Crist Bala/resto [TEST/-/NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Crist
Příspěvky: 4
Registrován: sob 13. čer 2015 19:48:30
Class:: Druid

Crist Bala/resto [TEST/-/NEPRIJATY]

Příspěvekod Crist » sob 13. čer 2015 20:21:54

Nick: Crist
Class/ main spec: Druid Bala/Resto
Věk: 21
ItemLvL: 362 - 0pvp itemů

Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Crist
FPS: cca30

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? Hraji zhruba 6 let s tim že na Cataclysm na twinu půl roku. Dříve sem hrával Wotlk na Anatheme.

Váš raid time? S raid timem sem flexibilní a když to budu vědět do předu dokážu si čas udělat téměř vždy.
Definujte svůj PvE skill: Schopný rychle pochopit nové taktiky a příjmat rady od zkušenějších hráčů.

Vypište svůj progress na Twinstaru: BWD 5/6 HC, Bot 1/5 HC, Totfw - clear normal
Screen UI: http://postimg.org/image/wndjian8f/
Výpis Addonů: ELvui, Recount, MSCT, Auctioneer, DBM, Atlatloot

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: Tauri veins co se týče socketováni a stat priorit...Youtube abych okoukal taktiky na bosse které neznám.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Mizerové - téměř nulový progress(abych upřesnil tak sem chodil raidy v grupe s RL Vagicleanerem, který následně leavnu do FIre clanu)..nyní jsem v Last Templars ale nebyl jsem s nima žádny raid důvod setrvání je čiste kvůli guild perkům.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Z worldraidů..a o náboru z world chatu.
Proč chcete jít právě do <SFU> ? Vysoký progress a očekávám dobrý kolektiv a rady od zkušených hráčů. A samozřejme bych rád rozšíril svůj progress.

Co nám můžete nabídnout? Časovou flexibilitu, chuť progressovat a učit se novým věcem.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? TS používám a sluchátka i mikrofon mám s mluvením na TS nemám problém a považuji ho za jeden z klíčových faktorů při progressu.

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita) DK Lakuri čerstvě doexpený...snaha o tankování momentálne se snážim nabrat gear v RHC + v normalech.

Napište nám něco o Vás: Jsem studentem VŠ ze severních čech.Volný čas, když zrovna nehraji WOW trávím s kamárády nebo přítelkyní a chodim si jen tak for fun zahrát fotbálek.
Naposledy upravil(a) Crist dne ned 14. čer 2015 0:05:54, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Crist Bala/resto

Příspěvekod BeeWay » sob 13. čer 2015 20:36:57

Přihláška je taková, řekněme příliš skromná, zkus se trochu rozepsat jesli nejsi proti.
A k Mizerům bych ani neřekl že nulový progress, pokud je mi známo tak jsou na tom poměrně slušně, ale to je offtopic.
Obrázek
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Crist Bala/resto

Příspěvekod Azzinoth » sob 13. čer 2015 23:04:32

Ale ale balance ... vyborne.

Takze zacneme zlahka.

1. Co povies na balancaka obecne ... oproti ostatnym classam ... je dobry/zly/tazky/lahky ? Vyjadri sa prosim :) + vyhody/nevyhody
2. Podla prihlasky usudzujem ze si primarne balance, takze sa pytam ... poznas nieco ako je BalanceTracker ?
3. Vidim ze mas ElVui(myslim) Nemas s nim v Balance(v resto talentoch je to velmo dobre) problemy ?
4. Napis mi postupnost a prioritu statov a zdovodni mi preco (podla teba) - nehladaj wikipediu a podobne veci ... balance druid je na twine vdaka ciastocne pokazenej eclipse zly tak ak vies, povedz mi ako.
5. Co to mas za monitor ? Podla mna je tam velmi malo miesta (osobne za balanca potrebujem mat kompletne vsetko vyple ... potom sa do toho dokazem opriet poriadne ked ma nerozptyluje nieco ako recount a podobne :3 )

Co sa tyka resta asi len tolko...

1. Aky preferujes healing ? - HoT alebo Nourish Spam?
2. Priorita statov ako aj u balanca ... aj ich postupnost + zdovodni.

Na zaver asi tolko ... skus tej prihlaske dat odseky aspon ... velmo spatne sa to cita. :)
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Crist
Příspěvky: 4
Registrován: sob 13. čer 2015 19:48:30
Class:: Druid

Re: Crist Bala/resto

Příspěvekod Crist » ned 14. čer 2015 0:05:01

mm takže za 1. Balance mi zde prijde oproti ostatnim classám težký kvůli multidotkování a celkove oproti wotlku kde sem ho hral cca 2 roky je o dost težší.Oproti ostatnim classám mi když porovnám s hraáči se stejny ilvl tak mi v dps přijde slabši.
2. Nejsem si uplne jistý co tím myslíš ale mám dojem, že to bude přesouvaní se mezi eclipsami...vystačím si s classbarem od ELVui, který na screenu není videt. Jinak primarne jako bala se hlásím z důvodu, že mi bylo řečeno že jich mate v G málo oproti resťákům.
3. Co se týká ELVui a balance tak mi vyhovuje mám nastavené že mi pěkne ukazuje nad Healthbary DoTky a celkove s ním problém nemám.
4. Primárně se snažím jet samozřejme Intel a Haste- zejmána kvuli tickům navíc u DoTek. Jinak hit cap ze spiritu 17%. A dále upřednostňuji mastery před critem...
5. Momentalne hraji na NTB s 14palcovym monitorem ..

Co se týče Restáka..
upřednostňuji HoTkaře a prioritu statů mam nasledující Intel > Haste rád bych dosáhl soft capu (2050tušim), > Spirit > Mastery > Crit...Jinak jak už sem psal v přihlášce priority státu mám zejména z Tauriveins.. doufam že takto bude stručne stačit..
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Crist Bala/resto

Příspěvekod Azzinoth » ned 14. čer 2015 11:17:30

1. S tym dotkovanim to nieje az take tazke ... musis si davat strasny pozor na proc trinketu/talentu/enchantu etc ... kvoli tomu ze je patch 4.3.4 ale content 4.0.6, tak sa nam staty ako haste a mastery scaluju ovela viac ako u ostatnych classach ... ale viacmenej OK
2. Addon na sledovanie eclipsy - mas ElvUI, tak ak ti to vyhovuje nemam namietky OK
3. Na moj vkus sa tu tie HP bary strasne prekrivaju - na 10man je to dobre - je to vec zvyku OK
4. Staty spravne ... ticky su taktiez dolezite ... ale este mi napis, kolko by si podla teba mohol mat haste ? Kolko %? Kedy sa ti oplati potom tlacit masterku? inac OK
5. /

S tym restom sa to ma tak ... k mam svoj nazor ale vyjadri sa ti tu nas restak este :)

Ak to vyssia moc schvali, tak si v stvrtok nechaj volne id na BoT aj BWD - 18,00 ( 17,50 - pis na nick DROPLUK - priprav si radsej aj resto spec keby bolo treba ) GL
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Crist Bala/resto

Příspěvekod Sarger » ned 14. čer 2015 12:20:35

Ahoj, bol som s tebou minulú ID BWD 10 5/6 HC, bol si aj v reste, aj v balancovi (daval som ti intent :D ) a pamätám si že si dosť kapal, lebo som ho musel minimálne na 3 killoch prepisovať na niekoho iného, ale nepamätám si to už veľmi dobre. Každopádne budem hodnotiť až nejaký nadchádzajúci výkon, ktorý ukážeš na test raide, ak ťa Azzi posunie :P
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Crist Bala/resto

Příspěvekod Jelasha » ned 14. čer 2015 14:56:00

Ahojky :)
Mam na tebe par dotazku ;), takze tedy zacneme.
  • Tve UI bych rada videla "v akci" tzn. s raid frame nejlepe ;))... Je to mozne? :)
  • Jak zvladas manu pokud primarne HoTkujes?
  • Rada bych videla jak mas sestaven resto gear ;), takze by bylo fajn abys me kontaktoval ingame.

Dekuji
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Crist
Příspěvky: 4
Registrován: sob 13. čer 2015 19:48:30
Class:: Druid

Re: Crist Bala/resto

Příspěvekod Crist » ned 14. čer 2015 16:39:11

OK dodam screen UI z fightu a pridal sem si te in game pokud mas teda stejny nick jako tady na forku, takze pakn apisu...jinak co se tyce many tak si myslim ze s ni vychazim fajnove ..
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Crist Bala/resto

Příspěvekod Crafty » ned 14. čer 2015 17:53:10

ve CTVRTEK v 18:00 se hlas na nicku DROPLUK, pujdes snami test raid BWD a BOT 25man
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Crist Bala/resto

Příspěvekod Azzinoth » čtv 18. čer 2015 19:57:34

Bolo tu pisane nechat si ID aj na BoT aj BWD ... DMG raz dole raz hore -.- ... Dalsie ID - Stvrtok 18.00 - Nick Dropluk .
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Crist
Příspěvky: 4
Registrován: sob 13. čer 2015 19:48:30
Class:: Druid

Re: Crist Bala/resto

Příspěvekod Crist » čtv 18. čer 2015 20:20:13

jj ja vim ale tusim ze id na BoT mam z pátku...eště předtím než sem podával přihlášku ...sorry priste budu ready na oboje :)
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Crist Bala/resto [TEST/-/-]

Příspěvekod Azzinoth » čtv 25. čer 2015 17:08:03

Nedostavil si sa na raid bez ospravedlnenia ... Vysvetlenie?
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Crist Bala/resto [TEST/-/-]

Příspěvekod Azzinoth » sob 27. čer 2015 14:51:30

Ak sa do 2.7. neohlasis a neprides na raid uzatvaram prihlasku s verdiktom neprijaty.
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Crist Bala/resto [TEST/-/NEPRIJATY]

Příspěvekod Azzinoth » čtv 02. črc 2015 17:47:22

Dal som ti dostatocne vela casu sa ozvat. NEPRIJATY
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host