Meeblez - Rogue [-/-/NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Deepest
Příspěvky: 13
Registrován: úte 18. srp 2015 9:10:07
Class:: Death Knight

Meeblez - Rogue [-/-/NEPRIJATY]

Příspěvekod Deepest » úte 18. srp 2015 9:35:31

Nick:Meeblez

Class/ main spec: Rogue Assassinaation

Věk: 19 let, skoro 20

ItemLvL: 358 - full PvE, většina za valory / bot

Link na armory: ARMORY

FPS: minimálně na 25manu mám 30fps, kdybych vypnul recount tak i více :D

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie: Wow hraju celkem 6-7 let, začínal jsem na deffenderu na 3.0.3., kde jsem dělal Event Mastera. Paka nás celý tým vyhodili a založili si vlastní server Relegation, jenže to nedopadlo a přišel jsem na twinstar v době Ulduaru. Na Twinstaru jsem ovšem dělal Event Mastery také :D po přechodu na cata jsem šel hrát na AT, kde jsem za DPriesta nahrál 2k2, ale zase jsem se vrátil zpět na na Twinstar a začal s CATAACLYSMEM.

Váš raid time: Vždycky jsem tu denně tak 2-4hodiny online, kvůli raidu bych to klidně protáhl ! :)

Definujte svůj PvE skill: mám projeto vše od naxxu po BWD, ovšem na cata mám naa hc složeno Halfuse a Vali, BWD nemám na hc zatím tady na tomto charu a serveru nic :/

Vypište svůj progress na Twinstaru: Jak jsem řekl, tu mám dole halfuse a valionu. BWD tu nemám nic, ale jsou to lehčí taktiky než na BOT.

Máte s Cataclysmem nějaké zkušenosti: Cataclysm hraju pouze 6 měsíců a s world raidem, tudíž jsem toho nestihl dát tolik down :/

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
Obrázek
Obrázek

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Gemování - agility všude, kde je bonus socket výhodný, agi + mastery, agi + hit
Prio - agility > hit 17% kvůli spell hitu > mastery > haste > exp 26 > crit / slyšel jsem, že tu expertise nefunguje, jak by mělo, tudíž nevím jestli se vyplatí 26/26 exp

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: WOTLK - EA - dala jsme si pauzu, TFC - přechod na cata, OSB - přechod na cata
CATACLYSM - za priesta The Den - prodávám char

Jak jste se dozvěděli o <SFU>: už z wotlku, kde patřila k top guildě a po včerejším raidu pod vedením SFU jsem se utvrdil, že bych chtěl do SFU i prý přes vetší počet rogun :)

Proč chcete jít právě do <SFU> : Je to jedna z mála top guild na alianci a co jsem slyšel včera na world raidu, tak i přátelský kolektiv :D

Koho znáte v <SFU> : Osobně bohužel nikoho, spíš ze slackování v SW stále Bohuše

Co nám můžete nabídnout : Mohu nabídnout svou aktivitu, zkušennost a velkým hrocením wow. Chci se stát znovu top rogunou s top guildou !!

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky : TS3 používám, bohužel muj mikrofon je nějaký rozbitý a hrozně to šumí, takže ho raději nepoužívám

Vypište svoje alty (stačí level 80): Deepest - 85lvl Priest 345ilvl, chci ho prodat

Napište nám něco o Vás: Jmenuju se Patrik, je mi 19 let a jsem z Plzně. Studují střední školu ekonomickou a letos doufám budu maturovat :D Ač jsme Plzeňan, jsem srdcem Sparťan :D:D
Dále bych chtěl říci, že tato roguna je koupená, z důvodu, že jsem přestal hrát a prodal chary, aby mě to nelákalo. Ovšem opak byl pravdou a lákalo mě se podívat na cata a tak jsem od kámoše dostal 70lvl priesta, kterého jsem vyexpil a udělal malinký equip. Ovšem priest pro mě neznamená tolik jako roguna a tak jsem si nakoupil hv a koupil rogunu a nějak jsme se snažil jí dostat na slušnou úroveň. Snaad to nebude vadit v případném vstupu do guildy.

Děkuji za Vaší pozornost, Patrik / Deepest
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Meeblez - Rogue

Příspěvekod Bohus » úte 18. srp 2015 11:09:57

Na pondelkovom world raide som jeho nick vyslovil iba raz, aby nastreloval tanka a to aj robil. Okrem toho som si ho nevšimol, čo znamená, že nefailoval. Roguny nám treba, takže som ZA test raid. (Z hladiska Theorycraftu netuším)
Deepest
Příspěvky: 13
Registrován: úte 18. srp 2015 9:10:07
Class:: Death Knight

Re: Meeblez - Rogue

Příspěvekod Deepest » úte 18. srp 2015 11:14:20

K tomu theorycraftu jsem zapomněl ještě rotaci - otevři ze stealthu s garroth > 5CP SaD > 4 nebo 5 CP Rupture > 4 nebo 5 CP, jak se povede envenom
Envenomem refreshuju SaD a CP sbírám samozřejmě Multilatem a po skončení Overkillu použiju vanish a znova garroth pro Overkill
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Meeblez - Rogue

Příspěvekod Tygricka » úte 18. srp 2015 12:42:25

Deepest píše:K tomu theorycraftu jsem zapomněl ještě rotaci - otevři ze stealthu s garroth > 5CP SaD > 4 nebo 5 CP Rupture > 4 nebo 5 CP, jak se povede envenom
Envenomem refreshuju SaD a CP sbírám samozřejmě Multilatem a po skončení Overkillu použiju vanish a znova garroth pro Overkill


Trosku bych opening upravil. GA - (doufej že dostanes 1 CP) SaD, Rupture 4x5, 4-5CP CB + Envenom
Obrázek
Deepest
Příspěvky: 13
Registrován: úte 18. srp 2015 9:10:07
Class:: Death Knight

Re: Meeblez - Rogue

Příspěvekod Deepest » úte 18. srp 2015 12:59:55

Tygricka píše:
Deepest píše:K tomu theorycraftu jsem zapomněl ještě rotaci - otevři ze stealthu s garroth > 5CP SaD > 4 nebo 5 CP Rupture > 4 nebo 5 CP, jak se povede envenom
Envenomem refreshuju SaD a CP sbírám samozřejmě Multilatem a po skončení Overkillu použiju vanish a znova garroth pro Overkill


Trosku bych opening upravil. GA - (doufej že dostanes 1 CP) SaD, Rupture 4x5, 4-5CP CB + Envenom


Bojím se, že s jedním CP dám SaD na nějakých 9 sekund, a když dám hned Rupture při 4/5 CP a paak to samaý s envenomem, že mi padne SaD. Leda bych refreshnul při 3CP
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Meeblez - Rogue

Příspěvekod Tygricka » úte 18. srp 2015 13:14:58

Deepest píše:
Tygricka píše:
Deepest píše:K tomu theorycraftu jsem zapomněl ještě rotaci - otevři ze stealthu s garroth > 5CP SaD > 4 nebo 5 CP Rupture > 4 nebo 5 CP, jak se povede envenom
Envenomem refreshuju SaD a CP sbírám samozřejmě Multilatem a po skončení Overkillu použiju vanish a znova garroth pro Overkill


Trosku bych opening upravil. GA - (doufej že dostanes 1 CP) SaD, Rupture 4x5, 4-5CP CB + Envenom


Bojím se, že s jedním CP dám SaD na nějakých 9 sekund, a když dám hned Rupture při 4/5 CP a paak to samaý s envenomem, že mi padne SaD. Leda bych refreshnul při 3CP

Za těch 8 sekund to stihneš když máš killing blow a CB ti vygeneruje další energy. GCD vychazí na 6sekund na tohle combo. Rogunu mám a vychazí to, takže zkus to na dummy natrenovat :)
Obrázek
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Meeblez - Rogue

Příspěvekod ziarovka » úte 18. srp 2015 13:48:38

Mne vyznel na pondelkovem raidu dost spoločensky a ochotne. taky sem ZA test raid
Obrázek
Deepest
Příspěvky: 13
Registrován: úte 18. srp 2015 9:10:07
Class:: Death Knight

Re: Meeblez - Rogue

Příspěvekod Deepest » úte 18. srp 2015 14:26:06

Tygrička - Vyzkoušel jsem to párkrát na dummě aa je tma znát ten rozdíl nějakých 500-1000 dps, sice se bojím, že mi SaD padne, ale vyřešil jsem to tím, že použiju cold blood.

A ještě jsem se Vás chtěl zeptat, či tu funguje expertise? Každý říká něco jinýho, někdo říká, že exp nefunguje a tak třeba jede exp na 14 + 3exp z daggerek
A tak nevím či je opravdu potřeba 26exp ? Jaký je váš názor
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Meeblez - Rogue

Příspěvekod Tygricka » úte 18. srp 2015 15:18:40

Deepest píše:Tygrička - Vyzkoušel jsem to párkrát na dummě aa je tma znát ten rozdíl nějakých 500-1000 dps, sice se bojím, že mi SaD padne, ale vyřešil jsem to tím, že použiju cold blood.

A ještě jsem se Vás chtěl zeptat, či tu funguje expertise? Každý říká něco jinýho, někdo říká, že exp nefunguje a tak třeba jede exp na 14 + 3exp z daggerek
A tak nevím či je opravdu potřeba 26exp ? Jaký je váš názor


http://i.imgur.com/SFAtEPP.png bez CB to nejde no :) A ještě jedna věc před CB použij vendetu. Nenapsal jsem to tam protože jsem si nemohl vzpomenout na jmeno toho talentu :D
Obrázek
Deepest
Příspěvky: 13
Registrován: úte 18. srp 2015 9:10:07
Class:: Death Knight

Re: Meeblez - Rogue

Příspěvekod Deepest » úte 18. srp 2015 15:35:34

Tygricka píše:
Deepest píše:Tygrička - Vyzkoušel jsem to párkrát na dummě aa je tma znát ten rozdíl nějakých 500-1000 dps, sice se bojím, že mi SaD padne, ale vyřešil jsem to tím, že použiju cold blood.

A ještě jsem se Vás chtěl zeptat, či tu funguje expertise? Každý říká něco jinýho, někdo říká, že exp nefunguje a tak třeba jede exp na 14 + 3exp z daggerek
A tak nevím či je opravdu potřeba 26exp ? Jaký je váš názor


http://i.imgur.com/SFAtEPP.png bez CB to nejde no :) A ještě jedna věc před CB použij vendetu. Nenapsal jsem to tam protože jsem si nemohl vzpomenout na jmeno toho talentu :D


A já si myslím, že ses přepsal a místo CP si napsal CB :D :D :D Jasně, rozumím.

Obrázek /e - takto to vypadá krátce po tom, co jsi mi poradil
Uživatelský avatar
Laang
Příspěvky: 23
Registrován: stř 06. kvě 2015 20:43:35
Class:: Rogue

Re: Meeblez - Rogue

Příspěvekod Laang » úte 18. srp 2015 21:26:59

1. ) 1 Daggera špatná ( má být 1.80 ne 1.40 je lepší i modrá ... )
2. ) Spell Hit se nedodržuje 17 % ale jenom 8 % ( na meele attack ) ( aktuálně )
3. ) Expertise se nedodržuje ... ( aktuálně )
4.) Ten trinket Hc co máš z Halfusa tě mín boostne než trinket z HC Lost city : Tias Grace

Neviděl jsem tě na raidu takže nebudu soudit dále ....
Malé + máš že jsi Gnom

Celkově jsem zatím NEUTRÁL ... ( myslím si že nám až tak Roguny nechybí )
Deepest
Příspěvky: 13
Registrován: úte 18. srp 2015 9:10:07
Class:: Death Knight

Re: Meeblez - Rogue

Příspěvekod Deepest » úte 18. srp 2015 21:33:50

Laang píše:1. ) 1 Daggera špatná ( má být 1.80 ne 1.40 je lepší i modrá ... )
2. ) Spell Hit se nedodržuje 17 % ale jenom 8 % ( na meele attack ) ( aktuálně )
3. ) Expertise se nedodržuje ... ( aktuálně )
4.) Ten trinket Hc co máš z Halfusa tě mín boostne než trinket z HC Lost city : Tias Grace

Neviděl jsem tě na raidu takže nebudu soudit dále ....
Malé + máš že jsi Gnom

Celkově jsem zatím NEUTRÁL ... ( myslím si že nám až tak Roguny nechybí )


1) Vím, že se nosí rychlá a pomalá daggerka, ale čekám na daggerku z BWD, ale world BWD se skoro neskládá a nevím zda je lepší modrá
2) To je ono, nevím, jak je na tom teď twinstar s rogunama aa na forko se bohužel z technických důvodů nedostanu, říkal jsme , že každej říká něco jiný o expertise, ale neslyšel jsem že by se nedodržoval spell hit cap
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Meeblez - Rogue

Příspěvekod Vojel » úte 18. srp 2015 23:08:23

Och, Uhh pff :D Tak pár malých dotázku, jinak k přihlášce, hezky se čte ale trošku, jak řikají slováci, "farbičky".

1. Proč si myslíš že je Mastery TOP stat.?
2. Proč si myslíš že je Exp ussles stat( co se stane když "dodgneš")
3. Proč máš Gnoma a co si myslíš že TOP Rasa na rogunu, kldině i Horde a proč.?
4.Seřaď mi všechny dosažitelné trinkety od nejlepšího po nejhorší (5 jich stačí)
5. chtěl bych Screen DPS přez 3M , 400k je dps z all proců a trinketů.
6. Jak už tygr psal , proč si myslíš , nebo proč ne je Usseles odpalovat SaD z 4 až 5 CB.
7. černovláska nebo blondýna.


Děkuji Vojel :3
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Laang
Příspěvky: 23
Registrován: stř 06. kvě 2015 20:43:35
Class:: Rogue

Re: Meeblez - Rogue

Příspěvekod Laang » stř 19. srp 2015 3:53:43

Schválne jsem zabrousil na fora ostatních gild .... A docela mi to sedí s tebou ...

http://exalted.9forum.info/t3121-deepest-resto-shaman-neprijaty ( ty jsi mel nedávno shamana ? asi meníš casto postavy vid :) )

Z NEUTRÁL měním na PROTI ( má to malej vliv )
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Meeblez - Rogue

Příspěvekod Toodyo » stř 19. srp 2015 7:48:58

Neprijde ti blbe stale menit chary ?
Minuly taden shaman ted roguna a mas alta priesta kteryho chces prodat .
Muzes nam to nejak vysvetlit ??

Komunikativni jsi na rady co ti tu pisou reagujes... mas skoro 20 tak bych si myslel ze uz si dospelej... ale toto jednani mi to moc nepripomina (aspon dokud to radne nevysvetlis viz vejs)
S pozdravem Toodyo
Deepest
Příspěvky: 13
Registrován: úte 18. srp 2015 9:10:07
Class:: Death Knight

Re: Meeblez - Rogue

Příspěvekod Deepest » stř 19. srp 2015 9:17:33

Vojel píše:Och, Uhh pff :D Tak pár malých dotázku, jinak k přihlášce, hezky se čte ale trošku, jak řikají slováci, "farbičky".

1. Proč si myslíš že je Mastery TOP stat.?
2. Proč si myslíš že je Exp ussles stat( co se stane když "dodgneš")
3. Proč máš Gnoma a co si myslíš že TOP Rasa na rogunu, kldině i Horde a proč.?
4.Seřaď mi všechny dosažitelné trinkety od nejlepšího po nejhorší (5 jich stačí)
5. chtěl bych Screen DPS přez 3M , 400k je dps z all proců a trinketů.
6. Jak už tygr psal , proč si myslíš , nebo proč ne je Usseles odpalovat SaD z 4 až 5 CB.
7. černovláska nebo blondýna.


Děkuji Vojel :3


1. Mastery zvyšuje dmg poisonem, když se podíváš na kteroukoliv rogunu, aspoň teda assa, uvidíš, že jedním z primárních dmgů je právě dmg z deadly poisonů.
2. Nemyslím si, že je to zbytečný stat, jen nevím či tu funguje jak má, jelikož každý říká něco jiného.
3. Gnom má + 3 exp na daggerky a one hand sword. pokud se nemýlím. Na alianci tak je použitelný ještě leda worgen a NE kvůli critu. Nejlepší by byl Orc kvůli raciálce, která ti zvyšuje dmg done.
4. Bohužel u některých nevím jména, tudíž budu psát odkud padají. 1. trinket z nefariona BWD > trinket za valory > Tias Grace > trinket z Halfuse > darkmoonka
5. Obrázek
6. Je to zbytečný dávat první SaD na 4-5 CP, garrothkou dostanu 1-2 CP a rozjedu dmg multilatem , rupturem a envenomem dokud mám ještě overkill a rychlejší regeneraci energy.
7. Vždycky jsem měl brunetku, je to jednoznačný !

Abych vysvětlil přihlášku v Exalted za shamana. Shamana jsem dostal s acc od kamaráda co mi dal i priesta. Z wotlku a pvp AT jsem si myslel, že mi shaman pujde, když už jsem ho dříve hrával. Ale pro mě to byla strašná nuda healovat. A proto jsem shamana vrátil a raději se vrátil k něčemu, co znám.
Můžete mi věřit i nemusíte, je to na Vás. Ale chci hrát rogue a chci ho hrát v SFU !
Naposledy upravil(a) Deepest dne stř 19. srp 2015 9:44:50, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Laang
Příspěvky: 23
Registrován: stř 06. kvě 2015 20:43:35
Class:: Rogue

Re: Meeblez - Rogue

Příspěvekod Laang » stř 19. srp 2015 9:40:56

Tak v příhlášce do exa pišeš že jsis ho koupil a tu nám říkáš že jsi ho dostal :) nevím moc se mi nezdáš ....
Deepest
Příspěvky: 13
Registrován: úte 18. srp 2015 9:10:07
Class:: Death Knight

Re: Meeblez - Rogue

Příspěvekod Deepest » stř 19. srp 2015 9:45:28

Jaka říkám, můžete mi věřit a nemusíte.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Meeblez - Rogue

Příspěvekod Joul » stř 19. srp 2015 9:53:04

věřit nebo ne, je samozřejmě na každém jednotlivci, ale to když píšeš něco co je v rozporu s tím co jsi psal v přihlášce jinde, to moc důvěry nepřidá...

a pokud lžeš v takové drobnosti jako odkud máš postavu, tak proč bychom ti měli věřit ten zbytek...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Meeblez - Rogue

Příspěvekod Pronet » stř 19. srp 2015 17:58:28

Čekal jsem, co napíšeš na obhajobu a "
Jaka říkám, můžete mi věřit a nemusíte.
" mě nijak nezměnil názor, takže PROTI
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Meeblez - Rogue

Příspěvekod Bimmer » čtv 20. srp 2015 12:20:41

Čo ten tvoj mikrák? Povinnosťou každého raidera je mať funkčný mikrofón bez offtopic provokujúcich a rušivých šumov či iných pazvukov.

Odoslané z GT-I9300 pomocou Tapatalku
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Meeblez - Rogue [Neprijat]

Příspěvekod Toodyo » pát 21. srp 2015 15:36:14

Nemas mozek nemas koule a stridas chary jako ponozky
Roguna je prodana a s timhle nickem uz je nejakej War
S pozdravem Toodyo

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti