Riviinka - Druid [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Riviinka
Příspěvky: 3
Registrován: pon 20. dub 2015 19:50:22
Class:: Druid

Riviinka - Druid [NEPRIJATY]

Příspěvekod Riviinka » pon 20. dub 2015 20:56:40

Nick: Riviinka
Class / main spec: Druid .. Resto :)
Věk: 18
ItemLvL: Pve 353 it lvl, PVP 358 it lvl :)
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Riviinka
FPS: Tak různě, ale špatný není .. :D

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? .. No tak nějakej rok to už bude, myslím že to bude 5-6 roků.. Jinak hrála jsem na různých serverech, a na různých datadiskách. Jinak to byla spousta serverů a jména si ani nepamatuji .. :D Ice-wow. Monster-wow, Ashran, Molten, Anathema, Mystiq .. a tak dále.. :D

Váš raid time? Tak pokud to má být ve formátu jak píšete, tak od pondělí do pondělí to muže být 0:00 až 0:00 .. :D Jinak časem se to určitě změní, ale teď mám volno tak proč ne :)

Definujte svůj PvE skill: No, myslím si že tu na Twinstaru too docela dost znám, na ostatních postavách (Horda) Mám nějaký HC down, jinak normaly Full clear .. :) a kdyby něco, klidně se ráda přiučím.

Vypište svůj progress na Twinstaru: Tak jak jsem psala víše, mám normaly Full clear. BWD,BoT,ToTFW. Na HC mám Halfuse,Magmawa,Chimereona a Atramedese.. :) .. Jinak na ostatních serverách byla Vanilla, TBC, Dreanory a Pandy, takže to mi na Cata serveru nepříjde duležitý zmiňovat :)

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: http://tinypic.com/view.php?pic=15f18w6 ... TVP1PCzldg Jinak Atlas loot je na to abych viděla low drop instancí.. :D Recount je jasnej :) DBM na raidy :)

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: Tak na informace jsem se dívala různě po google, když už jsem fakt nevěděla co dál. Jinak jsem se spíš ptala lidí v guildě a lidí o kterých vím že mi poradí. Jinak svýho druida jsem si dělala podle sebe :)

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Tak Atlantida, dávali sme tam s přítelem (Ojanem) dohromady raid grupu, jelikož lidi neposlouchali, nedostavovali se na raid a tak dále. Tak sme to leavnuli. Teď jsme v Gloria Victoria, jsme tu chvíli, ale zatím sem se nedostali na raid, mají jen jednu skupinu a pro ostatní není místo..

Jak jste se dozvěděli o <SFU> Když se na worldu psalo že nabíráte :) jinak se pravidělně dívám na latest boss kills tak sem vás tam párkrát omrkla :)

Proč chcete jít právě do <SFU> Tak šla jsem k vám na TS, už si nepamatuju kdo to byl (promiň) :D a říkal nám jak to u vás chodí, jak se chodí raidy, skupinová práce, a hlavně milí lidé.. :)

Koho znáte v <SFU> ? Bohužel asi nikoho .. :)

Co nám můžete nabídnout? Tak myslím si že umím slušně healovat, a když toho resta scháníte, tak si myslím že bych mohla pomoc, jinak jsem milá, komunikativní :) no, nevím co dál napsat .. :D

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? Určitě, kdyby byla potřeba tak i MMBLE .. :)

Vypište svoje alty (stačí level 80): Rivii-Holy priest 363 it lvl, Riviika-Resto shaman 358 it lvl a Riviia-Blood DK 354 it lvl.. Jinak aktivita.. No občas se tam tedka mrknu, ale spíš se věnuju druidovi.

Napište nám něco o Vás: Tak je mi 18, žiju s příteme (Ojan) ve vesnici Brambory, nedaleko Čáslavi.. Od září budu studovat obor Cukrářku, jinak baví mě poslouchat muziku, hrát na pc hry, jinačí než wowko.. :D .. Tak doufám že to bude stačit .. :) Děkuju za vyjádření se :)
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Riviinka (Resto druid)

Příspěvekod ziarovka » pon 20. dub 2015 21:25:43

použivaš neco na pomoc pri healu alebo to jedeš vážne jen pres (naklik)
Obrázek
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Riviinka (Resto druid)

Příspěvekod Crafty » pon 20. dub 2015 21:30:23

Jak jsi natom stim priestem?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Riviinka
Příspěvky: 3
Registrován: pon 20. dub 2015 19:50:22
Class:: Druid

Re: Riviinka (Resto druid)

Příspěvekod Riviinka » pon 20. dub 2015 21:33:33

Tak takhle zvládám healovat i s priestem, shamanem.. Jinak jestli myslíš na "klik" tak ano, ale v ničem mě to neomezuje.. :) S priestem sem na tom si myslím hodně dobře, ale jak říkám je u hordy takže tu u ali k ničemu .. :) ale časem si hodlám udělat i u Ali.. :D
Riviinka
Příspěvky: 3
Registrován: pon 20. dub 2015 19:50:22
Class:: Druid

Re: Riviinka (Resto druid)

Příspěvekod Riviinka » pon 20. dub 2015 21:45:14

To jsem tam měla dopsat, ti alti jsou u hordy.. :D .. trošku jsem se spletla, takže se omlouvám :)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Riviinka (Resto druid)

Příspěvekod Crafty » pon 20. dub 2015 21:46:14

odchyt si me na ts.sixfeetunder.cz
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Riviinka (Resto druid)

Příspěvekod Pronet » úte 21. dub 2015 15:55:41

Stale mluvis o priteli a v mnoznem cisle. Mas v planu sem jit sama? Nebo si hodla i tvuj pritel dat prihlasku?
Kdyby nastala varianta 2 a nedostal by se, co to pro tebe znamena.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Riviinka (Resto druid)

Příspěvekod Crafty » stř 22. dub 2015 8:35:07

Proc jsi jeste needitnula prihlasku?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti