Pida - Destro Warlock [TEST/POHOVOR/PRIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Pida - Destro Warlock [TEST/POHOVOR/PRIJAT]

Příspěvekod Pida » úte 01. zář 2015 22:32:01

Nick postavy: Pida

Class/main spec: warlock / destro

Věk: 33 let

ItemLvL: (min 350ILvL) 358

Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... is&cn=Pida

Jak dlouho vlastníte tento char: Na Twinu hraji asi rok, všechny chary jsem vždy sám vyexpil.

FPS: 60+

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Wow hraji cca 10 let. Hrál jsem vždy jen na free serverech a vždy PvE. Začínal jsem na serveru Majkee, tam to byla tuším Vanilla, poté šel Majkee dokopru, přešel jsem tedy na Mystiq. Zde jsem strávil své nejlepší léta v guildě Old Heroes. Zprvu jsem byl obyčejný member, poté veterán, oficír a poslední dva roky guildy i GuM. Později v pozici oficíra jsem spravoval DKP body, lídroval raidy, staral se fórum a raidplanner a řídil nábor nových členů. Progresovali jsme zde KZ, ZA, ML, GL, SSC, TK, Mount hyjal, BT, SWP. Poté byl Mystiq převeden na wotlk, progressovali jsme Naxx, Ulduar, EoE, OS, poté nám pár sil ubylo, ToC jsme odprogresovali ve 23 lidech a při ICC už jsme byli nuceni se spojit s guildou jinou, aby byli raidy jakž takž zachovány. Vždy jsme bojovali o prvenství ve First killech apod. zkrátka zlaté časy. V té době krachoval i Mystiq, malá populace a tak se spojil server s Gamenodem a vznikl Soulwell. Na Soulwellu už to byla tragédie, znovu jsme se přemístili pod novou guildu raidovalo se ICC, RS, ale kvalita už nebyla tak elitní jak jsem byl zvyklý. Začalo se smrákat i nad Soulwellem a tak jsem začal uvažovat o změně na Twinstar. Škoda, že jsem na Twin nešel již dříve rovnou z Mystiqu. Po nepovedeném převodu postav na Twin mi nezbylo než svého warlocka založit od píky. Všechny achievy, tituly, mounty zahodit a začit budovat novou postavičku. Z prvu jsem byl nick Pidda, to mě zde možná někteří znají z HC apod., ale teď, asi po roce díky Cezete (bývaláý mystiq GM) se mi podařilo získat můj celoživotní nick Pida od nepoužívaného hráče na hordě a tak jsem se přejmenoval. Zde na Twinu jsem byl v guilde Kladorei (bývalí hráči z Mystiqu), která ovšem přestala raidovat, poté co se rozpadla jsem přešel do guildy Fallen Ancients, ti už ale taky nějaký ten pátek neraidují a tak jsem začal z dlouhé chvíle expit moje alty. No a jelikož mi stále více chybí raidování, vysledoval jsem na worldu, že nabíráte nové posily pro sekundární raidování. Nejsem žádnej mistr světa amoleta, už jsem za ty léta vyšel ze cviku, a tak mi sekundární raid bude na rozjezd bohatě stačit, hlavně budu rád, že zas někam patřím a že mohu pomoci ostatním spoluhráčům a být k užitku. Guildu neměním, pouze v krajních případech kdy není jiná volba.

Váš raid time: čtvrtek (od… do...) - sekundární raid
Raid timu se mohu vždy přizpůsobit, progressování mě vždy bavilo, smrti se nebojím a dobíhat také umím.
Můj Time je tedy od 17 do xx dle potřeby. TeamSpeak i sluchátka s mikrofoném mám, systém EPGP jsme také používali, takže znám.


Vaše DPS na:
Dummy: cca 14500
Chimareon 10N: cca 17000-18000

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
BoT - (4/4) - HC (1/5)
BWD - (6/6) - HC (0/6)
TotFW - (2/2) - HC (0/2)
S Fallen Ancients se už moc neraidovalo a tak jsem tohle odchodil s převážně jinými guildami.
Raidy byly pouze 10man, ale FPS 25man jsem vzal z Argalotha.


Screen vašeho UI:
http://tinypic.com/view.php?pic=1zg3x8i ... eYM0D8cTcs
Z těch hlavnějších addonů používám Omen, Recount, AtlasLoot, DBM, ForteXorcist a u priesta mám Healbot.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
Twinstar, wowhead, Tauri-veins, curse, wowiki

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Kaldorei – přestalo se raidovat, rozpad guildy
Fallen Ancients (stávající) – přestalo se raidovat, odešli klíčový hráči


Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Nábor na world chatu.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Patříte mezi elity Aliance, máte silný kolektiv, pořádáte srazy, všiml jsem si že píšete na webu že jste idealní pro odchod do důchodu u wow kariéry :lol: (poslední destinace) a progressovaní je vaše hlavní motto.

Koho znáte v <SFU> ?
No s pár hochy jsem se setkal v HC dungech nebo složených world raidech a vždy podávali skvělý výkon. Z FA si pamatuji Žiarovku, který občas lídroval raidy a Crafty mě tuším zná z mystiqu.

