Niarka - Warrior (Tank) [TEST/POHOVOR/PRIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Niarka
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 11. čer 2015 20:33:50
Class:: Warrior

Niarka - Warrior (Tank) [TEST/POHOVOR/PRIJATÝ]

Příspěvekod Niarka » čtv 11. čer 2015 22:13:17

Nick:Niarka
Class/ main spec:Night Elf - Warrior (Tank)
Věk:20let
ItemLevel:355ilvl - PvP Itemy nemám, zatim jsem na to neměl čas, ani chut si to zahrát.
Link na Armory:http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Niarka
FPS:80+- podle náročnosti grafického zpracování bosse.

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?:Wowko hraji již od uplný počátků clasicu sice jsem toho moc nestihl, ale byl jsem tam a to se počítá :D. Dále jsem figuroval na Tbc na spoustu free serverů nakonec jsem se zabydlel na Narniasu kde jem měl možnost dostat se do nejlepší guildy v které jsem poté strávil 4 super roky, odehrané pouze jen na tbc (Niarnias a později Ares), Příležitostně jsem zkoušel Wotlk kde jsem objevil další guildu s kterou jsem hrál necelý rok na Offi a poté jsem dorazil sem po krátké pauze.

Váš raid time? :Jsem lehce omezen časem, kvůli práci hlavně přes léto, ale každý den bych měl stíhat být online na 18:00 a zdržet se můžu co to jen půjde ale max tak do 1:00, jelikož ranní vstávání následujícího dne jsou potom horší.Jediný časový úsek, kdy nehraju je od pátka po práci do večera neděle, jelikož přijede přítelkyně a jsou jiné povinnosti.

Definujte svůj PvE skill:PvE skill spočívá v tom hlavně se sehrát s kolegama/koleginěmi z guildy o nic jiné nejde protože taktiky jsou pořád dokola to samé od počátku wowka, jakmile se sehraje celá guilda vše jde po másle, samozřejmě nejsme roboti takže každý někdy udělá chybu. (Samozřejmě jde o to tušit svou classu nesledovat jak magor čísilka kde jsou spelly ale jet už automaticky, ale to už je v top guildách samozřejmé)

Vypište svůj progress na Twinstaru:Zde na Twinstaru jsem si odchodil za krátké časové období vše na normal (BWD,BoT,BH-první+ To4W) a HC Halfus a Chimerion, z offi znám vše ale pouze jen z fast ranu bud solo nebo ve 2 takže taktiky šli celkem bokem, ale na některé achievy vim spoustu fíglů :P.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:http://tinypic.com/r/2mmhijm/8
Na tento Addon (Elvui ) jsem si zvykl z offi rozmístil jsem si to dle svých potřeb abych měl dobrý přehled co se děje při fightu s bossem a měl také přehled o raidu, k tomuto používám už jen DBM, Recount či Skadu jsem uplně vyřadil protože člověk miluje čísílka a pak se soustředí více na ně.


Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:Zdroje dat o Wariorovi jsem čerpal hodně od zkušených hráču, co se týče tankování tak tankuju skoro celou dobu co wow hraji, takže vlastní zkušenosti, semtam si přečtu nějaké zajímavé fora kde bych se mohl trochu zdokonalit.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:Zde jsem začal hrát s partou kamarádů že si tu rozjedeme takovou pohodovou guildu bylo nás 10 a zbyli jsme pouze 4 co jsme doexpili, tak jsme šli do jiné guildy kde nám nabýdli zázemí a možnost raidovat, ale dopadlo to trošku jinak než jsme očekávali , stali jsme se totiž trashem a to nemáme rádi tak na raidy docházíme minimálně a nejsme spokojení tak se chystáme odejít.

Jak jste se dozvěděli o <SFU>?:Dnes při náhodném world raidu (Voa- na achiev) jsem potkal hráče Bimmer vůbec jsem netušil kdo to je tak jsme se dali do řeči a nakonec jsme se dozvěděli že jsme dlouholetí spoluhráči z dříve jmenováné tbc guildy tak mi nabídl že bych se mohl k vám přidat.

Proč Chcete jít právědo <SFU>:PRý jste hodně dobří a scháníte dobrého tanka , tak za zkoušku to stojí a rád si zahraju se starým kamarádem, ale také rád poznám pár nových lidí.

Koho znáte ze <SFU>?:Pouze Bimmera.

