GASHI - Frost/Blood DK [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

GASHI - Frost/Blood DK [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Příspěvekod Gashi » úte 20. led 2015 0:04:41

Nick: Gashi
Class/ main spec: Frost/Blood Death Knight
Věk: 20
GearScore:
  • ilvl 359 na frost aj blood, pričom mám v banke množstvo ďalších itemov, ak by sa ukázal iný item ako lepší.
  • Momentálne prerábam profesie z herb+alch na bs+jwc, tak neviem, v akom stave ich akurát zastihnete na armory.
  • Nemám všetky enchanty za maeltromy, pretože momentálne nemám 8K goldov na 5 strength a 15 crit rating. Keď nafarmím surky, tak si ich zoženiem čo najskôr.

Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... s&cn=Gashi

FPS: obmedzené na 60 FPS cez vertical sync

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
WoW hrám od roku 2009, kedy ma kamaráti prehovorili začať na serveri Fantasy. Tam som hrával Naxx sezónu, samozrejme v možnostiach servera, kde je online 50-100 hráčov a 3 developeri :) Po roku a pol hrania server zrušili kvôli nedostatku ľudí. Odvtedy som som vystriedal viacero serverov, väčšinou len pvp servery bez expenia. Za zmienku stojí Ice-wow, kde som prestal hrať kvôli vysokému pingu, a Anthoria, kde som vyexpil a asi mesiac hral DK, kým prešli na Cataclysm. Odvtedy hrám na Twinstare, kde som odprogressoval celé ICC a nezabil len LK25 HC a Haliona HC (ktorého som bohužiaľ ani nemal možnosť skúšať). Všetky ostatné WOTLK,TBC a vanilla raidy som bol na ICC sezóne.

Váš raid time?
Bohužiaľ, o necelý mesiac mi začína nový semester a ešte neviem, aký budem mať rozvrh, takže je možné že niektoré dni v týždni sa nedostanem k PC načas. Inak môžem hocikedy, a ak by mi náhodou do toho niečo vošlo, viem dať vedieť pár dní vopred.

Definujte svůj PvE skill:
Mám rád encountery zamerané na taktiku a rád si študujem mechaniky bossov. Čo sa týka failov, ako každému, aj mne sa niekedy dačo prihodí, ale nikdy nie sú spôsobené neznalosťou taktiky. Rovnako sa pokladám za hráča, ktorý je schopný spraviť hocičo, čo sa od neho na raide vyžaduje.
Čo sa týka ovládania svojej classy, aktívne hrám frost aj blood, dokonca teraz je to prvý krát, čo mám ako main spec dmg. V teórii ovládam aj unholy, aj viac ako na dummy som to neskúšal. Momentálne sa snažím nazbierať pvp EQ a začať hrávať aj arény.
Hlavný a myslím, že jediný problém je nízky DPS. Neviem, či sa z frosta nedá viac vytiahnuť, alebo robím niečo zle, ale snažím sa skúšať všetko, čo mi napadne.

Vypište svůj progress na Twinstaru:
Na Phobose/Hyperione celé ICC , okrem LK 25 HC. Raidy z nižších contentov som s ICC gearom prešiel bez väčších problémov, až na pár výnimiek. Na Cataslysme full 4.0.6 content na 25n a všetko okrem Nefariana na 10n za tank,dmg aj heal. Neviem či sa oplatí spomínať Grim Batol, ale aj ten som pokoril :)

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
  • http://tinypic.com/view.php?pic=2962lj5&s=8#.VLzk90eG-FV
  • Screen z raidu nemám, pretože som už aspoň mesiac nebol raid za dmg, akonáhle dakde pôjdem, tak doplním.
  • Na toto ma upozornil až Bimmer, ale normálne mám kameru ďalej od postavy, len rovno za dummy bol strom tak som si neuvedomil, že na screene je to riadne priblížené.
  • Naľavo pod Gridom mávam cooldowny bossa z DBM, na dummy to nie je vidno.
Addony:
DBM - sledovanie CD abilít bossa
Grid - prehľad o raide, sledovanie debuffov, targetovanie pre rýchly combat ress členov
Recount + Scada - primárne ako dmg metre, ale využívam ich aj ako raid leader na sledovanie interruptov, sledovanie dmg taken členov pred smrťou a pod.
Omen - threat meter, aj keď na cata už takmer nepotrebný ( /wave Chimaeron)
Errorfilter - pretože nechcem mať cez global cd 15 krát na obrazovke "This ability si not ready yet!"
CLC DK - na addon som zvyknutý už z WOTLKu, teraz ho používam na sledovanie dotiek na targete, rún, RP, CD a duration spellov a trinketov. Ukazovanie rotácie mám vypnuté, kvôli nedostatkom.
Blood Shield Tracker - duration a sila absorbtion shieldu na tanka, momentálne ho nahrádzam s CLC DK, ale ešte som ho nezmazal, keby som sa náhodou zo zvyku pozrel inam
ReforgeLite - pomoc pri refogovaní itemov, kontrolujem s ním či som sa náhodou niekde nepomýli
Power Auras Classic - momentálne na ňom nemám nastavené nič, ale mám ho pripravený, keby som ho potreboval

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
O classe čítam v rôznych guidoch, v podstate si prečítam všetko čo mi príde pod ruku. Bohužial, polovica z toho sa nedá uplatniť na Twinstare, takže trávim čas pri dummy a skúšam. Ak náhodou nájdem frost DK čo toči viac ako ja, snažím sa zistiť čo robí inak.
Čo sa týka raidov, väčšinou sa naučím mechaniky z Dungeon Journalu a pozerám videá. Uprednostňujem videá guildy Paragon, ale pozriem si aj odkazy z wowheadu.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
<OmertA> - Fantasy
Guildu som neopustil, skončila spolu so serverom, členovia ďalej hrajú na oficiálnych serveroch.
<Veselí medvídci> - Phobos
V guilde som doexpil, natrénoval taktiky na ICC a získal nejaký ten EQ na začiatok. Bohužiaľ, guilda nemala dostatok kvalitných členov ani na progress ICC 10, takže po dohode s vedením som ich opustil. Neskôr ma tých pár dobrých členov nasledovalo a vytvorili novú guildu Fall And Rise.
<Heroes of Yggdrasil> - Phobos/Hyperion
S touto guildou som prešiel celé ICC10/25 HC, ale LK25 HC sme nepokorili. V guilde som ostal až do ukončenia jej pôsobenia, aj po otvorení Cataclysmu, keď som sa pravidelne zúčastňoval piatkových raidov.
<Ordo Satanas> - Artemis
Nakoľko som poznal pár členov už z WOTLKu, ponúkol som im, že počas expenia na 85 budem u nich v guilde, aby som im pomohol levelovať. Po doexpení mi ponúkli ostať a súhlasil som. Obe guildy, v ktorých som v tom čase pôsobil vedeli o tej druhej a tolerovali to. Svoje dôvody pre odchod som vysvetlil aj na (fóre OS) a za nimi si stojím. (Bluen som neinformoval o tejto prihláške, lebo ju neplánujem vyberať z ignore listu)
<Heroes of Yggdrasil> - Artemis
Momentálne tu pôsobím ako raid leader a pomáham guilde so začiatkami na Cataclysme. Členovia boli a sú informovaní o tom, že by som tu ostával len ak by sa zaradila medzi guildy na úrovni progresujúce HC módy. Hoci som pôvodne nechcel odchádzať takto skoro, po tom čo ma oslovil hráč Heimdallr som zmenil plány.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Názov guildy mi je známy už od WOTLKu, aj keď možnosť priamo komunikovať s nejakým členom som dostal až nedávno, počas Bimmerovej prihlášky. Inak som v podstate vedel len to, že patrí medzi lepšie pve guildy.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Hľadám guildu, kde budem môcť progressovať HC módy a kde nájdem zručných hráčov. Už ma prestalo baviť chodiť raidy, na ktoré chodia ľudia nepripravení a nedokážu robiť to, čo majú. Navyše, Bimmer to tu neustále ospevuje.

Koho znáte v <SFU> ?
Bližšie len Bimmera, ktorý tu nie je práve najdlhšie, inak som mal možnosť písať si s pár sympatickými ľudmi.

Co nám můžete nabídnout?
Full bis vyequipovaného DK s frost a blood specmi, snahu sa ďalej zlepšovať a ochotu skúsiť hrať aj unholy, či shamana, ak by to bolo pre guildu potrebné.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Áno a áno. Nemám rád ptt, tak cez pully používam voice activation, inak mám mikrofón väčšinou vypnutý kvôli nežiaducim zvukom z malebného dedinského prostredia.

Vypište svoje alty (stačí level 80):
Gasho - restoration shaman - 359 ilvl - dopĺňam s ním raidy, kde chýba heal, väčšinou len ako support, pretože mám gear príliš zameraný na spirit.

(nepovinné) Napište nám něco o Vás:
Volám sa Tomáš a som z malebnej dedinky blízko Žiliny, kde internet ledva dočiahne. Študujem informatiku na Žilinskej univerzite a po troch semestroch som zistil, že sa mi nechce. Väčšinu času trávim pri PC , kde okrem WoW hrávam aj LoL (EuW), CS:GO, Hearthstone, každú dobrú singleplayerovku čo sa mi dostane do rúk, a márne čakám na Half Life 3.
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Gashi - Frost/Blood DK

Příspěvekod Sarger » úte 20. led 2015 2:39:02

Ahoj. Snáď si to stihneš prečítať ...

Ak máš voľné ID-čky na raidy, ozvy sa mne, alebo komukoľvek z guildy pred 18-tou hodinou (utorok). Pôjdeš s nami raidy (asi všetky).

Chcel by som sa ťa prípadne ešte spýtať, ako si na tom s tankovaním, a ako čo sa k nám hlásiš (dps/tank) primárne.
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Gashi - Frost/Blood DK

Příspěvekod Gashi » úte 20. led 2015 9:46:00

Primárne ako dmg, tank spec by som radšej použil na switchovanie na bossov, kde sú traja tanci, alebo ako záloha, ak by nejaký tank vypadol. Samozrejme, ak by bolo treba tankovať celé raidy viac ID po sebe, tak s tým nemám problém.
ID mám voľné, ale dnes mám skúšku, tak neviem, či stihnem prísť načas. Ak áno, tak sa ozvem.
You win or you learn.
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Gashi - Frost/Blood DK

Příspěvekod mellysko » úte 20. led 2015 10:19:21

všechno moc pěkné ale co uděláme s tím dmgem ? zkušenosti s unholy nějaké ? jinak nemám co vytknout snad dnes stihneš test raid ať se nám ukážeš jak si na tom ;)
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Gashi - Frost/Blood DK

Příspěvekod Bohus » úte 20. led 2015 16:14:43

Ahoj, mám pre teba zopár basic otázok ohladom theorycraftu, ktoré by ma zaujímali.

1.) Aký je hit cap u frosta a prečo práve toľko. Akú má prioritu oproti ostatným statom?
2.) Haste alebo Mastery? Zdôvodni.
3.) Aké su priority spellov, kedy sa menia a prečo.
4.) Aký je rozdiel medzi enchantmi FC a rozorice, ktorá má byť v MH a ktorá v OF, je ich poradie podľa teba podstatné? Zdôvodni prečo áno alebo nie.

Tvoja prihláška a prejav na mňa pôsobí pozitívne, akurát čo môže byť problém je tvoj rozvrh, ktorý ešte sám nepoznáš. Odchyť si ma ingame, väčšinou vo večerných hodinách a môžeme sa spolu pozrieť na tvoju rotáciu pri dummy a hodíme kus reči.
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Gashi - Frost/Blood DK

Příspěvekod Gashi » úte 20. led 2015 17:37:50

mellysko: Ako som písal, o unholy som si nejaké veci čítal a skúšal na dummy, ale neoslovilo ma to. Ak by bol frost nepoužiteľný do raidov, tak by som skúsil prejisť na unholy.

Bohus:
1. Idem melee hit cap 8%, myslím že to je 601 hit rating, ale nie som si 100% istý. Spell cap ani off hand melee cap sa neoplatí podľa všetkých guidov čo som čítal. V priorite je nad hit capom len strength, na rovnakej úrovni, alebo tesne za ním je expertise cap 26/26, a potom ostatné sekundárne staty (haste>mastery>crit).
2. Sám som ešte neskúšal mastery, hoci keď na to zoženiem veci tak by som to rád skúsil. Damage by mal byť takmer rovnaký pre oba štýly, mňa skôr zaujal rýchly regen rún, kratší global CD a celkovo rýchlejší štýl hrania, ktorý vyplýva z unholy presence.
3.
  • udržať dotky na targete
  • Obliterate na proc Killing Machine, alebo ak mam voľné 2frost/2death runy, aby som aspoň 1 z každej runy dal na cooldown
  • Howling Blast na proc Rime, ak som, alebo by som mal dosiahnuť 120 RP, tak pred tým Frost Strike
  • Inak Obliterate keď mám naň runy, a Frost Strike, keď nie, pretože vtedy zároveň môžem obnovovať depleted runy vďaka Runic Empowerment
  • Ak nemôžem nič iné, tak vyplňujem rotáciu s Horn Of Winter
4. FC je v podstate vylepšená verzia Landslide, pri proce dáva 15% bonus strength, razorice dáva bonusové 2% melee weapon damage ako frost a zvyšuje enemy vunerability voči frost dmg o 10% na 5 stackoch.
Skúšal som nosiť FC na main hand, kvôli častejšiemu hitovaniu, a teda aj procovaniu, ale zdalo sa mi že to procuje viac menej rovnako na main aj off hande. Preto nosím na main hand razorice, nakoľko weaponou v main hand hitujem o dosť častejšie.
Aj keď úprimne, na dummy som rozdiel skoro nepostrehol, možno to bude v raide inak.
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Heimdallr
Příspěvky: 149
Registrován: ned 25. kvě 2014 12:07:39
Class:: Shaman

Re: Gashi - Frost/Blood DK

Příspěvekod Heimdallr » úte 20. led 2015 22:20:11

Na dnešnom test raide si sa predviedol v dobrom svetlo +
Obrázek Obrázek
“In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.”
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Gashi - Frost/Blood DK

Příspěvekod Crafty » pon 26. led 2015 3:16:39

Jsem PRO

Momentalne je nase guilda v PROGRES STAVU :) Tudiz omluv prosim protahnuti celeho prijimaciho procesu.
(Zatím se progres dari :) BWD je za nama 5/6 a ted mame vplanu BOT: zatim padl na HC jen Halfus, valionu jsme jeste vubec nezkouseli :) )
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Gashi - Frost/Blood DK

Příspěvekod Bohus » úte 27. led 2015 15:45:07

S odpoveďami som poväčšine spokojný. Pred možným pohovorom by som Ťa určite poslal ešte na jeden test raid, ktorý momentálne neviem kedy bude, pretože je progress ako Crafty spomínal takže sa sekundárny raid nechodí.
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Gashi - Frost/Blood DK

Příspěvekod Jelasha » úte 27. led 2015 21:40:12

Mela jsem moznost si s nim popovidat jiz pred delsi dobou a prisel mi jako fajn clovek :), takze sem urcite minimalne pro test raid.
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Gashi - Frost/Blood DK

Příspěvekod Crafty » stř 28. led 2015 10:40:23

Si schopny a ochotny cele svoje pusobeni prvni rok zamerit jen na budovani a vylepsovani anseho sekundarniho raidu?
Popripade proc si to myslis + jake mas pro to predpoklady?
Jak bys pomahal?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: GASHI - Frost/Blood DK

Příspěvekod Gashi » stř 28. led 2015 13:46:03

Momentálne mi vyhovuje, že sa sekundárny raid neskladá, pretože mám veľa roboty so skúškami a nestíham sa hre venovať, ako inokedy, takže pokiaľ sa na mňa nezabudne, tak sa na test raide dohodneme neskôr :)
Bohus, čo sa týka "poväčšine spokojný", môžeš mi to upresniť? Ak dačo robím nesprávne, tak by som sa tomu rád venoval a napravil to.

Čo sa týka sekundárneho raidu, tak z toho, čo som videl, je odpoveď nie. Raid by možno vyzeral dobre, keby každý robil čo mal, ale ninja pullov, wipov 3/4 raidu a failov v taktikách bolo až príliš. Je mi jasné, že aj ja som mohol prispieť k niektorým veciam, ako napríklad aj na raide spomínané "vyskočenie" na Magmawa, ale nemal som odkiaľ vedieť, či na to máte určených ľudí, čo to robia každý týždeň, alebo nie. Rovnako tankovanie Maloriaka bola viac-menej improvizácia, pretože som nevedel, kade a ako ste ho zvyknutí tankovať. Mechanika bossa je síce rovnaká pre každého, ale taktík je mnoho.
Takže aby som vedel na 100% odpovedať na prvú Craftyho otázku, rád by som sa zúčastnil ďalšieho sekundárneho raidu, ktorý by nebol testovacím len pre mňa. Ako som písal, do SFU chcem ísť progressovať HC raidy a nájsť zručných hráčov.

K predpokladom: Pokiaľ viem, v primárnom raide bol len jeden unholy DK, takže frost aj blood by sa mohli hodiť. Rovnako v sekundárnom bola len Amynka, a tá mimo toho, že väčšinou točila menej ako ja, tak nedodržuje procovanie Killing Machine na Obliterate a EQ je tiež čudne skladaný. Podľa armory má približne 3% overhit, stráca strength na úkor haste, a haste na úkor mastery. Pokiaľ nemá frost DK nejaký mastery cap okolo 12-14, o ktorom som zatiaľ nikde nečítal (teoreticky je to možné, pretože v guidoch na 4.3.4 počítajú s určitými statmi len z EQ), tak v tom nevidím zmysel.
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: GASHI - Frost/Blood DK

Příspěvekod Pronet » stř 28. led 2015 13:48:27

Velmi pěkná přihláška, kdyby takhle vypadaly všechny přihlášky, co si tu hráči podali :)
PRO

EDIT: Co když ti, že tě na HC progres nevememe, protože na to máme svoji partu lidí a tudíš si budeš muset počkat na nejbližší dostupný termín TEST Raidu?
Ty ninja pully, co jsi psal výše, jsi způsobil i ty? //Já tam nebyl, tak nevím.
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: GASHI - Frost/Blood DK

Příspěvekod Gashi » stř 28. led 2015 14:31:54

Čakanie mi problém nerobí, momentálne sa snažím pomáhať HoY. Normal raidy mám odchodené dostatočne, už odtiaľ ani nepotrebujem gear, takže mojím cieľom sú hlavne HC. Samozrejme, tiež záleží, kedy by bol najbližší dostupný termín, zase pol roka kempiť v SW nechcem.
Moje faily na raide spočívali hlavne v tom, že som mal pozmenené UI a pár bindov pár dní pred raidom, tak mi pár krát ušiel nejaký CD a klesol DPS. A zomrel som na Al´akirovi, pretože som prvý krát šiel taktikou, pri ktorej sa v tretej fáze nejde zhora dole, ale striedavo, neodhadol som výšku, o ktorú klesnem pri Wind Burste a zabil ma Lightning Cloud. Rovnakú chybu ale spravila polka raidu, tak neviem či si niekto všimol konkrétne mňa :)
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: GASHI - Frost/Blood DK

Příspěvekod Crafty » čtv 29. led 2015 23:20:20

Gratuluji postupujes na pohovor.

kontaktuj me na TEAMSPEAKU: ts.sixfeetunder.cz
Popripade mi posli svuj mobil ingame do posty a ja ti napisu az budu na TS
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: GASHI - Frost/Blood DK [TEST/POHOVOR/ - ]

Příspěvekod Joul » stř 04. úno 2015 11:46:14

tak co s tebou tedy, ještě jsi se neozval, kdy máš tedy čas na pohovor? dej vědět a pokud se některý volný termín bude krýt s našima tak to dohodneme...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: GASHI - Frost/Blood DK [TEST/POHOVOR/ - ]

Příspěvekod Gashi » stř 04. úno 2015 14:22:01

Pár krát som po poobediach/večeroch pozeral ingame aj na TS, či neuvidím Craftyho, ale vždy, keď som ho zastihol, tak ste boli akurát raid. Tento týždeň neviem, či tu budem vo štvrtok a nedeľu, iné dni by som mal mať čas. Budúci týždeň závisí od toho, či spravím skúšku v piatok.
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: GASHI - Frost/Blood DK [TEST/POHOVOR/ - ]

Příspěvekod Joul » stř 04. úno 2015 14:25:25

ok domluvíme se dnes a dáme ti sem vědět... díky za rychlou reakci
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: GASHI - Frost/Blood DK [TEST/POHOVOR/ - ]

Příspěvekod Joul » čtv 05. úno 2015 14:56:57

pokud tu nakonec dnes budeš přijď se na 20:00 dohodnout (otázka 5 min) na termínu pohovoru, jestli dnes nemůžeš dorazit, tak po poradě nahodíme nějaké termíny....
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: GASHI - Frost/Blood DK [TEST/POHOVOR/ - ]

Příspěvekod Gashi » čtv 05. úno 2015 17:12:30

Budem tu, a pravdepodobne budem mať čas aj na pohovor, ak vám to dnes vyhovuje. Skúšku som musel presunúť na pondelok.
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: GASHI - Frost/Blood DK [TEST/POHOVOR/ - ]

Příspěvekod Joul » čtv 05. úno 2015 17:27:13

bude porada tak úplně nevím ale třeba ano doraž na 8 a uvidíme
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: GASHI - Frost/Blood DK [TEST/POHOVOR/ - ]

Příspěvekod Crafty » ned 08. úno 2015 15:05:45

Pondeli 21:00 pohovor
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host