PHANUEL - priest [Neprijaty]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

yetti99
Příspěvky: 4
Registrován: sob 11. dub 2015 11:03:17
Class:: Priest

PHANUEL - priest [Neprijaty]

Příspěvekod yetti99 » sob 11. dub 2015 12:27:41

Nick: Phanuel
Class: Priest (Discipline/Holy)
Vek: 25
ItemLvL: 360 (0 pvp itemov)
Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... n+Ancients
FPS: 50 +-10 (hrávam na notebooku, takže to osciluje)

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
WoW hrám od 17-tich, začínal som na iCe, ešte v časoch TBC. Môj prvý char tam bol Warrior a hrával som iba PvP. Potom som prešiel na Anthoriu (WotLK), kde som hrával resto shamana s nickom Voo, affli locka, retri paladina pri každom som mal rating 1800+ v 2v2 a na shamanovi som mal 2200 v 3v3, kde som hrával s Shatterplay s Achylesom a Shakti. Občas som šiel TotC, alebo ICC, nič extra to nebolo, nikdy som nemal všetkých bossov zabitých, na AA som hrával dlhé 4 roky, dokedy neupadla, odvtedy som WoW nehral. Mal som viac ako 2 ročnú pauzu a teraz som začal na Twine od januára. Aj keď v lete som mal chuť skúsiť Cataclysm datadisk, tak som asi 2 mesiace hral znova na iCe elemental shamana, iba čo som ho vyexpil a pár krát som bol BoT a FL trash. Nič extra.

Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..)

Pondelok - od 18:00 - 24:00+
Utorok - nemôžem
Streda - od 18:00 - 24:00+
Štvrtok - od 18:00 - 24:00+
Piatok - nemôžem
Sobota - od 18:00 - 24:00+
Nedeľa - nemôžem

Definujte svůj PvE skill:
Stále sa učím. 90% času čo som hrával WoW to bolo iba PvP, takže v PvE som ešte nováčik a zoznamujem sa so všetkými možnými mechanizmami bossov a čo kedy správne použiť. Nemám problém si priznať chybu, keď ju spravím a nabudúce ju neopakovať.

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
BoT 4/4 Halfus na HC
BWD 6/6
TotFW 2/2
Progress na iných serveroch viď otázka 1.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
Screen na enemy target: http://tinypic.com/view.php?pic=rk0b2g&s=8#.VSj5uvDLJWQ
Screen na friendly target: http://tinypic.com/view.php?pic=2u4h3qp ... Sj57fDLJWQ

Addony: AtlasLoot - loot z bossov, rewardy atď.
Bartender4 - pohybovateľné bary na spelly
OmniCC - zobrazovanie CDs na spell button
PoMTracker - zobrazovanie na kom je PoM
Power Auras - vizuálne zobrazenie buffov/debuffov kdekoľvek na obrazovke
Skada - štatiska dmg/heal/absorb
VisualHeal - zobrazovanie "predpokladaného" množstva healu na daný target, pomôcka, na minimalizovanie overhealu
DBM - ani neviem nájsť správne slová na opísanie tohoto perfektného addonu
X-Perl - zmena Blizzard UI

Určite ste si všimli, že nemám niektoré spelly vytiahnuté na baroch ako napr. Mass Dispel, Shadowfiend nebojte, používam ich :). Vo veľkom používam macrá cez modifiery, takže by som musel uploadnúť ešte aspoň 3 screeny, skrz modifiery, aby ste videli všetky spelly. Flash Heal mám na binde ";" ale v Bartenderi sa ten znak nezobrazuje, takže Flash je nabindený ;). Na prvých 5 tich spelloch používam macro typu:
#showtooltip
/cast [modifier:alt, @player] Prayer of Healing; [modifier:shift, @focus] Holy Fire; [target=mouseover,noharm,exists] Prayer of Healing; [help] Prayer of Healing; [harm] Holy Fire; Prayer of Healing
Vysvetlenie ako to funguje: pri alte PoH na mňa, pri shifte target focus a Holy Fire (pozn. toto som používal veľmi na shamanovi v PvP pri purge), mouseover heal PoH, target PoH, enemy Holy Fire, keď nikto v targete, tak PoH. Plus ďalšie macrá, ktoré tu nebudem lepiť, lebo by to bolo na dlho.
Takže môj štýl healovania je pomocou mouseover targetov, zvykol som si na to veľmi dávno, je to rýchle a pohodlné.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
wowhead.com
mmo-champion.com
arenajunkies.com
youtube.com
A inak google.com, kde si klikám na čokoľvek, čo sa mi zdá užitočné.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Fallen Ancients, perfektná guilda, výborný a ochotný kolektív, ale posledné 3 týždne je to pobiednejšie. Dosť ľudí pauzuje, aj keď na raid sa vždy zložíme. Nemám žiadny špecifický dôvod opúšťať guildu, len by som chcel skúsiť 25 raidy, ktoré ma aj na WotLK (síce ich bolo pomenej) vždy bavili a bola to väčšia výzva.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
SFU poznám už z Anthorie a už tam to bola guilda, s ľuďmi, ktorí vedia čo robiť a majú úroveň. Preto keď som zistil, že sú tu ľudia, s ktorými som niekedy pár rokov dozadu hrával, či už v BGs, alebo v arénach, alebo v nejakom dungu, tak to bola pre mňa nostalgia a chcel by som si ju zopakovať.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Kvôli väčšej výzve v raidoch (25-man), kvôli tomu, že je to aj guilda, ktorú som poznal už z AA a ľuďom, pri ktorých viem, že majú úroveň. Prakticky sa opakujem z predchádzajúcich otázok.

Koho znáte v <SFU> ?
Ešte z AA si pamätám nicky: Crafty, Morgulus, Beautysorrow, Tag, Kevan. Osobne som bol s Kevanom v guilde na AA predtým ako odišiel do SFU. Inak teraz na Twine nemám s nikým nejaký bližší kontakt, iba raz som bol so Sargerom BoT.

Co nám můžete nabídnout?
Prácu odvedenú na 100%. Nie som typ, čo len kecá a je bez nejakých výsledkov, snažím sa vždy makať naplno, ako to možnosti dovolia. Nechám si poradiť a vysvetliť, som síce niekedy tvrdohlavý, ale keď je niečo logicky odôvodnené, tak nemám problém v ničom ustúpiť. Hlavne ma baví kolektívna práca, kde je každý pre niečo potrebný.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Áno, mikrák mám ale iba notebookový.

Vypište svoje alty
Som bez altov, za tie roky mám odexpeného dosť a chcem už iba jednu postavu, ktorú si vyšperkujem raz možno do dokonalosti. :D

Napište nám něco o Vás:
Volám sa Martin. Pochádzam z dediny v blizkosti Nového Mesta nad Váhom. Študujem geodéziu v Brne. Vo voľnom čase hrávam futbal a divadlo. Nepohrdnem dobrým jedlom, pivom a páleným. Ako stesi všimli, nie som veľmi výrečný, ale nemienim kecať o ničom, vždy sa snažím rozprávať k veci.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Phanuel (Discipline/Holy)

Příspěvekod Pronet » sob 11. dub 2015 19:01:02

Velice hezka prihlaska. Nemam chut se ani na nic ptat. Za me PRO - Test
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Phanuel (Discipline/Holy)

Příspěvekod ziarovka » ned 12. dub 2015 13:02:55

jelikož si z FA a mnel sem šanci te chvilku poznat i když vážne jen chvilku. prihlaška hezká.Tak ja sem PRO test raid.
Obrázek
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Phanuel (Discipline/Holy)

Příspěvekod Crafty » ned 12. dub 2015 15:25:25

Napis mi svoje 3 nejveci negativni charakterove vlastnosti, a jestli nanich nejak pracujes.

Hod mi sem rovnici vypoctu PWS a PoH.

Dej mi link na nejakou THEORYCRAFT stranku.

Co je pro healera nejdulezitejsi?

Proc je disko lepsi nez holy priest? pokud ne tak proc?

Vis kolik mas na kazdem pullu absorb, popripade A+HPS?

Upni mi nejake zaznamy healu a tveho dmg z minulych raidu.



Jaky jsi mel na AA rating a skym jsi hral?

Proc mas na baru SHADOW spell?

Pouzivas prepot?

Vem bosse v BOT a rekni mi na kazdem boss jestli je DISCIPINE HEALER na tom encounteru klicove a proc.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
yetti99
Příspěvky: 4
Registrován: sob 11. dub 2015 11:03:17
Class:: Priest

Re: Phanuel (Discipline/Holy)

Příspěvekod yetti99 » pon 13. dub 2015 9:19:21

1. Arogancia, ale tá je spôsobovaná argonaciou druhých voči mne. Ignorácia, toto má tiež spojitosť s aroganciou druhých. Držím sa zásady: "Ako Ty na mňa, tak ja na Teba". Občasná lenivosť, nebýva zase až tak často.

2. Našiel som niečo na nete, ale nesedia mi tam prepočty voči Twinu, možno je to iným patchom, hlavne pri PWS mi to nesedí.
PWS: (3906+0,418*SP)*TwinDisc*ImpPWS*ShieldDisc
PoH: ([3633,3837]+0,400*SP)*TwinDisc
kde TwinDisc = 1,06; ImpPWS = 1,20; ShieldDisc = 1,20+(1MP*0,025), kde 1MP = 179,28 mastery rating

3. icy-veins.com
maxdps.com
elitistjerks.com
Ako som písal v prihláške google.com, ten ma odkaže aj na tieto stránky pri hľadaní niečoho špecifického.

4. Ak myslíš staty, tak Int nasledovaný Spiritom a sekundárne staty v závyslosti na gameplay, resp. bugoch. Ak narážaš na to, prečo som reforgoval spirit, tak je to preto, že s manou nemám problémy, ak budem mať, reforgnem. Ak si mal na mysli niečo iné, špecifikuj v prípadných ďalších otázkach.

5. Tuto Ti asi neodpoviem veľmi dobre, keďže priesta hrám necelé 3 mesiace na max lvl. Disc vyniká v prevencií incoming dmg, či už single target, alebo raid-wide skrz PWB. Vyniká veľmi dobre pri single target heale vďaka Grace. Taktiež môže vypomáhať v dps pričom nestráca ani healing. Holy vyniká veľmi v palete spellov má všetko, AoE, instanty, single heal. Mne osobne príde holy ale nudný. Aj keď som na ňom začínal a relatívne dlho aj raidoval.

6. Áno, viem, mám na to Skadu s nadstavbou Heal+Absorbs, takže mám o tom prehľad.

7. Bohužiaľ neupnem, nemám tendenciu si robiť štatistiky z každého fightu. Nevidím dôvod, keďže je to relatívne kvôli tomu ako ľudia dokážu avoidovať incoming dmg.

8. Viď otázka č.1 v prihláške
Ale teda pre upresnenie
2v2 ele shaman + shadow priest (Shakti) 2300+
3v3 resto shaman + shadow priest (Shakti) + frost mage (Achyles) 2200
s altami len 2v2 na rating 1800+ kvôli wpn

9. Pretože som priest. To, že mám Holy/Disc spec, neznamená, že musím používať iba holy spelly. DoTky používam napr. v SC na interupt controly skrz reflect, pri dmg na Chimareonovi. Taktiež aj Shadowfiend je shadow spell a ten je dôležitý aj pre healera.

10. Nepoužívam, popravde som sa o tom dozvedel teraz prvý krát.

11. Tuto Ťa asi tiež sklamem odpoveďami. Nemám veľmi odraidované, keďže mám postavu krátko a zo začiatku som hrával Holy.
1. boss - prvá fáza redukcia plošného dmg skrz PWB, rýchly spam PoH vďaka PI, tým vyšší počet DA, druhá fáza výpomoc pri dps, keď boss má zvýšený dmg taken a tým aj zvýšený healing cez Atonement

2. boss - osobne som sa tu nestretol s obrovskoou potrebov a záťažov na heal, takže tu môže disc kľudne healovať cez Atonement a tým aj robiť nejaké to dps, keď treba heal, tak poväčšine single a na to je Penance + Grace stacky a GH, reps. FH

3. boss - healujem poväčšine v Holy

4. boss - healujem poväčšine v Holy, ale Disc mi tam príde užitočnejší hlavne na tank heal, kvôli absorbom, keď Choggal stackuje debuff na tankov a tým im zvyšuje dmg taken.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Phanuel (Discipline/Holy)

Příspěvekod Crafty » pon 13. dub 2015 17:13:19

Ve čtvrtek se dostav na Sekundarni raid v 18:00.

Po skonceni raidu sem napis svoje sebehodnoceni.

Stylem:
JMENO BOSS
-zelene veci, ktere se ti mimoradne povedli
-cervene, ktere se ti nepovedli
-oranzove nacem myslis, ze bys mohl zapracovat
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
yetti99
Příspěvky: 4
Registrován: sob 11. dub 2015 11:03:17
Class:: Priest

Re: Phanuel (Discipline/Holy)

Příspěvekod yetti99 » úte 14. dub 2015 18:21:11

Ospravedlňujem sa, ale tento týždeň to bohužiaľ nebude možné, nakoľko v tej dobe budem cestovať do Brna (výnimočný stav) a jednak mám aj tak ID na BoT, viem, že pri ostatných raidoch by to nebol problém, ale ako vravím, v tej dobe budem na ceste. Snáď som sa ospravedlnil včas.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Phanuel (Discipline/Holy)

Příspěvekod Crafty » čtv 16. dub 2015 11:33:20

Vporadku, skusim ti domluvit nejaky nas pug behem vikendu, pokud by to neklaplo pocitej urcite s dalsim CTVRTKEM v 18:00
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Phanuel (Discipline/Holy)

Příspěvekod Pepíkus » pát 17. dub 2015 9:47:28

Na první pohled mám z tebe dobrý pocit, tak snad to potvrdíš na testu. :)

Jak si na tom se shadow, ovládáš ho trochu?
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Phanuel (Discipline/Holy)

Příspěvekod Crafty » pát 17. dub 2015 13:36:46

Odchyt si me na TS3: ts.sixfeetunder.cz
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Phanuel (Discipline/Holy)

Příspěvekod Crafty » pon 20. dub 2015 7:15:15

Proc jsi nebyl na TS?

To si vazne od 14.4 nebyl na foru nebo ses jen nelogoval?

Nejpozdeji ve CTVRTEK v 18:00 kdy mas mit TEST raid podej vysvetleni, proc jsi zde neaktivni.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
yetti99
Příspěvky: 4
Registrován: sob 11. dub 2015 11:03:17
Class:: Priest

Re: Phanuel (Discipline/Holy)

Příspěvekod yetti99 » pon 20. dub 2015 10:45:39

@Pepíkus: nie, shadow neovládam vôbec

@Crafty: áno, nebol som vôbec na fóre, keďže som vo štvrtok cestoval do Brna a v piatok zase naspäť, v sobotu som mal povinnosti ohľadom domácnosti a večer so bol na koncerte, mám aj osobný život, v nedeľu som bol celý deň mimo dom a dnes som cestoval znova do Brna, a už teraz Ti môžem povedať, že vo štvrtok nebudem mať možnosť prísť na test raid, pretože cestujem domov z Brna a celkovo sa Vám chcem ospravedlniť, ale bohužiaľ, nebudem mať čas najbližšie 2 mesiace na raidy, kedže sa musím pripravovať na štátnice a písať záverečnú prácu. Takže aj touto cestou, by som chcel pozastaviť, resp. zrušiť prihlášku. Ďakujem za pozitívne reakcie. S pozdravom, nech sa darí.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti