Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Příspěvekod Proudmoure » pon 09. bře 2015 22:05:11

Nick: Proudmoure
Class/ main spec: Rogue Assa (offspec mám Combat), ale podle potřeby :)
Věk:23
ItemLvL: 360 Ilvl full pve
Link na armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... Proudmoure
FPS: 60

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? Wowko hraji již od Vanily většinou jsem hrál vždy tanky a dmg, ale tady mám spíše dmg chary, historie je taková, že jsem na Wotlku zabil TRS 25 HC, LK 25 HC a ostatní raidy jako Ulduar a naxx ToGC jsem měl full clear. S taktikama jsem nikdy neměl problémy.

Váš raid time? Pondělí od 15:00 do 1:00, Úterý od 15:00 do 1:00, o víkendu nemohu, jelikož to se věnuji přítelkyni a chodím na brigády

Definujte svůj PvE skill: Můj PVE skill je dobrý, dokáži se rychle učit taktiky, raději mám teda když neznám taktiku, aby mi ji letmo někdo řekl a učím se v průběhu pullu. V této době umím normál taktiky na BWD, BoT, Toftw. Hc se nemám problém naučil, ale Halfuse, Magmawa a Defend systém už umím.

Vypište svůj progress na Twinstaru: Můj progres je takový, že Normál raidy co jsou otevřeny (BWD, BoT, Toftw), tak taktiku umím + HC Halfuse Magmáwa a defend systém umím taktiku, i když mám achiev jen z Halfuse, tak progres mám.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: Mé UI je jednoduché, více věcí k přehledu na raidu nepotřebuji, hraji takto již od jak živa. Hlavní addony mám DBM, Xpearl a dps meter. Dále tam mám IceHUD a atlasloot. DMB mám kvůli přehledu o spellech bosse a různých upozornění, které tento addon nabízí, Expearl mám z důvodu, že jsem si na něho již zvykl a dps meter mám z důvodu, abych si třeba zjistil, kde dělám chyby v DMG pokud najdu lepší rogue než já a díky tomu vyzkouším novou rotaci třeba. Obrázek

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: Zdroje o mé classe jsou z http://www.tauri-veins.tk, zatím jsem neměl problém s ničím co jsem na této stránce našel. Rotaci jsem částečně použil ze začátku z této stránky, ale až jsem se s rogunou seznámil lépe ať už s combat nebo assa, tak jsem rotaci přizpůsobil sobě.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Sacred Legion a aktuální je Fallen Ancients. U obou guild je důvod odchodu stejný, neuspokojují mě raidy, které se chodí, chodí se jen 10 man raidy a to je pořád to samé dokola a žádný pokrok není vidět, proto hledám něco nového a výzvu.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? SFU znám z doslechu od kamaráda, který hrál na Wotlku a chodil s váma PUGY, ale ze své zkušenosti Vás znám až odtud (z cataclysmu), byl jsem s váma pár Pugů a s váma jsem sundal Halfuse HC 25 a tak mě to nějak začalo táhnout k tomu si podat přihlášku.

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Hledám výzvy, jako je progres na raidech, dobrý kolektiv a zkušené lidi se kterýma když budu potřebovat poradit třeba změnu rotace, tak se bude dát domluvit. Rád bych ukázal, že dokáži být schopný progressu i jiných HC než jsem uvedl výše a že mé schopnosti nepříjdou nazmar. Jsem PVE založený a PVE mě baví.

Koho znáte v <SFU> ? Joula a Craftyho

Co nám můžete nabídnout? Mohu vám nabídnout zkušenou rogue (vždy se dá naučit něco nového a poučit se), která bude hodit raidy, když pro ní bude místo, na [color=#BF0000]raidech[/color] nejsou se mnou problémy a v guildě taky ne. Ano sem tam se objeví nějaký problém, který se nějak řeší, ale vše řeším s klidnou hlavou, pokud i druhá strana stojí o to, ten problém vyřešit v klidu.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? Ano TS používám a mám Headset

Vypište svoje alty (stačí level 80): Stormpunch - Shaman Ele/Enha (vždy podle potřeby), jelikož je to alt, tak ho používám když je potřeba a místo na raidu, rotaci atd. umím. Ele 351 a Enha 351 Ilvl, Avabaine - Priest Holy/shadow (tady mám ještě malý EQ, ale na normálky by to mělo stačit. Ilvl Holy 350 a Shadow jsem nepořešil pořádně ještě, itemy mám, ale sockety/enche nemám.

(nepovinné) Napište nám něco o Vás: Jsem student práv, rád chodím ven s lidma z mého okolí, jsem sportovec, rád hraji hry, abych dokázal vypnout od reality a dokázal se vyřádit ve hře, pobavil se u toho s lidmi a užil si hru. Mimo jiné hraji i League of Legends, kde se mi povedlo dostat se do průměru, díky novým herním podmínkám. Jsem zábavný, ale když člověk nepochopí praví význam mé věty co jsem třeba řekl/napsal, tak není problém se omluvit a vysvětlit mu, jak jsem to myslel. Jsem klidný člověk. Předem děkuji za odpovědi na mou přihlášku, pokud by jste něco chtěli vědět nebo tu něco chybělo, rád to doplním.
Mortal
Příspěvky: 69
Registrován: ned 30. lis 2014 12:29:10
Class:: Paladin

Re: Proudmoure Assa/combat PVE

Příspěvekod Mortal » pon 09. bře 2015 22:20:29

Za mě máš malé - kvůli těch nenabindovaných cdček. Jinak roguna se hodí, když už to teda nemužu hrát já. :D Uvidíme co na tebe řeknou ostatní.

Ale nedává mi smysl tvůj gear, sockety, enchy a reforge. Z toho co maličko já vím o roguně, tak si myslím, že mastery je naprostá nutnost a expertise je úplně off topic.
Naposledy upravil(a) Mortal dne pon 09. bře 2015 22:27:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Proudmoure Assa/combat PVE

Příspěvekod Pronet » pon 09. bře 2015 22:20:43

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Sacred Legion a aktuální je Fallen Ancients. U obou guild je důvod odchodu stejný, neuspokojují mě raidy, které se chodí, chodí se jen 10 man raidy a to je pořád to samé dokola a žádný pokrok není vidět, proto hledám něco nového a výzvu.


Myslíš si, že u nás to bude jiné? Proč? Odpověď chodíte 25man nebo 25HC neberu.

A co znamená to že jsi v průměru LoLka? jako naražíš na BROZE? :P
Naposledy upravil(a) Pronet dne pon 09. bře 2015 22:23:57, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Proudmoure Assa/combat PVE

Příspěvekod Crafty » pon 09. bře 2015 22:23:28

Si na me daval /wave ze se zname?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE

Příspěvekod Proudmoure » pon 09. bře 2015 22:35:16

Ano u Vás to bude jiné z hlediska progressu. Jde mi o to naučit se a zažít něco nového a podílet se na něčem novém, na postupu, zlepšování zabíjení bossů, podrobnější seznámení s mou classou, naučit se ji používat jinak než se používá, kvůli jiným taktikám bossů. Vidět nějaký pokrok v progresu, zatím co v těch guildách co jsem a byl, tak v jedné nedali ani Alakira a v druhé se snaží už hodně dlouho o to něco zabít na HC, ale sotva se pullne boss, už je vše špatné. Proto mám zájem se k vám přidat a podílet se na všem co by mi bylo zpřístupněno. Užít si raidy a ne dostat inv do raidu a předem už vědět, že se nic od minula nezměnilo.
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE

Příspěvekod Proudmoure » pon 09. bře 2015 22:39:44

Crafty píše:Si na me daval /wave ze se zname?

Určitě ano a navíc otázka zněla koho znám a ne kdo zná mě :) tebe a Joula znám z Pugů co jsem s váma chodil.
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE

Příspěvekod Vojel » pon 09. bře 2015 22:45:48

Takže Ahoj, mám na tebe pár malých a krásných otázek, prosím odpověz na ně pravdivě a stručně. ;)


1.Myslíš si že máš Gear v pohodě, jestli ano proč, jestli ne co by jsi změnil.
2.Jaký jsou prioritní staty na rogunu , krom spiritu, a proč je tomu tak ( ke každému statu)
3.Proč máš talenty tak jak je máš, máš li tam chybu najdi jí a řekni porč je to chyba.
4. Proč hraješ do PvE Humana, je vůbec do PvE něco lepšího.? Oo
5.Jakou jedeš rotaci na 5 a více targetů.?
6.jaké poisony a kde používáš, chci vědět vše, i jesti si matláš poison na čů*o
7.Kde si myslíš že je assa rogue první v dmgi a proč .? Oo
8.Proč máš profky , jaké máš.? Jaké jsou podle tebe TOP profky na rogunu.? Oo
9.Myslíš že je Sub roguna použitelná do PvE, jestli ano proč a kam.? Oo
10.Proč hraješ rogunu.?

To bude prozatím vše, kdyby jsi mi chtěl něco "důležitého " zdělit odchytni mě na TS nebo ve hře s pozdravem Vojel;)
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE

Příspěvekod Proudmoure » pon 09. bře 2015 23:54:01

1. Na gearu je pořád co měnit, jsem stará škola z Wotlku, kde byl expertise docela potřebný proto, mě ještě nikdo nepřesvědčil o tom, že expertise není tak potřebný (byl jsem přesvědčen).
2. Agility (primární stat na dmg), mastery (kvůli zvýšení dmg na poisonech, haste (haste kvůli rychlejším útokům a tím vetší procento procnutí poisonu) , crit (je to až poslední stat). Samozřejmě Hit cap na ability. což je 8%. (Byl jsem poučen)
3. V talentech se mi zdá, že chybu nemám díval jsem se po různých rogunách tady na servru, pak na různé stránky a byly všude stejné.
4. Ano jsou hnedka 2 classy u Aliků, Night elf (hit) a worgen (crit) jelikož se dá říci, že se s tou postavou ještě seznamuji, tak jsem nějak nehledal rasy, které by byli lepší. Musím dopilovat staty a talety ( pokud je mám špatně teda a rád to opravím)
5. Fan of knives (ToT)
6. Instant poison na main-hand a deadly na off
7. Třeba na systémech jsem byl první v DMG, ale to záleží na tom, jak to tank dokáže postavit, kvůli kaluži, pak třeba Chimeron
8. Jde o to jestli mít těžební profku a nebo dvě vyráběcí, jinak podle mě to je ench a LW (já mám profky kvůli tomu, že jsem potřeboval sockety, chtěl jsem si je vyrábět sám a v té době jsem neměl goldy ještě).
9. Přemýšlel jsem o sub roguně, už jsem to viděl na officu (dávno), ale nepřemýšlel jsem nad využitím kde.
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Proudmoure Assa/combat PVE

Příspěvekod mellysko » úte 10. bře 2015 0:02:42

MINING !!!!!!!
Když se hlásíš do lepší guildy tak by ses měl naučit reforgovat protože jak reforguješ enchantuješ a gemuješ je ostuda psal si že se díváš na tairi-veins já jsem tam nikde neviděl že by si měl socketovat a enchantovat expetisu
Četl sis tam vůbec prioritu statů ?
Ale abych nebyl jenom zlý tak se i na něco zeptám abys věděl že o další rogunu zájem mám.
1. Žebříček trinketů od nejlepšího po nejhorší (372-RHCilvl)
2. Kolik dmg ztratím pokud 1s mám max enegry a nevyužiji ji
3. Kolik dmg ztratím pokud mi na 1s spadne rupture
4. Kolik dmg ztratím pokud nahodím rupture s 1CP a né s 5CP
5. Když teda máš rád ten exp kolik je cap ?
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE

Příspěvekod Proudmoure » úte 10. bře 2015 1:00:32

[quote="mellysko"]MINING !!!!!!!
Když se hlásíš do lepší guildy tak by ses měl naučit reforgovat protože jak reforguješ enchantuješ a gemuješ je ostuda psal si že se díváš na tairi-veins já jsem tam nikde neviděl že by si měl socketovat a enchantovat expetisu
Četl sis tam vůbec prioritu statů ?
Ale abych nebyl jenom zlý tak se i na něco zeptám abys věděl že o další rogunu zájem mám.
1. Fluid Death, Prestor's Talisman of Machination, Unheeded Warning, Key to the Endless Chamber
2. Příjdu o 10 energy (při nástřádání by mě to mohlo stát až multilate)
3. 753
4. 1CP 378 (1 tik) s 5CP 753 (1 tik) jeden ruprut 9 tiků. Hodně.
5. 26

O všem už jsem byl informován, a předělal jsem si vše :)
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE

Příspěvekod Vojel » úte 10. bře 2015 1:29:52

1. Na gearu je pořád co měnit, jsem stará škola z Wotlku, kde byl expertise docela potřebný proto, mě ještě nikdo nepřesvědčil o tom, že expertise není tak potřebný (byl jsem přesvědčen). Celý ho změň
2. Agility (primární stat na dmg), mastery (kvůli zvýšení dmg na poisonech, haste (haste kvůli rychlejším útokům a tím vetší procento procnutí poisonu) , crit (je to až poslední stat). Samozřejmě Hit cap na ability. což je 8%. (Byl jsem poučen) Uplně první je HIT(17%spell hitu)
3. V talentech se mi zdá, že chybu nemám díval jsem se po různých rogunách tady na servru, pak na různé stránky a byly všude stejné. Ne, hledej dál
4. Ano jsou hnedka 2 classy u Aliků, Night elf (hit) a worgen (crit) jelikož se dá říci, že se s tou postavou ještě seznamuji, tak jsem nějak nehledal rasy, které by byli lepší. Musím dopilovat staty a talety ( pokud je mám špatně teda a rád to opravím) OK
5. Fan of knives (ToT) OK
6. Instant poison na main-hand a deadly na off Na Trowně nic nemáš.? Oo
7. Třeba na systémech jsem byl první v DMG, ale to záleží na tom, jak to tank dokáže postavit, kvůli kaluži, pak třeba Chimeron Jestli jsi byl na Omno první tak R.I.P parta co s tebou byla, btw. proč si myslíš že by měla být roguna na CHimovy první.? Oo
8. Jde o to jestli mít těžební profku a nebo dvě vyráběcí, jinak podle mě to je ench a LW (já mám profky kvůli tomu, že jsem potřeboval sockety, chtěl jsem si je vyrábět sám a v té době jsem neměl goldy ještě). JWC a EGG, od nového contentu je to místo JWC , BS.
9. Přemýšlel jsem o sub roguně, už jsem to viděl na officu (dávno), ale nepřemýšlel jsem nad využitím kde. Zkus to.


Jinak my dva jsme domluvení na Středu ;) tak se připrav , Vojel
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Proudmoure Assa/combat PVE

Příspěvekod Joul » úte 10. bře 2015 7:34:34

nevím o jakých PUG konkrétně mluvíš, ale pokud o sobotních tady na Twinu, tak tam jsem nikdy nebyl :-), možná Crafty se tam jednou objevil...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Proudmoure Assa/combat PVE

Příspěvekod mellysko » úte 10. bře 2015 8:41:35

Proudmoure píše:
mellysko píše:MINING !!!!!!!
Když se hlásíš do lepší guildy tak by ses měl naučit reforgovat protože jak reforguješ enchantuješ a gemuješ je ostuda psal si že se díváš na tairi-veins já jsem tam nikde neviděl že by si měl socketovat a enchantovat expetisu
Četl sis tam vůbec prioritu statů ?
Ale abych nebyl jenom zlý tak se i na něco zeptám abys věděl že o další rogunu zájem mám.
1. Fluid Death, Prestor's Talisman of Machination, Unheeded Warning, Key to the Endless Chamber
2. Příjdu o 10 energy (při nástřádání by mě to mohlo stát až multilate)
3. 753
4. 1CP 378 (1 tik) s 5CP 753 (1 tik) jeden ruprut 9 tiků. Hodně.
5. 26

O všem už jsem byl informován, a předělal jsem si vše :)

1. Měl by si to ještě přehodnotit. Kam by si zařadil https://cata-twinhead.twinstar.cz/?item=56394
2. Zajímá mě konkrétní číslo (např. 8985)
3. Zkus pohledat víc je to mnohem větší číslo (Hint: nezapomeň co z rupture procuje)
4. V rámci možností dobře
5. Zajímá mě expertise rating ne výsledné čislo

I přes to bych ho chtěl vidět na test raidu de vidět že snahu má ;)

Bonusová otázka : https://cata-twinhead.twinstar.cz/?item=45761 ano nebo ne, proč ?
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE

Příspěvekod Proudmoure » úte 10. bře 2015 10:23:36

mellysko píše:
Proudmoure píše:
mellysko píše:MINING !!!!!!!
Když se hlásíš do lepší guildy tak by ses měl naučit reforgovat protože jak reforguješ enchantuješ a gemuješ je ostuda psal si že se díváš na tairi-veins já jsem tam nikde neviděl že by si měl socketovat a enchantovat expetisu
Četl sis tam vůbec prioritu statů ?
Ale abych nebyl jenom zlý tak se i na něco zeptám abys věděl že o další rogunu zájem mám.
1. Fluid Death, Prestor's Talisman of Machination, Unheeded Warning, Key to the Endless Chamber
2. Příjdu o 10 energy (při nástřádání by mě to mohlo stát až multilate)
3. 753
4. 1CP 378 (1 tik) s 5CP 753 (1 tik) jeden ruprut 9 tiků. Hodně.
5. 26

O všem už jsem byl informován, a předělal jsem si vše :)

1. Tento trinket jsem nepoužíval, takže nevím, kam bych ho dal.
2. Pokud se to nastakuje tak mohu přijít třeba o 10k DMG (ne DPS), ale pokud je to jen 1s za celý fight, tak se to na DMG nijak hrozně neprojeví
3. Ano procuje z toho talent + možný crit, ale přesně jsem to nesledoval. Nad výpočtem ztráty z dotky jsem se nikdy nepozastavoval, jelikož jsem ji pořád udržoval.
4. V rámci možností dobře
5. 781 (26) 1682 hard cap (56)

I přes to bych ho chtěl vidět na test raidu de vidět že snahu má ;)

Bonusová otázka : sice to prodlouží dobu fungování tohoto spellu, ale rapidně to dps nezvedne.
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE

Příspěvekod Proudmoure » úte 10. bře 2015 10:24:58

Joul píše:nevím o jakých PUG konkrétně mluvíš, ale pokud o sobotních tady na Twinu, tak tam jsem nikdy nebyl :-), možná Crafty se tam jednou objevil...

S tebou jsem byl raid na Wotlku ještě, ale to už je hodně dlouho.
Uživatelský avatar
Gorthawer
Příspěvky: 78
Registrován: úte 27. led 2015 22:01:38
Class:: Death Knight

Re: Proudmoure Assa/combat PVE

Příspěvekod Gorthawer » úte 10. bře 2015 12:48:46

Vojel píše:4. Ano jsou hnedka 2 classy u Aliků, Night elf (hit) a worgen (crit) jelikož se dá říci, že se s tou postavou ještě seznamuji, tak jsem nějak nehledal rasy, které by byli lepší. Musím dopilovat staty a talety ( pokud je mám špatně teda a rád to opravím) OK


-tady si dovolim vás oba *trošku* opravit
NElf má navíc agi, +2% miss a stealth bonus a žádný hit (ten má draenei)
Budeš Předvoj tmy, Posel noci, v jižním jazyce Gorthawer
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Proudmoure Assa/combat PVE

Příspěvekod mellysko » stř 11. bře 2015 9:16:16

Teorie nic moc uvidíme co předvedeš v praxi. Čtvrtek 18:00 TEST RAID
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE

Příspěvekod Proudmoure » stř 11. bře 2015 16:23:04

mellysko píše:Teorie nic moc uvidíme co předvedeš v praxi. Čtvrtek 18:00 TEST RAID

Dobře, ale právě dneska jsem si udělal ID na botko, mohu poslat screeny po totálním předělání postavy, ale ve čtvrtek mám volnou ID na BWD a ToTFW, takže tu budu :)
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod mellysko » čtv 12. bře 2015 20:40:56

Děláš chyby v rotaci zkus přijít na to jaké a zpravit. (nepřišlo ti divné že tě přetáčela roguna bez setovek?)
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Proudmoure » pát 13. bře 2015 1:50:07

mellysko píše:Děláš chyby v rotaci zkus přijít na to jaké a zpravit. (nepřišlo ti divné že tě přetáčela roguna bez setovek?)

Jj vím o těch chybách, občas jsem chytnul chaos :D tak mi nevyšli spelly, pomačkal jsem jiné než jsem chtěl. Někdy myslím na to, že hodím ruprute, ale prsty jsou rychlejší a hodí Enve.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Joul » pát 13. bře 2015 8:23:41

prozatím to šlo, do příště čekám zlepšení, počítej příští čtvrtek opět od 18:00
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Proudmoure » pát 13. bře 2015 9:00:55

Joul píše:prozatím to šlo, do příště čekám zlepšení, počítej příští čtvrtek opět od 18:00

Oke , tak budu se snažit. A díky za raid.
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod mellysko » čtv 19. bře 2015 23:14:52

Zhodnoť svůj druhý test raid .
Dál bych taky poprosil aby se tu lidi vyjádřily jak na to byl.
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Proudmoure » čtv 19. bře 2015 23:56:10

mellysko píše:Zhodnoť svůj druhý test raid .
Dál bych taky poprosil aby se tu lidi vyjádřily jak na to byl.

Podle mě jsem na tom byl lépe než minule, občas my ujela rotace, na halfusovy jsem zhebnul, protože jsem přebral agro, i když jsem použil spelly proti agru. Ale přicházím tomu na chuť víc se seznamuji s tím, kde co a jak za tu assa. Záleží na tom, co řeknou ostatní na mě.
Hemlo
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 12. bře 2015 12:03:43
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Hemlo » pát 20. bře 2015 0:30:05

já musim poděkovat i proudmourovi za rady který by mi mohl s ledovym klidem odřeknout, beru ho jako týmovýho hráče ke kterýmu vlastně nepatřim.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » pát 20. bře 2015 8:15:38

Když jsi nahoře zmiňoval, že v guildě, které jsi, nejste schopni zabít skoro nic, protože už vše je špatné při půlu bose. Co když za to nemohla celá parta, ale jak tak čtu tak i ty jsi na tom měl celkem velký vliv. Co mi na to řekneš?

Já musim poděkovat i proudmourovi za rady, který by mi mohl s ledovym klidem odřeknout, beru ho jako týmovýho hráče ke kterýmu vlastně nepatřim.

Určuješ týmové hráče podle toho jestli ti pomůžou?

Když ti řeknu, že wispuju kde komu na wordu, když potřebuje s něčím pomoct. Tak jsem taky týmový hráč?
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Proudmoure » pát 20. bře 2015 8:16:22

Hemlo píše:já musim poděkovat i proudmourovi za rady který by mi mohl s ledovym klidem odřeknout, beru ho jako týmovýho hráče ke kterýmu vlastně nepatřim.

K tomu dodám jen to, že pokud vím tak poradím, jeden člověk mi poradil, takže to s libostí pošlu dál, abych to odčinil a pomohl i někomu druhému.
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Proudmoure » pát 20. bře 2015 8:20:42

Pronet píše:Když jsi nahoře zmiňoval, že v guildě, které jsi, nejste schopni zabít skoro nic, protože už vše je špatné při půlu bose. Co když za to nemohla celá parta, ale jak tak čtu tak i ty jsi na tom měl celkem velký vliv. Co mi na to řekneš?

Já musim poděkovat i proudmourovi za rady, který by mi mohl s ledovym klidem odřeknout, beru ho jako týmovýho hráče ke kterýmu vlastně nepatřim.

Určuješ týmové hráče podle toho jestli ti pomůžou?

Když ti řeknu, že wispuju kde komu na wordu, když potřebuje s něčím pomoct. Tak jsem taky týmový hráč?

Vliv jsem na tom neměl skoro žádný, nebyla to main parta, neměl jsem jen dmg, který jsem měl mít, ale tam se umíralo na úplných "hloupostech". Jediným čím jsem k tomu přispěl tudíž, byl můj low dmg, ale na tom se neumíralo, jelikož se skoro nestačil ani nějaký dmg dát, ode všech členů raidu.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Joul » pát 20. bře 2015 9:15:21

včera se mě to zamlouvalo, byl bych pro pohovor, ať ještě prověříme jaký jsi člověk, domluvíme se dáme ti vědět, viděl bych to na pondělí nebo středu...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Proudmoure » pát 20. bře 2015 10:09:44

Joul píše:včera se mě to zamlouvalo, byl bych pro pohovor, ať ještě prověříme jaký jsi člověk, domluvíme se dáme ti vědět, viděl bych to na pondělí nebo středu...

Dobře, hlavně vás poprosím, nedávat to na víkend, to jsem s přítelkyní + večer na brigádě. Jinak zatím děkuji, za pozitivní připomínku.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » pát 20. bře 2015 10:25:42

Chtel by jsi nam neco rict o tvem chovani v puvodnich guildach?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Proudmoure » pát 20. bře 2015 12:45:08

Crafty píše:Chtel by jsi nam neco rict o tvem chovani v puvodnich guildach?

V jedné guildě jsem se moc neangažoval, jelikož mě to tam nebavilo, v druhé guildě jsem chodil raidy všechno, choval jsem se normálně, až na pár lidí. Samotní víte, jak se k sobě chováte ve vaší guildě, urážíte druhého, ale myslíte to ze srandy a ne jen tak. To samé jsem měl třeba já se žárovkou. Něco jsem mu řekl ze srandy, on to nepochopil a nenechal si to vysvětlit, druhý člen guildy, každému nadával do piču.. a nikdo mu na to nic neřekl, jde o to jak člověk věci pochopí. ;)
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod ziarovka » pát 20. bře 2015 14:14:09

ziarovka píše:
Proudmoure píše:
Crafty píše:Chtel by jsi nam neco rict o tvem chovani v puvodnich guildach?

V jedné guildě jsem se moc neangažoval, jelikož mě to tam nebavilo, v druhé guildě jsem chodil raidy všechno, choval jsem se normálně, až na pár lidí. Samotní víte, jak se k sobě chováte ve vaší guildě, urážíte druhého, ale myslíte to ze srandy a ne jen tak. To samé jsem měl třeba já se žárovkou. Něco jsem mu řekl ze srandy, on to nepochopil a nenechal si to vysvětlit, druhý člen guildy, každému nadával do piču.. a nikdo mu na to nic neřekl, jde o to jak člověk věci pochopí. ;)


unznávam problem sme mneli když sem mnel již sem pridanou prihlašku každy z členu vedeni vedel že tu mam prihlašku.A medzim tim sem se jednou logl do hry a v tom v G chatu A zrádce zarovka prišel(je jedna vec když by mi to rekl nekdo z kdo chodil na ts pravidelne a znal sem ho lip než tebe ale od človeka ktery se ukázal občas)a za dalši(nezapominej porad sem byl v gilde Zástupcem GUM ) tak sis mohl nazor nechat pro sebe. mysliš to tve prijity na raid jednou za 2 tydny nebo se prihlasit a neprijit nebo se na wow neukazat i týden. Týmto sem si rekl svoje normalne nejsem zlomyslný človek ale v tvem pripade za tu dobu stávenou v jine g steobu co vim od ostatných jak te mnely všichny rádi(nerádi)doufam že se sem nedostaneš.(u test raidu sem byl rád že si mlčel.
Obrázek
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Proudmoure » pát 20. bře 2015 14:41:22

Nechození na raid? Prosím tě, když už chceš něco psát tak piš pravdu a celou, mám i alty, když jsem nelognul za maina tak jsem byl na altovy, to neznamená, že jsem nelogoval... Za další, na raidu jsem byl několikrát za týden (jelikož raidy a chodil jsem R2 ne R1 a kvůli tomu jsem nechodil raidy podle tebe nebo co?) a ne jednou za týden... Na tsko jsem chodil, ale ne za tebou a jednou nejmenovanou, abych vás nerušil... Mohl jsem mluvit u test raidu, ale mluvím jen když je potřeba. A ano měli jsme spolu pár potyček, ale vzhledem k tomu co jsem ti třeba řekl já, místo žárovko jsem ti řekl lampičko a ty jsi se hnedka rozhazoval a tady ti něco řeknou ohledně tvého nicku a ty jsi potichu, tak to trochu nechápu a nebudu to řešit co bylo, bylo. Bylo to nesmyslné. A ještě k tomu, že jsem napsal zrádce nebo tak něco, pokud jsi si nevšiml byl tam i emoticon a navíc jsi se pak "nesmyslně naštval" podle toho co jsi řekl na začátku a pak na konci tvého projevu.
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod ziarovka » pát 20. bře 2015 14:50:24

Jak už sem psal nemam v zaujmu ty kazit prihlašku . tak at se ti dari .
Obrázek
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Proudmoure » pát 20. bře 2015 18:36:13

ziarovka píše:Jak už sem psal nemam v zaujmu ty kazit prihlašku . tak at se ti dari .

To jsem rád díky. Já zase nestojím o hádky.
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod mellysko » pát 20. bře 2015 19:34:05

Přemýšlel si o nějakém šikovném addonu který ti pomůže s rotací (neviděl jsem tvoje UI při combatu jak tedy sleduješ kolik máš combo pointů na targetu - to celou dobu sleduješ levý horní roh kde máš enemy frame ?)
Používáš Redirect & Combat Readiness ? jestli ne kdy se to vyplatí používat ...
Stále si stojíš za tím jaké máš trinkety ?
Pořád vidím že máš mining už je to celkem chvilka co jsme ti to vytkly goldy myslím nejsou problém a proffa se dá udělat za pár hodin
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Proudmoure » pát 20. bře 2015 19:50:37

Mam ice hud na combo pointy. Ten addon co jsi napsal nemam ale podívám se na něj zítra. Jinak profku jsem chtěl řešit až o víkendu a trinkety mi zatím vyhovuji jsou i v doporucenych. Teď jsem s přítelkyní tak to zítra poresim.
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Bimmer » sob 21. bře 2015 1:49:12

Ahoj, dovol mi aby som sa po prečítaní tvojej prihlášky vyjadril a položil ti pár otázok.

- Čo sa skillu a skúseností s rogunou týka, o tom som počul svoje už keď sme boli s Vojelom spolu na TS, výhovorka typu ,,ale na wotlku to bolo takto'' už neplati, toto je iny datadisk, iná hra.
- Čo sa teorie týka, nula bodov, čo sa praxe týka, tak som počul o nejakych zakladných chybách v rotácii, a i napriek tomu že si na ne bol upozornený a o nedostatkoch informovaný, nič si s tým podľa logov neurobil. Prečo?
- Čo si myslíš o irónii? Čo si myslíš o sarkazme? Vidíš v týchto dvoch pojmoch nejakú súvislosť? Nejakú pomyselnú hranicu prípustnosti a tolerancie?

Spoiler:
- Odo mňa máš neutral, vzhľadom na to, že som ťa nevidel priamo v raide. Ale vzhľadom na to všetko, čo som si prečítal a vypočul skôr proti.
- Šancu by mal dostať každý, skill nie je priorita číslo jedna! Ale skutočnosť, že ťa niekto v kolektíve nemá rád je na zamyslenie.
- GL, pravdepodobne sa počujeme na pohovore.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Proudmoure » sob 21. bře 2015 15:57:34

Bimmer píše:Ahoj, dovol mi aby som sa po prečítaní tvojej prihlášky vyjadril a položil ti pár otázok.

- Čo sa skillu a skúseností s rogunou týka, o tom som počul svoje už keď sme boli s Vojelom spolu na TS, výhovorka typu ,,ale na wotlku to bolo takto'' už neplati, toto je iny datadisk, iná hra.
- Čo sa teorie týka, nula bodov, čo sa praxe týka, tak som počul o nejakych zakladných chybách v rotácii, a i napriek tomu že si na ne bol upozornený a o nedostatkoch informovaný, nič si s tým podľa logov neurobil. Prečo?
- Čo si myslíš o irónii? Čo si myslíš o sarkazme? Vidíš v týchto dvoch pojmoch nejakú súvislosť? Nejakú pomyselnú hranicu prípustnosti a tolerancie?

Spoiler:
- Odo mňa máš neutral, vzhľadom na to, že som ťa nevidel priamo v raide. Ale vzhľadom na to všetko, čo som si prečítal a vypočul skôr proti.
- Šancu by mal dostať každý, skill nie je priorita číslo jedna! Ale skutočnosť, že ťa niekto v kolektíve nemá rád je na zamyslenie.
- GL, pravdepodobne sa počujeme na pohovore.

Jde o to s kým se třeba tak bavíš, pokud se s dotyčným znáte jen chvilku a nebo v jaké míře. Ono o tom kdo mě nemá rád se radši bavit nebudu, jelikož to nemá smysl. K rotaci, byl jsem upozorněn jen, že dělám chyby, kde to už nebylo řečeno, tudíž ta má rotace mi zatím vyhovuje.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » úte 24. bře 2015 22:29:15

Už jsi se koukal na ten addon?
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Proudmoure » stř 25. bře 2015 1:56:59

Pronet píše:Už jsi se koukal na ten addon?

Nene úplně mi to vypadlo z hlavy, řešil jsem celý víkend až do dneška noťas, protože se mi posral, tak jsem nahazoval PC. Dneska se na něho podívám a btw ještě k tomu lolku, jsem Plat II
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Proudmoure » stř 25. bře 2015 14:36:12

Chci se jen zeptat, mám mít zítra ještě TEST raid a nebo už pohovor? Nikam nespěchám, klidně bych si ještě jeden test raid dal klidně, pokud to nevadí. Vyzkouším aspoň ten nový addon.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Joul » stř 25. bře 2015 15:16:45

tak ono je to jedno, tak jako tak je zítra od 18:00 raid, ať už by jsi byl v guildě nebo ne :-), takže určitě doraž
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Proudmoure » stř 25. bře 2015 15:26:05

Joul píše:tak ono je to jedno, tak jako tak je zítra od 18:00 raid, ať už by jsi byl v guildě nebo ne :-), takže určitě doraž

Dorazím, ale nesmíte se na mě pak hněvat, pokud budu mít problémy s rotací, tento PC to zvládá, ale třeba mu někdy "jebne" a trošku se lagme. Noťas bych měl mít do měsíce nejpozději v pořádku.
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Proudmoure » pát 27. bře 2015 23:39:41

Stáhnul jsem si addon a zkouším to s ním, musím se naučit nečumět jinam ze zvyku, ale půjde to.
Obrázek
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Vojel » ned 29. bře 2015 2:16:32

Pomalé, ale viditelné zlepšování, uvidíme kam až jeho hranice šahají. Není to TOP hráč z pohladu GamePlaye, špatné zkušenosti i s jeho chováním , ale co bylo to bylo co bude bude moje. Já jsem PRO pohovor.

PS: kicknout se dá vždy :3
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod mellysko » ned 29. bře 2015 4:00:53

Jsem pro na pohovor jenom pod podmínkou že ho nikdo nebudeme vodit za ručičku a pěkně si svoje chyby najde sám ;)

p.s. to že jsem ti řekl power auras neznamenalo že sis to měl hned stáhnout je addon co ti tohle ukazuje mnohem přehledněji ale tak když si líný si to napsat do googlu tak to asi budu muset udělat http://lmgtfy.com/?q=assassin+addon+4.3.4 díky tomu máš ode mě za iniciativu obrovské mínus a nepočítej s tím že to u mě budeš mít lehké protože by si měl moji rogunu na všech bossech dávat minimálně o 3k a je tomu tak ?
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Proudmoure » úte 31. bře 2015 12:12:50

S vaším svolením, bych si ještě dal jeden test raid, abych se lépe seznámil s addonama co jsi si postahoval.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod BeeWay » čtv 02. dub 2015 20:16:43

jsem pro pohovor ale ještě máš stále co zlepšovat
Naposledy upravil(a) BeeWay dne čtv 02. dub 2015 20:32:19, celkem upraveno 2 x.
Obrázek
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Proudmoure » čtv 02. dub 2015 20:21:38

Dobře děkuji. Jinak díky zatím za ty raidy, dost mi to pomohlo a děkuji za vyhovění v tom počtu raidů.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Joul » čtv 02. dub 2015 21:04:44

takže pondělí od 21:00 pohovoe přijď v čas a počítej minimálně s 2 hodinama...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Proudmoure » čtv 02. dub 2015 22:15:05

Joul píše:takže pondělí od 21:00 pohovoe přijď v čas a počítej minimálně s 2 hodinama...

Zatím nic v plánu nemám, pokud by do toho přišlo něco důležitého dám předem vědět.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » pát 03. dub 2015 10:45:57

PONDELI 21:00 pohovor
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Proudmoure » úte 07. dub 2015 18:00:52

Zdravím, mám dotaz mám tu být ve čtvrtek na raid v 18:00? Nemám co dělat jinýho :D tak bych si rád zaraidoval pokud bych měl svolení. Díky za odpověď.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Sarger » úte 07. dub 2015 19:48:23

Tebe Crafty nedal inštruktáž ? ... ja som vnímal každé 5 slovo z toho TS, ale viem že to tam hovoril.
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Proudmoure » úte 07. dub 2015 21:03:53

Říkal mi tolik informací a ještě mu do toho lidi skákali, že to bylo moc rychlé, abych to pobral.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Sarger » úte 07. dub 2015 23:12:05

No ... ak este niesi v guilde. . buď tu štvrtok o 18 ... lebo nevieme čo bude ... ale určite sa niečo pôjde.
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Proudmoure Assa/combat PVE [TEST/-/-]

Příspěvekod Bohus » stř 08. dub 2015 10:08:17

Proudmoure je po pohovore Prijatý, poprosím uzavrieť prihlášku, v prípade otázok sme na TS.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti