VISION - Paladin [PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

VISION - Paladin [PRIJATY]

Příspěvekod Vision13 » sob 01. lis 2014 18:10:33

Nick:
Vision ( 32 )
Holy Paladin - 357 full pve
Vision

FPS v SW 40 fps v 25ce padala na 23 :( ( novou grafiku objednáváme zitra )

Wow jsem začal hrát před šesti ..možná sedmi lety. To, že jsem dnes tady a píšu přihlášku je myslím dostatečnou vizitkou o tom jak mám hru rád.
Po/út 18:30 – 24 je max rozpětí, které jsem ochoten obětovat.
Definujte svůj PvE skill:
Pve skill se definuje těžko.. nehraji nic jiného než PvE Baví mě kolektivní hra, kde si lidi navzájem pomáhají sundat každou potvoru co stojí v cestě.
Vypište svůj progress na Twinstaru:
Na Twin jsem přišel v době kdy se spouštěl Wtl, ze servru Valhalla, kde jsem již nějaké roky hrál. Postavu jsem si vyexpil sám. Mainem jsem Heal a off mám tank

Screen UI - https://drive.google.com/file/d/0B3Ml71nQVXQcTDVIeU11bWVvYms/view?pli=1

Jelikož Wow hraji již dlouho, tak jsem si mezi addony našel své favority. Jelikož mám main Holy, tak favoritem je Healbot , který mi jasně ukazuje co kdy dělat. Ukazuje mi komu přijde dmg, kdo je již léčen někým jiným, kdo si na koho hodil Bacon , aby ten můj měl nějaký smysl a podobně.. Ten addon umí snad vše a rád si sním dopomáhám i při tankování, kde jednoduchým klikáním snižuji aggro těm,kteří ho mají moc. Rychlé naklikávání bublin pro ohrožené healery atd atd. Klasiku jako DBM snad rozepisovat nemusím a pak jen spoustu vychytávek, jako je bagnon, Raid roll enchantrix, auctioner, OmniCC ( hlídá tikot cd ) Recount… atd atd

Zdroje jsou internet a hlavně zkušení hráči, kteří poradí. Někdy je opravdu těžké si vybrat tu správnou cestu, protože co hráč, to názor. Raidy co neznám si pouštím na youtube, ale chce to i číst, protože né vše co třeba hlídat je i vidět. 6let hraju aktivně jen heal a tank (pokud musím )

První Guilda je vždy jen na rozkoukání a člověk neví co se děje. Druhou Guildu jsem vedl sám 4 roky..cca dva roky za pomoci přátel na Servru Valhalla a 2 roky do jejího rozpadu zde na Twinu. Guilda se mnou přešla ze srvru na srvr i za cenu xpeni postav od znovu. Guilda se rozpadla z důvodu odchodu velké části lidí na Cata srvr. Kam jsem nebyl ochoten Guildu následovat, pro velké životní změny v osobním životě a nedostatek času. Poslední dva roky hledám novou Guildu pro mě a mou manželku, která se od příchodu Cataclysmu na Twin, opět vrátila k aktivnímu hraní. Hru bereme jako příjemné odreagování od světa. Momentálně je naším domovem guilda The Den. Pokud vás zajímá to, na co se tu ptáte.. Tj. důvod odchodu. Tak se prosím ptejte na pohovoru osobně. Loajalitu chcete a my ji nabízíme. Jak by jste nám mohli věřit, když bych tu teď napsal něco, co by mohlo ublížit guildě, kde jsme.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
vaše nabídka na worldu, že hledáte lidi na doplnění raidu je lákavá na tolik, že jsme si našli Vaše stránky.

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Hledáme víc než jen Guildu. Ze zkušenosti vím, že vedení guildy není na jediném člověku, ale drží ji přátelství a spolupráce. Je vidět, že to u Vás funguje a to nás láká.

Koho znáte v <SFU> ? zatím nikoho, ale to se může změnit

Co nám můžete nabídnout?
Slušnost, loajalitu a věrnost. Pokud někde dokáži poradit, tak se o to snažím. Mám více postav a nevadí mi logovat do raidu i více charů, kterým tak zničím ID. Pokud to bude pro úspěšné dokončení potřeba udělám co je v mých možnostech.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? Ano.... používám co je potřeba.

85 Vision (main pala) Heal / tank – Tuto postavu nešidím a vždy ji všude táhnu jako vlajkovou loď .
85 Puma (druid) – Heal / tank – dmg mě nebaví :p ( heal je main spec )
85 Kappacz (warlock) Des /Dem– za dmg nehraju moc rád a přiznávám Locka zatím nezvládám i když se učím. Profese se hodí
81+ Kappa (pala) Až to doexpím, tak to bude Tank / r3/h jeste nvm (sem tam se hodí tank co odstojí jen jednoho bosse a nekazí id mainovi at už v hc dungach, kde nekomu uteče tank a podobně
Co se aktivity týká, tak asi nejlepším příkladem jsou jména mých postav. Tím se nechci chlubit, ale každý ví jak těžko se k takovým nickům dostat a po příchodů hráčů z ostatních servrů se přejmenovat museli oni a né já, protože nikdo neměl odehráno více času.
Vše co hraji je jen PVE

A něco o mě ? :D Pro spoustu lidí jsme divní, protože nemáme televizi, která nám nesmí do domu. Baví mě Česká historie a jednou se snad i dokopu, abych vzal detektor a šel vykopat nějakej ten poklad :)
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Vision - Holy Paladin PVE

Příspěvekod Vojel » sob 01. lis 2014 20:26:22

Vypadáte jako vážně rozumní lidé, jenže mám smíšené pocity ,zda chápete jak tato guilda funguje a jak bude fungovat další Pár, i když manželský, v Guildě. Bohužel si myslím , že pochopit Humor a chování Guildy, která není založená na Raidech , ale na Lidech.! , bude pro manželský pár velký problém, ( co teprve můj humor ;) ) . Další problém je Sarger, mno o tom se dozvíte , když budete přijatí. Takže pokud jsem vás neodradil a vy i nadále máte zájem se přidat do naší malé sekty máte odemě jedno velké Ojeté PRO

jo a PS: U nás všichni Milujeme Craftyho, jestli projdete pohovorem, budete na řadě ve čtvrtek, doufám že se vám to nekryje s prácí ;) :D :D :D
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Vision - Holy Paladin PVE

Příspěvekod Jelasha » ned 02. lis 2014 0:47:09

:) Nevim proc, ale mam takovej pocit, ze te odnekud uz znam :D ... No treba si casem vzpomenu :P ;)... Nevim jak na tom bude ten raid time jelikoz sekundar zacina 18.00 :/ ... Jinak si nemyslim, ze by uskodil dalsi test raid ;).
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Vision - Holy Paladin PVE

Příspěvekod Sarger » ned 02. lis 2014 2:08:37

Nakoľko Holy paladinovi rozumiem asi ako rogune, tak do toho moc kecať nebudem, ale na ten gear to bolo popravde dosť .. slabé
Čo som si všimol, tak nepoužívaš Word of Glory (0) , a zas dosť hojne holy light (41). Naopak u Kathii som videl minimum holy lightov (3), a kopec WoG (31) ... (Nefarian)
Holy Radiance a Illuminated Healing ... budu asi nejake hotky, alebo nejaka podobná háveď ... ale v nich je rozdiel ... v podstate máš polovicu (počet) z toho čo kathia ... čím to je, ja hold neviem, skúste sa o tom porozprávať ...
A iným veciam hold nerozumiem, tak sa v nich špárať viac nebudem :P
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Vision - Holy Paladin PVE

Příspěvekod Morgulus » ned 02. lis 2014 12:27:38

Do palata sa vôbec nevyznám, ale popravde to bolo oslnivé len mierne. Určite tu buď na ďalší testraid v utorok a predveď sa v lepšom.
To ako to chodíme si už zistil, zapracuj na positioningu.
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Vision - Holy Paladin PVE

Příspěvekod Vision13 » ned 02. lis 2014 15:02:37

Sám dobře vím , že to bylo velmi slabé a hned jsem si začal dohledávat, kde je chyba. Skoukl jsem Kathiu a prenastavil jsem co se dalo. Potkat se v desítkových raidech, kde je 2 x h pala je prostě hloupost a tak jsem si myslel, že to nemůže být tak zlé. Co bylo potřeba jsem vždy uhealil a tak jsem věřil, že zlepšení je v haste a intelu. Po tomto pro mě neslavném raidu jsem poprvé viděl, že to jde i lépe a to o hodně. Je to jako v běhu na dlouhou trať, kde každej potřebuje někoho, kdo běží před ním a táhne ho k lepším výkonům. Na to aby člověk doběhl prvního, potřebuje nejprve vědět o kolik to jde lépe. Teď mi nezbývá nic jiného, než trénovat a zdokonalit se. Holy Light (2811many) je pro paladina nejlevnější heal a tak ho prostě spamuju, protože má na rozdíl od jiných velice drahých healů jednu neocenitelnou vlastnost a to je 100% prenos healu na Bacon target. Na raidu jsem se nestačil divit, protože díky kvalitě healů od Vašich hráčů jsem často prostě neměl co healit a tak jsem alespoň spamoval právě Light of Dawn, který dělá Illuminated Healing - Bublina na healený target, která absorbuje dmg pro velký počet hráčů, které zasáhnu. (na to jsem měl talenty a glyphy,které teď už nemám)
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Vision - Holy Paladin PVE

Příspěvekod Crafty » pon 03. lis 2014 10:30:27

Ikdyz bych rád respektoval vas romantický vztah, tak nemuzu jelikoz je pro mne blaho guildy v techto pripadech vzdycky na prvnim miste.
Uprimne sem velmi vazne zvazoval, ze na porade navrhnu aby se vase prihlasky rovnou zamitly na zaklade zkusenosti, ktere mame.

V nasi guilde mame jedno velke pravidlo.
Kazdy je tu sam za sebe a rozhoduje se sam za sebe (bez toho demokracie v naši guilde fungovat nebude).
A vsechny svoje rozhodnuti kazdy dela jen a pouze v zajmu guildy a s ohledem na budoucnost guidy, bez ohledu na svoje osobni zajmy.

Z toho plyne neprijemna vec pro vas vztah, a jeste vyplne spousta situaci, kde budete muset delat tezka rozhodnuti, ve kterych budete muset dat prednost tomu co je spravne pro guildy a ne tomu co je spravne pro vas vztah.
Pokud nejste pripraveni toto brime nest a zvladnou, doporucil bych prihlasku stahnout.

Osobne vam fandim, ale pokud chcete do guildy, tak je pro me guilda vse a postaram se o to abych si otestoval je to tak i pro vas.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Solestia
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27. čer 2013 23:22:42
Class:: Priest

Re: VISION - Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Solestia » úte 04. lis 2014 21:31:57

co dodat. v poměru eq / heal - healem si nějak zvlášť - skoro vůbec neosilnil. Všiml jsem si i nedostatků v taktikách, párkrát si umřel, ale to se stane každému.
nechci být hrubý , ale za mě >>> PROTi <<<
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: VISION - Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Jelasha » úte 04. lis 2014 22:12:29

Bohuzel musim souhlasit se Solem .... Heal byl pomerne slabej az na par zlatejch vyjimek, ktere byly fakt ojedinele, ale krivdila bych ti kdybych na ne zapomela ;). Neprisel jsi mi ani moc komunikativni ... Chapu jsi na test raidu a ty lidi neznas. Je mozne, ze casem by ses do kolektivu zapojoval vic ... No urcite bych byla spis proti a nebo jeste jeden test raid ... Jak se rika do tretice vseho dobreho :)
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: VISION - Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Joul » stř 05. lis 2014 7:47:28

jsem domluvený s naším hardcore paladinem, že si prohlídne logy a kusí zjistit, proč je Healing tak slabí, třeba s tím něco vymyslíme...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: VISION - Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Jelasha » stř 26. lis 2014 18:53:53

Vcerejsi raid byl z meho pohledu o neco lepsi ... lepe si komunikoval (coz je u me pomerne velke +) a heal sleduji temer porat aspon koutkem oka a faktem je, ze mi pripadalo, ze si se o trosku v nekterych chvilkach zlepsil, ale jeste to chce urcite zabrat :). Pro me je to zatim neutral.
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: VISION - Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Jelasha » úte 02. pro 2014 22:08:22

Znovu bylo znat zlepseni :). Doufam, ze to takto pujde i nadale ;).
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: VISION - Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Vision13 » čtv 04. pro 2014 6:59:09

Děkuju ;) doufám že to bude lepší a lepší. Začal jsem trošku fušovat do pvp, abych si zrychlil reakce a naučil se reagovat na hororové scény, kdy kolem každej umírá.
Je to všechno o praxi a mačkání těch správnejch tlačítek ve chvílích, kdy přišel jejich čas.
Jinak bych chtěl všem poděkovat za rychlou a kvalitní hru. ;)

ps: Jelasho hudba je dobrá, ale přesně todle jsem musel vyhodit z auta ... jezdim u toho jak prase :lol:
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: VISION - Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Vojel » čtv 04. pro 2014 14:38:38

U paladina jde o co nejrychlejší mlácení hlavou do klávesnice , jinak za mě malé PRO , libí se mi jak se snaží a zlepšuje ;)
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: VISION - Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Morgulus » čtv 04. pro 2014 16:31:19

Pevne dúfam že už nemáš talenty podla Vojelpadla :D:D:D Za mňa máš tiež ZA za tú aktivitu a snahe zapracovať na sebe.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: VISION - Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Joul » stř 10. pro 2014 10:34:55

jen aby jste věděli že jsme na vás nezapomněli, zatím to necháváme takto, že s náma chodíte v uterý, řekl bych že se celkem zlepšujete, to sledují všichni, a my musíme vymyslet co s váma...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: VISION - Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Crafty » stř 17. pro 2014 11:18:58

Dneska v 17:45 bud na TS
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: VISION - Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Vision13 » ned 28. pro 2014 17:08:33

Den 60
Milý deníčku,
stále se čeká, až to sami vzdáme a poraženě odejdeme.
Moc rád bych věděl, zda se ještě bude konat představení,
nebo zda opona již padla a my marně čekáme na další dějství, které se nekoná.


„Teorie relativity může platit tisíc let a o den později může být vyvrácena.“
(Albert Einstein)
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: VISION - Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Crafty » ned 28. pro 2014 18:31:50

Jak komari v lete.... No tak teda prijdte v utery na raid :D
A pak naplanujem pohovor
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: VISION - Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Joul » ned 28. pro 2014 22:02:23

V uterý doražte na raid v 18:00 po raidu bude pohovor
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti