Survival - Hunter [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Ojan
Příspěvky: 2
Registrován: pon 20. dub 2015 19:48:45
Class:: Hunter

Survival - Hunter [NEPRIJATY]

Příspěvekod Ojan » pon 20. dub 2015 21:37:22

Nick: Ojan
Class/ main spec: Survival Hunter
Věk: 21 let
ItemLvL: PVE 351 momentalne (pouze pve :) )
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... is&cn=Ojan
FPS: 45

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? Wow hraju přibližně 8 let, hrál jsem na Equilibrium, byl jsem tam jeden z nejlepších hunterů, pak na Monsteru,Ice-wow..

Váš raid time? Bohužel u mě je to takové, že mam nepravidelné služby v práci takže jak kdy, ale teď už by to melo byt 4 dny práce 4 dny volno, jinak chodím na 12 hodinovky 7-19 19-7... Prostě jak se to vyvrbí .. :))

Definujte svůj PvE skill: Dole mám všechno na normal .. BWD,BoT,ToTFW... Halfus HC,Atramedes,Chimereon,Valiona HC ..

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit) Na Twinstaru hraju už od začátku Cata, jinak jsem hrála na Ice-wow za Paladina,Huntera, a Mage.. Taktiky znám tak jak Rivii .. :)

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: http://tinypic.com/view.php?pic=2wqa982 ... TViYSHtlBc ... Takže DBM je na raidy, Recount na DMG a Heal .. Jinak Carbonite používám hlavně kvuli mapě. Atlas loot na lootu všech low bossů.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: Huntera hraju už dlouho, byla to prakticky moje první postava, jinak používám google, a lidi které znám :)

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: U Ali to byla Atlantida, skládali sme s Rivii raidy, ale každej se na to vyprdl, a my neměli sílu na to je k tomu dohánět.. Teď jsme v Gloria Victoria ale nedostáváme se na žádný raidy.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Z worldu když psal Bohus že příjmáte nový lidi.

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Byl jsem informován na TS od Bohuse že tu nejsou namachrovaný lidi, a pohodovej kolektiv .. :))

Koho znáte v <SFU> ? Bohus

Co nám můžete nabídnout? komunikativnost, loajalnost a spolupraci

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? ano, mám i MMBLE.

Vypište svoje alty (stačí level 80): u Aliance mám pouze tuto postavu (Huntera)

Napište nám něco o Vás: je me 21 (poradne to nevi ani moje pritelkyne :D prej napis tam 19) pracuju jako Straznik MP Čáslav -> nemam rad neprizpusobive obcany -> navolnit a donucovak :D. Ziju s Riviinkou v malem pokojicku a sereme si do zidli :D bydlíme v Bramborách, jmenuji se Ondřej a vice info se o me dozvite az na TS
Naposledy upravil(a) Ojan dne pon 20. dub 2015 22:58:38, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
rokkazz
Příspěvky: 319
Registrován: sob 12. dub 2014 19:01:46
Class:: Shaman

Re: Survival Hunter

Příspěvekod rokkazz » úte 21. dub 2015 9:58:22

Prihlaska pekna tak som za na test raid.
Nick na ice-wow?
Obrázek

Spoiler:

keď sedím doma, Rokkazzko má malé R-ko, no keď vyjdem von, vedia, že Maroško má veľké M-ko, obrana pred svetom, snáď to chápeš, Ferko
Proudmoure
Příspěvky: 45
Registrován: pon 09. bře 2015 21:17:50
Class:: Rogue

Re: Survival Hunter

Příspěvekod Proudmoure » úte 21. dub 2015 10:14:48

Když už máš ENG, proč nemáš vylepšení z ENG na rukách? Buď je to chyba armory, že to nezobrazuje a nebo to tam vážně nemáš, každou minutu 400 AGI je dobré ne? :D Jinak v té guildě Atlantyda, jsi asi nemohl dát Chogalla normál, třeba. Byl jsem asi před 5 dny s něma chogalla, za mojeho alta a měli to jako progress. Jinak místo barviček jsi měl pořádně něco napsat a nemusel jsi být tak konkrétní (typuji, že ty barvičky ti udělala přítelkyně, ale je to jen odhad :D ).

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Byl jsem informován na TS od Bohouše že tu nejsou namyšlení lidé, a pohodový kolektiv .. :) Jen polovina tohoto je pravdivá :D, ale to je spíše Trollování.

Jinak co by se stalo, kdyby Riviinku nevzali a tebe jo? A nebo pokud by jeden z Vás potom, co by jste byli vzati do guildy, odešel z nějakých důvodů (slovní potyčce třeba) z guildy? Odešel by jsi také, nebo odmítl by jsi jít do této guildy, kdyby se sem Riviinka nedostala/odešla?
Mortal
Příspěvky: 69
Registrován: ned 30. lis 2014 12:29:10
Class:: Paladin

Re: Survival Hunter

Příspěvekod Mortal » úte 21. dub 2015 11:38:26

Proč nemáš bindy a byl by pro tebe problém si je pořídit ?
Ojan
Příspěvky: 2
Registrován: pon 20. dub 2015 19:48:45
Class:: Hunter

Re: Survival Hunter

Příspěvekod Ojan » úte 21. dub 2015 12:07:11

Drageon (Paladin) , Dragonight (Hunter) , Maturant (Rogue) , Oggy (Mage) :D ---- moje postavy na iCe
Uživatelský avatar
Segnal
Příspěvky: 129
Registrován: sob 21. úno 2015 19:02:46
Class:: Hunter

Re: Survival Hunter

Příspěvekod Segnal » úte 21. dub 2015 13:51:32

Proudmoure píše:Když už máš ENG, proč nemáš vylepšení z ENG na rukách? Buď je to chyba armory, že to nezobrazuje a nebo to tam vážně nemáš, každou minutu 400 AGI je dobré ne?


Ten tinker je discovery, tzn. i když má full eng, nemusí ho mít objevený/naučený. Tu na twinu to procuje všelijak.

----------------------------------

Takže ahoj,

Seřaď mi podle priority u huntera tyto staty: Crit, Haste, Expertise, Mastery, Agility, Strength, Hit. Vypíš i soft capy, hard capy, objasni je.
Jaký je nejvhodnější pet do raidu?
Objasni proč máš momentálně 2 haste enchy a jeden agi+haste gem v gearu?
Proč máš v pve talentech v surv stromě vytalentovaný point of no espace? Kterým talentem by se dal nejlíp nahradit, kde a proč?
“My dinner is still in the woods.”
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Survival Hunter

Příspěvekod Pronet » úte 21. dub 2015 16:04:04

Jak psal Mortal. A prosimte nepis mi ze neni tezke zvladat tlacitka 1 - 0.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Survival Hunter

Příspěvekod Crafty » stř 22. dub 2015 8:36:09

Pokud si pokusis zaridit praci tak aby ti nekolidovala s raidy prijd ve CTVRTEK v 18:00 na test raid
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Survival Hunter

Příspěvekod Vojel » čtv 23. dub 2015 1:23:35

Čáslav je kousek odemě, ale nikdy jsem nebyl tak ožratý abych jel do Brambor, prosím kde to je a co to je.? Oo nebo máte v prostřed Čáslavi Bramboru a v ní žijete jak Křemílek a Vochomůrka v Houbě.? Oo
Jinak co kdyby jste museli všechny postavy z hordy přesunout k ali, udělali by jste to.? Oo
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Survival Hunter

Příspěvekod Sarger » čtv 23. dub 2015 7:58:15

Kedy vám už dôjde, že odkedy sme odhalili toho trotla mága, tak na nás títo jeho spolubojovnici z guildy reagovať nebudú? :) alebo sa Mýlim? :D

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host