Leviticus-Shaman PvE [TEST/POHOVOR/NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

bufus
Příspěvky: 6
Registrován: úte 04. lis 2014 21:39:44
Class:: Shaman

Leviticus-Shaman PvE [TEST/POHOVOR/NEPRIJATY]

Příspěvekod bufus » úte 04. lis 2014 21:51:31

Nick:Leviticus
Class/ main spec: Shaman/enhancement
Věk:15
GearScore: 357
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... =Leviticus
FPS: cca 10-30

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? K WoW mě nevědomky přivedl starší bratr, který to začal hrát na 7 denní trialce na offi s kámošem. Paradoxně on WoW nemá zrovna v lásce. Úplně poprvé jsem WoW začal hrát taky na triálce.Jednou jsem viděl v katalogu knížku World of Warcraft za Temným Portálem kterou jsem si koupil. Když jsem jí četl tak jsem to zrovna nepobíral takže jsem se na to celkem vykašlal.Po nějáké době mi kámoš na skype řekl jestli nechci začít hrát WoW.Zdarma na offi do 20lv tak jsme začali hrát asi 3 lidi. Je to po čase přestalo bavit ale ve mě propukla závislost :D . Ale hraní na 20lv a s tou spoustou omezení mě po čase už tak nebavilo. Na Youtube jsem viděl lidi jak hrají na free serveru Ice-WoW. Po marných pokusech se to nainstalovat jsem to vzdal. za dva měsíce mě napadlo tam napsat na forum jestli někdo neví co s tím.Nakonec po 2 měsících se mi to povedlo.A tak začala má kariéra na ice. Po nějakém čase jsem se dozvěděl že Twinstar bude mít i cata. Což mě lákalo protože jsem slyšel že Twinstar se o své servery opravdu stará. Po tom co se nahodil na Twinstar patch kdy už tu byli cata talenty, raty apod... jsem začal svou kariéru tady. Expení mě moc nebavilo a potom co jsem si udělal DK a viděl jak je zabugovanej NTH tak jsem se na to vykašlal. Vyexpil jsem pár postav na 30-40 lv a prodával je na aukci. Tak jsem si vydělal hvězdy a koupil 80lv rogue, pak jsem za čas postavy měnil. Měl jsem tady paladina,shamana,priesta,druida,roga,warlocka,warriora,huntera v podstatě skoro každou classu. Nakonec jsem zakotvil u Shamana kterého mám teď.

Váš Raid Time:Podle potřeby raidu v podstatě, pokud nenastane nečekaná situace.

Definujte svůj PvE skill:4.0.6 clear full, firelandy taky full clear, co neumim to se doučím.Na většině bossu mám top DPS, nebo jsem mezi top.
Většinou mám aspon 20k+ DPS.Off spec mám heal 356ilv.

Vypište svůj progress na Twinstaru: Přešel jsem z ice-wow kde jsem hrál cca rok a půl. Na Twinu mám zatím vše dostupné clear.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
Používám základní UI od Blizzu, addony používám jen recount,DBM,cooldowncount,bagnon. Důvody těchto addonu jsou asi zřejmé.Případně když bude třeba screen UI můžu dodat.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: O své class bud youtube, nebo od zkušenějších lidí jsem se učil. A co se WoW týče tak hlavně knížky teda co se Lore týče.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Vir Aeternum, nefungující vedení a celková neaktivita guildy.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Z worldu. Od lidí apod s kterými jsem byl nějáký dung/raid.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Vyhovuje mi raid time, pohodová atmosféra, a není tu taková unskill jako na ice nebo v jiných guildách v kterých jsem byl.

Koho znáte v <SFU> ?
Vojela,Morguluse předně, jinak lidi jen co jsem potkal na raidu/ v dungu.

Co nám můžete nabídnout? Jak už jsem psal nahoře, mám docela slušné DPS i bez toho abych "honil čísílka". Dále chuť progressovat, učit se,zlepšov at se atd...

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Ano používám, a sluchátka a mikrofon mám

Vypište svoje alty (stačí level 80):
Nemám alty zatím, možná časem bych chtěl vyexpit DK nebo paladina ale to je ve vzdálené budoucnosti.

Něco o mě : Jmenuji se David a momentálně studuji Grafiku na učebním oboru. Mimo WoW hraju i CoD,GTA,HS, občas Smite apod..
O WoW se zajímám nejen z pohledu in-game ale i lore. A opravdu nesnáším psát o sobě slohovky protože to neumím.
Naposledy upravil(a) bufus dne stř 05. lis 2014 9:31:02, celkem upraveno 2 x.
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Shaman Leviticus

Příspěvekod Morgulus » úte 04. lis 2014 23:57:33

Keď už si sa rozhodol podať prihlášku tak si ju aspoň trošku uprav, zdá sa mi príliš krátka. Pozri si staršie prihlášky ľudí tu a vezmi si z toho príklad.
Tá prihláška by mi mala vyraziť dych :)
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Shaman Leviticus

Příspěvekod Toodyo » stř 05. lis 2014 6:36:52

Cim se odlisujes od ostatnich prumernych lidi ??

Kdyz uz ne prihlaskou ( UPRAVIT !!! )

bufus píše:Věk:15

myslíš že při tomhle věku zapadneš do našeho kolektivu :?:
Naposledy upravil(a) Toodyo dne stř 05. lis 2014 9:25:54, celkem upraveno 1 x.
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Shaman Leviticus

Příspěvekod Pronet » stř 05. lis 2014 9:03:25

bufus píše:FPS: cca 10-30

Můžeš to nějak zvýšít?
Nezdá se ti to málo?
Jak snáší tvoje Pc Ascendant Council a jejich Lava Seed

Dej přihlášce nějaké barvičky, ať to nějak vypadá :)
Naposledy upravil(a) Pronet dne stř 05. lis 2014 10:15:40, celkem upraveno 1 x.
bufus
Příspěvky: 6
Registrován: úte 04. lis 2014 21:39:44
Class:: Shaman

Re: Leviticus-Shaman PvE

Příspěvekod bufus » stř 05. lis 2014 9:08:10

Councily kupodivu snáším podstatně líp než na 10tce :D Je to málo ale momentálně to nemůžu moc ovlivnit.
Slabý PC no.
Uživatelský avatar
Ori
Příspěvky: 226
Registrován: čtv 06. čer 2013 17:30:40
Class:: -

Re: Leviticus-Shaman PvE

Příspěvekod Ori » stř 05. lis 2014 9:44:58

Vidíš, ani to nebolelo trochu to upraviť, od človeka čo študuje grafiku by to človek čakal automaticky :D
Obrázek
bufus
Příspěvky: 6
Registrován: úte 04. lis 2014 21:39:44
Class:: Shaman

Re: Leviticus-Shaman PvE

Příspěvekod bufus » stř 05. lis 2014 9:46:57

No jsem momentálně ve škole takže jsem měl čas se rozepsat o své historii, a něják to upravit :D
Uživatelský avatar
rokkazz
Příspěvky: 319
Registrován: sob 12. dub 2014 19:01:46
Class:: Shaman

Re: Leviticus-Shaman PvE

Příspěvekod rokkazz » stř 05. lis 2014 15:46:49

aky si mal nick na ice-online?
Obrázek

Spoiler:

keď sedím doma, Rokkazzko má malé R-ko, no keď vyjdem von, vedia, že Maroško má veľké M-ko, obrana pred svetom, snáď to chápeš, Ferko
bufus
Příspěvky: 6
Registrován: úte 04. lis 2014 21:39:44
Class:: Shaman

Re: Leviticus-Shaman PvE

Příspěvekod bufus » stř 05. lis 2014 16:43:13

Měl jsem víc postav ale hrál jsem hlavně na postavě Dragonax.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Leviticus-Shaman PvE

Příspěvekod Crafty » stř 05. lis 2014 17:05:04

Mysli ze uz mas pubertu za sebou? a proc si to myslis?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
bufus
Příspěvky: 6
Registrován: úte 04. lis 2014 21:39:44
Class:: Shaman

Re: Leviticus-Shaman PvE

Příspěvekod bufus » stř 05. lis 2014 17:36:35

Jak se to veme. Retardovanej jsem svým způsobem pořád, ale to je asi každý po svém způsobu. Takhle hodně lidí snad skoro všichni kteří si se mnou kdy psali, si mysleli že mi je alespoň 18.
A dá se říct že nemít tak divnej hlas tak bych se v klidu za staršího vydávat mohl. Takže ano celkem si myslím že pubertu za sebou mám i když si myslím že jsem jí ani nikdo moc neměl.
Ale taky záleží na tom podle čeho by se měla podle tebe poznat, jestli podle humoru, hlasu, vzhledu, nadrženosti nebo jiných věcí. Osobně si myslím že co se inteligence týče se už moc "nevyvinu".
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Leviticus-Shaman PvE

Příspěvekod Morgulus » pon 10. lis 2014 18:06:59

Tak na poslednom raide si sa ukázal, že niečo z teba môže byť, takže ťa naši ľudia posunuli na pohovor, k čomu ti gratulujem .... :)
Poprosím ťa ale o dochvíľnosť, blíži sa nám príprava na HC raidy takže sa pohovor s veľkou pravdepodobnosťou uskutoční až budúci týždeň,
dátum a čas si upresníme keď sa stretneme buď v hre alebo u nás na TSku. Tento utorok tu klasicky buď na pravidelné 25many, počítame s tebou. GL
bufus
Příspěvky: 6
Registrován: úte 04. lis 2014 21:39:44
Class:: Shaman

Re: Leviticus-Shaman PvE [TEST/POHOVOR/ - ]

Příspěvekod bufus » pon 10. lis 2014 20:08:21

Snažil jsem se no :) . Jinak díky za ty tipy s těma addonama, bylo to lepší když jsem skoro všechny vypnul.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů