Mortal - Holy paladin - PvE [Prijat]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Mortal
Příspěvky: 69
Registrován: ned 30. lis 2014 12:29:10
Class:: Paladin

Mortal - Holy paladin - PvE [Prijat]

Příspěvekod Mortal » ned 30. lis 2014 14:39:19

Postava: Mortaljebuh, holy paladin 359IL ( off-spec pvp retri 355IL ), http://armory.twinstar.cz/character-she ... ortaljebuh

Věk: 16 let, zde bych se maličko rozepsal. Je možné že budete probírat můj věk. Co k tomu mohu říct? Pouze to, že drtivá většina guild kde jsem působil nebo lidí kteří mě znají, mi toto nevěřili. Sám o sobě mohu říct, že se umím chovat.

FPS: V mém případě v tomhle problém nebude, ve většině situací 80+ fps, v klidu mimo encounter/arenu atd. +-250fps.

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
WoW hraji dost dlouho, už od dob kdy jsem byl doopravdy malé dítě. 6-7 let +-
Má WoW historie? S wowkem jsem začínal na classicu, kde jsem hrál na každém druhém free serveru a prostě jsem si expil postavy a nic o wowku nevěděl. Později jsem začal hrát TBC na deffenderu/spiritiusu a podobných instant pvp serverech. Také jsem expil na blizzliku jménem Mystiq.

Poté jsem začal hrát můj doposud nejoblíbenější datadisk wotlk. Věnoval jsem se ze začátku dost pvečku na serveru Deffender FUN, kde jsem působil v top guildach jako tank. Hrál jsem taky na offi, ovšem vždy celkem krátce a s pauzama. Zažil jsem doby naxxramasu, potom až otevření ICC. Po nějaké době mne ovšem wotlk PvE omrzelo, všechno se stalo naprostou farmou. Začal jsem se tedy věnovat PvP, hlavně na serveru Arena-Tournament a Deffender BG. Hrál jsem poměrně na vysokých ratech a považoval jsem se za decentního hráče.

Mezitím jsem také stihl zažít cataclysm na offi, ovšem opět pouze krátce. Kousky Firelandů/5many/RF-DS. V polovině léta jsem přešel na Twinstar. Momentálně hraji pouze zde.

Váš raid time? Dokážu se přizpůsobit a nemám dny kdy bych naprosto nemohl, ovšem mám takové, které mi nevyhovují a nemohu naprosto zaručit docházku. Nejvíce mi vyhovuje neděle/sobota večer až dokud bude potřeba. Naopak pondělí/středa/pátek jsou ty dny, které pro mne nejsou zrovna nejlepší. Takže asi 19:00 - XX:XX.

Definujte svůj PvE skill:
Paladin je můj main už nějakou dobu, tudíž si myslím, že ho ovládám hodně dobře. Ve většině případů nezmatkuji (někdy se stane, jsme jen lidi). Řekl bych, že hraji dost dobře. Upřímně moc nevím co víc bych tady napsal, pokud tedy bude potřeba, můžete se doptat.

Vypište svůj progress na Twinstaru: Bohužel, jsem neměl zatím možnost jít 25many, které jsou pro mne o dost zábavnější než 10tky.
BWD - 6/6 10
BOT - 4/4 10
TotW - 2/2 10
Z jiných serverů jsem se PvE věnoval, jak již zmiňuji výše, pouze na wotlku, kde mám clearnuté všechny raid instance na normal i hc. Ovšem některé z nich ( Yogg/vezax ....) nebyly ve stavu, kde by se to dalo považovat za legit kill. (Celý wotlk byl můj main protect, holy až na cata!)

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
http://i60.tinypic.com/nd4wmw.jpg - Abych objasnil některé ty divné bindy vpravo, tak to mám v retrině. Bindy na RF, SoV atd. zůstavají ovšem profky a elixiry(swim/ww) ne.
Z addonů používám pouze ExtraCD - ukazuje mi internal CD trinketů/talentů atd.. Tidyplates - vylepšené nameplaty, Omen, DBM - klasika. Healuju přes blizzard raid framy a nepoužívám(!) mouseover healy. Proč? Zkrátka mi addony jako healbot/grid atd. doopravdy nevyhovují a připadají mi poněkud přeplácané. Mouseover je podle mého názoru naprosto o zvyku. ( mouseover mám pouze na salvě/hopku/hocku )

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: Když jsem začínal s cata, pročítal jsem různá fora a guidy, které se týkaly jak holy, tak celkově paladina jako classy. Neřekl bych, že je nutné je tady linkovat. Na všechno postupem času rád přicházím sám ( CD use, preference spellů atd..). Stejně to platí o wowku obecně.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Syndicate, zatím jsem stále členem s vyšším rankem. Důvod "odchodu" je ten, že není dostatek členů na 25tky, někdy i 10(problém složení stále groupy) a člověk jako já chce mít jakýsi solidní progress HC modu všech instanci apod. Dále nemusím když někdo nebere raid "vážně", protože plýtvá jak svým, tak i mým a také časem všech ostatních v raidu a zbytečně komplikuje většinou i lehké věci.
Co myslím pod tím "vážně" - Nechci tím říct, že v průběhu raidu není čas na srandu, ta prostě musí být.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Převážně world + mé pozorování ostatních guild.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Očekávám kvalitní raidy a progress budoucích HC modu, které jsou už přece jen někde jinde než tato "farma normálu". Také je dobré kolem sebe mít lidi, o kterých víte, že mají jakousi kvalitu. Také poznání nových lidí, zařazení se do kolektivu. Věřím že bych se nenudil.

Koho znáte v <SFU> ?
Neznám se s nikým.

Co nám můžete nabídnout?
Člověka s kterým není nuda, kvalitního a aktivního hráče s chutí pro progress.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Ano.

Vypište svoje alty: Nemám alty, nikdy jsem nebyl fanoušek altů. Když už jsem nějaké měl, byl to vždy pouze další paladin. Mám jen warlocka, kterého někdy expím. nick: Dotdotdot

Rád bych také něco řekl o svém nicku. Může působit dost egoisticky, ale není tak myšlen. Jen aby jste si nemysleli, že jsem jeden z těch co si myslí že jsou bez chyb.

Snad to tedy bude vše, díky za přečtení a vyřízení přihlášky. Případné dotazy mi můžete napsat rovnou ingame na nick Mortaljebuh / Dotdotdot.
S pozdravem, Mortal.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Mortal - Holy paladin - PvE

Příspěvekod Sarger » ned 30. lis 2014 16:19:21

PROTI

Edit1:
Takže, bol som minulú ID raid so Syndicate (totfw 10) a boli tam dvaja ****jebuh . Jeden z nich bol leader, resp, asi leader, a bol dosť arogantný, nadával, dostal enrage, a chcel vykickovať celú guildu, všetkých, ktorý boli v ten vecer v tom raide, vrátane seba, lebo failovali, atd... akože, po 5-tom wipe chytiť takýto enrage je pre mňa neprijateľný predpoklad pre prijatie do nášej guildy.

Druhá vec, že s tým nickom "mortal" sa mi spája war, a s tým leadrom priest ... čo mi dosť vŕta v hlave, ako to vlastne bolo, a ktorá z nich bol spomínaným človekom ...

Vyjadri sa mi k tomu prosím. Bol si tam, vieš lepšie kto je kto, lebo ja si to moc nepamätám, len viem, že ****jebuh bol na pokraji zrutenia :-/
Mortal
Příspěvky: 69
Registrován: ned 30. lis 2014 12:29:10
Class:: Paladin

Re: Mortal - Holy paladin - PvE

Příspěvekod Mortal » ned 30. lis 2014 18:50:17

Ano, čekal jsem, že se tady tohle objeví.
Můžu objasnit a vysvětlit. Ten raid jsem já jakožto druhý "rl" mluvit nemohl a psal jsem to již na začátku a leadroval to Nerd, na kterého je můj nick svým způsobem parodie. ( pojí se s tím dlouhá historie, která tady nikoho nezajíma) Nicméně, proč ten rage. Well Nerd je jeden z hráčů, který už toho má dost za sebou a leadroval jednu guildu ve které jsem kdysi také působil.(top guilda, musím dodat) Takový rage, který si i ty viděl byl tehdy naprosto běžný a fungovala metoda strachu. Nejspíš to taky bylo kvůli toho, že ten večer byl časově vytížený apod..
Nicméně jestli chceš vědět tohle, tak jsem za celý ten raid neřekl jediné slovo, protože jsem ten večer nemohl.
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Mortal - Holy paladin - PvE

Příspěvekod Vojel » ned 30. lis 2014 22:57:06

Holy paladin, který umí ,by se hodil, ale řekni mi aspoň 2 důvody , proč máme chtít zrovna tebe. ?
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Mortal - Holy paladin - PvE

Příspěvekod Sarger » pon 01. pro 2014 0:00:38

V pohode, ja som vedel že ste tam boli davaj s tym privlastkom, len som nevedel ktory bol ktory...

V tom prípade mením PROTI na NEUTRAL, a chcem ťa v utorok o 17:50 vidieť prirpaveného na raid run (ak máš teda voľné ID-čky) Ak nie, tak ten ďalší víkend (I keď to bude možno zložitejšie koli otvoreniu HC ... )
Mortal
Příspěvky: 69
Registrován: ned 30. lis 2014 12:29:10
Class:: Paladin

Re: Mortal - Holy paladin - PvE

Příspěvekod Mortal » pon 01. pro 2014 12:37:40

Holy paladin, který umí ,by se hodil, ale řekni mi aspoň 2 důvody , proč máme chtít zrovna tebe. ?

Jsem podle mého dost kvalitní hráč. Z gameplay stránky se mnou nikdy nebyly problémy a novým věcem se učím rychle.
Také chuť pro progress je znát.

V pohode, ja som vedel že ste tam boli davaj s tym privlastkom, len som nevedel ktory bol ktory...

V tom prípade mením PROTI na NEUTRAL, a chcem ťa v utorok o 17:50 vidieť prirpaveného na raid run (ak máš teda voľné ID-čky) Ak nie, tak ten ďalší víkend (I keď to bude možno zložitejšie koli otvoreniu HC ... )

Okey, mám volné ID, budu ready.
Mortal
Příspěvky: 69
Registrován: ned 30. lis 2014 12:29:10
Class:: Paladin

Re: Mortal - Holy paladin - PvE

Příspěvekod Mortal » stř 03. pro 2014 13:47:41

Ze včerejšího raidu jsem měl dobrý pocit, i když tam bylo pár nedostatků z mé strany.

Trochu brzký dispel blackoutu, ale to podle mě nebyl problém, spíše detail. Poté jsem umřel v druhém realmu v divine shieldu (gg twinstar), když mě trefily ohně. ( Mám takový zvyk že z 10 tky stojíme všichni vlastně u zdi a pozdě mi došlo, že je to špatně. ) Potom na Chimaeronovi když jsem tauntnul na bublu mi někdo myslím vytknul ať s tím neběhám, že meleečka nemohou dmgovat. Tuším že tehdy bylo ale živé 1 max 2 meleečka a zbytek healeři/rangedi, takže to bylo podle mého správně kitovat co nejdéle a počkat na hop.

Jinak healing nevím jaký jsem měl, řekl bych že to ale pokulhávalo.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Mortal - Holy paladin - PvE

Příspěvekod Sarger » stř 03. pro 2014 15:46:02

No, ten brzký dispell na valione by nas v heroiku mohol stáť kill ;)
Cimaeron, obhajobu beriem, ale zo skúseností z world raidov z 10-tky sa to snažia kitovať všetci, a je to úplne useless, takže to už nerob, strata času, a dps ... a Ajtak bol bugnutý .... :-/

Nemáme logy, neviem si to pozrieť, a pocas raidu recount nesledujem .. takže ti neviem povedať k výkonu nič, ale to budú vedieť ostatný ;)
Mortal
Příspěvky: 69
Registrován: ned 30. lis 2014 12:29:10
Class:: Paladin

Re: Mortal - Holy paladin - PvE

Příspěvekod Mortal » sob 06. pro 2014 13:23:30

Well, už je to týden a zatím tady je 1 vyjádření. :X Nechci být netrpělivý nebo něco, ale řeší se moje přihláška vůbec ? Ostatní dostali celkem dost nových názorů, tak mi to přijde divné.
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Mortal - Holy paladin - PvE

Příspěvekod Jelasha » sob 06. pro 2014 15:30:19

No jedine co muzu rici je, ze si vubec nejsem jista co od tebe jako od healera cekat ... jelikoz jsi mel svetle, ale i velice velice "tmave" :D chvilky ;). Ja sem jeste za dalsi test raid :).
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Mortal - Holy paladin - PvE

Příspěvekod Joul » sob 06. pro 2014 16:21:44

určitě tě řešíme, zkusím aby sem účasatnící z úterka nahodili nějaké názory, ale určitě buď připravený na další test, kde si proklepeneme jak to bude vypadat když už +- víš co od nás čekat...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Mortal
Příspěvky: 69
Registrován: ned 30. lis 2014 12:29:10
Class:: Paladin

Re: Mortal - Holy paladin - PvE

Příspěvekod Mortal » sob 06. pro 2014 22:09:13

Mám tedy počítat opět s úterkem v 17:50 ?

No jedine co muzu rici je, ze si vubec nejsem jista co od tebe jako od healera cekat ... jelikoz jsi mel svetle, ale i velice velice "tmave" :D chvilky ;). Ja sem jeste za dalsi test raid :).


Jo myslím, že takový cho gall nebo draci to bylo asi dost tmavé, zapracuji na tom.
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Mortal - Holy paladin - PvE

Příspěvekod Toodyo » sob 06. pro 2014 23:40:43

jop pocitej s uterkem
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Arasovka
Příspěvky: 74
Registrován: pon 03. bře 2014 14:56:59
Class:: Paladin

Re: Mortal - Holy paladin - PvE

Příspěvekod Arasovka » úte 09. pro 2014 20:02:30

po uterním raidu 9.12 jednoznačně PRO
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Mortal - Holy paladin - PvE

Příspěvekod Crafty » úte 09. pro 2014 20:14:57

Pokud prestanes lhat v nicku jsem PRO
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Solestia
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27. čer 2013 23:22:42
Class:: Priest

Re: Mortal - Holy paladin - PvE

Příspěvekod Solestia » úte 09. pro 2014 22:19:50

9.12. - Docela se mi líbí , jak healuješ. Zvlášť po té 10m , co jsem byli.

Ted jde jen o to , jestli na ty raidy budeš chodit pravidelně, o to nám jde. Potřebujeme svým způsobem dát dohromady stabilní partu 6ti healů , k čemuž máme zatím daleko. Vždy někoho dobiráme s primáru + navíc nám teď testujou 2 healeři. je to docela na prd. Z main healerů jsem tam jen já a Jelasha.

Já myslím , že by se ti u nás mohlo líbit.

Uwidíme , jak ostatní .

- PRO -
Mortal
Příspěvky: 69
Registrován: ned 30. lis 2014 12:29:10
Class:: Paladin

Re: Mortal - Holy paladin - PvE

Příspěvekod Mortal » úte 09. pro 2014 22:22:47

Ted jde jen o to , jestli na ty raidy budeš chodit pravidelně, o to nám jde.


Neměl by být problém s docházkou, čas si udělám když je potřeba.

Díky za ohlasy.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Mortal - Holy paladin - PvE

Příspěvekod Joul » stř 10. pro 2014 9:15:31

pro mě jsem určitě za pohovor, jen musíme domluvit kdy, protože díky tomu, že začíná progres bude trochu bordel... domluvíme se ve ČT na poradě a dáme ti sem vědět...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
rokkazz
Příspěvky: 319
Registrován: sob 12. dub 2014 19:01:46
Class:: Shaman

Re: Mortal - Holy paladin - PvE

Příspěvekod rokkazz » stř 10. pro 2014 16:31:00

Vcera si healoval pekne , ostava ti par veci polatit a to problem s manou (aspon co si mal na chogalovi) ale mas moje Za
Obrázek

Spoiler:

keď sedím doma, Rokkazzko má malé R-ko, no keď vyjdem von, vedia, že Maroško má veľké M-ko, obrana pred svetom, snáď to chápeš, Ferko
Mortal
Příspěvky: 69
Registrován: ned 30. lis 2014 12:29:10
Class:: Paladin

Re: Mortal - Holy paladin - PvE

Příspěvekod Mortal » stř 10. pro 2014 16:35:00

rokkazz píše:Vcera si healoval pekne , ostava ti par veci polatit a to problem s manou (aspon co si mal na chogalovi) ale mas moje Za

Vím v čem je problém a taky vím jak to napravit. Moje chyba že jsem od (+-) prostředka encounteru omezil používání judgementu -> problémy v poslední fázi s manou. Jinak jsem neměl nějaké extrémní potíže s manou.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Mortal - Holy paladin - PvE

Příspěvekod Crafty » stř 17. pro 2014 11:18:51

Dneska v 17:45 bud na TS
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Mortal
Příspěvky: 69
Registrován: ned 30. lis 2014 12:29:10
Class:: Paladin

Re: Mortal - Holy paladin - PvE

Příspěvekod Mortal » stř 17. pro 2014 18:22:22

Pohovor domluven na pondělí ve 21:00

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti