Thechosenone - Prot warrior [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

TheChosenOne
Příspěvky: 3
Registrován: sob 06. črc 2013 14:05:45
Class:: Warrior

Thechosenone - Prot warrior [NEPRIJATY]

Příspěvekod TheChosenOne » sob 06. črc 2013 14:40:51

Nick: Thechosenone
Class/ main spec: Warrior - Protection
Věk: 20
GearScore: 5975(fuj GS addon), PvP itemy žádné
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Thechosenone
FPS: 30 - stabilní, hra běží plynule

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
WoW hraju zhruba 5 let, začínal jsem na nyní zaniklém free serveru Anmar, kde jsem začínal za druida a skončil u warriora.
Následovalo nějakolika měsíční působení na officiálním serveru(drak'thul) za druida, ovšem nejednalo se o nic vážného, spíše o seznamování se s WoW.
Následně jsem se od kamarádů dozvěděl o tom že se bude spouštět Twinstar tak jsem se rozhodl to zkusit, hrál jsem zde od začátku až do příchodu wotlku, kdy mě jeho kvalita příliš neoslnila a vrátil jsem se zase na nějakou dobu na offi kde jsem spolu s kamarády hráli asi další pů rok.
Poté jsem se rozhodl znova vrátit na Twinstar kde jsem do doby zhruba před 2 měsíci působil pod nicky Neverending/Neverq/Thechosenone.
Před 2 měsíci jsem dostal ban(31d) od Jeniczka za jeden žertík(s porušením pravidel to nemělo co dělat) a následně po unbanu jsem svojí lásku(warriora) prodal a bral to jako znamení že je čas skončit. Ovšem, kamarád mě překecal a sám mi koupil postavu za kterou chce abych s ním hrál. Kamarád má k vám také přihlášku(Whoknows)

Váš raid time?
Mohu jakýkoliv den celý den, ovšem pauzu na wc nebo 10 minutové venčení psa rád uvítám :)

Definujte svůj PvE skill: Dovolím si říct že ohledně warriora/hry vím vše co by kvalitní a dovolím si říct nadprůměrný hráč měl umět.

Vypište svůj progress na Twinstaru:
Na Twinstaru jsem za dob TBC prošel vše co šlo. Co se týče wotlku tak mám za sebou zdlouhavé farmení naxxu, ulduaru(včetně +0 Yogga apod) a roční farmu TOGC(včetně insanity). Icc jsem došel až k Sindragose během které jsem dostal ban a postavu prodal.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
UI dávám dohromady ale mám zde screen(z přihlášky do minulé guildy), UI bude stejné.
http://img.pictureup.cz/27042013/a6c8f8 ... 67aa64.jpg
Využíváné addony jsou pouze MoveAnything, DBM, Chatter, OmniCC(ukazuje mi dobu CD) a pMinimap.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Učil jsem se to sám a když už jsem s něčím potřeboval poradit tak jsem se zeptal buďto lidí o kterých sem věděl že za svojí classu umí případně jsem pomoc vyhledal na internetu - tankspots apod.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
TBC:
Crusaders of Light - byl jsem tehdy arogantní namyšlenej spratek a nechal sem se kicknout
The Wizards of Shadows - zde jsem byl jen zhruba 2 týdný v době kdy zde byl wotlk client ale pouze TBc content
Wotlk:
TitanS - rozpad
AD Infinitum - zde jsem působil více než rok, ovšem poté co přestal hrát RL a zároveň člen vedení, se vedení o guildu přestalo tolik starat a docházelo k neshodám a já začal mít jisté narážky na GUM že se mi nelíbí to jak se chová vůči nám a jak upřednostňuje sebe a následovalo několik hádek, upřednostňování nových hráčů před stálým členem a můj odchod. Musím ovšem říct, že ne vždy byla chyba na straně vedení a občas jsem za danou situaci mohl já.
Shadows of Immortality - sem jsem šel kvůli kamarádům z realu, důvod odchodu byl prodej postavy.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Fórum

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Má k vám přihlášku z RL a jste jediná kvalitní guilda na alianci :)

Koho znáte v <SFU> ?
Nevím koho všechno, určitě těch lidí moc nebude, vzhledem k tomu že jste za jiného serveru ale co jsem koukal tak jsou u vás Samzasebe(znám od hordy), Ertai a Jassanek, ty znám z dob TBC :)

Co nám můžete nabídnout?
Kvalitního tanka, se spoustou času a chutí opět si zahrát na vrcholné úrovni.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Ano
Vypište svoje alty (stačí level 80):
Nemám

(nepovinné) Napište nám něco o Vás:
Vím že máte nábor pro prot warriory uzavřen, ovšem řekl jsem si že za zkoušku nic nedám a v případě potřeby mohu přehodit do slabšího fury který časem doladím (v případě zájmu mohu poskytnout pár screenu z několika prvních ID ICC kdy jsem působil za fury)
Snad sem na nic nezapomněl, díky za přečtení a vaše odpovědi :)
Thechosenone alias Neverq
Uživatelský avatar
samzasebe
Příspěvky: 23
Registrován: pon 17. čer 2013 13:59:29
Class:: Rogue
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Thechosenone - Prot warrior

Příspěvekod samzasebe » sob 06. črc 2013 19:59:23

Kvalitní hráč poznám ještě z dob co jsem byl u hordy. Sice né s ním v guilde ale poznam ho. Kvalita za rozumnou cenu :D

Za mě PRO TEST RAID
Obrázek
Marty
Příspěvky: 100
Registrován: ned 16. čer 2013 12:51:06
Class:: Mage

Re: Thechosenone - Prot warrior

Příspěvekod Marty » sob 06. črc 2013 20:40:21

Chvíli jsme kecali, sympatický dojem.. Za prot pro test raid, za fury proti (5.5 nám v progressu HC nepomůže, bohužel)
TheChosenOne
Příspěvky: 3
Registrován: sob 06. črc 2013 14:05:45
Class:: Warrior

Re: Thechosenone - Prot warrior

Příspěvekod TheChosenOne » sob 06. črc 2013 21:30:14

Marty řikal že bych mohl kdyžtak postnout nějaké screeny z WoL.
http://img.pictureup.cz/06072013/75f827 ... c70df6.jpg - festergut 25n
http://img.pictureup.cz/06072013/fbbea9 ... b2bc13.jpg - lord M 25n
Thechosenone alias Neverq
Mine
Příspěvky: 35
Registrován: sob 15. čer 2013 13:37:47
Class:: Paladin

Re: Thechosenone - Prot warrior

Příspěvekod Mine » ned 07. črc 2013 1:46:15

Za prota myslím, že nemáš šancu, tankov máme až až. Síce teraz vypadol jeden fury warr, ale melee máme na rozdávanie... moc ružovo, resp. zeleno to pre teba nevidím.
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Thechosenone - Prot warrior

Příspěvekod Morgulus » ned 07. črc 2013 12:14:17

404 hit rating, 0 expertise, zlý enchant na tankovacej zbrani (odporúčam Mongoose), keď už si mal 2 marky na 264 ilvl do setu tak by som volil headku radšej, nevidím dôvod dávať si za prota
3 body do improved heroic strike a 2 body do improved charge a následne do Impale 2 body, radšej by som zvolil talenty do fury stromu a ťahal na Commanding presence na boost raidu, alebo keď ich tam už máš
tak ten heroic strike a charge úplne hodiť dakam inam v arms strome. Ono prot warr ma toho rage mrte :) Navyše full status warrov a ja tiež som tank a switchujem do fury.
Osobne nevidím tvoje prijatie ružovo. Uvidíme čo povie Dark. Za mňa PROTI.
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: Thechosenone - Prot warrior

Příspěvekod teonit » ned 07. črc 2013 12:28:34

Morgulus píše:404 hit rating,0 expertise,zlý enchant na tankovacej zbrani, keď už si mal 2 marky na 264 ilvl do setu tak by som volil headku radšej,
navyše full status warrov a ja tiež som tank a switchujem do fury. Osobne nevidím tvoje prijatie ružovo. Uvidíme čo povie Dark. Za mňa PROTI.


Souhlasím s tím co říka Morg (ikdybys měl extra skill asi bys neměl tankspot, na raidu bývají 2-3 Dpska s Tank Offspecem).Ale opravil bych tě, pokud se nepletu na armory nějakým záhadným způsobem nevidím exp na nikom. takže za to bych ho nehejtoval.
Když Dark řekne, že by tě zkusil na test, jsem pro Test raid, ale jinak jsem PROTI
TheChosenOne
Příspěvky: 3
Registrován: sob 06. črc 2013 14:05:45
Class:: Warrior

Re: Thechosenone - Prot warrior

Příspěvekod TheChosenOne » ned 07. črc 2013 12:56:06

Morgulus píše:404 hit rating, 0 expertise, zlý enchant na tankovacej zbrani (odporúčam Mongoose), keď už si mal 2 marky na 264 ilvl do setu tak by som volil headku radšej, nevidím dôvod dávať si za prota
3 body do improved heroic strike a 2 body do improved charge a následne do Impale 2 body, radšej by som zvolil talenty do fury stromu a ťahal na Commanding presence na boost raidu, alebo keď ich tam už máš
tak ten heroic strike a charge úplne hodiť dakam inam v arms strome. Ono prot warr ma toho rage mrte :) Navyše full status warrov a ja tiež som tank a switchujem do fury.
Osobne nevidím tvoje prijatie ružovo. Uvidíme čo povie Dark. Za mňa PROTI.


O špatně poskládaném gearu a enchantech vím, jak sem řekl tohoto warra mi kamarád koupil a holt tu mám tyto zbytky co nikdo nechtěl.
Ovšem co se týče talentů tak ty jsou poskládány správně pro maximální TPS. Fury větem bych využil maximálně pro plošné aggro, ale ohledně supportu raidu by to měli mít povinně fury warriorové.
http://armory.twinstar.cz/talent-calc.p ... 1330113321 ,tyto talenty jsem například využíval u Anuba ale jinak bych do fury větve nesáhl :)
Co se týče Impale/Charge a 3/3 IHS tak jiná možnost jak se k impale dostat není :) redukce stunu na bosse nefunguje a stance moc neměním když tankuji :)
Thechosenone alias Neverq
Darknever
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 181
Registrován: sob 15. čer 2013 19:04:46
Class:: Warrior

Re: Thechosenone - Prot warrior

Příspěvekod Darknever » ned 07. črc 2013 15:22:38

ten overhit by ti o assa roguny zavideli :-)

nad tim impalem popremyslej, jestli se ti vyplati...mas v raidu asi 11% sanci na crit, na hs cleave a thunder clap mas 26% sanci na crit ovsem to nejsou ability...hs ti nedava vetsinovy podil agra, takze celkove ti impale da mene nebo stejne agra jako cruelty ve fury strome(pocital jsem to od okna, jestli chces muzes si to propocitat poradne), ke kteremu muzes pridat booming voice a commanding presence pro boost raidu.

Ptal jsem se RL a dalsiho prot wara uzivime leda by to byl nekdo kdo by nam vytrel zrak. NEPRIJATY

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů