Hlavopras - Paladin [Closed]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Hlavopras
Příspěvky: 3
Registrován: stř 02. zář 2015 17:45:36
Class:: Paladin

Hlavopras - Paladin [Closed]

Příspěvekod Hlavopras » stř 02. zář 2015 18:43:51

Zdravím, všiml jsem si v chatu, že máte otevřen nábor a vzhledem k mě vyhovuhjícím informacím o Vaší guildě se pokusím vyhovět i já Vám. Bohužel jsem nucen použít poslední typ přihlášky


Typ prihlasky: (divoká karta)
Nick: Hlavopras
Věk: 23
Vaše FPS: (při 25man): 60 (v-sync)
Váš raid time: jsem flexibilní a pracuju, pouze ranní směny. Víkendy volno

>>> Část zabývajcí se Historii

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?

6-7 let? Opravdu nedovedu říci přesně, pokusím se to stručně shrnout:
- Jako asi většina jsem začal na free scéně. Delší dobu jsem se pohyboval na Spojka serveru pod nickem Lucrecia, ale tak nějak ruku v ruce s tímto obdobím jsem již rozjížděl retail.
- Začínajíc na 3.1 patchi, příchozí z TBC freeček, jsem pořád moc netušil a neznal potenciál hry. Většinou jsem chodil jen PVP a HCčka a až od konce TOGC patche jsem začal více a více objevovat krásy raidování
- WOTLK uletěl jako blesk a s příchodem Cataclysmu jsem rerollnul z hordy na allianci a se zbrusu novou guildou jsme se po hlavě vrhli do BWL a BOT, vše proraidováno i s HCčkama, bleskově se proletěly i Firelands a na Dragon Souls jsem maturoval, žádnej preMOP slain jsem nedocílil
- Pandy jsem nehrál z nedostatku času s novou prací jsem
- WoD jsem právě opustil, hrozná nuda a guilda se kterou jsem byl zvyklý raidovat se rozpadla a v polovině contentu je více než složité najít novou

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
(ze všech serveru)
Se vší úctou budu muset tuto položku více méně přeskočit. Jediné guildy které si pamatuji byly na retailu:

Devil's Own - rozpadla se po hádce officierů s GUM, který následně obnovil guildu pod názvem Magna Charta a z 25m progrese se udělal 10m
Jedeme Autem - guilda se rozpadla během Ruthless sezony z neznámých důvodů
DPS - PVE guilda se super progressem, avšak až moc profesionální přístup ze strany GuM mi nevyhovoval, nejsem stroj a raidovat v neděli do 11-12 když vstávám v 5 do práce prostě nebudu
A dále na Spojce -Holy Knights - server ukončil provoz, přesunul se pod záštitu jiného serveru a lidi to přestalo bavit

Link na postavu na jiném serveru (popř. ofi):

http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... %A9/simple :arrow: pokud někdo hrál se mnou na offi, tak tahle hunterka se před WoD jmenovala Hlavopras a byla worgenka
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... yak/simple :arrow: char, který jsem používal ve Wotlk období, pak jsem rerollnul na huntera (viz. Výše) a alli DK, na kterého mi kdoví proč nejde armory
Jak jste se dozvěděli o <SFU>: World Chat

Proč chcete jít právě do <SFU>:
Vyhovují mi podmínky, které u vás dle informací, fora a celkového dojmu panují. Myslím si, že se můžu nazývat veteránem a nerad bych to zapíchl v nějaké guildě, kde leadruje děcko, raiduje se maximálně tak brána Orgrimmaru ve 3 lidech a 150/300 lidí online se směje slovu "penis".

Koho znáte v <SFU> :
Naneštěstí nikoho.


>>> Část zabývajcí se postavou na twinstaru

Máte Character na Twinstaru?
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... =Hlavopras
iLVL: 0, teprve expím a proto jsem dal na Divokou Kartu
Class: paladin
Main Spec: (herni uroven): retri - teoreticky ovládám jakoukoliv class a dokážu v lecčem poradit či pomoct i když ji zrovna nehraju, prakticky na velmi vysoké úrovni pak DK, Hunter, Paladin, Warlock - v tomto pořadí.
Off Spec: (herni uroven): cokoliv bude guilda potřevbovat od retri k ratedBG až po heal zvládám.


>>> Část zabývajcí se Skillem

S kterými classami máte zkušenosti, a rozepište váš skill s těmito classami?
Aha, tak viz. výše. Nic mi nedělá problém. Na retailu pak Hunter a DK patřili mezi mé TOP

V případě, že nemáte char, za jaký char + spec byste chtěl(a) v SFU hrát ?

Vypište vaše zkušenosti z datadisků cataclysm a výše (progres raidu, znalosti taktik a mechanik bossů, atd)
BWL - clear HC
BoT - clear HC, ale Sinestra jen 1x
BH - clear
FL - Clear, HC 5/7
DS - asi 4 bossové
- Pandy jsem nehrál celé -
SoO - 12/14 a HC 6/14
- WoD -
HM - clear + něco HC

Odkud čerpáte informace o WoW (theorycraft):
Ač to bude znít asi hrozně egoisticky, tak z hlavy...tedy většinou z hlavy. Jinak kupříkladu elitist jerks, Icy veins nebo top rated komentáře na wowheadu

Co nám můžete nabídnout ?
Časová flexibilita až na vyjimky (předem ohlásím), znovunadrženost na cata content z nostalgie a jak už jsem zmínil, praxe a dobrý theory základ, na kterém stavím.


Napište nám něco o Vás (info z real lifu):

Jmenuji se Michal, 23 let, bydlím v Kroměříži. Odmaturoval jsem ze Slaboproudé Elektrotechniky a následně studoval roční jazykovku. Vlastním FCE certifikát z angličtiny. Miluji tvrdou muziku, věnuji se hře na elektrickou kytaru, zpěvu (nikoli však čistým, melodickým vokálem) a píši si sám texty. Už jen čekám, až se někde sežene bubeník a začne skládání vlastní hudby k textům. Díky mé nedávné znovu-nezadanosti mám opět čas na tuhle kreslenou drogu. Jsem blázen do seriálu Dr.Who. Jsem little bit introvert, proto mám, pokud se dostanu, strach z pohovoru na TSku. Mic se sluchátky však vlastním a pokud mne kolektiv přijme, nedělá mi problém hned z práce dovalit na pokec na TSko. Pokud by mi to mělo připsat plusové body u dámského osazenstva guildy, tak mám dlouhé vlasy po zadek :D

Děkuji za přečtení.
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Hlavopras - paladin

Příspěvekod Toodyo » stř 02. zář 2015 19:09:31

Koukam dalsi COPTak z SEcek :D
A krasene doplnuje nase krajske (Zlinske) legie :D
S pozdravem Toodyo
Hlavopras
Příspěvky: 3
Registrován: stř 02. zář 2015 17:45:36
Class:: Paladin

Re: Hlavopras - paladin

Příspěvekod Hlavopras » stř 02. zář 2015 19:27:10

Copt, škola 3. tisíciletí, škola, co umí učit. :D
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Hlavopras - paladin

Příspěvekod Vision13 » čtv 03. zář 2015 11:04:12

Nějak jsem neviděl, nebo přehlédl přímou odpověď na otázku V případě, že nemáte char, za jaký char + spec byste chtěl(a) v SFU hrát ?

Pokud to chápu, tak se hlásíš jako retrina a když ti řeknem, že budeš něco jiného, tak ti to je jedno ? Když ti retrinu nedovolíme, tak se prostě hodíš Holy ? Píšeš, že to preferuješ v pořadí... Hunter, Paladin, Warlock ..

Trošku mi to objasni, protože to jak to preferuješ se neshoduje stím jak se to zdá..
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Hlavopras - paladin

Příspěvekod Crafty » čtv 03. zář 2015 12:07:17

Kdy budes mit postavu doexpenou?
Popripade jsi ochotny investovat do koupe postavy na 85, ktera uz bude mit i nejaky gear?

Chces hrat retri? nebo neco jineho? ovladas nebo mel bys zajem i o jine class?
CO treba priest? hral jsi nekdy PRIESTA HEALERA?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Hlavopras - paladin

Příspěvekod mellysko » čtv 03. zář 2015 15:09:41

Ozval se mi in-game a krátce jsme se pobavily až doexpí uvidíme jak rychle nabere eq aspoň na to aby nebyl pod tankama. Jestli nekecám tak sekundár teď nemá r3 paladina a 1-2 se do setupu hodí dmg to má slušný takže budu sledovat tvoje expení. Byl bych rád kdybys dával apoň co týden report o tom jaký si lvl. Případně se můžeme domluvit na vypůjčení charu.
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Hlavopras
Příspěvky: 3
Registrován: stř 02. zář 2015 17:45:36
Class:: Paladin

Re: Hlavopras - paladin

Příspěvekod Hlavopras » čtv 03. zář 2015 15:57:20

Omlouvám se, bod "V případě, že nemáte char, za jaký char + spec byste chtěl(a) v SFU hrát ?" jsem přeskočil schválně, neboť jsem myslel, že bych hrál paladina. Do koupě postavy bych šel klidně, kdyby to byl hunter či death knight, avšak až po výplatě (12.9.). Přeci jen jsem měl kratší pauzu od hraní a v těchto dvou classách jsem si jistý jako ve vlastních botách.

Abych odpověděl na všechny otázky, tak si netroufám říct kdy doexpím. Snad do dvou týdnů? Snad určitě! Priesta bych asi neodehrál na úrovni hodné vašemu progressu, class mě nebaví a ruku na srdce, hrajeme pro zábavu. A s tím pořadí mého preferování je to pravda, ale nechtěl jsem zažít další repetitivní comeback založením něčeho, co hraji vlastně už 6 let, hra pak omrzí a ze zábavy se stává cosi jako povinnost, abych udržel svůj post v raidu.

Sečteno podtrženo: chtěl bych hrát tuto retrinu, ale pokud by byla vybavenější postava DK či Huntera, nedělá mi problém ji po výplatě odkoupit za rozumnou cenu, hrát ji jako main a paladina si altit :)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Hlavopras - paladin

Příspěvekod Crafty » pát 11. zář 2015 11:27:25

V jakém jsme stavu?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Hlavopras - Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Vision13 » pát 25. zář 2015 9:46:01

zájem asi ustal řekl bych....... tududum dum :(
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Hlavopras - Paladin [-/-/-]

Příspěvekod mellysko » pát 02. říj 2015 18:49:45

Zkusím ještě kontaktovat in-game ale doexpené už má ale zájem opadl CLOSE
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti