Shakica - assa rogun [TEST/POHOVOR/PŘIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Imogena
Příspěvky: 13
Registrován: pát 21. srp 2015 17:15:53
Class:: Rogue

Shakica - assa rogun [TEST/POHOVOR/PŘIJATÝ]

Příspěvekod Imogena » pát 21. srp 2015 18:11:51

Nick: Shakica
Class/ main spec: rogue, assa (pvp sub)
Věk: 17
ItemLvL: (Je dobré zmínit množství PvP itemů): Assa: 358ilvl (vici wristky), sub 364ilvl pvp
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Shakica
FPS: 140

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?: WoW hrám od Wotlku, približne 3 roky, začínala som s pvp, ale neskôr som prešla na pve. Svoje postavy som si (okrem locka) sama vyexpila, robila profky a pekne sa o nich starám :D.


Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy, . . .)
Pondelok 19:00 - 00:00
Utorok 19:00 - 00:00
Streda 19:00 - 00:00
Štvrtok 19:00 - 00:00
Piatok 19:00 - 00:00
Sobota 19:00 - 00:00
Nedeľa 19:00 - 00:00

Toto sú časy, kedy môžem určite. Samozrejme viem prísť aj skôr, alebo zostať dlhšie ak by bolo treba.

Definujte svůj PvE skill:
Mám absolvované všetky cata raidy a ovládam taktiky - na normal všetky, na HC niektoré. Viem rýchlo reagovať, rýchlo sa učím aviem robiť čo sa mi povie.

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
Na TS som od Wotlku, normálky zvládam inak BoT 1/6 HC, BWD 2/6 HC, TOTFW 0/2 HC

Máte s Cataclysmem nějaké zkušenosti? (na jakém serveru, raidy, classy)
Iba na TS, ako som písala vyššie.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )
Bohužiaľ nemám screen z raidu. Addony používam: OmniCC, Bartender4, DBM, Bagnon..
http://tinypic.com/view.php?pic=2v9tcf5 ... ddZBPbtmko

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Internet, skúsenosť.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
The game of thrones - nechodili raidy,
Knight of honor - nevenovali sa progresovaniu.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?:
Z world oznamu.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?:
Je to jedna zo známejších guild, nič zlé som o nej nepočula a chcela by som sa posunúť ďalej, nájsť schopnú groupu a dobrý kolektív :).

Koho znáte v <SFU> ?
Zatiaľ nikoho :).

Co nám můžete nabídnout?
Ochotu, lojalitu, schopnosť, učenlivosť a šikovnosť :D
Ako maina v guilde môžem hrávať aj niektorú z mojich iných postáv, poprípade doplniť iné Raid groupy.


Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Áno.

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
Agapetus: druid, resto 359ilvl / feral tank 360ilvl
Demonheart: warlock, destro 360ilvl
Wojciech: hunter, surv 359ilvl / bm pvp 361ilvl
Všetkým postavám sa snažím venovať rovnako, odchodiť si ID, daily q...

(nepovinné) Napište nám něco o Vás:
Podávam prihlášku aj s priateľom, tak nás dúfam prichýlite. Nebudete ľutovať ;)
Naposledy upravil(a) Imogena dne pon 24. srp 2015 23:29:35, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Pronet » pát 21. srp 2015 18:26:36

Co to trošku obohatit?
např
Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Otázka je jak dlouho, podle tvé odpovědi jsem se nedočetl toho co jsem chtěl.
Čím to asi bude? Prosím rozveď tuto otázku a další. Díky, a ještě .... Trošku barviček by neuškodilo, na to že jsi holka to je úplně brutálně odfláknuté. Koukni se třeba na jiné přihlášky. Říká ti něco "Štábní kultura"?
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Bimmer » pát 21. srp 2015 21:21:44

Ahoj, história a prax nám dáva isté pochybnosti, čo sa párov v gilde týka. Preto ti položím otázku smerujúcu na túto problematiku. Čo by sa stalo, ak by si ty bola prijatá a tvoj partner by príjimacím konaním neprešiel. Bol by v tom problém?

A ešte by ma zaujímalo, či používaš nejaký addon na monitorovanie cd, procov atď. Hovorí ti niečo power auras?
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Laang
Příspěvky: 23
Registrován: stř 06. kvě 2015 20:43:35
Class:: Rogue

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Laang » ned 23. srp 2015 16:21:23

Čekám na více vyjádření hráčům pak se vyjádřím já ( Ale po domluvě s Vojelem nám moc Roguny netřeba ) Ale nic to neznamená ... ;)
Po pravdě by se nám spíše hodil jeden z tvých altů konkrétne Warlock ...
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Joul » pon 24. srp 2015 6:52:20

ve čtvrtek doraž v 18:00 na test raid napiš na nick Soulreavers... ID si nech na BOT a BWD
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Imogena
Příspěvky: 13
Registrován: pát 21. srp 2015 17:15:53
Class:: Rogue

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Imogena » pon 24. srp 2015 23:27:38

Laang píše:Čekám na více vyjádření hráčům pak se vyjádřím já ( Ale po domluvě s Vojelem nám moc Roguny netřeba ) Ale nic to neznamená ... ;)
Po pravdě by se nám spíše hodil jeden z tvých altů konkrétne Warlock ...


S tym som ratala, preto som ich vypisala :)
Imogena
Příspěvky: 13
Registrován: pát 21. srp 2015 17:15:53
Class:: Rogue

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Imogena » pon 24. srp 2015 23:31:58

Pronet píše:Co to trošku obohatit?
např
Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Otázka je jak dlouho, podle tvé odpovědi jsem se nedočetl toho co jsem chtěl.
Čím to asi bude? Prosím rozveď tuto otázku a další. Díky, a ještě .... Trošku barviček by neuškodilo, na to že jsi holka to je úplně brutálně odfláknuté. Koukni se třeba na jiné přihlášky. Říká ti něco "Štábní kultura"?


Ako klikam, tak klikam, farby mi zmenit nejdu, tak aspon otazky su bold.
Imogena
Příspěvky: 13
Registrován: pát 21. srp 2015 17:15:53
Class:: Rogue

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Imogena » pon 24. srp 2015 23:32:59

Joul píše:ve čtvrtek doraž v 18:00 na test raid napiš na nick Soulreavers... ID si nech na BOT a BWD


Ok, dakujem pekne :)
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Vojel » úte 25. srp 2015 9:24:41

Pokusím si udělat ve čtvrtek volno v práci, abych si tě mohl zkontrolovat na Test raidu :3
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Pronet » čtv 27. srp 2015 20:17:57

Připrav si Warlocka do role, se kterým se mi ve středu blískneš někde na dummy. Pokud tu budeš v neděli tak se zastav odpoledne na TS někdy od 14h tu možno budu. A můžeme se pobavit o věcech, které by tě zajímali.

Na webu najdeš spoustu návodů jak to hrát.

Připrav si Reforge, Sockety, Enchanty atd...

EDit: v tu středu tu budu kolem 20:30 snad. Určitě ve středu budu online, nevím jen v kolik
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Jelasha » úte 01. zář 2015 18:46:45

Napis si o invite na ve ctvrtek mezi 17:45-18:00 na nick Ziarovka nebo Jelasha. Ocekavame te za tveho locka :).
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Rezzy
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: pát 15. kvě 2015 23:21:04
Class:: Shaman
Bydliště: Toušice okres Kolín

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Rezzy » pát 04. zář 2015 12:55:04

trochu by to chtělo zapojit aktivitu:) a vyjádřit se k test raidu :) co se ti na raidu líbilo, co se ti nelíbilo popř. co by jsi změnila. Ohodnoť svůj výkon.
Obrázek
Imogena
Příspěvky: 13
Registrován: pát 21. srp 2015 17:15:53
Class:: Rogue

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Imogena » pát 04. zář 2015 13:44:57

Zdravim, vcera som sa k tomu nedostala tak pisem az dnes. :) Raid sa mi tak ako predchadzajuce pacil, aj atmosfera a aj to, ze ste schopni :D . Na svoj vykon by som povedala, ze bol urcite aspon o nieco lepsi ako s rogunou, avsak mam co zlepsovat, trenovat a ucit sa :). Pacilo sa mi s vami - aj leadrovanie, aj celkovo kolektiv. Naucili ste ma kopu veci, ci uz priamo alebo nepriamo :) . Este ocenujem, ze aj ked ste progressovo ovela dalej ako ine guildy, tak nemate na raidoch taku vaznu atmosferu a nehulakate :D Aj ked to mozno este len pride :lol: Kazdopadne ste ma milo prekvapili svojim pristupom k hracom a k raidovaniu a dufam, ze este budem mat moznost si s vami nejaky ten raid zajst ;)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Pronet » pát 04. zář 2015 14:40:17

Proč jsi plošnila na Magmavoj?????? :O

každopádně další test raid...

Ale otázku mi zodpověz
Imogena
Příspěvky: 13
Registrován: pát 21. srp 2015 17:15:53
Class:: Rogue

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Imogena » pát 04. zář 2015 15:16:31

Pronet píše:Proč jsi plošnila na Magmavoj?????? :O

každopádně další test raid...

Ale otázku mi zodpověz


Cooo to musi byt nejaky omyl, este som sa s priatelom bavila, ze hunteri na to budu stacit, a ze pojdem do bossa :shock: Maximalne ked bol pillar vedla mna som tam len Shadowfury dala a utiekla :roll:
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Pronet » pát 04. zář 2015 15:57:52

Výstřižek.PNG
Výstřižek.PNG (1.39 KiB) Zobrazeno 4033 x

To první číslo je kolik jsi dala dmg. takže ti nevím...
Imogena
Příspěvky: 13
Registrován: pát 21. srp 2015 17:15:53
Class:: Rogue

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Imogena » pát 04. zář 2015 17:05:15

Pronet píše:
Výstřižek.PNG

To první číslo je kolik jsi dala dmg. takže ti nevím...


Ja si to nepamatam, tak som asi musela spravit chybu. :(
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Pronet » ned 06. zář 2015 12:45:00

Na pohovor tě ještě nepustím. Takže ve čtvrtek další test raid. Popřemýšlej nad taktikou, která je na Normal Magmawa. Schválně jestli ti to dojde, proč se na to ptám a můžeš reagovat. Případné informace ti zodpovím ve večerních hodinách na TS v týdnu.
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod ziarovka » ned 06. zář 2015 15:58:31

Ahoj. ak si možno nepametaš ale ak aj Ano bol som jeden z dvojice čo mali ten den na starost sekundarny raid(pre teba test raid)


Imogena píše:
este som sa s priatelom bavila, ze hunteri na to budu stacit, a ze pojdem do bossa


TU k veci.
pre dalši krát mne je jedno či je to tvoj priatel alebo nie. Ak si nepametaš ja som na magmavovi vravel že všetky RANGE DPS pojdu do adiek ked sa spawnu. myslim si že je celkom doležite dbat na ludi čo rozhoduju o tychto veciach.

Ja som chcel vijadril len k tomuto. ostatok ponechám na Pronetovi. Ak nerobia ludia to čo maju robit nedopadá to dobre.
Obrázek
Imogena
Příspěvky: 13
Registrován: pát 21. srp 2015 17:15:53
Class:: Rogue

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Imogena » ned 06. zář 2015 16:17:44

ziarovka píše:Ahoj. ak si možno nepametaš ale ak aj Ano bol som jeden z dvojice čo mali ten den na starost sekundarny raid(pre teba test raid)


Imogena píše:
este som sa s priatelom bavila, ze hunteri na to budu stacit, a ze pojdem do bossa


TU k veci.
pre dalši krát mne je jedno či je to tvoj priatel alebo nie. Ak si nepametaš ja som na magmavovi vravel že všetky RANGE DPS pojdu do adiek ked sa spawnu. myslim si že je celkom doležite dbat na ludi čo rozhoduju o tychto veciach.

Ja som chcel vijadril len k tomuto. ostatok ponechám na Pronetovi. Ak nerobia ludia to čo maju robit nedopadá to dobre.


Ved praveze ja som vas pochopila tak, ze do addiek pojdu iba hunteri. Ja som sa o tom s priatelom bavila pretoze sme boli zvyknuti s tym pomahat na inych raidoch, tak to bolo take nove pre nas. Bolo ti asi zle rozumiet, preto sme to este s priatelom riesili. A kedze sme obaja rozumeli to iste tak sme sa na to nespytali. Nasa chyba, prepacte.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Pronet » ned 06. zář 2015 17:27:16

Nic se nedeje. Kazdopadne se nemas omlouvat za to ze jsi sla addky ale mela by jsi rict sla jsem addky abych vam pomohla. A takhle to vypada ze znalost taktik 0
Imogena
Příspěvky: 13
Registrován: pát 21. srp 2015 17:15:53
Class:: Rogue

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Imogena » ned 06. zář 2015 20:56:59

Pronet píše:Nic se nedeje. Kazdopadne se nemas omlouvat za to ze jsi sla addky ale mela by jsi rict sla jsem addky abych vam pomohla. A takhle to vypada ze znalost taktik 0


Tak ma teda mrzi, ze kvoli mne doslo k nedorozumeniu, budem pozorne pocuvat :) .
Imogena
Příspěvky: 13
Registrován: pát 21. srp 2015 17:15:53
Class:: Rogue

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Imogena » čtv 10. zář 2015 20:11:59

Tak raid sa mi znova pacil, par veci som vsak dopampeliskovala :D Obcas som si zle odpalila cd, co mi ubralo na dps, kvoli niektorym ninja pullom mi nevysli potky, flasku som si dala az na 3. bossovi a tak :D . Myslim, ze taktikovo som az tak nefailovala, jedine co som umrela bolo na Atramedovi, dobehli ma ohniky a na Valione ma zabili ludia s engulfing magic, boli z oboch stran tak som nemala kam utiect a bohuzial to bolo akurat vtedy ako som si odaplila cd, takze tam mi to celkom znizilo dps :) . Inak som sa snazila, nejake drobnosti mi este usli, ale na tom popracujem a nabuduce si dam pozor. Nejake ine vaznejsie chyby som si nevsimla, ale ak nieco bolo tak mi dajte vediet :) Ako som uz pisala minule, dobra grupa, dobra nalada a dobre leadrovanie. Prajem pekny den :D
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Pronet » ned 13. zář 2015 10:49:28

Ahoj. Po dlouhem badani a dloubani bych chtel, aby jsi mi ukazala jak stojis o nasi guildu a ja se potom rozhodnu, jestli te posunu na pohovor nebo ne. Na otazky jak to mam udelat, reagovat nebudu je to jen a jen na tobe. Ukaz mi jak o nas stojis a ja se rozhodnu. Krasny zbytek nedele.
Imogena
Příspěvky: 13
Registrován: pát 21. srp 2015 17:15:53
Class:: Rogue

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Imogena » ned 13. zář 2015 16:17:58

Pronet píše:Ahoj. Po dlouhem badani a dloubani bych chtel, aby jsi mi ukazala jak stojis o nasi guildu a ja se potom rozhodnu, jestli te posunu na pohovor nebo ne. Na otazky jak to mam udelat, reagovat nebudu je to jen a jen na tobe. Ukaz mi jak o nas stojis a ja se rozhodnu. Krasny zbytek nedele.


To, ze zaujem mam som ukazala uz podanim prihlasky, dalej tym, ze som 3 tyzdne chodila na test raidy, na cas a pripravena, zlepsovala som sa atd. Pripravovala som sa na raidy na dummy, citala som si clanky na nete, pozerala som videa. Myslim, ze so mnou nikdy neboli nejake problemy, taktiky som vedela, nemuseli ste na mna cakat atd. Teraz je to uz len na vas ci ma chcete. ;)
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Joul » ned 13. zář 2015 16:31:49

Stále se mě moc nelíbí to, když nevezmete oba tak nepůjde ani jeden, ale to je hold úskalí společných přihlášek, (nemám to prostě rád) ale pokud jsou oba schopni netahat sekundár dolu (což se samozřejmě ukáže ještě v případném triál období, protože během něj se bude progresovat valiona) tak bych šanci dal...

problém je že páry moc nezapdají nemají potřebu se bavit skýmkoliv jiným a tudíž prostě nezapdanou do kelktivu, ale třeba překvapíte...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Imogena
Příspěvky: 13
Registrován: pát 21. srp 2015 17:15:53
Class:: Rogue

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Imogena » ned 13. zář 2015 16:43:53

Joul píše:Stále se mě moc nelíbí to, když nevezmete oba tak nepůjde ani jeden, ale to je hold úskalí společných přihlášek, (nemám to prostě rád) ale pokud jsou oba schopni netahat sekundár dolu (což se samozřejmě ukáže ještě v případném triál období, protože během něj se bude progresovat valiona) tak bych šanci dal...

problém je že páry moc nezapdají nemají potřebu se bavit skýmkoliv jiným a tudíž prostě nezapdanou do kelktivu, ale třeba překvapíte...


Tak hravame spolu, aj si navzajom pomahame a tak :) . Ja sa osobne osmelim, ked s vami budem castejsie :D zatial poriadne nikoho nepoznam a nechapem niektorym inside vtipom, ale ja sa to do toho dostanem :D
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Shakica - assa rogun

Příspěvekod Pronet » ned 13. zář 2015 16:45:51

Hezky si to sepsala a musím ti oponovat
Ninja pull
Faily v rotaci dokola a dokola - viděl jsem to jak v raidě, co jsem byl teď ve čtvrtek, tak na WoL.
Podle mě jsi ty hodiny na Dummy nestrávila, protože jinak by to vypadalo úplně jinak.
Že jsi s námi šla 3 test raidy má svoje opodstatnění jeden byl za rogunu, to jsme se tě zeptali, jestli jsi schopná switchnout na Warlocka. To že jsi switchla je pro tebe + ale taky jediný důkaz, že o nás stojíš, ale to je myslím celkem málo. Další 2 raidy za Locka? 1. byl z mého pohledu celkem průser a ten druhý na kterém jsem byl i já, nebyl žádná hitparáda, na to kolik jsme s tebou strávil hodin a plus sama píšeš, že jsi si něco četla, tomu nevěřím a nebo neumíš, to co jsi se naučila převést do praxe.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Shakica - assa rogun [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » pon 14. zář 2015 15:10:32

15.09.2015 20:00 - Pohovor
společně s tvou polovičkou bude.
Posunuto o půl hodiny aby jste to stihli :)) ale čekám tu Sms jestli to stihnete nebo nestihnete
Imogena
Příspěvky: 13
Registrován: pát 21. srp 2015 17:15:53
Class:: Rogue

Re: Shakica - assa rogun [TEST/-/-]

Příspěvekod Imogena » pon 14. zář 2015 15:29:25

Pronet píše:15.09.2015 20:00 - Pohovor
společně s tvou polovičkou bude.
Posunuto o půl hodiny aby jste to stihli :)) ale čekám tu Sms jestli to stihnete nebo nestihnete


Dohodnute, dakujeme :)

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti