Bimmer - PvE Arms Warrior [PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Bimmer - PvE Arms Warrior [PRIJATY]

Příspěvekod Bimmer » sob 13. pro 2014 5:24:56

Nick: Bimmer.

Class/main spec: Human Arms Warrior.

Vek: 21.

GearScore: 358 Item Level PvE, [vo voľnom čase sa aktívne venujem PvP (364 Item Level), k dispozícii mám aj 356 Item Level PvE tank eq].

Link na Armory: Bimmer.
-Note1: V pripáde nefunkčnosti linku pripájam „Character Info“ z ingame Screenu.
-Note2: Som si vedomý faktu, že hit cap pre arms warriora je 961 hit rating čož predstavuje 8%, ako možno vidieť zo Screenu, mám 953 hit ratingu (7,93%) a po mojom simulovaní 15 minútového boja na Raider's Training Dummy, boli prípady missu dovolím si tvrdiť nulové.
-Note3: Pre potvrdenie mojich tvrdení prikladám výpis z logu Final Bossa v BoT.

FPS: Disponujem herným počítačom, pod 60 fps to ani v 25 man raide na high detailoch neklesne. Z mojej strany je výhovorka typu „Laglo mi to; Mám freez“ neočakávateľná.
-Note4: Screen fps zakomponovaný v screene „Character Info“.

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
K Wowku som sa dostal v roku 2009 kedy ma kamaráti priviedli na server Narnias, tam som sa oboznámil s mechanikou hry a postupom času som prešiel z Vanilla datadisku na The Burning Crusade, neskôr na Wotlk a momentálne Cataclysm. Istú dobu som hral aj Offík, ale to len so zámienkou spoznať Pandariu, v nijakej progress hard gilde som tam nepôsobil. Neviem čo si predstavujete pod pojmom moja história wow, každopádne dokázal by som o mojej ceste Warcraftom napísať minimálne esej ktorá by kľudne mohla byť námetom na novelu/román.

Váš raid time?
Cez víkendy som časovo neobmedzený.
-Pondělí od 18:00 do xx:xx (prispôsobim sa raidu).
-Úterý od 18:00 do yy:yy (prispôsobim sa raidu).

Definujte svůj PvE skill:
Čo sa mňa ako hráča pve arms warriora týka, som presvedčený, že ešte je mnoho vecí, maličkostí a detailov, ktoré si musím osvojiť a aplikovať na svoj herný štýl. Každopádne sa nepovažujem za marného, nepoužiteľného hráča, s ktorým sa nedá pracovať a ktorý si nenájde pevné miesto a uplatnenie v gilde s raidami na vysokej úrovni. Som omylný človek, nie elektrickými signálmi ovládaný stroj, je logické že robím chyby, každopádne som pokorný, dokážem prijať kritiku a nechať si poradiť od skúsenejších.

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
-TBC server Twinstar - Ares (prvá aj druhá éra) : full clear T4, T5 content, T6 content (iba Hyjal Summit a Black Temple full clear), otvorenia SWP som sa nedožil. Po skončení Aresu sme sa ako gilda usídlili na serveri Hellground. Po piatich rokoch sa gilda rozpadla. /kiss <Fake It>.
-Wotlk server Phobos (to už je obdobie kedy som začal hrať tedajšieho warriora): Sem som prišiel až v pokročilom štádiu ICC sezóny, hold bol som pretiahnutý Naxxom, UD i ToC. Čo sa ICC týka tak 10 i 25 man 11/12 hc.
-Cataclysm server Artemis- BoT, BWD, ToFW – all full clear.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
Nefarian 25 Man Normal.
Theralion and Valiona 25 Man Normal.
Cho'gall 25 Man Normal.
Al'Akir 25 Man Normal.
Twilight Ascendant Council 10 Man Normal.
Halfus Wyrmbreaker 10 Man Normal.
Magmaw 10 Man Normal.
Niečo z PvP scény.

Addons(used in pve):
Deadly Boss Mods – Podrobné informácie o encounteri.
Omen – Threat meter.
Recount – Damage meter.
Xperl – Všeobecný prehľad o rozmiestnení raidu, rýchle targetovanie a kontrola debuffov.
RageBar – Kontrola rage pre efektívny stance dance.
Power Auras – Kontrola procu a trvania talentov, on-proc/use trinketov, buffov všeobecne.
Prat – Adaptovaný chat.
Dominos – Modifikácia action barov.
Quartz – Cast bary.
Tidy plates – Name plates addon.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Wowhead, WoWWiki, Elitist Jerks, MMO-Champion. Kedysi konzultácia s konkurenčnými warriormi, no tie styky sú už dlhšiu dobu nenávratne prerušené.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
<Ordo Satanas>
Vyčlenil som sa z kolektívu, do okamihu, kedy sa chodily 25 man raidy, bolo všetko vporiadku. Pri otvorení HC instancii sa vedenie rozhodlo zložiť si svoju majty op 10 man grupu tvorenú z vyvolených desiatich hráčov, ktorí boli uprednostňovaný pred ostatnými. Vzhľadom na fakt, že mi dali pocítiť, že sa so mnou v aktívnom progresse nepočíta, nemá pre mňa význam ďalej zotrvávať v danej gilde. Čo sa medziľudských vzťahov týka, tak som tiež moc nezapadol do súčasného kolektívu, nie som dosť namyslený a arogantný egoista aby som dokázal čeliť hejtu, ohováraniu poza chrbát.
V čase, kedy sa mi v OS prestávalo páčiť, som komunikoval s tedajším GuM (Bobsy) a oznámil som mu moje rozhodnutie, že som si vedomý s tým že ak sa budú chodit 10 man hc raidy že na mňa miesto pravdepodobne nevyjde a že gildu leavnem, hold nastal ten čas a OS je pre mňa minulosťou.
Nepovažujem sa za bezcharakterného hráča, vždy som komunikoval narovinu a každý jeden vedel na čom je.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Vzhľadom na fakt, že na Phobose som spoznal dosť hráčov z Anthorie, ktorí mi rozprávali o vašich kvalitách i keď neboli vašou súčasťou a s následným spojením Phobosu a Deimosu sa Vaša gilda dostala na scénu i na serveri kde som hral v úzadí a fakty ktoré mi o vás boli zdelené sa len potvrdili.
Taktiež som si všimol originálne náborové macro hráča Sarger.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Hlavným dôvodom je istota kvalitného raidovania a možnosť uplatniť sa v 25 manoch. Taktiež momentálne pociťujem obdobie, kedy nie všetko na wowku prebieha tak, ako som si ešte pred pár týždňami spokojný predstavoval.
SFU pre mňa vpodstate predstavuje poslednú šancu pre začlenenie sa do aktívneho pve kolektívu. V prípade neprijatia mojej osoby skončím s aktívnym pve a pravdepodobne aj s wowkom ako takým, o iných variantach som nepremýšlal, prechod na hordu mi nebol sympatický. Beriem to ako poslednú šancu zabojovať o svoje miesto v kolektíve, ktorý by mohol byť potenciálne mojim „virtuálnym domovom“.

Koho znáte v <SFU> ?
-Osobne nepoznám nikoho, jeden krát som zablúdil na Enforcerov pvp stream rated battlegroundu.
-Mal som tú česť s hráčom Tygricka na icc25 hc LK achievemente, kedy ma oslovil a debatovali sme o mojej tedajšej spokojnosti v Ordo Satanas (áno, vtedy sa zaujímal o to či by som si k vám nepodal prihlášku, to bolo obdobie kedy som o tom neuvažoval a bol spokojný tam, kde som bol).

Co nám můžete nabídnout?
-Seba samého, svoj čas, chuť a ochotu progressovať bez časového obmedzenia, reprezentovať a posúvať gildu dopredu, maličkosti ako jwc/bs/lw/cooking produkty, prípadné podporovanie achievement hunterov.
- Aktívnu dochádzku.
-Čistú minulosť, nikdy som nikoho na WoWku nepodviedol, neoklamal, neokradol nič nevyninjoval. Moja postava nebola banovaná ani iným spôsobom trestaná. Až na jedno mute.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Aktívne používam, mikrofón mám.

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
Bimmerx – Human Survival Hunter – 359 Item Level – Vhodný k aktívnej výpomoci v raide, či už skillovo alebo equipovo absolútne pripravený na použitie a schopný konkurovať plnohodnotnému mainovi.
Screen UI z raidu.

(nepovinné) Napište nám něco o Vás:
Moje meno je Martin, pochádzam zo Slovenska, konkrétne zo Žiliny. Študujem na vysokej škole. Medzi moje srdcové záležitosti mimo Wowka patria Auto-Moto športy, Tuning zrazy, Decentná úprava vozidiel, prevažne BMW (Bimmer=slangové pomenovanie tejto Nemeckej automobilky), Audi, VW.
V puberte som sa venoval Downhillu a Trialu. V súčasnosti turistike, plávaniu a cyklistike. S obľubou čítam knihy (naposledy som dočítal trilógiu Fifty Shades), taktiež filmy rôznych žánrov.
Nemám rád falošných ľudí, ohováranie, môj postoj k alkoholu a drogám je negatívny. Oceňujem úprimnosť, otvorenosť, loajalitu a ľudí, ktorí si v dnešnej dobe ešte zachovali charakter. Občas si zahrám LoLko (na Weste i Eune).

PS: Ďakujem za pozornosť, ktorú ste tejto prihláške venovali za predpokladu, že ste sa dostali až sem. Ako som spomínal vyššie, je to pre mňa posledná príležitosť ostať v aktívnom dianí Cataclysmového pve, preto som sa rozpísal podrobnejšie.
Hodne zdaru a teším sa na skoré odpovede!

Bimmer, the Immortal.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Ori
Příspěvky: 226
Registrován: čtv 06. čer 2013 17:30:40
Class:: -

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Ori » sob 13. pro 2014 18:12:12

Píšeš, že si nebol zaradený do progres grupy a to bol dôvod odchodu z OS, u nás pri progrese nového contentu tiež funguje progress grupa, do ktorej sa pravdepodobne nemusíš dostať, tiež to bude znamenať, že skončíš ? Poprípade prečo si myslíš že by si zapadol do nášho kolektívu
Obrázek
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Bimmer » sob 13. pro 2014 19:25:07

Keďže progressujete 25 man raidy, je väčšia pravdepodobnosť, že výjde miesto i pre mňa. Do kolektívu si myslím že zapadnem preto, že u vás sa k hráčom pristupuje iným spôsobom ako vo väčšine gild, preto, že očakávam solídny, profesionálny prístup a jednanie.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Kamikaze » sob 13. pro 2014 19:43:46

Uff skoro mi oči odpadli kým som to prečítal. :D Som ti vravel včera, že sa vyhni dlhej eseji. :

Medzi naše princípy guildy patrí aj lojalita. Spýtam sa ťa takto na rovinu, príde ti lojálne voči Ordo Santanas, že keď sa nedostaneš na progress, že leavuješ? Totiž u nás čo máme progress grupu tak sa tiež skladá z tých najlepších ľudí a ľudí čo si to zaslúžili. V prípade, že sa tam nedostaneš môžeme čakať tiež tvoj odchod? Si si vedomý a zmierený, že ak sa k nám dostaneš najpravdepodobnejšie budeš chodiť sekundár? Človek tvojich kvalít tam určite bude nápomocný a zíde sa i tvoj skoro schopný offspec.

Z akého obdobia sú robené tie screeny? nejako sa mi nepozdáva to low DPS čo tam všeobecne je. :)

Na jednu stranu sa mi veľmi páči tvoje odhodlanie a snaha sa k nám dostať na druhú stranu sa trochu desím toho ako veľmi berieš tú hru. Za mňa zatiaľ neutral

PS: Inak neviem či som ti to včera spomínal, ale kvôli progressu sa sekundár odkladá na neurčito a znovu začne chodiť asi až po novom roku tak je možné, že na testraid budeme musieť chvíľu počkať.
PS pre guildu: Včera som bol s ním na dummíkovi a príde mi že je skillovo niečo ako Thrallisko. V pohode ma pretočil, ale ako všetci vieme mňa nieje ťažké pretočiť. x)
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Bimmer » sob 13. pro 2014 19:47:34

Pokial sa jedná o moju predošlú gildu, uzavrel som to s kompetentnými a nemám voči ním žiadne závazky. To že OS nefunguje tak ako kedysi, je jednoducho fakt, obmenilo sa vedenie...ale to ja riešiť a rozpitvávať nechcem. Tu prikladám vyjadrenie GUM OS na môj odchod z Gildy: Správa 1, Správa 2.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Kamikaze » sob 13. pro 2014 19:47:53

A ako som hovoril dostav sa v utorok skúsime okolo 21:00 urobiť gruppen pohovor Ty, Booster a Teonit.
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Bimmer » sob 13. pro 2014 19:58:51

Z akého obdobia sú robené tie screeny? nejako sa mi nepozdáva to low DPS čo tam všeobecne je. :)
-Screeny z 25 man sú robené z 22. ‎novembra ‎2014.
-Screeny z 10 man sú robené 7. ‎decembra ‎2014.

Si si vedomý a zmierený, že ak sa k nám dostaneš najpravdepodobnejšie budeš chodiť sekundár?
-Áno, a pevne verím že tam nájdem pravidelné, trvalé a aktívne uplatnenie.


-Na test raid si počkám, je úplne jedno či momentálne som alebo niesom v gilde, raidu by som sa aj tak nedožil.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Bimmer » sob 13. pro 2014 20:13:11

Kamikaze píše:A ako som hovoril dostav sa v utorok skúsime okolo 21:00 urobiť gruppen pohovor Ty, Booster a Teonit.


Zaručene tu budem načas.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Crafty » sob 13. pro 2014 21:56:50

Uvidime co mi na tebe rekne BOB :)
Co myslis ze o tobe rekne? myslis ze mi te doporuci?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Bimmer » sob 13. pro 2014 22:10:45

Crafty píše:Uvidime co mi na tebe rekne BOB :)
Co myslis ze o tobe rekne? myslis ze mi te doporuci?


Vzhľadom na to, že som sem postol súkromnú korešpondenciu, bez jeho vedomia, čož nebolo z mojej strany vzhľadom na jeho osobu moc fér (uvedomujem si to až teraz) , a dovolím si tvrdiť, že som ho tým vpodstate zradil, tak si myslím že moc dobrú referenciu na mňa neodkáže. Ja som zvyknutý jednať napriamo, ale neuvedomil som si následky, ktoré môže mať skutočnosť že som zavesil na internet sukromnu správu pre neho,pretože tá správa bola adresovaná iba mne. Teraz ma to dosť mrzí, pretože som svojim konaním nevedome ohrozil jeho pôsobenie v OS, vzhľadom na obsah daných správ.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Arasovka
Příspěvky: 74
Registrován: pon 03. bře 2014 14:56:59
Class:: Paladin

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Arasovka » ned 14. pro 2014 11:01:19

serus

ja len pre info aby ste nahoodu nespravili chybu jak my

toten bimmer co sa k vam hlasi do guildy

je totalny kokot

leavl guildu bo nedostal inv na raid...

ale vazne nedostal sa na progress groupu 2x 10 manc HC ani do jednej

nas CL mu napisal ze ma nieco zmenit ta leavol

Mohl bych se zeptat proč mi toto píše nejmenovaný člen Ordo Satanas ?
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Bimmer » ned 14. pro 2014 12:50:50

Arasovka píše:Mohl bych se zeptat proč mi toto píše nejmenovaný člen Ordo Satanas ?


Áno, presne takúto vlnu kritiky a hejtu som očakával zo strany OS. Vpodstate súhlasím so všetkým, čo sa v uvedenej správe vyskytuje, až na „Nas CL mu napisal ze ma nieco zmenit“. Žiadna komunikácia za posledných 5 týždňov medzi mnou a CL, prípadne vyšším rankom neprebehla a som si toho plne vedomý.

A teraz k tvojej otázke, prečo ti to píše? Pretože ma veľmi dobre pozná, vie aký som človek a hráč a chce ma vykresliť v tom správnom svetle, aký v skutočnosti som, chce ochrániť vašu gildu pred „totálnym k*kotom“. (prepáč ale nemohol som si odpustiť iróniu, možno až sarkazmus).
A teraz trocha vážne, presne viem kto nemenovaný člen je, taký spôsob vyjadrovania má len on /wave tyviešnakohomávam. Píše to samozrejme preto, aby zhanil moju osobu, aby zabránil mojej šance nájsť si nový kolektív s ktorým budem hrať, každopádne, jeho názor mu neberiem.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Bimmer » ned 14. pro 2014 13:23:29

Arasovka píše:nas CL mu napisal ze ma nieco zmenit ta leavol


Obrázek

Obrázek

Class leader warriorov v OS = Kolotocarka.
Croweek = alt hráča Bluen
Maedor = Ten ktorý toto svinstvo pustil na verejnosť a písal ti.

-Toľko k mojej analýze a vyjadreniu ako to bolo respektíve nebolo.

Arasovka píše:Mohl bych se zeptat proč mi toto píše nejmenovaný člen Ordo Satanas ?

Tak, vidíš, charakter hráčov OS asi na vysokej úrovni nebude, však? Je pravda že tam pôsobí pár solídnych hráčov s charakterom, veď ako inak by som sa k tomuto dostal?
Myslím si, že k tomuto ti vážne už nemám čo povedať :)
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Joul » ned 14. pro 2014 14:17:14

Přihláška pěkná, pokud nevadí, že se na progress dostaneš nejříve na Firelandy, a vzhledem ke stabilitě progres grupy spíše ne, nebo jako několikátý náhradník, dal bych ti šanci...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Bimmer » ned 14. pro 2014 14:19:40

Joul píše:Přihláška pěkná, pokud nevadí, že se na progress dostaneš nejříve na Firelandy, a vzhledem ke stabilitě progres grupy spíše ne, nebo jako několikátý náhradník, dal bych ti šanci...


Tvoj návrh beriem a som stotožnený s celým jeho obsahom.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Tygricka » ned 14. pro 2014 16:14:18

Za Bimmera se mužů zarucit , že nemusíme pochybovat o loajalnosti. Sám jsem mu psal a nepremluvil jsem ho aby si k nám dal prihlasku.
Jsi jediný z mala co si pomatuju, ze jsem si psal.
Hráč , který jen nemačka ale i premysli .
100% PRO
Obrázek
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Bimmer » ned 14. pro 2014 16:31:10

Tygricka píše:Za Bimmera se mužů zarucit , že nemusíme pochybovat o loajalnosti. Sám jsem mu psal a nepremluvil jsem ho aby si k nám dal prihlasku.
Jsi jediný z mala co si pomatuju, ze jsem si psal.
Hráč , který jen nemačka ale i premysli .
100% PRO


Ďakujem za tvoje hrejivé slová a dôveru, ktorú do mňa vkladáš. Veľmi si to vážim. Toto je prístup, ktorý hľadám a očakávam od svojho budúceho kolektívu. Od momentu kedy som si podal túto prihlášku som sa o svojej osobe veľmi veľa dozvedel, a som rád, že možno práve ty si ten, ktorý uvedie veci na správnu koľaj a prinesie svetlo na tie tmavé miesta, ktoré o mne šíria istí hráči.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Sarger » ned 14. pro 2014 16:36:29

Obrázek

Prosím nejaké vyjadrenie aj k tomuto ...
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Bimmer » ned 14. pro 2014 16:50:43

Sarger píše:Obrázek

Prosím nejaké vyjadrenie aj k tomuto ...


V prvom rade chcem pozdraviť Bluen, veľmi dobrý pokus, krásnu hru hráš, páči sa mi ako sa veľmi snažíte spraviť zo mna hlupáka. Samozrejme to máš dobre vymyslené. Čo by som ti k tomu povedal, môžem pre to urobiť maximalne toľko, že som ochotný stretnúť sa s ňou a každým "komu som vraj za chrbtom krivdil a plodil voči nemu nenavisť" na TS a vydiskutovať si to, kto vskutočnosti je ten, ktorý intriguje a vymýšla si tu nejaké obštrukcie.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Bimmer » ned 14. pro 2014 16:56:59

Sarger píše:Obrázek

Prosím nejaké vyjadrenie aj k tomuto ...


Obrázek
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Morgulus » ned 14. pro 2014 17:09:01

Absolútne sa mi nepáči to, ako tu osočuješ ľudí, s ktorými si kedysi raidoval aj keď momentálne už nie si s nimi v guilde. To že sem zverejňuješ
nicky hráčov, ktorý sa vyjadrili k tvojej prihláške je absolútne neloajálne a nekolektívne. Kľudne si si to mohol nechať pre seba ak si vedel o koho sa jedná.
Dnes sme kecali na našom TS s Bobsym, ktorému si tiež urobil problémy svojou nerozvážnosťou, takže si myslím že najskôr konáš, potom myslíš.
Beriem ti, že najlepšia obrana je útok, ale týmto si si viac uškodil ako polepšil. Bobsy mal na tvoje výkony na raidoch, dochádzku a spoľahlivosť dobré
slová, ale to čo tu čítam mi o tebe vytvára obraz, že takéhoto človeka tu v guilde fakt nechcem. Skill je jedna vec, ale keď nesplňuješ ďalšie 2 naše základné
pravidlá tak by si sa tu dlho neudržal. Možno si bol kolektívny a loajálny len dokedy boli oni k tebe a mal si pravidelné miesto v 25 mane.
Alebo si zober, že sa nedostaneš ani u nás do raidu, potom leavneš, dáš si prihlášku do inej guildy a tam budeš aj o nás šíriť podobné veci?
Riťolezov, ktorý sa budú pchať vedeniu do zadku a tých čo sa tu budú len pretvarovať tu fakt nepotrebujeme. Za mňa obrovské PROTI.
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Gashi » ned 14. pro 2014 18:48:47

Dobrý večer prajem,

v prvom rade sa chcem ospravedlniť, že zasahujem do prihlášky Vašej guildy, no po tom, čo spravili dvaja členovia OS, by som rád objasnil aj to, o čom nehovorili, opravil časť toho, čo hovorili.
Obaja hráči, ktorí sa hanbia za svoj názor a nechcú zverejniť svoje mená si spolu s inými s Bimmerom nerozumeli už keď bol v guilde, evidentne dosť na to, aby mu čo najviac uškodili, aj keď s nimi už nemá nič spoločné.

1. "leavl guildu bo nedostal inv na raid..."
Bimmer sa ešte v októbri, keď sa riešilo 10 vs. 25 vyjadril, že ak sa pôjdu 10tky, tak sa pravdepodobne nedostane do poriadnej grupy a bude si musieť hľadať miesto inde. Takisto, nejakú dobu predtým ako odišiel, tak dal vedieť človeku z vedenia a keď odchádzal tak pridal príspevok na fórum, kde vysvetlil, prečo odchádza. Myslím, že toto neznamená že nie je loajálny, znamená to, že si nerozumel s ľuďmi v guilde a po tom, čo veril že už ani nemá miesto v raidoch sa rozhodol odísť.
2. "nas CL mu napisal ze ma nieco zmenit ta leavol"
Toto je výmysel, ktorý potvrdil aj CL warriorov, myslím že toto samo o sebe ukazuje, že nie všetkému čo daný človek píše sa dá veriť.
3. "zacne ohovarat poza chrbat a podobne"
Je rozdiel niekoho urážať do tváre a povedať svoj názor. Vždy keď som sa spýtal Bimmera na jeho názor som dostal priamu odpoveď a v živote som ho nepočul sa k niekomu správať milo na TS a potom o ňom hovoriť zle. Keď niekoho nemal rád, tak sa podľa toho k nemu aj správal, na TS s ním nekomunikoval viac ako bolo pre hladký raid nutné a keď sa ho niekto spýtal neskôr prečo, tak povedal čo proti nemu má. Tí dvaja majú evidentne rovnaký názor na Bimmera ako on na nich. Zlodej kričí "Chyťte zlodeja!"...
4. Áno, Bimmer niekedy reaguje zbrklo, niekedy nedomyslí do konca svoje konanie a niekedy sa nechá uniesť emóciami. Málo ľuďom sa toto pod tlakom nestane. Napriek tomu si nemyslím, že by bol zďaleka taký človek, ako bol opísaný. Síce nie ako raid leader, ani ako vedenie OS, ale môžem ho odporučiť ako človek, ktorý s ním raiduje už vyše roka a pozná ho ako v hre, tak už aj v RL.

Toľko asi všetko čo mám na srdci a čo ma svedomie nútilo napísať. Viem, že ani ja nemám úplne objektívny názor, ale myslím si, že ho poznám dosť na to, aby som vedel o čom píšem. Ešte raz sa ospravedlňujem za zasahovanie.

Gashi

PS: Za svoje meno sa nehanbím, ak by boli nejaké otázky, alebo by mi niekto chcel napísať, prečo sa nepatrí posielať príspevky do fór iných guild, môžete ma kontaktovať ingame, alebo priamo tu, ak náhodou tento ACC nejdete mazať.
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Kamikaze » ned 14. pro 2014 19:15:17

Ďakujem Gashi za príspevok. :)
Zaujímavé čítanie, poprosil by som ak by sa ešte nejaký ľudia z guildy vajadrili k prihláške. Každopádne v utorok buď pripravený na pokec takčitak. ;) A Morgu ak by sa k nám dostal a robil by takéto veci čo si napísal tak by aspoň Yoshi mal robotu. :P
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Toodyo » ned 14. pro 2014 20:18:41

Ahoj

rozhodne se neboj i kdyby tu bylo milion proti od toho sou pohovory abys nam ty rekl neco osobe pripadne my se optaly na tebe
a tam mas moznost lidi co byli proti premluvit nebo nejak donutit zmenit nazor ktery maji odsud nebo z jinych zdroju....
tuhle situaci znam z obou smeru a ani pro jednu to neni prijemne ....... ( OS vs ty )
on se vzdycky nekdo najde kdo bude hatovat (bluen)

thx gashi za tvuj prispevek

S pozdravem Toodyo
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Bimmer » ned 14. pro 2014 20:29:50

Toodyo píše:Ahoj

rozhodne se neboj i kdyby tu bylo milion proti od toho sou pohovory abys nam ty rekl neco osobe pripadne my se optaly na tebe
a tam mas moznost lidi co byli proti premluvit nebo nejak donutit zmenit nazor ktery maji odsud nebo z jinych zdroju....
tuhle situaci znam z obou smeru a ani pro jednu to neni prijemne ....... ( OS vs ty )
on se vzdycky nekdo najde kdo bude hatovat (bluen)

thx gashi za tvuj prispevek

S pozdravem Toodyo


Ďakujem za tvoje povzbudivé slová. Ja som vedel, že budem čeliť tejto enormnej vlne kritiky a hejtu po mojom definitívnom rozhodnutí. Vedel som a bol som s tým zmierený v momente keď som logol prvú postavu, vyhladal kolonku "leave guild" a stlačil accept. Som s tým zmierený a vyrovnaný, pripravený čeliť akejkoľvek konfrontácii.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Sabersoul
Příspěvky: 1
Registrován: pon 15. pro 2014 11:46:16
Class:: Druid

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Sabersoul » pon 15. pro 2014 11:49:55

Zdravím všetkých,
ktorý čítajú túto prihlášku a zároveň sa tiež ospravedlňujem členom SFU, že vám do nej zasahuje ďalší človek mimo guildu, ale po prečítaní všetkého mi nedalo nevyjadriť sa.

Ako človek, ktorý pozná Bimmera ešte omnoho dlhšie ako pár dotyčných osôb, ktoré sa ho momentálne snažia prezentovať pred vami z určitej stránky, veľmi rada sa vyjadrím k tej stránke druhej.
Bimmera poznám z jeho predchádzajúcej guildy na Wotlku (HoY), kde sme v tom čase ja aj Gashi boli jej členmi a spoločne sme raidovali. (HoY zostali na wotlku, aké malo vzťahy s OS určite viete) Takže, keď nakoniec prišli hrať na Catu, nedivím sa, že skončili práve v OS.
Ano je občas zbrklý a koná skôr než to celé premyslí (napr. korešpondencia), ale tú chybu si potom prizná.. Každý máme svoje muchy, nikto z nás nie je dokonalý, ale najlepšie sa učíme na vlastných chybách a priznať si ich je prvý krok.

Bolo spomenuté, že osočuje ľudí s ktorými raidoval v bývalej guilde a že je nelojálny a nekolektívny? A teda to, že tí istý ľudia s ktorými niekoľko mesiacov raidoval po tom, čo sa s nimi rozlúči a leavne začnú naňho takto kydať je potom... To, že niekto povie narovinu svoj názor, predsa neznamená, že je pokrytec. Je pravda, že často sa ľuďom nepáči, keď dostanú priamočiaru odpoveď, alebo si človek v ten moment nevezme servítok pred ústa. Je to zbrklé a ovplyvnené emóciami, ale aspoň viete na čom ste. On nie je ten, čo tvrdí všetkým naokolo, že jeho bývalá guilda je plná k****.
Zvláštne je, že niektorý členovia z jeho guildy vypisujú vám a tak strašne sa snažia, aby ste vedeli o tom, čo za človeka sa k vám hlási. Nebýva to skôr naopak, alebo vám to príde normálne? Na to hádam niečo bude...

Je len čisto na Vás ako sa rozhodnete a čomu uveríte, či dáte prednosť názoru od ľudí ktorý sa snažia svojho bývalého člena takto potopiť, alebo názoru, ktorý nie je zainteresovaný v tomto kydaní na seba navzájom a pozná toho človeka.
Takže tiež sa pridávam do zoznamu ľudí, ktorý sa za tohto hráča môžu zaručiť. Je to dobrý hráč a nebyť jeho rozhodnutia brať toto ako posledný pokus, hneď by som ho dotiahla k nám. No jeho rozhodnutie plne rešpektujem a to najmenej, čo pre bývalého spoluhráča môžem spraviť, je podporiť ho aspoň takouto formou.

Ak by niekoho ešte niečo dodatočne zaujímalo, prosím neváhajte mi napísať, v hre ma zastihnete ľahko.

S pozdravom Sáber z Exa
Uživatelský avatar
Ori
Příspěvky: 226
Registrován: čtv 06. čer 2013 17:30:40
Class:: -

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Ori » pon 15. pro 2014 22:26:27

Tak ja som ZA pohovor. S veľmi dôveryhodného zdroja mám na túto osobu len kladné poznámky. Tiež si myslím že veriť nejakému flamu, ktorý tu očividne je, nieje možno v tomto prípade 2x múdre. Ja som za to aby dostal šancu, vravím mám len dobré reakcie naňho, vy ostatní si spravte svoje mienky a neverte príliš flamu.

PS: pozdravuje ťa Maki
Obrázek
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Bimmer » pon 15. pro 2014 22:46:27

Ori píše:Tak ja som ZA pohovor. S veľmi dôveryhodného zdroja mám na túto osobu len kladné poznámky. Tiež si myslím že veriť nejakému flamu, ktorý tu očividne je, nieje možno v tomto prípade 2x múdre. Ja som za to aby dostal šancu, vravím mám len dobré reakcie naňho, vy ostatní si spravte svoje mienky a neverte príliš flamu.

PS: pozdravuje ťa Maki


No ja odpadnem! TEN SVET JE TAK MALÝ :D Typujem že máš niečo spoločné s Immortal Outlaws či? Tešim sa na zajtra hodne moc!
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Vojel » sob 27. pro 2014 6:53:25

Za mě velké PRO , vydržel semnou s Jelashou na TS a celkem dlouho a to je uctihodný výkon, který nezvládá polovina členů SFU :D :D :D Jinak ty *Pííííp* co tu řeší jsou podle mě offtopic, takže si rád popovídám o tvých temných stránkách na pohovoru . Měl by jsi se těšit :twisted: :twisted:
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Crafty » sob 27. pro 2014 14:57:41

Stav se na TS domluvit s kamikazem na terminu pohovoru :)
Dneska a v nedeli je s priatelkou, ale pak by tu mel snad bejt.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Bimmer » sob 27. pro 2014 17:13:15

Crafty píše:Stav se na TS domluvit s kamikazem na terminu pohovoru :)
Dneska a v nedeli je s priatelkou, ale pak by tu mel snad bejt.


Ja mu pošlem SMS-ku. Snáď si nájde času a doriešime to ako sa patrí.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Kamikaze » sob 27. pro 2014 17:40:46

Mno Črafty asi si ma nepočúval na TSku ako som vravel, že doma budem asi až 6 alebo 7 januára... :) Tak buď počkáš dovtedy kým prídem alebo si to vyprosíš u Craftyho ten pohovor. ;) Možno počúvať by som sa nejako mohol dostaviť ale nie sa zapájať.
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Bimmer » sob 27. pro 2014 18:34:05

Vojel píše:Za mě velké PRO , vydržel semnou s Jelashou na TS a celkem dlouho a to je uctihodný výkon, který nezvládá polovina členů SFU :D :D :D Jinak ty *Pííííp* co tu řeší jsou podle mě offtopic, takže si rád popovídám o tvých temných stránkách na pohovoru . Měl by jsi se těšit :twisted: :twisted:


Éééj Vojel, na teba a tvoju úchylku na totemy, stromy a ine živé či neživé predmety sa tešim :D Pozdravujem ťa ty môj dendrofil! Vidime sa, respektive počujeme sa na pohovore.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Crafty » sob 27. pro 2014 23:36:05

Pohovor v pondeli 20:00
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Bimmer - PvE Arms Warrior

Příspěvekod Vojel » ned 28. pro 2014 19:02:06

Néééééééé , jak můžete dělat pohovor , když jsm na horách.? Oo
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti