Suntys Disc/Shadow Priest [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

suntys
Příspěvky: 9
Registrován: úte 18. lis 2014 17:18:03
Class:: Priest

Suntys Disc/Shadow Priest [NEPRIJATY]

Příspěvekod suntys » úte 18. lis 2014 18:03:48

Nick: Suntys
Class/ main spec: Priest Disc/Shadow, uz od wotlk jsem hral za oba specy, neni problem prehodit pro potreby guildy, na obou speckach mam skoro stejny eq(na shadow mam + epic boty a chestu setovou)
Věk: 18 let
GearScore: GearScore podle addonu Playerscore je 8725, co se tyce item LvL, tak ten je 345/349
Link na armory: [armory]http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Suntys[/armory]
FPS: Normalne mam lock na 60 FPS, klesaji mi jen kdyz nahravam videa pro guildu, tak na 30-40 nikdy niz.

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
No uz to bude nejaky ten patek, zacal jsem hrat, jeste kdyz na offi bylo TBC, takze pred 6 lety, pote co jsem se tam ucil hrat, jsem zavital na serveru Mystiq.org do guildy Kaldorei, coz byla v te dobre top ali guila, tam jsem zabil Mimirona 25 HC na Alli First a dali jsme i ToGC 10 insa jako Realm First konkretne 35min po otevreni, pote jsem nejak aktivne moc nehral, jak mnozi vite mystiq se spojil se serverem GameNode, coz byla jeho nejvetsi chyba, takze sevrer upadal a upadal, pote co se povolili prestupy na Twin, byl jsem jeden z prvnich co o nej zazadali, abych se zase mohl venovat hrani, postava byla prevedena na ja se usadil v guilde Old School Brothers, coz byla top ali guilda na Ali, pote co se na zacatku leta rozpadla, jsem skoncil v guilde HoY, kde momentalne na Wotlk Raiduju.
Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..)
Co se tyce raid time mam cas kazdy den az na patek, kdy mame guild main raid, takze kazdy jiny den, pokud to bude vypsano od cca 17:00 - 24:00 o vikendu, pokud nikam nejedu, tak jsem zvykly progressovat do 2-3 rano.
Definujte svůj PvE skill:
No jak uz jsem rikal, zacal jsem poradne hrat az na Woltk, par Ali First killu, bohuzel se mi nepodarilo dat nikdy Realm First na 25. Co se tyka priesta, tak Disc/Holy/Shadow hraju pres 2 roky, takze bych se klasifikoval jakozto dobry hrac, ale to bude na vas me posoudit na test Raidu.
Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
Konkretne na twinu mam dole jen ICC 11/12 HC 25 a RS25N, co se tyka jinde tak uld cely i algalona, ale na jinem serveru, togc taky, ale na 25 nemam zasebou insa, co se tyce Cata, bohuzel zadne raidy nemam moc za sebou, ale vsechny videa od Tankspot zhlednute, takze pokud tu neni nejaka rapidni zmena, tak bych mel vse ovladat, ale vzdy zalezi na sehrani s ostatnimy cleny raidu.
Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )
http://tinypic.com/r/vp9kzl/8
Mam celkem normalni UI, snazim se mit vsechno v dolni polovine obrazovky pro prehlednost, na levo jde videt Grid, ktery pouzivam pro zobrazeni raidu, uprosted na baru mam CD, abych je mel poradne na ocich, jinak nevim co dodat. Addony mam, jak uz zmineny Grid, tak DBM, Bartender 4, Move Anything, error Filter a OmniCC, pokud by mel nekdo nejaky konkretni dotaz, urcite ho napiste do komentaru a ja ho rad zodpovim.
Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Tak hlavne to byla a je a bude Guilda, schopni CL, jsou vzdy potreba a oni o dane classe vi nejvice, taky ctu rad fora, ale ma to jeden hacek, tu je patch 4.3.4, ale content 4.0.6, takte guildy na fore nebo YT nemusi byt uplne vypovidajici a pak proste zkousim, coz jde lip za DPS, ale za heal to jde taky v RDF atd.
Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Jak uz jsem psal, Kaldorei, odesla na twin, OSB, rozpad a momentalne HoY, na wotlk.
Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Jelikoz jsem byl na wotlk na twinu v dobe kdy byly servery rozdelene, nemohl jsem se o vas dozvedet vic. Hlavne na vas upozornilo par lidi na guild TS a ja se o vas zacal zajimat vic, nasel vase stranky pres Twin a precetl info :)
Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Hledam guildu na velke urovni, ktera ma Top raid, nemyslim tim jen cisilka nebo achvivy z bossu, ale hlavne sehrany raid a doufam, ze se mi do nej podari zapadnout.
Koho znáte v <SFU> ?
Bohuzel nikoho.
Co nám můžete nabídnout?
6 dni v tydnu pripraveneho Disc/Shadow priesta, pokud by byl zajem, muzu natocit a vyrenderovat guild killy nebo jine guild videa, bohuzel nemuzu nabidnou zatim obrovskou znalost cata, ale kdyz mi date cas, vse si prectu a poucim se i o nadchazejicim kontentu.
Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
TS 3, Mumble cokolik, mikrofon mam, protoze jsem na wotlk vedl raidy, takze jsem musel byt pripraven.
Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
Na cata zadne nemam
(nepovinné) Napište nám něco o Vás: Jsem 18-cti lety student, ktery bydli v Praze, WoWko jsem vzdycky bral jako vic nez hru a ne nejsem nonlifer, jen si myslim, ze kdyz clovek hraje v nejakem kolektivu, tak nese urcitou zodpovednost, takze takove to "sorry kluci zajebal jsem" nebo "sry neco mi do toho vlezlo" nemam rad, protoze to podkopava moralku, jinak mam rad sport a momentalne me zaujala uprava videa.

Doufam, ze prihlaska nebyla moc dlouha a ze vni nic nechybelo, kdyz tak moc rad doplnim, popripade neco dovysvetlim na TS. Dekuju moc za precteni a ikdyby to nevyslo, preju moc stesti do nadchazejiciho contentu.
Šimon
Naposledy upravil(a) suntys dne úte 18. lis 2014 18:53:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Ori
Příspěvky: 226
Registrován: čtv 06. čer 2013 17:30:40
Class:: -

Re: Suntys Disc/Shadow Priest

Příspěvekod Ori » úte 18. lis 2014 18:46:13

...Doufam, ze prihlaska nebyla moc dlouha a ze vni nic nechybelo, kdyz tak moc rad doplnim...


tak chýba mi tam prehľadnosť, snaha a farbičky. a potom sa to možno niekto odhodlá aj prečítať, prerob si to. Týmto si rozhodne nikoho nezaujal

EDIT:
... koľko málo stačilo aby to bolo prehľadnejšie a ani to nebolelo
Obrázek
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Suntys Disc/Shadow Priest

Příspěvekod Toodyo » stř 19. lis 2014 8:33:46

suntys píše:Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..)
Co se tyce raid time mam cas kazdy den az na patek, kdy mame guild main raid, takze kazdy jiny den, pokud to bude vypsano od cca 17:00 - 24:00 o vikendu, pokud nikam nejedu, tak jsem zvykly progressovat do 2-3 rano.


Jako opravdu ??

pocitej ze za tohle tu dostanes nekolikrat za usi....
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Pyrogos
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 11. zář 2014 21:22:06
Class:: Mage

Re: Suntys Disc/Shadow Priest

Příspěvekod Pyrogos » stř 19. lis 2014 9:29:40

počítám s tím že guild main raid máte na wotlku ... budeš tedy hrát na cata a na wotlk chodit jen na raid, nebo obráceně? ve volném čase budeš na TS s lidma z wotlku nebo na našem TS? pokud guilda na wotlku přejde na cata, zůstaneš v SFU nebo půjdeš ke svojí guildě?

(pokud je to guilda na cata nemá ani cenu podávat přihlášku)
suntys
Příspěvky: 9
Registrován: úte 18. lis 2014 17:18:03
Class:: Priest

Re: Suntys Disc/Shadow Priest

Příspěvekod suntys » stř 19. lis 2014 14:05:04

Moje guilda na wotlk, neni a nikdy nepujde na CATA, co se tyce casu, musim ted hlavne poladit postavu na Cata a okoukat si svet, takze vetsinu casu, pres 80% budu na cata, co se tyce TS nemuzu rict, protoze nevim jak si sednu z lidma od vas.
Uživatelský avatar
Pyrogos
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 11. zář 2014 21:22:06
Class:: Mage

Re: Suntys Disc/Shadow Priest

Příspěvekod Pyrogos » stř 19. lis 2014 18:05:35

sednout si s lidma je tady asi priorita ... nikdy neříkej nikdy .. to že řekli že na cata nepůjdou neznamená že třeba za 3 měsíce je wotlk neomrzí a nepřejdou .. tím chci řict že farmit v bis equipu instance který zvládáš i s vypnutým monitorem tě časem omrzí ... já si taky kdysi dávno říkal že wowko hrát nikdy nebudu .... pak jsem si na TBC říkal že wotlk je kravina že to hrát nikdy nebudu .... a o catě nemluvě ... a jsem na catě .. takže čistě teoreticky kdyby opravdu za 3 měsíce přešli, co bys dělal ?
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Suntys Disc/Shadow Priest

Příspěvekod Joul » čtv 20. lis 2014 14:20:30

doraž v úterý 25.11.2014 na test raid, začíná se v 18:00 buď tu v 17:50, napiš na nick Soulreavers, Morgulus, Sarger, nebo Ratslayercz, kdo bude v tu dobu online (i když by měli být všichni ), zkus si do té doby trochu poladit gear, jestli by to nešlo ještě trochu zvednout (ale hlavně si neudělej ID které začíná zítra) půjdeme všechny 3 raidy a rád bych tě viděl za disco i shadow...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Suntys Disc/Shadow Priest

Příspěvekod Praedator » pát 21. lis 2014 11:17:42

suntys píše:Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..)
Co se tyce raid time mam cas kazdy den az na patek, kdy mame guild main raid, takze kazdy jiny den, pokud to bude vypsano od cca 17:00 - 24:00 o vikendu, pokud nikam nejedu, tak jsem zvykly progressovat do 2-3 rano.

Proti, vid Principy guildy:
1) Kolektiv
2) Loajalita
3) Skill
Obrázek
suntys
Příspěvky: 9
Registrován: úte 18. lis 2014 17:18:03
Class:: Priest

Re: Suntys Disc/Shadow Priest

Příspěvekod suntys » pát 21. lis 2014 16:53:00

Loajalita, znamena ze je clovek necemu verny, v tomto pripade verny guild Six Feet Under, ale neznamena to, ze budu muset hrat jen svama a odstrihnout vsechny ostatni, takze to reknu tak, Na test raid rad prijdu, poctu jeste nejaky fora a zkusim to doladit, pokud ale ke me budete pristupovat jako k hraci, ktery neni verny guilde, takze k hraci, ktery je pro nekoho z vas neco, min. Tak jsem se zmilil a misto si budu hledat v guilde. Protoze jako vy mate prvni pravidlo, moto Kolektiv, tak ten je potreba a ten je jen tehdy pokud drzi pri sobe.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Suntys Disc/Shadow Priest

Příspěvekod Sarger » pát 21. lis 2014 19:07:52

Keď nastane situácia, že pri progressovaní heroikov sa budeme snažiť o RF, a Crafty sa uhoní cez deň tak, že mu amputujú ruku, a nebude môcť ísť, a my ťa budeme ako disco priesta potrebovať v piatok, tak nám jednoducho povieš nie, lebo si na wotlku ? ...... TO JE TEN PROBLÉM ...
suntys
Příspěvky: 9
Registrován: úte 18. lis 2014 17:18:03
Class:: Priest

Re: Suntys Disc/Shadow Priest

Příspěvekod suntys » pát 21. lis 2014 19:21:14

Pokud vim otevira se tak jeden raid za 6-9 mesicu, takze ano na ty dve ID si udelam misto, abych mohl jit svama, to je samozrejmost, ale zase vim, od nekoho od vas, ze v patek mivate volno ne? :D
suntys
Příspěvky: 9
Registrován: úte 18. lis 2014 17:18:03
Class:: Priest

Re: Suntys Disc/Shadow Priest

Příspěvekod suntys » pát 21. lis 2014 19:27:20

A kdyz neco takoveho nastane, tak neni prece problem zvednout telefon a nejak se domluvit ne?
suntys
Příspěvky: 9
Registrován: úte 18. lis 2014 17:18:03
Class:: Priest

Re: Suntys Disc/Shadow Priest

Příspěvekod suntys » pát 21. lis 2014 19:29:12

Chapu, ze potrebujete schopne lidi nastoupit na 100% na main raid, kdyz se neco otevre, stim nemam problem, vsechno je jen o domluve :)
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Suntys Disc/Shadow Priest

Příspěvekod Sarger » pát 21. lis 2014 19:58:53

12.12. sa otváraju všetky 3 HC raidy, a bude progress hard .. :D (snad) Takže to bude ešte zaujímavé.

No každopádne áno, piatky mávame voľné.

Buď tu v utorok okolo tej 17:45. dolaď čo budeš môcť, a ešte si preštuduj taktiky, keď si to nebol. Ak máš tie RF-ka. . tak by si to mohol zvládnuť.
suntys
Příspěvky: 9
Registrován: úte 18. lis 2014 17:18:03
Class:: Priest

Re: Suntys Disc/Shadow Priest

Příspěvekod suntys » pát 21. lis 2014 20:10:58

Kazde utery jsem si udelal volno a stredu tady, poctu guidy a uvidime se v utery :)
suntys
Příspěvky: 9
Registrován: úte 18. lis 2014 17:18:03
Class:: Priest

Re: Suntys Disc/Shadow Priest

Příspěvekod suntys » sob 22. lis 2014 0:44:09

Sefe, jeste uvazuju jestli neudelat Disc/Holy, jestli by se to nehodilo vic, kdyz tak se prosim co nejdriv vyjadri :)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Suntys Disc/Shadow Priest

Příspěvekod Crafty » sob 22. lis 2014 2:11:58

Pokud mame vubec uvazovat o tom, ze by si dostal sanci bojovat o misto unas, tak jen stim ze se vzdas UPLNE wotlk a jinych podobnych aktivit.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
suntys
Příspěvky: 9
Registrován: úte 18. lis 2014 17:18:03
Class:: Priest

Re: Suntys Disc/Shadow Priest

Příspěvekod suntys » sob 22. lis 2014 12:28:03

Crafty píše:Pokud mame vubec uvazovat o tom, ze by si dostal sanci bojovat o misto unas, tak jen stim ze se vzdas UPLNE wotlk a jinych podobnych aktivit.


Dekuji tak tim se do vyresilo, odstupuju od prihlasky, mejte se fajn a preju GL s progressem HC raidu :)

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů