TeONiT - DpS / Tank - Comeback [PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

TeONiT - DpS / Tank - Comeback [PRIJATY]

Příspěvekod teonit » úte 25. lis 2014 10:04:34

Nick: TeONiT
Zdraví Six Feet Under
Class a Level: Warrior 83lvl

specializace: Arms/Protection
(jak jistě víte hraju všechny specy a nemám s tím problém v raidu switchnout)

Věk: 22 let

GearScore: nemám full lvl, equip budu řešit až doexpím. ;-)

Link na armory:
http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Teonit

FPS: ultra detaily 60 Fps, konstantních
Latence: držím se pod 20ms

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Wow hraju asi 5 let. Začínal jsem na Anthorii tam jsem se pouze učil, ikdyž jsem měl Top equip neznal jsem to co dnes a to jak me SFU vyškolila. Neměl jsem tam konkurenci, která by mě hnala dál a nebo jsem ji neviděl. Myslet si, že jsi nejlepší neznamná, že jím jsi. Velká ryba v malém rybníce se pak ve velké přehradě buď ztratí a nebo když má tah a chuť plavat proti proudu tak se z ní může stát velký žralok. :D. Po přechodu z Antorky na twin sem k vám jsem zjistil, že tou velkou rybou jsem a musel jsem sakra plavat, abych se v proudu udržel, ale myslím si, že když se ohlédnu, tak jsem to zvládl dobře a na konci jsme s thralliskem bojovali o spici (a to měl mournu :D)

Váš raid time?
V podstatě v tuto chvíli jsem schopen věnovat wowku více času, ale jinak jak jsem říkal Craftymu i darkovi a GGmu, jsem hodně pracovně, školně a přítelkyní vytížen, takže na 1 raid týdně a sem tam lognout na pokec na TSko etc... to je jasný proto chci zpět, protože mi chybíte ;-)

Definujte svůj PvE skill:
Vždycky když něco dělám tak pořádně. Nedělám nic napůl. Proto jsem v této guildě byl a vypracoval jsem se, je to stejné jako v profesním či osobním životě, když chceš něčeho dosáhnout tak bojuj, buď nejlepší. Můj skill spočívá v tom, že vždy jsem přišel na raid připraven a to po všech stránkách. Snaha o maximální výkon a to nejen svůj, ale i o maximalizaci výkonu raidu a snížení raidovací doby.
Wotlk jsem měl do posledního čísla propočítanej a to samé mě čeká s tímto datadiskem. Netvrdím, že jsem v tuto chvíli připraven na 100%, abych mohl odpovědět na jakékoliv otázky, ale víte, že na wotlku tomu tak bylo a tu samou přípravu již teď podstupuji. Theorycrafty, gameplay postavy na tomto datadisku a v neposlední řadě taktiky a skladba equipu.


Vypište svůj progress na Twinstaru:

ICC HC 10/25 - Full progress
ICC 10/25 - Full progress
TOGC 10/25 - Full progress
TOC 10/25 - Full progress
Naxx, UD - nachodili jsme toho dost :D


Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
http://tinypic.com/r/1owtbr/8
Moje UI je jednoduché a přehledné.
středovou část tvoří Bartender
pravou stranu dole bude tvořit raid frame grid. nahoře sexy map a DBM + Buffy
levou stranu tvoří Recount a Omen spolu s chatem (Prat)
Pro fight používám omniCC a čeká mě nastavování Power Auras.




Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Odkazy na Arms theorycrafty:
http://www.mmo-champion.com/threads/102 ... ms-Warrior
http://www.tauri-veins.tk/arms-warrior- ... -dps-guide
Odkazy na Prot theorycrafty:
http://www.tauri-veins.tk/protection-wa ... de&lng=eng
http://forum.molten-wow.com/showthread.php?t=234870


Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Six Feet Under, nehodnotil bych to jako odchod, ale skončil jsem s wow a rok jsem nehrál nyní se chci vrátit.
BOTL, LFG legionars, Enlightentment, Ordo Satanas. Důvody odchodů, vždy to byl krok kupředu. U Ordo byl důvod rozpad serveru.


Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Byl jsem zde! :D

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Protože jsem nikdy nepoznal skupinu lidí, která by si tak rozumněla a já jsem se k vám dostal před 2 roky, přesně 5. 11. 2012 něco kolem 0:15 :D pohovor tenkrát trval asi 2,5 hodiny a když jste mi po celém tom pohovoru řekli, že mě berete nevzal jsem to jako jsem tam a už se nemusím starat, ale dal jsem si další cíl, který jsem řekl tenkrát i na pohovoru, že bych se chtěl stát raid leadrem. A vzpomňte si, že se mi to podařilo bojoval jsem hned od začátku o místo v primáru a dostat se do vedení nejdřív jsem byl brán jako člen s možností postupu a vim, že sem vás hrozně otravoval (mluvím k vedení), byl jsem vlezlej a pořád se ptal a pořád něco chtěl, především práva pro oficiální raid a nakonec se nám to podařilo. A chci aby tomu bylo tak i teď nemám bohužel čas na to, abych dával tolik času a energie do znovu získávání RL atd... a ani to nechci. Tentokrát chci být zase členem a vrátit se zpět mezi své kamarády ať už je znám pouze ingame a nebo i ze srazu.
Abych shrnul to dlouhé psaní, tentokrát je můj cíl chodit na raidy, kde to má smysl a s lidma ze SFU s nikým jiným. Chodit na raidy maximálně připravenej, ale netrávit už ingame tolik času jako dřív (nemluvím o TSku).


Koho znáte v <SFU> ?
Nebudu jmenovat, abych na někoho nezapomněl. Pouze shrnu všechny členy ze srazů v roce 2012/2013 a samozřejmně ingame hráče nebudu opomíjet, ale sraz je sraz. ;-)

Co nám můžete nabídnout?
To co můžu nabídnout je hlavně přátelská komunikace a ikdyž na začátku budu potřebovat pomoc spíš já (přešel jsem před pár dny z wotlk na cata a teprve doexpuji), tak v pozdějším čase každopádně pomoc jakémukoliv členovi guildy. A co se týče herních předností tak tou je cílevědomost a mým cílem je být za dps nejlepší a za tanka to samé. Můžu v raidu switchovat tanka za dmg neustále jsem na to zvyklej z wotlku, kdy jsme to tak dělali pořád.
A na sraz můžu zase dovést jídlo :D gulášek :D akorát musíme stihnout v klidu vlak abych s tim neběhal přes nádraží a Dark mi nedržel mezinárodní vlak :D :D


Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
TS + mikrofon

Napište nám něco o Vás:
Jmenuji se Jakub Čížek(jsem na FB ve skupině ;-)), je mi 22 let tedy za 14 dní. :D, jsem z Východních čech. Mám již rok a půl stálou přítelkyni, které věnuji většinu volného času, ale s raid timem souhlasí :D . Dál no studuji na univerzitě v Hradci Králové. Chodím na různé brigády, které se buď týkají sportu, kam bych odbočil. Již řadu let posiluji silově a přešel jsem k bojovým sportům, konkrétně k MMA (měl jsem prozatím jen jeden zápas -výhra). Bohužel mě zastihla vynucená pauza, natržení steheního svalu s trvalými následky, takže teď pouze trénuji ostatní , pomáhám jim v přípravě a dělám bokem fitness trenéra. Mám spoustu zájmů a přátel, kterým jakožto realným věnuji většinu času, ale prostě mě to pořád táhne zpět. Spousta z nás si řekla končím, ale s touto guildou to prostě nejde. Není to hrou ale tím prostředím jaké SFU vytváří a já jsem už takovej, že tomuhle neodolám.
PS: chtěl jsem počkat až doexpím, ale jestli mě máte vzít zpět mezi sebe tak víte, že lvl ani equip není důležitej. ;-)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Pronet » úte 25. lis 2014 12:02:29

Kéž by takto vypadaly všechny přihlášky, co si tu hráči podávají :)
Velice velice hezky napsané. Dostatek infa. Ale teprve expíš. Zkušenosti s tebou nemám, nevím jak toto ohodnotit.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Sarger » úte 25. lis 2014 13:54:40

síce ťa v podstate nepoznám, skončil si chvíľu po mojom prijatí, ale za mňa máš ZA ;)
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Tygricka » úte 25. lis 2014 16:28:00

Kdybysme ti řekli, že sraz je příští týden. Dovezl bys gulášek? :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ori
Příspěvky: 226
Registrován: čtv 06. čer 2013 17:30:40
Class:: -

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Ori » úte 25. lis 2014 17:11:33

ja nevidím dôvod prečo mu dať proti takže ZA
Obrázek
Uživatelský avatar
rokkazz
Příspěvky: 319
Registrován: sob 12. dub 2014 19:01:46
Class:: Shaman

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod rokkazz » úte 25. lis 2014 19:46:00

Prihlaska pekna , priehladna . Nepoznam ta ale vidno ze na prihlaske si si dal zalezat . Za mna ZA
Obrázek

Spoiler:

keď sedím doma, Rokkazzko má malé R-ko, no keď vyjdem von, vedia, že Maroško má veľké M-ko, obrana pred svetom, snáď to chápeš, Ferko
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Kamikaze » úte 25. lis 2014 20:01:10

Serus Teo rád ťa vidím. :P
Patrilo by sa aby som sa aj ja vyjadril, poznám Teonita z Wotlku a fakt v pohode týpek. Vždy sme sa vedeli warrovia rozumne dohodnúť kto kde čo robí... Usilovný a i dobre točil a sám sa točil kde boli nejaké slečny. Z môjho pohľadu škoda keď si skončil s Wow mohol si sa aj tak na TS ukázať trebarz ako Satánek ten príde pozdraví pokecá 5-10 minut. ;) Ale však my sme si sem tam na FB popisali tak za mňa OK. :P

Inak než budeš joinovať 1x týždenne na raid tak ťa čaká obdobie kedy budeš musieť asi častejšie logovať aspoň kým naberieš eq. :D
Prečo tam nevidím medzi theorycraftami Furry spec?
A čo slečna poslúcha? Nebude ti robiť naprieky aby si nehral wow a nestretol nejakú Magičku? ;D




Ak chceš potom hodiť nejakú reč alebo popísmenkovanie obyčajne ma je zastihnúť na TS po 20:00. Vo wowku ma zastihneš v nedelu od 19 ale to som v raide. ;)
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Darklight
Příspěvky: 13
Registrován: úte 18. čer 2013 14:06:44
Class:: Shaman
Bydliště: Doma

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Darklight » úte 25. lis 2014 21:10:36

Ideme za kurvami? :D :D
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » úte 25. lis 2014 21:17:09

Pronet píše:Kéž by takto vypadaly všechny přihlášky, co si tu hráči podávají :)
Velice velice hezky napsané. Dostatek infa. Ale teprve expíš. Zkušenosti s tebou nemám, nevím jak toto ohodnotit.


Děkuji ti za okomentování přihlášky. :) K tomu expení, jsem blb :D až když jsem dokončil druhou expici oblast mi bylo divné proč mám stále 80lvl a zjistil jsem, že mám vypnuté expy :D takže teď mám 84lvl a 85tku dodělám dnes potažmo zítra snad. Jinak neznáme se, ale asi jsem tě viděl párkrát v bg na altovi pronetik (teda pookud je to tvuj priest)

Sarger píše:síce ťa v podstate nepoznám, skončil si chvíľu po mojom prijatí, ale za mňa máš ZA ;)


Děkuji ti za vyjádření. Jestli si pamatuju párkrát si mi tankoval raid nebo ne? :D ale myslim si, že jsem tě invoval :D

Tygricka píše:Kdybysme ti řekli, že sraz je příští týden. Dovezl bys gulášek? :D


Příští týden bych ho mohl leda doručit, ;-) mám teď příští 2 víkendy pracovní. :/

Ori píše:ja nevidím dôvod prečo mu dať proti takže ZA


Díky atla :)

rokkazz píše:Prihlaska pekna , priehladna . Nepoznam ta ale vidno ze na prihlaske si si dal zalezat . Za mna ZA


Děkuji ti, nezname se, ale snad se poznáme jako se zbytkem guildy co neznám. :)

Darklight píše:Ideme za kurvami? :D :D

Peťo už ne já už nepotřebuju hledat, já už jsem to svoji našel a nehodlám měnit. PS: nemyslím tim kurvu, ale přítelkyni :D :D
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » úte 25. lis 2014 21:29:36

Kamikaze píše:Serus Teo rád ťa vidím. :P
Patrilo by sa aby som sa aj ja vyjadril, poznám Teonita z Wotlku a fakt v pohode týpek. Vždy sme sa vedeli warrovia rozumne dohodnúť kto kde čo robí... Usilovný a i dobre točil a sám sa točil kde boli nejaké slečny. Z môjho pohľadu škoda keď si skončil s Wow mohol si sa aj tak na TS ukázať trebarz ako Satánek ten príde pozdraví pokecá 5-10 minut. ;) Ale však my sme si sem tam na FB popisali tak za mňa OK. :P

Inak než budeš joinovať 1x týždenne na raid tak ťa čaká obdobie kedy budeš musieť asi častejšie logovať aspoň kým naberieš eq. :D
Prečo tam nevidím medzi theorycraftami Furry spec?
A čo slečna poslúcha? Nebude ti robiť naprieky aby si nehral wow a nestretol nejakú Magičku? ;D




Ak chceš potom hodiť nejakú reč alebo popísmenkovanie obyčajne ma je zastihnúť na TS po 20:00. Vo wowku ma zastihneš v nedelu od 19 ale to som v raide. ;)


Máš pravdu v tom, že jsem mohl přijít na TSko pokecat etc..., a upřímně chtěl jsem, ale podkopávalo mi to snahu přestat s tím. Nebylo pro mě jednoduché přestávat hrát a tak jsem to ukončil a je to jako s cigaretama, když je zahodíš a pak si dáš támhle práska támhle cigaro tak se k tomu vrátíš. A tak jsem to holt musel ustřihnout úplně, nebylo to ode mě hezké a přiznám si to a rozhodně na to nejsem pyšný. A zpětně, stejně jsem tomu neodolal a dnes tu stojím s prosíkem o přijetí zpět. Takže kdybych býval přišel na TSko a pokecal možná mi to stačilo a nevracel se ke hře, ale myslím si, že zabývat se kdyby a coby je zbytečné. Prostě jsem udělal chybu a jsem si jí vědom. Ale aspoň jsme spolu pokecali na FB. :)

Jak už jsem psal v přihlášce tak je mi jasné, že za začátku bude nutné logovat častěji než jen na raid. A upřímně polož si otázku myslíš, že bych to já zvládnul lognout 1 týdně :D?

Fury spec jsem zapomněl jak nasmrt napsat :D
takže dodávám:
http://forum.molten-wow.com/showthread.php?t=263349
http://www.tauri-veins.tk/fury-warrior- ... nts-glyphs

Kami :D ty ses vocas :D o magičce bych se asi nebavil :D už tak to způsobilo dost rozruchu :/ a neboj nebude v tom problém, protože já už žádnou jinou nehledám ;-)
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod mellysko » úte 25. lis 2014 22:57:03

Za tu dobu co jsem tě znal ses mi zdál fajn ;) Pro
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Morgulus » úte 25. lis 2014 23:00:08

Ako si máme byť istý tým, že to čo si neurobil predtým neurobíš znova? Prečo myslíš že ťa to znova neprestane baviť alebo ti do toho niečo nevlezie (tatkova firma, mma zápasy v miestnosti 2x2m a podobne :D .... ).
Nič proti, ale ľuďom, ktorých to tu bude držať 2 mesiace neviem či dám svoje ZA. Počkám si ešte na pár ohlasov na tvoju prihlášku a potom ma možno presvedčíš o opaku :)
Zatiaľ GL ďalej v prihláške.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Pronet » úte 25. lis 2014 23:26:16

Ano, snažím se tam healovat. Když se nudím odpoledne... Ale pokud dělám úkoly do školy tak si to odafkovávám :( :)
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Kamikaze » úte 25. lis 2014 23:43:14

Tiež som sa chcel spýtať ako Morg či máme nejakú záruku že tentokrát neprestaneš hrávať. ;)
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » stř 26. lis 2014 6:12:07

Morgulus píše:Ako si máme byť istý tým, že to čo si neurobil predtým neurobíš znova? Prečo myslíš že ťa to znova neprestane baviť alebo ti do toho niečo nevlezie (tatkova firma, mma zápasy v miestnosti 2x2m a podobne :D .... ).
Nič proti, ale ľuďom, ktorých to tu bude držať 2 mesiace neviem či dám svoje ZA. Počkám si ešte na pár ohlasov na tvoju prihlášku a potom ma možno presvedčíš o opaku :)
Zatiaľ GL ďalej v prihláške.

Kamikaze píše:Tiež som sa chcel spýtať ako Morg či máme nejakú záruku že tentokrát neprestaneš hrávať. ;)


A kdo vam může slíbit, že bude hrát ještě dalších 10 let nebo jakejkoliv určitej čas většího rozsahu? Nepodával bych přihlášku kdybych si nebyl jistej tím, že to není jen poblouznění a za 2 měsíce mě to přestane bavit ;-). Na to si myslím, že mám rozumu dost a hlavně jsem byl členem SFU a vím jak se to má uvnitř guildy vím jak tomu je, že to není na pár měsíců, ale na delší úvazek, když to jde tak klidně i celoživotní.
PS:Nepodával bych přihlášku kdybych věděl, že to je jen nachvilku. ;-).
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Crafty » stř 26. lis 2014 10:03:58

Uz se tesim na nove dily VKV, kazde utery v 18:00 a specialni vikendove dily 2-3x do roka.



ps. pozdravuje te leilany :P
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Jerry
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 61
Registrován: ned 21. zář 2014 12:54:23
Class:: Priest
Bydliště: Belzebubs throne

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Jerry » stř 26. lis 2014 13:08:47

Mám pocit, že tuto bytost znám a mám pocit, že by jsem měl dát PRO. A jelikož mám pocit, že by jsem svým pocitům měl věřit, tak mám pocit, že by jsem měl tyto pocity uposlechnout, takže díky tomuto pocitu dávám PRO :D

PS: Nahlédněte každý do své mysli a zkuste se zamyslet nad tím, jak dlouho si myslíte, že ještě budete hrát. Pochybuji, že to někdo ví přesně :)
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Kamikaze » stř 26. lis 2014 14:50:10

Však to mi je jasné, že keby som mohol tak s tým wowkom švihnem hneď. :) Ale chcem počuť nejakú záruku, preto som sa pýtal na frajlu ako berie wowko. ;) To, že má poškodenú nohu a už nebude hrávať MMA sme sa už dozvedeli. Inak Teo ako mávaš tie tréningy? utorky by si si vedel spraviť voľno od 17:30 do rána? :)
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » stř 26. lis 2014 14:55:09

Kamikaze píše:Však to mi je jasné, že keby som mohol tak s tým wowkom švihnem hneď. :) Ale chcem počuť nejakú záruku, preto som sa pýtal na frajlu ako berie wowko. ;) To, že má poškodenú nohu a už nebude hrávať MMA sme sa už dozvedeli. Inak Teo ako mávaš tie tréningy? utorky by si si vedel spraviť voľno od 17:30 do rána? :)


Jakožto osobní trenér svým volnem připravím o peníze sebe a je na mě, kdy si to volno udělám a neudělám. Takže bych si dokázal udělat volno. Chtěl bych se zeptat do kolika máte cca progres v uterý? jen zhruba pro představu. Protože ráno vstávám a středy mám náročné, ale všechno se dá domluvit a zvládnout :)
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Tygricka » stř 26. lis 2014 15:04:51

Myslím, že tady je to jasné PRO
Obrázek
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Joul » stř 26. lis 2014 15:46:13

Raid je psaný do 23:00, nyní když je Normal končíme kolem 21:00, ale s příchodem HC počítám s časy konce 0:00, jak tomu bylo vždy...

jinak ode mě máš PRO aby jsi nebrečel že ti tu nikdo nic nenapsal jako do tvého rozlučkového topiku :D
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Pepíkus » stř 26. lis 2014 15:53:42

Co dodat, kvalita zaručena + stará se i o ostatní členy. Akorát opačné pohlaví si bude muset pořídit gemy na rezistenci. :D PRO
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » stř 26. lis 2014 16:16:24

Tygricka píše:Myslím, že tady je to jasné PRO

mellysko píše:Za tu dobu co jsem tě znal ses mi zdál fajn ;) Pro

Díky :)

Joul píše:Raid je psaný do 23:00, nyní když je Normal končíme kolem 21:00, ale s příchodem HC počítám s časy konce 0:00, jak tomu bylo vždy...

jinak ode mě máš PRO aby jsi nebrečel že ti tu nikdo nic nenapsal jako do tvého rozlučkového topiku :D


Tak to je v pohodě mě jen zaskočilo jak Kami říkal, udělej si čas do rána. :D

Pepíkus píše:Co dodat, kvalita zaručena + stará se i o ostatní členy. Akorát opačné pohlaví si bude muset pořídit gemy na rezistenci. :D PRO


Dík Pepčo :) :D rezistance :D
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Morgulus » stř 26. lis 2014 17:29:20

Pepíkus píše:Co dodat, kvalita zaručena + stará se i o ostatní členy. Akorát opačné pohlaví si bude muset pořídit gemy na rezistenci. :D PRO


Tak to si Teo zaobstará "PENETRATION" gemy :) No dúfam že ti to vydrží poriadne dlho to nadšenie z návratu k stupídnej návykovke akou wow je :) Za mňa ZA
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » stř 26. lis 2014 18:03:08

Morgulus píše:
Pepíkus píše:Co dodat, kvalita zaručena + stará se i o ostatní členy. Akorát opačné pohlaví si bude muset pořídit gemy na rezistenci. :D PRO


Tak to si Teo zaobstará "PENETRATION" gemy :) No dúfam že ti to vydrží poriadne dlho to nadšenie z návratu k stupídnej návykovke akou wow je :) Za mňa ZA


Díky morgu :)
PS: :D mam 90% a bude doexpeno :D
Edit: Doexpeno :D
Naposledy upravil(a) teonit dne čtv 27. lis 2014 9:55:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Kamikaze » čtv 27. lis 2014 8:22:07

teonit píše:
Kamikaze píše:Však to mi je jasné, že keby som mohol tak s tým wowkom švihnem hneď. :) Ale chcem počuť nejakú záruku, preto som sa pýtal na frajlu ako berie wowko. ;) To, že má poškodenú nohu a už nebude hrávať MMA sme sa už dozvedeli. Inak Teo ako mávaš tie tréningy? utorky by si si vedel spraviť voľno od 17:30 do rána? :)


Jakožto osobní trenér svým volnem připravím o peníze sebe a je na mě, kdy si to volno udělám a neudělám. Takže bych si dokázal udělat volno. Chtěl bych se zeptat do kolika máte cca progres v uterý? jen zhruba pro představu. Protože ráno vstávám a středy mám náročné, ale všechno se dá domluvit a zvládnout :)



Aj tak si mi neodpovedal na frajerku. :twisted: Totižto ženy majú silný vplyv. :D
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » čtv 27. lis 2014 9:54:52

Kamikaze píše:
teonit píše:
Kamikaze píše:Však to mi je jasné, že keby som mohol tak s tým wowkom švihnem hneď. :) Ale chcem počuť nejakú záruku, preto som sa pýtal na frajlu ako berie wowko. ;) To, že má poškodenú nohu a už nebude hrávať MMA sme sa už dozvedeli. Inak Teo ako mávaš tie tréningy? utorky by si si vedel spraviť voľno od 17:30 do rána? :)


Jakožto osobní trenér svým volnem připravím o peníze sebe a je na mě, kdy si to volno udělám a neudělám. Takže bych si dokázal udělat volno. Chtěl bych se zeptat do kolika máte cca progres v uterý? jen zhruba pro představu. Protože ráno vstávám a středy mám náročné, ale všechno se dá domluvit a zvládnout :)



Aj tak si mi neodpovedal na frajerku. :twisted: Totižto ženy majú silný vplyv. :D


Myslel jsem, že jsem to už někdy zmínil. Kdyby s tím byl problém nebudu podávat přihlášku :D
A již několikrát jsem zmínil, že tu nehodlám hledat známosti :D ani na jeden sraz :D prostě VKV už se točit nebudou :D
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » čtv 27. lis 2014 10:02:12

Update přihlášky:

Od včera mám doexpeno, takže 85lvl.
Od rána dělám profese, abych je dostal na 525. Pro upřesnění mám BS a JWC a nemám goldy, takže mi to jde za pomocí aukce celkem pomalu :D, ale snažím se i o profese.
Chodím dungy, abych nabral equip a mohl jít aspoň RHC v tuto chvíli mám ilvl 324. A chci se zeptat mám počítat s nějakým test raidem a nebo si můžu udělat ID případně si složit nějakej world raid, abych nabral equip?
Kdybyste měli nějaké další dotazy tak se ptejte rád je zodpovím. :)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Crafty » čtv 27. lis 2014 10:04:31

Pohovor probehne tento patek na srazu v 20:00
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » čtv 27. lis 2014 10:15:26

Crafty píše:Pohovor probehne tento patek na srazu v 20:00


Nevim na kolik vážně to myslíš Crafty, ale psal jsem, že jsem následující 2 víkendy (možná 3), v práci a už mám zaplacené výstavné, takže se z toho nevykroutím. :/
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Morgulus » čtv 27. lis 2014 13:18:10

teonit píše:Update přihlášky:

Od včera mám doexpeno, takže 85lvl.
Od rána dělám profese, abych je dostal na 525. Pro upřesnění mám BS a JWC a nemám goldy, takže mi to jde za pomocí aukce celkem pomalu :D, ale snažím se i o profese.
Chodím dungy, abych nabral equip a mohl jít aspoň RHC v tuto chvíli mám ilvl 324. A chci se zeptat mám počítat s nějakým test raidem a nebo si můžu udělat ID případně si složit nějakej world raid, abych nabral equip?
Kdybyste měli nějaké další dotazy tak se ptejte rád je zodpovím. :)


S týmto ti viem pomôcť, kľudne zbehneme pár dní po sebe RHC a gear doberieš, mimo piatku a soboty teraz keďže máme ten zraz. Goldy nie sú problém, zasponzorujem ťa keď budeš mať tak vrátiš :)
Repky si dorob primárne zatiaľ na dmg, tankov máme schopných zatiaľ dosť.

"Testraid" budeš mať teraz v utorok od 18:00, BoT, BWD, ToTFW 25, Baradin Hold si daj s worldom kľudne. Odchyť si ma ingame alebo na TS.

teonit píše:
Crafty píše:Pohovor probehne tento patek na srazu v 20:00


Nevim na kolik vážně to myslíš Crafty, ale psal jsem, že jsem následující 2 víkendy (možná 3), v práci a už mám zaplacené výstavné, takže se z toho nevykroutím. :/


Myslíš si že Crafty sranduje ? :D
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » čtv 27. lis 2014 13:27:53

Morgulus píše:
teonit píše:Update přihlášky:

Od včera mám doexpeno, takže 85lvl.
Od rána dělám profese, abych je dostal na 525. Pro upřesnění mám BS a JWC a nemám goldy, takže mi to jde za pomocí aukce celkem pomalu :D, ale snažím se i o profese.
Chodím dungy, abych nabral equip a mohl jít aspoň RHC v tuto chvíli mám ilvl 324. A chci se zeptat mám počítat s nějakým test raidem a nebo si můžu udělat ID případně si složit nějakej world raid, abych nabral equip?
Kdybyste měli nějaké další dotazy tak se ptejte rád je zodpovím. :)


S týmto ti viem pomôcť, kľudne zbehneme pár dní po sebe RHC a gear doberieš, mimo piatku a soboty teraz keďže máme ten zraz. Goldy nie sú problém, zasponzorujem ťa keď budeš mať tak vrátiš :)
Repky si dorob primárne zatiaľ na dmg, tankov máme schopných zatiaľ dosť.

"Testraid" budeš mať teraz v utorok od 18:00, BoT, BWD, ToTFW 25, Baradin Hold si daj s worldom kľudne. Odchyť si ma ingame alebo na TS.

teonit píše:
Crafty píše:Pohovor probehne tento patek na srazu v 20:00


Nevim na kolik vážně to myslíš Crafty, ale psal jsem, že jsem následující 2 víkendy (možná 3), v práci a už mám zaplacené výstavné, takže se z toho nevykroutím. :/


Myslíš si že Crafty sranduje ? :D


Super díky morgu budu rád když to nebudu běhat sám. Na test raid se samozřejmně připravuju a to za DPS. Dnes sem te na TSku nevidel, ale ono si jedu koupit novej headset s pořádným mikrákem, protože ten starej je děsnej. No každopádně ten sraz mě mrzí, to bych býval jel, ale sem v práci a potřebuju to vědět prostě trochu dýl dopředu, abych za sebe případně sehnal náhradu a nebo si udělal volno.
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » ned 30. lis 2014 14:33:50

Update: Profky mám dodělané. Equip se zlepšuje, ale je to pořád špatný :/ . Reputace budu dělat postupně s nabíráním equipu, mám s tím nějaké potíže, ale dodělám si i reputace, zatím budu používat woltk bonusy z repky.
Uživatelský avatar
Ori
Příspěvky: 226
Registrován: čtv 06. čer 2013 17:30:40
Class:: -

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Ori » ned 30. lis 2014 15:18:29

nedostavil sa v piatok na pohovor :D .... mením svoj status na neutral :D
Obrázek
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » ned 30. lis 2014 16:50:07

Ori píše:nedostavil sa v piatok na pohovor :D .... mením svoj status na neutral :D


A kdyz jsem od Javiho slysel co se delo tak sem uplne litoval ze sem v praci. Ale mel jsem 12tku a zaplacene vystavne a potkal jsem tam i Darka :D tak sme meli mini sraz :D
Snad te Atla presvedcim na pristim sraze a das mi
PRO :D
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Athena » ned 30. lis 2014 20:03:58

PRO
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Kamikaze » pon 01. pro 2014 0:25:36

Som aj ja ZA. No čo kedy by ti vyhovoval pohovor? ;)
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » pon 01. pro 2014 9:08:13

Díky :)

Co se týče pohovoru tak mě by to klidně vyhovovalo asi v to úterý, ale to jedině před test raidem což je blbost. Protože mám celý týden ranní. No a nebo pak si řekněte vy nějak se domluvíme. Ale rozhodně nemůžu PA-NE jsem na výstavě v práci.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Joul » pon 01. pro 2014 10:30:40

většinou se dává pohovor v pondělí, Crafty / Teo jak jak jste na tom dnes třeba od 19:00,
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » pon 01. pro 2014 10:42:20

Joul píše:většinou se dává pohovor v pondělí, Crafty / Teo jak jak jste na tom dnes třeba od 19:00,


Nejsem si úplně jistej jestli dneska večer budu moct..., mám klienta do pul 7 a pak bych měl mít ještě jednoho chlapka s jidelakem... nevim presne v kolik to stihnu no ... kazdopadne myslim si ze kolem 8 bych uz mohl... kdyz to bude tak na hodinku tak to bude v pohode... sory pisu v rychlosti ...
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » pon 01. pro 2014 14:35:24

dnes to nedám, omlouvám se, ale mohli bychom to nechat na zítřek? před po raidu? nebo se nějak dohodnem.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Joul » pon 01. pro 2014 14:53:47

domluv se s craftym, před raidem určitě ne... raid je od 6, pohovor by musel začínat hodně brzo a tu nikdo nebude a nechci aby mě pohovor zasahoval do raidu,

jestli se domluvíte tak max po radiu, ale počítej začátek kolem 22 ať se vyjádří troll
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Kamikaze » pon 01. pro 2014 22:38:28

Obyčajne je postup najprv test raid a potom pohovor tak zajtra si zbehni ten test a budúci pondelok pohovor môže byť?
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » úte 02. pro 2014 9:44:33

Kamikaze píše:Obyčajne je postup najprv test raid a potom pohovor tak zajtra si zbehni ten test a budúci pondelok pohovor môže byť?



Urcite s tim souhlasim... :)

Včera do noci jsem s Kamim konzultoval cata wara :D, protože jsem furt hrál jako wotlk war :D no v podstatě jsem zlepšil svoje dps za včerejšek o hodně :D v tuto chvíli na dummy one targetu na 1kk vytočím 14,3k dps. muj ilvl 339.
Chyběj mě dodělat reputace. Zbytek je hotovej. Taktiky studuju, ale je jich opravdu hodně najednou :D dnes budu ready v 17:45 čekat na inv, flasky mám taktiky studuju :)
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Toodyo » stř 03. pro 2014 6:45:54

Jak si dopadl na raidu ?? ( idealne tvoje hodnoceni a pak nekoho z guildy )

btw vim zes neco chtel s LUI ale mam rozesranej net ... doufam ze dnes jak dojdu domu to uz pojede jak ma ..........
S pozdravem Toodyo
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Morgulus » stř 03. pro 2014 9:35:29

Toodyo píše:Jak si dopadl na raidu ?? ( idealne tvoje hodnoceni a pak nekoho z guildy )


Dopadol celkom obstojne, síce bol v dmg na spodných priečkach v dmgmetri ale točil viac ako polka LFG s vyšším gearom,
dosť sme si cez raid písali alebo sa dohadovali na TS. Povedal som mu čo má robiť, kedy zapnúť CD, HP buff a podobne.
Stačí pozrieť WoL. Pár smrtí tam bolo, predpokladám že číselkoval na úkor taktiky ale myslím že si taktiky rýchlo vychytá,
predsa je to iné zažiť to na vlastnú kožu ako pozrieť si to na youtube. Popadalo mu pár BISov na dmg aj na Tanka, tak sme
mu to potom spolu s Pepiim oenchantovali, ogemovali a poreforgovali. Ja mám na jeho výkon určite kladné hodnotenie a som
názoru, že už na budúcom raide "bude vedieť čo má robiť" :D
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » stř 03. pro 2014 14:04:32

Moje hodnocení raidu:
Myslel jsem si, že jsem připravenej na 100%, ale nebylo tomu tak. Nejdřív problémy s mikrofonem, pokračovalo to lagama kvůli sněhu(trvalo to cca 15-20min), Rozhodila se mi část UI takže jsem měl nepořádek na obrazovce což mi nepřihrávalo a tak jsem navíc párkrát umřel(s tím jsem počítal).
Taktiky jsem se nabiflofal z youtube, ale při tom množství to nebylo jednoduché s tím vším co mám na mysli mimo wowko ... ;-) Spoustu věcí v taktice jsem si nespojil s tím co jsem dělal, protože se soustředím na rotaci, kterou nemám ještě v paži a všechny věci, které se mi dosrali a házely se mi jak klacky pod nohy :/
Toto nejsou výmluvy to je pouze má sebereflexe a ikdyž to není lajdáctví tak jsem nebyl připravenej na 100% pozapomněl jsem za ten rok pauzy co vše je potřeba.

K raidu konkrétně:
Taktiky mi jsou teď o dost víc jasné a bude příště o hodně lehčí zvládnout taktiku a dmgovat a ne naopak dmgovat na úkor taktiky. Nehodnotím dmg ( ikdyž se mi líbil ten boss kde jsem měl 36k dps :D), protože s těma zelenkama jsem byl rád za 15misto :D někdy jsem se dostal lehce k 10tce ale to asi čistě náhodou :D. Ovšem to se samozřejmě zlepší přibraným equipem nachozenejma taaktikama.
Atmosféra na raidu byla super jako vždy, takže já jsem s raidem spokojenej se sebou ne, ale to se za 1-2 ID zlepší a už to bude okey :)


PS: Díky morgovi a pepiimu za pomoc při úpravě equipu :)
PS2: Todyo já bych se ti nějak ozval ingame nebo an TS kdy tu budeš cca? potřebval bych jen doupravit to UI... díky

Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Sarger » stř 03. pro 2014 15:53:13

Ajtak to tu hrotíme až moc .. hold sa vrátil papa teonit, tak mu už ten invajt dajte :D dps neriesim, ani neviem, nemas eq, takze to je bezpredmetne, taktiky ... pre mna dolezite veci si vychytal celkom pekne, (taký chogal dopadol prekvapivo dobre, oproti minulým pullom) takze nevidim dovod ti dat za nieco proti ... čiže som ZA
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » stř 03. pro 2014 16:11:26

Sarger píše:Ajtak to tu hrotíme až moc .. hold sa vrátil papa teonit, tak mu už ten invajt dajte :D dps neriesim, ani neviem, nemas eq, takze to je bezpredmetne, taktiky ... pre mna dolezite veci si vychytal celkom pekne, (taký chogal dopadol prekvapivo dobre, oproti minulým pullom) takze nevidim dovod ti dat za nieco proti ... čiže som ZA


Díky :) Popravdě :D toho chogala sem ani nevidel predem na youtube :D nejak sem ho vypustil ani nevim proc :D a jeste jednoho bose delal sem to do noci a uz se mi proste chtelo spat ... pak ranni takze proste to bylo na prvni dobrou :D

Dekuju vsem za jakekoliv hodnoceni :)

Co se tyce pohovoru mam to ted fakt spatny... ukazkovy den vstavam ve 4 nekdy o pul 4te jedu na brigadu vykladam DPD (kolem 3-5tisic baliku, navic vanoce takze super :D) tam sem tak do 9ti max pul 10ty a jedu hned do skoly ze skoly se prijedu najist a umejt max stihnu lognout nachvili pokecat a vypnout... no a hura do fitka za klientama a tam sem do vecera chvili vidim pritelkyni a jdu spat a rano to same... vikend neni zadnou vyjmkou protoze jezdim prodavat na vystavy a to je 12-14 hodin ..a cesta zpet baleni atd... no a ted pred vanocema je to ve vsem strasne sileny sem rad kdyz se urvu na raid a obcas lognout ... hlavne vecery jsou spatne takze se musime nejak domluvit kdy bychom ten pohovor spachali... ale u me to je spatne... to utery mam volno to sem si zaridil ale jinak moc ne ... :(
tesim se az bude po vanocich a opadne vsechen ten shon a bude to zas volnejsi... navic bude po zkouskach... :D

No sorry za ty slohy ja valim do prace :D
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Ratslayercz » stř 03. pro 2014 18:27:31

Několika měsíční návrat průměrného bývalého člena inc.... Má někdo stejný pocit jako já?
PS: RIP další příspěvek, pravděpodobně za offtopic v přihlášce, která je 4x delší než ostatní, GFuckingJ
Naposledy upravil(a) Ratslayercz dne stř 03. pro 2014 20:40:02, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Pepíkus » stř 03. pro 2014 19:02:08

Rate tohle je můj oblíbený seriál VKV, nebuď zlobivej...
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » stř 03. pro 2014 21:20:51

Ratslayercz píše:Několika měsíční návrat průměrného bývalého člena inc.... Má někdo stejný pocit jako já?
PS: RIP další příspěvek, pravděpodobně za offtopic v přihlášce, která je 4x delší než ostatní, GFuckingJ



Čau,
nemám pocit, že bych byl pouze průměrným členem. A víš proč? protože nikdo kdo v SFU je po nějakou delší dobu není pouze průměrným hráčem. ;-) Pokud si to ty myslíš zdůvodni prosím proč jsi toho názoru.
PS: Tvé vyjádření mi příjde naprosto v rozporu s guildou jako celkem. To proč je tato přihláška tak dlouhá sám nevím proč tomu tak je(a samotnému mi to není příjemné, ale chovám se tak, abych byl přijat), ale každopádně to snad není důvod k tomu, aby jsi se vyjadřoval tímto způsobem. Pokud máš semnou problém, tak mi to řekni narovinu. ;-) díky

PS2: Nemám chuť se jakýmkoliv způsobem k přihlášce či mému přijetí. Takže žádám o jisté vyjádření. děkuji. :)
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Ratslayercz » stř 03. pro 2014 21:29:44

1. nikdo kdo se vracel po pauze dlouho nevydržel
2. kdyby jsi sledoval fórum porozně (jakože by jsi měl, JK každý na to jebe, jsem zapomněl na chvíli), tak by jsi asi věděl, že já sám jsem v rozporu s guildou
3. co je na tobě tak skvělého, když jsi celou dobu v SFU chodil jen sekundár, asi ti něco chybí k tomu být top
4. SO MUCH SPAM
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » stř 03. pro 2014 21:42:24

Ratslayercz píše:1. nikdo kdo se vracel po pauze dlouho nevydržel
2. kdyby jsi sledoval fórum porozně (jakože by jsi měl, JK každý na to jebe, jsem zapomněl na chvíli), tak by jsi asi věděl, že já sám jsem v rozporu s guildou
3. co je na tobě tak skvělého, když jsi celou dobu v SFU chodil jen sekundár, asi ti něco chybí k tomu být top
4. SO MUCH SPAM


Nemám práva na forko, takže těžko můžu sledovat co se děje. ;-) Takže nevím proč jsi v rozporu s guildou co se stalo a proč a upřímně je mi to jedno. Asi vypustím cokoliv co jsi ty řekl, protože kdyby měl někdo kritiku na mou osobu tak s tím nemám problém pokud to bude konstruktivní kritika a né jen nějaké bodové doměnky někoho s kým se ani pořádně neznám a on mě.
Úplně jsi me zkazil chuť k čemukoliv co se wow týče minimálně pro dnešní večer, takže bude rozumnější, když půjdu spát a nechám to být.

Nadále se k tomu nehodlám vyjadřovat: Protože máš naprosto jiný styl vyjadřování a chování než kdokoliv jiný, kdo v guildě je.
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Kamikaze » čtv 04. pro 2014 3:39:29

Teo> Inak som sa chcel spýtať či stále toľko holduješ tráve a či si si vedomý, že aj na Twinstare sú instancie stále tie isté aj vyše pol roka aby ťa to nezozunovalo. :)
Rat> Teraz nechcem obhajovať Tea ale ja sám som mal prestávku cca rok a vrátil som sa k hre a ešte stále sa jej v rámci možného venujem už ani neviem ako dlho (Na anthorke ešte nebolo ani HC ICC [cca 6/2012]). A to, že nebol na primáre nemusí hneď znamenať, že bol zlý, len pretočiť Thralliska bolo nemožné aby sa tam dostal... :D
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » čtv 04. pro 2014 9:01:32

Kamikaze píše:Teo> Inak som sa chcel spýtať či stále toľko holduješ tráve a či si si vedomý, že aj na Twinstare sú instancie stále tie isté aj vyše pol roka aby ťa to nezozunovalo. :)
Rat> Teraz nechcem obhajovať Tea ale ja sám som mal prestávku cca rok a vrátil som sa k hre a ešte stále sa jej v rámci možného venujem už ani neviem ako dlho (Na anthorke ešte nebolo ani HC ICC [cca 6/2012]). A to, že nebol na primáre nemusí hneď znamenať, že bol zlý, len pretočiť Thralliska bolo nemožné aby sa tam dostal... :D


Kami ja uz neholduju trave vubec ... ani nechlastam ... jedine co ovlivnuje muj stav mysli je prace dejme tomu... ale jinak nic ... ;-)
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » čtv 04. pro 2014 9:20:35

Rate:
Co dodat k včerejšímu večeru? Asi takhle, byl jsem hodně utahanej z práce a celkem i naštvanej (stal se tam menší průser, ale to je offtopic a ten tě nezajímá). Pod vlivem mé tehdejší nálady jsem reagoval a odpovídal celkově vzato podrážděně a tak bych chtěl odpovědět na tvůj první komentář takto:

Díky za tvůj názor, nemyslím si, že kdokoliv kdo v SFU byl, by byl pouze průměrným členem. Třeba máme jinou stupnici a jiné srovnávání. ;-) Já člena guildy nehodnotím pouze tím v jakém raidu byl, ale jak se dokáže přizpůsobit po přijetí do guildy, jak se začlení a jak v ní funguje. Jak se chová jako člověk a to nejen před vedením, ale i před každým členem. Jestli se dotyčný snaží pouze nahnat equip a goldy a všechno jen pro sebe a nebo funguje jako celek s guildou a snaží se pomáhat všem. Jaké má vyjadřování na world chatu nebo foru. Samozřejmně hodně důležitá stránka je hráčská stránka. Jak ovládá svou classu, taktiky. Jestli dokáže daný člověk přijít na raid včas a připraven. Když mu není něco jasné, aby se uměl zeptat, ale naopak uměl i poradit, když to potřebuje někdo jiný. Myslím si, že hodnotit člena guildy jako průměrného podle toho jestli chodil primár nebo sekundár je irelevantní, má to daleko víc kritérií. Například u mě to bylo tak, že po přijetí do guildy jsem chodil primár, protože byl pouze jeden raid a hrál thrallisko, morg a já za warra. Po pauze se vrátil Dark a já jsem odešel s Morgem do sekundáru, protože mi bylo řečeno, že Crafty chce mít Clka v primáru a, že víc jak 2 warriory nechce. Doufám,, že si to pamatuju správně a neříkám tu nějaké nesmysly. Měl jsem abmice dostat se do primáru, ale při nabírání equipu na 2 specy ti klesne prio a pak ti chybí equip a nevytočíš to co thrallisko a navíc připadal jsem si užitečnější pro guildu a raid v sekundáru, kde se naplno využil můj potenciál dps/tank a respecování na každého druhého bosse. Následně jsem začal skládat 10tku, 4tou v té době, abych já a dalších 9lidí měl šanci nabrat víc equipu, který měl primár a sekundár už z velké části ne. Měl jsem chuť jít do primáru, ale radši jsem si vybral cestu užitečnosti pro guildu a pomoc ostatním členům. V závěru Icc se mi to vyplatilo a do primáru jsem se dostal hlavně díky progresu LK25HC, kde se furry war najednou hodil.

Závěrem bych ti chtěl říct, včera bych ti asi jednu vrazil, kdybysme to řešili osobně a to protože se mi nelíbil styl jakým semnou komunikuješ. Todle je přátelská guilde v, které jde hlavně a především o kolektiv a pak až o čísílka ;.). Dnes to beru v klidu a s nadhledem. Neberu ti tvůj názor. Holt 2 lidé můžou mít různé názory a i pohledy na věc ;-)
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Athena » čtv 04. pro 2014 10:45:18

haters gonna hate
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Morgulus » čtv 04. pro 2014 16:01:43

teonit píše:Rate:
Co dodat k včerejšímu večeru? Asi takhle, byl jsem hodně utahanej z práce a celkem i naštvanej (stal se tam menší průser, ale to je offtopic a ten tě nezajímá). Pod vlivem mé tehdejší nálady jsem reagoval a odpovídal celkově vzato podrážděně a tak bych chtěl odpovědět na tvůj první komentář takto:

Díky za tvůj názor, nemyslím si, že kdokoliv kdo v SFU byl, by byl pouze průměrným členem. Třeba máme jinou stupnici a jiné srovnávání. ;-) Já člena guildy nehodnotím pouze tím v jakém raidu byl, ale jak se dokáže přizpůsobit po přijetí do guildy, jak se začlení a jak v ní funguje. Jak se chová jako člověk a to nejen před vedením, ale i před každým členem. Jestli se dotyčný snaží pouze nahnat equip a goldy a všechno jen pro sebe a nebo funguje jako celek s guildou a snaží se pomáhat všem. Jaké má vyjadřování na world chatu nebo foru. Samozřejmně hodně důležitá stránka je hráčská stránka. Jak ovládá svou classu, taktiky. Jestli dokáže daný člověk přijít na raid včas a připraven. Když mu není něco jasné, aby se uměl zeptat, ale naopak uměl i poradit, když to potřebuje někdo jiný. Myslím si, že hodnotit člena guildy jako průměrného podle toho jestli chodil primár nebo sekundár je irelevantní, má to daleko víc kritérií. Například u mě to bylo tak, že po přijetí do guildy jsem chodil primár, protože byl pouze jeden raid a hrál thrallisko, morg a já za warra. Po pauze se vrátil Dark a já jsem odešel s Morgem do sekundáru, protože mi bylo řečeno, že Crafty chce mít Clka v primáru a, že víc jak 2 warriory nechce. Doufám,, že si to pamatuju správně a neříkám tu nějaké nesmysly. Měl jsem abmice dostat se do primáru, ale při nabírání equipu na 2 specy ti klesne prio a pak ti chybí equip a nevytočíš to co thrallisko a navíc připadal jsem si užitečnější pro guildu a raid v sekundáru, kde se naplno využil můj potenciál dps/tank a respecování na každého druhého bosse. Následně jsem začal skládat 10tku, 4tou v té době, abych já a dalších 9lidí měl šanci nabrat víc equipu, který měl primár a sekundár už z velké části ne. Měl jsem chuť jít do primáru, ale radši jsem si vybral cestu užitečnosti pro guildu a pomoc ostatním členům. V závěru Icc se mi to vyplatilo a do primáru jsem se dostal hlavně díky progresu LK25HC, kde se furry war najednou hodil.

Závěrem bych ti chtěl říct, včera bych ti asi jednu vrazil, kdybysme to řešili osobně a to protože se mi nelíbil styl jakým semnou komunikuješ. Todle je přátelská guilde v, které jde hlavně a především o kolektiv a pak až o čísílka ;.). Dnes to beru v klidu a s nadhledem. Neberu ti tvůj názor. Holt 2 lidé můžou mít různé názory a i pohledy na věc ;-)



Crafty prečo tu stále nemáme to tlačítko +1? :)

Ale za toto Teo +100 :) pretože takto by mal premýšľať každý ....
Enforcer
Příspěvky: 176
Registrován: sob 15. čer 2013 15:18:26
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Enforcer » sob 06. pro 2014 10:32:58

mal som možnosť poznať Teonita/Jakuba in game aj real. Jakuba som v tej dobe považoval za warriora s lepším dps/positioning dokonca má skúsenosti s leadrovaním. Pokiaľ bude javiť rovnakú iniciatívu, ktorú si dal so spracovaním prihlášky bola by hlúposť prísť o hráča jeho kvalít a priateľa zo starých raidov. Za mňa ZA.
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » ned 07. pro 2014 21:04:05

Enforcer píše:mal som možnosť poznať Teonita/Jakuba in game aj real. Jakuba som v tej dobe považoval za warriora s lepším dps/positioning dokonca má skúsenosti s leadrovaním. Pokiaľ bude javiť rovnakú iniciatívu, ktorú si dal so spracovaním prihlášky bola by hlúposť prísť o hráča jeho kvalít a priateľa zo starých raidov. Za mňa ZA.


Díky Enfo / Štefane :)
Udělal jsi mi na narozky radost tím tvým postem, ale byl jsem v práci, celý víkend a nestihl jsem si to přečíst a večer sem usnul při psaní :D dnes to samé, ale už to odešlu :D
Chybí mi naše suprová parta warrioru, náš vztah, kterej sme si drželi a proste to byla pecka sem rád, že jsem toho byl soucasti a i kvuli tobe se chci vratit, abych si ingame zahrali a na sraze se zbourali :D
Takze dekuju :)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Crafty » pon 08. pro 2014 9:19:32

v Utery v 18:00 bud ready, kdyz bude misto tak by te mohli kluci vzit se trochu obleknout.
+ misto pohovoru udelame jen pokec na TS asi pri raidu nebo po raidu.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » pon 08. pro 2014 10:08:19

Crafty píše:v Utery v 18:00 bud ready, kdyz bude misto tak by te mohli kluci vzit se trochu obleknout.
+ misto pohovoru udelame jen pokec na TS asi pri raidu nebo po raidu.


Díkes počítám s tím :)
Uživatelský avatar
Jerry
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 61
Registrován: ned 21. zář 2014 12:54:23
Class:: Priest
Bydliště: Belzebubs throne

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Jerry » pon 08. pro 2014 15:51:13

Crafty píše:v Utery v 18:00 bud ready, kdyz bude misto tak by te mohli kluci vzit se trochu obleknout.
+ misto pohovoru udelame jen pokec na TS asi pri raidu nebo po raidu.

Obrázek
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Kamikaze » stř 10. pro 2014 13:39:55

Napíš sem najbližší termín ktorý ti vyhovuje na krátky pohovor a následné prijatie/neprijatie do guildy. Poprosím po 21:00 hodine ak to bude pre teba možné ak nie napíš čo ti vyhovuje. ;)
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod teonit » stř 10. pro 2014 16:01:07

Kamikaze píše:Napíš sem najbližší termín ktorý ti vyhovuje na krátky pohovor a následné prijatie/neprijatie do guildy. Poprosím po 21:00 hodine ak to bude pre teba možné ak nie napíš čo ti vyhovuje. ;)


Možná, že třeba ve čtvrtek (zítra), ale možná budu v práci a nestihnu to před vánocema je frmol... víkend v neděli maximálně od těch 9ti...
Popravdě jsem počítal s tím včerejškem, že to probereme při raidu a bude to vyřízené. A nebo po raidu, ale psal jsem Craftymu neodpovídal a v 10 končil raid. Já byl 22 hodin vzhůru a dnes jsem šel zase na ranní a teď zas na odpolední.

Tak se zkusme už nějak napevno domluvit. Chtěl bych to mít vyřešené a ne to takhle protahovat.... ;-)
Uživatelský avatar
Ori
Příspěvky: 226
Registrován: čtv 06. čer 2013 17:30:40
Class:: -

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Ori » stř 10. pro 2014 17:26:10

ja si myslím, že by si mal ísť na další zraz kde by bol pohovor ako bolo povodne plánované :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback

Příspěvekod Kamikaze » stř 10. pro 2014 21:05:00

Však všetci pracujúci máme frmol pred Vianocami, sám som teraz prišiel domov a kopec roboty nedokončenej. Dobre tak sa dohodneme na zajtra (11.12.2014) o 21:30 pohovor buď tu, pokúsim sa stihnúť aby si nečakal. ;)
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Ori
Příspěvky: 226
Registrován: čtv 06. čer 2013 17:30:40
Class:: -

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback [POHOVOR 11.12.2014]

Příspěvekod Ori » čtv 11. pro 2014 2:08:20

zajtra je 11. teda dneska ..... takže zajtra 11 nie včera 10. :D teda dneska 11. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback [POHOVOR 11.12.2014]

Příspěvekod teonit » čtv 11. pro 2014 10:17:51

ok budu s tím počítat ... ;-)
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback [POHOVOR 11.12.2014]

Příspěvekod Kamikaze » pát 12. pro 2014 14:44:40

Pre moju neschopnosť dostaviť sa na čas som sa s Teom dohodol na utorok na sekundár a ak nebude sekundár pohovor sa uskutoční aj tak v utorok 16.12.
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback [POHOVOR 16.12.2014]

Příspěvekod Crafty » pát 12. pro 2014 15:25:02

1pohovor: na srazu v patek 20:00
2pohovor: Pred nebo po raidu v UTERY
3pohovor: (10.12.2014) o 21:30 pohovor
4pohovor: (11.12.2014) o 21:30 pohovor
5pohovor: 16.12


kdy myslite ze mu dojde ze ho neplanujeme vzit? :D
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback [POHOVOR 16.12.2014]

Příspěvekod teonit » sob 13. pro 2014 7:44:54

Crafty píše:1pohovor: na srazu v patek 20:00
2pohovor: Pred nebo po raidu v UTERY
3pohovor: (10.12.2014) o 21:30 pohovor
4pohovor: (11.12.2014) o 21:30 pohovor
5pohovor: 16.12


kdy myslite ze mu dojde ze ho neplanujeme vzit? :D



Můj názor je v tuto chvíli lehce rozpolcen. Znám tvůj smysl pro humor, ale z nějakého důvodu to píšeš.

1. pohovor : řekl si mi to v podstatě den předem, že je sraz, já byl v práci celý víkend. (dokonce sem tam potkal i Darka s přítelkyní, jak nakupujou)
2. dostavil sem se a ptal sem se tebe, když kami tam nebyl a neodpověděl jsi. Když budu citovat Kamiho: "říkal, že se mu nějak nechtělo"
3. nevím, kde si vzal čas a datum tohoto pohovoru, ale rozhodně jsme se nedomlouvali, protože sem z práce přijel až o pul 1 rano.
4. ready jsem byl, Kami mi, ale napsal, že to nestíhá a tobě jsem psal na TSku a odpověděl jsi oki.
a domluvil se pro mě 4.tý termín pohovoru na úterý 16.12. během raidu. ;-)

Vzhledem k názorům v přihlášce a vlastně jen samé PRO si nedokážu vysvětlit, proč tomu tak je, že to tak trvá a každý další termín test raidu nebo pohovoru na který pak ani nemáš náladu mi ubírá chuť patřit zase mezi vás. Zřejmně je to tvůj test na mou odolnost, ale mě na tom vadí to, že chcete testovat mě. Když jsem v SFU byl věnoval jsem tomu všechno a skončil jsem z osobních důvodů ne, že bych přeběhl jinam. Jsem věrným členem a obětuji guildě maximum co můžu dát a ty to víš.
Nemyslel jsem si, že příjdu a insta invajt, ale po přihlášce a test raidu během kterého jsme pokecali mohlo být po všem vzhledem k reakcím zde v přihlášce i po test raidu. Z nějakého důvodu (možná viz. nahoře) to protahujete a nebo mě opravdu už mezi sebou nechcete :/ což by mě mrzelo.
V tuto chvíli to budu považovat za Craftyho test a uvidím jak to dopadne v úterý, ale ocenil bych upřímnost.



PS: Když budeš delší dobu zkoušet někoho koho znáš, tak se na to může vykašlat a né protože by byl namyšlenej a myslel si, že on mohl dostat insta invite atd... ,ale proto že ho to urazí a dotkne se ho, že ho přátelé testují již měsíc. ;-)
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback [POHOVOR 16.12.2014]

Příspěvekod Kamikaze » sob 13. pro 2014 18:30:37

Teo Teo, jaké vylievanie srdiečka tu máš. :) Ja som skoro každý deň na TS ale až v neskorých hodinách tak keby si chcel už dávno si tam mohol dojsť medzi nás a už by sme to mali dávno zbúchané. A Crafty je počas raidov kurevsky bombardovaný whispami tak sa nediv, že ti nereaguje (Crafty je hold chcená ale nedobytná k*rvička :) ).
Možno ťa trochu teraz sklamem, ale keďže sa progressuje HCčko tak sa sekundár odkladá na neurčito a do nového roka najskôr ani nebude. A v tvojom prípade ten test máš skôr nato aby si si s nami zahral a nie aby sme ťa testovali. ;)

Ale dostav sa aj tak v utorok, chcem tam dohodnúť taký pohovor/pokec 3 warrov čo k nám chcú ísť a verím, že v utorok máš čas spravený aj do neskoršej hodiny keďže v tedy obyčajne býva raid a mal si ho naplánovaný. :)

PS: na tej 3-jke Crafty trolluje lebo som písal večer a pomýlil si dátumy ale upravil som to a ty si videl už ten termín na 4. ;)
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback [POHOVOR 16.12.2014]

Příspěvekod teonit » pon 15. pro 2014 8:55:01

Kamikaze píše:Teo Teo, jaké vylievanie srdiečka tu máš. :) Ja som skoro každý deň na TS ale až v neskorých hodinách tak keby si chcel už dávno si tam mohol dojsť medzi nás a už by sme to mali dávno zbúchané. A Crafty je počas raidov kurevsky bombardovaný whispami tak sa nediv, že ti nereaguje (Crafty je hold chcená ale nedobytná k*rvička :) ).
Možno ťa trochu teraz sklamem, ale keďže sa progressuje HCčko tak sa sekundár odkladá na neurčito a do nového roka najskôr ani nebude. A v tvojom prípade ten test máš skôr nato aby si si s nami zahral a nie aby sme ťa testovali. ;)

Ale dostav sa aj tak v utorok, chcem tam dohodnúť taký pohovor/pokec 3 warrov čo k nám chcú ísť a verím, že v utorok máš čas spravený aj do neskoršej hodiny keďže v tedy obyčajne býva raid a mal si ho naplánovaný. :)

PS: na tej 3-jke Crafty trolluje lebo som písal večer a pomýlil si dátumy ale upravil som to a ty si videl už ten termín na 4. ;)



Čauko :)
v to úterý bude i raid a nebo až ten pokechovor v 21:00? Abych věděl v kolik mám dorazit ;-). A sekundár tedy zrušen po dobu progresu až do nového roku, orientačně. Tzn. že například já budu raidovat až po novém roce a nebo se skládaj nějaký 10tky na kterejch by se dalo si aspoň občas zahrát? :)
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback [POHOVOR 16.12.2014]

Příspěvekod Sarger » pon 15. pro 2014 10:36:54

Po Novinke, ktorú všera oznámili, a zavrení HC raidov, sa progress odkladá, a Sekundár sa asi pôjde normálne zajtra od 18-tej

Ale nechcem hovoriť za vedenie, neviem ako sa dohodli, ale určite sa niečo poskladá. Keď len nejaký "flex" raid s pár ludmi z worldu .. reklamu si treba robiť :P
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback [POHOVOR 16.12.2014]

Příspěvekod Joul » pon 15. pro 2014 11:36:53

tento týden, žádný oficiální raid není...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback [POHOVOR 16.12.2014]

Příspěvekod Kamikaze » úte 16. pro 2014 9:39:42

Hej Teo o 21:00 tu buď.
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: TeONiT - DpS / Tank - Comeback [POHOVOR 16.12.2014]

Příspěvekod teonit » úte 16. pro 2014 14:46:26

Kamikaze píše:Hej Teo o 21:00 tu buď.

ok :)

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host