje na Twinu.
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Tygricka » pon 29. zář 2014 20:25:31

Ještě tě trošku potrápím.
Vše co si řekl o těch bossech je pravda, ale popřemýšlej co všichni vyjmenovaní bossové mají stejného.
K azzimu má pravdu, děláte se to až na heroic verzi, tím tě zatěžovat teď nebudu.
Blizzard se vyplatí když máš více 3addky které stojí nebo 4 které se pohybují.
Zkus si nahodit na 3 targety dotky a odpověz znovu na otázku ohledně pyromaniacu. A proč to tak je.
Poradím ti crit munching je když hodíš dva spelly in time a něco kvůli toho nedostaneš. Zkus pohledat a vysvětlit ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Genevieve
Příspěvky: 16
Registrován: sob 20. zář 2014 12:15:57
Class:: Mage

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Genevieve » pon 29. zář 2014 21:09:57

S těma bossema mě fakt už asi nic nenapadá... pokud tedy myslíš první v dmg. Krom toho že všude jsou addi, tzn (když už jsme mluvili o tom pyromaniac) mam rozhazene dotky a tím o 10% haste víc.
Kdybys myslel první v raidu na invite... řekl bych ještě, že mage je multi funkční. Díky spellsteall na Omntron a Maloriakovi, pohybu s laserem a debuffem. Kvalitní plošný dmg a Dragons breath na Chogalovi. Ale podobné vlastnosti maj i jiné class. Nechám se podat.

3 dotky jsem nahodil a ziskal jsem 10% a diky tomu 13% (+3% z netherwind presence) a to je + tik living bomb a pyra (když jsem nahatý).

a ten crit munching me napadá jen, když critnu fb i insta pyro (vystřelené naráz) tak do ignite se mi zapocita jen fb.
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Tygricka » pon 29. zář 2014 22:00:14

Genevieve píše:S těma bossema mě fakt už asi nic nenapadá... pokud tedy myslíš první v dmg. Krom toho že všude jsou addi, tzn (když už jsme mluvili o tom pyromaniac) mam rozhazene dotky a tím o 10% haste víc.
Kdybys myslel první v raidu na invite... řekl bych ještě, že mage je multi funkční. Díky spellsteall na Omntron a Maloriakovi, pohybu s laserem a debuffem. Kvalitní plošný dmg a Dragons breath na Chogalovi. Ale podobné vlastnosti maj i jiné class. Nechám se podat.

3 dotky jsem nahodil a ziskal jsem 10% a diky tomu 13% (+3% z netherwind presence) a to je + tik living bomb a pyra (když jsem nahatý).

a ten crit munching me napadá jen, když critnu fb i insta pyro (vystřelené naráz) tak do ignite se mi zapocita jen fb.

Heuréka, ti bossové ti umožní pyromaniac.
Zkus to s gearem na sobě. Přidá ti to více než 10%.
Přesně tak, když vystřelíš 2 crity rychle za sebou připočítá se ti jen ten první.

GL na test raidu zítra
Obrázek
Uživatelský avatar
Genevieve
Příspěvky: 16
Registrován: sob 20. zář 2014 12:15:57
Class:: Mage

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Genevieve » úte 30. zář 2014 22:11:56

Děkuji za první test raid. Bylo to... zajímave.

Maličko mě zarazil ten chaos na TS, mluveni o taktice a mezitím o jiných věcech je poněkud neprofesionální. Ale po par wipech vás sranda přešla a bylo to takové jak znám. Jako jasně, sranda na raidu musí být, ale osobně jsem se téměř nesoustředil.

Co se mě týče, ten dmg byl fakt slabý... až jsem se i sám divil co to točím. Přistihl jsem se 3x že jsem dal Combustion setinu po skončení ignite, takže dohoven, ale i když se mi dařilo, tak to byla slabota.

Další věc co mi vadila byl loot. Padlo pár cloth itemů a vše vyžral Joul za svého alta. Jasně group loot je group loot, ale tak když uz mam 3 itemy, tak snad nechám i něco ostatním.
Naštěstí používáte EPGP a toto mě do budoucna snad nebude muset tankovat.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Joul » úte 30. zář 2014 22:45:52

uvědomuješ si že nepadl jediný item na mage? každý item co jsem vzal byl Spiritový, takové by normální magové brát neměli, bral jsem to právě proto, že je to lepší jak 232 (TOC 10) IL a protože jsem věděl že skutečné věci na Mage pasuji...

navíc si to neberu, že jsem si řekl, ok doexpil jsem mage tak si ho nagearuju, ale bylo rozhodnuto vzhledem k počtu retri paladinů a obecně meele dmg na raidu, že mám switchnout do mágá... (nedělá mě radost kazit si prioritu kvůli altovi na svého maina priesta....)
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Morgulus » úte 30. zář 2014 22:56:11

Ak itemy chce človek z LFG tak /rolluje. Takisto rollujú od nás len ľudia, ktorí to ešte nemajú a chcú to, a my si pekne dohliadneme že ten item dostane
podľa EPGP a dostane za neho aj GPčka. Nechodíme ako väčšina guild na FL, alebo 2 FL, za celú moju éru v SFU nič SFU na raide nenynjla. Pokiaľ by si vyhral
roll na item ktorý by si chcel tak by si ho dostal. Som toho istého názoru ako Joul, aj keď to išlo na alta za ktorého pravdepobne bude chodiť, nakoľko nám
chýbajú v sekundáre rangedka, tak radšej mu dať item aj keď so spiritom ako by sa to malo dissnuť.
Niekedy sa treba viac sústrediť na encounter ako na loot, skôr či neskôr to každý bude mať. Bez failov sa to dalo dať, ale wipy nám ukázali kde by sme sa mali
zlepšiť.

Teraz k tvojmu výkonu: dmg obstojný, tvoja sebakritika sa mi páči, podľa mňa si podal z tých čo boli na testraide najlepší výkon.

Máš moje ZA.
Uživatelský avatar
Genevieve
Příspěvky: 16
Registrován: sob 20. zář 2014 12:15:57
Class:: Mage

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Genevieve » stř 01. říj 2014 6:18:21

Shadow of Dread, Bell of Enraging Resonance, Hands of the Twilight Council, Belt of Arcane Storms

Osobně si tam spirit nevidím a když to tedy nejsou mage itemy tak oba dva jsme meli horší a nepřenechal jsi ani jeden. Ale nebudu se hádat kuli hře :) roll je roll a příště budu mít třeba štěstí na setovky.
Pokud mě teda pošlete dále :P
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Joul » stř 01. říj 2014 6:46:03

Ještě promluvím s Tygričkou, ale až na ten trinket myslím, že nic není BIS, takže tě může těšit, že až příští týden padnou ty BISové, tak budeš jediný kdo je bude chtít...
jinak prostě takhle roll funguje, taky jsem musel X krát dávat item co ještě nepadl a půlka raidu ho chtěla člověku na testu protože prostě rollnul...

počkej až budeš u nás a pak se můžeme bavit o přenechávání itemů (uvnitř guildy to funguje jako samozřejmost)

příští týden, stejný čas stejný den, pokud neřekne Tygřička jinak :-)
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Pyrogos
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 11. zář 2014 21:22:06
Class:: Mage

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Pyrogos » stř 01. říj 2014 6:52:45

Nevim jestli loot hunteni je nejlepsi pristup k raidu :) navic znam mrte guild kde testovana osoba mma posledni prioritu pred dissenchantem .. tady nam davaji moznost vyhrat roll coz je imo docela super :) bohuzel mel vetsi stesti:D
Uživatelský avatar
Genevieve
Příspěvky: 16
Registrován: sob 20. zář 2014 12:15:57
Class:: Mage

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Genevieve » stř 01. říj 2014 7:42:37

Joul píše:Ještě promluvím s Tygričkou, ale až na ten trinket myslím, že nic není BIS, takže tě může těšit, že až příští týden padnou ty BISové, tak budeš jediný kdo je bude chtít...
jinak prostě takhle roll funguje, taky jsem musel X krát dávat item co ještě nepadl a půlka raidu ho chtěla člověku na testu protože prostě rollnul...


jo v poho, příště budu královnou já :twisted:

Pyrogos píše:Nevim jestli loot hunteni je nejlepsi pristup k raidu :) navic znam mrte guild kde testovana osoba mma posledni prioritu pred dissenchantem .. tady nam davaji moznost vyhrat roll coz je imo docela super :) bohuzel mel vetsi stesti:D


to máš pravdu no, třeba si toho cenit :)


Edit: Btw chodíte na PTR testovat ? Třebas toho alakira testnout na ptr a najít si na něj taktiku (teda pokud nějaká je možná) by nebylo od věci. A předejít tím zbytečným wipům během "progressu"
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Joul » stř 01. říj 2014 7:58:36

ještě jsem neviděl bosse co by na twinstaru fungoval stejně na PTR a poté při spuštění na normálním serveru, navíc v něděli kdy byl progres tohoto bosse, fungoval úplně jinak než v úterý... v úterý není progres jako takový, oficiální progres probíhá v neděli, v úterý se už jen vezeme na tom co se v neděli vymyslelo..
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Toodyo » stř 01. říj 2014 8:25:59

Na ptr jsme byli akorat pred BoTkem ...... a ten rozdil ........... od te doby nikdy vic
Hlavne tady ty nove otevreny raidy funguji vzdy pofiderne at to testuje kolik chce lidi ....... priklady - na Botku to byli debufy na dracich ( i presto se to dalo kill)
bwd - magmaw kdy ma vyskocit nekolik lidi na tu jeho hlavu a pripoutat ho tak byl problem tam vylest... range mezi nefem a onyxkou na debuff atd ....
BH - argaloth - ohne ........

takze jit na PTR a koumat nad taktikama je ztrata casu

btw o ten gear az tak nejde kopa lidi ma dobre nagearovany alty takze tak momentalne se spis ceka na urcity itemy ktery nam proste nepadaj takze bych si stim starosti nedelal .. nez opravej to co je rozesrany ted + doplnit heroic ability tak to bude tak do vanoc nejmin...(muj odhad) ... na progress HC tu bude kopa lidi i s full altama ...
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Genevieve
Příspěvky: 16
Registrován: sob 20. zář 2014 12:15:57
Class:: Mage

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Genevieve » stř 01. říj 2014 8:32:01

To je pak naprd kdyz PTR neplní svou roli, škoda no.
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Tygricka » stř 01. říj 2014 12:12:44

Spíš by mě zajímaly tyhlety dropy v tvém DPS. Máš nestabilní internet? http://prntscr.com/4s0v58
Obrázek
Uživatelský avatar
Genevieve
Příspěvky: 16
Registrován: sob 20. zář 2014 12:15:57
Class:: Mage

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Genevieve » stř 01. říj 2014 12:30:33

Dobrý graf, co to je za addon ?

Podle času ti přesně neřeknu který to byl boss to byl a co se tam dělo. Okolo 9te jsme byli BWD myslím a tam jdem si taktikou i rotací poměrně jistý.

Každopádně až na athramedese, jsem dmgoval porad. Jedu klasicky fb + udržuju lb. Když mam hot streak narvu ho tam po fb, když mi padne lb tak nahodim prvne lb a až pak narvu pyro.

Co vím kde jsem měl špatnou rotaci, tak to byl halfus, kdy se mi povedlo krásně dát combust setinu po padu ignite... to samé se mi povedlo na Magmawovi a eště někom. Na Magmawovi se mi zároveň povedlo vlest do hlavy, tak jsem ukotvil bosse a pak mi chvilku trvalo nez jsem ho znova naklikl.
Ten drop dps může být způsoben tím, že mi to necritovalo ? Občas mi příjde, že treba 15s necritnu a někdy crituju až moc.

Co se pohybu týče během encounteru, tak s tím jsem problém neměl. Jen u toho athramedese jsem ve fázi kdy lítal držel jen LB.


Jinak internet mám stabilní a hraju bez lagů, myslím že jediný zásek wowka jsem měl na valioně ale to trvalo jen tak 3s.
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Toodyo » stř 01. říj 2014 13:00:10

to je graf z WoL a ten imba dmg taken co tam je do nebes je asi od maloriaka ... takze to je vychozi bod :D
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Genevieve
Příspěvky: 16
Registrován: sob 20. zář 2014 12:15:57
Class:: Mage

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Genevieve » stř 01. říj 2014 15:53:37

Ten WoL funguje jako klasicky recount akorad na webu, že ? Myslim že jsem kdysi taky dělal logy. Zkusim na přiští raid zapnout a kouknout co dělám špatně a při čem jsou ty poklesy dps.
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Tygricka » stř 01. říj 2014 16:21:09

Jinak nechápu jaktože máš tak malý pull dmg. Máš 2 proc trikety + prepot. Měl bys mít tak o 40% větší dmg na 20sekund než average dmg. Předcástuješ spelly?
Obrázek
Uživatelský avatar
Genevieve
Příspěvky: 16
Registrován: sob 20. zář 2014 12:15:57
Class:: Mage

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Genevieve » stř 01. říj 2014 17:22:41

Otvírám přes hard cast pyro > LB > spam FB.

Zezačátku jsem začínal přes scorch > LB > spam FB bo jsem nechtěl ninja pullnout.

Prepot myšleno tím potku před pullem mě nenapadlo.

Co se trinketů týče, zapínaj se jak se jim zachce. Někdy naráz, někdy mi procne jen jeden a druhy až po minutě, někdy trva třeba 15s než procne aspoň jeden.
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Tygricka » stř 08. říj 2014 10:09:33

Zajímavé, podíváme se tedy pak na to. Dneska se pokusím vyřešit přihlášku a dát tě na další krok.
Obrázek
Uživatelský avatar
Genevieve
Příspěvky: 16
Registrován: sob 20. zář 2014 12:15:57
Class:: Mage

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Genevieve » stř 08. říj 2014 12:55:32

Prosím o vypsání chyb co si všimneš, nebo co ti příjde divné... popř. si napíšem ve hře.
Uživatelský avatar
Genevieve
Příspěvky: 16
Registrován: sob 20. zář 2014 12:15:57
Class:: Mage

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Genevieve » ned 12. říj 2014 15:33:50

Tygricka píše:Zajímavé, podíváme se tedy pak na to. Dneska se pokusím vyřešit přihlášku a dát tě na další krok.


Prosím o nějaké to vyjádření, jestli postupuju dále na pohovor, nebo co se bude dít. Každopádně počítám v úterý s dalším raidem.

Ve hře jsem teď par dnů nebyl, jelikož byly volby a já dělal 16tky na úřadu, ale forum sleduji stále.
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Morgulus » ned 12. říj 2014 15:39:08

Na raidy v utorok s tebou na 100% počítame, vo štvrtok sme mali poradu a Tygricka by si s tebou mal dohodnúť termín pohovoru
podľa toho čo som počul. Len sa musíte nejako stretnúť obaja v hre.
Uživatelský avatar
Genevieve
Příspěvky: 16
Registrován: sob 20. zář 2014 12:15:57
Class:: Mage

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Genevieve » úte 14. říj 2014 11:49:13

Zdravím, dnes jsme si s přítelkyní našli nový byt budem se stěhovat. Bohužel je byt momentálně bez připojení k internetu. A než se nastěhujeme a seženeme net, bude to pravděpodobně chvíli trvat. S tím jsou i spojené přípravy ke stěhování, do kterých budu dávat všechen můj volný čas mimo práci.
Došel jsem k názoru, že bude nejlepší pozastavit mou přihlášku a uvidí se později co a jak. Tímto se taky omlouvám z úterního raidu na který se bohužel nedostavím.

Přeji mnoho úspěchů při HC progressu. Za pár týdnů bych pravděpodobně zkusil štěstí znova.

S pozdravem a přáním příjemného dne - Genevieve
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Genevieve - Fire Mage PvE

Příspěvekod Tygricka » stř 15. říj 2014 17:18:22

Ahoj, to je velká škoda, myslel jsem si, že po test raidu tě posunu už na pohovor, kdyby sis to rozmyslel, dej vědět.
Obrázek

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů