Hemlo - assa roguna/sub [TEST/NEPŘIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Hemlo
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 12. bře 2015 12:03:43
Class:: Rogue

Hemlo - assa roguna/sub [TEST/NEPŘIJATÝ]

Příspěvekod Hemlo » čtv 12. bře 2015 13:01:40

Nick: Hemloo
Class/ main spec: Rogue assassin/Sub jsem používal na expení, tak mi není uplně naznámý (expim DK)
Věk: 31
ItemLvL: (Je dobré zmínit množství PvP itemů) 355 iLvl do toho nepočítám pvp eq, kterej zatim stejně za nic nestojí.
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Hemloo
FPS: 50

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? tak hraju asi 7 let. Začal jsem na icewow na TBC serveru a přešel po nedoexpenym warrovi za kamošema na Mystiq TBC( warr, shaman, pala, druid, priest), Kde jsem s horďáckou guildou Bídníci progresoval od KZ, Magtheridona, TK, SSC a BT+HS, pak nám otevřeli Sunvel a to jsme se v progresu dostali někam k Muru a pak jsem odešel na twin. Twin za wotlku mě moc nenadchnul, s tim ze se počítalo do budoucna s Cata jsem ho ale přetrpěl. Teď jsem před asi Půl rokem opustil hordu a vrhnul se vyzkoušet něco nového. Rogue mne baví a rád bych se věnoval s ním v PvE a možná někdy PvP, popř až doexpim DK budu se snažit kombinovat obě postavy.

Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..) jsem schopnej bejt každej večer +- o pul 7. a někdy i před 6. připraven na raid, záleží na kdy se na raid přihlásim a jak to má Vaše guilda s raid time. A do kolika? no nejspíš do půlnoci pokud mám druhej den ranní a do nevim kolika pokud nemám :-) Prostě se budu snažit přizpůsobit.

Definujte svůj PvE skill: No za rogunu se učím i po vyexpení, nekoupil bych vyexpenou postavu. Nepoužívám makra ale equip mám snad dobře nastaven pro PvE(glyphy, talenty, sockety, enchanty) každopádně potřebuju aspoň chvilku pokuď máte někoho jako CL pro rogue

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit) V horde guild progres jen trochu ICC jinak jsem neměl na guildy štěstí. Doteď jsem se snažil spíš postavu vyexpit s tím že se k Vám po doexpení přihlásím na raidování. Na Cata mám za hordu archiv BH 25, BoT10(halfus HC), taktiky na BWD a TotFW v tom mám jisté slabiny, ale není problém se doučit.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ ) DBM, Omen, Recount, atlas loot, gatherer a prsc http://imageshack.com/a/img913/941/3owu1f.jpg

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: ruzné guide na netu, wowwiki, wowhead

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Bídníci (horde), Refuge(doexpil jsem tam a chtěl se zapojit do raidovacích procesů ale kvuli nepohodnutí se PvE hráči odpojili a to následující uskupení se rozpadlo.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Na worldu když jsem přešel od Hordy byl nábor a zaujalo mne co progresujete, tak jsem si řekl že až doexpim, dám se k Vám.

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Chci si užít progres 25man raidů a poznat nový a očividně schopný kolektiv lidí

Koho znáte v <SFU> ? nikoho

Co nám můžete nabídnout? Nabízím svůj čas, ochotu a kázeň na raidu, profese a zase ten čas

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? Ano Ts používám už od TBC

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita) zatim nemám alty, jan na hordě pár charů 85 za který už nehraji.
DK worg Hemmlo 68lvl
Priest Undead Machno 85
Warr tauren 85 Hemlo
Shaman Goblin Hemloroid 85


(nepovinné) Napište nám něco o Vás: jsem mladý muž z metropole Jižní moravy, mezi moje koníčky patří turistika, cykloturistika, rybaření a rád se učím a poznávám všelijaké sportovní odvětví které jsou spojené s přírodou. Pracuju na 12hod směnách tak na nočních jsem semtam online, no vlastně téměř imrvére.
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Hemlo - assa roguna/sub

Příspěvekod mellysko » čtv 12. bře 2015 14:05:27

Raid time je čtvrtek 18:00 - 22-23:00
Pár otázek:
1. Proč skinning není lepší profka pro rogunu ?
2. Talenty : proč máš 2/2 Deadly brew a 2/3 Ruthelless ? myslíš že ten crippling je v pve užitečnější ?
3. Glyphy : proč prime glyph slice&dice proč né Rupture ?
4. Vypiš mi prioritu statů pro assa rogunu
4.1 Proč reforguješ jak reforguješ ? expertise je na jakém místě v prioritě statů ?
5. Hit cap pro assassination rogunu
6. Jaké by si chtěl zbraně a kam (main off hand) a jaké trinkety ?
To je zatím všechno ;)
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Hemlo
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 12. bře 2015 12:03:43
Class:: Rogue

Re: Hemlo - assa roguna/sub

Příspěvekod Hemlo » čtv 12. bře 2015 14:50:20

Díky za otázky, pokusím se na ně odpovědět co nejlépe vím.
ad1 tak s tim critem ze skiningu, když tak nad tim přemejšlim je to vlastně jeden z posledních statů pro rogue, tak by se jistě našel lepší, třeba Tailoring, zatim jsem nad timhle nějak nepřemejšlel, ale pokud to bude po mě guilda vyžadovat, samožrejme se do toho pustim.

ad2 pravdou je že jsem se nechal inspirovat Guide a nezkoušel jsem tyhle 2 talenty zaměnit. kolikrát v rotaci použiju Shiv, možná bych tak často nemusel. Dobrá poznámka.

ad3 Slice Dice glyph bych rád zachoval, a jelikož Rupture se snažím držet pořád a nejspíš bych stihnul dát 2x Evenom než dotiká, radši vyměním backstab.

ad3 tak Agilita je na prvním místě, dále hit/spel hit, dále Mastery, Haste, Crit

ad4 co se týče expertise, veřim tomu že je důležitá, pokud vy říkáte opak, nemám problém zkusit přereforgnout.

ad5 hit 8% pokud nepočítám autoattack a 17%spel hit

ad6 za assa určitě 2x dagger a proč jaké nechápu, co se týče trinketů taky nevim, z čeho mám vybírat?
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Hemlo - assa roguna/sub

Příspěvekod mellysko » čtv 12. bře 2015 17:21:39

Hemlo píše:Díky za otázky, pokusím se na ně odpovědět co nejlépe vím.
ad1 tak s tim critem ze skiningu, když tak nad tim přemejšlim je to vlastně jeden z posledních statů pro rogue, tak by se jistě našel lepší, třeba Tailoring, zatim jsem nad timhle nějak nepřemejšlel, ale pokud to bude po mě guilda vyžadovat, samožrejme se do toho pustim.
ad2 pravdou je že jsem se nechal inspirovat Guide a nezkoušel jsem tyhle 2 talenty zaměnit. kolikrát v rotaci použiju Shiv, možná bych tak často nemusel. Dobrá poznámka.
ad3 Slice Dice glyph bych rád zachoval, a jelikož Rupture se snažím držet pořád a nejspíš bych stihnul dát 2x Evenom než dotiká, radši vyměním backstab.
ad3 tak Agilita je na prvním místě, dále hit/spel hit, dále Mastery, Haste, Crit
ad4 co se týče expertise, veřim tomu že je důležitá, pokud vy říkáte opak, nemám problém zkusit přereforgnout.
ad5 hit 8% pokud nepočítám autoattack a 17%spel hit
ad6 za assa určitě 2x dagger a proč jaké nechápu, co se týče trinketů taky nevim, z čeho mám vybírat?

1. Tak chtělo by to 2 boost profky a ani ten tail není až tak top
2. 100% to vyměň do rhc to možná ujde ale většina bossu je immune na slow a ty combo pointy se hodí
3. OK
3.1 No slice&se ti refreshuje z envenomu tudíž ho nemusíš mít déle rupture nikoli co z toho vyplívá ?
4. Expertise je až na posledním místě nejsme na wotlku z reforge musíš dosáhnout spell hit cap a pak tlačíš masterku
5. OK
6. U obou bych chtěl konkrétně které a můžes si vybrat ze všech co jsou momentálně dostupné (Rhc ilvl -> 372ilvl)
Pokud máš volné ID (vím že je čtvrtek a je to na rychlo) můžes se dojít podívat na raid 18:00
P.S ten guilde mi prosimtě pošli chcu to vidět co to tam je napsaného k tomu že se má mít deadly brew na 2/2
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Hemlo
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 12. bře 2015 12:03:43
Class:: Rogue

Re: Hemlo - assa roguna/sub

Příspěvekod Hemlo » čtv 12. bře 2015 17:25:19

Talenty jsem změnil, reforgnul haste a mastery misto expertise no a na ty trinkety a weapky se ještě podivam... na raid bych se podival rad
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Hemlo - assa roguna/sub

Příspěvekod mellysko » čtv 12. bře 2015 17:28:01

Popřípadě si mě večer odchytni na nicku quashqai nebo na ts.sixfeetunder.cz tam na nicku mellys
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Hemlo - assa roguna/sub

Příspěvekod mellysko » čtv 12. bře 2015 20:39:21

Tohle ID neberu jako plnohodnotný testraid to že de jsem mu řekl 5 minut před raidem takže to že nebyl na 100% připravený akceptuju ale má co dohánět ale to on ví ;)
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Hemlo - assa roguna/sub

Příspěvekod Gashi » pát 13. bře 2015 0:16:47

Na Cho´gallovi som ťa raz musel ísť kicknúť z controlu až za rangedka, na opačnú stranu ako sa ťahali addy. Ako si sa tam dostal?
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Hemlo - assa roguna/sub

Příspěvekod Joul » pát 13. bře 2015 8:24:46

očekávám minimálně ještě 2 test raidy, a pořádné zlepšení
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Hemlo
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 12. bře 2015 12:03:43
Class:: Rogue

Re: Hemlo - assa roguna/sub

Příspěvekod Hemlo » pát 13. bře 2015 8:32:50

Abych odpověděl Gashi, tak musim řict že taktiky mám u spousty bossů ne uplně osvojený, to bude jedna věc kterou začnu abych pak nezazmatkoval. A ano samozřejmě i já to zlepšení očekávám Joule, budu na tom makat. Dík za tu možnost.
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Hemlo - assa roguna/sub

Příspěvekod Vojel » ned 15. bře 2015 12:35:34

Vůbec se mi nelíbí příprava, 0 znalost roguny , 0 znalost taktik, ale příjde mi jako pohodový týpek. za mě zatím neutrál, uvidíme jak se zlepší/nezlepší :)
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Hemlo
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 12. bře 2015 12:03:43
Class:: Rogue

Re: Hemlo - assa roguna/sub

Příspěvekod Hemlo » stř 18. bře 2015 20:38:58

Už jsem to psal ingame ale ještě to radši napíšu i tady, zítra přijdu z práce o pul 7, tak jestli mi podržíte místo budu rád. Joulovi jsem to řikal, tak snad pul hodiny bez me pritomnosti vydržíte. díky za pochopení.
Hemlo
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 12. bře 2015 12:03:43
Class:: Rogue

Re: Hemlo - assa roguna/sub

Příspěvekod Hemlo » čtv 19. bře 2015 15:25:44

Ještě me napadlo ze sam i když jsem si prošel všechny taktiky, pořešil eq apod. asi by mi nevadilo kdyby jste me ještě dnes na RAID nevzali, možná si jen nechci udělat další ostudu, možná se zbytečně bojim. Každopádně se ozvu hned jak budu doma.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Hemlo - assa roguna/sub

Příspěvekod Joul » čtv 19. bře 2015 15:37:18

tak cíl není aby jsi dnes předvedl taktiky na 100% ale aby jsi ukázal, že chápeš co se kde děje proč se to děje, a poučil se z minula... pokud toto uvidíme tak to stačí...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Hemlo - assa roguna/sub

Příspěvekod mellysko » čtv 19. bře 2015 23:15:12

Zhodnoť svůj "druhý" test raid .
Dál bych taky poprosil aby se tu lidi vyjádřily jak na to byl.
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Hemlo
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 12. bře 2015 12:03:43
Class:: Rogue

Re: Hemlo - assa roguna/sub

Příspěvekod Hemlo » čtv 19. bře 2015 23:43:48

Tak co se týče taktik 100% to neni. stejně tak bych viděl ovládání kláves a tak to vidím na delší práci na obojím než to dostanu pod kůži. na druhou stranu jsem rád že jsem zdechnul maximalně na trashi, za což patří Vašim healerum veliký dík. jediný co teď vidim za potřebný si osvojit tempo a nenechat se omezovat svojí nejistotou v situacích na který jednoduše nejsem zvyklej. DPS se zvedlo na pár případech, kde jsem si jistější byl a tak to vidim tak že další raid bude mnohem lepší. pořád jsem si jak jsem zjistil na rotaci s buffovanim trickama další rogunu, vanishovanim na CD a používáním potek, což mě donutí přeházet actionbary, nějak se musim poprat s macrama, ne všechno najdu na netu, a když jo tak moje představivost není taková jak bych asi chtěl. Spoustu z těch bossů jsem měl před sebou prvně a podle toho to taky tak vypadalo, jen mě mrzí konkrétně chogall, kterýho jsem znal ale taktika mi podle návodu vyzněla jinak a chápu že co server a guilda to jiný prostředí, musim se prostě přizpůsobit. budu rád když mi ještě dáte trochu času na to se s těmahle lidma který to jsou zvyklí chodit tak jak to choděj tak nějak sžít. pokud máte jiný výtky, rád si vyslechnu co komu vadí. Ještě jednou díky za raid.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Hemlo - assa roguna/sub

Příspěvekod Pronet » pát 20. bře 2015 8:19:31

Já musim poděkovat i proudmourovi za rady, který by mi mohl s ledovym klidem odřeknout, beru ho jako týmovýho hráče ke kterýmu vlastně nepatřim.

Určuješ týmové hráče podle toho jestli ti pomůžou?

Když ti řeknu, že wispuju kde komu na wordu, když potřebuje s něčím pomoct. Tak jsem taky týmový hráč?
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Hemlo - assa roguna/sub

Příspěvekod Vojel » pát 20. bře 2015 8:42:11

Je smutné že tobě i proudovy jsem radil já a žádná zmínka o mě ach snad taky jednou budu slavný . :-/
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Hemlo
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 12. bře 2015 12:03:43
Class:: Rogue

Re: Hemlo - assa roguna/sub

Příspěvekod Hemlo » pát 20. bře 2015 8:49:08

když jsem to psal byl jsem zrovna v tu chvíli vděčnej pár lidem a mrzí mě že je zde vytrháváno něco z kontextu a hodnoceno něco co není možná ani na místě.
Hemlo
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 12. bře 2015 12:03:43
Class:: Rogue

Re: Hemlo - assa roguna/sub

Příspěvekod Hemlo » pát 20. bře 2015 9:07:58

Dále musim poznamenat že jsem zjistil další slabinu a to nepřipraveností na raid s nízkým počtem poisonů, byť jen jednoho typu, příště s tim budu počitat.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Hemlo - assa roguna/sub

Příspěvekod Joul » pát 20. bře 2015 9:10:27

bylo znatelné zlepšení, ale určitě bych tě chtěl vidět ve čtvrtek na dalším testu
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Hemlo - assa roguna/sub

Příspěvekod Crafty » pát 20. bře 2015 10:26:53

co sem slysel tak jsi nepodal nejaky uzasny vykon, ale pro me osobne je dulezitejsi jak na tom dokazes pracovat a jestli si schopny se zasadne s kazdou ID zlepsovat
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Hemlo
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 12. bře 2015 12:03:43
Class:: Rogue

Re: Hemlo - assa roguna/sub [TEST/-/-]

Příspěvekod Hemlo » stř 08. dub 2015 7:54:49

Ahoj, chci se dopředu omluvit. Ve čtvrtek se raidu nezucastnim. Jedu s rodinou na oslavu do Varů. Příjemný ID.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Hemlo - assa roguna/sub [TEST/-/-]

Příspěvekod Joul » stř 15. dub 2015 19:06:44

přijď tedy zítra na další test raid, snad ukážeš další zlepšení
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Hemlo
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 12. bře 2015 12:03:43
Class:: Rogue

Re: Hemlo - assa roguna/sub [TEST/-/-]

Příspěvekod Hemlo » pát 17. dub 2015 8:20:17

Omlouvám se za neučast, přehodnotil jsem procentualni možnosti učastnit se raidu a rád bych pozastavil přihlášku.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Hemlo - assa roguna/sub [TEST/-/-]

Příspěvekod BeeWay » pát 17. dub 2015 11:23:14

procentuální možnost účastnit se raidu znamená co? a jak to hodláš řešit nadále? pokud to vyřešit nepujde tak bych to tu asi považovat za jednoznačnou záležitost.
Obrázek

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host