Co můžete nabídnout?:Můžu nabídnou dlouholetou zkušenost s tankováním a také fajn týpka který se rád pobaví a pokecá na TS.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? :Samozřejmě bez toho se dobrý hráč neobejde.

Vypište svoje alty:Prozatím nemám žádné alty, ale co není může být.

Napište nám něco o Vás:Jsem Wokař 20let "starý" , mám rád zábavu.Školu už jsem dostudoval takže jsem v pracovním procesu, což znamená o trošku méně času na hraní wow, ale i tak si na něj čas udělám.
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Niarka - Warrior (Tank)

Příspěvekod Kamikaze » pát 12. čer 2015 13:17:34

Ahoj vítam ťa u nás na fóre. :) Ako dlho sa venuješ protection warriorovi? A máš aj iné bindy ako len 1-9 nad písmenkami?
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Niarka - Warrior (Tank)

Příspěvekod ziarovka » pát 12. čer 2015 14:23:35

Čau ohledne tých addonu použivaš jenom ty vypsané addnony alebo aj nejake špecialne k tankovani?? (ohldne ELVui nezazlivam ti to jelikož ho taky použivam ale na muj pomer takovej suchej viz. ku prikladu muj)
Spoiler:
Obrázek

Niarka píše:Definujte svůj PvE skill:PvE skill spočívá v tom hlavně se sehrát s kolegama/koleginěmi.
pro mne male +
zbytek necham na CL. A určite si ješte spolu popovídáme.

PS:___ konečne nadejnej duo tank.

ja sem [color=#00FF00]PRO test raid.
Obrázek
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Niarka - Warrior (Tank)

Příspěvekod Crafty » pát 12. čer 2015 14:29:17

Nebojis se ze udelas bimmerovi ostudu?
Beres to jako zavazek ze te doporucil?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Niarka - Warrior (Tank)

Příspěvekod Toodyo » pát 12. čer 2015 15:58:59

Cs

mno papirove vypadas dobre uvidime jak to bude vypadat v akci.

za mesic uchazejici gear ....

Predpoklad je takovy ze ve CT mame sekundarni raid od 18h....

do te doby si me najdi na TS/ingame :D a trosku si te proklepnu a muzes vytahnout nejakou spinu na bimmera :lol:

S pozdravem Toodyo
S pozdravem Toodyo
Niarka
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 11. čer 2015 20:33:50
Class:: Warrior

Re: Niarka - Warrior (Tank)

Příspěvekod Niarka » pát 12. čer 2015 18:38:08

Čauves, čistě Wariora jsem hrál asi půl roku Wotlk a pak na offi asi také půl roku jako s takovým wariorrem mám méně zkušeností jak např s druidem tankem ale tanky jsem si odehrál všechny takže vim od všech více než základy. K tomu Elvui když si otevřu tvé UI tak tam máš navíc akorát Recount a přebytečné 2 bary kde máš kravinky (profky, guild spelly atd tyto věci si můžu otevřít ve Spellbooku a nemusí mi na obrazovce zabírat zbytečně místo )
Co se týče otázky jestli Bimmerovi budu dělat ostudu ... je to možné že se hned nesžiju s vašima taktikama protože každý to dělá trošku jinak ale problém by to neměl být, já doufám spíš že Bimmer nebude dělat ostudu mně :D Naposledy si ho pamatuju s lagujícím počítačem a přetáčel jsem ho za svého alta T4warlocka když jsme byli BT :D.
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Niarka - Warrior (Tank)

Příspěvekod ziarovka » pát 12. čer 2015 20:38:28

Na mysli sem mnel konkretne OMEN ale to je jedno jak už psal Toodyo papirove vypadas dobre uvidime jak to bude vypadat v akci.

ohledne tech taktik aby si predešel tem chybam si mne vyhledej na TS3 (ts.sixfeetunder.cz) ( Ziarovka).
Obrázek
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Niarka - Warrior (Tank)

Příspěvekod Bimmer » pát 12. čer 2015 21:35:05

Toto je človek s ktorým som prežil najlepšiu a najkrajšiu éru wowka, éru TBC, éru Narniasu a následne po jeho rozpade dve generácie Aresu. Tie časy kedy sme to hrotili boli báječné a rád na ne spomínam. Vyprogresovali sme spolu všetko od Karazhanu až po Ulduar. Takmer 4 roky spoločného trávenia voľného času, raidy, mumble, Fake It, mnoho frajerov... Tento hráč nám vyše 4 roky tankoval realm firsty. Všetky tieto spomienky sú však X datadiskov späť. Nedokážem zaručiť jeho skill na Cataclysme, taktiež nedokážem zaručiť, že wowko žerie tak ako pred X rokmi. Jednu vec však zaručiť dokážem, a to fakt, že to bol vždy teamový, komunikatívny a kolektívny hráč, ktorý mi radil ako byť najlepší /Wave Schyzofrenia, ktorý ma v tej dobe učil vychytávky a taktiky :D Keď som bol štrnásťročná lamka :D Dodnes so smiechom spomínam na bindovanie, slabý pc, číselká a theorycraft :D A možno práve teraz je rad na mne, aby som starého kolegu zasvätil do Cataclysmu a naučil ho náš spôsob raidovania, aby sa z neho stala presne taká legenda tankovania, ako si ho ja pamätám z čias tbc a wotlku.

Vďaka týmto spomienkam, som ochotný strčiť ruku do ohňa a z mojej strany máš zelenú a obrovské PRO.

PS: Pamätáš? A kto že to stoji na screene hneď po mojej pravici? (RF Úterý, 11 Září 2012. Ten pocit keď sme s mokrými trenkami splnili preQ na Hyjal Summit ako prvý na serveri a honba za Archimondom začala)
Spoiler:
Obrázek
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Niarka - Warrior (Tank)

Příspěvekod Kamikaze » pát 12. čer 2015 21:59:44

Dobre čítam tu na teba chválu, tak nám sám povedz tvoje nedostatky a či ich považuješ za riešiteľné, ak nie prečo? ;)
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Niarka
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 11. čer 2015 20:33:50
Class:: Warrior

Re: Niarka - Warrior (Tank)

Příspěvekod Niarka » pát 12. čer 2015 23:08:26

Jediné mé nedostatky jsou v Taktikách. Samozřejmě je to pořád to samé dokola ale každá guilda to dělá trochu jinak tak bych to rád pořešil a jak mi bylo výše nabídnuto od Ziarovky že mi poradí tak by mělo být dál vše ready :)
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Niarka - Warrior (Tank)

Příspěvekod Kamikaze » sob 13. čer 2015 19:24:04

Bimmer sa velmi ponukal tak nech i on vysvetli taktiky. :-P Inak nechaj si volne ID na test raid vo stvrtok o 18stej. Kontaktuj ohladim invajtu do raidu hraca Dropluk
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Niarka - Warrior (Tank)

Příspěvekod Crafty » ned 14. čer 2015 17:51:08

ve CTVRTEK v 18:00 se hlas na nicku DROPLUK, pujdes snami test raid BWD a BOT 25man
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Niarka
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 11. čer 2015 20:33:50
Class:: Warrior

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/-/-]

Příspěvekod Niarka » čtv 18. čer 2015 21:24:11

Zdravim , dnes bych chtěl poděkovat za raid, bylo fajn poznat nové lidi, seznámit se s vašima taktika do příště už to bude určitě lepší s těmi taktikami a ještě jednou se omlouvám za toho Chogala :/ příští ID už s tim nebude problém, také děkuji za nějaké rady atd :)
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/-/-]

Příspěvekod Bimmer » čtv 18. čer 2015 22:38:28

Keby záležalo na mne, hneď by som ťa posunul na pohovor. Tankovať si nezabudol, mozog máš, reakcie taktiež. Mne sa tvoj výkon páčil a taktež som sa dobre pobavil.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/-/-]

Příspěvekod Gashi » čtv 18. čer 2015 23:04:35

Pár vecí tam bolo, ale inak sa mi to páčilo. Dosť záleží, čo povie Žiarovka, ale tiež by som ťa rovno posunul na pohovor.
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/-/-]

Příspěvekod Vision13 » pát 19. čer 2015 7:58:21

;) šlo ti to moc pěkně
pár maličkostí bylo, ale to víš nejlépe sám. Za mě +
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/-/-]

Příspěvekod Joul » pát 19. čer 2015 8:07:48

chogal, byl v pohodě, stane se, jen to byla škoda, dáme příště :-), jinak bych řekl, že tankoval bez větších problémů rychle se přizpůsobil našim taktikám a komunikoval na TS, za mě určitě minimálně za test, klidně i pohovor, nechám na Kamim a Todiovi
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/-/-]

Příspěvekod ziarovka » pát 19. čer 2015 8:48:17

Za mne určite velké ANO (až na tu improvizaci co sme predvadeli na nefovi :DD ) Sem rad že konečne nekdo kdo se nebal i na taktiky zeptat a pro mne plus že sem si stebou mohl pokecat ješte pred raidem.
Obrázek
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » pát 19. čer 2015 10:08:34

Naplanoval bych pohovor
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/-/-]

Příspěvekod Sarger » pát 19. čer 2015 12:45:14

Za mňa zatiaľ PRO . Hoc netuším čo ste si preberali v 1-tke medzi sebou, pripadne predtym, ale každopádne už to, že nejaké "pred" bolo je plus :)
Faily som si nejak nevšimol, keď si niečo robil prvý krát po "našom" tak sa tam vždy nejaký zádrhel objaví, ale celkovo mám z teba dobrý pocit :)

Ale. .. :D mínus máš u mňa za to že si chcel ten ring a neck .. to je taký trash item že to až pekné nieje :D K tomu by sme ti mohli dať úlohu .... :P

- Vypíš mi sem svoj bis list na tento content (4.0.6 - BOT, BWD, TotFW) - normal, heroic, reputacie, atd atd tad, prípadne alternatívu niektorých itemov na špecifickú úlohu u konkrétneho bossa :P (poradím, sú 4 bossovia, kde by si "teoreticky" mal mať iný eq ako na zvyšku - ak teda plníš tú úlohu :)
- vieš čo je to CTC ? (túto otázku mám rád :P )
- prečo chceš CTC ? :D
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/-/-]

Příspěvekod Kamikaze » pát 19. čer 2015 14:00:01

Som rád za pozitívne reakcie, každopádne sa nachystaj aj na budúce ID na raid ja v nedelu hodim reč s Toodyom a možno už dohodneme aj termín pohovoru.
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Niarka
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 11. čer 2015 20:33:50
Class:: Warrior

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/-/-]

Příspěvekod Niarka » pát 19. čer 2015 14:28:49

Zdravim , včera jsme to probírali s Toodyem co se týče toho EQ, není problém abych ti ho vypsal jeden EQ bych bral 4/5 set + Head hc z Valiony, set kvůli druhému set bonusu o 50% delší Shield wall - tento set využívat jedině na bosse.
a dále biss Itemy na druhý set
Head:Valiona HC https://cata-twinhead.twinstar.cz/?item=65096
Neck: Sinestra HChttp://www.wowhead.com/item=60227/caelestraszs-will
Ramena: Bot Trash https://cata-twinhead.twinstar.cz/?item=59901
Back: Alakir HC http://www.wowhead.com/item=69878/permafrost-cape
Chest:Setová Halfus HChttp://www.wowhead.com/item=65269/earthen-chestguard
Wrist: Halfus HC https://cata-twinhead.twinstar.cz/?item=65143
Handy: Setové Magmaw HC http://www.wowhead.com/item=65270/earthen-handguards
Waist: Omnotroni HC http://www.wowhead.com/item=65086/jumbotron-power-belt
Legy: Alakir HC http://www.wowhead.com/item=65380/thunder-wall-greaves
Boty : Magmaw HC http://www.wowhead.com/item=65051/molten-tantrum-boots
PRstýnky: Alakir HC http://www.wowhead.com/item=65372/permafrost-signet a za Valory https://cata-twinhead.twinstar.cz/?item=58187
Trinkety: Repka Baradian http://www.wowhead.com/item=62471/mirror-of-broken-images a z Magmawa HC http://www.wowhead.com/item=65048/symbiotic-worm
CtC: ízy - je to cap Avo a Cavo dohromady cca nějakých 102% je to pouze u class co mají štít , jde o to že když vlastně tento cap mám jsem unhitable na crit dmg ;) mně osobně chybí nějakých 12% , ten neck a ring když jsem reforgnul tak jsem uplně na stejných statech jako s těma 346 ilvl Equipama proto jsem to bral jako dočasný EQ :) navíc mi stouplo díky tomu HP.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/-/-]

Příspěvekod Sarger » pát 19. čer 2015 15:02:07

Ja osobne som zvolil iné ramená (halfus)
Headka - nie :P
Back z alakira bol pridaný až na 4.1.0 - tzn - aký že ten back ? :D
Ringy - padaju z conclavy, nie alakira, ale prvy si trafil, druhý zle :P (ked sa bavime o bis)
Trinkety - na tú špecifickú úlohu - oba z baradinu - resist mastery + str mastery .... stamkové na bossa, kombinácia s tým z Magmawa sa používa len v jendom prípade.

CTC -
Spoiler:
Obrázek


CTC - Combat Table Coverage - je to 102,4%, a rozhodne nejde o to, aby si bol "unhittable na crit dmg" :D od toho máš talent v "summaries" (tam kde aj mastery...) Tu ide o niečo iné :)

Jo, to beriem, v porovnani s 359 na nich už ale strácaš :D hoc sú HC-čkové.

A aby bola ešte väčšia sranda, a trošku si musel aj googliť ....

- Aký je cap na dodge / parry ? - majú vôbec cap ? ak áno... prečo ?
Niarka
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 11. čer 2015 20:33:50
Class:: Warrior

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/-/-]

Příspěvekod Niarka » pát 19. čer 2015 15:28:51

tak back Tedy : http://www.wowhead.com/item=62383/wrap-of-the-great-turtle
Co já vím tak žádný Parry/Dodge cap neni , spíš jde o to mít pořád přiblížně stejné hodnoty parry a dodge.
S tím CTC jsem to napsal zle četl jsem asi 3články ale vyvodil jsem z toho blbý výsledek, jde spíš to abych byl ne crit unhitable ale celkově unhitable dal bud parry,dodge,block nebo miss.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/-/-]

Příspěvekod Sarger » pát 19. čer 2015 16:18:57

Parry / dodge cap je (pokial pod "cap" máme rozumieť "najvyžšia efektívna hodnota" - statu pri dosiahnuti určitého cieľu) - len hľadaj :D

CTC - už je to ok ;)

čo tá hlava ? druhý ring ?
Prečo sa trinket z magmawa používa len v jednom prípade ? - v ktorom ? - prečo je nevýhodnejší ako ten z valiony ?
Niarka
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 11. čer 2015 20:33:50
Class:: Warrior

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/-/-]

Příspěvekod Niarka » sob 20. čer 2015 18:42:41

Takže co se týče parry + dodge cap je to 225% což vychází nějakých 112,5% na každý stat.
Head bis je z Engu : http://www.wowhead.com/item=59359/reinforced-bio-optic-killshades
a ty trinkety stamkové já osobně bych využil u tankování addu u neffariana , protože často tam životy kolísají od 10%do 100% takže trinket z maga je pernametně zapnutý.
Druhý ring je z Conclavu : https://cata-twinhead.twinstar.cz/?item=65372
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/-/-]

Příspěvekod Sarger » sob 20. čer 2015 22:21:37

Z Conclávy je prvý ... druhý zo Sinestry - http://www.wowhead.com/item=60226/dargonaxs-signet
heada do CTC equipu je z Maloriaka - https://cata-twinhead.twinstar.cz/?item=65038

Trinkety - úplne naopak :D Stamkové na bossa, masterkové na addky - aby si mal CTC cap ;) Čo sa týka trinketu z magmawa "Cannot occur more than once every 30 sec." Takže rozhodne nieje zapnutý permanentne, a používa sa v kombinácii s resist / mastery vtedy, keď ti chýba do toho capu cca tých 10-12%, ktoré ti ten trinket vykryje, inak sa nosí v podstate len kôli tej stamke (minimálne 2/3 encounteru ho zapnuty mat nebudes.)

Parry / dodge cap ... Ked sa chceme baviť o najvyzsom teoretickom cisle, je to 99% pre oba staty ... viac ako 99% nemôžeš mať kôli DR, a toto je silno science fiction hodnota. Bavme sa o realnom čísle, o hodnote, kedy DR nastupuje len v druhom stupni, a prakticky znehodnocuje daný stat nad tou určitou hodnotou. Tzn. kedy je parry / dodge už nerentabilné soketovať / reforgovať ....

Googlenie ti očividne nejde (PS: odpoved najdes v cca prvych 2-5 odkazoch čo ti vypľuje google :P )
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/-/-]

Příspěvekod Gashi » sob 20. čer 2015 23:35:43

Môžeš bližšie vysvetliť odchod z predošlej guildy? Čo znamená že ste sa stali trashom a čo si očakával, čo nesplnili?
You win or you learn.
Niarka
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 11. čer 2015 20:33:50
Class:: Warrior

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/-/-]

Příspěvekod Niarka » ned 21. čer 2015 8:58:40

Měli jsme vlastně vlastní guildu bylo nás cca 10 z toho 5 lidí přestalo hrát tak jsem scháněl guidlu, sehnal jsem guildu HoY byla nám nabídnutá vlastní raid groupa atd že mají hodně lidí. Poté co jsme doexpili jsme se těšili na vzájemnou spolupráci ze začátku to vypadalo fajn byl jsem v G2 kde to bylo sice 50% alt a 50% main poté nás vyšoupli do 3groupy s tim že v g2 bylo 75% altu a když jsem se ohnal že se mi to nelíbí že mi přijde kravina aby měli alti přednost před mainama když stejně G2 neprogressuje žádná hc, tak se na mně Diktátor nasral a byl velice nepřijemný. G2 měla raid v pondělí když tahle hádka probíhala měli clear BWD i BoT do 22:00, přičemž nám bylo slíbeno že mají ještě dost lidí na g3 tak jsme se připravovali na čt nedělali si žádná ID a na raid se nás sešlo 5 z guildy dobralo se z worldu, stálo to za prd BoT jsme šli od 18:00 do 22:00 a měli jsme co dělat aby jsme to vůbec dali, i po téhle zkušenosti jsme byli zařazeni pořád na G3 tak už mi to za ty nervy rozhodně nestálo.
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/-/-]

Příspěvekod Gashi » ned 21. čer 2015 11:24:45

Pokiaľ viem, tak G2 tiež progresuje HC bossov, hoci nie je tak ďaleko ako G1. Ďalej si bol zo začiatku zaradený do G3 ako človek bez EQ a skúseností, pričom keď naberieš EQ na tankovanie HC bossov tak si mal byť preradený do G2.
Odtiaľto odídeš, keď sa pár ID nedostaneš na raid? Prípadne keď na primáre bude alt a ty nie?
You win or you learn.
Niarka
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 11. čer 2015 20:33:50
Class:: Warrior

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/-/-]

Příspěvekod Niarka » ned 21. čer 2015 11:29:55

ze začátku co jsem přišel jsem byl přiřazen do G2 pak se to změnilo a EQ jsme nabral dost rychle až po tom jsem chtěl začít chodit raidy měl jsem nějaký 353 když jsem šel první raid nebo 354 a určitě mi nebylo řečeno že půjdu do G2. Mně nevadí chodit s horší groupou ale když už jí budu chodit tak bych chtěl aby měla aspon trošku uroven a full guild složení aby jsme se aspon sehráli. to netvrdim vy jste uplně na jiné urovni jak oni, já se ani necpal tam do G1 protože tam byli lidi co už to měli vše zmáklé. Jinak myslim si že primár doplnujete určitě altama ale jen kvůli tomu když vám někdo vypadne takže to neni pravidelné.
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/-/-]

Příspěvekod Kamikaze » ned 21. čer 2015 22:12:22

Pohovor naplánovaný na Stredu (24.6) o 19:00
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Crafty » pon 22. čer 2015 11:45:44

Co myslis ze se bude na pohovoru resit? na co se budeme ptat?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Kamikaze » pon 22. čer 2015 17:30:59

Teraz som si neni istý koho sa pýtaš Crafty.... :)
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Niarka
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 11. čer 2015 20:33:50
Class:: Warrior

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Niarka » pon 22. čer 2015 17:59:45

Co si myslim že se tam bude řešit? to já nevim :D Ale tušim že se o mně budete snažit zjistit víc, jakou mám povahu atd.
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Vojel » pon 22. čer 2015 20:13:11

Mám nastavené 4 budíky na zítra budu se těšit , že si hezky pokecáme :3
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Niarka
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 11. čer 2015 20:33:50
Class:: Warrior

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Niarka » pon 22. čer 2015 21:51:29

Tak si ty budíky prosimtě přenastav na středu, at tu nečekáš zbytečně :D
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Niarka - Warrior (Tank) [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Toodyo » pon 22. čer 2015 22:19:49

Jen ho nech to mu prospeje
S pozdravem Toodyo

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host