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?
Těžko říct co mě odlišuje, předpokládám, že všichni zde jste nekonfliktní, teamový hráči se zápalem do hry, na TS jistě komunikativní, kdy pro odlehčení prohodíte i nějaký vtípek, no podobný jsem i já. Snad jediná odlišnost je ta, že je mi již 33 let, podle toho uvažuji, na wordu nešířím kdejaký hoax, zkrátka pokud jsem online, snažím se užít si hry.

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)
Quidohrdina – warrior / arms – ilvl343 - občas nějaké HC zajdu
Pureangel – priest / holy – ilvl332 - teď nabírám eqip v rdfHC


Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Jak jsem již psal, je mi 33 let, bydlím celý život v Brně, jsem ženatý, vystudovaný VUT FEKT v Brně, nyní mám 10 měsíčního synka, pracuji jako zkušební inženýr ve vysokonapěťové laboratoři, po večerech občas hraji wow, strádám skrze raidování a tak alespoň zajdu nějaké to HC, udělám daily, vložím něco vycraftěného do aukce, apod. S mojí rodilou guildou jsem jezdíval na srazy a nyní pokud by to dobře vycházelo, mohl bych se objevit i na vašich srazech. Mám rád dobré jídlo, pivo, víno, dobré lidi. S manželkou a synkem nyní přes léto děláme výlety do blízkého okolí a užíváme si pěkných dnů.
Naposledy upravil(a) Pida dne stř 02. zář 2015 11:42:18, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Pepíkus » stř 02. zář 2015 0:36:31

Jedna z top přihlášek. Warlock. Zkušenosti s organizací a s nespolehlivostí lidí. PRO test
Akorát mě zarazila velikost rozlišení UI. Připomíná mi to ještě CRT monitory. Pravý veterán :D
Sekundár se chodí každý čtvrtek v 18:00 (17:50) BWD/BOT, TotFW spíše ne.
Doporučuji si připravit 25hc taktiky konkrétně na Magmaw, Atramedes, Chimaeron, Halfus, ostatní normal.
Moje vyjádření neber jako konečné, na test raid tuhle ID asi už nebude místo, pokud se to nedomluví jinak.

Kdo podle tebe by měl dostávat Dark Intent?
Co ostatní spec talenty? Byl by si ochotnej switchovat podle toho na kterém bossovi potočíš aniž by tě to nějak omezovalo?
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Gashi » stř 02. zář 2015 1:20:43

Konečne človek s mojím rozlíšením! ZA
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Quajmei » stř 02. zář 2015 6:05:26

Uch mozno sa dockam intentu aj ja konecne
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Pida » stř 02. zář 2015 7:21:58

Ahoj, díky za uvítání, co se týče CRT monitoru, opravdu už mám "novější" je to LCD ale poměr je stále 4:3.
Ohledně raidovacího času nemám problém a co se pujde za dung, to se půjde. Mám rád každou akci.
Taktiky nastuduji, pokoukám videa, ať nejsem uplný ořezávátko a snad neudělám nějakou hrubou chybu.
Pokud nevyjde flek v tomto ID nevadí o to líp se alesdpoň připravím do dalšího.
Co se týče tvých otázek Pepíkusi Dark Intent davám převážně na heal (Resto druid, Holy priest, Resto shaman, ..)
a pokud heal odmítne nebo je důležitější dmg hodím ho na Shadow priesta, Balančáka, Fire mága, Ele shamana, apod.
Ke switchování na druhý talent není problém, mám Demo v offspecu, ale mám ho čerstvě cca měsíc takže ještě nejsem tak zkušený.
Ale jak říkám není problém. 8-)
Uživatelský avatar
rokkazz
Příspěvky: 319
Registrován: sob 12. dub 2014 19:01:46
Class:: Shaman

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod rokkazz » stř 02. zář 2015 8:42:51

Tá žltá sa strašne aspoň mne číta nechceš to zmeniť?

Odoslané z D2303 pomocou Tapatalku
Obrázek

Spoiler:

keď sedím doma, Rokkazzko má malé R-ko, no keď vyjdem von, vedia, že Maroško má veľké M-ko, obrana pred svetom, snáď to chápeš, Ferko
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod ziarovka » stř 02. zář 2015 8:53:00

Cau
ohladom toho test raidu ak budeš mať čas určite sa prid pozrieť či nieje miesto
TS : ts.sixfeetunder.cz
kontakt : ingame : ziarovka/jelasha
ts : ziarovka/jelasha

btw. rad ta uvidim na ludi z FA mam dobre vzpomienky :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Pida » stř 02. zář 2015 11:00:51

OK, změna barvy textu je to nejmenší, zkusím to hodit celé do warlockovské fialové, tak snad to nebude vypadat blbě.
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Vision13 » stř 02. zář 2015 11:22:01

Dobra přihláška i když to vypadá jako životopis :) Barva se mi naopak četla moc dobře, ale to protože mam v práci velkej monitor ;)
Už jen pro ten věk a léta hraní jsem PRO Konečně zas nějakej mladej kluk :D

Doufám, že se dostaneš na Test Raid a ukážeš, že za to stojíš 8-)
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Sarger » stř 02. zář 2015 11:43:30

Hral si na MystiQ-u .... org / cz ? prípadne na org si šiel od začiatku hrania, alebo až po rozdelení ?

Mne sa zatiaľ páčiš, ak máš voľné ID na BoT, BwD, ToTFW, rád by som ťa uvidel vo štvrtok. Miesto podľa mňa bude, keďže ľudia majú ID-čky z primáru plus dovolenky...

Buď tu pred 18-tou (aspon 10-15 minut) a napíš niekomu z guildy, je v podstate jedno komu, oni ťa už navedú ;)

PS1: pomeríme si čísielka, máš za úlohu ma pretočiť :D :D :D
PS2: to nebude zas tak ťažké :D :D :P
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Pronet » stř 02. zář 2015 13:19:08

Zluta se cte dobre na webu, ale na tapatalk silene. Musel.jsem.si na to zapnout normalni web.

Mas u me minus za to ze jsi nekontaktoval prislusny organ

Takze darkintent prvni healer a potom dmgeri? Dal by jsi ho i treba enha shamanoj a proc?

Proc mas takove talenty a takove glyphy?

Prihlaska velice pekna. PRO test raid.
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Vojel » stř 02. zář 2015 13:20:38

Oo Zase šmatlák z Kaldorei..? Oo , určitě znáš Sarfiuse, btw. nick na MystiQu... Poznáš Guildy od hordy.? (Made in Hell,Cryogenic,Genesis atd.? ) Jinak Warlock se hodí, jen se bojím aby nám za chvíli neudělali z guildy domoc důchodců :D :D :D
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Crafty » stř 02. zář 2015 13:47:33

Uz je nove upraveny vzor, tak prosim dopis odpovedi:

Trapi Vas Revma, Artroza nebo problemy se srdcem?

Jak dlouho již máte Váš kardio stimulator?

Kolik Máte vnoučat?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Pida » stř 02. zář 2015 16:47:01

Hral jsem na mystiq.org na .cz vubec, protoze to myslim byvalo hodne zabugovany apod, zkratka hned jsem hral na
tom spravnym. :D

Dark intent davam prednostne healerum jakozto opore raidu, nebo pri progressu, kdy se kazdy heal hodi. Pokud je
ale priorita mit co nejvyssi dps pri fightu, napr. kvuli hrozicimu enrage na bossovi obdaruji hastem navic dmgera.

Enha shaman by me ani nenapadl, protoze jsou classy, ktere burst haste vyuziji urcite lépe, viz výše.

Talenty vychazeji ze zakladniho modelu pro PvE destro locka, popravde ani to jinam nejde nacpat, protoze
Aftermath, Improved searing pain v raidu nevyuzijes mozna Backlash kdyz by ti boss hodne rusil cast. Zbytek
talentu mimo hlavni strom je na podporu peta, aby neco nademigoval, vydrzel s manou a trochu te pri boji podrzel.

U Glyphu je to podobne priorita je vytezit max. dps proto Imolate glyph ktery je na targetu stále nahozen,
častejší užití Conlflagrate také zvedne dps a glyph na Impa aby mel zvedlý dmg ze fireboltu.

Major glyphy už nejsou tak důležité, pouze Soul link aby imp dmgoval více, poté by možná mohl být místo Fearu
glyph na Life tap, ale zase kolikrát lock nějak vehemnentně tapuje. No a třetí glyph na bonus HP při oživení mi
příjde lepší jak třeba glyph of healstone který jen healne navic pri použití.

U minor glyphu asi vymenim Kilroga za Drain mana, preci jen bude aspon trosku vyuziti. Zbytek na dychani pod
vodou a healovani peta, jsou uz takovy ptakovinky. :D

Za to obejiti organu se omlouvam, ale Crafty mě včera ponoukal at uz prihlasku podam a neoddaluju to. :D

No a z Kalddoreicu moc lidi neznám, přeci jen to byla na Mystiqu konkurencni gulida, tak se na ne hazela jen
špína. :D

A Revma, artrozu a spatny srdce zatim nemam, stimulator ti mpadem nepotrebuju a vnoucata zaplat panbu jeste nemam. :D

Snad jsem na zadnou otazku nezapomel.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Pronet » stř 02. zář 2015 18:19:44

Dobre tak pokud vychazis z nejake nevim ceho talent tree pro pve warlocka tak mi posli link. Zajimalo by me. Kde nekdo pouziva takovehle glyphy a hlavne ty talenty teda... jo myslis si ze socketuje spravne a to same plati o enchantech a reforgich?
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Pida » stř 02. zář 2015 20:19:13

No netvrdím, že mám vše správně, jak říká klasik "mýlit se je lidské".
Pokud někde shledáváš zásadní chyby, rád se ponaučím a uvedu vše do správných kolejí.
Talent tree jsem si ověřil u různých warlocků přes armory (ani tebe jsem nevynechal) :D ,
ale taktéž je na shlédnutí talent tree na tauri-veins.
http://tauri-veins.tk/destruction-warlo ... nts-glyphs
Odlišnost je v jednom bodíku u healování impa z mé udělené dmg, protože si myslím, že se healuje dost i z 50%.
Pokud se jedná o tvé talenty, mám je až na tento bod stejné. To stejné platí i enchantech,
kde se lišíš v enchantu na bracery (+intell), což mi uniklo, uznávám.
O gemování tvrdím, že pokud nemáš bonus intellu z itemu víc jak +20 nebo jiný stat +30,
nemá smysl držet gemování a vsaď +40intell gem. Koukám že gemuješ +40hit, což je trochu nezvyklé, ale netvrdím,
že je to zlé. Vše je o gearu, pokud ti chybí hit nebo jiný stat musí se to někde nabrat.
Co se týka reforge, mám vzato za to, že priorita je intel, hit, haste, takže crit a mastery
reforguji do hitu a haste. S vyšším eqipem pak předběhne masterka crit, ale pořád jsou to minoritní staty.
A jak teď koukám jsem pod hitcapem o 50 bodíků, což se asi stalo výměnou nejakého itemu v gearu.
No hned to napravím jak vlezu do hry, asi vymením na botech 50 haste za 50 hit, at je vše OK.
Díky za upomínku.
Vše jsou ale jen teoretické vědomosti, každý server trošku jinak (ne)funguje a tak je dobrá rada nad zlato
od zkušených hráčů co raidují v 25HC dungách a ví kde co a jak.

Díky za prověrku.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Pronet » stř 02. zář 2015 20:20:20

Pokud můžeš pojd na TS nebo ingame, jsem na Pronet wisp nebo poke na ts. pokud máš čas a můžeme se pobavit
Uživatelský avatar
Peterk
Příspěvky: 103
Registrován: stř 13. kvě 2015 18:04:03
Class:: Shaman

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Peterk » stř 02. zář 2015 20:28:38

Konečně rozumná přihláška jsem pro TEST RAID a věk +
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Crafty » čtv 03. zář 2015 12:09:03

Pokud si to stihnes jeste precist :) tak prijd DNES v 18:00 na TEST RAID ( TEAMSPEAK: ts.sixfeetunder.cz)
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Pronet » čtv 03. zář 2015 15:09:54

Crafty píše:Pokud si to stihnes jeste precist :) tak prijd DNES v 18:00 na TEST RAID ( TEAMSPEAK: ts.sixfeetunder.cz)


Ví o tom :) Informoval jsem ho :))

Jinak pokud cheš něco probrat jsem na našem ts takže stačí POKE a já ti otázky zodpovím
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Pida » pát 04. zář 2015 8:58:26

Tak aby jsme si ten včerejší testraid shrnuli. Z vaší strany byl parádní, všechno šlapalo, faily se nedělali,
všechno odsejpalo jak má, byla pohodová atmosféra, plná srandy. Jde vidět, že jste šikovní, kvalitně připravení a
ukáznění parťáci.Jediné menší zdržení bylo na Maloriakovi, ale třetí pull dopadl výborně. Nějaké to zdžení, že
někoho pet natahl bosse...no to se prostě stane i v lepších rodinách. ;)
V BoTu u Valiony se mi dokonce poštěstilo a darovali jste mi Valiona's medailon. :)
Lídrování Jalashy a Žiarovky bylo dle mého také v pořádku.

A teď k jednotlivým bossům a mým chybám.

BWD
Magmaw - 24600dps - hned první fight a ja si stoupl tak blbě, že mi hned na začátku nešlo útočit, chvili jsem
zuřivě mačkal a poté mi cvaklo a trochu jsem poodbehl do boku a už mi šlo castit.
Magmatron a spol - 16800dps - zde si mi fight líbil, vše šlapalo jak mělo, až na to moje dps.
Maloriak - 19140dps - krásný fight, dokonce i mě se povedl.
Atramedes HC - 13100dps - na HC to teda byl pěknej fofr, před bossem mi došla 1hod flaška a nevšiml sem si. :(
Ale jinak pekné, překvapilo mě, že jsem nic nezkazil a všude stihl zavčas utéct.
Chimaeron HC - 14400dps - pohodový fight i na HC, v poslední fázi mě nedohealovali a hned jsem umřel. Doomguarda
jsem si šetřil na ni ale nepřišlo na něj. :(
Nefarian - 16300dps - žádný zmatek, akorat mi přišlo, že mi nebojuje doomguard.


BOT
Halfus HC- 33600dps - Ze začátku pěkné dps, ale poté jsem přestal plošnit a jel už direct dmg což byla chyba,
bylo tam ještě dost bossů a tím jsem ztratil hodně. :(
Valiona - 14300dps - v celém fightu jsem se pořad po kouskách posouval, tím pádem ztráta dps, musím si příště
lépe najít místo.
Council - 13000dps - pěkný fight, ale jednou mi utekl boss z range, pak jsem chytl dotku a musel odbehnout pryč,
no škoda, můj smolík a to moje dps katastrofa. :(
Chogall - 15500dps - zajímavá taktika ale fungovala paradně, ze začatku jsem byl trochu nesvůj z toho, že se
bojuje jen pod bossem, pořád jsem měl nutkaní občas trochu poodbehnout, ale krásně jsme ho složili.

Díky za pekný raid, vidím že mám co zlepšovat, ale kolektiv byl baječný, bossové padali jak hrušky po dešti, no
nádhera. Pronete ještě si chci s tebou promluvit, protože mě nějak zlobil Doomguard, některý fight se mi úplně
nezdál, takže pokecáme na ts.

Díky všem!

Jednotlivé linky na databazi:
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1

https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Jelasha » pát 04. zář 2015 10:52:28

Dekuji za kladnou reakci :).

Ja jsem s tebou byla pomerne spokojena, nezaznamenala sem nejake faily (jen vim, ze nejaci lockove Maloriakovi behali okolo moji postavy jako splaseni pokazde na modrou fazu... bohuzel jsem nestihla zaregistrovat nicky).
No jeste bych dala jeden test jistota je jistota ;), ale kazdopadne prozatim mi pripada, ze bys mohl byt pro guildu prinosem.
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Pida » pát 04. zář 2015 11:15:38

Na Maloriakovi pouzivam teleport, takze ja tam splasene nepobihal, vzdy jsem se portl a stal na miste, v dostatecne vzdalenosti od spoluhracu. :lol:
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Pronet » pát 04. zář 2015 13:16:46

CHtěl jsem jít sekundár že si na vás osobně dohlédnu. Nevyšlo mi to. Nevadí, ale do příštího, pokud mi do toho něco nevleze tak si na vás posvítím i na kolegini co má přihlášku. Ale určitě ti dám ještě jeden test raid. Snad se nebudeš zlobit, na ts tu budu už od tohodle času co jsem psal tento koment jen mě tam POKE-ni
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Pronet » pát 04. zář 2015 14:33:44

Informace, které jsem si dohledal z Word of Logs
Magmav
- použití Rain of Fire? Proč?
- podle WoL jsi použil 2x chaos b. Proč?

Maloriak - Helfire? Proč?

Valiona - Tak tady jsi měl hodně malý dps

COncil - zase low dps

Cho'gall - podle WoL 3x chaos b.

Celkem: Strašně malé dps na všech bosích, musíme si promluvit
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Pida » sob 05. zář 2015 8:56:12

Ahoj Pronete, postni mi link na ten WoL, popřípadě mi pak řekni jak se s tím pak pracuje.
To se hodí. :)

Magmaw - použil jsem rain of fire na ty slimáky, u 10man jsem zvyklý, že pomáhám s plošněním.
A pokud jsem použil jen 2x chaosbolt, to by vysvětlovalo, proč sem byl tak nízko,
asi mě v tom foforu vypadl z rotace, jáj to je amatérismus, omlouvám se.
Maloriak - Helfire jsem použil v zelené fázi, protože mobky byli pozici kousek ode mě.
Takže jsem na ně foukl Shadowflame a začal Helfirovat. Takhle jsem to použil asi u obou Zelených fazí,
protože jsem stál skoro vycentrovaně kousek před vchodem do místnosti, mobky se tedy stahovali k sobě kousek ode mě.
U Valiony - tam se mi fáze u Teraliona vůbec nepovedla, pořád sem se šoupal o kousek a tím ztrácel dps, to jsem dosral.
Council - viz výše v příspěvku - boss mi utekl z range, pak jsem chytl tu dotku jak musíš utéct z raidu ven.
Chogall - stejná chyba jak u Magmawa, zkrátka jsem zapomínal prdat tam Chaos, musím si to víc hlídat, aby se to neopakovalo.
Na pokec se zkusím navečer nebo v průběhu dne dostat do hry nebo na TS. Mám na tebe pár otázek, kde dělám chyby právě.
OK díky
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Pronet » sob 05. zář 2015 10:21:43

Pida píše:Ahoj Pronete, postni mi link na ten WoL, popřípadě mi pak řekni jak se s tím pak pracuje.


To není veřejně dostupné, je to pro Guildu pouze.

Proč helfire proč ne Raid of FIre?

Jinak dojdu někdy k večeru, ve městě máme slavnosti, tak se tam chci kouknout :) takže bych to viděl na nějakou 20h asi
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Pida » sob 05. zář 2015 18:04:15

Prijde mi ze hellfire dava vyssi dmg v okolí jak rain of fire. Je takový pohotovější.
I kdyz je mi znamo, ze Destro = rain of fire, Demo = hellfire, protoze muzes v demu behem castu behat.
Ale i tak se mi heallfire vic libi. No musim to ozkouset, at tu nejsem za trubku a netvrdim kraviny s tou dmg.
OK kolem 20h taky lognu.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Pronet » sob 05. zář 2015 19:46:49

Ve čtvrtek se zase ohlaš na test raid
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Pida » pon 07. zář 2015 11:36:25

OK, budu tam. :)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Pronet » čtv 10. zář 2015 20:10:51

18:05 off - Proč?
Adky na omnitronech 0 dmg? :O Proč?
Umřel jsi na Chimarionoj
Rozestupy Valiona. - Umřel jsi? Jak to?

Další týden test raid-.

DPS stále LOW jak to?
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Pida » pát 11. zář 2015 2:34:29

No to se mi zas jednou povedlo!
Na začátku raidu mi v baráku padla elektrika, než ji zas spustili uplynula půl hodina, takže jsem prošvihnul Magmawa,
Omnotrona a Maloriaka. :(
No a jak vidno smůla se mi dál lepila na paty. Kompl jsem měl nějakej divnej, nějakej spomalenej nebo co, samý freezy a
občasný záseky. :( Od toho se odvíjelo pár nepovedených fightů.

Atramedes - 14500dps - smrt v lítaci fázi, vybral jsem si blbý místo, najednou byli kolem mě 4 kruhy co bouchnou a
ještě mě blokoval plamen. Výsledkem bylo, že jsem chytl ihned 90 na hluku a pak mě boss už jen dorazil.
Chimaeron - 16800dps - Celkem povedený fight, nikomu sem nezavazel, portoval sem se včas, až na občasné záškuby
obrazu v pohodě.
Nefarian - 14300dps - Jak sem šel dmg do Neffa ať už na začátku, tak i v poslední fázi, měl jsem u jeho nohy freezy
jako prase. Nevím čím to když minule to bylo ok. :( U bojování s adkou to jelo dobře ale u draka pěkný záseky :(
Halfus - 33400dps - něco musím dělat špatně, všichni na něm vytočíte jak prase a já prd. Dráčky plošním, foukám shadowflame
a dokud je víc jak 2 targety držím plošku, na Halfusovi mám Bane of Havoc a až se jde jen on hodím Doomku a jdu direct dmg.
Theralion - 16800dps - Celý boj ok, rozestupy jsem držel dobře, akorát v závěru jsem zmeškal změnu fáze a musel sem se
portnout zkrz port a zrovna do breathu co šel prostředkem, takže na posledních 10s jsem umřel. :(
Council - 10600dps - zase freezy, než se odfreeznu miniboss je jinde, mám na sobě water dotku a musím běžet do ohně.
Dokonce jsem i zamrz do ledu, protože než se to odfreezlo tak už se nedoběhl včas. No děs, že já vůbec po tom výpadku elektriky se hlásil do raidu. :(
Chogall - 18700dps - pěkný fight, bez freezů, škoda že nevyšel achiev, s dps jsem v rámci možností spokojen. Alespoň
poslední boss mi jel plynule.

Bossové:
BWD
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... rs:0+3+4+1
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1
BoT
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Pronet » pát 11. zář 2015 6:13:12

Za týden máš poslední šanci se nějak předvést, využij toho namaximum.
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Pida » sob 12. zář 2015 13:44:08

Díky Pronete za poslední šanci. Snažím se teď vyladit wow aby se mi neopakovalo to zasekávání jaký jsem teď měl v tomto raidu.
Taky jsem si nahodil powerauras a nastavuju ho, protože to je tak jediná možnost jak na nějaké sepnutí buffu nezapomenout.
Pořád sem se tomu bránil, ale už není jiné možnosti. Co jsem si četl nějaké reakce na raidlidrovaní, mě nepřišlo, že by
leadrovali Jelasha a Ziarovka nějak špatně když je to jejich 2 raid, znám to sám, když jsem leadroval moji guildu, začátky
jsou dycky krutý. To okolo rozdělování lootu se časem vychytá, klikání jim půjde rychleji a morálka taky půjde nahoru.
Vždy se mohou zavést bodové tresty pro afkéry nebo neposlušné hráče, ale otázkou zůstává jestli to povede ke zkvalitnění.
Opět moc děkuji za opětovné vybavení mého locka o nové botky a doufám, že s vámi budu raidovat i dál, pod záštitou vaší guildy.
S tím mým dps je to na draka, někdy je jakž takž dobré jindy katastrofa. Pokud by jsi Pronete měl ještě někdy čas, asi s tebou
projdu všechny bosse jestli na něco nezapomínám. Moc Vám všem děkuji, že jste mi dali šanci s Vámi raidovat, protože sám cítím,
že ve čtvrtek to asi bude můj poslední raid s vámi. Díky všem!
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Pida - destro warlock

Příspěvekod Pronet » sob 12. zář 2015 14:06:44

Když budeš mí čas, tak vždy koukni na TS, já když mám čas tak tam straším :))
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Pida - destro warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pida » stř 16. zář 2015 2:12:06

Tak konečně zas online.
Nahazoval jsem čistý win7 na kompl a vypadá to, že to pomohlo. :)
Pronete, pokud budeš dnes na TS, rád se k tobě připojím.
Koukám, že jste to s přihláškama pěkně vyčistili, jen já tu pořád smrdím.
No tak snad se mi ve čtvrtek zadaří a dobře to dopadne. :)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Pida - destro warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » stř 16. zář 2015 8:24:07

Ano. Budu tu
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Pida - destro warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pida » stř 16. zář 2015 15:48:31

OK budu ve hře a ts kolem 21h.
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Pida - Destro Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pida » pát 18. zář 2015 9:13:23

Ahoj všem
Včerejší raid dle mého názoru byl pro mě nejlepším z těch tří.
Hned na úvod chci poděkovat, že jste mi dali tuto poslední šanci, která mi opět přinesla jeden item na vylepšení eqipu (prstýnek z Chogalla). Lídrování Jalashy a Ziarovky bylo opět v pořádku, až na jedno nedorozumění mezi nimi, ale to se zajisté s dalším společným lídrováním zlepší. Měli byste jim více naslouchat a respektovat je, určitě jim to pomůže. Kdo někdy leadroval raid mi dá jistě za pravdu. Také jsem si všiml, že hodně hráčů na trashy afkuje, nebo bojuje jen tak aby se neřeklo, protože jak mi vysvětlíte, že jsem se na trashy držel téměř vždy kolem 10 a lepšího místa. Možná by neškodilo v budoucnu si tyhle hráče víc hlídat a sankciovat je.
A teď ke mě. Nastavení adonu Powerauras mi opravdu hodně pomohlo. Myslím si, že jsem tolik nezapomínal na CD jistých spellů (Pronet ví :D ) i nahození nových Win7 mi pomohlo a hru jsem pozoroval mnohem více plynulejší jak v minulých raidech. Díky tomu všemu se mi o dost lépe hrálo a až na fail u Atramedese jsem nepozoroval žádnou větší chybu v encouteru. Samozřejmě se mám ještě v čem zlepšovat, musím vychytat více Magmava (přepínání targetů), Omnotrony (bane of Havoc) a hlavně toho Atramedese. Za ten fail s běžením na opačnou stranu (po směru hod. ručiček) se omlouvám, byl jsem zvyknutý právě na tuto stranu a přiznávám se, trochu mě to zaskočilo...ale už jsem běžel a bylo to v loju. :( Co jsem si všiml, DPS jsem měl už o mnoho lepší jak v minulých raidech (hodně pomohl ten Powerauras a diskuse s Pronetem a dalšími). BoTko se mi povedlo už lépe jak BWD, u Halfuse jsem krásně výšvyhnul k 50k v DPS, Valoina těsně po 20k, zde mi nešel targetnout Theralion (bane of havok) na tom musím zapracovat, to by dps opět zvýšilo. u Monstrosit jsem už stál tam kde jsem měl, vše jsem měl celý fight po ruce, jediná škoda, že na mě vyšel Černý Petr s Lighting Rodkou a musel jsem odběhnout pryč. U Chogalla musím dříve odbíhat z plošky, protože mě 2x chytila, když mi chyběl nějaký ten krůček bokem. Takže jak vidíte, vždy je co zlepšit a dopilovat. Cítím, že jsem se za těchto pár raidů pod vedením zkušených hráčů něčemu novému přiučil, oprášil některé zapomenuté fígle a věřím, že naše spolupráce bude pokračovat. Snad tedy překousnete tyto moje chybky a uzavřete tuto přihlášku s kladným závěrem. :)
Moc děkuji všem za rady, jste fajn parta!

Link na jednotlivé fighty:
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1

https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss ... yers:0+3+1
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Pida - Destro Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » pát 18. zář 2015 10:04:23

Dokaž mi, že o nás stojíš a já místo NEPŘIJAT ti udělím FREEZ přihlášky na 1 měsíc a popiluješ toho locka do maximální úrovně, kterou dokážeš zvládnout. Poté ti dám ještě jednu šanci se ukázat. Pohovor ti udělit zkrátka nemohu.
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Pida - Destro Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pida » pát 18. zář 2015 13:03:40

No už první náznak, že o Vás stojím je mimo podané přihlášky i fakt, že jsem otevřen všem radám o zlepšení, dostavení se vždy včas na test raid,
nedělaní kravin (bordelu) na raidu a neflákání se na trashy. Mám chuť se zlepšovat a zkoušet nové možnosti při boji.
Pokud naznáváš, že pro Vás ještě nejsem připraven, poslechnu, jelikož jsi Class leader a máš zde hlavní slovo.
Dobře tedy, budu pilovat rotace, mechaniky u bossů a pokoukám důsledně videa z raidů. Budu se snažit nacpat se do nějakých složených raidů z worldu,
tak snad se zadaří. Kdyby jste skládali nějaký otevřený raid pro alty, rád se přidám, pokud budu mít čas. Díky.... prosím tedy o FREEZ přihlášky.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Pida - Destro Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Joul » pát 18. zář 2015 13:07:55

Jako člověku bych ti určitě dal šanci, pokud Pronet myslí, že by jsi táhnul (DPS nebo faily) sekundár při progresu dolů, tak bych ti doporučil běhat pondělní 25 se Sargerem a jakmile Pronet uvidí zlepšení, doporučil bych pohovor....
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Pida - Destro Warlock [TEST/FREEZ/-]

Příspěvekod Pida » sob 19. zář 2015 18:41:29

To by bylo fajn, chodit se Sargerem. Záleží ale v kolik hodin se skládá, protože v pondělí máme dlouhý den v práci.
Stíhal bych až na 20h, ale to už asi nepůjde, že? :( Ach jo, to mě štve, vaše raidy jsou super. S worldem je to naprd.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Pida - Destro Warlock [TEST/FREEZ/-]

Příspěvekod Pronet » pon 21. zář 2015 18:29:41

Sarger je skada v 18h kazde pondeli.
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Pida - Destro Warlock [TEST/FREEZ/-]

Příspěvekod Pida » pon 21. zář 2015 19:25:13

Ano, díky, už jsem si s ním psal SZ.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Pida - Destro Warlock [TEST/FREEZ/-]

Příspěvekod Pronet » pon 28. zář 2015 18:20:04

15.10. Test Raid
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Pida - Destro Warlock [TEST/FREEZ/-]

Příspěvekod Pida » pon 28. zář 2015 18:22:17

Ok, díky :)
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Pida - Destro Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pida » pát 16. říj 2015 10:29:42

Přikládám komentář ke včerejšímu raidu.
Zástup v lídrování zvládla Jelasha na výbornou, ukázala že má koule i na sjednání respektu, když se příkazem dohrával boss kvůli tréninku taktiky. V rozdělování lootu se blýskla i Humanka, klobouk dolů, ze své minulosti znám i mé okamžiky, kdy jsem se jako oficír dělil o funkce během raidu. Není to vždy taková malina, jak to připadá nám obyčejným hráčum, co jen čekají na vyhlášení lootu. Z povzdálí to stále kontroloval Žiarovka, což bylo taky moudrý, když už nemohl být ve hře, alespoň pomáhal s detailama Jelashe. Můj úsudek je, že to bylo dobře zvládnuté.

A teď už ke mě, ohledně failu na bossech jsem zaznamenal pouze jeden. Bylo to u Atramedese, což mě o pár chvil stálo i život a bylo to z nedbalosti, kdy jsem si nevšiml a převálcoval me cizí ohnivý breath, který se propálil přeze mě. Naneštěstí, tento hráč stál kousek předemnout, takže jsem to chytil hned z první. U ostatních bossů tedy šlo už jen o dps. U Magmawa jsem zkusil vypomoct s červíky, když už byly nebezpečně blízko raidu. Rotace jsem nekazil, ale stále mám výkyvy v dps u různých bossů. Překvapila mě Valiona, kdy HC mód jsem byl poprvé, dobře to dopadlo, žádný fail, dokonce i pěkné dps se zadařilo. Občas jsme se s Gashim handrkovali o místo, ale dycky sme se dokázali vedle sebe nějak srovnat. U Chogala, jsem jednou odběhl nedostatečně, i když na zemi už to vypadalo ok, ale stejně mě šlahnul ten shadow dmg. Toť asi vše co bych vyzvedl z tohoto večera. Celkový pocit z těchto dvou dungů mám dobrý, dps šlo celkově opět nahoru, někde se zadařilo víc jinde to bylo slabší.

Díky všem za pěkný večer.
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Pida - Destro Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Vision13 » pát 16. říj 2015 10:40:42

Spolehlivej, slušnej, trpělivej..... rád bych ho viděl na pohovoru, ale na mě to nezáleží. Držím palce ;)
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Pida - Destro Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Joul » pát 16. říj 2015 10:51:04

určitě bych poslal na pohovor, líbí se mě jako člověk, a i kdyby mačkal úplně všecho blbě, tak se naučí, protože je vidět fakt enormní snaha...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Pida - Destro Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod ziarovka » pát 16. říj 2015 11:27:38

jak už ma pida psano my se už zna z FA a on byl vždy človek co se snažil myslim si že si človek s kterym se da pracovat a proto ty držim palce at už dostaneš ten pohovor.
vykony sem nekoukal ale osobne si myslim že pri tve snaze to dopilovat to bylo určite lepši.
Obrázek
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Pida - Destro Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Gashi » pát 16. říj 2015 11:34:37

Pida píše:Občas jsme se s Gashim handrkovali o místo, ale dycky sme se dokázali vedle sebe nějak srovnat.

Toto som si ani nevšimol :D Ak som ti zavadzal, tak prepáč, za ranged som tam raz za 2 mesiace, tak niekedy behám ako blbec :)
Inak dmg celkovo poslabší, myslím, že by sa z toho dalo vytiahnuť viac na niektorých bossoch, prípadne skúsiť iný spec, pretože za destro treba sledovať hodne vecí naraz...
You win or you learn.
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Pida - Destro Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » pát 16. říj 2015 12:05:15

Já se mezi vás dva, Gashi a Pida, vetřu :D . Nonstop jsem měl na range checku šedivej puntík, už jsem z vás byl nešťastnej :D .

Ale k věci. Normálně ten dmg metr moc nesleduju, ale včera jsem tam občas na tajňáka nenápadně vlez a očima tlačil to DPSko výš, když jsem si teda zrovna všiml (což už fakt něco znamená, protože já dmgery úplně ignoruju, no offense :D ). Takže když si to tak vezmu, já bych tě rád viděl v guildě. Uvidíme, jak s tebou naloží tvůj "šéf", já ti ale budu fandit :) .
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Pida - Destro Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » sob 17. říj 2015 17:38:02

Vím, že jsi pracující člověk, tak ti dám na výběr, kdy by jsi chtěl mít pohovor.
Od období, kdy jsem ti dal freez jsi se rapidně zlepšil, je tam vidět ten progress, Snad se mi to teda jen nezdá a nemám růžové brýle. Každopádně ti dám na výběr Pondělí, Úterý, Středa, Pátek. (Ideálně pondělí)

Jinak omlouvám se za prodlevu
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Pida - Destro Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pida » ned 18. říj 2015 18:14:39

Děkuji všem za kladné ohlasy. ;)
OK v pondělí může klido být.
Např v 18h., když tak písni v kolik se to hodí i tobě.
Děkuji :)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Pida - Destro Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » ned 18. říj 2015 22:05:26

19.10.2015 - 20:00 Pohovor
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Pida - Destro Warlock [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Pronet » pon 19. říj 2015 21:36:47

20.10. 20h* druhá porada
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Pida - Destro Warlock [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Pida » pon 19. říj 2015 22:59:57

Pokud by to šlo, ve 21h by mi to vyhovovalo víc. Diky
Zatím ahoj
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Pida - Destro Warlock [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Pronet » úte 20. říj 2015 6:42:48

Ok pak mi dej poke az dojdes
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Pida - Destro Warlock [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Pida » stř 21. říj 2015 10:29:33

Díky všem zúčastněným za kladné ohlasy v přihlášce a při pohovoru.
Těším se na naši spolupráci v guildě i mimo ni. ;)

Píďa

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti