HUMANBOSS - Priest [PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Humanboss
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 24
Registrován: pát 31. říj 2014 18:40:12
Class:: Priest

HUMANBOSS - Priest [PRIJATY]

Příspěvekod Humanboss » sob 01. lis 2014 18:10:34

Nick:
Humanboss (26)
Shadow Priest
Humanboss – 356 full pve
Link na armory: Humanboss
FPS:
Toto bude aktuální cca za měsíc, protože si momentálně nový počítač sestavuju a nehodlám se šidit :)

Wow jsem začala hrát asi před šesti lety, protože to byl nejlepší způsob, jak se vyhnout psaní bakalářky :D Od te doby jsem se k nemu vracela jen po chvílich a teď to mám jako společný koníček s manželem. Neboť je to aktivnější způsob relaxu, než lehnout před TV (kterou radši ani nemáme). Začala jsem hrát náhodně na Vallhale společně s kámošem a muž mě později přetáhl na Twinstar.

Váš raid time?
Čas je nepřítelem a tak pro pracovní vytíženost vyhovují večerní hodiny. Pokud je to v týdnu, tak jsem jen člověk a do práce potřebuju dojít v jiné podobě než zombie. Po/út 18:30 – 24 je max.

Definujte svůj PvE skill:
Hraju jak nejlépe umím. Vím, že netočím žádné zázraky a tak se snažím najít cestu jak se zlepšit. Získat lepší hadříky, znovu prochazim fóra atd. Celou dobu co hraju, tak jedu PVE. Raidu se aktivně účastním až od cata. Předtím spíše nárazově.

Vypište svůj progress na Twinstaru:
Postavu jsem si sama expila a s manželem chodila dungy a raidy pro radost. Pro náročné studium a práci, nebylo mnoho času a tak jsem guildu nikdy neřešila a byla jsem v naší soukromé.

vysvětlení používaných addonů
https://drive.google.com/file/d/0B3Ml71nQVXQcbXp4YlZOeWdzd0E/view?usp=sharing
Addony mám takové aby mi usnadňovaly a zpříjemňovaly hru (bagnon,recount,Healbot, DBM atd atd..). Pro Shadow mám Omnicc, kde se mi libi zvyrazneni tikani CD. Uplne mi u nej nevyhovovaly bary ukazujici mizející vteřiny, tak jsem namísto toho použila ShadowTimers kde mám svoje dotky pěkně na očích :)

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Main SH Priest a zacinam s Disco Priestem. Zdroje : Youtube a hlavně strejda Google(diskuze, navody, atd..). Ve hře se snažím odchytit lidi co točí víc a zjistit co dělám špatně.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Na Valhalle jsem měla vlastní, kterou jsem vedla s přáteli a co jsem tady, tak už si vzpomínam jen na guildu strateni hrdinovia, která byla fajn. Jenže po přechodu na CATA nás tam zbylo do pěti, čekali jsme nějakou dobu, zda nekdo přibude, ale marně. Tak jsme začali hledat novou guildu, tou se stal the Den, ve které jsme doteď. Na důvody se kdyžtak prosím doptejte až se setkame na dalším raidu.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Vaše nabídka na worldu, kde hledáte lidi na doplnění raidu je lákavá natolik, že jsme si našli Vaše stránky.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Já šla pouze na raid, když jste hledali lidi. Ale když sme čekali, než nastane úterý, tak jsem mrkla na vaše stránky. Tam me zaujalo už jen to, že si je tak spořádaně vedete, a navíc když už je máte nebudete jen nějaká guilda, co se za pár měsíců rozpadne. Je vidět, že si na tom dáte záležet a u návštěvy raidu taky to, ze vám to klape :)

Koho znáte v <SFU> ? zatím nikoho, ale to se může změnit

Co nám můžete nabídnout? Slušnost, loajalitu a vernost. Ochotu pomoci, když bude někdo potřebovat a já budu vědet.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? Ano, TS mám připraven a sluchátek je doma dost :)

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
Mám nějaké drobky, ale to ani nemá smysl popisovat. Starám se jen o Humana a rozjela sem pár menších, abych zkusila, zda mne nezaujme jiná classa. Su ráda že stíhám hrát za něj.

A něco o mě ? Na to si mě musíte nejprve získat, pokud o mě chcete vědět více :p
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Humanboss - PVE Shadow Priest

Příspěvekod Vojel » sob 01. lis 2014 20:24:46

Vypadáte jako vážně rozumní lidé, jenže mám smíšené pocity ,zda chápete jak tato guilda funguje a jak bude fungovat další Pár, i když manželský, v Guildě. Bohužel si myslím , že pochopit Humor a chování Guildy, která není založená na Raidech , ale na Lidech.! , bude pro manželský pár velký problém, ( co teprve můj humor ;) ) . Další problém je Sarger, mno o tom se dozvíte , když budete přijatí. Takže pokud jsem vás neodradil a vy i nadále máte zájem se přidat do naší malé sekty máte odemě jedno velké Ojeté PRO

jo a PS: U nás všichni Milujeme Craftyho, jestli projdete pohovorem, budete na řadě ve čtvrtek, doufám že se vám to nekryje s prácí ;) :D :D :D
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Humanboss - PVE Shadow Priest

Příspěvekod Sarger » ned 02. lis 2014 2:20:59

Dmg všade cca polovičný, proti Garwinovi. Nižší uptime dotiek, nepoužívaš vôbec SWD, ...

Treba na tom zapracovať. S Joulom si sa rozprávala, malo by to byť OK .. treba hľadať chybu, a zlepšiť to ...

Uvidíme čo predvedieš v utorok. Snáď to bude lepšie.
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Humanboss - PVE Shadow Priest

Příspěvekod Morgulus » ned 02. lis 2014 12:07:15

Super že si dala prihlášku, ja som určite ZA ďalší testraid v utorok. Ak vie človek kde hľadať chyby a vie na nich zapracovať,
dokazuje to že je kvalitný hráč. Tak sa predveď.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Humanboss - PVE Shadow Priest

Příspěvekod Crafty » pon 03. lis 2014 10:30:52

Ikdyz bych rád respektoval vas romantický vztah, tak nemuzu jelikoz je pro mne blaho guildy v techto pripadech vzdycky na prvnim miste.
Uprimne sem velmi vazne zvazoval, ze na porade navrhnu aby se vase prihlasky rovnou zamitly na zaklade zkusenosti, ktere mame.

V nasi guilde mame jedno velke pravidlo.
Kazdy je tu sam za sebe a rozhoduje se sam za sebe (bez toho demokracie v naši guilde fungovat nebude).
A vsechny svoje rozhodnuti kazdy dela jen a pouze v zajmu guildy a s ohledem na budoucnost guidy, bez ohledu na svoje osobni zajmy.

Z toho plyne neprijemna vec pro vas vztah, a jeste vyplne spousta situaci, kde budete muset delat tezka rozhodnuti, ve kterych budete muset dat prednost tomu co je spravne pro guildy a ne tomu co je spravne pro vas vztah.
Pokud nejste pripraveni toto brime nest a zvladnou, doporucil bych prihlasku stahnout.

Osobne vam fandim, ale pokud chcete do guildy, tak je pro me guilda vse a postaram se o to abych si otestoval je to tak i pro vas.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Humanboss
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 24
Registrován: pát 31. říj 2014 18:40:12
Class:: Priest

Re: HUMANBOSS - Priest [-/-/-]

Příspěvekod Humanboss » pon 03. lis 2014 20:29:36

Moc rada bych tedy vedela, co na chodu teto guildy nechapu, aby mne to varovalo vcas :-) Neb je fakt, ze vas moc neznam :-)

Prijde mi, ze se tu komentare odviji od nasi spolecne prihlasky. Pritom byla podana jen z naseho uhlu pohledu jednoduseji (jedno rozhodnuti v jednom threadu). Ocividne vam to prijde lepsi takto, tak sme udelali co bylo treba :-) Nevim cem u to nakonec pomohlo, kdyz tak koukam na komentare a je to Ctrl+C a Ctrl+V :D

Nevim jake zkusenosti mate
Crafty píše:Uprimne sem velmi vazne zvazoval, ze na porade navrhnu aby se vase prihlasky rovnou zamitly na zaklade zkusenosti, ktere mame.
, ale vzdy jsem si myslela, ze co clovek to individualita (ja mam taky spatne zkusenosti s warriory, neb jim chybi intelekt, ale verim ze ne vsichni jsou hloupi :D).

Takze zaverem bych chtela poprosit o nejaky ten priklad tezkeho rozhodnuti, at mam aspon trochu povedomi o cem tu povidas, neb su tedka zmatena jak lesni vcela a tezkych rozhodnuti mam v praci kazdy den dostatek :-) Dekuju moc :-)

P.S. Zda se mi, ze tu v soucasne chvili resime spise manzelstvi nez hru. (krome Sargera :) ).
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: HUMANBOSS - Priest [-/-/-]

Příspěvekod Kamikaze » pon 03. lis 2014 22:00:14

To s tými warrmi si beriem osobne. :twisted:
Mňa osobne by zaujímala jedna malá nevinná otázka. Ako by si reagovala ak by bol napríklad tvoj manžel pre porušenie pravidiel guildy vylúčený z guildy? Urobila by si to isté rozhodnutie ak by na tebe závisela aj budúcnosť raidu? :)
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Humanboss
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 24
Registrován: pát 31. říj 2014 18:40:12
Class:: Priest

Re: HUMANBOSS - Priest [-/-/-]

Příspěvekod Humanboss » stř 05. lis 2014 8:10:00

Tak to sa omluvam :D

Kazdopadne k te Tve nevinne otazce. Su z ni trochu zmatena, ale odpovim na to tak jak to chapu :) Kdyby se to nahodou stalo, ale docela pochybuju, ze by muzik vedome porusil pravidla. Tak pokud se jedna o vyhazov uprostred raidu, tak bych ho s vama samozrejme dosla. Pokud se to tyka kazdotydennich raidu, tak pokud byste o to stali, chodila bych dokud byste si nenasli nahradnika (coz u vas asi neni problem) a pak bych jej nasledovala do vyhnanstvi.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: HUMANBOSS - Priest [-/-/-]

Příspěvekod Crafty » stř 05. lis 2014 18:00:16

Hledame lidi, kteri budou za guildu bojovat do posledniho dechu, a neodejdou ani kdyby cert na koze jezdil.
Osobne hledam lidi, kteri jdou do guildu za sebe, kvuli tomu ze se jim libi nase vize a smer a chteji se stat nasi soucasti.
Naopak nevidim budoucnost v lidech, kteri tu jsou, protoze je tu nekdo jiny, presne kvuli takovym lidem skoncilo uz tolik konkurencnich guild (kaskadove efekty).

Pokud bych te mel hodnotit pouze z hracskeho pohledu, tak mas neskutecne malej dmg.
Prijde mi ze nemas moc ujasnene v jakych situacich pouzivat jake spell, prijde mi ze mindblast tlacis za kazdou cenu, devo nejak spatne nahazujes, fakt tezko rict, strasne zmatene mi to prijde.
Pokud by ses chtela zlepsit nahrej video jak jedes dmg a ja ho skusim hodit klukum od nas at se nato podivaji "svojima zkusenejma temnejma ocima"

Konecny verdikt suma sumarum je PROTI, ale vtomhle pripade budu brat mimoradne velky ohled nato, co mi jeste ktobe rekne guilda na porade.

ps. Na svoje ovecky si kladu mimoradne naroky ve vnimani prvnich dvou principu guildy (3priesti tu jsme uz 5 let a nejmladsi kolegove jsou tu pres rok a pul)
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: HUMANBOSS - Priest [-/-/-]

Příspěvekod Joul » úte 11. lis 2014 7:45:18

Snažil jsem se tě tu včera zachytit a asi jsme se nějak minuly, koukal jsem na ty logy a myslím, že když spolu dáme řeč tak by jsme to mohli minimálně o 2000 vytáhnout...

zkus si mě nebo někoho z guildy odchytnout na TS jsem každý den po 17:00... na wow loguji sporadicky... dneska máme dobrovolný raid, zkuste se tu ukázat, ale neslibuji místo, máme spojený raid primár sekundár, takže by snad mohl být plný...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: HUMANBOSS - Priest [-/-/-]

Příspěvekod Tygricka » stř 26. lis 2014 13:50:46

Snaživá, velké ambice, také jsem se snažil najít rozdíly mezi tebou Joulem a Garwinem, zkus se soustředit nejvíc na uptime VT, ale Joul ti určitě dá training :).
Obrázek
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: HUMANBOSS - Priest [-/-/-]

Příspěvekod Joul » stř 26. lis 2014 15:44:30

problém je že skutečně nevím jak více pomoci, přemýšlení kde co DMG aby člověk maximalizoval DPS musí mít člověk v sobě... u tebe to úplně nevidím, prostě věci že máš DMG oba draky, nebo, že nahazovat dotky na více targetů by měla člověka napadnout samotného, né potom až ti to někdo řekne... snaha určitě je, ale stále prostě vidím na některých bosech 30-50% nižší počet tiků dotek než u Garwina (on tedy asi měl buff od locka ale i tak)... jak více pomoct je si skutečně k tobě sednout a dívat co kdy mačkáš, jinak nevím
jediné co mě ještě napadá je zkusit se jít postavit na dummy jestli ještě něco neuvidím, ale nevím... sám poslední dobou moc času nemám... (jinak když se dohodneme, že si pokecáme nebo tak, tak mě nečekej na WOW, vždy když jsem u PC tak jsem na TS). takže mě hledej na TS, pokud máš čas jsem ochotnej udělat si chvíli zítra ve čtvrtek v 19:30 podíváme se na ty dummy, ale odchyt si mě na TS...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Humanboss
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 24
Registrován: pát 31. říj 2014 18:40:12
Class:: Priest

Re: HUMANBOSS - Priest [-/-/-]

Příspěvekod Humanboss » čtv 27. lis 2014 16:51:12

@ Tygricka - Dekuju :)

@ Joul - Dekuju za nabidku, ale bohuzel se dneska zdrzim v praci do noci, takze Te zel nestihnu. Ne vse co jsi popsal mi muselo byt receno, ale souhlasim, ze zatim nemam uplne vypilovany cit v tom, kdy co pouzit. Svoje vysledky sleduju a tak vim, ze na nekterych bossech jsem ztracela prilis mnoho. Zkusim si podle rad od kluku stahnut jeste jeden addon, co by mi mel ulehcit sledovani dotek a budu si to trenovat aspon na Dummies. Myslim, ze sledovanim me u nich bys jen ztracel cas. Ted uz to mam jen ve svych rukou :) Kazdopadne dekuju mockrat za nabidku.

P.S. Neboj, ze cas travis na TS a ne ve hre vim, takze byt doma dosla bych. Jen posledni dobou delam prescasy neb se toho nakupilo v praci nejak moc, jak se nam blizi release.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: HUMANBOSS - Priest [-/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » stř 03. pro 2014 18:46:25

Porovnával jsem podrobněji logy mezi předposledním a včerejším raidem. Nárůst dmg done zhruba o 5-15% na každém boss fightu, teda skoro, konkrétně u "Val & Ther" a "Chimareon" se něco nepovedlo. Zlepšení je vidět na první pohled, o tom není pochyb, nicméně otázkou je, jestli to bude stačit do příchodu heroicu.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Humanboss
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 24
Registrován: pát 31. říj 2014 18:40:12
Class:: Priest

Re: HUMANBOSS - Priest [-/-/-]

Příspěvekod Humanboss » stř 03. pro 2014 21:36:47

U Chimareona je to jasne... predcasna smrt :D Konecne sa mne vedlo a byla sem nad Garwinem (u jednoho jedineho bossa).. ale bohuzel jsem pozde odbihala a tak me dostal nekdy v pulce fightu :((
U Val sa mne nedarilo drzat dotky tak jak by bylo treba.. ale snazila sem sa :)

Diky vsem za rady a pomoc :-)

Zda to bude nebo nebude stacit to nevim, ale rozhodne su rada, ze je videt zlepseni.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: HUMANBOSS - Priest [-/-/-]

Příspěvekod Joul » stř 10. pro 2014 10:35:08

jen aby jste věděli že jsme na vás nezapomněli, zatím to necháváme takto, že s náma chodíte v uterý, řekl bych že se celkem zlepšujete, to sledují všichni, a my musíme vymyslet co s váma...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: HUMANBOSS - Priest [-/-/-]

Příspěvekod Joul » ned 28. pro 2014 22:02:10

V uterý doražte na raid v 18:00 po raidu bude pohovor
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů