Valjakov PvE Frost DK - přihláška [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Valjakov PvE Frost DK - přihláška [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Příspěvekod Valjakov » stř 22. črc 2015 18:40:17

Nick: Valjakov
Class: DK (Frost)
Věk: 23
Ilvl: 355 (pvp itemy nemám na sobě žádné)
FPS: Přesně nevím, ale wow i při max. detailech se nikdy v raidech neseká, nebo nedělá jiné problémy. :)
Armory:
http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Valjakov
(upozornění - Nemám na zbraních 2x F.C. ale F.C na main a Razorice na off , ta armory to ukazuje špatně...a chybí mi ench na ramenech, pracuje se na reputaci :) )

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
WoW hraji již od TBC (sice jsem měl wow koupené již od základu, ale to jsem byl ještě malý špunt a neměl jsem na měsíční platby :D ), takže už pěkných pár let to bude. :) Za tu dobu jsem vystřídal několik class, ale od Lich Kinga mě uchvátil DK. :)

Váš raid time?
Na toto je pro mě docela těžké odpovědět, protože jsem student a tedko mám prázdniny (poslední v životě :(), takže mám času plno a můžu tu být takřka kdykoliv po domluvě. :) Ale během školy je toho času poněkud méně, takže na hraní nebude tolik času.

Definujte svůj PvE skill:
Jestli se tím myslí theorycraft tak ten mám následující
Str. - Hit (8%) - Expertise (26) - Haste - Mastery - Crit
1. Držet na targetu dotky, 2.Obliterate - do O. cpát co možná nejvíce run, 3. H.Blast při procu Rime, 4. F. Strike na spalování r. power (při procu k. machine používám výhradně Obliterate, u f. striku používám k. machine jen když nejsou na obliterate runy)
Na zvýšení dps používám Pilar of Frost, Ghoula, Army of Dead. Dále lahve a potiony na str.

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
Zde na Twinstaru mám prošlé pouze BH 10 a 25. Hrál jsem ale i na jiných serverech (ice online) kde mám odchozené jak BoT, tak i BwD desítky i dvacet pětky.
Taktiky ale znám, dokonce je mám vypsané na papíře vedle monitoru . :) (tedy pokud na Twinu fungují bosové jako na officu :) )

Máte s Cataclysmem nějaké zkušenosti? (na jakém serveru, raidy, classy)
Cataclysma jsem začal hrát v té době kdy byl na free serverech alespoň trochu hratelný. :) Takže nějaký ten pátek to už bude. Začínal jsem s cata na Ice online serveru a zkoušel jsem takřka každou class. :)

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
http://www.imghosting.cz/images/44WoWSc ... 15_200.jpg
Jsem stará škola, tak se snažím hrát bez všemožných addonů a kravinek. :) Ale do raidu zapínám samozřejmě DBM, Recount a CompactRunes na pozorování run a r. power. :)

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Tak převážně Tauri-veins (snad se to tak píše :D ) a dále vlastní zkušenost. :)

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Ghost Diviision - opravdu velká guildovní nečinnost

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Na worldu někdo (omlouvám se, ale jméno jsem zapomněl) pořádal nábor do SFU. :)

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Protože mám rád PvE a u SFU vidím velkou snahu a chuť pořádat různé raidy a pve celkově.

Koho znáte v <SFU> ?
Bohužel nikoho.

Co nám můžete nabídnout?
Za DK hraji už nějakou tu dobu a myslím si že svou class ovládám, takže mohu nabídnout pomoc v raidech v podobě slušného dmg. :) V případě potřeby jsem ochotný vytvořit off spec za Blooda, kdyby bylo málo tanků. Dále jsem prokolektivní hráč a rád pomůžu když můžu.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
TeamSpeak 3 používám a sluchátka s mikrofonem určitě budou někde v šuplíku. :D

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
Mám jediného alta na 80+ a to je Staraskola (Druid-resto/balance-347-takřka stejně jako main)

(nepovinné) Napište nám něco o Vás:
Tak myslím že jsem vše nejdůležitější shrnul a že si budete o mě muset udělat obrázek sami. :D
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška

Příspěvekod Toodyo » stř 22. črc 2015 20:45:12

Cs

par dotazu
1. nefaka ti odkaz na screen :)
2. Napis nam neco o tobe (co studujes odkud jsi pritelka) ?
3. urcite tu nekdo bude chtit nick na Icu :D
4. opras si mikrak a sluchatka

co se DK tyce tak se natebe urcite vrhnou nase DK :twisted:

S pozdravem Toodyo
S pozdravem Toodyo
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška

Příspěvekod Valjakov » stř 22. črc 2015 21:12:47

Toodyo píše:Cs

par dotazu
1. nefaka ti odkaz na screen :)
2. Napis nam neco o tobe (co studujes odkud jsi pritelka) ?
3. urcite tu nekdo bude chtit nick na Icu :D
4. opras si mikrak a sluchatka

co se DK tyce tak se natebe urcite vrhnou nase DK :twisted:

S pozdravem Toodyo



1. před tím ještě šel :D tak tady je nový http://www.imghosting.cz/images/53WoWSc ... 15_200.jpg
2. Něco o mě? :D Páni já nevím :D Sportovní typ, 193 cm, 90 kg :D :D Jsem z Benešova, studuju na ekonomku na ČZU v Praze...nevím co přesně máš na mysli :D
3. Na ten nick si už takhle z hlavy nevzpomenu..pochybuju jestli ta postava ještě vůbec exustuje..ale asi by se mohla jmenovat Valjakov, jako tady ;)
4. Nejsou zaprášené, jen se válí v šuplíku :D
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška

Příspěvekod BeeWay » stř 22. črc 2015 23:01:12

Ahoj, raději tě přenechám Gashimu, ale poptám se tě.

1) v jaké presenci chodíš a proč?
2) switchuješ během fightu pressenci?
3) v čem ti přijde frost výhodnější než unholy, na jakém encounteru se frost uplatní?
Obrázek
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška

Příspěvekod Gashi » stř 22. črc 2015 23:56:33

Ahoj, máš slabší EQ, ale tvrdíš že svoju classu ovládaš, tak toho bude môžno trochu viac:

1.
3. H.Blast při procu Rime, 4. F. Strike na spalování r. power
Tieto dva body môžu byť (a často sú) naopak. Kedy?
2. Čo máš na off hand (armory neukazuje)? Prečo máš Fallen Crusader na main a nie naopak?
3. Čo povieš na 2 body talentov v Butchery? Keby som ti kázal ich tam dať, odkiaľ by si ich zobral?
4. V action baroch nevidím icy touch. Na ktorom encounteri môžeš byť nútený použiť Icy touch namiesto Howling blastu?
5. Aká profka je na frost DK najlepšia? Prečo?
6. Napíš mi top 4 trinkety na frosta, ktoré je momentálne možné získať. Normálové a heroické verzie rátaj ako osobitné itemy.
7. Odkiaľ si získal odpovede na otázky, ktoré si nevedel? (úprimne)

Niektoré otázky nemusia mať jednoznačnú odpoveď, žiadna ale nie je chyták. Ak nevieš 100% odpoveď na niektorú otázku, skús napísať svoj názor a rozobrať prečo si to myslíš. Neboj sa rozpísať.
You win or you learn.
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška

Příspěvekod Valjakov » čtv 23. črc 2015 5:18:08

BeeWay píše:Ahoj, raději tě přenechám Gashimu, ale poptám se tě.

1) v jaké presenci chodíš a proč?
2) switchuješ během fightu pressenci?
3) v čem ti přijde frost výhodnější než unholy, na jakém encounteru se frost uplatní?


1) Chodím v unholy presenci kvůli bonusu k haste a sníženému Global Cd.
2)Switchuji během delších AoE fází do frost prezence (vyřezání addů např. :) )
3)No tak mě frost hlavně víc baví než unholy :) Dále má silný single i multitarget dmg a slušný přínos pro celý raid v podobě buffu pro melee, rune of razorice jako bonus pro spellery i ostatní dk, a také Horn of Winter samozřejmě. :) Unholy nehraji, protože mě nebaví, tak nemůžu moc dobře porovnat, ale myslím si, že frost má stabilnější dps než unholy.
Jsem velkým zastáncem FDK, tak si myslím že se může uplatnit úplně všude. :D Ale dobře, to není asi možné...takže kupříkladu na Magmawovi (tam vlastně člověk může v klidu stát na jednom místě a dmgovat :D ) se uplatní výborně, kdežto na Halfusovi moc ne. :)
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška

Příspěvekod Valjakov » čtv 23. črc 2015 6:08:49

Gashi píše:Ahoj, máš slabší EQ, ale tvrdíš že svoju classu ovládaš, tak toho bude môžno trochu viac:

1.
3. H.Blast při procu Rime, 4. F. Strike na spalování r. power
Tieto dva body môžu byť (a často sú) naopak. Kedy?
2. Čo máš na off hand (armory neukazuje)? Prečo máš Fallen Crusader na main a nie naopak?
3. Čo povieš na 2 body talentov v Butchery? Keby som ti kázal ich tam dať, odkiaľ by si ich zobral?
4. V action baroch nevidím icy touch. Na ktorom encounteri môžeš byť nútený použiť Icy touch namiesto Howling blastu?
5. Aká profka je na frost DK najlepšia? Prečo?
6. Napíš mi top 4 trinkety na frosta, ktoré je momentálne možné získať. Normálové a heroické verzie rátaj ako osobitné itemy.
7. Odkiaľ si získal odpovede na otázky, ktoré si nevedel? (úprimne)

Niektoré otázky nemusia mať jednoznačnú odpoveď, žiadna ale nie je chyták. Ak nevieš 100% odpoveď na niektorú otázku, skús napísať svoj názor a rozobrať prečo si to myslíš. Neboj sa rozpísať.


1. Když mám full runic power, tak napřed použiju f. strike abych runic power spálil. Potom dám h. blast kterým si r. power doplním. (kdybych dal h. blast při full r. power, tak by to bylo plýtvání)

2. Na off mám Razorice :) Armory mi ukazuje, že na obou zbraních mám razorice, vůbec nevím proč... Zkoušel jsem přesunout razorice na mainu a f. crusader na off..dps bylo takřka stejné, takže si myslím, že na umístění r. ice nezáleží (jedině snad kvůli +2% bonusu z razorice, který by měl být vyšší u main handy). Na tauri-veins mají na main razorice, tak je také možné, že to celou dobu hraji blbě. :D Ale jak říkám, zkoušel jsem to a rozdíly v dps nebyly.

3. Dva body r. power z Butchery mi přijdou zbytečné. Raději je dám do Endless Winter nebo do Icy Reach (tak to mám i v talentech). No a kdybys mě nutil je tam dát, tak bych je vzal právě z toho Endless Winter či z Icy Reach.

4. Napadá mě jediná příležitost a to když off tank tahá silné mobky a H. blastem bych mu je mohl přeagrovat...

5. Nevím jaká je nejlepší, ale já mám na DK tailoring (1000 a. power buff) a Enchanting (+40 str. do prstenů) a nijak si na to nestěžuji. Nikdy sem nedělal profky kvůli důležitosti, ale kvůli tomu, že mě ty profky bavily. :)

6. No tak napadá mě z hlavy Licence to slay (+hit (reforge na haste), +380 str.), pak Right eye of Rajh (HC) je dobrý trinket (+hit (reforge na haste), +1700 str. při procu), dále Crushing Weight kvůli +str. a procu haste (ten název sem si nemohl vzpomenout, tak jsem se podívat do tauri-veins :) ). Jako čtvrtý bych vybral nejspíše Volatile alchemist stone kvůli +str. a +mastery. (ten už jsem našel přímo na Tauri-veins :) ).

7. Otázky 1, 3, 4, 5 jsem odpověděl z hlavy bez hledání na internetu. :) Otázky 2,6 jsem hledal převážně na tauri-veins. :)
Uživatelský avatar
Rezzy
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: pát 15. kvě 2015 23:21:04
Class:: Shaman
Bydliště: Toušice okres Kolín

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška

Příspěvekod Rezzy » čtv 23. črc 2015 10:13:17

Jestli mas volne ID napis mi v 17:50 na nick Rezzy, kdyz bude volne misto pujdes s nami "test" raid.
Obrázek
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška

Příspěvekod Gashi » čtv 23. črc 2015 12:10:42

1. správne
2. súhlasím, tiež som nepostrehol rozdiel v dmg
3. z endless winter/icy reach by si mohol zobrať len jeden talent, inak by ťa nepustilo do ďalšieho riadku, takže druhý sa berie z epidemic. Rovnako Icy reach je talent, ktorý ti zvyšuje dmg minimálne, ak vôbec, pričom endless winter ti usetri 20 RP za kick
4. to je jedna možnosť, druhá je, ak nemôžeš plošniť, tak na proc Rime použiješ IT namiesto HB
5. Je to ENG.
6. No tu si úplne mimo, aj podľa Tauri-veins :)

Počkáme ako dopadne test raid, inak zatiaľ som viac-menej spokojný.
You win or you learn.
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška

Příspěvekod Valjakov » čtv 23. črc 2015 13:01:55

Gashi píše:1. správne
2. súhlasím, tiež som nepostrehol rozdiel v dmg
3. z endless winter/icy reach by si mohol zobrať len jeden talent, inak by ťa nepustilo do ďalšieho riadku, takže druhý sa berie z epidemic. Rovnako Icy reach je talent, ktorý ti zvyšuje dmg minimálne, ak vôbec, pričom endless winter ti usetri 20 RP za kick
4. to je jedna možnosť, druhá je, ak nemôžeš plošniť, tak na proc Rime použiješ IT namiesto HB
5. Je to ENG.
6. No tu si úplne mimo, aj podľa Tauri-veins :)

Počkáme ako dopadne test raid, inak zatiaľ som viac-menej spokojný.


Aha aha, no eng mě zrovna ve hře nebaví, tak to nedělám :)
Jaké by ty trinkety měly být? :)
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška

Příspěvekod Bohus » čtv 23. črc 2015 13:10:57

Prihláške sa venuješ, s odpoveďami som po väčšine spokojný, akurát si niesom istý, či by si v kritických situáciach stíhal zareagovať keď nemáš nabindované vôbec nič súdiac z tvojej UI. Každopádne nám svoju teóriu môžeš ukazáť v praxi ak máš volné ID, pôjdu sa zrejme všetky raidy. Posúvam Ťa na Test raid, ktorý prebehne dnes o 18.00, príď trochu skôr a o invite si píš na nick Dropluk alebo hocikomu, kto bude z guildy online. GL
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška

Příspěvekod Gashi » čtv 23. črc 2015 16:48:28

Valjakov píše:Jaké by ty trinkety měly být? :)

Heart of Rage HC, Licence to Slay, Crushing Weight HC, Hearth of Rage normal
Aj keď poradím si nie som úplne istý, to ešte vyskúšam, keď sa dostanem k Crushing Weight HC.
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška

Příspěvekod Gashi » pát 24. črc 2015 0:12:44

Zhodnoť svoj výkon na tomto raide. Čo sa ti podarilo, kde si failol a čo by chcel zlepšiť do budúcna?
You win or you learn.
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška

Příspěvekod Valjakov » pát 24. črc 2015 3:39:46

Gashi píše:
Valjakov píše:Jaké by ty trinkety měly být? :)

Heart of Rage HC, Licence to Slay, Crushing Weight HC, Hearth of Rage normal
Aj keď poradím si nie som úplne istý, to ešte vyskúšam, keď sa dostanem k Crushing Weight HC.


Aha aha. :) Tak aspoň ve dvou jsem se trefil :D Ten Heart of RAge HC mi včera padl, ale raději jsem ho dal tomu druhému DK. :)
Díky za radu. :)
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška

Příspěvekod Valjakov » pát 24. črc 2015 4:08:56

Gashi píše:Zhodnoť svoj výkon na tomto raide. Čo sa ti podarilo, kde si failol a čo by chcel zlepšiť do budúcna?


Takže to zhodnotím, budu se snažit co nejlépe.

Co se mi podařilo?
BoT - Chogal - nedostal jsem žádné stacky s. power (tedy až na konci u trůnu :D ),
Ascendant Council - nebyl jsem zmrzlý, ani jsem neměl problémy s tornádem či gravitační studnou,
Valiona - nedostal jsem se ani jednou do světa stínů,
Halfus - tak tady jsem neumřel :D nestál jsem v těch ,,srágorách,, ani jsem tankovi nepřebral dráčky při jejich plošnění.

BwD - Altramedes - v třetím pullu se mi ,,podařilo,, neumřít na zvuk :D

V čem byl fail?
BoT - slabý dmg u Ascendant Councilu...
- a ke konci mi došly lahve na str. protože jsem měl koupený jen dvě a nevzal jsem si lahev z g. couldronu
BwD - tak asi můj největší fail v BwD byl ten hned na začátku :D kdy jsem se po prvním wipu na červovi nemohl dostat do raidu :D
- také jsem v prvních dvou pokusech umřel u slepého draka (full stack zvuku)


Co bych chtěl zlepšit do budoucna?
Určitě bych potřeboval zvýšit dps, takže chci nabrat lepší vybavení, dodělat reputace, nezapomínat koupit lahve na str. :D, víc komunikovat a ještě vypilovat rotaci a načasování.

Takže z hlediska taktik bych tento raid zhodnotil jako dobrý a z hlediska dps jako průměrný. :)
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška

Příspěvekod Gashi » pát 24. črc 2015 11:01:59

V podstate si to zhrnul skoro dobre, ale na Halfusovi si tiež prvý pull zomrel na plošku. Čo sa týka tej komunikácie, používaj mikrofón, raid chat väčšina ľudí nečíta.
Bohus má hlavné slovo, ale ak nemá nič proti, tak budúce ID by sme si to zopakovali a uvidíme čo sa zlepší/zhorší.
You win or you learn.
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška

Příspěvekod Valjakov » pát 24. črc 2015 15:19:34

Gashi píše:V podstate si to zhrnul skoro dobre, ale na Halfusovi si tiež prvý pull zomrel na plošku. Čo sa týka tej komunikácie, používaj mikrofón, raid chat väčšina ľudí nečíta.
Bohus má hlavné slovo, ale ak nemá nič proti, tak budúce ID by sme si to zopakovali a uvidíme čo sa zlepší/zhorší.


Promin, ale v tom s Tebou nemůžu souhlasit. :) Při tom prvním pullu jsem umřel až po tom, co umřel tank a dráčkové se pustili do mě. :)
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška

Příspěvekod Bohus » pát 24. črc 2015 16:35:54

V raide som nebol, ale z logov mi je jasné, že dpsko si mohol vytiahnuť na omnoho krajšie čísla. Či to bolo positioningom alebo sústredením sa na tatiku neviem posúdiť a z Tska som počul viac negatívnych ako pozitívnych správ. Každopádne budúci štvrtok, teda 30.7. o 18.00 buď ready na ďalší Test raid, kde sa na Teba pozriem už osobne. GL
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška [TEST/-/-]

Příspěvekod Vojel » ned 26. črc 2015 14:38:43

Bože, další koho Pepča zmanipoloval( první je Predator a jeho temný kňaz )
Tady výpis toho nejlepšího :3
Consil a jejich "gravitační studna"
Valiona a její "svět stínů"
Altramedes a jeho "zvuk" :D kde následně umřel u slepého draka :D


Ten chlapec je boží a může mě , predatora a pepču toho tolik naučit jsem "PRO"
Teď ještě aby něco předvedl na dalším Test Raidu :3
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška [TEST/-/-]

Příspěvekod Bohus » čtv 30. črc 2015 21:25:09

Aká je tvoja najväčšia slabina a prečo by som Ťa mal posunúť na pohovor?
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška [TEST/-/-]

Příspěvekod Valjakov » pát 31. črc 2015 6:01:04

Bohus píše:Aká je tvoja najväčšia slabina a prečo by som Ťa mal posunúť na pohovor?


Myslím si, že má největší slabina je to, že se občas nesoustředím na dění v raidu (nekouknu se co dělá boss, přeslechnu když mi někdo něco říká na TS,...) a kazím to tak sobě i ostatním (kupříkladu včera v BWD kvůli mě musel rogue bouchat Chimaerona zepředu, protože jsem ho neslyšel na TS, jak mi říká abych uhnul :oops:..tímto se Ti ještě jednou omlouvám ;) ).

Další mou slabinou byl i equip, protože nepatřil k těm nejlepším (tady bych Vám chtěl poděkovat, protože díky raidům s Vámi jsem nabral setové itemy a zvýšil ilvl z 355 na 360 ;) ).

A proč by si mě měl posunout na pohovor?
Od prvního test raidu jsem se poctivě snažil zlepšit zlepšit equip, znalost své classy a také znalost taktik na BwD a BoT a myslím si, že na druhém test raidu jsem byl již ,,použitelnější,,. :) Jestli se nemýlím, tak nyní je v sekundáru hlavním cílem nabrat správné lidi a progresovat BwD a BoT na HC. A v tom by Vám člověk jako já, který je trpělivý, obětavý, prokolektivní a má snahu se učit (i když sem tam udělá nějakou tu botu :D), mohl pomoci. Pokud mi tedy dáte šanci, tak bych mohl být pro Vaši guildu pozitivním přínosem. :)

P.s. Ať už se rozhodnete jakkoliv, tak Vám chci poděkovat za několik parádních ,,raidovacích hodin,, ;) :D
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška [TEST/-/-]

Příspěvekod Bohus » pát 31. črc 2015 9:54:54

To čo som písal aj v prihláške Aelare, máš na to byť súčasťou nášho kolektivu, splňuješ hlavne charakterové vlastnosti(dúfam, že sa nemýlim), ktoré by mal mať každý člen SFU, na slabinách zapracujeme. Termín pohovoru ešte upresním podľa toho, ako sa vyjadrí Aelara vo svojej prihláške.
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška [TEST/-/-]

Příspěvekod Valjakov » pát 31. črc 2015 10:41:19

Bohus píše:To čo som písal aj v prihláške Aelare, máš na to byť súčasťou nášho kolektivu, splňuješ hlavne charakterové vlastnosti(dúfam, že sa nemýlim), ktoré by mal mať každý člen SFU, na slabinách zapracujeme. Termín pohovoru ešte upresním podľa toho, ako sa vyjadrí Aelara vo svojej prihláške.


Mockrát Ti děkuji, vážím si toho. :)

Díval jsem se na Aelarahovu přihlášku a ten termín (v sobotu o 20:00) by byl fajn (teda jestli by to byl skupinový pohovor :D ). Jen si nejsem jistý jestli to stihnu přesně na těch 20:00, protože možná zkejsnu na brigádě (děcka mají večeře až na sedmou :D :D ). :/ Je zde šance, že se na TS dostanu chvilku po osmé. Ale jestli se tam neukážu do půl deváté, tak nejspíš nestíhám vůbec a v tom případě bychom se museli domluvit na jiném termínu.

P.s. Vím že máš asi moc práce, ale mohl bys mi prosím Tě říct, čeho se bude ten pohovor přesně týkat, abych se na něj mohl trochu připravit? :)
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška [TEST/-/-]

Příspěvekod Bohus » pát 31. črc 2015 10:51:56

Pohovor budete mať zvlášť, keďže Aelara môže zajtra, tak ak by Ti to vyhovovalo v nedelu o 17.00 alebo potom v pondelok o 19.00.

Nechaj sa prekvapiť :twisted:
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška [TEST/-/-]

Příspěvekod Valjakov » pát 31. črc 2015 11:19:45

Bohus píše:Pohovor budete mať zvlášť, keďže Aelara môže zajtra, tak ak by Ti to vyhovovalo v nedelu o 17.00 alebo potom v pondelok o 19.00.

Nechaj sa prekvapiť :twisted:



Aha. :D Tak jo nechám se překvapit. :D
Haled lepší by bylo to pondělí, to už tam děcka nejspíš nebudou. :D :D
Uživatelský avatar
Yoshimo
Příspěvky: 291
Registrován: sob 15. čer 2013 13:14:17
Class:: Druid

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška [TEST/-/-]

Příspěvekod Yoshimo » pát 31. črc 2015 12:28:47

rekni mi, odkud a jak vzniklo tvoje jmeno? (resp nick)
Yoshimo the Kingslayer
Obrázek
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška [TEST/-/-]

Příspěvekod Valjakov » pát 31. črc 2015 12:36:47

Yoshimo píše:rekni mi, odkud a jak vzniklo tvoje jmeno? (resp nick)


Valjakov pochází z knih Ulldart-Doba temnoty, ve kterých Valjakov vystupuje jako osobní strážce mladého prince. ;) Byla to má oblíbená postava a docela se hodila i do wowka , tak jsem si ji zvolil jako nick. :)
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška [TEST/-/-]

Příspěvekod Bohus » ned 02. srp 2015 20:21:18

Pohovor prebehne v pondelok 3.8. o 19.00.
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost DK - přihláška [TEST/-/-]

Příspěvekod Valjakov » pon 03. srp 2015 6:38:46

Bohus píše:Pohovor prebehne v pondelok 3.8. o 19.00.


Ok. :) Na 95% bych to měl stihnout. :) Na těch 5% bych byl na TS mezi 19:00 a 19:30. :)

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti