Přihláška Humanboss a Vision [STARA PRIHLASKA]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Přihláška Humanboss a Vision [STARA PRIHLASKA]

Příspěvekod Vision13 » čtv 30. říj 2014 21:20:50

Nick:
Vision a Humanboss

Class/ main spec:
Vision – Holy Paladin a Humanboss – Sh Priest Věk: Vision (Muž 32) a Humanboss (manželka… na věk se jí prosím optejte sami J to by ode mě nebylo slušné.

GearScore: Vision 357 full pve
Humanboss – 356 full pve

Link na armory:
http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Vision
http://armory.twinstar.cz/character-she ... =Humanboss

FPS: toto bude aktuální cca za měsíc, protože jeden počítač se staví na objednávku a druhý, který je rok starý, dostane nová střeva v podobě výkonější grafiky.Zatím jede v SW na náměstí s high efekty kde má 40 fps

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Wow jsem začal hrát před šesti ..možná sedmi lety, kde jsem se seznámil s Humanbossem, která byla shodou okolností můj první Guild Master v malé Guildě na Valhalle. Kde jsem se seznámil nejen s hrou . Humanboss začala hrát, protože to byl nejlepší způsob, jak se vyhnout psaní bakalářky :D

Váš raid time?
Čas je naším nepřítelem a tak nám pro pracovní vytíženost vyhovují večerní hodiny. Pokud je to v týdnu, tak jsme jen lidi a do práce potřebujem dojít v jiné podobě než zombie. Po/út 18:30 – 24 je max rozpětí, které jsme ochotni obětovat.

Definujte svůj PvE skill:
Toto je těžká otázka a tak trošku past. Pokud nás budu podceňovat, tak si nepomohu. Chvála se dobře poslouchá a špatně píše. A tak můžeme nabídnout jen jediné.. zkuste nás a uvidíte zda jsme lidi , kteří stojí za Váš čas a dejte nám možnost poznat kdo jste vy, abychom věděli i my, že jste víc než jen Guilda… Guildu totiž nedělají jen dobří hráči, ale hlavně dobří lidé. Hrajeme pouze PVE

Vypište svůj progress na Twinstaru:
Bohužel progres není slavný. Rozepisovat o tom co bylo, je nezajímavé a zbytečně zdlouhavé. Řeknu jen, že HC raid mody jsem na wtl neměl to štěstí hrát pro malost guildy a nedostatek volného času, ale klasiku jsem běhal s worldem. Od nástupu Cata hrajeme s manželkou spolu, pro odreagování každý týden, jak jen ID dovolí. Manželka ještě neměla to štěstí sundat bwd kde má 5/6 a Toc 3/4.. Já (Vision) mám bwd 6/ 6 a bot 3/4. Nechci rozvádět důvody, proč to ještě nemáme dole, ale při pohovoru na to rád odpovím a věřím, že odpověď se bude líbit. Prosím neptejte se mě na to jinde než osobně. Děkuji ( díky Vám, po 25kach v úterý mame dole vse :) )

vysvětlení používaných addonů

Jelikož Wow hraji již dlouho, tak jsem si mezi addony našel své favority, které mi vyhovují a tak je má i manželka. Jelikož mám main Holy, tak favoritem je Healbot , který mi jasně ukazuje co kdy dělat. Ukazuje mi komu přijde dmg, kdo je již léčen někým jiným, kdo si na koho hodil Bacon , aby ten můj měl nějaký smysl a podobně.. Ten addon umí snad vše a rád si sním dopomáhám i při tankování, kde jednoduchým klikáním snižuji aggro těm,kteří ho mají moc. Rychlé naklikávání bublin pro ohrožené healery atd atd. Klasiku jako DBM snad rozepisovat nemusím a pak jen spoustu vychytávek, jako je bagnon, Raid roll (sem tam si zaleadruju, pokud není někdo lepší a tento addon umí krásně hlídat roll ) enchantrix, auctioner… atd atd Humanboss navíc používá ShadowTimers, který hlídá tikot dotek

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Vision – Holy Paladin / off tank . Zdroje jsou internet a hlavně zkušení hráči, kteří poradí (bohužel na Cata jsem neměl to štěstí na člověka, co by věděl více, než jsem načetl). Na raidy je dobré koukat na Youtube, kde jsou návody opravdu pěkné, ale chce to i číst, protože né vše co třeba hlídat je i vidět. 6let hraju aktivně jen heal a tank (pokud musím )

Humanboss – Main SH Priest a snaží se ovládnouti i Disco. Zdroje : Youtube a hlavně strejda Google, s lidma co se snaží poradit.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: První Guilda je vždy jen na rozkoukání a člověk neví co se děje. Druhou Guildu jsem vedl sám cca dva roky za pomoci přátel na Servru Valhalla a 2 roky do jejího rozpadu zde na Twinu. Hráči se mnou přešli ze srvru na srvr i za cenu xpeni postav od znova. Guilda se rozpadla z důvodu odchodu velké části lidí na Cata srvr. Kam jsem nebyl ochoten Guildu následovat, pro velké životní změny v osobním životě a nedostatek času. A tak jsem zústal Gum sám sobě cca rok a raidy sem skládal z worldu a nebo jsem se někam nacpal. Poslední rok, nebo dva ..hledám novou Guildu pro mě a mou manželku, která se od příchodu Cataclysmu na Twin, opět vrátila k aktivnímu hraní, které bereme jako příjemné odreagování od světa. Prošli jsme asi třema guildama, ale bohužel hloupost a vulgarita nás rychle odradila. Poslední guilda kde jsme byli se jmenovala Stratení Hrdinove. Přechod na Cata ji rozložil a dlouho jsme hráli v 5 ti lidech bez Gum. Momentálně je naším domovem guilda The Den. Pokud vás zajímá to, na co se tu ptáte.. Tj. důvod odchodu. Tak se prosím ptejte na pohovoru osobně. Loajalitu chcete a my ji nabízíme. Jak by jste nám mohli věřit, když bych tu teď napsal něco, co by mohlo ublížit guildě, kde jsme.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Vaše nabídka na worldu, kde hledáte lidi na doplnění raidu je lákavá natolik, že jsme si našli Vaše stránky

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Hledáme víc než jen Guildu. Ze zkušenosti víme, že vedení guildy není na jediném člověku, ale drží ji přátelství a spolupráce. Je vidět, že to u Vás funguje a to nás láká.

Koho znáte v <SFU> ? zatím nikoho, ale to se může změnit

Co nám můžete nabídnout? Slušnost, loajalitu a dva hráče v jedné přihlášce. To jistě nemáte každý den. Manželka má postavu jen jednu, ale já jich mám několik a tak mohu nabídnout i několik id pro jeden raid. V profesích jsme soběstační a vyrobit si umíme vše co potřebujeme.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? Voják se stará, voják má. Používáme co je potřeba.. V raidu mluví vždy jen jeden..( sedíme vedle sebe a echo je mrcha )..

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
85 Humanboss (main priest) SH / Dis – zastává názor, že hrát raději jednu a pořádně. Dává přednost osobnímu životu, než ztrácet čas s něčím co by nemohla hrát na 100%.
85 Vision (main pala) Heal / tank – Tuto postavu nešidím a vždy ji všude táhnu jako vlajkovou loď .
85 Puma (druid) – Heal / tank – dmg mě nebaví :p ( heal je main spec )
85 Kappacz (warlock) Des /Dem– za dmg nehraju moc rád a přiznávám Locka zatím nezvládám i když se učím. Profese se hodí
81+ Kappa (pala) Až to doexpím, tak to bude Tank / r3/h jeste nvm (sem tam se hodí tank co odstojí jen jednoho bosse a nekazí id mainovi at už v hc dungach, kde nekomu uteče tank a podobně

Přijmout jen jednoho z nás je k ničemu, protože jeden bez druhého jsme byli celý život :) teď jsme jeden :p
Hrajeme jen Pve
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Uživatelský avatar
Yoshimo
Příspěvky: 291
Registrován: sob 15. čer 2013 13:14:17
Class:: Druid

Re: Přihláška Humanboss a Vision

Příspěvekod Yoshimo » pát 31. říj 2014 11:45:57

kazdej za sebe, do ty doby je to bezpredmetna prihlaska
Yoshimo the Kingslayer
Obrázek
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Přihláška Humanboss a Vision

Příspěvekod Pepíkus » pát 31. říj 2014 12:30:18

Yoshi bořič partnerské romantiky :D

tuhle prihlasku tady klidne nech tak jak je, ale at jeste vytvori Humanboss svuj topic, jenom pro poradek at se tam muzem vyjadrovat primo k ni
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Přihláška Humanboss a Vision

Příspěvekod Vision13 » pát 31. říj 2014 12:32:07

Víte, my jsme jeden a tak jedna přihláška. Rádi odpovíme na vše, na co se optáte a to jednotlivě, každý sám za sebe. Pokud by jste nevzali jednoho z nás, tak je to stejné jako by jste nevzali nikoho. V manželství to funguje stejně jako vaše zásady v guildě ,,jeden za vsechny, vsichni za jednoho" a tak nás prosím nenuťte, aby hrál každý sám za sebe, když máme jeden druhého.
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Přihláška Humanboss a Vision

Příspěvekod Morgulus » pát 31. říj 2014 12:55:43

Tiež som názoru že každý vlastnú prihlášku ....
Uživatelský avatar
Pyrogos
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 11. zář 2014 21:22:06
Class:: Mage

Re: Přihláška Humanboss a Vision

Příspěvekod Pyrogos » pát 31. říj 2014 13:35:20

dobře, můžete podporovat jeden zajednoho, ale my potřebujeme mít pořádek v otázkách a odpovědích v přihláškách ;) neber to jako rozdělování vás
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Přihláška Humanboss a Vision

Příspěvekod Jelasha » pát 31. říj 2014 21:34:31

Uz je to nejakej ten patek, co jsem hrala dohromady s pritelem a do jedne guildy sem napsala prihlasku za oba dohromady a odpovidala jen ja... Takze vzhledem k mym zkusenostem :D jsem za to, abyste kazdy napsal svou :) ... Sice jste manzele, cimz jste spjati, ale i presto jste dve osoby, ktere musime prijimat zvlast s individualnim pristupem :). Samozrejme pokud by jeden z vas neuspel, tak to druhy nemusi prijmout tak ci tak. ;)
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Worgina
Příspěvky: 13
Registrován: pon 29. zář 2014 0:07:44
Class:: Druid

Re: Přihláška Humanboss a Vision

Příspěvekod Worgina » sob 01. lis 2014 11:11:31

Je to hezký, že držíte tak při sobě, ale pro přehled by byly asi opravdu lepší 2 přihlášky :)
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Přihláška Humanboss a Vision

Příspěvekod Vision13 » sob 01. lis 2014 11:40:17

Ahoj,
vidím, že birokracie je prostě českou populací odsuzována, ale i striktně vyžadována :) Doufáme, že na nás tento pokus o jednotnou přihlášku hned neuvrhne Vaše zamračená obočí, ale že alespoň někoho z Vás i donutila se pousmát. Prosíme tedy o smazání této přihlášky a během dne odešleme nové a to každý sám za sebe. Je nám jasné že pořádek musí být a i když se v životě rádi řadíme mezi rebely, tak umíme ipoznat, kdy je třeba hrát podle pravidel.
Děkujem a těšíme se na Váš zájem v nových a snad lepších přihláškách
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů