Sepulture-Warlock [TEST/-/NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Sepulture
Příspěvky: 23
Registrován: pát 12. črc 2013 17:58:03
Class:: Warlock

Sepulture-Warlock [TEST/-/NEPRIJATY]

Příspěvekod Sepulture » pát 12. črc 2013 19:23:55

Vzor přihlášky:

Nick:Sepulture
Class/ main spec: Warlock Demo/Affli
Věk: 22
GearScore: (Je dobré zmínit množství PvP itemů) 5629 GS
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... =Sepulture
FPS: 40-50

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? Od vzniku Vanilly až do této doby z rozdílem, že to není offic

Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..) No mám čas kdy je raid. Jinak jsem s přítelkyní. Když vím, že je raid tak tu jsem.
Definujte svůj PvE skill: Tak krom Priesta a resto druida umím hrát za všechno takže můj PVE skill je dost vysoký :)

Vypište svůj progress na Twinstaru: Na twinu progress 11/12 ale na Anthorii 11/11 (zavřen gunship) a icc 25 hs první 4 bosse

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: Obrázek . Používání je takové, vyzkoušel jsem všechno možný a tohle mi sedlo nejvíc. Přehled o raidu mám, Agro jde vidět na Targetu v %.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: Naučil jsem se to sám, to je tonejlepší c očlověk může. + Něco od vašich lidí z Anthorie ještě kdysi

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: God of Evil akorát

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Kámoš mi řekl, že jste dost dobří a takovou guildu já hledám

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Jak píši výše tak hledám lidi co mají rádi PVE jako já.

Koho znáte v <SFU> ? Dá se říci, že pár lidí jo, Craftyho a joula hlavně

Co nám můžete nabídnout? Skill, rady asi ne protože jste prý dost dobří :D zábavu a hlavně pomoc při zabíjení ICC HC

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? Áno

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita) Stormpunch

(nepovinné) Napište nám něco o Vás: Jsem klidný hráč, který si rád odpočine u hry a užije si ji s ostatníma. Rád chodím na pivko s kámošema hraji rugby a chodím do práce. Pokud jsem na něco zapomněl rád zodpovím dodatečně.
Uživatelský avatar
Araoth
Příspěvky: 127
Registrován: sob 15. čer 2013 13:50:30
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Araoth » pát 12. črc 2013 22:02:05

Koukám velice stručné... Klidně ses mohl i rozepsat, já nekoušu... :)

Raidy jsou čtvrtek od 18 hodin a desítky jsou v neděli, případně v pondělí večer. Stíháš v tyto časy?

Jaktože ti v demono jedno procento hitu chybí, že ho máš v talentech a u affli ne? :) Jo a proč konec u GoE?

Ještě nějaké šmatlavé otázky, aby se neřeklo, že si tě nezkouším... :D

Jako třetí glyphy máš co? Felguard(Haunt), Life tap a ? Už se těším až to jednou spravěj a nebudu se muset ptát...

Jako warlock jak bys ulehčil raidu na LK, profíkovi a na Sindře?

U kterejch bossů použiješ immo auru a kde radši ne?

Co uděláš jako první, když se dostaneš do Frostmourne?

Tuším, že bys neměl s tímhle mít moc problém odpovědět, jsou to takové základní otázky co mě teď napadly...
Hrdý občan Koněpůlek, momentálně v učení na mastičkáře a řezníka v Mechově.

ObrázekObrázek
Sepulture
Příspěvky: 23
Registrován: pát 12. črc 2013 17:58:03
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Sepulture » pát 12. črc 2013 22:27:57

Araoth píše:Koukám velice stručné... Klidně ses mohl i rozepsat, já nekoušu... :)

Raidy jsou čtvrtek od 18 hodin a desítky jsou v neděli, případně v pondělí večer. Stíháš v tyto časy?

Jaktože ti v demono jedno procento hitu chybí, že ho máš v talentech a u affli ne? :) Jo a proč konec u GoE?

Ještě nějaké šmatlavé otázky, aby se neřeklo, že si tě nezkouším... :D

Jako třetí glyphy máš co? Felguard(Haunt), Life tap a ? Už se těším až to jednou spravěj a nebudu se muset ptát...

Jako warlock jak bys ulehčil raidu na LK, profíkovi a na Sindře?

U kterejch bossů použiješ immo auru a kde radši ne?

Co uděláš jako první, když se dostaneš do Frostmourne?

Tuším, že bys neměl s tímhle mít moc problém odpovědět, jsou to takové základní otázky co mě teď napadly...


Časy stihám úplně v pohodě, glyphy, je to koupená postava tady takže ji musím ještě dopilovat, to samé v talentech, konec v GoE protože tady na Twinu jim to nešlo a na Anthorii skončili. Jako první co se dostanu do Frostmourne (nevím jak funguje tady), ale zapnu rychlé kástění petů a vykástím peta. A pak už útočím. Na LK si třeba dám port k mobkám abych nemusel běhat a nebo naopak abych se rychleji vrátil podle potřeby DPS. Na profovy Použití portu k prodloužení dráhy zelené ozzy a nebo při útěku před oranžovou. A na sindře, port tak abych nemusel běhat při gryphu nebo běhat s koustkou na 2 fázi ( té pod 35%). Jinak jako glyphy mám mít správně na demo. Formu, life tap a corrupt. Na affli haunt corrupt a life tap. Jelikož jsem tady toho locka koupil tak se vážně předem omlouvám za to jak vypadá, ale já se ho budu snažit co nejrychleji dopilovat tak jak má být, ten co ho měl předemnou to očividně moc neuměl. Já locka hraji už od vanilly a na to jaký mám EQ mi to za něho v Tocku 10/25 šlo. pod 2 místo jsem se nedostal v DPS.
Sepulture
Příspěvky: 23
Registrován: pát 12. črc 2013 17:58:03
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Sepulture » pát 12. črc 2013 22:29:56

Jo a ještě dodatek k tomu kdy se neodpalovat. Odpaluji se takřka vždy :D, ale to je tím, že mám přehled o raidu a vím kdy si co mohu dovolit, nejsem noob :P
Uživatelský avatar
Araoth
Příspěvky: 127
Registrován: sob 15. čer 2013 13:50:30
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Araoth » sob 13. črc 2013 0:53:42

Co se glyphů týče, tak bych si dovolil u demo skoro i nesouhlasit... Felguard, life tap, quick decay podle mě jsou lepší... A u LK jsem čekal aspoň tu krásnou část s portem a valkýrama... A Sindra a curse of tongues aby všicni mohli utéct!

Ale tak... locka potřebujeme... takže pokud se nanajde důvod, proč to s tebou nezkusit, tak bych tě rád viděl ve čtvrtek na test raidu, pokud to Joul dovolí. ;-)
Hrdý občan Koněpůlek, momentálně v učení na mastičkáře a řezníka v Mechově.

ObrázekObrázek
Sepulture
Příspěvky: 23
Registrován: pát 12. črc 2013 17:58:03
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Sepulture » sob 13. črc 2013 1:35:35

Araoth píše:Co se glyphů týče, tak bych si dovolil u demo skoro i nesouhlasit... Felguard, life tap, quick decay podle mě jsou lepší... A u LK jsem čekal aspoň tu krásnou část s portem a valkýrama... A Sindra a curse of tongues aby všicni mohli utéct!

Ale tak... locka potřebujeme... takže pokud se nanajde důvod, proč to s tebou nezkusit, tak bych tě rád viděl ve čtvrtek na test raidu, pokud to Joul dovolí. ;-)


Aaaa takové prkotiny :D to mě vážně nenapadlo, že by tohle mohlo být důležité až tak, že by to někdo nevěděl :D . Samozřejmě, že to dělám jen mě to nenapadlo jako důležitá věc mno :P
Uživatelský avatar
Ataecina
Příspěvky: 277
Registrován: ned 16. čer 2013 11:05:34
Class:: Paladin

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Ataecina » sob 13. črc 2013 9:42:47

tak jsem se dival na dmg metr z vcerejsiho toc 25.....nejaky cisilka sem napisu

Beasti: 6,8k dps 1. v dmg 12. ve switchovani vassalu
Jaraxus: 8,9k dps 1. v dmg 30k do infernalu (krasne 9. misto-tusim RL na mumble vyslovene zadal rangedka o switch) 53k do mistresek (epicke 14. misto)
Valkyry: 12k dps
Anub: 6,8k dps 2. v dmg a konecne zacal switchovat jak RL rekl


Pri championech mel tusim nejaky control, ale moc jsem si nevsimal jestli ho drzi.....co vim je ze se na nej volalo na mumble a i kdyz byl v roomce tak nulova reakce(ani mumble ani chat)

Tím končím a dávám neutral

/e Ano....5 pullu na championech sis natiral tetovani....a prestava se mi libit ton, kterym odpovidas
Naposledy upravil(a) Ataecina dne sob 13. črc 2013 14:10:31, celkem upraveno 1 x.
Marty
Příspěvky: 100
Registrován: ned 16. čer 2013 12:51:06
Class:: Mage

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Marty » sob 13. črc 2013 11:07:12

Věčný problém všech warlocků.. switchování :D

Jsem pro test raid

e: Výhovorku s tetováním slyším poprvé :) palec hore
Sepulture
Příspěvky: 23
Registrován: pát 12. črc 2013 17:58:03
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Sepulture » sob 13. črc 2013 14:05:23

Ataecina píše:tak jsem se dival na dmg metr z vcerejsiho toc 25.....nejaky cisilka sem napisu

Beasti: 6,8k dps 1. v dmg 12. ve switchovani vassalu
Jaraxus: 8,9k dps 1. v dmg 30k do infernalu (krasne 9. misto-tusim RL na mumble vyslovene zadal rangedka o switch) 53k do mistresek (epicke 14. misto)
Valkyry: 12k dps
Anub: 6,8k dps 2. v dmg a konecne zacal switchovat jak RL rekl


Pri championech mel tusim nejaky control, ale moc jsem si nevsimal jestli ho drzi.....co vim je ze se na nej volalo na mumble a i kdyz byl v roomce tak nulova reakce(ani mumble ani chat)

Tím končím a dávám neutral

Na tu tvou rekci ti mohu jen říci to, ať příště otevřeš oči a nebo nevím. Psal jsem že jsem si musel jít natřít tetování to za prvé a za druhé ano měl jsem tam kontrol druida + resto shamana, protože ti kontrolové tam byli strašní...
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod arwyn » ned 14. črc 2013 10:04:45

Jo a ještě dodatek k tomu kdy se neodpalovat. Odpaluji se takřka vždy


na ktorych bossoch vyslovene ako ranged NESMIES ist k bossovi a preco?

Felguard, life tap, quick decay vs demon formu, life tap a corrup

vies preco su lepsie tie prve glyphy na Twine a preco boli lepsie tie druhe glyphy na AA? (resp ten corruption ani tam nie)

Na affli haunt corrupt a life tap

s tymto tiez vobec nesuhlasim... vynechal si na affli snad uplne najdolezitejsi glyph (skus sa opravit a vysvetlit preco)

Beasti: 6,8k dps 1. v dmg 12. ve switchovani vassalu
Jaraxus: 8,9k dps 1. v dmg 30k do infernalu (krasne 9. misto-tusim RL na mumble vyslovene zadal rangedka o switch) 53k do mistresek (epicke 14. misto)


ak je pomaly switch ostatnych, vies ze je to pre teba len vyhoda switchovat?
Obrázek
Sepulture
Příspěvky: 23
Registrován: pát 12. črc 2013 17:58:03
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Sepulture » ned 14. črc 2013 17:06:13

arwyn píše:
Jo a ještě dodatek k tomu kdy se neodpalovat. Odpaluji se takřka vždy


na ktorych bossoch vyslovene ako ranged NESMIES ist k bossovi a preco?

Felguard, life tap, quick decay vs demon formu, life tap a corrup

vies preco su lepsie tie prve glyphy na Twine a preco boli lepsie tie druhe glyphy na AA? (resp ten corruption ani tam nie)

Na affli haunt corrupt a life tap

s tymto tiez vobec nesuhlasim... vynechal si na affli snad uplne najdolezitejsi glyph (skus sa opravit a vysvetlit preco)

Beasti: 6,8k dps 1. v dmg 12. ve switchovani vassalu
Jaraxus: 8,9k dps 1. v dmg 30k do infernalu (krasne 9. misto-tusim RL na mumble vyslovene zadal rangedka o switch) 53k do mistresek (epicke 14. misto)


ak je pomaly switch ostatnych, vies ze je to pre teba len vyhoda switchovat?


No tak třeba Profesor a jeden z princů. No já mám na demo: Quick decay (corrupt) demon formu a life tap. Takto jsem to hrál na AA a tady mi to zatím taky sedí. Mohl by být jen rozdíl v tom, že na AA byl buglej pet a tady může být lepší. A v tom affli mam haunt, quick decay a life tap. Ja tomu jednomu glyphu říkám corrupt :D možná tam byla neshoda :) . O tom switchování, vím že je to pro mě výhoda sice až pod 35%, ale je a já to vím, bohužel jsem to dělal tak, že jsem switchnul srazilo se to na 35% a šel jsem bosse. Však uvidíte na test raidu :P
Sepulture
Příspěvky: 23
Registrován: pát 12. črc 2013 17:58:03
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Sepulture » stř 17. črc 2013 21:55:01

Ach jooo ke mě nikdo nic nepíše :( :( :(
Marty
Příspěvky: 100
Registrován: ned 16. čer 2013 12:51:06
Class:: Mage

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Marty » stř 17. črc 2013 21:56:46

Těšíš se na test raid?
Uživatelský avatar
Araoth
Příspěvky: 127
Registrován: sob 15. čer 2013 13:50:30
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Araoth » stř 17. črc 2013 22:54:15

Chceš radši aby tě tu zdrbávali? :P
Hrdý občan Koněpůlek, momentálně v učení na mastičkáře a řezníka v Mechově.

ObrázekObrázek
Sepulture
Příspěvky: 23
Registrován: pát 12. črc 2013 17:58:03
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Sepulture » čtv 18. črc 2013 3:33:07

Těším se na test raid, ale tak zdrbávali to zase ne :D , ale tak chtěl jsem si pokecat :P
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Crafty » čtv 18. črc 2013 3:37:44

Rekni nam neco hezkeho o tvojem detstvi ;) 8-)
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Sepulture
Příspěvky: 23
Registrován: pát 12. črc 2013 17:58:03
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Sepulture » čtv 18. črc 2013 15:09:08

Crafty píše:Rekni nam neco hezkeho o tvojem detstvi ;) 8-)

Tak jako v dětství jsem byl trochu agresivnější :D (jinak abych dodal ještě něco o sobě na předloktí mám vytetovaný horďácký znak). Ale jinak to dětství bylo pohodové, hrál jsem rugby dělal venku bordel jako všeci :D a pilně se učil do školy :D :D
Marty
Příspěvky: 100
Registrován: ned 16. čer 2013 12:51:06
Class:: Mage

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Marty » čtv 18. črc 2013 15:30:20

Upni nám sem fotku tý kérky :)
Sepulture
Příspěvky: 23
Registrován: pát 12. črc 2013 17:58:03
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Sepulture » čtv 18. črc 2013 16:17:24

Marty píše:Upni nám sem fotku tý kérky :)


Mám starou i novou??? Ať vidíte rozdíl??
Marty
Příspěvky: 100
Registrován: ned 16. čer 2013 12:51:06
Class:: Mage

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Marty » pát 19. črc 2013 10:24:33

Jasně)
Marty
Příspěvky: 100
Registrován: ned 16. čer 2013 12:51:06
Class:: Mage

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Marty » pát 19. črc 2013 13:35:02

Zaslechl jsem, že si Frenzykiller? Můžeš to potvrdit / vyvrátit? A lhát nemusíš, na případném pohovoru by tě lidi, co byli v GoE a IND poznali ;)
Sepulture
Příspěvky: 23
Registrován: pát 12. črc 2013 17:58:03
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Sepulture » pát 19. črc 2013 15:41:13

Marty píše:Zaslechl jsem, že si Frenzykiller? Můžeš to potvrdit / vyvrátit? A lhát nemusíš, na případném pohovoru by tě lidi, co byli v GoE a IND poznali ;)

Chtěl jsem to zavrhnout, že jsem Frenzykiller, ale bohužel je to tak. Nechtěl jsem se tak pojmenovávat, protože tohle jméno se mnou nese hodně špatného a já se nad sebou už dost zamyslel, že tu hru nesmím tolik hrotit a u vás bych chtěl dostat šanci. Vím, že dost lidí se mnou mělo problémy, ale já tu hru už tolik nehrotím a nejsem to co jsem býval, tak bych rád dostal šanci. (Lidi na test raidu mohou potvrdit, že jsem byl v klidu a není to u mě jen chvilková záležitost a navíc jste SFU tady nemám proč se nervovat a když by se něco stalo mám cigára :D ) Věci řeším už jinak než hádkama a nadávkama, proto jsem si taky změnil identitu.
Marty
Příspěvky: 100
Registrován: ned 16. čer 2013 12:51:06
Class:: Mage

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Marty » pát 19. črc 2013 16:50:51

Na Twinu jsem ještě nedal větší PROTI..
Sepulture
Příspěvky: 23
Registrován: pát 12. črc 2013 17:58:03
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Sepulture » pát 19. črc 2013 16:53:39

Marty píše:Na Twinu jsem ještě nedal větší PROTI..

Já si to myslel, že na de mnou zavrhnete jen kvůli tomuhle, že to ani nevyzkoušíte... A nevím proč... Navíc včera se mnou nebyl ani problém a myslíš, že by se mnou jindy byl? Každý má dostat druhou šanci a já si k vám podávám přihlášku poprvé a to v období kdy to myslím vážně a kdy jsem se už zklidnil. Jak říkám vím, že se mnou měl asi každý z vás problém a za to se vám omlouvám a dál se to opakovat nebude, já to WoWko bral trochu víc než jsem měl, ale teď už ho tak neberu.
Uživatelský avatar
Araoth
Příspěvky: 127
Registrován: sob 15. čer 2013 13:50:30
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Araoth » pát 19. črc 2013 17:30:30

Za Martyho negeneralizuj, že tak hodnotíme úplně všichni. Já jsem na tebe ohledně včerejšku neslyšel jedinou stížnost, neslyšel jsem o failech... Taky si myslím, že pokud bys nám povahově nevyhovoval, přijdeme na to v průběhu pohovoru... Já osobně bych ti šanci dal, ale ještě to určitě budeme probírat, než uslyšíš konečné rozhodnutí. ;-)
Hrdý občan Koněpůlek, momentálně v učení na mastičkáře a řezníka v Mechově.

ObrázekObrázek
Sepulture
Příspěvky: 23
Registrován: pát 12. črc 2013 17:58:03
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Sepulture » pát 19. črc 2013 17:41:22

No jen by mě osobně zajímalo kdy budu mít pohovor :) jo a PS: To tetování sem dám večer až příjde ségra, má lepší foťák.
Uživatelský avatar
Araoth
Příspěvky: 127
Registrován: sob 15. čer 2013 13:50:30
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Araoth » pát 19. črc 2013 17:44:11

Pohovor bude, až pohovoří vedení. Buď to probereme v neděli při desítkách a nebo až ve středu. Pak ti dám vědět co a jak bude dál.
Hrdý občan Koněpůlek, momentálně v učení na mastičkáře a řezníka v Mechově.

ObrázekObrázek
Mine
Příspěvky: 35
Registrován: sob 15. čer 2013 13:37:47
Class:: Paladin

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Mine » pát 19. črc 2013 17:59:30

To fakt chceme do guildy človeka, ktorý o nás vravel, že sme banda ... (nechcem byť sprostý ako on) :?: Skúste sa občas aj trochu zamyslieť, nie len slepo dávať každému šance. Včera to hral síce pekne, ale kto by to nevydržal jeden raid, že ? To už rovno môžme vziať aj Calu... Frenzyho do sfu nikdy.
Sepulture
Příspěvky: 23
Registrován: pát 12. črc 2013 17:58:03
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Sepulture » pát 19. črc 2013 18:21:48

Mine píše:To fakt chceme do guildy človeka, ktorý o nás vravel, že sme banda ... (nechcem byť sprostý ako on) :?: Skúste sa občas aj trochu zamyslieť, nie len slepo dávať každému šance. Včera to hral síce pekne, ale kto by to nevydržal jeden raid, že ? To už rovno môžme vziať aj Calu... Frenzyho do sfu nikdy.

Ty tu něco píšeš o tom slepě dávat šance, ale ty slepě jdeš za tým co by si mohl znát místo toho, aby jsi se ujistil, že to je pravda... Myslíš, že kdybych takový chtěl být jen jeden raid tak si podávám přihlášku k vám? Asi ne, když bych druhý nebo několikátý raid vyraplil hned bych letěl... trochu protichůdné věci... Říkám já to myslím s váma vážně a za to jak jsem se kdysi choval se omlouvám a víckrát se to opakovat nebude, už se chovám jinak, nestojí mi ty nervy za to ;)
Uživatelský avatar
jasanekk
Příspěvky: 48
Registrován: sob 15. čer 2013 18:23:42
Class:: Shaman

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod jasanekk » pát 19. črc 2013 18:40:16

musis si tu situaci predstavit treba mimo wow, v RL... kdybys nekde nejake firme rekl ze je banda ..... (nevim ceho, protoze o tom nic nevim), tak myslis ze by vubec uvazovali o tom ze te pozvou na pohovor? odpovez si sam...

skillove nevim, nezazil sem te na zadnem raidu asi, nebo si na to aspon nevzpominam...

charakterove... nevim jak je to dlouho co si to prohlasil, ale pokud v dohledne dobe, tak nevis co chces a sem utikas za vidinou killu a eq...

shrnuto: nejsi saman, takze me to az tak nebere, problem sem s tebou ja osobne zadnej nemel nebo o tom nevim, z toho co pisou ostatni a jak pises ty, neutral az proti
Mine
Příspěvky: 35
Registrován: sob 15. čer 2013 13:37:47
Class:: Paladin

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Mine » pát 19. črc 2013 18:47:14

Snáď si nemyslíš, že tebe uverím, že si sa zmenil :lol:. Taký blbý niesom, asi som ťa sklamal, keď si si to myslel. Stačilo mi to čo si predvádzal na AA aby som si spravil svoj názor. Už ťa nebaví farmiť len normal bossov ? To si si fakt myslel, že ti nato neprídeme ?
Sepulture
Příspěvky: 23
Registrován: pát 12. črc 2013 17:58:03
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Sepulture » pát 19. črc 2013 18:56:00

Popravdě mi bylo jedno jestli si na to příjdete nebo ne :) a to samé u toho jestli mi to ty uveříš. Jde mi jen o to, že nemáš dávat na staré věci. A normalní bosse... Mě je jedno co se bude dávat, ale jde mi o kvalitní raid a kvalitu raid hráčů, já sám jim nechci dělat problémy a když mi to ty nevěříš to je tvůj problém já ti tvůj názor nebudu vyvracet. Nebudu se hádat kvůli hře.
Uživatelský avatar
Ataecina
Příspěvky: 277
Registrován: ned 16. čer 2013 11:05:34
Class:: Paladin

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Ataecina » pát 19. črc 2013 19:21:17

Z tvych reakci se mi nezda, ze bys tu hru zas tak nehrotil jak pises. Napr. reakce na report z toc 25 co jsem psal. Uplne normalni report dmge, switchu a ty vybafnes s tim, ze jsem slepy a tupy.(trosku nadnesene ale vyznelo to tak)
Na test raidu jsem nebyl, takze krom toc 25 nemuzu soudit. Ale co tu ctu tve odpovedi, tak se mi nelibis. Solestia mel horsi povest, co se tykalo nejakych lootu. Jestli ty mas povest cloveka, co se necha vytocit nejakou prkotinou, tak si myslim, ze i kdyz ses snazil zmenit, tak nezapadnes.


Proti
Sepulture
Příspěvky: 23
Registrován: pát 12. črc 2013 17:58:03
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Sepulture » pát 19. črc 2013 19:35:27

Tak jako měl jsem takovou pověst, za to si mohu sám to vím. A o loot mi nejde jak říkám, když vyhraji vyhraji když to dostane jiný hráč tak to dostane, říkám jde mi o tu pohodu v raidu. Já mám jiné zájmy než se nrvovat ve hře takže na vás raplit nebudu za to mi to nestojí si kazit svůj volný čas + váš čas.
Mine
Příspěvky: 35
Registrován: sob 15. čer 2013 13:37:47
Class:: Paladin

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Mine » pát 19. črc 2013 20:08:53

Tak načo si vôbec strácal čas prihláškou, keď tvrdíš, že si nám nechcel kaziť čas :lol:.
Uživatelský avatar
Yoshimo
Příspěvky: 291
Registrován: sob 15. čer 2013 13:14:17
Class:: Druid

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Yoshimo » pát 19. črc 2013 20:09:32

Jsem rad, ze si se priznal. Usetri nam to spoustu casu.

proti

S pozdravem Bladeström
Yoshimo the Kingslayer
Obrázek
Sepulture
Příspěvky: 23
Registrován: pát 12. črc 2013 17:58:03
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Sepulture » pát 19. črc 2013 20:22:10

Já ti dám ztrácel čas :D :D :D přečti si co jsem psal výše a pochopíš proč jsem to psal, mě se to nechce pořád psát dokola, pokud vím tak jste na to už dost velcí aby jste si dokázali něco pamatovat, když už si pamatujete jak jsem se choval na Anthorce tak si můžes Mine zapamatovat tech pár řádků co jsem psal výše. A pokud ne tak pro tebe to tu píši naposled. Kdybych to s vámi nemyslel vážně tak si tu přihlášku ani nepodávám, můžete mě kicknout hned po prvním náznaku agrese, vyraplení a nebo failu, kdybych si já sám nebyl jistý tím, že jsem se změnil tak bych si tu přihlášku k vám ani nedával, protože by nestála ani za řeč, kvůli mé staré pověsti jenže já už nejsem ten Frenzy z Anthorie, ale to tu moc lidí netankuje a to je ta chyba...
Uživatelský avatar
Yoshimo
Příspěvky: 291
Registrován: sob 15. čer 2013 13:14:17
Class:: Druid

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Yoshimo » pát 19. črc 2013 20:24:44

ja taky nepsal nic o tom, ze to nemyslis vazne. Ty to muzes myslet sebevaznejc, nikdo ti to nevyvraci, ale nikdo nevyvrati moje proti, ani srdceryvnejsi projev ze si se zmenil
Yoshimo the Kingslayer
Obrázek
Sepulture
Příspěvky: 23
Registrován: pát 12. črc 2013 17:58:03
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Sepulture » pát 19. črc 2013 20:25:58

Yoshimo píše:ja taky nepsal nic o tom, ze to nemyslis vazne. Ty to muzes myslet sebevaznejc, nikdo ti to nevyvraci, ale nikdo nevyvrati moje proti, ani srdceryvnejsi projev ze si se zmenil

Však jasný tvé proti beru, ani nevím kdo jsi, ale beru to.
Darknever
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 181
Registrován: sob 15. čer 2013 19:04:46
Class:: Warrior

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Darknever » pát 19. črc 2013 23:27:08

snazit se zmenit muzes...nastane stresova situace a ukaze se, jak to bylo a ty strasove situace tu budou, takze PROTI....minulost nezmenis sorry
Sepulture
Příspěvky: 23
Registrován: pát 12. črc 2013 17:58:03
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Sepulture » sob 20. črc 2013 0:50:55

Darknever píše:snazit se zmenit muzes...nastane stresova situace a ukaze se, jak to bylo a ty strasove situace tu budou, takze PROTI....minulost nezmenis sorry

V pohodě omlouvat se nemusíš, a vím že ty časy nastanou, ale ty nevíš jak je budu řešit, nedělej závěry za jiného člověka a ještě k tomu když ještě nevíš jak by se vážně zachoval když ti tu něco píše... ( vím že psaní nejsou činny, pro případné rýpače :) )...
Sepulture
Příspěvky: 23
Registrován: pát 12. črc 2013 17:58:03
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Sepulture » sob 20. črc 2013 3:01:54

A jinak, abych řekl kicknout mě můžete vždycky přece, když se vám něco nebude zdát... Já to od vás zrovna pochopím.
Uživatelský avatar
Blokong
Příspěvky: 90
Registrován: sob 15. čer 2013 13:32:13
Class:: Shaman

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Blokong » úte 23. črc 2013 21:26:53

Kdyby si rovnou napsal kdo jsi, tak by se mozna dalo verit tomu co pises....
Sepulture
Příspěvky: 23
Registrován: pát 12. črc 2013 17:58:03
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Sepulture » úte 23. črc 2013 23:25:37

Blokong píše:Kdyby si rovnou napsal kdo jsi, tak by se mozna dalo verit tomu co pises....

Nechtěl jsem to právě napsat kvůli tomu jaký máte na mě názor a proto, že jsem odhadl, že by jste tu přihlášku vůbec neřešili. Chci začít s čistým štítem a proto jsem si dal i jinou přezdívku. I když jste zjistili kdo ve zkutečnosti jsem pořád to na přihlášce z mé strany nic nemění a z vaší by taky nemělo, i když jsem se k vám choval jako, když už to tak řeknu, čur... Dost lidí se mnou mělo problém z Anthorie to vím, ale jak říkám nejsem už takový jaký jsem byl tam, to vám mohu garantovat a když se k vám dostanu (když mi dáte tu šanci :!: ), tak při prvním náznaku něaké agrese nebo něčeho mě můžete kicknout. Píši to proto, protože se to nestane ať bude situace jaká bude chtít...
Vedin
Příspěvky: 33
Registrován: pon 17. čer 2013 21:56:28
Class:: Paladin

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Vedin » stř 24. črc 2013 10:14:21

vecer uz bol a nejak nikde nevidim tu kerku odfotenu ci co, sice som hral na AA, calu pozna cely server ale teba si neviem nikam zaradit, ked ti raid leadri, class ledri a warlordi daju proti, mozem sem napisat aj aky chcem recital, a nic tym nezmenim, ale fakt tu kerku som chcel vidiet ;)
Sepulture
Příspěvky: 23
Registrován: pát 12. črc 2013 17:58:03
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Sepulture » stř 24. črc 2013 14:08:29

Vedin píše:vecer uz bol a nejak nikde nevidim tu kerku odfotenu ci co, sice som hral na AA, calu pozna cely server ale teba si neviem nikam zaradit, ked ti raid leadri, class ledri a warlordi daju proti, mozem sem napisat aj aky chcem recital, a nic tym nezmenim, ale fakt tu kerku som chcel vidiet ;)

Za tu kérku se omlouvám, ale bude, ségra je tak trochu fotografka a nadávla že jsme to fotili večer a že tam byly stíny. Tak dneska to sem dám oke?
Sepulture
Příspěvky: 23
Registrován: pát 12. črc 2013 17:58:03
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock

Příspěvekod Sepulture » stř 24. črc 2013 18:11:29

Před Obrázek


Teď Obrázek

Co říkáte?? Je to 2 týdny staré takže se to ještě hojí.
Uživatelský avatar
Araoth
Příspěvky: 127
Registrován: sob 15. čer 2013 13:50:30
Class:: Warlock

Re: Sepulture-Warlock [TEST/-/NEPRIJATY]

Příspěvekod Araoth » stř 24. črc 2013 22:40:13

No vytetovat bych si to nenechal...

Každopádně dnes se probíral tvůj osud na poradě a závěr je takový, že vzhledem k té minulosti to neprojde. Věřím, že jsi se změnil, a tak přeji ti více štěstí někde jinde. GL HF ;-)
Hrdý občan Koněpůlek, momentálně v učení na mastičkáře a řezníka v Mechově.

ObrázekObrázek

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů