Tomys - ttw mage [TEST/-/NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Tomys
Příspěvky: 7
Registrován: stř 22. črc 2015 22:27:17
Class:: Mage

Tomys - ttw mage [TEST/-/NEPRIJATY]

Příspěvekod Tomys » stř 22. črc 2015 22:53:34

Nick: Tomys
Class/ main spec: ttw fire mage
Věk: 20 let
ItemLvL: (Je dobré zmínit množství PvP itemů)
iLvl 350, 1x PVP item ( finger ), 1 item se spiritem ( snaha vyměnit )
Link na armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Tomys
FPS: 100-200

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Začínám hrát asi tak po 3/4 roce. Hrával jsem na wotlku pod stejným nickem, CL mage, zkušenosti s kompletním progressem wotlk ( naxx - ICC HC ), zkušenosti na cata minimální, taktik moc neznám a s novinkami ohledně mage se seznamuji..
Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy, . . .)
těžko říct, nemám pravidelný týdenní rozvrh.. Bylo mi řečeno ČT a NE je podstatná po 19h a to si dokážu zařídit.. :) Řekněme do 2:00.
Definujte svůj PvE skill:
PvE skill bych definoval jako poměrně dobrý, po naučení se taktik bych neměl mít problém s přínosnou účastí na jakémkoliv raidu. Jsem zvyklý se neustále učit a zlepšvat svůj skill..
Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
Naxx, OS, UD, ToC, ToGC, ICC, Onyx, BH, 1x jsem byl BWD.. Cata raidy moc neznám, doučím se
Máte s Cataclysmem nějaké zkušenosti? (na jakém serveru, raidy, classy)
minimální zkušenost. Dodělávám reptaci s Therezany a zvykám si na novinky cataclysmu.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )
Screen bych s dovolením dodal později - byl jsem po delší době zatím jeden raid a při tom jsem měl shozenou většinu addonů kvůli low fps z důvodu starého aktivního addonu.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
nespoléhám na konkrétní stránku. Googluji full textem převážně v AJ a čerpám z více zdrojů.. Příklad:
http://forum.monster-wow.com/index.php? ... e-434-pve/
http://forum.warmane.com/showthread.php ... -with-fire!
https://www.youtube.com/watch?v=M78Xm4ZGMac

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Revenge - vedení 2. ID při progressu UD s tím že lepší hráče si brali do první party mě omrzelo...
Ancestors of Elune - hromadný řesun do Exitus ( nesouhlas s vedením )
Exitus - opuštění po rozpadu
Cerna Ruka - opuštění poté co začala hrát kamarádka a z důvodu méně času na hru, odchod do její gildy Ancestors of Elune
Ancestors of Elune - dnes se mi ozvali staří známí a prý mám podat přihlášku sem. :D

Jestli jsem nějakou gildu zapomněl tak se omlouvám, doufám že jsem napsal všechny.. :)

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Od hráče Rezzy.
Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Protože mě k tomu Rezzy přesvědčil.
Koho znáte v <SFU> ?
Rezzy, Laang.
Co nám můžete nabídnout?
PvE mage, který by měl po nabrání equipu být platnu součástí progress raidu. Také se mohu účastnit lovu starších achievů apod. Jsem otevřený netradičním taktikám a rád se přiučím novým věcem. :)
Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Ano, místo sluchátek většinou používám repráky.
Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
Tomysi - lv 85 tank / frost dmg, aktivita naposledy 9 měsíců zpět.
Taxus - lv 80 sh priest, aktivita naposledy 9 měsíců zpět.
(nepovinné) Napište nám něco o Vás:
Tak co bych o sobě napsal.. Jmenuji se Tomáš, je mi 20 let, wow hraji nějakých 6 let, bydlím v Bílině, studuji v Praze a jak to tak vypadá po delší odmlce zase začínám hrát. skype: skvrniktomas
Uživatelský avatar
Rezzy
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: pát 15. kvě 2015 23:21:04
Class:: Shaman
Bydliště: Toušice okres Kolín

Re: Tomys - ttw mage

Příspěvekod Rezzy » stř 22. črc 2015 23:48:46

Jelikož jsem ho po dlouhém přemlouvání dokopal pro napsání přihlášky tak jsem jednoznačně PRO.
Jeden z TOP lidí co od wotlku znám. Takže jsem pro tohoto fajn chlapíka :)
Těším se na tebe Tomysi až se na naás zase přijdeš podívat. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Tomys - ttw mage

Příspěvekod Vision13 » čtv 23. črc 2015 11:27:36

Ahoj,
co tě přimělo opět začít hrát ?
jak dlouho budeš hrát ?
neoprášíš toho prejta ?
co studuješ ?
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Uživatelský avatar
Laang
Příspěvky: 23
Registrován: stř 06. kvě 2015 20:43:35
Class:: Rogue

Re: Tomys - ttw mage

Příspěvekod Laang » čtv 23. črc 2015 21:04:39

Tomys fajn cápek jsem PRO Test raid :)
Uživatelský avatar
Segnal
Příspěvky: 129
Registrován: sob 21. úno 2015 19:02:46
Class:: Hunter

Re: Tomys - ttw mage

Příspěvekod Segnal » čtv 23. črc 2015 21:28:59

Znám, pro.
“My dinner is still in the woods.”
Tomys
Příspěvky: 7
Registrován: stř 22. črc 2015 22:27:17
Class:: Mage

Re: Tomys - ttw mage

Příspěvekod Tomys » pát 24. črc 2015 10:10:11

Ahoj,
Vision:
No nebylo co delat tak jsem zase jednou nalogoval a zacal zjistovat co vsechno je na twinu nove...
Nevim jak dlouho budu hrat ale koncit se hrou zatim rozhodne neplanuji
No s priestem to nevim.. Mozna bych ho vyhledove doexpit mohl ale zatim se mi do toho moc nechce.. :)
Studuji fsv CVUT (SI) ted pujdu do druhaku.

Segnal:
Diky a sorry ze jsem te nevypsal mezi zname - pamatuji si te ale nevedel jsem ze jsi take v SFU.. :)

Laang,Rezzy:
diky y
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Tomys - ttw mage

Příspěvekod Pepíkus » pát 24. črc 2015 21:47:01

Vypadá to, že tě můžu rovnou posunout na test raid, který probíhá tradičně ve ČTVRTEK 18:00 (17:50). Stačí napsat komukoliv z guildy. Připrav si vlastní flasky/poťáky/žrádlo. Sice guilda zajišťuje cauldrony/žrádlo, ale na to bych se moc nespoléhal.

S přihláškou sis mohl trochu více pohrát ať to taky nějak vypadá na první pohled, nejenom farbičky. Equip nic moc no, ale budiž. Zajímavé gemovaní hitu místo reforge z haste do hitu. Předpokládám, že potom by nevycházel haste cap na 15% v raidu? Jak si na tom s repkou Therazane?

Už jsi přemýšlel o tom, že by si používal dvoje talenty? Zkus uvést příklad na jakého bosse by si trochu pozměnil talenty než máš teď na armory.
Kdy je ideální vypustit Combustion? Klidně i více příkladů.
Povedlo se ti někdy potrollit hráče tím, že jsi vytvořil portal který portoval jinam než měl? Kdyžtak klidně rozepiš situaci. :)
Jaká je většinou tvá reakce, když náhodný kolemjdoucí po tobě chce portal?
Uvažoval si o změně rasy na worgena?
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Tomys - ttw mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Vojel » ned 26. črc 2015 14:39:57

Říká ti něco nick Ulf .?
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Tomys
Příspěvky: 7
Registrován: stř 22. črc 2015 22:27:17
Class:: Mage

Re: Tomys - ttw mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Tomys » ned 26. črc 2015 22:46:30

Pepíkus:
[*] Omlouvám se za pozdější odpověď, ale raději jsem to nechal až budu u pc ať to nemusím ťukat na mobilu.. :)
díky za posun na test raid, pokusím se mít čas již tento čtvrtek. Potky/flasky/žrádlo apod samozřejmě připravím...

[*] Momentálně nejsem na capu 15%, ale na 12,5% a snažím se dohnat hit gemy.. Repka s therezany je na revered, makám na jejím zvednutí pro enchant..

[*] O změně talentů jsem ještě moc nepřemýšlel především z důvodu malých znalostí cataclysm bossů, z tohoto důvodu neuvedu název bosse, ale spíš typ fightu, kde by se změna dala využít. Ale odhaduji, že pro zrychlení regenerace many by se dal přesunout 1 talent z [Improved Scorch] do [Arcane Concentration] například. Potom bych uvažoval o [Invocation] pro fight, kde se bude na CD používat [Counterspell] a nic víc mě zatím nenapadá.

[*] Combustion je ideální vypustit v kombinaci s maximálním počtem DoTek na cíli a maximálním boostu z raidu, takže ideální příklad bych viděl ve chvíli, kdy se odpálí hero ( samozřejmě souběžně já spustím Lifeblood, Flame Orb, na targetu tiká proc z pyroblastu, Ignite, LB ).
Další vhodný čas je když je nutno začít jít bosse burst damage, boss dostane debuff a má větší damage taken, nebo když raid dostane buff v průběhu boss fightu.

[*] Co se týká potrollení hráčů nejraději používám tzv náhodný port ( všechny porty přes sebe a schválně jak to dopadne ), případně když všichni už mají raidu dost a chtějí jít pryč je odkázat na Theramore.. :D Ale největších úspěchů jsem vždy dosáhl tak, že jsme se domluvili s ostatními magy v raidu..

[*] Reakce na port je většinou "jsem afk", v případě že dotyčný mě vidí se pohybovat / mám na to náladu mu port vycastím ale raději jsem když se spokojí s mou ignorací.. :D

[*] O změně rasy jsem uvažoval, ale vzhledem k tomu že nemám * a jsem zvyklý na [every man for himself] tak jsem to zavrhnul.

Vojel:
Ten nick jsem někde viděl, tuším že to byl warrior ale netuším kdy a kde.
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Tomys - ttw mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Tygricka » ned 26. črc 2015 23:11:16

Tomys píše:Pepíkus:
[*] Momentálně nejsem na capu 15%, ale na 12,5% a snažím se dohnat hit gemy.. Repka s therezany je na revered, makám na jejím zvednutí pro enchant.. .


Vím, že stále nejsem člen SFU, ale taky rád bych rád dostal odpověď na mé 2 otázky

Mluvíš tady o capu 15%, ale můžeš mi prosím uvěřit capy na Living bombu, Pyro a combust? Mám zabanované všechny vyhledávací stránky a nedostanu se k tomu :cry:

Když si zkombinuješ svoji konkrétní profesi a buffy, které dostaneš v raidu, kolik hastu potřebuješ poté self buff abys dosáhl prvního haste capu?
Obrázek
Tomys
Příspěvky: 7
Registrován: stř 22. črc 2015 22:27:17
Class:: Mage

Re: Tomys - ttw mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Tomys » úte 28. črc 2015 0:22:07

Tygricka:
Takže k první otázce ve zkratce sepsáno zde:
5% spell haste -11 tiků Combustion
12.5% spell haste - 5 tiků LB a Pyro
15% spell haste - 12 tiků Combustion
25% spell haste - 13 tiků Combustion
37.5% spell haste - 6 tiků LB a Pyra

K druhé otázce.. Počítám s 5% haste buffem z raidu. S Lifeblood se počítat nedá, protože haste nepřidává na stálo a trinket na zapnutí / stackování hastu také nemám, takže nic dalšího z raidu nepičítám. První haste cap (pokud je myšlen výše zmíněných 15% ), tak self potřebuji 10% haste ( 5 tiků LB,Pyra, Combustion má 12 tiků ) :)
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Tomys - ttw mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Tygricka » úte 28. črc 2015 11:38:27

Super, teď ještě zkus popřemýšlet o té profce co máš a co to pro tebe znamená. Nápověda - kolik potřebuješ teda self buff haste?
S Lifeblood se počítat nedá - s timhle nemuzu souhlasit.
Obrázek
Tomys
Příspěvky: 7
Registrován: stř 22. črc 2015 22:27:17
Class:: Mage

Re: Tomys - ttw mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Tomys » úte 28. črc 2015 21:13:25

Asi jsi nepochopil jak to myslím... Myslel jsem to tak, že s Lifeblood se nedá počítat ve smyslu permanentního statu v tom smyslu, že toto zrychlení o necelá 4% samozřejmě vliv na damage done má a samozřejmě může pomoct k dosažení určitého vyššího haste capu nebo jen na zvednutí rychlosti castu, ale nemůžu mít haste pod capem a spoléhat se na to, že až aktivuji tento spell, budu mít cap na 20s.

Pokud narážíš na mou druhou profku alchemy, tak samozřejmě bych si mohl udělat zásobu Elixir of Mighty Speed a potom by mi stačilo nějakých 645 hastu, ale nejsem zastáncem této metody, protože mi to oproti intelové flašce přijde nevýhodné.

Co se týká self hastu měl bych mít 10% ( s 5% raid buffem dohromady 15%). Podle teorie to má být nějakých 813 haste ratingu, ale když jsem to kontroloval v praxi na twinu, dostal jsem se na haste pod 10%, takže předpokládám, že na twinstaru nefunguje přepočet hastu na věcích v závislosti na talentu NP a 5% raid buffu, ale haste z věcí se pouze přičítá. Ověřil jsem a potom to vychází na haste cap by měl být nějakých 870.
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Tomys - ttw mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Tygricka » úte 28. črc 2015 21:28:17

Tomys píše:Asi jsi nepochopil jak to myslím... Myslel jsem to tak, že s Lifeblood se nedá počítat ve smyslu permanentního statu v tom smyslu, že toto zrychlení o necelá 4% samozřejmě vliv na damage done má a samozřejmě může pomoct k dosažení určitého vyššího haste capu nebo jen na zvednutí rychlosti castu, ale nemůžu mít haste pod capem a spoléhat se na to, že až aktivuji tento spell, budu mít cap na 20s.

Pokud narážíš na mou druhou profku alchemy, tak samozřejmě bych si mohl udělat zásobu Elixir of Mighty Speed a potom by mi stačilo nějakých 645 hastu, ale nejsem zastáncem této metody, protože mi to oproti intelové flašce přijde nevýhodné.

Co se týká self hastu měl bych mít 10% ( s 5% raid buffem dohromady 15%). Podle teorie to má být nějakých 813 haste ratingu, ale když jsem to kontroloval v praxi na twinu, dostal jsem se na haste pod 10%, takže předpokládám, že na twinstaru nefunguje přepočet hastu na věcích v závislosti na talentu NP a 5% raid buffu, ale haste z věcí se pouze přičítá. Ověřil jsem a potom to vychází na haste cap by měl být nějakých 870.


Narážel jsem na to, že na living bombu a pyro potřebuješ 12,5% haste - Perma stav hastu, Jenže na combust kde je potřeba 15% haste potřebuješ tento haste jen před castem. Tzn, že potřebuješ mít teoreticky 7,5% hastu self buff(Prakticky 6,92 - kvůli stackingu)
Obrázek
Tomys
Příspěvky: 7
Registrován: stř 22. črc 2015 22:27:17
Class:: Mage

Re: Tomys - ttw mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Tomys » stř 29. črc 2015 19:27:58

Dobře, děkuji za vysvětlení. Toto jsem si neuvědomil.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Tomys - ttw mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » stř 29. črc 2015 19:53:39

Připomínám ČTVRTEK 18:00 (17:50). Vím, že máš tu brigádu, pokud přijdeš pozdě o 15-30 min, stále je tu šance dostat se na raid.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Tomys - ttw mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Tygricka » čtv 30. črc 2015 12:27:25

Tomys píše:Dobře, děkuji za vysvětlení. Toto jsem si neuvědomil.

V pohodě ;) , stačí ti nějakých 516 hastu zbytek rvi v pořadí int > haste(516) > hit (16%) > crit > hit(17%) > mastery
Obrázek
Tomys
Příspěvky: 7
Registrován: stř 22. črc 2015 22:27:17
Class:: Mage

Re: Tomys - ttw mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Tomys » sob 01. srp 2015 10:59:56

Diky..
Pepikus: tento tyden to nevychazelo se omlouvam ale pristi tyden bych mel mit na 100% volno.

Tygricka: diky za tip, neni dulezitejsi dosahnout hit capu (17%) pred zvedanim intu?
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Tomys - ttw mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Tygricka » pon 03. srp 2015 11:27:48

Tomys píše:Diky..
Pepikus: tento tyden to nevychazelo se omlouvam ale pristi tyden bych mel mit na 100% volno.

Tygricka: diky za tip, neni dulezitejsi dosahnout hit capu (17%) pred zvedanim intu?


Nn, intel je daleko důležitější než hit, proto se nedodržují socket bonusy.
Obrázek
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Tomys - ttw mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Gashi » čtv 06. srp 2015 20:23:17

Magmaw - Ani jednému crashu sa neuhol, a chytil aj jeden či dva pillary - na HC by mal zo všetkého IK. Rovnako nestačí 3x povedať aby sa neressovali ľudia, čo nemajú zabitý normál.
Atramedes - Mŕtvy po minúte na stacky.
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Tomys - ttw mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Joul » pát 07. srp 2015 6:47:57

jelikož ani ten raid nevypadal úplně jak bych si představoval, což byla z organizačního důvodu naše chyba a z TS důvodu opět noví bosové, budu naivní a věřit že to je tou latencí, takže pokud si s tím něco do příště uděláš tak jsem pro další test, pokud nejsi schopný s tou latencí něco udělat a jediné kde ti to šlape je na koleji, nechám na Pepčovi, jestli ti dá šanci a freezne přihlášku, než to budeš mít v pořádku...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Tomys - ttw mage [TEST/-/NEPRIJATY]

Příspěvekod Pepíkus » čtv 13. srp 2015 22:28:29

Uzavírám. Volné čtvrtky sis nezařídil. Nedostatečná aktivita dostat se do guildy. Na tom jednom testu ses taky moc nepředvedl. GL & HF jinde.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti