Carpiq - Resto druid [TEST/-/NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

carpiq
Příspěvky: 3
Registrován: úte 30. čer 2015 14:53:44
Class:: Druid

Carpiq - Resto druid [TEST/-/NEPRIJATY]

Příspěvekod carpiq » úte 30. čer 2015 20:00:54

Carpiq
Druid/Restoration
17
355 (pvp za druida nehraji)
http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Carpiq
FPS-normálně mam kolem 30(na vysoké detaily), ale na raidy mam 60(na fair)

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Dohromady s kratšími i delšími přestávkami asi 5 let. Začínal jsem na TBC na serverru Anathema za druida a huntera. Specializoval jsem se na PvP a s hunterem jsem dosáhl ratu 1900. Poté jsem šel jako všichni na wotlk, kde jsem prošel mnoho českých a zahraničních hlavně fun serverů. S holadinem a unholadinem jsme v arenkach na nekolika serverech dosahli i na ramena, na Deffender funu jsem začal chodit ICC s warriorem. Osobně si myslím, že wotlk byl nejlepší datadisk a že to nejlepší má již WoW za sebou. Na Cataclysmu jsem začínal na Monsteru za huntera a hrál jsem tam do doby co se chodilo BoT a BWD. Poté následovalo opět pár fun serverů a pak Freakz, kde jsem hrál až do minulého roku. Tam se jelo hlavně PvP a za holadina, huntera a feral druida jsem dal full cata a rating 2000+ (hunter s r3 -2250). poté následovala půl roční pauza a následně Twin, kde jsem začínal s holadinem, zašel jsem parkrát botko a bwd a poté následovala další pauza. Nyní asi po 5 měsících se zase vracím a hraju za toho resto druida.

Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy, . . .)
Přes prázdniny je to v podstatě kdykoli, ale mám celkem nabitý program v některých dnech. Většina večerů je volná.

Definujte svůj PvE skill:
Tak jak jsem psal 5 měsíců pauzy... vetšina taktik, hlavně z BWD, se mi vytratila, ale učím se rychle, popřípadě kouknu na nejaký videa na YouTube.

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
BoT- celý na normal, Halfus HC
BWD- byl jsem po toho draka se zvukem před 5 měsícema, asi 3x.
ten nový dung s 2 boss jsem ještě nebyl..

Máte s Cataclysmem nějaké zkušenosti? (na jakém serveru, raidy, classy)
Fekal, Resto Druid, Huntera znám jako své ruce :P, stejně tak Holadina, dále jsem hrál F i F mága a resto shamana (první tři jmenované classy jsem hrál na twinu(s holadinem 2270 2v2) zbytek freakz a funy)
Raidy.. nemám moc pestrou PvE minulost.. hlavně jsem byl PvP hráč, ale muj partner má teď jinýho dočasně a já nemám náladu hledat jiného, takže jsem zkusil PvE a celkem mě to chytlo..
musím uznat že BWD je pro mě, pro člověka který nemůže srovnávat s TBC a Wotlkem opravdu krásný dung a rád bych ho poznal lépe

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )
http://i60.tinypic.com/ilm9uf.jpg - tak teď mam skoro jen Xpearl a ten dmg meter, ještě jsem používal Arc HUD, ale nenašel jsem správnou verzi, pak jsem zkoušel healbot a ruzny addony co ukazujou cas hotek, ale zádný se mi moc nelíbil... v případě, že by byl nedostatek addonů překážkou k přijetí :D tak si sezenu další na doporučení... např ten ARC HUD bych ocenil, kdyby jste mel nekdo správnou verzi

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
tuto otázku moc nechápu.. jako jestli chcete vědět, kde jsem se o wow učil.. tak nejdřív bratr, poté dost videí na YT, pak kámoši a přečetl jsem si talenty, glyphy....(umím anglicky dostatečně..)

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
:D tak PVP hráč je moc nepotřebuje.. ale jestli vás to zajímá, tak moje 1. a zdaleka nejlepší G byla God of War na anathemě, tady jsem v pár g byl, i ve slušných, ale byla přestávka... a nebo se rozhádali

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
celkem zoufalí, že nemohu najít G jsem jen tak létal po SW a koukal na lidi.. zahlédl jsem Naillu a napsal jsem mu.. po kratší rozmluvě jsem zjistil, že jste G, kterou hledam už dlouho

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
líbíte se mi a zdá se, že to máte dost zmáknuté, když skládáte uz 2. 25 group

Koho znáte v <SFU> ?
nikoho

Co nám můžete nabídnout?
nevím o ničem co ještě by takto šlapající stroj potřeboval.. mohu nabídnout své healerské zkušenosti a skilly, které doufám se projeví v raidu

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
ano, ano, ano

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
Carpus-hunter-survival- GS je gear score? :D :D tak to nevim hele, ale IL mam asi 351 - aktivita.. občas vyšší než u druida, vzhledem k tomu, že nejsem plně rozhodnutý, co mě baví víc :P jsem až zhnusen počtem hunterů, kteří tu hrají a jejich naprostou neznalostí své postavy..(samozřejmě nemluvím o všech)
(nepovinné) Napište nám něco o Vás: jak už jsem psal je mi 17 a mám prázdniny, jsem dost aktivní člověk, co se týče sportu, vzdělávání i her, takže od wow čekám zábavu na večery
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Carpiq - Resto druid

Příspěvekod Pronet » úte 30. čer 2015 20:34:45

Budeš mít čas i po prázdninách?
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Carpiq - Resto druid

Příspěvekod Azzinoth » úte 30. čer 2015 20:45:11

Za 1. ten cas ... ako si to predstavujes ? Raz prides raz nie ? Alebo ako ? Lebo rataj s tym ze Stvrtky budes musiet chodit raidy.
Za 2. podla mna aj ked vies healovat potrebujes nieco ako je ten healbot(ten nemam rad) - konkretne GRID si skus ... vidis vsetko co potrebujes(vsetko si vies nastavit).
Za 3. v ktorej casti Futurami sa stal Bender clovekom ?
Za 4. co znamena pre teba guilda?
Za 5. aky typ healingu uprednostnujes ? HoT alebo Direct (aka Nourish).

Myslim ze toto staci zatial.
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Carpiq - Resto druid

Příspěvekod BeeWay » úte 30. čer 2015 23:26:45

1) nechce se ti přidat pár barviček? ne moc příjemně se to takhle čte
2) ty nemáš žádný addon na heal raidu? nebo to jen přehlížím?
Obrázek
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Carpiq - Resto druid

Příspěvekod ziarovka » úte 30. čer 2015 23:36:23

carpiq píše:Carpiq
tak si sezenu další na doporučení... např ten ARC HUD bych ocenil, kdyby jste mel nekdo správnou verzi



To jako bychom ty mneli hledat addony,a k tomu nelibi se ti healbot a ani žadnej ostatny pomocnej addon na heal je podle mne velke - nebot klikačka pres hrače jde max na dungy ale pro poradne využi sama sebe je to podle mne povinost.
Naposledy upravil(a) ziarovka dne stř 01. črc 2015 8:26:09, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Segnal
Příspěvky: 129
Registrován: sob 21. úno 2015 19:02:46
Class:: Hunter

Re: Carpiq - Resto druid

Příspěvekod Segnal » stř 01. črc 2015 6:06:09

Pokud má healy nabindované přes mouseover macra, tak v tom nevidím problém.
“My dinner is still in the woods.”
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Carpiq - Resto druid

Příspěvekod Jelasha » stř 01. črc 2015 8:13:28

Ahoj :)
Mam na tebe par otazek a mensich pripominek, tak jdeme na to ;) prosim o odpoved zde na forko.

1. Rada bych videla tve ui v raidu ... toto je pro me nic nerikajici :).
2. Pouzivas nejaky addon na nabindovani spellu na mys pri kliknuti?
3. Jak vychazis s manou?
4. Co ty prazdne glyphy nenapada te co by se dalo vyuzit? :) Lepsi neco nez-li nic...

Co se tyce heal addonu ja funguju na Vuhdo. Pro ukazku me ui v raidu ;) http://oi61.tinypic.com/6qk1sg.jpg.
Pokud mas jakejkoliv dotaz odchyt si me ingame :).
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
carpiq
Příspěvky: 3
Registrován: úte 30. čer 2015 14:53:44
Class:: Druid

Re: Carpiq - Resto druid

Příspěvekod carpiq » stř 01. črc 2015 8:24:33

Pronet píše:Budeš mít čas i po prázdninách?


hele nevim.. jdu do třetího ročníku na gymplu a asi se tomu budu věnovat víc než letos, takže závisí to hlavně na tom, kdy se budou chodit raidy..
carpiq
Příspěvky: 3
Registrován: úte 30. čer 2015 14:53:44
Class:: Druid

Re: Carpiq - Resto druid

Příspěvekod carpiq » stř 01. črc 2015 8:47:30

Pronet píše:Budeš mít čas i po prázdninách?

tak todle s jistotou říct nemůžu, jdu do třeťáku na gymplu a škola je pro mě daleko před než wow, takže jestli bude raid time pro mě vhodný, tak neni problém..

Azzinoth píše:Za 1. ten cas ... ako si to predstavujes ? Raz prides raz nie ? Alebo ako ? Lebo rataj s tym ze Stvrtky budes musiet chodit raidy.
Za 2. podla mna aj ked vies healovat potrebujes nieco ako je ten healbot(ten nemam rad) - konkretne GRID si skus ... vidis vsetko co potrebujes(vsetko si vies nastavit).
Za 3. v ktorej casti Futurami sa stal Bender clovekom ?
Za 4. co znamena pre teba guilda?
Za 5. aky typ healingu uprednostnujes ? HoT alebo Direct (aka Nourish).

1) o prázdninách budu chodit
2) jak určitě z mé přihlášky vyplinulo jsem v PVE začátečník, takže nevim moc jak s addonama, v pvp jsem jich používal postupně asi 15-20, ale ty jsem doplňoval v průběhu x měsíců. A jak jsem hrál za toho holadina, tak jsem celý botko a bwd uhealoval se stejnýma addonama co mam teď a ne že jsem to jen uhealoval, býval jsem většinou nejlepší heal- a měl jsem silnou konkurenci. Jestli mi tady nějaký druid řekne, že se to za druida takle nedá, tak já si du sehnat nějaké healovací addony- ne tu myš nijak zvláštně nabindovanou nemam, jen klikam jako magor :P
3) nevím přesně, ale viděl jsem ten díl
4)Guilda je něco co je pro pve naprosto nezbitné, takže tak..
5) tak nevim jesti je todle uplně dobrá otázka, když hraju za druida... samožřejmě, že HoT a 1-2 regrowth za 10 sec - dava bonus + je mana free občas

[quote="BeeWay"
2) ty nemáš žádný addon na heal raidu? nebo to jen přehlížím?

skutečně zádný nemám, stačil mi xpearl a myš, teď jdu prohledat curse a nějaký vyzkoušet

[quote="Jelasha"]Ahoj :)
Mam na tebe par otazek a mensich pripominek, tak jdeme na to ;) prosim o odpoved zde na forko.

[i]1. Rada bych videla tve ui v raidu ... toto je pro me nic nerikajici :).
2. Pouzivas nejaky addon na nabindovani spellu na mys pri kliknuti?
3. Jak vychazis s manou?
4. Co ty prazdne glyphy nenapada te co by se dalo vyuzit? :) Lepsi neco nez-li nic...

1) vypadá to stejně, jen mam jednotlivé groupy raidu zvětšené a vyřazené vedle sebe
2) už jsem to tu psal. ne
3) tak nedávno jsem změnil talenty, takže jsem se dostal na 116k many se zak. buffem, a mam slušný trinkety, takže mana regen a tak je solidní, ale vlastně jsem za něj ještě pořádně nehealoval.. jestli tě zajímá BH kde máš 7-9k hps tak tam dobře :P co jsem s nim byl bot na normal tak taky bez problemu
4) myslím, že žádný podstatný jsem nevynechal a zase nemam zas tak moc goldu, abych si kupoval všechny... alchemka je naprosto příšerná profka co se týče vydělávání
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Carpiq - Resto druid

Příspěvekod Vision13 » stř 08. črc 2015 9:48:16

Uděláš si pravidelně čas na raid a obětuješ pivko s kámošema ?
Budeš hrát déle než rok v kuse ?
Cpeš se sem jako heal, ale nějak mi přijde, že jsi si to za tu postavu ještě ani nezkusil.
Vymluva na nedostatek goldu zní spíše jako nedostatek chuti hrát.
Jak sleduješ manu healeru v raidech ? Sleduješ to vůbec ?
Jak sleduješ komu přichází heal, kdo dostane dmg a kdo má na sobě jakou dotku ?
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Carpiq - Resto druid

Příspěvekod Azzinoth » ned 12. črc 2015 18:05:01

16.7. 18.00 na nick DROPLUK/ZIAROVKA/ktokotlvek od SFU - Pojdes na raid.
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Carpiq - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Azzinoth » čtv 16. črc 2015 17:02:28

2.7. Last online ... mal si prist na raid .... neprisiel si, neozval si sa, NEPRIJATY
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti